Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 19:16   #2491
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyna tutaj też wypowiada się o kilku produktach JMO http://www.youtube.com/watch?v=KfoXE...&feature=feedu
Właśnie miałam wkleić ten link
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:32   #2492
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

pilam pokrzywe regularnie. na pewno pomaga troche zmniejszyc przetluszczanie jesli u kogos wypadanie spowodowane jest niskim poziomem zelaza, to pokrzywa na pewno bedzie dobrym kierunkiem. ja zelazo mam przednie juz od lat. kiedys anemie mialam chronicznie, i mi wlosy tak nie wypadaly jak teraz jeszcze do pokrzywy - smaczne to to nie jest ale czego sie nie robi dla urody... o lopianie musze jeszcze doczytac. moze by tez jakos powcierac... hihi
Sprawdż jeszcze,czy żelazo,które badałaś było oznaczane jako żelazo,czy jako ferrytyna. Bo czasem ponoć tak jest,że żelazo wychodzi pozornie dobre,a ta ferrytyna to jakiś wskażnik przyswajania żelaza,i może wyjść bliskie zeru. Nie powiem Ci dokładnie o co z tym chodzi,bo ja się z tymi wynikami bujałam z rok temu,ale mi dermatolog tłumaczyła,że jakoś tak to jest.
A z hormonów to prolaktyna jest istotna i jakoś z utratą włosów powiązana. Też warto sprawdzić.
A może derma badał Ci włosy/skórę głowy tym urządzeniem,co na monitorze widać wszystko w powiększeniu? (dermatoskop???)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:39   #2493
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sicilia muszę sie udac do Ciebie na kurs....
Ostatnio robiłam w sephorze zakupy, może nie zapłaciłam majątku, ale pod 300 się uzbierało i poprosiła o próbki put&rub. Pani powiedziała, że nia maja.....i nie dostalam. Pewnie powinnam byłą byc bardziej stanowcza i nie dac się spławić po pierwszej odmowie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:48   #2494
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia muszę sie udac do Ciebie na kurs....
Ostatnio robiłam w sephorze zakupy, może nie zapłaciłam majątku, ale pod 300 się uzbierało i poprosiła o próbki put&rub. Pani powiedziała, że nia maja.....i nie dostalam. Pewnie powinnam byłą byc bardziej stanowcza i nie dac się spławić po pierwszej odmowie
Właśnie to mnie wkurza niesamowicie! Ja rozumiem, że nie dają próbek za jedną rzecz, która kosztuje 25 zł, (choć za granicą np. w niemieckim Douglasie robiąc nawet małe zakupy dostawałam zawsze co najmniej jedną próbkę), ale za 300 zł bez próbek to jest po prostu draństwo... Jeżeli w ogóle nie chcą dać, to ja wtedy się upieram, żeby mi zrobiły z testera do plastikowego słoiczka (takie rzeczy to i bez zakupów powinny robić). Rzadko zdarza się, żeby same z siebie dawały próbki. Niestety trzeba byc asertywną i się dopominać. I absolutnie nie uważać tego za rzecz wstydliwą, bo to MY jesteśmy klientkami i dajemy zarobić całemu przemysłowi włącznie z mężem Salmy Hayek (właściciel imperium, w skład którego wchodzi m.in. Sephora!), więc niech ruszą tyłki i traktują nas jak trzeba

PS. Jak zrobimy zlot, to chętnie służę szkoleniem na temat: jak zdobyć próbki z zakupami lub bez
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:01   #2495
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No więc pod wpływem zapytania Jp91 postanowiłam rozwinąć z Młodą temat jej rozstępów na piersiach i przeprowadzić wizje lokalna, bo po dłuższym zastanowieniu sie stwierdziłam, że mam przeterminowane wiadomości (od około 2 tygodni mało mamy dla siebie czasu, bo najpierw tydzień była na wycieczce, a ostatni tydzień mieli po kilka spektakli dziennie grupy tanecznej, więc była gościem w domu). Wczoraj ją dopadłam i..... powiem Wam, że olejek z róży piżmowej cuda działa!!!
Lotion BD też pewnie pomógł, ale większą zasługę przypisuje raczej olejowi (nie wiem czy słusznie). Lotion stosuje od ponad 2 tygodni i do momentu włączenia oleju z róży (zaledwie tydzień temu!!), nie było tak spektakularnych efektów!! Ale mogę się mylic w każdym razie kuracja: rano lotion na noc olej zdziałała cuda
Wyobraźcie sobie, że to, że nie robią się nowe rozstępy jak wczesniej napisałam, to pikuś....
Te co juz były najzwyczajniej się zasklepiły!!! Wiecie jak wygląda rozstep - tak jakby rozcięto żyletką górną warstwę skóry. Otóż te rozcięcia sie wypełnily, zrosły!!!!
Zostały Młodej tylko takie jakby zadrapania na skórze koloru czerwonego, ale skóra nie jest już "rozerwana"! Myślę, że te czerwone zadrapania tez za jakiś czas znikną
jestem w szoku - nie spodziewałam się takich efektów i to w tak krótkim czasie......

Dla zainteresowanych: w kuracji córka stosuje lotiona przeciw rozstepom dla kobiet w ciąży babydream oraz olej Alep z róży rdzawej (rubiginosa, piżmowa - różnie go zwą).
Super, ze są rezutaty!!! Córa Ci podziękuje za parę lat choć na pewno i teraz już jest wdzięczna
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę na osławionym BioBazarze (od maja co soboty na Żelaznej). Sporo żywności ekologicznej, a jeśli chodzi o kosmetyki, to tylko jedno małe stoisko. Zakupiłam szampon Organix za 18 zł. Następnie trafiłam do typowego miejsca drenującego portfele, czyli centrum handlowego Arkadia W Sephorze (ze zniżką 20%) nabyłam samoopalacz pat&rub i krem na dzień mineral flowers (anula_ga są jeszcze te kremy!). W superpharm - krem do rąk dr. scheller, ale dopiero potem doczytałam na liście INCI, że zawiera dimethicone (wprawdzie pod koniec listy, ale i tak się wkurzyłam). Oczywiście dopominałam się (skutecznie jak widać) o próbki
Wklejam też płyn micelarny, o którym pisałam wcześniej (zakupiony na Jana Pawła II w peggy sage). Któraś też pytała o naturalną pastę do zębów. L'Angelice zamawiam przez doz.
Przy okazji czytając wcześniejsze posty o szamponach, mogę powiedzieć, że John Master Organic jest bezkonkurencyjny. Miałam kilka różnych próbek szamponów i odżywek i po jednym użyciu widać było różnicę: włosy gładkie, miękkie, ładnie się układały. Ten facet to prawdziwy pasjonat eko-fryzjerstwa (czytałam na ten temat). Co do szamponów pat&rub, to zmienili formułę (nie ma już ALS w składzie, co się bardzo chwali) i słyszałam, że seria do włosów do włosów zniszczonych jest dobra, ale sama nie używałam (bo zraziłam się do wcześniejszej wersji z ALS).
A ja myslałam, że na tym BioBazarze będzie więcej ekokosmetyków Może tylko dziś było tak mało?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No więc umyłam łepa szamponem put&rub do włosów normalnych i tłustych (ta zielona seria z miętą) i nałożyłam odżywkę z tej samej serii.
Powiem tak - ja nie kupię napewno. Ja rozumiem, że ktoś inny może mieć inne wrażenia i doświadczenia z tymi produktami, bo wiadomo, że każde włosy maja swoje potrzeby, wymagania i upodobania.
Ale moje zdanie jest takie:
Szampon, jak szampon, bez wzlotów, raczej z kategorii średniej nższej. Umył.
Odżywkę zuzyłam całą próbkę (była to większa ilość niż zazwyczaj nakładam na 1 raz) i wsiąkła we włosy bez śladu, pozostawiając je tępe. Miałam nadzieję, że podczas jej zmywania to wrażenie sie zmieni (tak jest np. z oodżywką argile provence, która w trakcie nakładania jest tępa, ale przy zmywaniu czuć jej dobre własciwości i wrażenie tępości zanika), ale to nie nastąpiło - włosy pozostały tępe.
Rozczesanie włosów po tym duecie było koszmarem, prawie połamałam zęby tangle teezer, a włosy mają taki płaski, przytłumiony blask i są szorstkie w dotyku.

Kotwilka, naprawdę jestem Ci wdzięczna za te próbki - uratowałam dzięki nim parę złotych, bo juz ostatnio w sephorze kombinowałam sobie jakiś powód dla ich nabycia [COLOR="Silver"]
Muszę sama w końcu jej spróbować, ale teraz to się nie spodziewam za wiele, jeśli Ci nie podpasowała
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Noo.. dobre a macie jeszcze taki super patent na odżywki? Bo u mnie znikają w tempie ekspres
A rozczesujesz dobrze wosy przed myciem?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jak zobaczą ile nas tam dzisiaj zamówiło próbki to nas pogonia i nic nie dostaniemy
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Właśnie.. jak wszystkie na wątku pozamawiamy próbki to nam fige wyślą
No człowieka chwilę nie ma na wątku i już mu próbki sprzed nosa zwiną i nawet nie zadzwonią, żeby powiedzieć
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja Ci źle powiedziałam wyżej na temat dr scheller, bo zapytałaś o próbkę do twarzy, a ja opisałam kremy do rąk. Jeśli chodzi o ten krem do twarzy to nie zapycha, skład faktycznie ma dobry, jednak zapach średni i nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania przeciwzmarszczkowego. Nie mogę powiedzieć nic złego na jego temat, ale i nie będę się nim zachwycać. Może Tobie podpasuje...


Ja właśnie skończyłam Laverę. Ten pat&rub jest w dwóch wersjach: (1) tylko samoopalacz (taka jest też Lavera) i (2) samoopalacz z bronzerem. Wybrałam ten drugi właśnie ze względu na ten "wmontowany" bronzer, bo się od razu ładnie mieni na skórze
mmmm... ciekawa jestem twojej recenzji
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:02   #2496
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a zażywasz jakieś witaminy z gr.B?
Syntetycznych nie. Ale raz dziennie zjadam ok. łyżeczkę jagód Goji i jem dużo warzyw zielonych (szpinak, kale, pietruszka).
A dlaczego pytasz? Pokrzywa wypłukuje witaminę B?

edit: Znalazłam informację, że wzmaga przyrost krwinek czerwonych.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:03
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:02   #2497
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie wkurza niesamowicie! Ja rozumiem, że nie dają próbek za jedną rzecz, która kosztuje 25 zł, (choć za granicą np. w niemieckim Douglasie robiąc nawet małe zakupy dostawałam zawsze co najmniej jedną próbkę), ale za 300 zł bez próbek to jest po prostu draństwo... Jeżeli w ogóle nie chcą dać, to ja wtedy się upieram, żeby mi zrobiły z testera do plastikowego słoiczka (takie rzeczy to i bez zakupów powinny robić). Rzadko zdarza się, żeby same z siebie dawały próbki. Niestety trzeba byc asertywną i się dopominać. I absolutnie nie uważać tego za rzecz wstydliwą, bo to MY jesteśmy klientkami i dajemy zarobić całemu przemysłowi włącznie z mężem Salmy Hayek (właściciel imperium, w skład którego wchodzi m.in. Sephora!), więc niech ruszą tyłki i traktują nas jak trzeba

PS. Jak zrobimy zlot, to chętnie służę szkoleniem na temat: jak zdobyć próbki z zakupami lub bez
Oj tak koniecznie!
A zrobisz nam też warsztaty praktyczne? Wpadniemy do sephory i wydębimy próbki wszystkiego co mają!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:05   #2498
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie wkurza niesamowicie! Ja rozumiem, że nie dają próbek za jedną rzecz, która kosztuje 25 zł, (choć za granicą np. w niemieckim Douglasie robiąc nawet małe zakupy dostawałam zawsze co najmniej jedną próbkę), ale za 300 zł bez próbek to jest po prostu draństwo... Jeżeli w ogóle nie chcą dać, to ja wtedy się upieram, żeby mi zrobiły z testera do plastikowego słoiczka (takie rzeczy to i bez zakupów powinny robić). Rzadko zdarza się, żeby same z siebie dawały próbki. Niestety trzeba byc asertywną i się dopominać. I absolutnie nie uważać tego za rzecz wstydliwą, bo to MY jesteśmy klientkami i dajemy zarobić całemu przemysłowi włącznie z mężem Salmy Hayek (właściciel imperium, w skład którego wchodzi m.in. Sephora!), więc niech ruszą tyłki i traktują nas jak trzeba

PS. Jak zrobimy zlot, to chętnie służę szkoleniem na temat: jak zdobyć próbki z zakupami lub bez
ja w Sephorze kiedyś za same maseczki do twarzy dostałam próbki,
albo np. za żel pod prysznic Korresa jakieś zaproszenie na siłkę i próbki...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:10   #2499
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie wkurza niesamowicie! Ja rozumiem, że nie dają próbek za jedną rzecz, która kosztuje 25 zł, (choć za granicą np. w niemieckim Douglasie robiąc nawet małe zakupy dostawałam zawsze co najmniej jedną próbkę), ale za 300 zł bez próbek to jest po prostu draństwo... Jeżeli w ogóle nie chcą dać, to ja wtedy się upieram, żeby mi zrobiły z testera do plastikowego słoiczka (takie rzeczy to i bez zakupów powinny robić). Rzadko zdarza się, żeby same z siebie dawały próbki. Niestety trzeba byc asertywną i się dopominać. I absolutnie nie uważać tego za rzecz wstydliwą, bo to MY jesteśmy klientkami i dajemy zarobić całemu przemysłowi włącznie z mężem Salmy Hayek (właściciel imperium, w skład którego wchodzi m.in. Sephora!), więc niech ruszą tyłki i traktują nas jak trzeba

PS. Jak zrobimy zlot, to chętnie służę szkoleniem na temat: jak zdobyć próbki z zakupami lub bez
Ale to nie jest żaden obowiązek tylko dobra wola sklepu lub marketing poszczególnych producentów.

Przypomina mi się trochę rozmowa z forum biżuteryjnego, gdzie dziewczyny narzekały, że w niektórych sklepach nie dają gratisów, lub że (o zgrozo) te gratisy są nieprzydatne. Potrafiły nawet napisać do sklepu, że takie gratisy mogli sobie darować.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:14   #2500
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27469670]Syntetycznych nie. Ale raz dziennie zjadam ok. łyżeczkę jagód Goji i jem dużo warzyw zielonych (szpinak, kale, pietruszka).
A dlaczego pytasz? Pokrzywa wypłukuje witaminę B?

edit: Znalazłam informację, że wzmaga przyrost krwinek czerwonych.
[/QUOTE]
na wizażu czytałam, że przy piciu pokrzywy dobrze jest
zażywać wit. z gr.B.
ja piję, ale nie biorę niczego...

dziś zrobię sobie maseczkę na twarz i szyję ze świeżego miodu
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:15   #2501
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jeśli chodzi o sephore to dramat.Ja ostatnio zrobiłam zakupy za myślę niemałą sumę,bo miałam na liczniku prawie 600zł i co?dali mi jakieś śmieszne próbasy perfumW Douglasie to nie do pomyślenia-mi się tam nigdy nie zdarzyło nic nie dostać.Ostatnie moje zakupy u nich były na lekko ponad 200zł i dostałam sporą kosmetyczkę pełną fajnych kosmetyków,do tego mnóstwo próbek perfum i jeszcze błyszczykDlatego ja w sephorze staram się w ogóle nie kupować,idę tam jak czegoś w Dougu nie ma.

A wracając do tematu to ciekawa jestem czy dostaniemy te próbki.Filmik obejrzałam i dziewczyna kusząco gada o JMO
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:17
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:17   #2502
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Super, ze są rezutaty!!! Córa Ci podziękuje za parę lat choć na pewno i teraz już jest wdzięczna

Muszę sama w końcu jej spróbować, ale teraz to się nie spodziewam za wiele, jeśli Ci nie podpasowała

A rozczesujesz dobrze wosy przed myciem?



No człowieka chwilę nie ma na wątku i już mu próbki sprzed nosa zwiną i nawet nie zadzwonią, żeby powiedzieć
To pisz szybko, bo kilka próbek dla Ciebie zostawiłyśmy

Pytanie o roczesywanie było nie do mnie, ale chętnie odpowiem, bo rzadko mam okazję sie pochwalić, że coś dobrze robię - TAK, zawsze dobrze rozczesywałam i też musze miec dobra odżywkę, żeby je rozczesać już po umyciu. Dlatego też nie zrażaj sie do Put&rub po mojej opinii. Chociaz wiele szamponów i odżywek naturalnych przetestowałam (mam bzika na pukcie szamponów) i ten naprawdę marnie wypadł...


A co do córy, to ona juz się cieszy i to bardzo że sie rozstępów prawie pozbyła!!!
A wiecie jakim mi tekstem Młoda walnęła jak rozmawiałysmy o skutkach kuracji antyrozstepowej?
Mówi do mnie: "wiesz mamuś, jak mi ten olej pomógł to może i Ty uzywaj?" nie załapałam o co jej chodzi, więc mówię, że przecież czasami stosuje go na noc na paszczę. A wiesz co ona mi odpowiedziała??? Żebym używała nie tylko do twarzy, bo "i moje cycki przyda sie trochę odświeżyć".....:p ala:
Zapytałam po kim ona taka dowcipna to jeszcze mi bezczelnie odpowiedziała : "po mamusi!!!!"
Normalnie z nią nie mogę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:22   #2503
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia muszę sie udac do Ciebie na kurs....
Ostatnio robiłam w sephorze zakupy, może nie zapłaciłam majątku, ale pod 300 się uzbierało i poprosiła o próbki put&rub. Pani powiedziała, że nia maja.....i nie dostalam. Pewnie powinnam byłą byc bardziej stanowcza i nie dac się spławić po pierwszej odmowie
Zapłaciłaś 300 zł i nie dostałaś ŻADNEJ próbki? No to musisz się teraz przejść do tej Sephory i korzystając ze wskazówek Sicilia bez robienia zakupów wydrzeć od nich próbki.. Bez żartów to już jest skandal.. ja ostatnio kupiłam krem MF za 29 zł i dostałam próbke balsamu do ciała, w ogóle o próbkę nie prosząc.. co prawda nie był naturalny ale chodzi o sam fakt, że dostałam.. Choć to zależy też od ludziów pracujących w danej Sephorze bo w galerii Krakowskiej.. choćbym za 1000 zł zrobiła zakupy to by mi może łaskawie siateczke dały, okropnie nie lubie akurat tam robić zakupów więc chodze do innej chociaż mam dalej ale za to jest lepsza obsługa Aż się zdenerwowałam

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie wkurza niesamowicie! Ja rozumiem, że nie dają próbek za jedną rzecz, która kosztuje 25 zł, (choć za granicą np. w niemieckim Douglasie robiąc nawet małe zakupy dostawałam zawsze co najmniej jedną próbkę), ale za 300 zł bez próbek to jest po prostu draństwo... Jeżeli w ogóle nie chcą dać, to ja wtedy się upieram, żeby mi zrobiły z testera do plastikowego słoiczka (takie rzeczy to i bez zakupów powinny robić). Rzadko zdarza się, żeby same z siebie dawały próbki. Niestety trzeba byc asertywną i się dopominać. I absolutnie nie uważać tego za rzecz wstydliwą, bo to MY jesteśmy klientkami i dajemy zarobić całemu przemysłowi włącznie z mężem Salmy Hayek (właściciel imperium, w skład którego wchodzi m.in. Sephora!), więc niech ruszą tyłki i traktują nas jak trzeba

PS. Jak zrobimy zlot, to chętnie służę szkoleniem na temat: jak zdobyć próbki z zakupami lub bez
To i ja jestem chętna na kursik

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A rozczesujesz dobrze wosy przed myciem?

No człowieka chwilę nie ma na wątku i już mu próbki sprzed nosa zwiną i nawet nie zadzwonią, żeby powiedzieć
Tak, tak dobrze rozczesuję włoski Tylko są długie i tam mi się zakodowało, że jak są długie to i więcej odżywki muszę na nie dawać bo mniejsza ilość nie dawała tak dobrych efektów.. Teraz mam maseczke organique, daję o dziwo troszkę i wystarcza.. jako jedyna do tej pory Reszte jakbym zjadała

Oj to pisz do nich szybciutko!

A jak tam praca, skończona??

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj tak koniecznie!
A zrobisz nam też warsztaty praktyczne? Wpadniemy do sephory i wydębimy próbki wszystkiego co mają!
Oo taaak Praktyka jest najważniejsza
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:24
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:24   #2504
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27469862]Ale to nie jest żaden obowiązek tylko dobra wola sklepu lub marketing poszczególnych producentów.

Przypomina mi się trochę rozmowa z forum biżuteryjnego, gdzie dziewczyny narzekały, że w niektórych sklepach nie dają gratisów, lub że (o zgrozo) te gratisy są nieprzydatne. Potrafiły nawet napisać do sklepu, że takie gratisy mogli sobie darować.[/QUOTE]
Wiesz, to nie chodzi o to, że maja obowiązek.
Ale skoro klient nakupował za 300 kosmetyków naturalnych i mówi, że jest zainteresowany kosmetykami innej firmy naturalnej, ale chciałby najpierw przetestować szampon i odżywkę, bo nie chce kupowac w ciemno, to chyba za dużej łaski nie robią? Tym bardziej, że te próbki maja. Nawet jesli nie są to gotowe testery, to jak napisała Sicilia, mogą przygotować taka próbkę z opakowań testowych będących w sklepie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:26   #2505
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A co do córy, to ona juz się cieszy i to bardzo że sie rozstępów prawie pozbyła!!!
A wiecie jakim mi tekstem Młoda walnęła jak rozmawiałysmy o skutkach kuracji antyrozstepowej?
Mówi do mnie: "wiesz mamuś, jak mi ten olej pomógł to może i Ty uzywaj?" nie załapałam o co jej chodzi, więc mówię, że przecież czasami stosuje go na noc na paszczę. A wiesz co ona mi odpowiedziała??? Żebym używała nie tylko do twarzy, bo "i moje cycki przyda sie trochę odświeżyć".....:p ala:
Zapytałam po kim ona taka dowcipna to jeszcze mi bezczelnie odpowiedziała : "po mamusi!!!!"
Normalnie z nią nie mogę
dobra jest! widzisz jak o Ciebie się troszczy? prawdziwy Skarb
Sicilia - zrób proszę kurs wideo, bo na zlot musimy być już przygotowane i wyczyścimy razem wszystkie testery! A co!
__________________
Justyna


Edytowane przez jp91
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:29
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:31   #2506
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sephore to dramat.Ja ostatnio zrobiłam zakupy za myślę niemałą sumę,bo miałam na liczniku prawie 600zł i co?dali mi jakieś śmieszne próbasy perfumW Douglasie to nie do pomyślenia-mi się tam nigdy nie zdarzyło nic nie dostać.Ostatnie moje zakupy u nich były na lekko ponad 200zł i dostałam sporą kosmetyczkę pełną fajnych kosmetyków,do tego mnóstwo próbek perfum i jeszcze błyszczykDlatego ja w sephorze staram się w ogóle nie kupować,idę tam jak czegoś w Dougu nie ma.

A wracając do tematu to ciekawa jestem czy dostaniemy te próbki.Filmik obejrzałam i dziewczyna kusząco gada o JMO
Mam nadzieję, że dostaniemy Chociaż trochę wysyłania będą mieć
Dlatego ja też jak mam iść do Speho to wolę Douglasa

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To pisz szybko, bo kilka próbek dla Ciebie zostawiłyśmy

A co do córy, to ona juz się cieszy i to bardzo że sie rozstępów prawie pozbyła!!!
A wiecie jakim mi tekstem Młoda walnęła jak rozmawiałysmy o skutkach kuracji antyrozstepowej?
Mówi do mnie: "wiesz mamuś, jak mi ten olej pomógł to może i Ty uzywaj?" nie załapałam o co jej chodzi, więc mówię, że przecież czasami stosuje go na noc na paszczę. A wiesz co ona mi odpowiedziała??? Żebym używała nie tylko do twarzy, bo "i moje cycki przyda sie trochę odświeżyć".....:p ala:
Zapytałam po kim ona taka dowcipna to jeszcze mi bezczelnie odpowiedziała : "po mamusi!!!!"
Normalnie z nią nie mogę
No, mamusia się o nią troszczy to i ona o mamusię Ale Córa ma teksty Serio "po mamusi"?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:40
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:42   #2507
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zapłaciłaś 300 zł i nie dostałaś ŻADNEJ próbki? No to musisz się teraz przejść do tej Sephory i korzystając ze wskazówek Sicilia bez robienia zakupów wydrzeć od nich próbki.. Bez żartów to już jest skandal.. ja ostatnio kupiłam krem MF za 29 zł i dostałam próbke balsamu do ciała, w ogóle o próbkę nie prosząc.. co prawda nie był naturalny ale chodzi o sam fakt, że dostałam.. Choć to zależy też od ludziów pracujących w danej Sephorze bo w galerii Krakowskiej.. choćbym za 1000 zł zrobiła zakupy to by mi może łaskawie siateczke dały, okropnie nie lubie akurat tam robić zakupów więc chodze do innej chociaż mam dalej ale za to jest lepsza obsługa Aż się zdenerwowałam


A jak tam praca, skończona??


Wiesz, ja płacąc od razu zapytałam, czy mogę dostać próbki put&rub. Nie mogłam. Zapytalam więc, czy może mi próbki jakiejs innej naturalnej firmy zaproponować. Drugie nie.
Pakując zakupy chciała mi dorzucić 3 próbki jakiejs bazy silikonowej sephory, ale ją powstrzymałam i za te próbki podziękowałam.

Własnie Kotwilka - jak z pracą???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:45   #2508
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To pisz szybko, bo kilka próbek dla Ciebie zostawiłyśmy

Pytanie o roczesywanie było nie do mnie, ale chętnie odpowiem, bo rzadko mam okazję sie pochwalić, że coś dobrze robię - TAK, zawsze dobrze rozczesywałam i też musze miec dobra odżywkę, żeby je rozczesać już po umyciu. Dlatego też nie zrażaj sie do Put&rub po mojej opinii. Chociaz wiele szamponów i odżywek naturalnych przetestowałam (mam bzika na pukcie szamponów) i ten naprawdę marnie wypadł...


A co do córy, to ona juz się cieszy i to bardzo że sie rozstępów prawie pozbyła!!!
A wiecie jakim mi tekstem Młoda walnęła jak rozmawiałysmy o skutkach kuracji antyrozstepowej?
Mówi do mnie: "wiesz mamuś, jak mi ten olej pomógł to może i Ty uzywaj?" nie załapałam o co jej chodzi, więc mówię, że przecież czasami stosuje go na noc na paszczę. A wiesz co ona mi odpowiedziała??? Żebym używała nie tylko do twarzy, bo "i moje cycki przyda sie trochę odświeżyć".....:p ala:
Zapytałam po kim ona taka dowcipna to jeszcze mi bezczelnie odpowiedziała : "po mamusi!!!!"
Normalnie z nią nie mogę
Twoja Córka rulez

Napisałam, żeby mi coś podesłali, jeśli jeszcze jakieś ochłapy po Was zostały
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A jak tam praca, skończona??
A skończona godzinę temu wysłałam promotorce. Tylko że na przyszły tydzień mam następną do napisania jeszcze
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:48   #2509
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość


A skończona godzinę temu wysłałam promotorce. Tylko że na przyszły tydzień mam następną do napisania jeszcze
o jaka szybka jesteś! Gratulacje A na jakie tematy pisałaś? Ciągniesz dwa kierunki?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 21:08   #2510
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, ja płacąc od razu zapytałam, czy mogę dostać próbki put&rub. Nie mogłam. Zapytalam więc, czy może mi próbki jakiejs innej naturalnej firmy zaproponować. Drugie nie.
Pakując zakupy chciała mi dorzucić 3 próbki jakiejs bazy silikonowej sephory, ale ją powstrzymałam i za te próbki podziękowałam.

Własnie Kotwilka - jak z pracą???
masakra jakaś.. I oni myślą, że Ty tam wrócisz następnym razem i jeszcze z wielką przyjemnością będziesz robiła zakupy.. przecież nic taki nie odpycha klienta jak zła obsługa

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Twoja Córka rulez

Napisałam, żeby mi coś podesłali, jeśli jeszcze jakieś ochłapy po Was zostały


A skończona godzinę temu wysłałam promotorce. Tylko że na przyszły tydzień mam następną do napisania jeszcze
GRATULUJE! Zdolna Dziewczyna Wiedziałam, że się uda
Ale jak to na przyszły tydzień masz jeszcze jedną do napisania? Nie oszczędzasz się

Tak jak anula mówiła wcześniej, zostawiłyśmy jeszcze troszkę próbek z myślą o Tobie Na pewno je dostaniesz
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:14   #2511
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dobra jest! widzisz jak o Ciebie się troszczy? prawdziwy Skarb
Sicilia - zrób proszę kurs wideo, bo na zlot musimy być już przygotowane i wyczyścimy razem wszystkie testery! A co!
A wiesz, że ja do niej swojego czasu mówiłam "skarbie", ale stwierdziła, że skarb się zakopuję , więc przestałam
Zaczęłam więc mówić "moja droga". Zapytała dlaczego akurat tak, to wtedy jej powiedziałam, ze to dlatego, że strasznie drogo mnie kosztuje .....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:22   #2512
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, czy kosmetyki natuderm botanics są w nadal w Naturze czy już je wycofali?
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:23   #2513
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja do niej swojego czasu mówiłam "skarbie", ale stwierdziła, że skarb się zakopuję , więc przestałam
Zaczęłam więc mówić "moja droga". Zapytała dlaczego akurat tak, to wtedy jej powiedziałam, ze to dlatego, że strasznie drogo mnie kosztuje .....
To już wiemy po kim Twoja Droga Córa ma takie teksty

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kosmetyki natuderm botanics są w nadal w Naturze czy już je wycofali?
Zostały już wycofane.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:25   #2514
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, mnie tez zaintrygowałas tą druga pracą do oddania...

Wiecie dziewczyny mam z tą moja małą prawdziwy ubaw
dobrze, że nie wie, że nazwałam ja małą...bo zawsze mi wtedy wytyka, że jest wyższa ode mnie - przerosła mnie gówniara o 2 cm i sie wymadrza.
Przed świetami ja, moja mloda i moja mama robiłyśmy razem jakies żarcie świąteczne w kuchni i moja mama mówi: "mała skocz do piwnicy po kukurydzę". Popatrzyłysmy na siebie z córą, bo nie wiedziałysmy do której z nas to było powiedziane i po chwili wymiany spojrzeń obie naraz wybuchnęłyśmy śmiechem, bo najmniejsza z nas wszystkich to była moja mama, więc wyszło na to, że to ona powinna do piwnicy sie przelecieć...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:29   #2515
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja do niej swojego czasu mówiłam "skarbie", ale stwierdziła, że skarb się zakopuję , więc przestałam
Zaczęłam więc mówić "moja droga". Zapytała dlaczego akurat tak, to wtedy jej powiedziałam, ze to dlatego, że strasznie drogo mnie kosztuje .....
hahahah poczucie humoru ma w genach, rzeczywiście po Tobie:P Chyba, że jeszcze dodatkowo ma po tatusiu to w ogóle niezły z jej numer! Dawaj ją tu, będzie jeszcze więcej smiechu!


Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kosmetyki natuderm botanics są w nadal w Naturze czy już je wycofali?
nie ma... Spróbuj napisać do dystrybutora, może coś Ci wyśle. My zamawiałyśmy jakiś czas temu w ten sposób
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:37   #2516
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

sklep green line wprowadził do oferty kosmetyki CATTIER.
Na razie część i będa poszerzać ofertę.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

a tu treść fajnego maila ze sklepu zdrowe kosmetyki:


1. E.D.L. NATURE - zakup każdego z produktów E.D.L. Nature jest teraz premiowany gratisowym produktem: 1 tabletka wybielacza E.D.L. Nature.

2. PRODUKT TYGODNIA: wprowadziliśmy nową formę promocji
JEDEN produkt z naszej bogatej oferty proponujemy przez 7 dni w bardzo atrakcyjnej cenie.
Cena obniżona będzie ważna od soboty do piątku każdego tygodnia.
W Tym tygodniu 11.06 - 17.06: provida - KREM BIO MELKFETT NUTRAL

Co tydzień będziemy oferować inny produkt.


3. Kosmetyki na słońce ECO COSMETICS z poprzedniej seriiupust 20%.
4. Kosmetyki na słońce LAVERA SUN SENSITIVupust 10 % (dostępne pojedyncze sztuki)
5. Kosmetyki kolorowe LOGONAupust 20%
6. Kosmetyki ekskluzywne AQUABIO– upust 25%
7. Zapraszamy również do naszego działu outletowego.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:42   #2517
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sprawdż jeszcze,czy żelazo,które badałaś było oznaczane jako żelazo,czy jako ferrytyna. Bo czasem ponoć tak jest,że żelazo wychodzi pozornie dobre,a ta ferrytyna to jakiś wskażnik przyswajania żelaza,i może wyjść bliskie zeru. Nie powiem Ci dokładnie o co z tym chodzi,bo ja się z tymi wynikami bujałam z rok temu,ale mi dermatolog tłumaczyła,że jakoś tak to jest.
A z hormonów to prolaktyna jest istotna i jakoś z utratą włosów powiązana. Też warto sprawdzić.
A może derma badał Ci włosy/skórę głowy tym urządzeniem,co na monitorze widać wszystko w powiększeniu? (dermatoskop???)
dzieki dziewczyny za wsparcie i zainteresowanie! juz szukam tych wszystkich skladnikow w sklepach z polproduktami
z zelazem mialam kiedys problemy. ile razy probowalam oddac krew, to mnie odsylali do domu. mowili, ze nie beda zabierac krwi potrzebujacym. potem zmienil mi sie kompletnie tryb zycia i przy okazji odzywianie... i jak 2 lata temu poszlam oddac krew, to sie okazalo, ze mam hemoglobine blisko gornej granicy. jak z samym zelazem to nie wiem, i z tym czyms od przyswajania... ale oba sprowadzaja sie do hemoglobiny i jej mam az nadto. dla tych, co dostana moja krew, to dobrze (jakaz ja bylam szczesliwa, ze w koncu chcieli moja krew!!! )
co do hormonow to musze dostac skierowanie do endokrynologa najpierw... albo moj lekarz sam zleci przebadanie hormonow. inaczej sie tu chyba raczej nie da, taki system
a derma "zbadala" mnie nastepujaco... pomacala mi wlosy, skore glowy, poogladala, po czym stwierdzila, ze lysienie mam na calej glowie. rzuca sie w oczy, ze mam jakies czerwone placki i na nich wlosow rosnie duzo mniej. po tym dala mi kapsulki pantovigar i plyn do wcierania pantostin. polecila myc wlosy niecodziennie ( tak jakbym ja dla zabawy wstawala kazdego ranka pol godziny wczesniej, zeby umyc sobie wlosy... przeciez jak bym nie MUSIALA, to bym nie myla)... niedlugo minie pol roku od poczatku kuracji pantovigarem... zobaczymy, co kobita powie na temat niezbyt zadowalajacych efektow
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:47   #2518
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
na wizażu czytałam, że przy piciu pokrzywy dobrze jest
zażywać wit. z gr.B.
ja piję, ale nie biorę niczego...

dziś zrobię sobie maseczkę na twarz i szyję ze świeżego miodu

No właśnie chyba raczej się powinno witaminy B unikać skoro pokrzywa pomaga budować czerwone krwinki, bo można przedawkować (w ekstremalnej wersji).
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:56   #2519
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka, mnie tez zaintrygowałas tą druga pracą do oddania...

Wiecie dziewczyny mam z tą moja małą prawdziwy ubaw
dobrze, że nie wie, że nazwałam ja małą...bo zawsze mi wtedy wytyka, że jest wyższa ode mnie - przerosła mnie gówniara o 2 cm i sie wymadrza.
Przed świetami ja, moja mloda i moja mama robiłyśmy razem jakies żarcie świąteczne w kuchni i moja mama mówi: "mała skocz do piwnicy po kukurydzę". Popatrzyłysmy na siebie z córą, bo nie wiedziałysmy do której z nas to było powiedziane i po chwili wymiany spojrzeń obie naraz wybuchnęłyśmy śmiechem, bo najmniejsza z nas wszystkich to była moja mama, więc wyszło na to, że to ona powinna do piwnicy sie przelecieć...
Z Was wszystkich są tam chyba niezłe numery, musiecie mieć wesoło

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
sklep green line wprowadził do oferty kosmetyki CATTIER.
Na razie część i będa poszerzać ofertę.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

a tu treść fajnego maila ze sklepu zdrowe kosmetyki:


1. E.D.L. NATURE - zakup każdego z produktów E.D.L. Nature jest teraz premiowany gratisowym produktem: 1 tabletka wybielacza E.D.L. Nature.

2. PRODUKT TYGODNIA: wprowadziliśmy nową formę promocji
JEDEN produkt z naszej bogatej oferty proponujemy przez 7 dni w bardzo atrakcyjnej cenie.
Cena obniżona będzie ważna od soboty do piątku każdego tygodnia.
W Tym tygodniu 11.06 - 17.06: provida - KREM BIO MELKFETT NUTRAL

Co tydzień będziemy oferować inny produkt.


3. Kosmetyki na słońce ECO COSMETICS z poprzedniej seriiupust 20%.
4. Kosmetyki na słońce LAVERA SUN SENSITIVupust 10 % (dostępne pojedyncze sztuki)
5. Kosmetyki kolorowe LOGONAupust 20%
6. Kosmetyki ekskluzywne AQUABIO– upust 25%
7. Zapraszamy również do naszego działu outletowego.
Dzięki anula za wiadomość Ponawiam pytanie z drugiego wątku, zna ktoś może szampon do włosów Cattier z bambusem?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:58   #2520
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak jest napisane,że olejek likwiduje cienie pod oczami-a to moja zmora,mam cudowne fioletyWiesz może czy na to działa?
mi na cienie pod oczami pomogła spirulina taka do łykania
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.