Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 21:17   #1801
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka
ja polecam isa dorę w buteleczce z atomizerem genialnyy! papucha gładziutka, kolor idealnie pod mój pasuje , a i mam wrażenie, że jeszcze pryszczole minimalizuje.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:34   #1802
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja tam staram sie na łazić za kientka i wciskać jej co popadnie,bo sama tego nie lubie i wiem jak to denerwuje, ale jest u nas cos takiego jak " mystery shopper' czyli tajemniczy klient
Udaje normalna kientke, marudzi, pyta o rodzaje tkanin i inne takie.
A potem z wizyty w sklepie zdaje raport. I nie mozemy sobie pozwolic na to zeby nas obsmarował, bo dostaniemy opiernicz z centrali
wiec musimy podchodzic do klientek,bo a nóż widelec to bedzie "tajemniczy". I napisze, ze nikt sie nim nie zainteresował ( tu moze wpisac moje, badz imie koleżanki) i bach...


ja namówiłam Tż i jedziemy dzisiaj po portfel do Mohito
Dla mnie Doda to tak troche jak transwestyta


Moze bedzie mi sie łatwiej włosy farbowac
A kiedyś "moja fryzjerka" ta od "włosy sie Ci przerzedziły" powiedziała,że mam juz gdzie niegdzie siwe włoski ale nie wiem czy jej wierzyć
rozumiem
bo z drugiej strony nie zmoszę gdy stoje i centralnie widać że coś chce obejrzeć ,a pani z drugą panią jest tak zagadana że wogóle na mnie uwagi nie zwraca odrazu wychodzę
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstawilam do albumu zdjecie dziewczyny, wlasnie cos takiego bym chciala nie wiem co prawda jak wyglada z tylu, ale przeciez nie musze miec tam wygolonego, zeby mi kark bylo widac, tylko zeby ladnie wlosy opadaly
krótko ,ale ładnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no dobra, to teraz ide na zakupy, do lekarza i moze uda mi sie zahaczyc o fryzjera i zapisac sie na jakis najblizszy termin, zebym zapalu nie stracila a tak powiem Wam w sekrecie ze w zwiazku z tym to korci mnie farbniecie sie jeszcze ciemniejsza farba Bunny nie bij
oj kituś

umyłam dziś włosięta metodą OMO pierwszy raz i troche mi to niesprawnie szło i bałam się ,że niedomyje włosków tak jak należy ,ale okazało się że jest ok i włoski inne od razu tylko nadal te końce mi się puszą i w dodatku taka pogoda na dworze ,moje włosy nie lubią wilgoci muszę jednak ciut podciąć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:47   #1803
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
ja polecam isa dorę w buteleczce z atomizerem genialnyy! papucha gładziutka, kolor idealnie pod mój pasuje , a i mam wrażenie, że jeszcze pryszczole minimalizuje.
poka mi ino jak to wygląda
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:55   #1804
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja już po, mecz wygrali Nasi A teraz idę już spać bo jutro o 11 szczepienie synka, i czekają mnie porządki więc trzeba się wyspać Dobranoc
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-07 o 22:57
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 23:26   #1805
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poka mi ino jak to wygląda
kurde xD pompka, co ja pitole. O o o ten!
http://nokautimg3.pl/p-63-d9-63d9503...nr-03-30ml.jpg
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:03   #1806
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej padam po pracy,a jutro na kolejne 10 godzin

Kylie co za babsko ale wiem co czujesz, też pracowałam w sklepie z ciuchami

Kitka zetnij te włoski w końcu będzie chodzić to za Tobą,dopóki nie obetniesz, a tak to chociaż się przekonasz czy Ci pasuje

Lady cześć
łącze sie z Toba w bólu,bo ja tez dzisiaj idę na 10h i jutro tez, a po jutrze na 6 ale potem 2 dni wolne chociaz...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore uzywalu podkladu manhattan - tego pudrowego. Powiedzcie mi czy on ma normalny odcien? W sensie ze NIE rozowy a bardziej zoltawy? Musze kupic nowy, revlon to shit, zapycha i wysusza jak jasny gwint
ja o ile pamiętam miałam Sand i to była ciepła tonacja ale głowy za to nie dam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:14   #1807
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
To spróbuję 9.1 drogeryjną z oxy 9% podmienionym, dobrze Bunny?
Wielkie dzięki za pomoc

Kitkulka pokaż sukienkę
probuj
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
w miarę ok, tylko wiesz ja studiuje u siebie na zamiejscowym i trochę ciężko z organizacją mam tylko jeden przedmiot dziennie,bo wykładowcy tak przyjeżdżają no i dziwnie cicho w szkole,bo to pierwszy rok gdzie jest dzienna magisterka i tylko 2 grupy są a Ty też na US czy na innej uczelni?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Mi się ta kurteczka spodobała http://www.reserved.com/pl/collection/woman/coats/U7636
no ładna jest jakbym nie miala podobnej oliwkowej to bym sie skusila

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tylko odżywkę w spray'u do zabezpieczania końcówek


pokażę kiecę na dniach, na stronie jej nie ma póki co, więc sama będę musiała strzelić fotę w sumie zwykła, czarna prosta

leć na shopping i na zdrowie!
jeszcze tz rzucil mi dzis z rana za to ze mnie obudzil wychodzac do pracy- bylam zla i warczalam -na przeprosiny 2 stowki teraz to juz na bank zakupki i nawet deszcz mnie nie odstrasza
oby tylko bylo co kupic, a nie jak zwykle jak mam kase- w sklepach dno

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Bunny kochana wiem ze pewnie masz dosyć tych ciągłych pytań.. jak zafarbuję to dam Ci spokoj obiecuję jak moglabym osiągnąć taki kolor jak na zdjęciu ma Eva Mendes: http://szafiarenka.pl/file.php?47,file=605075
jaki to wgl jest kolor i czy przykryje zielonkę? ;p czy zostają mi tylko ciemne brązy?
Przperaszam że znó zawracam Ci główkę
wszyscy tak obiecuja a i tak wracaja znow po porady taka karma widac nie widze foto a rejestrowac sie nie zamierzam- wrzuc tu fotke z dysku albo jakis inny link...

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
do blond bunny

Dziekuję Ci bardzo za radę . Mam jeszcze pytania czy nie powinnam na te rozjasnione zrobić pigmentacji np. 9.0? i czy mogę zrobić jak shizaxa czyli użyć farby drogeryjnej z podmienioną wodą na 9% np L'Oreal Recital Preference 9.1
przypomnisz o czym sprawa bo nie zacytowalas i ciezko mi szukac...

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, miałam na myśli odżywkę, dostałam taką w małej tubce, tak mi się podoba, że się skuszę
dobrze wiedziec bedzie moja ns razem, bo mi gliss kur sluzy


lece sie malowac, kłaka wyprowadzić i odstawic do łazienki co by chałupki nie zdemolowała na czas mojego szopingu i o 9.30 wychodze! jak wroce sie pochwale co upolowalam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 07:17   #1808
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
poprzeglądałam zdjęcia i faktycznie ten I <3 Extreme fajne efekty daję to po kolei przetestuję te tanioszki
o fioletowym BIGu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

a co we włosowym świecie słychać macie jakieś nowe ulubione odżywki/maseczki/szampony?
Ja szczerze polecam maske NaturVital z aloesem dostepne w Naturze
dodoatkowo używam szamponu poleconego przez Bunny- Polena Malwa aloesowy ( u mnie w Auchan za 2,65 zl), myje nim i na zmianę z J&J lawendowym, chociaż dzisiaj umyłam czarnym L'oreal z arginina i zobacze czy znowu będzie swedzioch i lekki łupież
oprocz tego odżywki ( tez od Bunny) Fructis "lśniące i gładkie" i Dove "slik and sleek"- wszystko nawilżacze, bo moje wlosy protein ostatnio w ogole nie toleruja robi sie siano i po imprezie.
Dodatkowo na końce daje serum silikonowe z Oriflame albo porcje kremu z masłem Shea od Gliss Kura
I czekam co Bunny dalej poleci,bo zaraz wypłata i trzeba bedzie sobie cos kupic...Bunny co masz dla mnie dobrego

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-08 o 07:33
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:40   #1809
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja szczerze polecam maske NaturVital z aloesem dostepne w Naturze
dodoatkowo używam szamponu poleconego przez Bunny- Polena Malwa aloesowy ( u mnie w Auchan za 2,65 zl), myje nim i na zmianę z J&J lawendowym, chociaż dzisiaj umyłam czarnym L'oreal z arginina i zobacze czy znowu będzie swedzioch i lekki łupież
oprocz tego odżywki ( tez od Bunny) Fructis "lśniące i gładkie" i Dove "slik and sleek"- wszystko nawilżacze, bo moje wlosy protein ostatnio w ogole nie toleruja robi sie siano i po imprezie.
Dodatkowo na końce daje serum silikonowe z Oriflame albo porcje kremu z masłem Shea od Gliss Kura
I czekam co Bunny dalej poleci,bo zaraz wypłata i trzeba bedzie sobie cos kupic...Bunny co masz dla mnie dobrego
a mam
jesli lubisz/lubilas kiedys szampony schauma, to ten cie zachwyci najlepsza jaka mialam kiedykolwiek- bo wreszcie nei zawiera silikonow, a do tego jest do wlosow cienkich i podniszczonych- a wiec ideal stworzony dla mnie
minusy- to zapach- cos jak ten potters z lotosem i kolagenem, to chyba ten kolagen tak smierdzi ale znosze to i push up WOW pierwszego dnia po myciu- objetosc taka ze w kucyku mam chyba z 15cm srednicy bo gumke tylko na 2x moge owinac i to juz z trudem plus taki- ze 3-4 dni nie musze myc wlosow, sa swieze i do tego skora wrazliwa u mnie pieknei go toleruje
mozesz sprobowac zawsze- od malej buteleczki za niecale 5zl chyba ja bralam duza od razu- ale ja wiekszosc schaum uwielbialam od malego

https://www.google.pl/search?q=schau...w=1280&bih=881



i to tyle- bo mam jeszcze maske z gladkie i lsniace fructisa ale jest ciezka... i u ciebie sprawi przyklap, ja moge ja stosowac max 1 w tyg bo mi sie wlosy obciazaja i sa takie szczurki a nie lubie. ale ogolem maska na 5 bo konce mega nawilzone i w ogole ale obciaza...to nie polecam.(chyba ze jako mega kuracja na ost 1/3 dlugosci wlosa- tak jeszcze sprobuje ja pouzywac i dam znac).
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:45   #1810
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mam
jesli lubisz/lubilas kiedys szampony schauma, to ten cie zachwyci najlepsza jaka mialam kiedykolwiek- bo wreszcie nei zawiera silikonow, a do tego jest do wlosow cienkich i podniszczonych- a wiec ideal stworzony dla mnie
minusy- to zapach- cos jak ten potters z lotosem i kolagenem, to chyba ten kolagen tak smierdzi ale znosze to i push up WOW pierwszego dnia po myciu- objetosc taka ze w kucyku mam chyba z 15cm srednicy bo gumke tylko na 2x moge owinac i to juz z trudem plus taki- ze 3-4 dni nie musze myc wlosow, sa swieze i do tego skora wrazliwa u mnie pieknei go toleruje
mozesz sprobowac zawsze- od malej buteleczki za niecale 5zl chyba ja bralam duza od razu- ale ja wiekszosc schaum uwielbialam od malego

https://www.google.pl/search?q=schau...w=1280&bih=881



i to tyle- bo mam jeszcze maske z gladkie i lsniace fructisa ale jest ciezka... i u ciebie sprawi przyklap, ja moge ja stosowac max 1 w tyg bo mi sie wlosy obciazaja i sa takie szczurki a nie lubie. ale ogolem maska na 5 bo konce mega nawilzone i w ogole ale obciaza...to nie polecam.(chyba ze jako mega kuracja na ost 1/3 dlugosci wlosa- tak jeszcze sprobuje ja pouzywac i dam znac).
mowisz o tej nowej białej shaumie?
Co reklamują ostatnio?
Maski narazie mam, ale odżywki mi sie konczą, tzn ta z Dove mi sie kończy i nie wiem czy kupić ją jeszcze raz (gdzie ja nie kupuje pod rzad tych samych kosmetykow,oprocz J&J) czy masz cos nowego na oku

Dopiero teraz link zauważyłam:cojest :
okulary pilnie poszukiwane

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-08 o 07:46
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 08:04   #1811
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mowisz o tej nowej białej shaumie?
Co reklamują ostatnio?
Maski narazie mam, ale odżywki mi sie konczą, tzn ta z Dove mi sie kończy i nie wiem czy kupić ją jeszcze raz (gdzie ja nie kupuje pod rzad tych samych kosmetykow,oprocz J&J) czy masz cos nowego na oku

Dopiero teraz link zauważyłam:cojest :
okulary pilnie poszukiwane
bo ja edytowalam bo zapomnialam o linku

tak ta biala

bierz teraz z dove ta zlota albo granatowa- one sa mocniejsze od tej sleek albo moze cos z fructisa? moze ty cos genialnego wyszukasz? mnie kusi nowa odzywka gliss kurr z kokosem do wlosow normalnych- taka brazowa
ale ja mam tyle kosmetykow jeszcze na skladzie ze odwyk u mnie trwa.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 08:14   #1812
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo ja edytowalam bo zapomnialam o linku

tak ta biala

bierz teraz z dove ta zlota albo granatowa- one sa mocniejsze od tej sleek albo moze cos z fructisa? moze ty cos genialnego wyszukasz? mnie kusi nowa odzywka gliss kurr z kokosem do wlosow normalnych- taka brazowa
ale ja mam tyle kosmetykow jeszcze na skladzie ze odwyk u mnie trwa.
a myslałam,ze to ja nie zauważyłam linku
ja myślałam o odzywkach z tej nowej serii Timotei Jericho "odbudowa i cos tam"ale one chyba proteiny maja wiec dla mnie na chwile obecna to odpadaja.
Nie wiem co sie moim włosom stało, naprawde
Kiedys Dolce, Nive Intense Repair a teraz siano po nich
Granatowa kiedys ,bardzo dawno temu miałam, ale nad tą złota to pomysle, bo jakos przypasowały mi odzywki z Dove i jakos nie łysieje od nich i od tej "straszliwej chemii" jaka niby posiadają
Jakoś tak sie nauczyłam,że to co tobie pasuje i u mnie sie sprawdza, ale to fakt musze zaczać "naumieć" sie szukać czegos sama, tylko sie boje,że mi składowo nie podpasuje i bedzie klapa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:17   #1813
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witam
Ostatnio (1,5 tyg. temu) farbowałam włosy Garnierem Naturals 9.13. Poprzednio Londą 8/12. Chciałabym teraz wyrównać kolor bo jednak odrost się odcina od chłodniejszej długości. Odrosty Bunny kiedyś określiła na poziomie 7 .Nie mam pojęcia co teraz użyć, czy znowu spróbować z 9.13 czy coś innego. Bardzo Was proszę o pomoc zwłaszcza Bunny . Podoba mi się kolor Szulim na ostatnim zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04816.jpg (100,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04846.jpg (103,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04866.jpg (80,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04885.jpg (118,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04892.jpg (70,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a0d26228e5f3c1e9944bd83cbd64c3feaebd001.jpg (74,6 KB, 39 załadowań)
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:35   #1814
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kurde xD pompka, co ja pitole. O o o ten!
http://nokautimg3.pl/p-63-d9-63d9503...nr-03-30ml.jpg
oglądnę go
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja o ile pamiętam miałam Sand i to była ciepła tonacja ale głowy za to nie dam
dzięki


Bunny udanych łowów!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 09:56   #1815
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przypomnisz o czym sprawa bo nie zacytowalas i ciezko mi szukac...
no tak racja więc już przypominam o co chodzi

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
Wiatm , jestem nowa na tym wątku, przebrnełam przez kilkanascie stron i prawie cały blog Blond Bunny ale i tak chyba sama sobie nie poradze z moim problemem. Otóż od kilku lat rozjaśniam włosy pasemkami u fryzjera i do tej pory nie miałam swiadomości że tak okropnieim szkodzę , choć dbam o nie (dobre odżywki , picie pokrzywy , olejowanie , maski, tabletki ) moje włosy wyglądają koszmarnie chciałabym je zapóścić, ale rosną powoli i są cienkie.
Wiem już że większość tych problemów to przez rozjaśniacz więc chciała bym farbować je teraz farbą najbardziej podoba mi się coś z poziomu 8- lub 9 ale sama sobie nie poradze z doborem farb, doradzcie mi jakie farby powinnam wybrać . Szczególnie proszę o pomoc Ciebie Bunny,bo po przeczytaniu Twojego bloga uwazam że jesteś fenomenalna (zresztą jak wszyscy). Poniżej wrzucam fotki mojch włosów obecnie specjalnie ich nie prostowałam byście mogli zobaczyc w jakim stanie są.
Pierwsze 3 zdjecia to moje włosy teraz , kolejne 2 to jakiś rok temu i ostatnie to zdjecie włosów moiej córki, ponieważ mieszkam zagranicą i nie mam tu swojch zdjęć z dzieciństwa a moje włosy miały wtedy mniej więcej taki kolor jak jej.

Dodam jeszcze ze podoba mi się coś takiego jak ma Socha na ostatniej fotce.
Twoja odpowiedz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj tam oj tam od razu fenomenalna ale dobra juz sie dalam przekupic komplementem
widac ze wloski popalone... ten rozjasniacz odstaw jak najszybciej. a kolor jaki ci sie podoba to popielaty blond poziom 9.1 i celuj wlasnie w farby o tej numeracji, choc moze byc tak ze na odrost potrzebujesz oksy 9%, a co za tym idzie do koloryzacji powinnas sprobowac farbe garnier 110 lub 111 sensation- uwazajac na te jasne bo one chwyca na niebiesko...albo farbe profesjonalna 9.1 z oksy 9% kup sobie majirel czy alfaparf....



no i moje pytanie?

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
do blond bunny

Dziekuję Ci bardzo za radę . Mam jeszcze pytania czy nie powinnam na te rozjasnione zrobić pigmentacji np. 9.0? i czy mogę zrobić jak shizaxa czyli użyć farby drogeryjnej z podmienioną wodą na 9% np L'Oreal Recital Preference 9.1
i jeszcze jedno czy napewno mogę kłaść na rozjaśnione włosy popielate farby bo czytałam gdzieś na twojm blogu że raczej nie?
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.

Edytowane przez justitrzy
Czas edycji: 2012-11-08 o 10:26
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:06   #1816
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny udanych łowów i od razu się pochwal

A na same końcówki co polecacie bo ja dawałam jedwab ale chyba za ciężki jest
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:09   #1817
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

A na same końcówki co polecacie bo ja dawałam jedwab ale chyba za ciężki jest
spróbuj gliss kury w sprayu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 10:11   #1818
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Od siebie polecam te wszystkie odżywki w sprayu typu Gliss Kur nigdy nie miałam nic lepszego na końce. Czytałam że dziewczyny zabezpieczają końce olejami również ale ja mam skłonności do przesadzania z kosmetykami na włosy więc pewnie bym je przetłuściła

dzień dobry nie umiałam się dziś obudzić
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:17   #1819
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!

Bunny udanych zakupków pochwal się jak cos upolujesz


wiecie zdecydowałam ,że zakupię tą farbe apteczną color&soin w kolorze 9N -miodowy blond obczytałam wszystkie blogi i recenzje i to przekonało mnie do niej .tylko nie wiem czy zamówić na dozie czy w mojej aptece (chociaż cena będzie np.wyższa ) lubie eksperymenty i spokoju by mi nie dało ,że jej nie wypróbowałam

wrzuce wam fotki poglądowe obecnego mojego kolorku po ostatniej poprawce odrostu 3 dni temu
dla przypomnienia była to mieszanka joanny multi cream -1/2 karmelowy blond + 1/2 piaskowy blond + 9% oks.trzymane 40min . nakładane na sam odrost(suchy) i malaks na minutke pod koniec w realu kolorek jest ciut ciemniejszy bardziej karmelkowy ,ale w słońcu wygląda jak na foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 019_zmniejszacz-pl_233205.jpg (41,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 020_zmniejszacz-pl_634705.jpg (34,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021_zmniejszacz-pl_324490.jpg (42,8 KB, 41 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 11:28   #1820
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja sie jakos nie moge do spodnic na gumie przekonac nie lubie tej gumy...


oj tam oj tam od razu fenomenalna ale dobra juz sie dalam przekupic komplementem
widac ze wloski popalone... ten rozjasniacz odstaw jak najszybciej. a kolor jaki ci sie podoba to popielaty blond poziom 9.1 i celuj wlasnie w farby o tej numeracji, choc moze byc tak ze na odrost potrzebujesz oksy 9%, a co za tym idzie do koloryzacji powinnas sprobowac farbe garnier 110 lub 111 sensation- uwazajac na te jasne bo one chwyca na niebiesko...albo farbe profesjonalna 9.1 z oksy 9% kup sobie majirel czy alfaparf....


podoba ci sie 9.1 lub 10.1.
to na razie probuj 9.1 poziom wyzej pojsc.


teraz to juz mozesz od razu farba.


a chodzi ci o spray odzywke czy maseczke???


no i swietny plan pokaz kiece


a ja jutro polece na shopping chocby lało a co!
kurczę ja uwielbiam ale też nie wszystkie kochana
powiem tak : są gumy i GUMY

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ładny kolorek Szulim ma

Asiu fajnie wyszło pokażesz z buziaczkiem?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

wróciłam z fitnessiku i mam tyle energy nie wiem co teraz robić
może po obiadku udam się na zakupy

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
O to za tym Astorem też się rozglądnę przynajmniej z tuszami spokój będę miała na najbliższe miesiące bo już wiem co kupić i dylematu nie będzie co do włosów to u mnie w sumie bez zmian.. raz w tyg olejowanie (Babydream) maska po każdym myciu (Alterra) myje głowę dwa razy w tyg a co do szamponów to na zmianę raz Pinio a raz jakiś z silikonami obecnie Gliss Kur czarny no i na końce dla zabezpieczenia Gliss Kur w sprayu również czarny z supli dalej CP. Nuuuuda! Może inne dziewczyny będą miały więcej do dodania w tym temacie.



Tak mam w domu obecnie całą serię bo mama również używa ale ja korzystam tylko z szamponu i odżywki b/s i przyznam szczerze że sobie chwalę ładnie włosy wyglądają tak jak mówisz śliskie takie i błyszczące.
jak będzie na % kup

to zrobiłam listę co polecałyście nowego będę zaopatrywać się
ale z pewniaków nie zrezygnuje
uwielbiam szampon Wella Repair

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
w miarę ok, tylko wiesz ja studiuje u siebie na zamiejscowym i trochę ciężko z organizacją mam tylko jeden przedmiot dziennie,bo wykładowcy tak przyjeżdżają no i dziwnie cicho w szkole,bo to pierwszy rok gdzie jest dzienna magisterka i tylko 2 grupy są a Ty też na US czy na innej uczelni?

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Mi się ta kurteczka spodobała http://www.reserved.com/pl/collection/woman/coats/U7636
wykładowców pewnie mamy tych samych
jakie przedmioty miałaś już?

ja też na US ale zaocznie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

otworzyli u nas PARK OUTLET zobaczę co tam ciekawego może dzisiaj
bo wczoraj na otwarcie wolałam się nie wybierać życie mi miłe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:35   #1821
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

Bunny udanych zakupków pochwal się jak cos upolujesz


wiecie zdecydowałam ,że zakupię tą farbe apteczną color&soin w kolorze 9N -miodowy blond obczytałam wszystkie blogi i recenzje i to przekonało mnie do niej .tylko nie wiem czy zamówić na dozie czy w mojej aptece (chociaż cena będzie np.wyższa ) lubie eksperymenty i spokoju by mi nie dało ,że jej nie wypróbowałam

wrzuce wam fotki poglądowe obecnego mojego kolorku po ostatniej poprawce odrostu 3 dni temu
dla przypomnienia była to mieszanka joanny multi cream -1/2 karmelowy blond + 1/2 piaskowy blond + 9% oks.trzymane 40min . nakładane na sam odrost(suchy) i malaks na minutke pod koniec w realu kolorek jest ciut ciemniejszy bardziej karmelkowy ,ale w słońcu wygląda jak na foto
Super ! Baaaaaardzo mi się podoba!
Asiu, zmieniałaś wodę czy w tych farbach jest 9?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:43   #1822
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny udanych łowów i od razu się pochwal

A na same końcówki co polecacie bo ja dawałam jedwab ale chyba za ciężki jest
jedwab chi MISTRZUNIO! nic mi nie obciąża
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:46   #1823
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Asiu fajnie wyszło pokażesz z buziaczkiem? [COLOR="Silver"]
dzięki z ;*
dziś nie dam rady, jutro się postaram

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Super ! Baaaaaardzo mi się podoba!
Asiu, zmieniałaś wodę czy w tych farbach jest 9?
w tej farbie jest orginalny 9% oks.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:48   #1824
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Asiu ładny kolorek a ten kolejne eksperyment w jakim celu? tzn ta kolejna farba? jaki kolor chcesz osiągnąć?

Ja też dzięki Wamszczególnie Bunnyzrobiłam listę zakupowych must'ów ale ten spray gliss kur też sobie kupie tylko który, obojętnie byle do suchych?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2012-11-08 o 11:52
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:51   #1825
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dzięki z ;*
dziś nie dam rady, jutro się postaram



w tej farbie jest orginalny 9% oks.
zajrzę jutro zobaczyć
ale mi podoba się kolorek bardzo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:53   #1826
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dzięki z ;*
dziś nie dam rady, jutro się postaram



w tej farbie jest orginalny 9% oks.
a jak sprawdzić jaki oxy w farbie jest? gdzieś to pisze?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 11:58   #1827
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a myslałam,ze to ja nie zauważyłam linku
ja myślałam o odzywkach z tej nowej serii Timotei Jericho "odbudowa i cos tam"ale one chyba proteiny maja wiec dla mnie na chwile obecna to odpadaja.
Nie wiem co sie moim włosom stało, naprawde
Kiedys Dolce, Nive Intense Repair a teraz siano po nich
Granatowa kiedys ,bardzo dawno temu miałam, ale nad tą złota to pomysle, bo jakos przypasowały mi odzywki z Dove i jakos nie łysieje od nich i od tej "straszliwej chemii" jaka niby posiadają
Jakoś tak sie nauczyłam,że to co tobie pasuje i u mnie sie sprawdza, ale to fakt musze zaczać "naumieć" sie szukać czegos sama, tylko sie boje,że mi składowo nie podpasuje i bedzie klapa
czeko chwalila jerycho tylko nie pamietam co, chyba szampon?
szukaj kosmetykow z duza iloscia olejkow i ekstraktow, unikaj hydrolizat keratin i wheat protein- i powinno byc mega
ja tez nie łysieje a stosuje palette, kupe silikonow i w ogole brudas jestem bo rzadko myje wlosy no i nie olejuje, najgorsze przewinienie

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Witam
Ostatnio (1,5 tyg. temu) farbowałam włosy Garnierem Naturals 9.13. Poprzednio Londą 8/12. Chciałabym teraz wyrównać kolor bo jednak odrost się odcina od chłodniejszej długości. Odrosty Bunny kiedyś określiła na poziomie 7 .Nie mam pojęcia co teraz użyć, czy znowu spróbować z 9.13 czy coś innego. Bardzo Was proszę o pomoc zwłaszcza Bunny . Podoba mi się kolor Szulim na ostatnim zdjęciu.
odpusc to 9.13- ono ci nie wyjdzie
szulim to 10.1

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
no tak racja więc już przypominam o co chodzi



Twoja odpowiedz


no i moje pytanie?



i jeszcze jedno czy napewno mogę kłaść na rozjaśnione włosy popielate farby bo czytałam gdzieś na twojm blogu że raczej nie?
a juz wiem to bylas ty
najlepiej jakbys na cale polozyla sobie np 8 albo 9 loreala a dopiero za miesiac polozyla to 9.1 obojetnej juz marki. nie trzeba bedzie wiecej kombinowac to zastapi pigmentacje i unikniesz zieleni.
tylko jaka bys brala farbe to na dlugosci trzeba jej rozcienczyc kranowka utleniacz o polowe- na odrosty z oryginalnym oksy wiec kup sobei 2 farby

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny udanych łowów i od razu się pochwal

A na same końcówki co polecacie bo ja dawałam jedwab ale chyba za ciężki jest
krysztalki alfaparf jesli prostujesz/masz proste wlosy a jesli inne to odzywki w spary gliss kur

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Od siebie polecam te wszystkie odżywki w sprayu typu Gliss Kur nigdy nie miałam nic lepszego na końce. Czytałam że dziewczyny zabezpieczają końce olejami również ale ja mam skłonności do przesadzania z kosmetykami na włosy więc pewnie bym je przetłuściła

dzień dobry nie umiałam się dziś obudzić
jakie my jednomysle tutaj ja dzis nie umialam spac

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

Bunny udanych zakupków pochwal się jak cos upolujesz


wiecie zdecydowałam ,że zakupię tą farbe apteczną color&soin w kolorze 9N -miodowy blond obczytałam wszystkie blogi i recenzje i to przekonało mnie do niej .tylko nie wiem czy zamówić na dozie czy w mojej aptece (chociaż cena będzie np.wyższa ) lubie eksperymenty i spokoju by mi nie dało ,że jej nie wypróbowałam

wrzuce wam fotki poglądowe obecnego mojego kolorku po ostatniej poprawce odrostu 3 dni temu
dla przypomnienia była to mieszanka joanny multi cream -1/2 karmelowy blond + 1/2 piaskowy blond + 9% oks.trzymane 40min . nakładane na sam odrost(suchy) i malaks na minutke pod koniec w realu kolorek jest ciut ciemniejszy bardziej karmelkowy ,ale w słońcu wygląda jak na foto
asia kolor perfekcja tak w zdecydowanie tym kolorze cie ubostwiam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kurczę ja uwielbiam ale też nie wszystkie kochana
powiem tak : są gumy i GUMY

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ładny kolorek Szulim ma

Asiu fajnie wyszło pokażesz z buziaczkiem?

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

wróciłam z fitnessiku i mam tyle energy nie wiem co teraz robić
może po obiadku udam się na zakupy

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



jak będzie na % kup

to zrobiłam listę co polecałyście nowego będę zaopatrywać się
ale z pewniaków nie zrezygnuje
uwielbiam szampon Wella Repair

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



wykładowców pewnie mamy tych samych
jakie przedmioty miałaś już?

ja też na US ale zaocznie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

otworzyli u nas PARK OUTLET zobaczę co tam ciekawego może dzisiaj
bo wczoraj na otwarcie wolałam się nie wybierać życie mi miłe
gumy tzn? w sensie sa na szerokiej gumei jak babcine gacie i na takiej jakby sznurkowej... to jaka gume lubisz? nie boisz sie ze peknie ktoregos dnia i zgubisz mini? ja tak kiedys na koloniach zgubilam dol od pizamy trauma do dzis do gum wszelakich


wrocilam i jestem mega zadowolona
kupilam przecierana dzinsowa kurteczke
no i spodnie- bardzo obcisle dzinsy z niziutkim stanem, a to tylko dlatego ze jak przymierzylam to mialam ochote w przymierzalni powiedziec na glos- bunny! alez ty masz nieziemska dupe!
tz bedzie zachwycony no i nie pokreslaja moich boczkow- jest dobrze, mam spodnie na zime

no i 5x bawelniano-koronkowe gatki
zmiescilam sie w 200zl...

i w ogole to jakis młodzik mnie podrywał w sklepie, najpierw łaził za mną, potem mijając mnie szepnął mi do ucha prawie, że ładna bielizna- akurat wybierałam gacie , a na koniec przepuścił mnie do kasy niestety numeru tel ode mnie nie wyrwał był bardzo zawiedziony
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:04   #1828
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asiu ładny kolorek a ten kolejne eksperyment w jakim celu? tzn ta kolejna farba? jaki kolor chcesz osiągnąć?

Ja też dzięki Wamszczególnie Bunnyzrobiłam listę zakupowych must'ów ale ten spray gliss kur też sobie kupie tylko który, obojętnie byle do suchych?
to co na tej liscie sie znalazlo?
spraye gliss kura- ja uwazam za najlepszy z jedwabiem rozowy- jesli nosi sie proste wlosy to wygladza i swietnie nablyszcza, na 2 miejscu dla mnei do farbowanych.
dziewczyny chwala bardzo najnowszy- czarny ultimate- ale ja go nie mialam to nie powiem probuj jakis, tylko co wazne- nie wolno przesadzac ze sprayami- ja moje dlugie klaki doslownie 5-6razy psikne przed pierwszym szczotkowaniem i na konce, i dopiero po ns myciu znowu.
genialnie tez strzyze sie koncowki na wlosy zmoczone lekko woda i wlasnie ta odzywka konce pieknei sie pozniej wywijaja i sa gladziutkie
tylko zebys codziennie nie dopsikiwala bo wlosy klapna i beda lekko tlustawe

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a jak sprawdzić jaki oxy w farbie jest? gdzieś to pisze?
na utleniaczu albo na pudelku

loreal nie podaje np.
palette i joanna podaja, syoss chyba tez...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:08   #1829
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko chwalila jerycho tylko nie pamietam co, chyba szampon?
szukaj kosmetykow z duza iloscia olejkow i ekstraktow, unikaj hydrolizat keratin i wheat protein- i powinno byc mega
ja tez nie łysieje a stosuje palette, kupe silikonow i w ogole brudas jestem bo rzadko myje wlosy no i nie olejuje, najgorsze przewinienie


odpusc to 9.13- ono ci nie wyjdzie
szulim to 10.1


a juz wiem to bylas ty
najlepiej jakbys na cale polozyla sobie np 8 albo 9 loreala a dopiero za miesiac polozyla to 9.1 obojetnej juz marki. nie trzeba bedzie wiecej kombinowac to zastapi pigmentacje i unikniesz zieleni.
tylko jaka bys brala farbe to na dlugosci trzeba jej rozcienczyc kranowka utleniacz o polowe- na odrosty z oryginalnym oksy wiec kup sobei 2 farby


krysztalki alfaparf jesli prostujesz/masz proste wlosy a jesli inne to odzywki w spary gliss kur


jakie my jednomysle tutaj ja dzis nie umialam spac


asia kolor perfekcja tak w zdecydowanie tym kolorze cie ubostwiam


gumy tzn? w sensie sa na szerokiej gumei jak babcine gacie i na takiej jakby sznurkowej... to jaka gume lubisz? nie boisz sie ze peknie ktoregos dnia i zgubisz mini? ja tak kiedys na koloniach zgubilam dol od pizamy trauma do dzis do gum wszelakich


wrocilam i jestem mega zadowolona
kupilam przecierana dzinsowa kurteczke
no i spodnie- bardzo obcisle dzinsy z niziutkim stanem, a to tylko dlatego ze jak przymierzylam to mialam ochote w przymierzalni powiedziec na glos- bunny! alez ty masz nieziemska dupe!
tz bedzie zachwycony no i nie pokreslaja moich boczkow- jest dobrze, mam spodnie na zime

no i 5x bawelniano-koronkowe gatki
zmiescilam sie w 200zl...

i w ogole to jakis młodzik mnie podrywał w sklepie, najpierw łaził za mną, potem mijając mnie szepnął mi do ucha prawie, że ładna bielizna- akurat wybierałam gacie , a na koniec przepuścił mnie do kasy niestety numeru tel ode mnie nie wyrwał był bardzo zawiedziony
np. takie nie ma opcji, żeby to pękło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lady.jpg (43,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03492.jpg (53,3 KB, 8 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:11   #1830
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

odpusc to 9.13- ono ci nie wyjdzie
szulim to 10.1

To co byś mi poradziła??
Myślałam żeby teraz może położyć 9.1 Garniera. Dobry pomysł?? Czy może innej firmy?
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.