Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 20:02   #1351
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
hmm duza rozbieznosc, ciekawe bo kupilam jasny lodowy blond i zastanawiam sie czy nie zamienic wody na mocniejsza, tylko ze ja tez myslaam ze ma 4,5 i myslalam zeby zamienic na 6 % a teraz to juz nie wiem, ale dzieki za odpowiedz.
Sprawdź tam jest gdzieś napisane na tej tubce

Ewcia - no ale jak będziesz chodziła na balejaże i robiła ciemniejsze pasemka to w końcu te jasne się skończą to będziesz je rozjaśniać jeszcze raz?

Kotka - piknie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:13   #1352
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!

Princeska dziękuję tak włoski wyszły fajnie ale to jeszcze nie to co bym chciała. odrost jednak troche się odznacza szczególnie dziś bo już włoski trochę przetłuszczone. Za miesiąc planuję tak jak Ty zrobić Stockholmem ale zamienie wodę na mocniejszą.Troche mi teraz przesuszyło włoski i właśnie siedzę z olejem jaśminowym na włoskach

a wracając do tematu ,,nowych " to dla was też pewnie jestem świeżo upieczona na tym wątku,jednak ja was znam doskonale bo śledzę ten wątek od drugiej części, tylko jakoś wczesniej nie mogłam się przełamać żeby coś napisać bo tak jak już wyżej wspomniała któraś wizażanka macie już swoje wspólne tematy i ciężko się do was wkręcić
Ja się cieszę że mogę was podczytywać (a robię to codziennie wieczorkiem) bo dzięki waszym pogaduchom dużo się dowiedziałam i uzupełniłam szafki w niezbędne kosmetyki chwalone właśnie przez was.
to dla was moje ,,forumowe" koleżanki
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:25   #1353
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka, Adzi, cascada dziękuję

Bunny, hmm to jest najlepsza fryzjerka w moim mmieście, po drugie ona na ten jasny blond który miałam dawała tylko ciemne pasma, bo powiedziała, że to i tak się spierze to jaśniejszego...więc dawała tylko jeden kolor na te moje jasne, a żółc przebija bo to są moje odrosty takie pożółkłe po tym jak sama farbowałam farbą w domu...a pasemka uwierz mi, że wybierała cieniutkie, bo na samym początku zaznaczyłam, że balejaż ma byc cieniutki

Agatau dziękuję
tak po farbowaniu, bo ona mi nie robiła odrostu, bo on jest naprawdę minimalny

Snow no mi się bardzo podoba a w grzyweczkę też się doskonale czuje co ona mi kładła?? tylko jeden kolor

Yatta tak, jestem zadowolona nie miało byc na wzór tego zdjęcia, ja tylko najnormalniej w świecie, podcinałam końcówki i grzywkę ścięłam...a moim zdaniem chyba to jest oczywiste, że im włos jaśniejszy tym ciemny kolor na tym mocniej złapie, a ja tak właśniej mam, że im niżej tym kolor coraz jaśniejszy tego co miałam jednolitego blondu, dlatego te ciemne pasma tak wyszły, ale ja się nie spodziewałam cudu, to był dopiero pierwszy raz

Kedud dzięki za opinię, ale mi zależy na tym, żeby były tylko dwa kolorki jakieś fajne, ale to jest dopiero pierwszy raz na tak jasnych włosach, kto jak kto, ale Wy nie powinnyście oczekiwac cudu

Dziewczyny a tak apropo odrostu, to on mi w ogóle nie przeszkadza, bo te pasemka są w kolorze mojego nauralnego kolorku więc jest super!! a nie tak jak przy jednolitym, że tydzień i odrost tak widoczny, że...:/
Najważniejsze, że sama jesteś zadowolona i się sobie podobasz

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Jesli masz na mysli ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496869
to zrobil sie nieprzyjemny w podanym linku ktore posty zostaly usuniete przezemnie + ostrzezenia,przez uzytkownika ktora przyczepila sie do jej watku.Dlatego zrobil sie troche zagmatwany i poprosilam o zmiane tematu i edycje postu.Ale niestety autorka watku sie obrazila.Wiec wyszlo jak wyszlo.
Właśnie odczytałam Twój koment. pod moim zdjęciem, odpiszę już tu a więc kochana Stockholm u nas przynajmniej jest dostępny cały czas Pełna nazwa to Loreal preference stockholm Z2 bardzo bardzo jasny blond opalizujący.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Już się tak nie złośćcie blondaski

Ja mam świetny humor,bo dowiedzialam sie dzis,ze zdlam Angielski, wczeoraj Statystyke Opisowa i Informatyke, wiec caly tydzien wszystko mi sie udaje i jest po prostu super, wszystkie zaliczenia do przodu

I przyszly mi wloski chyba, bo mam awizo...
Nie wiecie od ktorej mozna odbierac na poczcie jak listonosz zostawil awizo o 13??
Gratuluję zdania U mnie można odbierać po 19.13 ale za to pocztę mam całodobową

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tej dziewczynie novelove to pomagałam pisząc jej posty kilka razy, no nie!!! Az sie wkurzyłam
ja też z nią pisałam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam odrosty tzn. tżcik mi zrobił Jak zawsze superowo wyszło. Tylko mam wrażenie jakby kolor pojaśniał po calości ale jutro w świetle dziennym ocenie.
Czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dzis farbowałam londa 12/9 perłowym blondem jutro foto

zadowolona
W końcu samą perełką zrobiłaś? Nie wyszło jak się bałaś - za szaro?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

Princeska dziękuję tak włoski wyszły fajnie ale to jeszcze nie to co bym chciała. odrost jednak troche się odznacza szczególnie dziś bo już włoski trochę przetłuszczone. Za miesiąc planuję tak jak Ty zrobić Stockholmem ale zamienie wodę na mocniejszą.Troche mi teraz przesuszyło włoski i właśnie siedzę z olejem jaśminowym na włoskach

a wracając do tematu ,,nowych " to dla was też pewnie jestem świeżo upieczona na tym wątku,jednak ja was znam doskonale bo śledzę ten wątek od drugiej części, tylko jakoś wczesniej nie mogłam się przełamać żeby coś napisać bo tak jak już wyżej wspomniała któraś wizażanka macie już swoje wspólne tematy i ciężko się do was wkręcić
Ja się cieszę że mogę was podczytywać (a robię to codziennie wieczorkiem) bo dzięki waszym pogaduchom dużo się dowiedziałam i uzupełniłam szafki w niezbędne kosmetyki chwalone właśnie przez was.
to dla was moje ,,forumowe" koleżanki
oj uważaj bo portfel przez te pogaduszki baaardzo cierpi, przynajmniej mój
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:44   #1354
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
koniecznie daj foto
Dam dam, a czy ja kiedykolwiek nie dałam?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny już wklejam zdjęcia po umyciu bez prostowania, włosy ostatnio farbowane 19.12. , 1cm odrostu jak narazie... zdjecia robione przy swietle sztucznym nie oddaja tak koloru proszę
Super włoski Ślicznie ci w nich.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

Princeska dziękuję tak włoski wyszły fajnie ale to jeszcze nie to co bym chciała. odrost jednak troche się odznacza szczególnie dziś bo już włoski trochę przetłuszczone. Za miesiąc planuję tak jak Ty zrobić Stockholmem ale zamienie wodę na mocniejszą.Troche mi teraz przesuszyło włoski i właśnie siedzę z olejem jaśminowym na włoskach

a wracając do tematu ,,nowych " to dla was też pewnie jestem świeżo upieczona na tym wątku,jednak ja was znam doskonale bo śledzę ten wątek od drugiej części, tylko jakoś wczesniej nie mogłam się przełamać żeby coś napisać bo tak jak już wyżej wspomniała któraś wizażanka macie już swoje wspólne tematy i ciężko się do was wkręcić
Ja się cieszę że mogę was podczytywać (a robię to codziennie wieczorkiem) bo dzięki waszym pogaduchom dużo się dowiedziałam i uzupełniłam szafki w niezbędne kosmetyki chwalone właśnie przez was.
to dla was moje ,,forumowe" koleżanki
Asiu nie wstydź sie i pisz z nami Przecież tutaj każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie- zresztą ciekawe są różne stanowiska rożnych osób. Jako nowe traktujemy głównie te laski co napiszą tu jeden post z problemem i znikaja.
A jak nas podczytujesz to śmiało wtrącaj swoje trzy grosze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:35   #1355
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że sama jesteś zadowolona i się sobie podobasz



Właśnie odczytałam Twój koment. pod moim zdjęciem, odpiszę już tu a więc kochana Stockholm u nas przynajmniej jest dostępny cały czas Pełna nazwa to Loreal preference stockholm Z2 bardzo bardzo jasny blond opalizujący.



Gratuluję zdania U mnie można odbierać po 19.13 ale za to pocztę mam całodobową



ja też z nią pisałam



Czekamy na fotki



W końcu samą perełką zrobiłaś? Nie wyszło jak się bałaś - za szaro?



oj uważaj bo portfel przez te pogaduszki baaardzo cierpi, przynajmniej mój
Muszę się przyznać że mój niestety też ale czego się nie robi dla pięknych włosków ,a ja mam bzika na ich punkcie

Bunny ok na pewno teraz będzie mi razniej
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:43   #1356
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja właśnie obejrzałam świetny film "Czarny Łabędź".
Polecam gorąco, choć na pewno nie każdemu się spodoba.
Rezysera "Requiem dla snu" - kolejny fantastyczny film który polecam każdej z Was gorąco.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 07:46   #1357
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Asiu
Podzielam zdanie bunny. Udzielaj sie jak tylko bedziesz miec na to ochote. To w koncu otwarze dla wszystkich forum. Cieszymy sie ze dalaczaja sie do nas nowe osoby i nie uciekaja.

Kotka
Sliczne i jakie dlugie! Kiedy ja sie takich doczekam.

Bunny kochana czekam na Twoje foteczki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 08:05   #1358
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, no sliczne gładkie, błyszczące i zadbane. A jakie jasniutkie

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

a długosc taka, jaką własnie chce, tylko ja bez cieniowania na koncach, ciete w połokrąg chcę
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:51   #1359
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yattamanka,BLOND_PRINCESS KA,blond bunny


Adzi07 no długie ale te końce nadal marne myślę żeby podciąć 2cm narazie w sumie to co mi urosło to sie wykruszyło!!!

mysia m no fakt są w o wiele lepszej kondycji niż rok temu... konce tylko najbardziej sie puszą,z resztą jak widać ale jest lepiej i ciągle o nie dbam czyli maski mycie OMO i olejowanie raz lub 2 razy w tyg mam nadzieje że urosną w tym roku z 12cm
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:59   #1360
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja właśnie obejrzałam świetny film "Czarny Łabędź".
Polecam gorąco, choć na pewno nie każdemu się spodoba.
Rezysera "Requiem dla snu" - kolejny fantastyczny film który polecam każdej z Was gorąco.
a o czym ten film?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny już wklejam zdjęcia po umyciu bez prostowania, włosy ostatnio farbowane 19.12. , 1cm odrostu jak narazie... zdjecia robione przy swietle sztucznym nie oddaja tak koloru proszę
ja bym nie prostowala tylko dazyla do delikatnych falwtedy wloski robilyby wrazenie ze jest ich duuuzo


a ja czekam na tesciowa zaraz przyjdzie posiedziec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-13 o 09:00
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:09   #1361
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka
Ale to dobrze ze juz zaczelas dbac o nie. Na pewo nie dlugo przestana sie kruszyc i beda rosly zdrowiutkie. Bedzie dobrze ja tez walcze z regeneracja na swoich. Na wszystko potrzeba czasu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 09:23   #1362
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja bym nie prostowala tylko dazyla do delikatnych falwtedy wloski robilyby wrazenie ze jest ich duuuzo


a ja czekam na tesciowa zaraz przyjdzie posiedziec
ja prostuje baaarrdzoo rzadko raz na miesiąc a tak to cały czas kitka a jak raz zostawiłam swoje fale to czułam sie jakbym miala 5 kłaczków na glowie tak ich mało było
ale postaram sie zadbać o skręt zobaczymy co z tego będzie

andzi ja już rok dbam o nie i dlatego tyle urosły
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:24   #1363
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Yattamanka,BLOND_PRINCESS KA,blond bunny


Adzi07 no długie ale te końce nadal marne myślę żeby podciąć 2cm narazie w sumie to co mi urosło to sie wykruszyło!!!

mysia m no fakt są w o wiele lepszej kondycji niż rok temu... konce tylko najbardziej sie puszą,z resztą jak widać ale jest lepiej i ciągle o nie dbam czyli maski mycie OMO i olejowanie raz lub 2 razy w tyg mam nadzieje że urosną w tym roku z 12cm
te konce masz takie, bo sa cieniowane, szybciej się niszczą przez wycieranie itp, ale faktycznie pozwól im choc raz skręcic się, a konce wtopią się w tło, ładnie zwiną i nie bedzie widac, ze trzeba podciąc.

albo podetnij na równo i nie beda się wywijac, bo będa miały mało miejsca na kręcenie się.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:29   #1364
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja was tu podczytuje cały czas bo na wątku jest masa informacji ktore sie przydaja Fakt ze jestem z tych nowych i rzadko sie odzywam ale ciezko mi sie wbic po prostu. Wy tu jestescie bardzo zgrane i po prostu ciezko sie przebic
Ale jesli komus zalezy na zdobyciu informacji to przeciez tu jest cała masa tego. Sama z nich korzystam.
A tą dziewczyne tez pamietam i pamietam ze jej odpisywalyscie

Od mojego farbowania mineły juz hmmm z 2 tygodnie Albo i 3.
I chciałam Princesce podziękowac za pomoc
Jednak ta Palette a10 poprawiła mi włoski. Na poczatku bylo niezbyt ladnie ale po kilku myciach wszystko sie jakos powyrównywało. Co prawda nadal mam góra jasna a reszte ciemniejsza. Ale nie wygląda to tak zle A10 ładnie rudosc zniwelowała i są takie złotawo-beżowe. Nawet ładne

Niestety nie mam zdjec bo padł mi aparat Ale na pewno polecam tą farbe dziewczynom które chca rudosci zniwelowac.

Tylko nadal nie wiem jak wyrównac ten odcien... Zastanawiam sie czy nie polozyc nastepnym razem farby rozjasniającej tylko na te ciemniejsze włosy. A po 2 tygodniach robic sam odrost i przeciagnac na calosc pod sam koniec na 5-10 minut zeby sie powyrównywało...

Troszke mi sie koncowki tylko łamią, a mam mocno pocieniowane i srednio to wygląda :/ Tylko nie wiem czy to od farby, czy od tego ze robie warkoczyka i od gumki do włosów...

I piszcie dalej dziewczyny Jak ktos chce to doszuka sie informacji.
Mam kurcze podobny problem :/ Robiłam syossem przedwczoraj i góra wyszła mi bielutka a od spodu cieemne :/ już szału z tym dostaje, też sie własnie zastanawiałam czy następnym razem nie zrobić odrostów samych i od spodu a potem przeciągnąć na całość. Tylko ja mam jesczze taki problem, że napewno nie bede robić już syossem 9-5 -> jak dla mnie wyszedł zbyt szaro, zwłaszcza grzywka i te jasniejsze przy twarzy, na szczęscie umyłam już 2 razy i troche sie ten odcień spłukuje i robią sie takie 'mleczne' (3,4 zdj) tak czy inaczej jest to dla mnie zbyt chłodny odcień.
I widze, że samą łagodną farbą ciężko będzie mi osiągnąć mój upragniony kolor ;( nałożyłabym jednak tą palette skandynawski bo pewnie tylko ona ruszy te od spodu, tylko czy nie spali tych jaśniejszych od góry?
I dalej mam obawy co do tego zielonego syoss 9-5 jest zdecydowanie chłodny a jakbym chciała na niego nałożyć Londe 01 albo Safire kwiat wanilii czy jakąś inna opalizującą - ogólnie ciepłe odcienie, nie wyjdzie mi co bądź?
Poczekam jakiś tydzień, półtora i zrobie próbe palette skandynawskiej na pasemku tym ciemniejszym od dołu i jaśniejszym od góry

Jeśli chodzi o tego syoss'a to kolor mnie nie zachwycił, ale mogłam sie tego spodziewać bo jest to mroźny blond ale jestem bardzo zadowolona z kondycji włosów, są mięciutkie i w ogóle nie mam problemów z rozczesywaniem - a powiem Wam szczerze, że na pewno jestem bardziej zadowolona niż po farbowaniu u fryzjera bo wychodziłam znowu z żółtymi :|

Dodaję zdjęcia po tym 9-5 (1,2 przed myciem głowy - tak szare, że miałam wrażenie, że nawet przyciemniło mi włosy), marne to pierwsze bo ciemno jest cały czas i tak to wychodzi ale widać, że ciemniejsze są od spodu, a na następnych w świetle łazienkowym -> 3 bez lampy, 4 z lampą - widać jeszcze odbijające sie to sreberko na grzywce - ale widać na nich też chyba, że odrosty wzięło mi idealnie

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl1.jpg (46,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (29,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl12.jpg (39,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl13.jpg (39,3 KB, 51 załadowań)
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:14   #1365
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
te konce masz takie, bo sa cieniowane, szybciej się niszczą przez wycieranie itp, ale faktycznie pozwól im choc raz skręcic się, a konce wtopią się w tło, ładnie zwiną i nie bedzie widac, ze trzeba podciąc.

albo podetnij na równo i nie beda się wywijac, bo będa miały mało miejsca na kręcenie się.
hmmm... na pewno podetnę ,ale z tymi falami to sama nie wiem... oglądałam już pare razy ten filmik jessicacurl ale jak próbuje tak robić to mnie szlak trafia! uwielbiam czesać włosy i nie wyobrażam sobie żeby ich nie poczesać ,bo potem sie splączą i jest dup*

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Mam kurcze podobny problem :/ Robiłam syossem przedwczoraj i góra wyszła mi bielutka a od spodu cieemne :/ już szału z tym dostaje, też sie własnie zastanawiałam czy następnym razem nie zrobić odrostów samych i od spodu a potem przeciągnąć na całość. Tylko ja mam jesczze taki problem, że napewno nie bede robić już syossem 9-5 -> jak dla mnie wyszedł zbyt szaro, zwłaszcza grzywka i te jasniejsze przy twarzy, na szczęscie umyłam już 2 razy i troche sie ten odcień spłukuje i robią sie takie 'mleczne' (3,4 zdj) tak czy inaczej jest to dla mnie zbyt chłodny odcień.
I widze, że samą łagodną farbą ciężko będzie mi osiągnąć mój upragniony kolor ;( nałożyłabym jednak tą palette skandynawski bo pewnie tylko ona ruszy te od spodu, tylko czy nie spali tych jaśniejszych od góry?
I dalej mam obawy co do tego zielonego syoss 9-5 jest zdecydowanie chłodny a jakbym chciała na niego nałożyć Londe 01 albo Safire kwiat wanilii czy jakąś inna opalizującą - ogólnie ciepłe odcienie, nie wyjdzie mi co bądź?
Poczekam jakiś tydzień, półtora i zrobie próbe palette skandynawskiej na pasemku tym ciemniejszym od dołu i jaśniejszym od góry
:
bardzo ładnie wyszło nie narzekaj!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:20   #1366
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
oj nie, to z czerwca. Te pasemka to mi słonko robi. teraz są takie jak poniżej.
tylko cos mi żółkną. juz nie wiem czy bede robic nature czy jednak cos chłodniejszego

powyżej zdjecia po nutrisse 89+91
hej, ale masz fajny kolor!!!
wiecie co, ja do tej pory farbowalam włosy w salonie fryzjerskim matrixa, ale z racji że włosy mam coraz dłuzsze, a z miesiaca na miesiąc usługa farbowania jest droższa postanowilam, że ufarbuje je w domu.

Byłam święcie przekonana, że farby dostepne w drogeriach nie dorównuja tym , które sa przeznaczone dla salonów fryzjerskich-ale patrząc na zdjecie mysi m i widząc tak fajny kolorek i zdrowy wygląd jej wlosków, zastanawiam się czy z tymi profesjonalnymi kosmetykami to nie jakas ściema???

Moja fryzjerka powtarza mi wkoło-tylko profesjonalne farby i kosmetyki do pieleganacji włosów, bo tylko one pozostawiją wlosy w nalezytej kondycji... Co o tym sadzicie?

jestem w trakcie poszukiwania farby, ktora da efekt jak w załaczeniu,nie wiem zy nadal szukac np wśród majirel czy dac sobie spokój i pójsc do drogerii????
hmmm co myslicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000URR5I6C97B01-C303.jpg (40,9 KB, 19 załadowań)
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:25   #1367
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


bardzo ładnie wyszło nie narzekaj!!!
Heheh dziękuje

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
hej, ale masz fajny kolor!!!
wiecie co, ja do tej pory farbowalam włosy w salonie fryzjerskim matrixa, ale z racji że włosy mam coraz dłuzsze, a z miesiaca na miesiąc usługa farbowania jest droższa postanowilam, że ufarbuje je w domu.

Byłam święcie przekonana, że farby dostepne w drogeriach nie dorównuja tym , które sa przeznaczone dla salonów fryzjerskich-ale patrząc na zdjecie mysi m i widząc tak fajny kolorek i zdrowy wygląd jej wlosków, zastanawiam się czy z tymi profesjonalnymi kosmetykami to nie jakas ściema???

Moja fryzjerka powtarza mi wkoło-tylko profesjonalne farby i kosmetyki do pieleganacji włosów, bo tylko one pozostawiją wlosy w nalezytej kondycji... Co o tym sadzicie?

jestem w trakcie poszukiwania farby, ktora da efekt jak w załaczeniu,nie wiem zy nadal szukac np wśród majirel czy dac sobie spokój i pójsc do drogerii????
hmmm co myslicie ?
Ja nie wiem jak uzyskać taki kolor bo nigdy nie miałam takich ciemnych ale jeśli chodzi o farby sklepowe i Matrixa (!) to powiem tylko tyle, że wole te sklepowe Matrixa znienawidziłam: po 1. żółte włosy, po 2. sztywne jak druty!!! - takie są moje wrażenia.
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:27   #1368
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
i koleżanka mi ich z boku nie doczepiła tylko z tylu i wygladam jak czub więc zrobilam sobie loki,to troche mniej widać.
Muszę zamówić jeszcze z 20 pasemek i je wszystkie pofarbować....
i teraz nie wiem czy farbować swoje czy farbować przedluzane
Wydaje mi się,że te przedluzane wygladaja tak jak wlosy Agatki z tymi refleksami,bo mam tez te pasemka jasniejsze
Dlatego zastanawiam się czy nie pofarbować swoich włosów Excellką 10,13??

Chcialam wstawić wam zdjecia i nawet zrobilam je przed wyjsciem na uczelnie,ale komputer mi nie wykrywa karty pamięci
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:51   #1369
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć dziewczynki
Kurcze mam chyba jakiś kryzys włosowy
Ostatnio byłam na etapie zmiany fryzury i cięcia we wtorek stwierdziłam, że chyba wrócę do długich włosów takich jak miałam kiedyś, czyli jeszcze dłuższych niż miałam teraz przed ścięciem. A dzisiaj znowu zastanawiam się nad obcięciem
Chociaż do pracy uczesałam dzisiaj kitkę, bo już się robi i ma fajną długość i stwierdziłam że może zostanę przy obecnej długości
No i nie wiem co robić
A i jeszcze nie wiem co z kolorem bo zaczyna chodzić za mną jasny, jakaś platyna a nie taki jak mam teraz To chyba przez zbliżającą się @ tak świruję

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
i koleżanka mi ich z boku nie doczepiła tylko z tylu i wygladam jak czub więc zrobilam sobie loki,to troche mniej widać.
Muszę zamówić jeszcze z 20 pasemek i je wszystkie pofarbować....
i teraz nie wiem czy farbować swoje czy farbować przedluzane
Wydaje mi się,że te przedluzane wygladaja tak jak wlosy Agatki z tymi refleksami,bo mam tez te pasemka jasniejsze
Dlatego zastanawiam się czy nie pofarbować swoich włosów Excellką 10,13??

Chcialam wstawić wam zdjecia i nawet zrobilam je przed wyjsciem na uczelnie,ale komputer mi nie wykrywa karty pamięci
Wklej nam zdjęcia jak wrócisz to rzucimy na to okiem a raczej oczami i coś ci doradzimy
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 10:53   #1370
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05521.jpg (62,2 KB, 50 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:58   #1371
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Kurcze mam chyba jakiś kryzys włosowy
Ostatnio byłam na etapie zmiany fryzury i cięcia we wtorek stwierdziłam, że chyba wrócę do długich włosów takich jak miałam kiedyś, czyli jeszcze dłuższych niż miałam teraz przed ścięciem. A dzisiaj znowu zastanawiam się nad obcięciem
Chociaż do pracy uczesałam dzisiaj kitkę, bo już się robi i ma fajną długość i stwierdziłam że może zostanę przy obecnej długości
No i nie wiem co robić
A i jeszcze nie wiem co z kolorem bo zaczyna chodzić za mną jasny, jakaś platyna a nie taki jak mam teraz To chyba przez zbliżającą się @ tak świruję

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Wklej nam zdjęcia jak wrócisz to rzucimy na to okiem a raczej oczami i coś ci doradzimy
No wlasnie nie mam jak wstawic zdjecia,bo cos mi nie wykrywa karty pamieci
dopiero u TŻta wieczorem bede mogla wstawić

A kryzys wloskowy przejdzie,ja tam teraz zapuszczam,chce jak najdluzsze swoje

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
bardzo ładnie wyszło
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:19   #1372
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam problem

Przedłużyłam te włosy... wczoraj u koleżanki. U niej bylo ciemno wiec nie widzialam tej masakry
Dzisiaj patrzę rano,a te wlosy mają zupelnie inny kolor
i koleżanka mi ich z boku nie doczepiła tylko z tylu i wygladam jak czub więc zrobilam sobie loki,to troche mniej widać.
Muszę zamówić jeszcze z 20 pasemek i je wszystkie pofarbować....
i teraz nie wiem czy farbować swoje czy farbować przedluzane
Wydaje mi się,że te przedluzane wygladaja tak jak wlosy Agatki z tymi refleksami,bo mam tez te pasemka jasniejsze
Dlatego zastanawiam się czy nie pofarbować swoich włosów Excellką 10,13??

Chcialam wstawić wam zdjecia i nawet zrobilam je przed wyjsciem na uczelnie,ale komputer mi nie wykrywa karty pamięci
musisz koniecznie wrzucić fotki !!! i stronke z której zamawiałaś wloski bo wiesz ja też chce przedłużyć

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
ładnie kolor ciepły ale fajny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:22   #1373
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
12/9 londa
okropnie ciemno za oknem fotka słabe jak tylko wyjdzie słoneczko dorzucę fotek
jestem pozytywnie zaskoczona włosy miękkie i nie wypadają jak po profesjonalnej londzie
odrost super złapało
super wyszlo, rozumiem ze jestes zadowolona?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:26   #1374
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka wloski zamawialam stad http://wlosydoprzedluzania.pl/
a fotki beda wieczorem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:31   #1375
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka wloski zamawialam stad http://wlosydoprzedluzania.pl/
a fotki beda wieczorem
a który kolor zamawiałaś?? i powiedz mi czy one są dobre jakościowo??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:39   #1376
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska a ile pasemek doczepiłaś?
Pewnie to kwestia zafarbowania, spokojnie

ifrit a u mnie na komputerze kolor jest chłodny
Ładnie

cascada no nie powiem o czym film bo wygadam fabułę, ale jest to film na pewno z tych ambitniejszych, jak Requiem, jak ktoś lubuje się w komediach zeby się pośmiać to raczej mu nie podpasuje.
Ale film fantastyczny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:41   #1377
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a który kolor zamawiałaś?? i powiedz mi czy one są dobre jakościowo??
tak jakosciowo są super
a zamawialam 613 i 22
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:45   #1378
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewczynki!
ja właśnie się załamałam zrobiłam sobie płukanke po myciu włosków i wyglądam fatalnie począwszy od szaroburo siwych do złotawych przy czym odrost się jeszcze bardziej teraz odznacza. nie mogę patrzeć na siebie ten chłodnawy odcień wogóle do mnie nie pasuje chyba pójde umyć głowę ponownie żeby spłukać tą ciemność jednak w złotawych lepiej się czuję

Kotka masz ładne włoski takie jednolite moje to jeszcze wielo kolorowe są ale nie jest zle.

ewkaz bardzo ładnie Ci wyszło gdyby moje tak wyszły to bym była zachwycona!

ifrit super ta londa złapała zostaniesz już przy niej ?
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:06   #1379
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tak jakosciowo są super
a zamawialam 613 i 22
acha.. a który kolor ci bardziej pasował?? koniecznie zrób fotkę bo chciałabym zamówić a te zdjecia ze stronki są jakieś dziwne

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Dziewczyny właśnie oglądam filmy na youtobe o maskach domowej roboty i spodobała mi sie taka http://www.youtube.com/watch?v=fCm5j...eature=related co o niej myślicie będzie dobra na włoski???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:11   #1380
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
acha.. a który kolor ci bardziej pasował?? koniecznie zrób fotkę bo chciałabym zamówić a te zdjecia ze stronki są jakieś dziwne

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Dziewczyny właśnie oglądam filmy na youtobe o maskach domowej roboty i spodobała mi sie taka http://www.youtube.com/watch?v=fCm5j...eature=related co o niej myślicie będzie dobra na włoski???
Kotka gdzieś kolo 18 powinnam byc u TŻta to odrazu wstawię
mówiłaś,że zawsze zamawiasz 613, ten 613 na zdjeciu na stronce wyglada na taki szaro-bury,ale w rzeczywistości to jest normalne 613 bedzie Ci pasowalo, nie wiem czy na moich zdjeciach cos zobaczysz,bo ja mam jednak przewagę 22
i tak patrzalam na te wlosy i naprawde Agatko jak Twoje,taki zloty blondzik z chlodnymi refleksami (613) wiec mysle,ze zrobie Excellką i pozniej najwyzej jakies pasemka jeszcze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.