Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 13:18   #1441
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik ja nawet nie muszę czesać....
Jest trochę za krótko , ale przynajmniej w swoim kolorze

W poniedziałek idę się upiększać do salonu odnowy....

Coś mi się należy w końcu....
Do wiosny mam zamiar wyglądać ....Poza tym semest się zacznie nie było mnie 2 miesiące Widzieli mnie ostatnio w dłuższych włosach...... Będzie szok
Niutka zrobię mocniej brwi;P

Laudik to Niutka taka tajemnicza..... myślałam, że ja mam dziurawą pamięć
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:12   #1442
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no jak to, mówiłam przecież, ze tak jak Wy- mam 22 latka

no ale dziewczyny, udzielam sie na wątku 30 + więc to chyba coś znaczy poniżej 30 nie przyjmują



Cytat:
To myślę że masz tolerancyjnych sąsiadów- gdybym ja o 3 w nocy robiła coś w łazience to nie daliby mi spać przez następnych parę dni.
Wolnoć Tomku w swoim domku

Cytat:
czyli nocne serfowanie odpada a ja właśnie w nocy mam najwięcej czasu bo tak cicho .
Nie rozumiem, to oni mają tak wyczulone ucho, że słyszą jak ruszasz myszka i stukasz w klawiaturę? Masakra, współczuję...


a dzis pani w markecie, do którego często jeżdże i mnie znają " jaką fajną fryzurkę sobie pani zrobiła " no proszę, jak to się człowiek zmienia wraz ze skróceniem o 1 cm włosów

w ogóle odkąd ciachnęłam ten 1 cm, to się czuje odmieniona, świeza, nowa itd... na razie troche mi przeszła blondomania


Cytat:
zrobię mocniej brwi;P
zrób , zrób i wklej fotkę


Cytat:
Widzieli mnie ostatnio w dłuższych włosach...... Będzie szok
uwielbiam szok jestem urodzona skandalistka, a moje zycie jest jak na razie w miarę uporządkowane, więc tylko włoskami mogłam szokować i czasem make-upem a teraz co, szaro, buro, zaczęłam sie mocniej malować, ale to nie to samo jak miałam 20 lat, teraz mnie to postarza, musze uważać
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:16
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:02   #1443
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

jeah zaliczylam matme na 4

juz mnie wkurzaja moje odrosty bo mam taki jasniejszy placek na glowie

tak bylam pewna ze chce obciac i wyrownac, to teraz tak samo jestem pewna ze jednak tego nie chce

ide sie uczyc jutro 2 wazne egzaminy
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:10   #1444
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Niutka ja szokuję włosami
Też tak macie, że przy zmianie fryzury i koloru nosicie inne ubrania?
Mnie np. nie pasują kolory, które noszę gdy mam ciemne włosy i odwrotnie....
Przy blond mogę ubrać coś bardzo ciemnego, a przy brązach w czarnym wyglądam, jak śmierć na chorągwi

Niutka z brwiami zrobiłam przerwę ..... może się zregenerowały
Robiłam mniej więcej co 2 tygodnie hennę i to chyba je osłabiło... Poza tym kiedyś źle wyrwałam i już nie odrosły ładnie

Niutka wiesz, jak jest: nawet centymetr robi różnicę

Nie wiem, co oznacza mocny makijaż dla mnie mocny to dl ainnej kobiety słaby Zreszrą ja źle wyglądam w ostrym - jakoś mnie przytłacza i wyglądam jak pracownica powiatowej agencji towarzyskiej

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
jeah zaliczylam matme na 4

juz mnie wkurzaja moje odrosty bo mam taki jasniejszy placek na glowie

tak bylam pewna ze chce obciac i wyrownac, to teraz tak samo jestem pewna ze jednak tego nie chce

ide sie uczyc jutro 2 wazne egzaminy
Gratuluję

Odrosty? Narzuć farbkę :brzyda l:
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:29   #1445
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Niutka z brwiami zrobiłam przerwę ..... może się zregenerowały
Robiłam mniej więcej co 2 tygodnie hennę i to chyba je osłabiło... Poza tym kiedyś źle wyrwałam i już nie odrosły ładnie

nakładaj olejek rycynowy 2 x dziennie- wzmocni włoski i zdecydowanie przedłuzy zywotność henny


Cytat:
Też tak macie, że przy zmianie fryzury i koloru nosicie inne ubrania?
Mnie np. nie pasują kolory, które noszę gdy mam ciemne włosy i odwrotnie....

tak

jak zmieniam kolor włosów, to zmienia mi sie mój wewnetrzny image i mam ochote na zupełnie inne kolorki, jakby mi sie osobowośc zmieniała
no, może poza kolorem czarnym, dla mnie niesmiertelnym i nieodłącznym, oraz bielą
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:35   #1446
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

tez tak mam, w ogole jak mam czarne to lubie mocne kolory które odbijają ten czarny np. zolty, zielony, rozowy T-shirt, jeansy adidasy i jazda. A jak mam inne tj. bardziej w brąz czy rudy to sie zawsze ubieralam na beżowo, ecre, jakies perly, tak delikatnie i slodko. Nie wiem od czego to zalezy
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:46   #1447
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
tez tak mam, w ogole jak mam czarne to lubie mocne kolory które odbijają ten czarny np. zolty, zielony, rozowy T-shirt, jeansy adidasy i jazda. A jak mam inne tj. bardziej w brąz czy rudy to sie zawsze ubieralam na beżowo, ecre, jakies perly, tak delikatnie i slodko. Nie wiem od czego to zalezy
to ja mam chyab najorzej, bo ja trace osobowsoc pozbawiona sowjego normalnego wygaladu ( i blondu)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 17:07   #1448
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik nie martw się szybko wraca się do takiego ymydżu

Niutka stosuje od jakiegoś czasu ale przyciemnienia nie widzę... Wypadają tylko po zrobieniu henny.... więc we wtorek się dowiem czy olejek mi je jakoś wzmocnił.

Kruszyna mam podbnie.....
Żelazną zasadą jest to, że nie noszę NIGDY pewnych kolorów- różowego, niebieskiego, beżowego, fioletowego
Wyglądam w nich paskudnie...

Często mam tak, że po zmianie koloru czy fryzury znajomi nie poznają mnie na ulicy
może ja mam podójną osobowość?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:33   #1449
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin jesli ci wypadaja po hennie to nie ma co ich katowac. Mozesz uzywac specjalnego zestawu do brwi http://pics-1.hub30.com/4862/8847/4fe8f996/0/0_0.jpg kredki czy tam cienie i pedzelki specjalne do brwi. Przeciągniesz raz rano i caly dzien sie trzyma i ladnie wyglada i wcale nie sztucznie tez takie mam.
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:46   #1450
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja nie wiem co ze mna jest, ale jak scielam wlosy te 8 lat temu to uwiezrcie mi - czulam sie tak jakbym wrocila do domu po dlugiej podrozy. do dzis mowi, ze udalo mi sie zapusci, bo mi hormony ciazowe sie na mozg rzucily, a potem te poporodowe.
scielam wlsoy dopiero jak dziecko od piersi odstawilam - i pozbieralam sie po tym niezwyklym pzrezyciu
bylam znow w swojej skozre.
tak samo z blondem.
mialam plan wyjsc z bialego w zeslzym roku w kwietniu.
niedlaugo po tej sesji zdjeciowej - zdjeica z rozowym pzrodem umowilam sie z kolezanka na zmiane koloru na bardziej naturalny.
pierwsze moje slowa - "wygladam jak kupa".czulam sie okropnie, staralam sie polubic temn inny kolor i wytrzymalam w nim jedynie 3 miesiace (niecale).
i znow jak wrocilam do blondu to sie cuzlam jakby mnie ktos obudzil.,
uwierzycie w to, ze mi nawet libido siada jak mam nie to co lubie na glowie - czuje sie strasznie nieatrakcyjna, taka jakas obca sama sobie.
jak mam leb wyciety i blond to sie czuje bardzo atrtakcyjna i nawet bardziej intelygetna
szmat nie zmieniam nigdy - w sensie stylu ubierania, bo jakos nie moge sie odnalezc w ladnych ciuszkach.

a dzis wcale sie nie uczesalam i o dziwo mam najlepsza fryzure od bardzo dawna(bajzel i out of bed look - czyli to w czym mi najlepiej)

na szczescie udalo mi sei wykonczyc nisim wiec moge teraz spokojnie odpuscic sobie i mycie i czesanie - mam blond, zaraz beda odrosty - moze zaczne znowu wygladac bardzoej punkowo
i byc bardzoej soba tym samym
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-02-06 o 17:49
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 18:00   #1451
merlene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
witam. tak w skrócie... zabiegi fryzjerów oraz moje samodzielne spowodowały ze straciłam włosy.. pokruszyły sie wyłamały, niektóre miałam długosci 3cm inne długie.. nie moglam juz znieść tego widoku. suche strąki, zadne maseczki nie pomagalo nic. jedynym radykalnym wyjsciem bylo sciecie.. no i zrobilam to. zgolilam głowe na 3mm.. chodze w chustach i czapkach.. czkam az odrosna nowe zdrowe nie farbowane naturalne... czy ktoras z was kiedys zrobila cos takiego? czy mozecie polecic mi jakies ampułki, serum czy tabletki przyspieszajace porost wlosow.. minal dopiero 2 tydzien.. a czeka mnie pare miesiecy walki prosze o odp !!! prawie nie wychodze z domu bo sie wstydze... jedynie do sklepu i z powotem.
a czy ta sytuacje w której jesteś teraz spowodowało rozjaśnianie ?
szczerze nie wierze w te środki na szybszy porost włosów ale sproboj naftę kosmetyczna ona działa dobrze na cebulki
merlene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 18:17   #1452
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
Ninedin jesli ci wypadaja po hennie to nie ma co ich katowac. Mozesz uzywac specjalnego zestawu do brwi http://pics-1.hub30.com/4862/8847/4fe8f996/0/0_0.jpg kredki czy tam cienie i pedzelki specjalne do brwi. Przeciągniesz raz rano i caly dzien sie trzyma i ladnie wyglada i wcale nie sztucznie tez takie mam.

Dzięki Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie zestawy. Słyszałam tylko o kredkach.
Moja kosmetyczka pierwszy raz się z czymś takim spotkała
To potwierdza moją teorię - jestem dziwna (czyt. wyjątkowa)

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ja nie wiem co ze mna jest, ale jak scielam wlosy te 8 lat temu to uwiezrcie mi - czulam sie tak jakbym wrocila do domu po dlugiej podrozy. do dzis mowi, ze udalo mi sie zapusci, bo mi hormony ciazowe sie na mozg rzucily, a potem te poporodowe.
scielam wlsoy dopiero jak dziecko od piersi odstawilam - i pozbieralam sie po tym niezwyklym pzrezyciu
bylam znow w swojej skozre.
tak samo z blondem.
mialam plan wyjsc z bialego w zeslzym roku w kwietniu.
niedlaugo po tej sesji zdjeciowej - zdjeica z rozowym pzrodem umowilam sie z kolezanka na zmiane koloru na bardziej naturalny.
pierwsze moje slowa - "wygladam jak kupa".czulam sie okropnie, staralam sie polubic temn inny kolor i wytrzymalam w nim jedynie 3 miesiace (niecale).
i znow jak wrocilam do blondu to sie cuzlam jakby mnie ktos obudzil.,
uwierzycie w to, ze mi nawet libido siada jak mam nie to co lubie na glowie - czuje sie strasznie nieatrakcyjna, taka jakas obca sama sobie.
jak mam leb wyciety i blond to sie czuje bardzo atrtakcyjna i nawet bardziej intelygetna
szmat nie zmieniam nigdy - w sensie stylu ubierania, bo jakos nie moge sie odnalezc w ladnych ciuszkach.

a dzis wcale sie nie uczesalam i o dziwo mam najlepsza fryzure od bardzo dawna(bajzel i out of bed look - czyli to w czym mi najlepiej)

na szczescie udalo mi sei wykonczyc nisim wiec moge teraz spokojnie odpuscic sobie i mycie i czesanie - mam blond, zaraz beda odrosty - moze zaczne znowu wygladac bardzoej punkowo
i byc bardzoej soba tym samym
Może to zapuszczanie nie ma sensu? Skoro i tak prawdopodobnie wrócisz do standardowej fryzury
Wiem,... wiem ... zakład Ale zakład się kończy w lecie
Ładny masz ten biały kolor.... super Ci wychodził
Lubię blondy, ale sama siebie nie widzę w takim białym
Nie zmałpuję po Tobie

Cytat:
Napisane przez merlene Pokaż wiadomość
a czy ta sytuacje w której jesteś teraz spowodowało rozjaśnianie ?
szczerze nie wierze w te środki na szybszy porost włosów ale sproboj naftę kosmetyczna ona działa dobrze na cebulki
Toś się dziewczyno obudziła

W sumie komu chciałoby się czytać te nasze wywody
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 18:25   #1453
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Dzięki Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie zestawy. Słyszałam tylko o kredkach.
Moja kosmetyczka pierwszy raz się z czymś takim spotkała
To potwierdza moją teorię - jestem dziwna (czyt. wyjątkowa)



Może to zapuszczanie nie ma sensu? Skoro i tak prawdopodobnie wrócisz do standardowej fryzury
Wiem,... wiem ... zakład Ale zakład się kończy w lecie
Ładny masz ten biały kolor.... super Ci wychodził
Lubię blondy, ale sama siebie nie widzę w takim białym
Nie zmałpuję po Tobie


Toś się dziewczyno obudziła

W sumie komu chciałoby się czytać te nasze wywody

ale ja chce sprobowac .
jest pzreciez mnoswto fajnych rozczochranych fryzur z dlugich wlosow.
wczesniej mialam dlugie takie jak mi urosly po prostu - wielkie kudly, grube, ciezkie, uparcie pzreze mnei prostowane na szczotce, nie dotkniete zandym nazredziem tnacymcelem innym niz urzniecia na prosto.
i wiecznie spinane w kitke albo koka
teraz mam ochote miec fajny fryz, pocieniowane te wlosy, o roznych dlugosciach. zaraz wkleje foty o jakich wloasch mysle .
i w sumie jesli dam moim wlosom tylko wyrosnac do ramion, to bez trudu juz potem powinnam osiagac dobry efekt.
no i loki - zamiezram tym razem dac moim wlosom sie krecic.
a jesli jesli - jesli na samym koncu wszystkie te zreczy nie dadza mi efektu i bede sie czula gownianie - to faktycznie zetne, i czesc
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 18:30   #1454
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

fryzury
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 18:54   #1455
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik obawiam sie ze ta pierwsza jak i chyba ostatnia na wlosach gestych i kreconych nie wyjdzie, to znaczy mysle ze te krotkie przy twarzy moga odstawac jak lwia grzywa Chyba ze prostowac chcesz.
Moj kryzys ciagle trwa... Mierzylam wlosy, przybyl mi jakis 1 cm przez miesiac. Doszlam do wniosku ze nie tak szybko wroce do normalnego wygladu ze wzgledu na mocno wyciete wlosy na czubku. I kolor ktory sobie zrobilam niedawno tez mi sie nie podoba, mysle juz o jasniejszym. Tez mam tak, ze dobieram inne ciuchy gdy mam inny kolor, dobrze sie czuje w czerni jak mam jasniejsze wlosy... i w ogole jakos lepiej sie czujé w jasniejszych. Rowniez wpadlam na pomysl obciecia o jakies 1-2 cm dolu, zeby wygladalo to troszke na fryzure taka bardziej "bobowá" tylko nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie na to. Ogolnie to
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:04   #1456
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Laudik obawiam sie ze ta pierwsza jak i chyba ostatnia na wlosach gestych i kreconych nie wyjdzie, to znaczy mysle ze te krotkie przy twarzy moga odstawac jak lwia grzywa Chyba ze prostowac chcesz.
Moj kryzys ciagle trwa... Mierzylam wlosy, przybyl mi jakis 1 cm przez miesiac. Doszlam do wniosku ze nie tak szybko wroce do normalnego wygladu ze wzgledu na mocno wyciete wlosy na czubku. I kolor ktory sobie zrobilam niedawno tez mi sie nie podoba, mysle juz o jasniejszym. Tez mam tak, ze dobieram inne ciuchy gdy mam inny kolor, dobrze sie czuje w czerni jak mam jasniejsze wlosy... i w ogole jakos lepiej sie czujé w jasniejszych. Rowniez wpadlam na pomysl obciecia o jakies 1-2 cm dolu, zeby wygladalo to troszke na fryzure taka bardziej "bobowá" tylko nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie na to. Ogolnie to
pierwszza wkleilam raczej w celu wykazania mozliwosci caichniecia - taka pzrejsciowka ,bo gora stosunkowo krotka a dol odrosniety - cos dla ciebie.

a ta ostatnia uwazam dla mnei jak najbardziej. moje wlosy sa silnie falowane ale moga tez udawac proste - nie smiertelnie niestety, a to zdjecie akurat nie jest zrobione moim zdaniem ze meirtelnei prostych (jak chocby to w avatazre moim) a wlasnie z takich koszmarkow jak moje.
sie normalnie utozsamiam z tym ostatnim fryzurem
i z pzredostatnim tyz! czuje, ze w takim czyms bym dobzre wygladala
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-02-06 o 20:06 Powód: dopisek
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:37   #1457
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

a ja w takiej fryzurce wyglądalam jak kulka musze miec przy twarzy jak najdluzsze to mi optycznie wyszczuplaja twarz

a dzisiaj sie nasluchalam komentarzy jak mi wlosy szybko urosly
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:43   #1458
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a ja w takiej fryzurce wyglądalam jak kulka musze miec przy twarzy jak najdluzsze to mi optycznie wyszczuplaja twarz

a dzisiaj sie nasluchalam komentarzy jak mi wlosy szybko urosly
szybko nie szybko - a to jednak 9 miesiecy jakos nie?
lecz czym jest nawet 9 lat w skali calego zycia
chwila.
dlatego my tu teraz placzemy, a za rok o tej samej pozre jesli oczywiscei bedziemy dalej pisac - kazda z nas bedzie machac kitka
wtedy to bedzie smieszne - zapalki z kitkami
ale bedziemy rowniez inspiracja dla tych co sie po nas obetna na krotko
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-02-06 o 20:45
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:55   #1459
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no bo tak szybko ten czas polecial. noo 9 miesiecy minelo.. a dziewczyny z mojego roku dzisiaj 'boze jak ci wlosy urosly' wszystkie po kolei jakby sie zgadaly tak nagle urosly, przeciez od wczoraj nie urosly

a jak z "jakością" waszych wlosow? moje narazie mi dziekuja ze mogly tyle odpoczac 7 miesiecy odpoczywaly bez farbowania a teraz znow beda mordowane dlatego nie wiem jeszcze jaką drogę obrac zeby byly jak najmniej mordowane bo jednak w naturalkach nie wytrzymalam, za szare są
__________________

Edytowane przez kruszyna90
Czas edycji: 2010-02-06 o 20:56
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 20:59   #1460
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
no bo tak szybko ten czas polecial. noo 9 miesiecy minelo.. a dziewczyny z mojego roku dzisiaj 'boze jak ci wlosy urosly' wszystkie po kolei jakby sie zgadaly tak nagle urosly, przeciez od wczoraj nie urosly

a jak z "jakością" waszych wlosow? moje narazie mi dziekuja ze mogly tyle odpoczac 7 miesiecy odpoczywaly bez farbowania a teraz znow beda mordowane dlatego nie wiem jeszcze jaką drogę obrac zeby byly jak najmniej mordowane bo jednak w naturalkach nie wytrzymalam, za szare są

no ja dalam moim popalic nieco, ale za to teraz dam im odpoczac pzrez wiele miesiecy - bo mam pasemka - a to jednak nie to samo co rowno polozona farba - odrost bedzie inny i nie beda wymagaly zaraz natychmiast robienia.
pzrewiduje kolejny raz za jakies 3-4 miesiace.
a poza tym to ja swoje definitywnie pzrestaje czesac i prostowac.
wracam do zabiegow dla fal i lokow - trudno.
dzis sie nawet nie uczesalam.
pzrez to wygladaja na krotsze ,ale sensowneij za to.

ty masz proste i lejace to sie ciesz
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 21:28   #1461
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

patrze na maski i szampony na allegro ; co mnie zainteresowalo :


http://allegro.pl/item895929287_kall...ajacy_300.html
http://allegro.pl/item895929067_kall...wa_275_ml.html
http://allegro.pl/item899543979_poll...ow_gloria.html
http://allegro.pl/item909041481_avon...awilzajac.html
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:41   #1462
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Obejrzalam twoj album laudik (dzieki ) i faktycznie, w tej ostatniej moze ci byc fajnie, a jak beda mocno wycieniowane przy twarzy to nie bedzie efektu krola lwa. Fajne juz masz, dluzsze od moich...
Mam juz plan: troszke jasniejszy kolor i podciecie za jakis czas tylu i powinno byc lepiej...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 07:26   #1463
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik, o wiele lepiej w tych potarganych, ale mysle, ze mozna by było je jeszcze bardziej potargac, np wgniatając super mocną piankę do włosów , wydaje mi sie, ze taki "dziki" imidż do Ciebie najbardziej pasuje, a jak potargasz jeszcze bardziej, to będzie fajniejszy efekt z tymi pasemkami, bo na fotce wydaje sie, że od spodu masz mniej pasemek i ciemne włoski, a więcej od góry i jak jeszcze bardziej je pognieciesz to będa fajniej kontrastowały, dzika lwico mraaauuuu


Cytat:
Niutka stosuje od jakiegoś czasu ale przyciemnienia nie widzę...
Rycyna nie przyciemni Ci sama z siebie, tylko jak zrobisz henne, to będzie ją dłużej utrzymywać, u mnie to sie sprawdziło- znajoma kosmetyczka mi to poleciła

możesz tez wetrzec odrobine wazeliny- ładnie podbija czerń, jak juz henna blaknie, ale nie wpływa na kondycje włosków, w przeciwienstwie do rycyny

Cytat:
Dzięki Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie zestawy. Słyszałam tylko o kredkach.
Ninedinek, moim sprawdzonym środkiem do brwi, jest stary tusz do rzęs, takie opakowanie już "wybrane", ale jeszcze ociupinka podeschniętego tuszu tam jest i własnie tym sobie tą szczotka przejeżdżam lekko po brwiach i mam super. na początku musiałabyś sie nauczyć, jak to zrobic, bo czasem sie nie udaje i sa jakies plamy, ale jak nabierzesz wprawy, to będzie gites...
czasem robię tez brwi cieniem do powiek - grafitowym, tez dobrze wychodzi
najgorzej jest malowac kredką, kredka często wyrywa brwi, zwłaszcza jak jest źle zatemperowana, ale nie może byc tez taka super zaostrzona, bo źle sie maluje...
tak więc wg mnie najlepszy stary tusz lub cień

Ja hennę robie raz na miesiąc.





---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

dodałam fotke po podcięciu końcówek- prawda jaka szokująca zmiana

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
ide sie uczyc jutro 2 wazne egzaminy
trzymam kciuki- powodzenia
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-07 o 07:36
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:13   #1464
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Niutka czytałam na wizażu, że olejek rycynowy przyciemnia. Dziewczyny stosują na rzęsy, jako odżywkę Zrezygnowałam z nakładania olejku na włosy właśnie dlatego, że może przyciemniać. Na brwiach mi nie zrobiło różnicy....
Na włosy działa tak, jak inne oleje? To może sobie nałoże...
Laudik fajnie Ci wyszły te pasemka. Masz już całkiem długie
Masz rację warto spróbować, jak to będzie z długimi
Niutka fajnie się obciełaś Sama?
wychodzi na to, że ja mam najkrótsze włosy z Was wszystkich
Asica wstaw fotkę..... Jaki masz ten kolor ?
Kruszyna bardzo Ci farbowanie niszczy? Może zamiast drogeryjnych farb używaj tych profesjonalnych. Według mnie są o wiele lepsze
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:18   #1465
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Niutka czytałam na wizażu, że olejek rycynowy przyciemnia. Dziewczyny stosują na rzęsy, jako odżywkę Zrezygnowałam z nakładania olejku na włosy właśnie dlatego, że może przyciemniać. Na brwiach mi nie zrobiło różnicy....
Na włosy działa tak, jak inne oleje? To może sobie nałoże...
Laudik fajnie Ci wyszły te pasemka. Masz już całkiem długie
Masz rację warto spróbować, jak to będzie z długimi
Niutka fajnie się obciełaś Sama?
wychodzi na to, że ja mam najkrótsze włosy z Was wszystkich
Asica wstaw fotkę..... Jaki masz ten kolor ?
Kruszyna bardzo Ci farbowanie niszczy? Może zamiast drogeryjnych farb używaj tych profesjonalnych. Według mnie są o wiele lepsze
dodajcie aske do pzryjaciol -MA ALBUM
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:36   #1466
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no to skoro ma album....
To i Niutka doda

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Asica kolor jest ok Nie widać tych krótkich na górze Co do fryzury...
Podetnij tył.... żeby to bardziej boba przypominało. Teraz to masz takie "niewiadomoco"
Wiem, że zapuszczasz Jednak czasami żeby zrobić krok do przodu trzeba zrobić dwa do tyłu I grzywka aż się prosi o poprawę
Wstawię za chwile fotki......żeby było wiadomo o czym mówię
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:43   #1467
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Miałam na myśli coś w stylu tych fryzur

Lepiej zapuszczać zaczynając od jakiejś konkretnej fryzury
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:21   #1468
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Niutka czytałam na wizażu, że olejek rycynowy przyciemnia.

on nie przyciemnia trwale, tzn po nałożeniu wnika w pory włosa i nawet po myciu włosy sprawiają wrażenie ciemniejszych, tak jest tez czasem po innych olejach, a po rycynowym najbardziej, bo on jest najtrudniejszy do zmycia, jednak jesli umyjesz włosy np 4 razy szamponem z detergentami, to tego efektu przyciemnienia juz nie będzie, bo całkiem zmyjesz olej, z tym, że to się wtedy mija z celem olejowania
on przyciemnia na zasadzie np plamy na tkaninie, jak wylejesz na materiał olej, to będzie ciemna plama, ale jak spierzesz dokładnie, to nic nie zostanie


Cytat:
Niutka fajnie się obciełaś Sama?
tak, sama samiuteńka naprawdę coś widać ?
włoski sie lepiej układaja, może to dlatego
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:34   #1469
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin ja chcialabym juz zaraz ten tyl ciac... ale nie wiem czy sie nie pospiesze i czy nie bedzie to smiesznie wygladac, bo z tylu jednak sa wycieniowane bardziej niz po bokach... gdyby mialy wyjsc takie jak na
1wszej fotce to bylabym przeszczesliwa... a ta druga nie ma dluzszego tylu? Moj jest chyba wlasnie taki jak na tej 2giej fotce.
Kolor robi sie jakis rudawy... Mysle o delikatnych pasemkach... mam wrazenie ze wlasnie pasemka ukrylyby te nierownosci, no i lepiej bym sie czula... Grzywke kazalam fryzjerce cieniowac ale powiedziala ze na razie "nie da rady". No coz, fryzjerka swiatowej slawy to nie byla... musialam jej mowic krok po kroku co ma mi robic... ale plus tego jest taki ze nie obciela mi nigdzie za duzo...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:21   #1470
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Asica czy w UK nie ma dobrego fryzjera? Nie znasz jakiejś Polki, która w domu robi?

Niutka tzn. jak będę olejować np. kokosowym po blond włosach to mi ściemieją? Jak tak, to ja dziękuję

Narobiłam sobie chęci na ten blond mg78 to zaczęła
Idę jakoś pod koniec lutego lub na początku marca. Do Wielkanocy ładnie odejdą......
Swoją drogą to strasznie długo ponoszę naturalne

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Asica czy w UK nie ma dobrego fryzjera? Nie znasz jakiejś Polki, która w domu robi?

Niutka tzn. jak będę olejować np. kokosowym po blond włosach to mi ściemieją? Jak tak, to ja dziękuję

Narobiłam sobie chęci na ten blond mg78 to zaczęła
Idę jakoś pod koniec lutego lub na początku marca. Do Wielkanocy ładnie odejdą......
Swoją drogą to strasznie długo ponoszę naturalne
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.