makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 00:57   #3931
agatkaee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witajcie do tej pory nie udzielałam się tutaj, ale po przeżyciach z moimi brwiami postanowiłam się odezwać. niedługo po 18stych urodzinach wypadły mi od połowy brwi, zresztą początek też zrobił się bardzo rzadki, postanowiłam zrobić permanentny, bo malowanie kredką było niepraktyczne i wyglądało nieciekawie. zawsze uważałam, że taki makijaż wygląda średnio, ale nie widziałam innego wyjścia. pierwszy zabieg miałam u Pani Urszuli Iwanik, narysowała mi brwi cienkie jak niteczki, które po pół roku były pomarańczowo-bordowe, była to totalna pomyłka. po pomoc udałam się do Pani Beaty Zalcmann z beauty-room w Szczecinie. ustaliłyśmy metodę piórkową i kolor, tak aby nie zamienił się w pomarańczowy. Pani Beata co prawda zaproponowała kształt inny od poprzedniego makijażu, brwi miały być uniesione do góry co 'otworzy mi oko', a stary makijaż 'zakryty' korektorem. co prawda mówiłam, że moje naturalne brwi miały zupełnie inny kształt i były zdecydowanie niżej, ale Pani Beata przekonała mnie, że jeśli narysujemy je (teraz już wiem, że praktycznie na czole) będzie super i się przyzwyczaję. skończyło się na tym, że kolor był dobrany ok, ale kształt wydawał mi się i to się nigdy nie zmieniło bardzo dziwny i nienaturalny, co do starego makijażu, praktycznie w ogóle nie został zakryty, w tym czasie wypróbowałam wszystkie możliwe korektory, ale i tak zawsze było widać drugą starą brew, o czym linergistka wiedziała, że tak będzie a ja zupełnie nie. po ok 1,5 roku udałam się na poprawkę, w trakcie mowiłam, że brwi troszkę zjaśniały i mam jeden prześwit, Pani Beata uznała bez konsultacji ze mną, że skoro w jednym miejscu mam ubytek to wypełni mi brwi metodą kompaktową!!!! i kolorem dwa tony ciemniejszym, jak wstałam z fotela po zabiegu to nie wierzyłam własnym oczom zapłaciłam za zabieg metodą piórkową przyszłam na poprawkę, żeby znów kolor był ten sam a wyszłam z ciemno grafitowymi brwiami całościowo wypełnionymi. Pani Beata kompletnie nie poczuwała się do winy, stwierdziła, że skoro powiedziałam, że brwi są już za jasne (dlatego przyszłam na poprawkę ;///) to musi mi zrobić dużo ciemniejsze i skoro miałam ubytek to mi go wypełniła (przy tym wypełniając mi całe brwi zamiast dorysować w ty miejscu włosek nie mówiąc mi o zmianie metody). Bardzo zawiodłam się na tej Pani, tym bardziej, że jestem osobą młodą i bardzo brzydko i nienaturalnie to wygląda tym bardziej, że mam jasne włosy. Słyszałam kilkukrotnie już o paru osobach, które potraktowała w podobny sposób, ostatnio nawet rozmawiałam z Panią która usuwała brwi laserem po wizycie w beauty room. Kiedyś może i ten gabinet był wart polecenia, ale to się zdecydowanie zmieniło.
agatkaee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:32   #3932
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agatkaee Pokaż wiadomość
witajcie do tej pory nie udzielałam się tutaj, ale po przeżyciach z moimi brwiami postanowiłam się odezwać. niedługo po 18stych urodzinach wypadły mi od połowy brwi, zresztą początek też zrobił się bardzo rzadki, postanowiłam zrobić permanentny, bo malowanie kredką było niepraktyczne i wyglądało nieciekawie. zawsze uważałam, że taki makijaż wygląda średnio, ale nie widziałam innego wyjścia. pierwszy zabieg miałam u Pani Urszuli Iwanik, narysowała mi brwi cienkie jak niteczki, które po pół roku były pomarańczowo-bordowe, była to totalna pomyłka. po pomoc udałam się do Pani Beaty Zalcmann z beauty-room w Szczecinie. ustaliłyśmy metodę piórkową i kolor, tak aby nie zamienił się w pomarańczowy. Pani Beata co prawda zaproponowała kształt inny od poprzedniego makijażu, brwi miały być uniesione do góry co 'otworzy mi oko', a stary makijaż 'zakryty' korektorem. co prawda mówiłam, że moje naturalne brwi miały zupełnie inny kształt i były zdecydowanie niżej, ale Pani Beata przekonała mnie, że jeśli narysujemy je (teraz już wiem, że praktycznie na czole) będzie super i się przyzwyczaję. skończyło się na tym, że kolor był dobrany ok, ale kształt wydawał mi się i to się nigdy nie zmieniło bardzo dziwny i nienaturalny, co do starego makijażu, praktycznie w ogóle nie został zakryty, w tym czasie wypróbowałam wszystkie możliwe korektory, ale i tak zawsze było widać drugą starą brew, o czym linergistka wiedziała, że tak będzie a ja zupełnie nie. po ok 1,5 roku udałam się na poprawkę, w trakcie mowiłam, że brwi troszkę zjaśniały i mam jeden prześwit, Pani Beata uznała bez konsultacji ze mną, że skoro w jednym miejscu mam ubytek to wypełni mi brwi metodą kompaktową!!!! i kolorem dwa tony ciemniejszym, jak wstałam z fotela po zabiegu to nie wierzyłam własnym oczom zapłaciłam za zabieg metodą piórkową przyszłam na poprawkę, żeby znów kolor był ten sam a wyszłam z ciemno grafitowymi brwiami całościowo wypełnionymi. Pani Beata kompletnie nie poczuwała się do winy, stwierdziła, że skoro powiedziałam, że brwi są już za jasne (dlatego przyszłam na poprawkę ;///) to musi mi zrobić dużo ciemniejsze i skoro miałam ubytek to mi go wypełniła (przy tym wypełniając mi całe brwi zamiast dorysować w ty miejscu włosek nie mówiąc mi o zmianie metody). Bardzo zawiodłam się na tej Pani, tym bardziej, że jestem osobą młodą i bardzo brzydko i nienaturalnie to wygląda tym bardziej, że mam jasne włosy. Słyszałam kilkukrotnie już o paru osobach, które potraktowała w podobny sposób, ostatnio nawet rozmawiałam z Panią która usuwała brwi laserem po wizycie w beauty room. Kiedyś może i ten gabinet był wart polecenia, ale to się zdecydowanie zmieniło.


agatkaee; Pokaż nam swoje zdjęcia
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:08   #3933
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
agatkaee; Pokaż nam swoje zdjęcia

a dzwonilam tam zanim zdecydowalam sie na laser,ale numer nie odpowiadal,moze to i dobrze...
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 16:24   #3934
kukimi
Rozeznanie
 
Avatar kukimi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 650
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A może zdecydujecie się na farbowanie brwi farbą do włosów? Na blogu opisałam co i jak.

Mam brzydkie brwi, strasznie ich nie lubię. Są krzaczaste i ciężko je długotrwale zdyscyplinować, jedynie farbowanie je podkreśla i wyglądają jako tako
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1185252_328890347248147_107949095_n.jpg (67,1 KB, 104 załadowań)
kukimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 20:11   #3935
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kukimi Pokaż wiadomość
A może zdecydujecie się na farbowanie brwi farbą do włosów? Na blogu opisałam co i jak.

Mam brzydkie brwi, strasznie ich nie lubię. Są krzaczaste i ciężko je długotrwale zdyscyplinować, jedynie farbowanie je podkreśla i wyglądają jako tako

kukimi; MI się podobają twoje farbowane brwi może i ja wypróbuję tą metodę ja używam korektora do brwi też może podkreślić znakomicie brwi u mnie po użyciu korektora do brwi moje brewki wyglądają ślicznie i są błyszczące.
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:27   #3936
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dołączam do dyskusji. Mam permamentny kajal na oczach od kwietnia tego roku, bardzo polecam dla osób które nie mają czasu na make up bądź chcą podkreślić spojrzenie.

Jeśli chodzi o brwi to używam bardzo fajnego zestawy z Elfa-ASH idealny dla jasnych blondynek (nie robi efektu rudych czy czarnch przemalowanych oczu)

Permament na brawiach dobrze sobie przemyślcie!!! Od kumpeli ciotka poszła, nie sprawdziła salonu ani opini. Brwi ma krzywe wygięte jakby cały czas była zdziwiona po kilku laserach które miały na celu usunięcie, jedynie co to zbladły.

Sprawdźcie opinie no i nie kupujcie tych z grupona za 99zł czy 200zł najczęściej są to osoby które doświadczenia nabierają i uczą się na chytruskach.
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 19:24   #3937
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
Cześć dołączam do dyskusji. Mam permamentny kajal na oczach od kwietnia tego roku, bardzo polecam dla osób które nie mają czasu na make up bądź chcą podkreślić spojrzenie.

Jeśli chodzi o brwi to używam bardzo fajnego zestawy z Elfa-ASH idealny dla jasnych blondynek (nie robi efektu rudych czy czarnch przemalowanych oczu)

Permament na brawiach dobrze sobie przemyślcie!!! Od kumpeli ciotka poszła, nie sprawdziła salonu ani opini. Brwi ma krzywe wygięte jakby cały czas była zdziwiona po kilku laserach które miały na celu usunięcie, jedynie co to zbladły.

Sprawdźcie opinie no i nie kupujcie tych z grupona za 99zł czy 200zł najczęściej są to osoby które doświadczenia nabierają i uczą się na chytruskach.

kosta6: Dzięki za ostrzeżenie ja nie biorę makijażu permanentnego z grupona bo wiem ze nie jest nic warty! byłem u kosmetyczki i wiem że ona dobrze wykonuje te makijaże . Już jestem po jednym zabiegu od lipca i jestem bardzo zadowolony .

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-09-10 o 20:21
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 19:37   #3938
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
kosta6: Dzięki za ostrzeżenie ja nie biorę makijażu permanentnego z grupona bo wiem ze nie jest nic warty! byłem u kosmetyczki i wiem że ona dobrze wykonuje te makijaże . Już jestem po jednym zabiegu od jakiegoś czasu i czekam aż się zagoi .
Michigens jeszcze Ci się nie zagoiły? Przecież Ty miałeś zabieg w lipcu...?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:33   #3939
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A u mnie niestety dalej nic nie widać Chyba będę musiała umówić się na drugą korektę. Nie wiem tylko czy będę musiała za nią zapłacić ????
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:00   #3940
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mi opuchlizna zeszła do 4 dni, strupki odpadły po około tygodniu. Miałam gruby kajal więc po zabiegu wyglądałam jak zawodnik MMA, opuchnięta... :P ale za to teraz codziennie rano nie muszę się malować, jedynie rzęsy ) dwa tyg po zabiegu miałam poprawke
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:20   #3941
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Michigens jeszcze Ci się nie zagoiły? Przecież Ty miałeś zabieg w lipcu...?
muscat: Pomyliłem miałem napisać ze mi zagoiło się wszystko tak jak powinno być tam wkradł się błąd w jakim rozmiarze umieszczacie swoje fotki bo ja nie mogę swoich wam pokazać . Pewnie pomyślicie ze ja facet jestem jakiś zboczony czy coś ze robię sobie makijaż permanentny ale nie jestem żadnym zbokiem , po prostu chcę jakoś normalnie i schludnie i zadbanie wyglądać
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 22:26   #3942
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

michigens: Nikt Cię nie ocenia jeśli pojawi się info o rozmiarze jpg to również mogę wrzucić foto.
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:53   #3943
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kosta6 Pokaż wiadomość
michigens: Nikt Cię nie ocenia jeśli pojawi się info o rozmiarze jpg to również mogę wrzucić foto.
kosta6: wiem ze nie pisze jakie rozmiary zdjęć mają być ! ale nie mogę swoich fotek załączyć to jakaś lipa . Zresztą , przynajmniej nikt mnie nie zobaczy
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 23:22   #3944
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie wiem dlaczego nie możesz załączyć zdjęć, ja w tej chwili próbowałam i nie ma z tym problemu, w okienku które wyskakuje przy załączaniu pliku jest informacja o wielkości pliku, waga pliku do 1000 Kb, wysokość do 1200, szerokość również do 1200.......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 644714_354331168010291_1915124303_n.jpg (56,3 KB, 31 załadowań)
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:57   #3945
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czesc wszystkim, od dlugiego czasu szukam dobrego szkolenia makijazu permanentnego. Przegladnelam tyle stron, przeczyalam mnostwo opinii i juz sama nie wiem na co sie zdecydowac zeby nie zmarnowac pieniedzy Ostatnia moja nadzieja jest tu Moze wypowiedza sie doswiadczone lingeristki i poleca kurs warty uwagi. Jestem z dolnego slaska, dokladnie z Lubina, pytalam nawet kilku miejscowych lingeristek ale niestety nikt nie chce podzielic sie wiedza Jak by nie bylo konkurencja... Prosze o rady
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:09   #3946
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, od dlugiego czasu szukam dobrego szkolenia makijazu permanentnego. Przegladnelam tyle stron, przeczyalam mnostwo opinii i juz sama nie wiem na co sie zdecydowac zeby nie zmarnowac pieniedzy Ostatnia moja nadzieja jest tu Moze wypowiedza sie doswiadczone lingeristki i poleca kurs warty uwagi. Jestem z dolnego slaska, dokladnie z Lubina, pytalam nawet kilku miejscowych lingeristek ale niestety nikt nie chce podzielic sie wiedza Jak by nie bylo konkurencja... Prosze o rady

A Wroclaw wchodzi w gre?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 16:54   #3947
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Oczywiscie, nawet do Warszawy pojade tylko ma byc konkret;p Polecasz cos z Wrocka?
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 17:13   #3948
kosta6
Raczkowanie
 
Avatar kosta6
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 336
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Najlepsze szkolenia organizuje Magdalena Bogulak w Polsce jest "prekursorką", pracuje metodą Long Time Liner, możesz o niej poszukać w googl lub na youtube oraz
http://www.long-time-liner.pl/?node=szkolenia [Warszawa]

mi kajal wykonywała jej uczennica, zdobyła mistrza Polski i też organizuje szkolenia
http://www.makeupstyl.pl to jej strona, szkolenia po 800zł 1 st. [Rybnik]

Owocnych poszukiwań! )
__________________
02.09.2012 My

kosta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 18:23   #3949
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Oczywiscie, nawet do Warszawy pojade tylko ma byc konkret;p Polecasz cos z Wrocka?
A do spoko Tak, z Wroclawia polecam serdecznie p. Magde z salonu Rosa na Więziennej Pislalam w tym watku o moim makijazu permanentnym robionym w tym salonie. Pierwszy raz robilam u niej brwi i kreske zageszczajaca rzesy w marcu 2012. Kolor i wszystko rewelacja. Jak wrocilam na uczelnie po zagojeniu sie, wszystkie kolezanki pytaly kto mi tak swietnie brwi zobil. A dodam, ze byly przekonane, ze to byla regulacja + henna a nie premanentny W tym roku, w lutym bylam na odswiezeniu brwi u niej Kreski juz nie odswiezalam, bo jak sobie przypomne ten bol, to stwierdzilam, ze nie chce tego po raz drugi przechodzic. Oczy mam niesamowicie wrazliwe.
Na jej stronie internetowej jest cennik i cala galeria brwi, powiek i ust. Zdjecia zrobione ze wszystkich mozliwych stron i na dodatek przed, chwile po zabiegu i juz po wygojeniu Cena co prawda moze wydawac sie spora, ale uwazam, ze warto
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 22:37   #3950
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzieki dziewczyny, 2 z wymienionych nie prowadza szkolen makijazu permanentnego( nie znalazlam nic o tym na ich str), tylko P.Magda z Warszawy, troche dlugie to szkolenie no i jak by nie bylo daleko... Ale jesli nic blizej nie znajde to chyba sie zdecyduje. Niech sie ktos jeszcze zlituje i poleci szkolenie warte uwagi

Edytowane przez Dizzzy87
Czas edycji: 2013-09-13 o 12:02
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:23   #3951
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, 2 z wymienionych nie prowadza szkolen makijazu permanentnego( nie znalazlam nic o tym na ich str), tylko P.Magda z Warszawy, troche dlugie to szkolenie no i jak by nie bylo daleko... Ale jesli nic blizej nie znajde to chyba sie zdecyduje. Niech sie ktos jeszcze zlituje i poleci szkolenie warte uwagi
Dizzzy87; A na Podlasiu interesowałoby ciebie coś ???
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 17:49   #3952
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Narazie wszystko wchodzi w gre, byle bylo warto, dlatego chce isc na kurs ktory ktos poleca
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:20   #3953
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny ja jestem z śląska słyszałam teraz wiele opinii o ilonie sasak :P możecie mi ją polecić?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:10   #3954
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja od paru miesięcy zastanawiam się nad kreską górną. Spotkałam parę razy kobitki z makijażem permanentnym i nie powiem zrobił na mnie wrażenie. Niestety nie mam nikogo sprawdzonego w Warszawie i dlatego jeszcze nigdzie nie poszłam... znacie może jakąś super-kobietę, która specjalizuje się w górnej kresce w Stolicy?
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:28   #3955
swettty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny a czy któras usuwała makijaz permanentny brwi laserem z technologia Q-Switch? bardzo prosze o odpowiedz bo ja się zastanawiam nad nim? jakie są wasze doświadczenia, gdzie usuwaliście? jakie sa efekty czy warto?
swettty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:05   #3956
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej!

W poniedziałek robiłam usta, wszystko goi się dobrze, kształt jak na razie bardzo i się podoba! Ale mam pytanie, przed zabiegiem nie można było zażywać leków rozrzedzających krew itp. A jak to wygląda po zabiegu? Spotkałam się z opinią, żeby nie brać leków przeciwbólowych, na przeziębienie. Czy to prawda? Bo czuje, że zbiera mnie choróbsko ;/

Pozdrawiam!
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:36   #3957
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim, od dlugiego czasu szukam dobrego szkolenia makijazu permanentnego. Przegladnelam tyle stron, przeczyalam mnostwo opinii i juz sama nie wiem na co sie zdecydowac zeby nie zmarnowac pieniedzy Ostatnia moja nadzieja jest tu Moze wypowiedza sie doswiadczone lingeristki i poleca kurs warty uwagi. Jestem z dolnego slaska, dokladnie z Lubina, pytalam nawet kilku miejscowych lingeristek ale niestety nikt nie chce podzielic sie wiedza Jak by nie bylo konkurencja... Prosze o rady
hej, ja kończyłam szkolenie w Warszawie w Centrum szkoleniowym New Look trwa 4 dni, przynajmniej tak było 3 lata temu. Uczęszczając na seminaria spodobała mi się pani Agnieszka Mikołajczuk ze Szwedo Group (teraz mieszczą się gdzies w okolicach południa Polski) ze wszystkich spotkanych dotąd szkoleniowców ona jest dla mnie najbardziej wiarygodna i posiada dużą wiedzę, dodatkowo specjalizuje się w analizie kolorystycznej ale jak przekazuje swoje umiejętności kursantom to nie wiem

aha no i chyba najbardziej znane szkolenie u Pani Bogulak w instytucie Sharley rownież w Wa-wie Long Time Liner. A najlepiej wybierz się na najbliższe targi 28-29 wrzesień W Wawie tam bedzie mnóstwo stoisk z makijażem permanentnym zobaczysz na jakich urządzeniach pracują, na jakich pigmentach, jak to wszystko wygląda z bliska, będą równiez mistrzostwa z m. p. pozbierasz foldery ... dobra jest jeszcze Agnieszka Leśniewska ma swój instytut bodajże w okolicach Gdańska. Mistrzyni w m. p. posiada własną linię całego asortymentu do m.p. i produkuje najlepsze znieczulenia... (Purebeau-agi)

Edytowane przez sylwina78
Czas edycji: 2013-09-18 o 22:45
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:41   #3958
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
Hej!

W poniedziałek robiłam usta, wszystko goi się dobrze, kształt jak na razie bardzo i się podoba! Ale mam pytanie, przed zabiegiem nie można było zażywać leków rozrzedzających krew itp. A jak to wygląda po zabiegu? Spotkałam się z opinią, żeby nie brać leków przeciwbólowych, na przeziębienie. Czy to prawda? Bo czuje, że zbiera mnie choróbsko ;/

Pozdrawiam!

Rozumiem, że skoro w poniedziałek miałas zabieg to jesteś na etapie strupków? Jeśli Cię coś zbiera to zażyj normalnie leki i pytanie, czy zażywasz Heviran????? W tej chwili prawdopodobnie masz obniżoną odporność i może pojawić się opryszczka, tak więc ten Heviran jest potrzebny.
Dobrze ciepła woda, miód, świeży imbir i cytryna, to tak oprócz leków
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:58   #3959
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Rozumiem, że skoro w poniedziałek miałas zabieg to jesteś na etapie strupków? Jeśli Cię coś zbiera to zażyj normalnie leki i pytanie, czy zażywasz Heviran????? W tej chwili prawdopodobnie masz obniżoną odporność i może pojawić się opryszczka, tak więc ten Heviran jest potrzebny.
Dobrze ciepła woda, miód, świeży imbir i cytryna, to tak oprócz leków
Dziękuję za odpowiedź! Tak, jestem an etapie odpadających strupków. Heviran zażywam
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 13:18   #3960
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kingulaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Tak, jestem an etapie odpadających strupków. Heviran zażywam
no to spokojnie możesz coś sobie zaaplikować
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.