Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 20:25   #691
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dodi - pokażę jutro, bo w sztucznym świetle i tak będzie kolor przekłamany. Ale ogólnie zauważyłam, że seria AMC (granat jest z tej serii), która ma być lepsza, profesjonalna i ogólnie na gitarze ma grać i tańczyć salse - ssie. Albo to moja amatorszczyzna wychodzi :P.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:30   #692
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeezuuuuuu ale kupiłam śliczny lakier. Kupiłam go jakiś czas temu i po butelce wydawał się super, ale własnie maźnęłam po paznokciu pierwsza warstwą... magia. Śliwokwy fiolet z różowym shimmerkiem. To najpiękniejszy fiolet pod słońcem!
Joko Sweet plum (mam poważną słabość do tych lakierów, poważną wkraczającą powoli w jakieś opętanie). Potem wam pokaże, mam nadzieję, ze mój tel to złapie.

Musze je bliżej pooglądać bo może są tak inne takie shimmerkowe cuda... (lubię takie lakiery - delikatnie połyskliwe)
Pokaż koniecznie!
Ja uwielbiam Marilyn Monroe Pink z tej serii
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:40   #693
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a wgl chciałam Wam powiedzieć, że podpatruje Wasze blogi i tak mi się podobają Wasze makijaże, że aż sama próbuję coś zmalować, bo zazwyczaj to albo czarna kreska albo brązowy cień, w najgorszym wypadku tylko rzęsy, no ale jak tak sobie patrze to próbuje coś wymyślać ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:05   #694
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Wolałam jak byłaś burżujem, Essie łatwiej zdobyć niż Joko/Virtual
hehehehe nooo burżuj ze mnie jak cho**a mam jednego Essie
Ale poważnie ubóstwiam joko/Virtuale autentycznie chciałam zmalować coś moja niegdyś ulubioną Chinką i jakoś źle mi się maluje... zmyłam i sięgnęłam po Fruit cocktaila... (coś się dzieje...). A przypomnę, że mam pól hektara Chinek bo były moimi ulubionymi lakierami :/ słabo trochę... zaczynam myślec o wyprzedawaniu ich... al to po feriach wyniose troche na uczelnię..

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ale ogólnie zauważyłam, że seria AMC (granat jest z tej serii), która ma być lepsza, profesjonalna i ogólnie na gitarze ma grać i tańczyć salse - ssie. Albo to moja amatorszczyzna wychodzi :P.
hmmmm ja niby raczkuję ale na Artdeco trzymają mi się wszystkie moje inglotowe perły bez zarzuty. A mam granat AMC chyba właśnie i czerń z drobinkami i beznadzieja...

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Pokaż koniecznie!
Ja uwielbiam Marilyn Monroe Pink z tej serii
Z Hollywood, no ja akurat mało różowa... Ale kupiłam z tej limitki Caffee with Malena i chciałam Nude Lollita ale nie ma już nigdzie

Pocieszyłam się dzisiaj Red alert'em z regularnej kolekcji. (a na jutro wypisałam sobie 8 które chcę dokładniej obejrzeć )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:06   #695
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a jakich chinek chcialabys sie pozbyc?

jechalam 5 km od kolezanki samochodem, myslalam ze odmrozilam palce, nie dalo sie jechac, az mnie bolaly w domu, cos sie dzieje.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:33   #696
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Z Hollywood, no ja akurat mało różowa... Ale kupiłam z tej limitki Caffee with Malena i chciałam Nude Lollita ale nie ma już nigdzie

Pocieszyłam się dzisiaj Red alert'em z regularnej kolekcji. (a na jutro wypisałam sobie 8 które chcę dokładniej obejrzeć )
Nude Lolita też mam i bardzo lubię - nawet dwa miałam, ale wydałam już jeden, trzeba było wcześniej mówić
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 22:37   #697
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a jakich chinek chcialabys sie pozbyc?

jechalam 5 km od kolezanki samochodem, myslalam ze odmrozilam palce, nie dalo sie jechac, az mnie bolaly w domu, cos sie dzieje.
w zasadzie nie wiem jeszcze bo się nie zastanawiałam tak na 100%. Re-fresh mint, for audrey (ale nie wiem czy koleżanka nie zechce bo go uwielbia)... na razie tyle mi do głowy przyszło... tak na już.

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Nude Lolita też mam i bardzo lubię - nawet dwa miałam, ale wydałam już jeden, trzeba było wcześniej mówić
weeeeeeeeesssssss nawet tak nie mow!!!!! umieram!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 22:44   #698
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ha ha for audrey to ja też bym chciała:d zimnoo
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 23:41   #699
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No z tym jednym właśnie najpierw do niej uderzę a dopiero potem dalej. Ale chyba jeszcze kilka powinnam puścić w świta. Trensettera, Fuchsie, Recycle, fiftha avenue może nawet... sama nie wiem. Podobają mi się ale nimi nie maluję to w zasadzie trochę snobistyczne trzymać po to zeby trzymac... Zobaczymy... Reszta której nie używam nie nadaje się na sprzedawanie raczej bo są w połowie butelki np. a te które wymieniłam malowane raz albo góra z 5..
Tylko mam wrażenie, że najlepiej sprzedadzą się jako set... jak popatrzyłam ceny na allegro to powariowali tam

p.s zepsułam jednego pazurka i teraz bede do 2 w nocy poprawiać... ale będą śliczne dobrze ze jutro nie musze do pracy ani szkole. Bedę spać aż zgniję
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-02-02 o 23:43
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:24   #700
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja też jak myśl o tej pogodzie, to mi słabo. Siedzę owinięta kocem (i sliska, bo się pooliwkowałam) i jak myślę, że mam wieczorem jechać do szkoły tańca, to mi słabo
Na tańce, z anginą??

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
a u mnie właśnie wręcz przeciwnie - zanim zdecyduję się na zmianę biję się z myślami dobre pół roku, jestem totalnie niespontaniczna
włosy do linii brody też nosiłam przez jakiś czas i nawet lubiłam
Jak ja się do fryzjera zapisuję (od 5 lat tego samego i za nic nie zmienię) to nigdy nie wiem jak moje włosy będą wyglądały. Na zasadzie rób co chcesz- jest tak dobry, że jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
lepiej, ale bez szaleństw. Widać, że się zmartwiła, wyciągnęła wnioski. Teraz np. mówi m często, że jest dumna ze mnie, że mnie kocha, że dam sobie rade, ale jak jest spokojna. Takie coś - tak jak Wy, mi pomaga.
Ale boje się, że ona się zdenerwuje i wtedy zacznie na mnie krzyczeć itd. jak ostatnio, a ja popadnę w panikę na nowo.
Staram się nie podchodzić tak emocjonalnie do szkoły. Robie, to, co muszę i myślę, że jakoś to będzie. Na razie się trzymam ...
No to dobrze Błękitku
Powinnyście dużo rozmawiać, mówić o emocjach i odczuciach- pozytywnych i negatywnych. Może właśnie teraz, jak jest troche spokojniejsza?


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Oby się szybko zagoiło i pomalujesz porcelanką
Już jest chyba lepiej, bo nie boli jak dotykam przez opatrunek. Dziś idę na kontrolę do chirurga

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zimnoo

No.... u mnie minus 20


Ta moja mała jest wstrętna no..... Zrobiła zarąbiste serduszkowe kolorowe mani i nie pokazała. Jak ja ją dziś z aparatem dorwę....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 08:38   #701
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
No rozumiem mnie też dziwi takie nastawienie ludzi, ale często spotykam się z taką opinią, jak dziewczyna 2paro letnia na przykład nie ma dzieci, to na pewno coś z nią nie tak, itd...
Może nie tyle "coś nie tak", u mnie raczej są niekończące się pytania "a kiedy będą dzieci?". Moją skromną osobe doprowadza to do szału.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeezuuuuuu ale kupiłam śliczny lakier. Kupiłam go jakiś czas temu i po butelce wydawał się super, ale własnie maźnęłam po paznokciu pierwsza warstwą... magia. Śliwokwy fiolet z różowym shimmerkiem. To najpiękniejszy fiolet pod słońcem!
Joko Sweet plum (mam poważną słabość do tych lakierów, poważną wkraczającą powoli w jakieś opętanie). Potem wam pokaże, mam nadzieję, ze mój tel to złapie.
No poka, poka

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
dziewczyny widze, że już niedługo czeka nas początek nowej częsci ;D zasuwacie jak błyskawica
Już ja o to zadbam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja z kolei mam chyba wszystko ok z instynktem macierzyńskim, bo uwielbiam opiekować się moją dwuletnią kuzynką, ale jednocześnie nie chcialabym mieć dziecka w tej chwili (bo to nierozsądne), natomiast gdyby się pojawiło to nie uważałabym tego za tragedię, tylko bardzo pokochała
Jedna normalna
Ja też nie chcę dzieci z rozsądku Po prostu rozsądek mi podpowiada, że tak będzie lepiej dla dziecka

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a wgl chciałam Wam powiedzieć, że podpatruje Wasze blogi i tak mi się podobają Wasze makijaże, że aż sama próbuję coś zmalować, bo zazwyczaj to albo czarna kreska albo brązowy cień, w najgorszym wypadku tylko rzęsy, no ale jak tak sobie patrze to próbuje coś wymyślać ;D
Ja tak podpatruje blogi i dochodzę do smutnego wniosku, że nigdy w życiu nie nauczę się robić porządnej kreski na oku

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehehe nooo burżuj ze mnie jak cho**a mam jednego Essie
Ale poważnie ubóstwiam joko/Virtuale autentycznie chciałam zmalować coś moja niegdyś ulubioną Chinką i jakoś źle mi się maluje... zmyłam i sięgnęłam po Fruit cocktaila... (coś się dzieje...). A przypomnę, że mam pól hektara Chinek bo były moimi ulubionymi lakierami :/ słabo trochę... zaczynam myślec o wyprzedawaniu ich... al to po feriach wyniose troche na uczelnię..
A porobiłabyś słit focie i pokazała, co chcesz sprzedać? Bo zawsze marzyłam o Chince, a jakoś tak zbyt drogie są nowe, a przecież używany, to używany (choćby w takiej samej cenie xD). Będzie jak się przed Jakubem bronić

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na tańce, z anginą??
Mamo, to chyba nie była angina. przechodzi "samo" - bez antybiotyku, bez wizyty u lekarza, bo przecież "co z tego, że boli, miejsc nie ma, przyjść jutro".
Trzy literki: NFZ.

JA ZABIJĘ SWOJEGO SĄSIADA! Może mi ktoś wyjaśnić, jaki remont wymaga dwóch dni ładowania młotkiem i trzech kolejnych wiercenia?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 08:58   #702
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - jak mieszkałam na stancji to sąsiad z dołu robił remont pół roku i codziennie wiercił wiertarką udarową po kilka godzin. Parę razy aż chciałąm do niego iść. W końcu jeszcze nigdy nie widzialam mieszkania stylizowanego na ser szwajcarski.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:03   #703
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Może nie tyle "coś nie tak", u mnie raczej są niekończące się pytania "a kiedy będą dzieci?". Moją skromną osobe doprowadza to do szału.
A mnie, "a kiedy drugie?"

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mamo, to chyba nie była angina. przechodzi "samo" - bez antybiotyku, bez wizyty u lekarza, bo przecież "co z tego, że boli, miejsc nie ma, przyjść jutro".
Trzy literki: NFZ.

JA ZABIJĘ SWOJEGO SĄSIADA! Może mi ktoś wyjaśnić, jaki remont wymaga dwóch dni ładowania młotkiem i trzech kolejnych wiercenia?
Całe szczęście dziecko Dobrze, że zdrowiejesz

Np skuwanie płytek i zamiana ich na....ser szwajcarski?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:05   #704
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - jak mieszkałam na stancji to sąsiad z dołu robił remont pół roku i codziennie wiercił wiertarką udarową po kilka godzin. Parę razy aż chciałąm do niego iść. W końcu jeszcze nigdy nie widzialam mieszkania stylizowanego na ser szwajcarski.
Niektórzy mają róóóżne fetysze o.O
Ja na przykład lubię zadawać głupie pytania Może Twój sąsiad lubił ser.

A ten oszołom znowu ładuje młotkiem!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:17   #705
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - jak mieszkałam na stancji to sąsiad z dołu robił remont pół roku i codziennie wiercił wiertarką udarową po kilka godzin. Parę razy aż chciałąm do niego iść. W końcu jeszcze nigdy nie widzialam mieszkania stylizowanego na ser szwajcarski.
Moi rodzice mieszkają pod takim co prowadzi stały remont od 27 lat...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:33   #706
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda- no z twoimi możliwościami to zaraz nie będziemy mieli IX cz. tylko z XII ;D;D ... a co do kreski to myślę, że to kwestia wprawy bo jak ja np. robie kredką to mi wychodzi równo a jak eyelinerem robie to jak wielka nierówna fala ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:36   #707
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja to skaczę z długościami. Raz mam fazę na mega krótkie (3 cm na górze, prawie do skóry na karku), a czasem zapuszczam- jak teraz właśnie
ja teraz noszę takie do pół plecków, ale jakoś podcięłam mocno raz do brody asymetrycznie i z grzywką to potem wyłam, a okazało się że to był początek zmian w życiu, potem mieszkanko kupiliśmy i zaszłam w ciążę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
INM Out the door.... utwardzi i wyschnie w "trymiga"
tak namawiasz muszę zamówić

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jeeeeeeeezuuuuuu ale kupiłam śliczny lakier. Kupiłam go jakiś czas temu i po butelce wydawał się super, ale własnie maźnęłam po paznokciu pierwsza warstwą... magia. Śliwokwy fiolet z różowym shimmerkiem. To najpiękniejszy fiolet pod słońcem!
Joko Sweet plum (mam poważną słabość do tych lakierów, poważną wkraczającą powoli w jakieś opętanie). Potem wam pokaże, mam nadzieję, ze mój tel to złapie.

Musze je bliżej pooglądać bo może są tak inne takie shimmerkowe cuda... (lubię takie lakiery - delikatnie połyskliwe)
chwal się szybko i to już

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja z kolei mam chyba wszystko ok z instynktem macierzyńskim, bo uwielbiam opiekować się moją dwuletnią kuzynką, ale jednocześnie nie chcialabym mieć dziecka w tej chwili (bo to nierozsądne), natomiast gdyby się pojawiło to nie uważałabym tego za tragedię, tylko bardzo pokochała

MyBlue - czasami się wie, że się nie zdało. Równie dobrze mogłabym dziś oddać pustą kartkę .

Wróciłam z pocieszeniowych zakupów, ale nie kupowałam niczego lakierowego (no, śnieżynkowe naklejki na paznokcie z essence). Za to napadlam na inglota i mam pustą paletkę (tą całkiem pustą) do której włożyłam pojedyncze cienie, które nigdzie indziej mi się nie mieszczą, paletkę na 4 z kobo (do której włożyłam przeprasowane do okrągłych panów cienie z urban baroque) i dwa okrągłe cienie z inglota -granat i perłowy średni fiolet.
instynkt włącza się w odpowiednim czasie, a jak się go nie czuje, to nic na siłę- po co dzieci mają być nieszczęśliwe, ja na moją bardzo długo czekałam i teraz nie wyobrażam sobie że jej by nie było.

zakupy pocieszeniowe zawsze są superowe

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a jakich chinek chcialabys sie pozbyc?

jechalam 5 km od kolezanki samochodem, myslalam ze odmrozilam palce, nie dalo sie jechac, az mnie bolaly w domu, cos sie dzieje.
mróż jak chole...a, u mnie -20 muszę do pracy się zbierac ale jak pomyślę o wyjściu uuuu
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

p.s zepsułam jednego pazurka i teraz bede do 2 w nocy poprawiać... ale będą śliczne dobrze ze jutro nie musze do pracy ani szkole. Bedę spać aż zgniję
mani o 2 w nocy musi być mega atrakcyjne pokazuj
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mamo, to chyba nie była angina. przechodzi "samo" - bez antybiotyku, bez wizyty u lekarza, bo przecież "co z tego, że boli, miejsc nie ma, przyjść jutro".
Trzy literki: NFZ.

JA ZABIJĘ SWOJEGO SĄSIADA! Może mi ktoś wyjaśnić, jaki remont wymaga dwóch dni ładowania młotkiem i trzech kolejnych wiercenia?
NFZ to porażka,,,ja sama się leczę mam aptekę gdzie kupuję wszystko bez recept i po co mam 2 godziny stac w kolejce jeżeli wiem że przepisze mi te same leki więc kupuję tam i mam kolejki i klimat NFZ - tu w d...e

oj aj miałam całe lato taki klimat udaruwa i młotek= remont łazienki i wymiana kafelek masakra i współczuję

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - jak mieszkałam na stancji to sąsiad z dołu robił remont pół roku i codziennie wiercił wiertarką udarową po kilka godzin. Parę razy aż chciałąm do niego iść. W końcu jeszcze nigdy nie widzialam mieszkania stylizowanego na ser szwajcarski.
oj teraz różne mają wizję dziury w ścianach też

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Niektórzy mają róóóżne fetysze o.O
Ja na przykład lubię zadawać głupie pytania Może Twój sąsiad lubił ser.

A ten oszołom znowu ładuje młotkiem!
haha stopery w uszy jedynie pomogą albo jego tym młotkiem hihihi

a ja teraz w odskoczni od tematu pokazuję moje pazurki opiłowane jeszcze odrobinę z warstwą eveline 8w1, zaczynam z nim przygodę chcę wzmocnić pazurki i używać go jako bazę pod kolorowe lakiery,niestety nie wyjdę bez koloru na pazurkach( zauważyłąm że na tej bazie dłużej schnie lakier)
i kolejna fotka kolorek kawa z mlekiem vipera nr892 i na serdecznym pociągnięty scale effect nr 04 GR
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 020220121364 (Small).jpg (18,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020220121365 (Small).jpg (17,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020220121374 (Small).jpg (18,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020220121375 (Small).jpg (13,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030220121379 (Small).jpg (17,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030220121380 (Small).jpg (22,7 KB, 33 załadowań)
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:47   #708
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dodi - słocz dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0217.jpg (47,3 KB, 25 załadowań)
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:52   #709
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Ruda- no z twoimi możliwościami to zaraz nie będziemy mieli IX cz. tylko z XII ;D;D ... a co do kreski to myślę, że to kwestia wprawy bo jak ja np. robie kredką to mi wychodzi równo a jak eyelinerem robie to jak wielka nierówna fala ;D
Staram się

Ja nie mam problemu z kreską linerem w pisaku. Dobra, mam, ale nie takie.
Kredką zupełnie nic.
Muszę sobaczyć jeszcze linerem w kremie, bo kiedyś mi wyszła

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
instynkt włącza się w odpowiednim czasie, a jak się go nie czuje, to nic na siłę- po co dzieci mają być nieszczęśliwe, ja na moją bardzo długo czekałam i teraz nie wyobrażam sobie że jej by nie było.
(...)
NFZ to porażka,,,ja sama się leczę mam aptekę gdzie kupuję wszystko bez recept i po co mam 2 godziny stac w kolejce jeżeli wiem że przepisze mi te same leki więc kupuję tam i mam kolejki i klimat NFZ - tu w d...e

oj aj miałam całe lato taki klimat udaruwa i młotek= remont łazienki i wymiana kafelek masakra i współczuję
(...)
haha stopery w uszy jedynie pomogą albo jego tym młotkiem hihihi

a ja teraz w odskoczni od tematu pokazuję moje pazurki opiłowane jeszcze odrobinę z warstwą eveline 8w1, zaczynam z nim przygodę chcę wzmocnić pazurki i używać go jako bazę pod kolorowe lakiery,niestety nie wyjdę bez koloru na pazurkach( zauważyłąm że na tej bazie dłużej schnie lakier)
i kolejna fotka kolorek kawa z mlekiem vipera nr892 i na serdecznym pociągnięty scale effect nr 04 GR
Może mi też się w końcu włączy ten instynkt. Jak będę pod czterdziestkę

Ja się leczę na NFZ, ale jak mam jakieś bardzo problemy - idę prywatnie, zawsze szybciej.
Kuba ma problemy natury urologicznej ostatnio - po obdzwonieniu całego Wrocławia, najszybszy termin - koniec kwietnia. Z kardiologiem ma jeszcze lepsze przeboje.

Ja pana sąsiada za ten klimat potraktuje chyba herbatką z cyjankiem potasu czy coś. Ewentualnie, jak już wczoraj mówilam, wmontuję mu tę wiertarkę w odwłok i uruchomię

Jaaakie pazurki
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:10   #710
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Uprzedzam mam głupie pytanie
Lakiery metaliczne nadają sie do stempli?
Dzięki Mgiełce wiemy, ze magnetyczne są świetne (czyt. Święty Graal Pixie Dust)
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:40   #711
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda! Żebyś Ty wiedziała jak bardzo jesteś kochana to byś po prostu padła na cycki!
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Ci za pamięć kartka jest piękna, a życzenia takie, że aż mi się ciepło zrobiło . Dziękuuuuję **
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:54   #712
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda! Żebyś Ty wiedziała jak bardzo jesteś kochana to byś po prostu padła na cycki!
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Ci za pamięć kartka jest piękna, a życzenia takie, że aż mi się ciepło zrobiło . Dziękuuuuję **

Cieszę się, że się cieszysz
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:55   #713
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Już już zaraz będą pazurki. No może aż tak oszałamiające nie są ale nie ma pościeli! Łuuuhu!


Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Uprzedzam mam głupie pytanie
Lakiery metaliczne nadają sie do stempli?
Dzięki Mgiełce wiemy, ze magnetyczne są świetne (czyt. Święty Graal Pixie Dust)
Hmmm na pewno Metallics z essence są super, ale ich już nigdzie nie ma... a takie z wykończeniem metalicznym to chyba loteria.

A co do paznokci to:
1 zdj bez mgiełki wibo, ale oczywiście nie widać tego shimmerka różowego w lakierze... ale obejrzyjcie butelkę w sklepie - gwarantuję ze znajdzie sie w waszej kolekcji.

jasny fiolet - Virtual Fruit Cocktail 143 berry&milk
ciemny fiolet - Joko FYC J117 Sweet Plum

a na to mgiełka Wibo 142

i jak ? (oczywiście mam ostatnio problemy ze zdecydowaniem się na jeden kolor bo mam tyle lakierów - także teraz będzie cała seria łączonych mani )

a jak kształt ? dalej wskazujący jakoś odbiega od reszty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01162.jpg (50,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01166.jpg (32,0 KB, 102 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:01   #714
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a mi sie baaaardzo podoba Twoj kształt, taki hm kobiecy u mnie chyba nie daloby rady taki uzyskac przez moje wypukle paznokcie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:33   #715
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a mi sie baaaardzo podoba Twoj kształt, taki hm kobiecy u mnie chyba nie daloby rady taki uzyskac przez moje wypukle paznokcie.
oooo to bardzo mi miło
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:44   #716
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Hmmm na pewno Metallics z essence są super, ale ich już nigdzie nie ma... a takie z wykończeniem metalicznym to chyba loteria.
a ja chyba jeszcze je widziałam albo mi sie pokróliczkowało
w każdym bądź razie na necie je na bank widziałam

a pazurki super i z mgiełka i bez mgiełki bardzo mi się podoba ten pomysł, na pewno zgapię jak moje odrosną
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:47   #717
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No z tym jednym właśnie najpierw do niej uderzę a dopiero potem dalej. Ale chyba jeszcze kilka powinnam puścić w świta. Trensettera, Fuchsie, Recycle, fiftha avenue może nawet... sama nie wiem. Podobają mi się ale nimi nie maluję to w zasadzie trochę snobistyczne trzymać po to zeby trzymac... Zobaczymy... Reszta której nie używam nie nadaje się na sprzedawanie raczej bo są w połowie butelki np. a te które wymieniłam malowane raz albo góra z 5..
Tylko mam wrażenie, że najlepiej sprzedadzą się jako set... jak popatrzyłam ceny na allegro to powariowali tam

p.s zepsułam jednego pazurka i teraz bede do 2 w nocy poprawiać... ale będą śliczne dobrze ze jutro nie musze do pracy ani szkole. Bedę spać aż zgniję

Jak nie znajdziesz klientów na fifth avenue/fuchsie albo recycle to się zgłaszam

Powariowałam od nie malowania paznokci! Śniło mi się dzisiaj że kupiłam 5 lakierów! Jak się obudziłam to byłam na siebie zła, bo wydałam dużo kasy, hihi


Mgiełka uwielbiam Twoje paznokcie, są zawszetak starannie pomalowane... Śliczności! I jeszcze ten kształt 8)

A co do metallics z essence to jeszcze resztki można wygrzebać w co po niektórych drogeriach. U mnie w Douglasie widziałam jakieś końcówki.

Wiecie może gdzie mozna dorwać złoty metaliczny lakier? Ale nie taki zwykły, z drobinkakmi, tylko żeby był gładziutki :3 Coś jak tutaj ale nie taki drogi

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-02-03 o 11:50
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:54   #718
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

a ja chyba powoluuutku zaczynam widziec efekty eveline 8w1. albo sobie wmawiam. uzywam juz tydzien.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:54   #719
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

spaamerkiii!!!! miałao ostatni egzamin dzis... ufff

Mgiełka cuuuuuudo jak zrobiłas srodkowy?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:10   #720
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
i jak ? (oczywiście mam ostatnio problemy ze zdecydowaniem się na jeden kolor bo mam tyle lakierów - także teraz będzie cała seria łączonych mani )

a jak kształt ? dalej wskazujący jakoś odbiega od reszty
Mi się podoba I mani, i kształt paznokci

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a ja chyba powoluuutku zaczynam widziec efekty eveline 8w1. albo sobie wmawiam. uzywam juz tydzien.
Ja swoich paznokci po dwóch miesiącach używania nie poznaję normalnie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
spaamerkiii!!!!
Staramy się
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.