Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 18:52   #1891
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

najlepsiejszego dziewczynki
Ja na dzien kobiet wzbogacilam sie o avonowa maseczke a jutro chyba zrobie nalot na Naturke jutro wyplata
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:47   #1892
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
widziałam że c&g you belong to me ALE od kiedy on ma drobinki? chyba zmienili formułę... czy ktoś coś podobnego zauważył?
Też zauważyłam, że coś tam błyskało na zdjeciu A mam "You Belong..." i mój jest w 100% matowy, znaczy się bez shimmera, drobinek itp. po prostu kremowy

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
http://www.essence.eu/pl/produkty/ne.../przeglad.html - widziałyście już to? (pytanie retoryczne)
czy to też u nas będzie? wg strony essence tak.
Ale, że chodzi o te plasterki na otarcia? To nie widziałam tego u Essence
Były/są (?) wkładki żelowe pod piętę, za piętę i pod przedstopie... No w każdym razie jakieś żelowe wkładki chyba kiedyś widziałam A te plasterki to wypróbuję, ciekawe jak z ceną, bo widzę, że ich tylko 6 szt... A u mnie plastry to idą jak woda, w szczególności te nastopne...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:19   #1893
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Ja dziś byłam w naturze i kupiłam nowy błyszczyk essence marble mania w kolorze coral whirl i jestem bardzo zadowolona. On naprawdę nawilża usta, i pięknie wygląda. Tylko smak nie najlepszy, ale sie przyzwyczailam do bourjois. Choć ten za 9 zl dluzej sie utrzymuje niz ten za 35 ;/

Ale zeby nie było, że jest tak super to dodam, że w mojej naturze przecenili eylinery essenca zamiast na 3 99 to na 7 99. To żarty. Chciałam kupić, ale nie lubię oszukiwania klienta.
__________________
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:34   #1894
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pomalowałam wczoraj pazury nudziakiem toffee to go i już się nie lubimy - nie dość, że smuży jak diabli i ciężko się nim maluje, to już mam odpryski
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:44   #1895
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A mi się iced strawberry póki co pięknie trzyma Niestety i tak jutro musze zmyć, bo rozwaliłam je sobie zaraz po pomalowaniu.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:08   #1896
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Ja chcę, ja chcę!
To w takim razie musimy uzgodnić szczegóły i mogę zakupić
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:34   #1897
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ten? Ja mam na wymianę

dawno go kupywałaś? Jak długo jest otwarty?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:42   #1898
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość

dawno go kupywałaś? Jak długo jest otwarty?
No trochę jest, nie wiem, czy nie jest przeterminowany, ale nie pachnie podejrzanie ani nic, leżał w ciemnej szafce. Nie pamiętam, kiedy kupiłam, najgorsze jest to, że w zasadzie praktycznie nie używałam.

edit: olśnienie! wiem kiedy go kupiłam, jak dostałam zgodę na dziekankę, czyli 15 lutego 2010. Czyli jest o jakieś 3 tygodnie po terminie przydatności.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:47
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:45   #1899
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;32807683]Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Ja dziś byłam w naturze i kupiłam nowy błyszczyk essence marble mania w kolorze coral whirl i jestem bardzo zadowolona. On naprawdę nawilża usta, i pięknie wygląda. Tylko smak nie najlepszy, ale sie przyzwyczailam do bourjois. Choć ten za 9 zl dluzej sie utrzymuje niz ten za 35 ;/

Ale zeby nie było, że jest tak super to dodam, że w mojej naturze przecenili eylinery essenca zamiast na 3 99 to na 7 99. To żarty. Chciałam kupić, ale nie lubię oszukiwania klienta.
__________________[/QUOTE]

Nie było mówione, że w Naturze będzie wyprzedaż po 3.99
Dzisiaj u mnie też poprzeceniane rzeczy- szok
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:46   #1900
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No trochę jest, nie wiem, czy nie jest przeterminowany, ale nie pachnie podejrzanie ani nic, leżał w ciemnej szafce. Nie pamiętam, kiedy kupiłam, najgorsze jest to, że w zasadzie praktycznie nie używałam.

edit: olśnienie! wiem kiedy go kupiłam, jak dostałam zgodę na dziekankę, czyli 15 lutego 2010.
Oj, to już 2 latka :/ więc niestety, ale go nie przygarnę.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:54   #1901
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Oj, to już 2 latka :/ więc niestety, ale go nie przygarnę.
no u mnie i tak leży i jak widać się zmarnował
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 21:56   #1902
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;32807683]Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Ja dziś byłam w naturze i kupiłam nowy błyszczyk essence marble mania w kolorze coral whirl i jestem bardzo zadowolona. On naprawdę nawilża usta, i pięknie wygląda. Tylko smak nie najlepszy, ale sie przyzwyczailam do bourjois. Choć ten za 9 zl dluzej sie utrzymuje niz ten za 35 ;/

Ale zeby nie było, że jest tak super to dodam, że w mojej naturze przecenili eylinery essenca zamiast na 3 99 to na 7 99. To żarty. Chciałam kupić, ale nie lubię oszukiwania klienta.
__________________[/QUOTE]

Ma drobinki, są widoczne?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:00   #1903
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Przez czytanie tego wątku zwróciłam uwagę na lakiery Nude Glam i skusiłam się na Hazelnut Cream Pie. Podeszłam do neigo z rezerwa ale okazało się, że trafiłam bez pudła - stopien jasności i odcien idealnie i pasują, do tego pełne krycie przy jednej warstwie, bez smug, szybko schnie, utwardza się też w przyzwoitym tempie. Miałam pomalowane paznokcie przejrzystym różem Wibo i na próbę pomalowałam jeden HCP, zaraz potem pozostałe Robi wrażenie taki manicure, nigdy wczesniej nie miałam manekinowego lakieru. Podoba mi się jak taki mani wydłuża optycznie palce
Dorwałam też wreszcie zielony liner w żelu, polowałam na niego przez rok, ciągle mi umykał dziad

Izzy, dobra duszo serdeczne dzięki za kredki

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-03-08 o 22:02
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:22   #1904
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej dziewczyny Dawno mnie tu nie było, ale was nadrabiałam

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Wiem, że wbijam się nie w temat, ale właśnie pomalowałam sobie pazurki C&G 75 "gleam in blue" i kocham pięknie kryje już jedną warstwą, bez prześwitów o trwałość się nie martwię, bo u mnie lakiery Essence trzymają się bez uszczerbku co najmniej 5 dni To będzie pewnie mój ideał błękitu na paznokciach

Obecnie jestem w Mediolanie i muszę wam powiedzieś że nie ma śladu po MM i nowościach - tu wciąż czekają. Można się załapać jedynie na wyprzedaż wycofywanych po 1,19 euro. Na szczęście obkupiłam się w nie w PL i euro zostanie na inne zakupy
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 23:09   #1905
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Izzy, dobra duszo serdeczne dzięki za kredki
Jeszcze raz powtórzę, że cała przyjemność po mojej stronie i nawet w fajną datę dotarły
Trochę spóźnione, ale z okazji dnia kobiet życzę nam wszystkiego najessencowszego

W Olsztynie pojawiły się w Polonii nowości, jest wszystko, a ja... nic nie wzięłam . Macałam za to tester kremowych róży, kolor Cold Wildberry i podobał mi się Dwie cieniutkie warstwy dały ładny kolor i na ręku trzymał się baaaaaardzo długo, nie przekonuje mnie tylko konsystencja, jakoś boję się nakładania mokrych substancji na twarz
__________________
izzy.blog.pl
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:47   #1906
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przez czytanie tego wątku zwróciłam uwagę na lakiery Nude Glam i skusiłam się na Hazelnut Cream Pie. Podeszłam do neigo z rezerwa ale okazało się, że trafiłam bez pudła - stopien jasności i odcien idealnie i pasują, do tego pełne krycie przy jednej warstwie, bez smug, szybko schnie, utwardza się też w przyzwoitym tempie. Miałam pomalowane paznokcie przejrzystym różem Wibo i na próbę pomalowałam jeden HCP, zaraz potem pozostałe Robi wrażenie taki manicure, nigdy wczesniej nie miałam manekinowego lakieru. Podoba mi się jak taki mani wydłuża optycznie palce
Dorwałam też wreszcie zielony liner w żelu, polowałam na niego przez rok, ciągle mi umykał dziad

Izzy, dobra duszo serdeczne dzięki za kredki
Nie mów na niego dziad, bo sie obrazi skubaniec i wyschnie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:57   #1907
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie kracz Dzisiaj będzie chrzest ale juz widzę, że kolor ma identyczny jak kredka Sephora Nano Liner w kolorze Green Envy - kropka w kropkę. I gut, będą się dobrze uzupełniać
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:07   #1908
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;32807683]Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Ja dziś byłam w naturze i kupiłam nowy błyszczyk essence marble mania w kolorze coral whirl i jestem bardzo zadowolona. On naprawdę nawilża usta, i pięknie wygląda. Tylko smak nie najlepszy, ale sie przyzwyczailam do bourjois. Choć ten za 9 zl dluzej sie utrzymuje niz ten za 35 ;/

Ale zeby nie było, że jest tak super to dodam, że w mojej naturze przecenili eylinery essenca zamiast na 3 99 to na 7 99. To żarty. Chciałam kupić, ale nie lubię oszukiwania klienta.
__________________[/QUOTE]

ja bym kupiła za tą cenę, bo u mnie te linery są w regularnej cenie
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:19   #1909
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja chyba dziś sobie zrobię Dzień Kobiet i kupię coś ładnego z esenca lub katrisa

Dodam tylko, że jako wielka fanka (a w tym wątku niemal orędowniczka) pędzla do pudru essence, niestety nie podzielam tego samego entuzjazmu do pędzla różowego - jakiś mało precyzyjny jest i jak mam blady róż to jeszcze daje radę, ale jak dziś rano wzięłam się za intensywny koral - musiałam się dobrze napracować, żeby było delikatnie i równo
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 08:24   #1910
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Śniegowa, co Ty bredzisz? Chyba każdy ma takie załamanie na dolnej powiece. Poza tym już Ci kiedyś pisałam, ze masz świetną cerę Żadnych przebarwień, sińców itp itd. Zazdraszczam
Popieram
ja młodsza i większe mam zmarchy oraz cienie pod oczami
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Ja tylko nieśmiało dodam, że wszystko co pisała Miecia jest jota w jotę o mnie... Owszem wstyd mi, nawet przyjaciółka zasugerowała zakupoholizm... Tż'a mam ale on z tych co raczej oszczędni a w dodatku minimalista ogromny, także moje wszelkie zakupy są raczej krytykowane, wielu mu nie pokazuję Ale w TE przed nadmiernymi zakupami się powstrzymałam głos rozsądku, choć ciągnie by wrócić.
Ja mam dokładnie tak samo, i przez podejście TŻ-a jestem ostatnio nawrócona na kupowanie jak najmniej i zużywanie zapasów. I tak mu nie pokazuję wszystkiego, żeby się nie denerwował ale oszczędzam się
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nooooooo. Wrzucę wam szybkiego swatcha na moich pazurach

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
są 32, tylko dooczne, jedna jest na wylocie do nowego domku, jeden ogryzek gdzieś mi się jeszcze zapodział
Nie jest aż tak strasznie, pocieszam się tym, że takich zwyczajnych kredek, do rysowania, mam jeszcze więcej

policzyłam swoje, mam 23 strasznie monotematyczny zbiorek tak btw:
9 czarnych lub czarnych z drobinami / 5 brązowych / 4 fiolety / 2 granaty / 1 biała / 1 cielista / 1 khaki
a jak już lecimy statystyką to tak
11 essence (w tym 5 llek), 5 avon, 1 catrice, 1 kobo, 1 bourjois, 1 revlon, 1 max factor, 1 yves rocher i 1 w7 (te 2 ostatnie są najbardziej porażkowe ) - jak chcecie to jutro wrzucę fotę na offtopy.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Odzieleniałaś...?
Ahaha! czyli co?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
03 cookies&cream ma shimmer złotawy
07 cafe ole również ma shimmer, ale srebrny tak jak np revlon photoready ma shimmer to on też taki ma
Hmm, ciekawe cafe ole na stronie essence jest matowy perłowe są tylko Iced Strawberry Cream, Cookies and Cream i Hazelnut Cream Pie (swoją drogą - niebieski shimmer... )
przez to Wasze gadanie muszę iść dokupić jeszcze C&C, TTG, HCP i cafe ole - stwierdziłam że muszę sprawdzić jak będą na mnie wyglądać cafe ole może być dobry na lato (miałam go nie brać ale jednak... )
no dobrze. więc to już postanowione
muszę mieć je wszystkie (jak pokemony ) poza 01 i 02
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A wracając jeszcze do tematu kredek... Kupiła któraś z Was nowe konturówki do ust?

Czy w ogóle widziano je już w szafach?
Tak, ja widziałam, in the nude. kiedyś tam kupię.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zostań z nami!


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Fajowe te pseudo tatuażowe naklejki na kostkę (boszzzz... taka stara, a takie rzeczy mi się podobają)
A ja chcę ten zakręcony pilnik i zobaczyć nowe SYFy
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Pomalowałam się cieniem z Circusa i wygląda pięknie na oku, a do tego trzyma się od 7 rano, bez bazy. Każdy cień bez bazy utrzymuje się na mojej powiece maksymalnie 3 godziny, więc uważam to za ogromny sukces. Tak coś czuję, że to będzie mój hit i czekam wypróbowanie go z cameleonem
Który masz cień?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-09 o 21:36
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:37   #1911
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

stare złoto, 02 raise the curtain for
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:52   #1912
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
(...)

policzyłam swoje, mam 23 strasznie monotematyczny zbiorek tak btw:
9 czarnych lub czarnych z drobinami / 5 brązowych / 4 fiolety / 2 granaty / 1 biała / 1 cielista / 1 khaki
a jak już lecimy statystyką to tak
11 essence (w tym 5 llek), 5 avon, 1 catrice, 1 kobo, 1 bourjois, 1 revlon, 1 max factor, 1 yves rocher i 1 w7 (te 2 ostatnie są najbardziej porażkowe ) - jak chcecie to jutro wrzucę fotę na offtopy.
(...)
Opani w razie problemów ze zużyciem zrzucimy się na kolorowankę w misie - będą kolorowe misie
Jestem ciekawa kredek z avon, to jak się będziesz nudzić, to tego
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:59   #1913
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;32807683]Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

Ja dziś byłam w naturze i kupiłam nowy błyszczyk essence marble mania w kolorze coral whirl i jestem bardzo zadowolona. On naprawdę nawilża usta, i pięknie wygląda. Tylko smak nie najlepszy, ale sie przyzwyczailam do bourjois. Choć ten za 9 zl dluzej sie utrzymuje niz ten za 35 ;/

Ale zeby nie było, że jest tak super to dodam, że w mojej naturze przecenili eylinery essenca zamiast na 3 99 to na 7 99. To żarty. Chciałam kupić, ale nie lubię oszukiwania klienta.
__________________[/QUOTE]

U mnie linery są za 11,99. Ja bym brała za 8
U mnie żadnych przecen. Żadnych

Za to nabyłam dwa nudziaki 04 i 07. Dziś chrzest bojowy przejdzie 04


Czy ktoś ma jeszcze dostęp do wycofywanych lakierów? Jeśli ktoś mógłby mi kupić to poproszę o pw
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:00   #1914
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Chwilę temu(jakąś godzinę) malowałam pazurki Iced latte, i ogólnie masakra żałuję że go kupiłam, smuży, brzydko się nakłada i nie pasuje do mnie ale przynajmniej szybko wysycha...
Zamiast tego machnęłam niebieskim z Blossoms i wszystko było by ok, tylko trochę ciężko nim się maluje. Niby nie zgluciał, a jednak coś jest nie bardzo, ale na pewno wygląda lepiej niż IC
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:03   #1915
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a ja z kolei nie jestem zadowolona z you belong to me niestety to nie moj kolor, ani ta formuła...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:10   #1916
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

policzyłam swoje, mam 23 strasznie monotematyczny zbiorek tak btw:
9 czarnych lub czarnych z drobinami / 5 brązowych / 4 fiolety / 2 granaty / 1 biała / 1 cielista / 1 khaki
a jak już lecimy statystyką to tak
11 essence (w tym 5 llek), 5 avon, 1 catrice, 1 kobo, 1 bourjois, 1 revlon, 1 max factor, 1 yves rocher i 1 w7 (te 2 ostatnie są najbardziej porażkowe ) - jak chcecie to jutro wrzucę fotę na offtopy.
(...)
A ja chcę ten zakręcony pilnik i zobaczyć nowe SYFy

Który masz cień?
Chcemy, chcemy!

A co do pogrubionego to:

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
U mnie linery są za 11,99. Ja bym brała za 8
U mnie żadnych przecen. Żadnych

Za to nabyłam dwa nudziaki 04 i 07. Dziś chrzest bojowy przejdzie 04


Czy ktoś ma jeszcze dostęp do wycofywanych lakierów? Jeśli ktoś mógłby mi kupić to poproszę o pw
Ale interesują cię nadal tylko magnetyczne?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:10   #1917
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dziewczyny, jakiś czas temu pytałam, ale tylko jedna z Was go znała, może się coś zmieniło - eyeliner we flamastrze (jeszcze ten poprzedni, nie nowy dwustronny) - co to za dziwo i jak maluje? Bo miałam wieeeki temu właśnie z essence i był fatalny, a ostatnio przy szafie jakaś dziewczyna dawałaby się za niego pokroić , tak zachwalała koleżance...dobre to to?
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:23   #1918
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja nie lubię flamastrów, obsługiwałąm się takim z manhatanu i z oriflame, nie zachwyciły mnie.
Już wolę essencowego żelka, bo dostaję kreskę w intensywnym kolorze. Używając pisaka mam problem, by kreska nie miala prześwitów (w miejscach gdzie kolor jest mniej intensywny) itp. Moze obecny esenciak jest lepszy ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:42   #1919
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy z nowej serii nudziakowych lakierów jest jakiś bardzo rozbielony, mleczny róż? Szukam takiego lakieru od jakiegoś czasu, liczę, że wśród nowości znajdę
W nowej serii Glam Nude są w zasadzie dwa rozbielone róże:
- 02 Iced Strawberry Cream ( rozbielony róż z shimerem) - bardziej różwy
- 04 Iced Latte (kremowy bardzo rozbielony lekki róż) - mniej różu
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:51   #1920
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja ostatnio wpadłam do Super Pharmu na szewskiej i jedyne, co dołożyli, to Circus Circus. A szafa świeci pustkami (we wtorek byłam)
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.