Nasze blogi - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 22:06   #1141
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

yyyy z mojego bloga też wyskoczyły notki - to znaczy, że ktoś mnie dodał? czy jak bo nadal trochę tego bloglovin nie rozumiem ) ale dzisiaj mam kiepski zapłon
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:09   #1142
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
jak się już zarejestrujesz to tam chyba można sobie ustawić kraj o ile dobrze pamiętam
mozliwe bo przy zmianie jezyka mam tylko wszystko po polsku a blogi dalej niemieckie ...



Kasia a co sie stalo z zaplonem ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:10   #1143
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyyy z mojego bloga też wyskoczyły notki - to znaczy, że ktoś mnie dodał? czy jak bo nadal trochę tego bloglovin nie rozumiem ) ale dzisiaj mam kiepski zapłon
moj tez ktos dodal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:13   #1144
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
yyyy z mojego bloga też wyskoczyły notki - to znaczy, że ktoś mnie dodał? czy jak bo nadal trochę tego bloglovin nie rozumiem ) ale dzisiaj mam kiepski zapłon
ano ktoś Cię już dodał i nawet masz 4 obserwujących!
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:16   #1145
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość


Kasia a co sie stalo z zaplonem ??
szeroko pojęte opijanie obrony pracy mgr plus minikłótnia z teściową rano... i krojenie cebuli przez pół dnia do leczo i mózg spowalnia
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:21   #1146
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
O, mój też jest na bloglovin...fajnie to wygląda. Muszę się tam zarejestrować.
Mój też Jak miło
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:29   #1147
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
ano ktoś Cię już dodał i nawet masz 4 obserwujących!

miłe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 22:59   #1148
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
szeroko pojęte opijanie obrony pracy mgr plus minikłótnia z teściową rano... i krojenie cebuli przez pół dnia do leczo i mózg spowalnia
uuu... klotnia z tesciowa jak sie jest na kacu ... o cebuli nie wspomne, bo ta wyczuje dwa pokoje dalej... co zreszta objawia sie u mnie strata wizji i dzikim pieczeniem
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:21   #1149
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uuu... klotnia z tesciowa jak sie jest na kacu ... o cebuli nie wspomne, bo ta wyczuje dwa pokoje dalej... co zreszta objawia sie u mnie strata wizji i dzikim pieczeniem
no ładnie podsumowałaś )) o to dokładnie mi chodziło

zapach cebuli uwielbiam ale te dzisiaj były wyjątkowo ostre tak czy owak... po osttanim przestoju blogowym związanym z kuciem do obrony zamierzam zacząć nadrabianie. bardzo szybko
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 23:23   #1150
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Witam drogie blogerki

Chciałabym zaprosić Was na mój raczkujący dopiero blog. Wszelkie uwagi i rady mile widziane

yasinisi.blogspot.com
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 11:05   #1151
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

smakowanie dziękuję za dodanie mnie do listy beautyblogs
W ogólnie nie wiedziałam, że Wizażanka to prowadzi i że jesteś autorką bloga, który nawiedzam
Dopiero teraz wszystko ułożyło mi się w logiczną całość
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 11:36   #1152
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
smakowanie dziękuję za dodanie mnie do listy beautyblogs
W ogólnie nie wiedziałam, że Wizażanka to prowadzi i że jesteś autorką bloga, który nawiedzam
Dopiero teraz wszystko ułożyło mi się w logiczną całość
nie ma za co
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 11:59   #1153
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
nie ma za co

to ile juz mamy blogów na stronie
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:18   #1154
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Ja w ogole myślę, że na 1 stronie mogłaby być lista może naszych blogów, uaktualniana co jakiś czas
Dlaczego by nie?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:18   #1155
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Kociaczek88, dokładnie 397
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:30   #1156
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Przyznam szczerze, że czekam aż blogowa mania trochę minie Jest teraz pełno blogów, które są założone i prowadzone tylko dlatego, że ktoś liczy na jakieś darmowe kosmetyki, bo słyszał, że tak można i też chce Na takich blogach zwykle nic ciekawego się nie znajdzie Wolałabym, żeby blogów było mniej, a były one interesujące.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

I melduję o nowych notkach na obu blogach
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:34   #1157
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że czekam aż blogowa mania trochę minie Jest teraz pełno blogów, które są założone i prowadzone tylko dlatego, że ktoś liczy na jakieś darmowe kosmetyki, bo słyszał, że tak można i też chce Na takich blogach zwykle nic ciekawego się nie znajdzie Wolałabym, żeby blogów było mniej, a były one interesujące.
Fakt, blogów teraz pozakładanych jest mnostwo.
Ja nie rozumiem... po co się w ogóle męczyć i prowadzić bloga, rozpisywać się, wstawiać fotki, odpisywać innym, tylko dlatego, żeby dostac parę damrowych próbek I to czasem przecież nie jest pewne czy dostaniesz, firmy wcale nie muszą się do Ciebie odezwać
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:36   #1158
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że czekam aż blogowa mania trochę minie Jest teraz pełno blogów, które są założone i prowadzone tylko dlatego, że ktoś liczy na jakieś darmowe kosmetyki, bo słyszał, że tak można i też chce Na takich blogach zwykle nic ciekawego się nie znajdzie Wolałabym, żeby blogów było mniej, a były one interesujące.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

I melduję o nowych notkach na obu blogach
Mi się podoba to, że jest ich dużo, bo fajnie mieć parę opinii. Ale totalnie odrzucają mnie blogi w których roi się od błędów. Jak widzę notkę w której w pierwszych zdaniach jest kilka błędów (i widać, że to nie są zwykłe literówki), to nawet na takiego bloga nie wchodzę.

Dodałam Cię do obserwowanych - z przyjemnością poczytam o Twoich "włosowych" zmaganiach.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:40   #1159
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Fakt, blogów teraz pozakładanych jest mnostwo.
Ja nie rozumiem... po co się w ogóle męczyć i prowadzić bloga, rozpisywać się, wstawiać fotki, odpisywać innym, tylko dlatego, żeby dostac parę damrowych próbek I to czasem przecież nie jest pewne czy dostaniesz, firmy wcale nie muszą się do Ciebie odezwać
Wiesz, w ciągu mojej "blogowej kariery" dostałam już kilkanaście maili typu "Możesz skopiować mi co piszesz firmom, żeby przysłali ci kosmetyki?" Także to nie jest tak, że cierpliwie czekają na wiadomości od firm...

Ja przyznaję, sama kilka razy się odezwałam pierwsza do jakiejś firmy, ale to na początku blogowania...

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Mi się podoba to, że jest ich dużo, bo fajnie mieć parę opinii. Ale totalnie odrzucają mnie blogi w których roi się od błędów. Jak widzę notkę w której w pierwszych zdaniach jest kilka błędów (i widać, że to nie są zwykłe literówki), to nawet na takiego bloga nie wchodzę.

Dodałam Cię do obserwowanych - z przyjemnością poczytam o Twoich "włosowych" zmaganiach.
Ja tak samo - blogi z błędami, prowadzone na odwal i nieczytelne - skreślam je z góry, taka ze mnie bicz

Dziękuję, miło mi
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 12:52   #1160
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Fakt, blogów teraz pozakładanych jest mnostwo.
Ja nie rozumiem... po co się w ogóle męczyć i prowadzić bloga, rozpisywać się, wstawiać fotki, odpisywać innym, tylko dlatego, żeby dostac parę damrowych próbek I to czasem przecież nie jest pewne czy dostaniesz, firmy wcale nie muszą się do Ciebie odezwać
oj dużo jest takich ...
znam taki jeden, gdzie wcale dużo obserwatorów ani wejść i tym bardziej komentarzy nie ma dużo, a lista współpracy jest długa, że hoho ... dziewczyna poprostu pisze, gdzie popadnie ... najwidoczniej większość firm na jej e-maila odpowiada pozytywnie ...
no nikt jej tego przecież nie zabroni znalazła sposób na darmowe kosmetyki

ja do nikogo nie pisałam, bo mi nie o to mi chodzi w blogowaniu ... sama dostałam tylko dwie propozycje, które dla mnie nie były kuszące, więc nie skorzystałam, ale widzę, po postach na innych blogach, że ludzie to wszystko wezmą
więcej propozycji nie miałam .... widocznie mój blog nie jest interesujący dla firm

ale teraz z kasą u mnie krucho, więc nie ukrywam, że jakieś fajne by się przydały
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 12:56   #1161
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
oj dużo jest takich ...
znam taki jeden, gdzie wcale dużo obserwatorów ani wejść i tym bardziej komentarzy nie ma dużo, a lista współpracy jest długa, że hoho ... dziewczyna poprostu pisze, gdzie popadnie ... najwidoczniej większość firm na jej e-maila odpowiada pozytywnie ...
no nikt jej tego przecież nie zabroni znalazła sposób na darmowe kosmetyki

ja do nikogo nie pisałam, bo mi nie o to mi chodzi w blogowaniu ... sama dostałam tylko dwie propozycje, które dla mnie nie były kuszące, więc nie skorzystałam, ale widzę, po postach na innych blogach, że ludzie to wszystko wezmą
więcej propozycji nie miałam .... widocznie mój blog nie jest interesujący dla firm

ale teraz z kasą u mnie krucho, więc nie ukrywam, że jakieś fajne by się przydały
Dokładnie - ludzie wezmą wszystko, co za darmo...
W wątku o konkursach itd była akcja, że laski zamawiały dosłownie wszystko, za co się nie płaciło, a potem dostawały np. męskie cewniki czy pampersy dla dorosłych...

Ja propozycje współpracy dostaję, ale jeśli sama bym danych produktów nie kupiła, to grzecznie dziękuję, np. jeśli firma testuje na zwierzętach - nie używam takich kosmetyków.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:04   #1162
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

o matko mam nadzieje, ze u mnie tyle błedów nie ma haha

Czasami blog nie musi być popularny i mieć duzo obserwatorów zeby przykuł moją uwagę, takze nie zdziwiłabym się gdyby przypadkiem autor dostał coś do zrecenzowania.

Czasem natrafiam się na blogi (mimo mojej niedługiej kariery ), które po prostu są, bo są i może czekają na jakieś próbki z nieba...nie wiem... zdjecia jakies takie niewyraźne... tekst się zlewa.. zero estetyki.
Sama nie jestem może perfekcjonistką, ale staram się by zdjęcie było wyraźne, no i ogólnie caly wygląd bloga byl przstępny.

Nawiasem, od kiedy prowadzę bloga, dodaję ogonki do liter i to skutkuje ogonkami w wypowiedziach na Wizażu czego u mnie nie było, więc prowadzenie bloga, bądź co bądź uczy
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2011-09-18 o 13:07
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:18   #1163
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nasze blogi

Mój blog jest świeżynką i dotąd nie otrzymałam propozycji współpracy*. A sama jakoś nie mam odwagi ani chęci pisać do różnych firm z taką ofertą.
Choć przyznam szczerze, że jest kilka kosmetyków, które przygarnęłabym na testy.


* poza jedną drogerią, która hurtowo rozsyłała zaproszenie do konkursu - współpracy. :roll-eyes: Niecieszącego się zbyt dużym powodzeniem. Co mnie nie dziwi, bo chciałabym ( i mam nadzieję, że reszta blogerek również), aby moje recenzje były w jakiś sposób pomocne dla osób, które je czytają, a nie stanowiły pracy konkursowej.

A tak btw, to nie znoszę słowa współpraca. Strasznie źle mi się kojarzy i zawsze wzbudza podejrzenie, co do szczerości opinii. Już lepszym sformułowaniem jest "otrzymanie kosmetyków do testów".
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:23   #1164
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Ja nie współpracuję z żadną firmą i na razie nie mam zamiaru. Jeśli odezwałby się do mnie ktoś z firm, które cenię i lubię, byłoby super, ale nie zależy mi na czymkolwiek od kogokolwiek, byle za darmo. Niestety niektóre blogi sprawiają takie wrażenie.

Na szczęście mam tyle własnych kosmetyków, że spokojnie mogę zapełnić bloga ich recenzjami.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:26   #1165
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie współpracuję z żadną firmą i na razie nie mam zamiaru. Jeśli odezwałby się do mnie ktoś z firm, które cenię i lubię, byłoby super, ale nie zależy mi na czymkolwiek od kogokolwiek, byle za darmo. Niestety niektóre blogi sprawiają takie wrażenie.

Na szczęście mam tyle własnych kosmetyków, że spokojnie mogę zapełnić bloga ich recenzjami.
Ja tak samo I ciągle mi przybywa, bo ostatnio namiętnie gram w konkursach i właśnie sporo kosmetyków wygrywam
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:31   #1166
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Ja tam lubie wszystko co kosmetykowe, tak naprawdę to bardziej cienie i lakiery, bo kremy i glinki jakoś do mnie nie przemawiają
Więc z chęcią przygarnęłabym coś co by przypadło w mój gust, ale przeciez nic na siłę. Nie wysyłam żadnych maili, nie zarzucam się ludziom i nie walę wszędzie komentarzy, żeby mnie zobaczyli.
Sama kupuję sobie cienie, itd i robię to co lubię i się dzielę
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:39   #1167
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Nasze blogi

moj blog widocznie tez nie jest interesujacy dla firm, bo jeszcze zadnej propozycji wspolpracy nie otrzymalam hihi (procz propozycji konkursowej recenzji pewnego bloga ) Do nikogo maili w sprawie wspolpracy nie wysylam Gdyby odezwala sie do mnie firma, ktorej produkty lubie, lub chcialabym wyprobowac (a nie mam np do nich dostepu)- bardzo bym sie ucieszyla

Mam nadzieje, ze u mnie nie ma tylu bledow i kiepskich zdjec
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:44   #1168
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Dokładnie - ludzie wezmą wszystko, co za darmo...
W wątku o konkursach itd była akcja, że laski zamawiały dosłownie wszystko, za co się nie płaciło, a potem dostawały np. męskie cewniki czy pampersy dla dorosłych...

Ja propozycje współpracy dostaję, ale jeśli sama bym danych produktów nie kupiła, to grzecznie dziękuję, np. jeśli firma testuje na zwierzętach - nie używam takich kosmetyków.
Wszystko się przyda...

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie współpracuję z żadną firmą i na razie nie mam zamiaru. Jeśli odezwałby się do mnie ktoś z firm, które cenię i lubię, byłoby super, ale nie zależy mi na czymkolwiek od kogokolwiek, byle za darmo. Niestety niektóre blogi sprawiają takie wrażenie.

Na szczęście mam tyle własnych kosmetyków, że spokojnie mogę zapełnić bloga ich recenzjami.
Mnie też nie.
Jak skończę z kosmetykami to będę pisała o książkach
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:47   #1169
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Ja nie mam nic przeciwko temu, że ktoś współpracuje z firmami, ale jak już pisałam - nie podobają mi się blogi, gdzie recenzja goni recenzję i nie ma w między czasie nic swojego.
To dla mnie trąci trochę jakąś fałszywością. W końcu to miało być o pasjach, a tymczasem z blogu o zainteresowaniach kosmetykami zrobiła się praca marketingowca
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 14:00   #1170
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Dostałam moje pędzelki do cieni i zrobiłam nimi pierwszy mejk-ap Nawet osoba, która zawsze moje makijaże krytykowała (choć konstruktywnie ), tym razem mnie pochwaliła, łaaa
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.