Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 12:50   #2101
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak jedziesz na wakacje to nie ma o czym mowic-farba na pewno sie wyplycze (oczywiscie zalezy gdzie jedziesz, mam na mysli ze wypłucze sie tam gdzie bedzie ciepłe morze i ogólnie ciepło)
A Londa ma tez w profesjonalnej palecie perłowy blond?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 14:14   #2102
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez zlocus Pokaż wiadomość
Nie mogę próbować z dekoloryzacją, bo moje naturalne są ciemnoblond-rude.. Więc w takiej sytuacji zejdzie wszystko i zostaną pewnie takie..
A ja chcę wrócić do jaśniutkiego blondu..
Może poczekam do końca sierpnia, codziennie będę szorowała szamponem przeciwłupieżowym + jadę na wakacje teraz, może słoneczko trochę je rozjaśni i pod koniec miesiąca spróbuję tę Londę..
Ale po pierwszej dekoloryzacji raczej wątpię, że powróci Twój naturalny kolor włosów. Nie wiem czy po dekoloryzacji w ogóle można uzyskać taki efekt jakby się w ogóle włosów nie farbowało. Dekoloryzacja po prostu usunie farbę, szybciej ją "wypłucze" i będziesz mogła pofarbować włosy.
Poczytaj najlepiej o tym w wątku o dekoloryzacji. Gorsze rzeczy się dziewczynom działy na głowie, a jakoś z tego wychodziły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 15:20   #2103
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
laseczka czyli to jest po 801 Castingu tak?
nie to jest po moim farbowaniu przez fryzjerke +pasemka .
ja probwalam to rozjasniac niestety zero efektow jak opisywalam ...

no właśni Yattamanka ja mialam wczesniej farbowane ale tylko raz z blondu na braz to co widac na fotkach i nadal sadzicie ze ta palet mi tak ladnie rozjasni na farowanych ? chce blond ale nie kurczaka ani marchewke
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 18:56   #2104
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
nie to jest po moim farbowaniu przez fryzjerke +pasemka .
ja probwalam to rozjasniac niestety zero efektow jak opisywalam ...

no właśni Yattamanka ja mialam wczesniej farbowane ale tylko raz z blondu na braz to co widac na fotkach i nadal sadzicie ze ta palet mi tak ladnie rozjasni na farowanych ? chce blond ale nie kurczaka ani marchewke
Jeśli mówisz, że tylko raz miałaś farbowane to bez problemu powinno Ci chwycić. Ja mam problem bo farbowałam wiele lat na czarno i mam końcówki przeżarte tą farba i ciężko ją wyplenić z włosa. Złap jakieś ciemne pasmo spod spodu i machnij pasemko - zobaczysz jak Ci wyjdzie i wtedy pofarbujesz całość. Choć jestem przekonana, że bez problemu będzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:03   #2105
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Farba absolutnie nie wychodzi ciemna (przynajmniej na moich włosach). Od razu po farbowaniu moje włosy są może odrobinę popielate, ale jedno-dwa mycia i ten popiel znika, a moje włosy są naprawdę ładne i jasne. O taki kolor mi chodziło, bo myślę, że wygląda dość naturalnie.
Trzymam na włosach pół godziny mam dość długie włosy, więc zawszę muszę zaopatrzyć się w dwa pudełka farby

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


O właśnie, przed tymi Garnierami ostrzegałam dziewczyny na wątku o dekoloryzacji włosów, kiedy jeszcze jakieś 1,5 miesiąca temu sama byłam zrozpaczona tym co ta farba mi zrobiła z włosami.
Pofarbowałam włosy farbą, tyle że jasny blond, a kolor wyszedł mi ciemny blond oczywiście byłam załamana. Myłam głowę codziennie, szamponem przeciwłupieżowym i kolor spłukał się na tyle, że włosy mogłam zafarbować farby właśnie Londą - perłowy blond, która mnie uratowała. Zdjęcie z moimi włosami i kolorem jaki uzyskałam, zamieściłam kilka postów wyżej
dziekuje za odp jakbys kiedys miala chwilke i mogla wstawic jeszcze jakies foto wlosow to bede happy

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
kitkulka piękny ten kolorek Ci wyszedł , ładniejszy niż na pudełku , a Twój wyjściowy też był w miarę jasny? Nie wiem czy na swoich naturalnych , popielaty blond uzyskam taki jak Twój Jak myślisz? Załączam fotkę dla przykładu
masz przepiekny kolor, ja bym nie farbowala za zadne skarby
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:10   #2106
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny odpowiedzcie proszę;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:20   #2107
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny odpowiedzcie proszę;*
ja bym nie robila, takie kontrasty juz nie sa modne, balejaze tez nie. ewentualnie moze popros o kilka pasemek tzw refleksow o ton ciemniejszych od Twojego aktualnego koloru. to wyglada bardzo naturalnie, jakby rozswietlone przez slonko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:44   #2108
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja bym nie robila, takie kontrasty juz nie sa modne, balejaze tez nie. ewentualnie moze popros o kilka pasemek tzw refleksow o ton ciemniejszych od Twojego aktualnego koloru. to wyglada bardzo naturalnie, jakby rozswietlone przez slonko
dzięki bardzo;*
to w takim razie nie będę nic robiła;*
słuchaj a jeszcze jedno pytanie mam
jaka farba odprócz balle color 111 jest w miarę dobra na moje włosy?
bardzo podoba mi się beżowy blond, ale chyba do mnie nie pasuje, ponieważ mam typ urody lato...:/
co o tym myślisz??
i nie wiem co jest nie tak, bo farbuje tym belle color a odrosty mam ciemny blond, a i tak mi wychodzą rude i jest taki wielki kontrast między odrostem a resztą, że...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:54   #2109
Frozen_Lust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam

Naturalnie jestem rudzielcem, ale chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Rozjaśniłam dziś delikatnie mój kolor włosów, ale teraz chciałabym nałożyć farbę. Nie wiem tylko czy będzie mi w blondzie dobrze.

Jaka farba da mi zbliżony efekt do poniższych zdjęć?
I czy blond to napewno kolor dla mnie?

Pomożecie?
Pozdrawiam

Edytowane przez Frozen_Lust
Czas edycji: 2010-08-04 o 20:44
Frozen_Lust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 19:56   #2110
laseczkaa
Zadomowienie
 
Avatar laseczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 530
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz, że tylko raz miałaś farbowane to bez problemu powinno Ci chwycić. Ja mam problem bo farbowałam wiele lat na czarno i mam końcówki przeżarte tą farba i ciężko ją wyplenić z włosa. Złap jakieś ciemne pasmo spod spodu i machnij pasemko - zobaczysz jak Ci wyjdzie i wtedy pofarbujesz całość. Choć jestem przekonana, że bez problemu będzie

dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze wyjdzie ladny jak zrobie i bedzie ladny dodam fotki
laseczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:00   #2111
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki bardzo;*
to w takim razie nie będę nic robiła;*
słuchaj a jeszcze jedno pytanie mam
jaka farba odprócz balle color 111 jest w miarę dobra na moje włosy?
bardzo podoba mi się beżowy blond, ale chyba do mnie nie pasuje, ponieważ mam typ urody lato...:/
co o tym myślisz??
i nie wiem co jest nie tak, bo farbuje tym belle color a odrosty mam ciemny blond, a i tak mi wychodzą rude i jest taki wielki kontrast między odrostem a resztą, że...
ale beze sa nie tylko cieple, chlodne tez sa moze bys cos znalazla ale to raczej w profesjonalnych paletach. a co do tych odrostow to sama nie wiem, ciezko przy tak jasnych wlosach miec idealnie zrobione odrosty, czasem widac to nawet u gwiazd. ja maskuje sobie te drobne "niedoskonalosci" pasemkami i naprawde na przedzialku latwo jest zrobic sobie nawet samemu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 20:05   #2112
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez laseczkaa Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze wyjdzie ladny jak zrobie i bedzie ladny dodam fotki
Spokojnie Jak mówiłam, weź jakieś pasemko najciemniejszego odcienia jaki masz i zrób to pasemko - jeśli będziesz zadowolona z efektu to na całość i na pewno będzie oki

Koniecznie pochwal się efektami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:09   #2113
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Frozen_Lust Pokaż wiadomość
Witam

Naturalnie jestem rudzielcem, ale chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Rozjaśniłam dziś delikatnie mój kolor włosów, ale teraz chciałabym nałożyć farbę. Nie wiem tylko czy będzie mi w blondzie dobrze.

Jaka farba da mi zbliżony efekt do poniższych zdjęć?
I czy blond to napewno kolor dla mnie?

Pomożecie?
Pozdrawiam
Moim zdaniem w ciepłym , karmelowym blondzie , będzie Ci bardzo ładnie
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:14   #2114
nathalie07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny doradźcie! Kolor moich włosów męczy mnie okropnie...

Obecnie mają kolor hmm coś w rodzaju szampańskiego blondu, a ja powiedziałabym, że są raczej takie rudawe. Końcówki są jasne (efekt schodzącego baleyagu) a czubek głowy wyróżnia się odrostami w kolorze ciemny blond.

Chciałabym pozbyć się tego rudawego odcieniu i uzyskać kolor chłodnego, perłowego blondu. Fryzjerka powiedziała, że jest to awykonalne i musiałaby mi najpierw zrobić dekoloryzację, a później jeszcze raz zafarbować, co oznacza śmierć dla moich włosów. Czy naprawdę nie ma innego sposobu, żeby jakoś hmm ochłodzić ten kolor, nie przyciemniając go jednocześnie? Czy jakaś farba da radę? Z góry dziękuję za odpowiedź
nathalie07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:16   #2115
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale beze sa nie tylko cieple, chlodne tez sa moze bys cos znalazla ale to raczej w profesjonalnych paletach. a co do tych odrostow to sama nie wiem, ciezko przy tak jasnych wlosach miec idealnie zrobione odrosty, czasem widac to nawet u gwiazd. ja maskuje sobie te drobne "niedoskonalosci" pasemkami i naprawde na przedzialku latwo jest zrobic sobie nawet samemu
a mogłabyś napisac jak Ty robisz te pasemka?? i wybrac z palety ten kolor który Twoim zdaniem by mi pasował jeśli mogłabyś to będę wdzięczna najbardziej interesuje mnie beż z połyskiem srebrnym czy coś w tym stylu;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 20:50   #2116
m a d z i k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej! Mam krótkie pytanko.. (dziewczyny wcześniej też się pytały, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na forum)
Mianowicie: jak mogę uzyskać taki kolorek? jaka farba byłaby najlepsza?

Dodam tylko, że mam włosy rozjaśniane farbą wellaton 10/0. Mają taki sam odcień jak na opakowaniu lecz chciałabym delikatnie je przyciemnić (dokładnie tak jak na tym zdjęciu, które zamieściłam).

Baaaaaaaaardzo bym chciała uzyskać taki śliczny kolorek
m a d z i k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 21:20   #2117
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 358
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez m a d z i k Pokaż wiadomość
Hej! Mam krótkie pytanko.. (dziewczyny wcześniej też się pytały, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na forum)
Mianowicie: jak mogę uzyskać taki kolorek? jaka farba byłaby najlepsza?

Dodam tylko, że mam włosy rozjaśniane farbą wellaton 10/0. Mają taki sam odcień jak na opakowaniu lecz chciałabym delikatnie je przyciemnić (dokładnie tak jak na tym zdjęciu, które zamieściłam).

Baaaaaaaaardzo bym chciała uzyskać taki śliczny kolorek

Przesliczny kolorek .
Tez taki bym chciala.. ojejkuu
bencowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:02   #2118
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziekuje za odp jakbys kiedys miala chwilke i mogla wstawic jeszcze jakies foto wlosow to bede happy
na dniach czeka mnie farbowanie, bo już jest odrost, wtedy coś wrzucę na świeżo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 22:32   #2119
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a mogłabyś napisac jak Ty robisz te pasemka?? i wybrac z palety ten kolor który Twoim zdaniem by mi pasował jeśli mogłabyś to będę wdzięczna najbardziej interesuje mnie beż z połyskiem srebrnym czy coś w tym stylu;*
No ja robię na folię (ale spożywczą, nie fryzjerską ) i robię dokładnie to samo co robiła mi fryzjerka przy baleyagu. Tzn mam tekturkę, folię, szydełko i pędzelek do smarowania farbą Robię tylko warstwę z wierzchu ale tak, żeby tył też zrobić (no bo jak by to wyglądało gdybym tylko boki malowała ) Wyciągam co drugie pasemko, farba, zawijam i później podczas trzymania jeszcze podgrzewam suszarką. No i przy skórze rzeczywiście trzeba być ostrożnym, najlepiej zostawić z 2mm.
Mam nadzieję, że jakoś to nakreśliłam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na dniach czeka mnie farbowanie, bo już jest odrost, wtedy coś wrzucę na świeżo
ok
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 22:59   #2120
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee sama robisz pasemka na folie i to z tylu ja bym w zyciu nie zrobila sama
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 07:29   #2121
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ja robię na folię (ale spożywczą, nie fryzjerską ) i robię dokładnie to samo co robiła mi fryzjerka przy baleyagu. Tzn mam tekturkę, folię, szydełko i pędzelek do smarowania farbą Robię tylko warstwę z wierzchu ale tak, żeby tył też zrobić (no bo jak by to wyglądało gdybym tylko boki malowała ) Wyciągam co drugie pasemko, farba, zawijam i później podczas trzymania jeszcze podgrzewam suszarką. No i przy skórze rzeczywiście trzeba być ostrożnym, najlepiej zostawić z 2mm.
Mam nadzieję, że jakoś to nakreśliłam
dziękuję bardzo ale jaką farbą mam te pasemka zrobic?? bo jak zrobię tą co resztę włosów to bez sensu:/ i tak mi odrostu nie złapie:/ ale miałam jeszcze jedną prośbę w poprzednim poście
z tą paletą mogłabyś odpowiedziec??

i powiedz tak szczerze czy te farby profesjonalne wychodzą idelanie na włosach tak jak są w palecie pokazane i nie spierają się tak szybko no czy ogólnie są lepsze od drogeryjnych??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-05 o 07:38
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:13   #2122
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam. Mam nadzieje ze wy mi pomozocie Przez ostatnie pol roku schodzilam z czarnych wloskow do baaardzo jasnego blondu prez dekoloryzacje pozniej pasemka. Obecnie uzywam loreal preference stockholm ( ktory super zniwelowal zoltko po dekoloryzacji) ale niestety lapal mi odrosty na rudo fryzjerka powiedziala ze to dlatego ze mam duzo czerwonego pigmentu...no i polecila stosowac na odrost loreal preference 03. tak tez zrobilam ale odrsot rozjasnil sie tylko do slomkowego i sporo odroznia sie reszty prawie bialych wloskow. jak myslicie zostawic tak jak jest czy uzyc innej farbki na ten nieszczesny odrost? Z gory dziekuje za odpowiedz
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:23   #2123
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieje ze wy mi pomozocie Przez ostatnie pol roku schodzilam z czarnych wloskow do baaardzo jasnego blondu prez dekoloryzacje pozniej pasemka. Obecnie uzywam loreal preference stockholm ( ktory super zniwelowal zoltko po dekoloryzacji) ale niestety lapal mi odrosty na rudo fryzjerka powiedziala ze to dlatego ze mam duzo czerwonego pigmentu...no i polecila stosowac na odrost loreal preference 03. tak tez zrobilam ale odrsot rozjasnil sie tylko do slomkowego i sporo odroznia sie reszty prawie bialych wloskow. jak myslicie zostawic tak jak jest czy uzyc innej farbki na ten nieszczesny odrost? Z gory dziekuje za odpowiedz
Może jakiś zwykły rozjaśniacz?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:31   #2124
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Może jakiś zwykły rozjaśniacz?

No wlasnie tego chcialabym uniknac dodam jeszcze ze ten slomkowy kolor to nie tylko nowy odrost ale ok 3 cm starego poniewaz fryzjer rozjasnil mi wloski ok 4 cm od czubka i za nic nie moge tego pokryc
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:53   #2125
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hejka dziewczynki! długo mnie nie było sporo poszedł do przodu wątek! ja robiłam włoski 15.07 zrobiłam parę pasemek blond na żółtawe i pomiędzy farbę skandynawski blond brilance... wyszedł efekt zadowalający chociaż na końcówkach widać jeszcze parę żółtych prześwitów.
a oto efekt:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=68343
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=68342

następne farbowanie planuje gdzieś na wrzesień! i chciałabym wypróbować palette albo C10 platynowy blond,albo A10 ultrapopielaty blond... i jeszcze nad jednym 100 skandynawski blond... i co polecacie dziewczyny???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:15   #2126
m a d z i k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez m a d z i k Pokaż wiadomość
Hej! Mam krótkie pytanko.. (dziewczyny wcześniej też się pytały, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na forum)
Mianowicie: jak mogę uzyskać taki kolorek? jaka farba byłaby najlepsza?

Dodam tylko, że mam włosy rozjaśniane farbą wellaton 10/0. Mają taki sam odcień jak na opakowaniu lecz chciałabym delikatnie je przyciemnić (dokładnie tak jak na tym zdjęciu, które zamieściłam).

Baaaaaaaaardzo bym chciała uzyskać taki śliczny kolorek

Odnośnie tego kolorku, to poszukałam kilka farb i oto moje 2 typy:
Londa wygląda niemalże identycznie, jednak wyczytałam, że po farbowaniu włosy są znacznie ciemniejsze niż na opakowaniu. Macie jakieś inne typy, które dałyby taki efekt jak na zdjęciu? pomóżcie pliiiiiiss
m a d z i k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:29   #2127
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

madzik a gdzie wyczytalas ze ta Londa ciemna wychodzi? Masz moze jakies fotki po tej Londzie? Ja słyszalam ze wychodzi ok
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:30   #2128
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez m a d z i k Pokaż wiadomość
Odnośnie tego kolorku, to poszukałam kilka farb i oto moje 2 typy:
Londa wygląda niemalże identycznie, jednak wyczytałam, że po farbowaniu włosy są znacznie ciemniejsze niż na opakowaniu. Macie jakieś inne typy, które dałyby taki efekt jak na zdjęciu? pomóżcie pliiiiiiss
Londa absolutnie nie wychodzi ciemna. Dodałam zdjęcie moich włosów, kilka postów wyżej, farbowanych dokładnie tym samym kolorem londy - perłowy blond. Możesz sobie zobaczyć jaki efekt
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 12:49   #2129
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

któraś z dziewczyn miała odczynienia z takimi farbkami??? palette C10 platynowy blond,albo A10 ultrapopielaty blond, 100 skandynawski blond
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 13:07   #2130
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
madzik a gdzie wyczytalas ze ta Londa ciemna wychodzi? Masz moze jakies fotki po tej Londzie? Ja słyszalam ze wychodzi ok
Dodawałam zdjęcie po tej Londzie - perłowy blond. Dziewczyny czytajcie dokładnie to na pewno znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1280865452
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.