Antidral - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 12:57   #991
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Pola:) Pokaż wiadomość
dziwne... moze powinnas zrobic dluzsza przerwe, przemeczyc sie i zaczac od nowa... gruczoly potowe raczej nie powinny sie uodparniac na antidral, ale cos widocznie sie zmienilo. Jedyne co mi przychodzi do glowy to odstawienie na pare tygodni.
jak odstawie tak to bede umierac przez te tygodnie;/ eh kurcz eno moze to przez ta pogode..?ale zeby az tak sie pocic;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:50   #992
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Jak czytam wasze wypowiedzi o pieczeniau i wgl podraznieniu to sie wam dziwie... Mnie nigdy nic nie szczypie, drażni, swedzi...
Ostatnio jak posmarowałam to nic nie swędziało ani nie szczypało ( wcześniej miałam tak za kazdym razem). Już sie zaczęłam zastanawiać czy zadziała, ale wszystko było ok cały dzień paszki były suche. Nie wiem od czego to zależy, ale nie narzekam
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:09   #993
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Antidral

czy po odstawienie Andtidralu lub Etiaxilu, pachy pocą się jescze bardziej niż przed rozpoczęciem stosowania? jak to u was wygląda?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 16:03   #994
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
czy po odstawienie Andtidralu lub Etiaxilu, pachy pocą się jescze bardziej niż przed rozpoczęciem stosowania? jak to u was wygląda?
Nie, nie zauważyłam , żeby pociły się bardziej.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 12:26   #995
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

Malaika85, odstawilam Antidral ponad miesiąc temu (jakoś coraz krócej działał, teraz musiałam go uzywać już co 2 dni) i nie widzę, żebym pociła sie bardziej, nawet w najgorsze upały - ale ja nie miałam problemów z nadmierną potliwością, uzywałam go ot, tak - bo idealnie suche pachy to ogromny komfort
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:18   #996
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Antidral

Wielkiego problemu z poceniem się nigdy nie miałam. Przez wakacje było fajnie: pełen luz, nawet jak się czasem ciut spociłam to nie zwracałam na to uwagi. Problem nasilił się gdy wróciłam na studia po wakacjach. Wiadomo- przeprowadzka, nowi znajomi, nowe zajęcia. Zawsze jak gdzieś wychodziłam, spieszyłam się, podróżowałam pociągiem, byłam czymś zaaferowana, to niestety czułam wilgoć pod pachami, były czasem plamki i po całym dniu niezbyt mocny, ale jednak nieprzyjemny zapach na bluzce. Co prawda nie było czegoś takiego, że się ze mnie lało, albo że inni mnie czuli, ale dyskomfort istniał. Postanowiłam więc coś z tym zrobić, bo jestem osobą, która często się stresuje. Kupiłam Antidral.
Specjalnie nie goliłam pach 2 albo nawet 3 doby. Po umyciu i dokładnym osuszeniu posmarowałam cieniutką warstwę. Czułam swędzenie jakby komary mnie pogryzły. Rano zmyłam. Następnego dnia też użyłam (wtedy było już większe pieczenie i podrażnienie przez kilka dni), a później dopiero po 5 dniach . Już po pierwszym zastosowaniu efekt była taki, że wcale się nie spociłam, a po całym dniu nie czułam żadnego zapachu na sweterku . A dzień miałam bardzo stresujący: rano byłam zła, że jest korek i się spóźnię na uczelnię, następnie biegłam do autobusu, potem byłam u dentysty, potem w biegu musiałam zrobić i zjeść obiad, znów się spieszyłam do laboratorium, gdzie na zajęciach wszystko trzeba było robić precyzyjnie i w dodatku było bardzo gorąco. Pod pachami suchutko!!! Szkoda, że nie odkryłam go wcześniej. Na początku stosowania zafundowałam mojej skórze terapię szokową- używałam 2 dni pod rząd i w dodatku rano nakładałam antyperspirant Nivea. Później stwierdziłam, że nie ma sensu, bo Antidral zapewnia mi wystarczającą ochronę. Teraz tylko po użyciu nakładam krem. Antidral stosuję od kilku tygodni mniej więcej co 5-7 dni. Moja skóra pod pachami po całym dniu pachnie tak samo jak reszta ciała, czyli dobrze.




P S Gdy o nim czytałam, myślałam, że wydam 13-14 zł. Ale pytałam w kilku aptekach i wszędzie kosztował ponad 20 zł.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 11:16   #997
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Antidral

kupiłam sobie nowy antidral, w nowym opakowaniu i tam jest napisane, ze trzeba go używać codziennie , rano i na nieumyta skórę. Użyłam go jak zwykle, bo chyba bym umarła cały dzień z nim chodzić.

Czy zmieniła się formuła czy co?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 21:48   #998
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Antidral

Ja kupiłam antidral dawno, jakoś w kwietniu/maju, chyba?
a ostatnio zauważyłam że z tą 'buteleczką' dzieje się coś dziwnego:P tzn. tak jakby się wylewało o_O
stoi normalnie na półce, zakręcone. A jak ostatnio wzięłam antidral do ręki, to własnie buteleczka była taka klejąca, jakby ze środka się odrobinę wylało na zewnątrz. No ale normalnie było zakręcone :|
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 08:43   #999
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Hmm..po przeczytaniu pochlebnych opinii mam zamiar kupić Antidral..Ale teraz zastanawiam się czy mój wiek (14 lat, w marcu 15), czyli dojrzewanie nie jest przeciwwskazaniem. Bo wiem, że to środek bardzo silnie działający itd. Poza tym słyszałam, że może spowalniać wzrost piersi albo generalnie coś złego z nimi robić. Może to nie brzmi poważnie ale wolę dmuchać na zimne.
Co o tym wszystkim sądzicie?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:36   #1000
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Hmm..po przeczytaniu pochlebnych opinii mam zamiar kupić Antidral..Ale teraz zastanawiam się czy mój wiek (14 lat, w marcu 15), czyli dojrzewanie nie jest przeciwwskazaniem. Bo wiem, że to środek bardzo silnie działający itd. Poza tym słyszałam, że może spowalniać wzrost piersi albo generalnie coś złego z nimi robić. Może to nie brzmi poważnie ale wolę dmuchać na zimne.
Co o tym wszystkim sądzicie?
Pierwsze slyszę. Bo co to ma do piersi? No nie wiem
Nie sądze też żeby dojrzewanie było przeciwskazaniem.
Ale może niech się wypowiedzą bardziej obeznane w temacie wizażanki )
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:55   #1001
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

możesz zapytać dermatologa, ale nie sądzę, żeby to miało cos do rzeczy
wiele antyperspirantów zawiera te same składniki co antidral, tylko w mniejszym stężeniu

w moim wieku już mi nic nie rośnie to się nie boję.....
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 06:33   #1002
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Dziękuję Wam ;* Może jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia na temat związku Antidralu z takim wiekiem?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 19:37   #1003
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Hmm..po przeczytaniu pochlebnych opinii mam zamiar kupić Antidral..Ale teraz zastanawiam się czy mój wiek (14 lat, w marcu 15), czyli dojrzewanie nie jest przeciwwskazaniem. Bo wiem, że to środek bardzo silnie działający itd. Poza tym słyszałam, że może spowalniać wzrost piersi albo generalnie coś złego z nimi robić. Może to nie brzmi poważnie ale wolę dmuchać na zimne.
Co o tym wszystkim sądzicie?
Na mój gust Antidral nie ma żadnego związku z piersiami a na potwierdzenie powiem Ci, ze ja używam Antidralu od ponad 2 lat i moje piersi są w porządku (są nawet za duże). Co do wpływu na wiek, to myślę, że nie ma to znaczenia, a używanie specjalnych kosmetyków w okresie dojrzewania jest nawet wskazane. Miłego użytkowania
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:06   #1004
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

dzięki Wam, kochane jesteście. Teraz kupię go na bank..Może wreszcie będę mogła podnieść rękę w szkole

edit: Właśnie go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Jest na niej napisane, że należy go stosować codziennie rano, na umytą i osuszoną skórę. To w końcu na noc czy rano?

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-02-04 o 11:44
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:04   #1005
nataszka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Czy może mi odpisać osoba, która ostatnio kupiła antidral? Niektóre osoby pisały, że kupują antidral w cenach 13-15 zł. Ja biłam dziś w aptece i zwaliła mnie z nóg cena 25 zł. Czy cena aż tak podskoczyła, czy trafiłam do "złej" apteki?


Bardzo się pocę. Nawet gdy zakładam grubą bluzę po kilku godzinach są na niej plamy! To okropne! Od jakiegoś czasu marzę, aby móc z czystym sumieniem podnieść ręce do góry.

Proszę, pomóżcie! Nie wiem czy naprawdę warto kupić antidral. Używałam już wszystkiego! To może być moja deska ratunku.


Mam jeszcze dwa pytania. Czy to normalne, że gdy przychodzę do domu ze szkoły od razu przestaję się pocić?

I czy nie ma różnicy przy opakowaniach? Gdy sprawdzałam w internecie znalazłam antidral, ale w dwóch różnych opakowaniach. Może są dwa rodzaje antidralu....????

Pomóżcie!

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Czy może mi odpisać osoba, która ostatnio kupiła antidral? Niektóre osoby pisały, że kupują antidral w cenach 13-15 zł. Ja biłam dziś w aptece i zwaliła mnie z nóg cena 25 zł. Czy cena aż tak podskoczyła, czy trafiłam do "złej" apteki?


Bardzo się pocę. Nawet gdy zakładam grubą bluzę po kilku godzinach są na niej plamy! To okropne! Od jakiegoś czasu marzę, aby móc z czystym sumieniem podnieść ręce do góry.

Proszę, pomóżcie! Nie wiem czy naprawdę warto kupić antidral. Używałam już wszystkiego! To może być moja deska ratunku.


Mam jeszcze dwa pytania. Czy to normalne, że gdy przychodzę do domu ze szkoły od razu przestaję się pocić?

I czy nie ma różnicy przy opakowaniach? Gdy sprawdzałam w internecie znalazłam antidral, ale w dwóch różnych opakowaniach. Może są dwa rodzaje antidralu....????

Pomóżcie!
nataszka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 08:46   #1006
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez nataszka1995 Pokaż wiadomość
Czy może mi odpisać osoba, która ostatnio kupiła antidral? Niektóre osoby pisały, że kupują antidral w cenach 13-15 zł. Ja biłam dziś w aptece i zwaliła mnie z nóg cena 25 zł. Czy cena aż tak podskoczyła, czy trafiłam do "złej" apteki?


Bardzo się pocę. Nawet gdy zakładam grubą bluzę po kilku godzinach są na niej plamy! To okropne! Od jakiegoś czasu marzę, aby móc z czystym sumieniem podnieść ręce do góry.

Proszę, pomóżcie! Nie wiem czy naprawdę warto kupić antidral. Używałam już wszystkiego! To może być moja deska ratunku.


Mam jeszcze dwa pytania. Czy to normalne, że gdy przychodzę do domu ze szkoły od razu przestaję się pocić?

I czy nie ma różnicy przy opakowaniach? Gdy sprawdzałam w internecie znalazłam antidral, ale w dwóch różnych opakowaniach. Może są dwa rodzaje antidralu....????

Pomóżcie!

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Czy może mi odpisać osoba, która ostatnio kupiła antidral? Niektóre osoby pisały, że kupują antidral w cenach 13-15 zł. Ja biłam dziś w aptece i zwaliła mnie z nóg cena 25 zł. Czy cena aż tak podskoczyła, czy trafiłam do "złej" apteki?


Bardzo się pocę. Nawet gdy zakładam grubą bluzę po kilku godzinach są na niej plamy! To okropne! Od jakiegoś czasu marzę, aby móc z czystym sumieniem podnieść ręce do góry.

Proszę, pomóżcie! Nie wiem czy naprawdę warto kupić antidral. Używałam już wszystkiego! To może być moja deska ratunku.


Mam jeszcze dwa pytania. Czy to normalne, że gdy przychodzę do domu ze szkoły od razu przestaję się pocić?

I czy nie ma różnicy przy opakowaniach? Gdy sprawdzałam w internecie znalazłam antidral, ale w dwóch różnych opakowaniach. Może są dwa rodzaje antidralu....????

Pomóżcie!
Co do ceny antidralu, to owszem, kupowałam go niedawno i usłyszałam od aptekarza, ma on jeszcze drożeć z czasem... i tak myślę, ze cena ok. 20zł jest niska jak na taki produkt. Nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz, ja już bym biegła do apteki, a co do twojego pocenia w szkole i po, to miałam identyczną sytuacje. Co do różnych opakowań, ok rok temu zmienili opakowanie ze względu na to, że antidral często wyciekał (kilka razy spotkałam sie z tym w aptece - nie mogli mi go sprzedać, bo po prostu się wylał... ). Nie wiem czy nowe opakowanie jest lepsze, ale wiem, że po rynku krążą jeszcze te stare.
Powodzenia!
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:03   #1007
nataszka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Dzięki wielkie. Kupiłam już antidral i przyznam szczerze, że obawiam się piewrszego użycia(oraz kilku następnych) Czy naprawdę aż tak bardzo piecze?

Proszę, napiszcie jak stosować go krok po kroku. I jeszcze jedno. Czy gdy zmyję rano antidral to czy mogę użyć kulki lady speed stick? Czy nie będzie do zbyt wielkie "obciążenie" dla skóry?
nataszka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:20   #1008
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Dla mnie jest to do wytrzymania. Puść sobie jakiś film czy coś i zajmij myśli czymś innym Najważniejsze to nie golić pach przed, na początku najlepiej przez 2 dni co najmniej. Wieczorem myjesz pachy delikatnym żelem i nie trzesz ręcznikiem tylko delikatnie osuszasz! Najlepiej kilkakrotnie przyłożyć chusteczkę higieniczną. Następnie pochodź sobie trochę, żeby pachy wyschły, możesz je też potraktować lekkim powietrzem z suszarki, nakładasz cienką warstwą antidral i łazisz znowu z rękami uniesionymi aż wyschnie.
Ja również pocę się tylko w szkole, nie wiem co na to wpływa, bo jakoś specjalnie się w szkole nie stresuję.
Sama zobaczysz czy będziesz potrzebowała dodatkowej ochrony, obserwuj paszki Ja pierwszego dnia nic nie stosuję a drugiego już tak, trzeciego czasem lekko się spocę i znowu nakładam antidral. Rano golę pachy, choć wg ulotki nie powinno się, ale nie mogę cały czas chodzić taka zapuszczona przecież.

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-02-24 o 17:22
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:55   #1009
nataszka1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Dziękuję Charlotte95.

A jeśli użyję dezodorantu? Nie podrażni mi zbyt skóry?
nataszka1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 18:09   #1010
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez nataszka1995 Pokaż wiadomość
Dziękuję Charlotte95.

A jeśli użyję dezodorantu? Nie podrażni mi zbyt skóry?
Rano najlepiej posmarowac przynajmniej na poczatku pachę kremem, a jesli chcesz deo to weź taki bez alkoholu żeby nie podrażniał
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:22   #1011
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Najpierw sprawdź czy potrzebujesz dezodorantu - jeśli tak, to rzeczywiście znajdź sobie jakiś łagodny. Chociaż ja mówiąc szczerze używam normalnego antyperspirantu (ale dopiero na 2 dzień od aplikacji) i jest ok.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 00:53   #1012
marekarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral

Jestem facetem, poce sie w okolicach, ze tak powiem, za przeproszeniem , dupy. Czy nie ma zadnych przeciwwskazan, aby stosowac antidral w tym miejscu ?
marekarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:56   #1013
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez marekarek Pokaż wiadomość
Jestem facetem, poce sie w okolicach, ze tak powiem, za przeproszeniem , dupy. Czy nie ma zadnych przeciwwskazan, aby stosowac antidral w tym miejscu ?
Myślę, że jeśli się tam nie golisz, to możesz spróbować
Na twoim miejscu zasięgnęłabym jeszcze porady jakiegoś specjalisty
(Bywa, że po antidralu dostaje się lekkiego uczulenia. Nie zawsze tak jest, ale jak już wystąpi to swędzi jak nie wiem co)
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 16:02   #1014
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez marekarek Pokaż wiadomość
Jestem facetem, poce sie w okolicach, ze tak powiem, za przeproszeniem , dupy. Czy nie ma zadnych przeciwwskazan, aby stosowac antidral w tym miejscu ?
W sensie, że na pośladki?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:26   #1015
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

kupiłam ten nowy antidral, rzeczywiście opakowanie wygląda na bardziej szczelne, tamten mi sie parę razy wylał
cena 15zł do przełknięcia za antyperspirant, który jest skuteczny i starcza mi na rok
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:42   #1016
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez marekarek Pokaż wiadomość
Jestem facetem, poce sie w okolicach, ze tak powiem, za przeproszeniem , dupy. Czy nie ma zadnych przeciwwskazan, aby stosowac antidral w tym miejscu ?
to ma być żart czy prowokacja?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:04   #1017
Lisa_Marie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Antidral

Ja stosuję Antidral codziennie na noc od ok. dwóch tygodni i w pierwszym tygodniu były super efekty może poza podrażnieniem, ale ostatnio zauważyłam, że działanie trochę się zmniejszyło, co mnie nieco rozczarowało... Miał ktoś już tak? Nie wiem co zrobić, bo bez tego mam OGROMNY problem. Może dodatkowo zwykły antyperspirant na dzień pomoże??
Mam nadzieję, że jego działanie w ogóle nie zniknie...:roll eyes:
Lisa_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:10   #1018
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Antidral

Może trzeba było stosować tak, jak na opakowaniu jest napisane, a nie od razu codziennie?
Moja mama tak zrobiła, a potem lekarz jej powiedział, że dlatego nie ma efektu, bo za często stosowała
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:19   #1019
Lisa_Marie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Może trzeba było stosować tak, jak na opakowaniu jest napisane, a nie od razu codziennie?
Moja mama tak zrobiła, a potem lekarz jej powiedział, że dlatego nie ma efektu, bo za często stosowała
No nie wiem może spróbuję rzadziej, chociaż w sumie robiłam takie przerwy po 3 dni na weekend ;p
A na opakowaniu pisze, że można codzień w zależności od nasilenia...
Zobaczymy ...
Lisa_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:17   #1020
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

na ulotce podają, że można codziennie, co 2-3 dni jeśli nie mamy dużej potliwości
ja na początku, zimą używąłam go raz na tydzien nawet i też działał
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.