Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 07:07   #1321
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Podłączam się pod pytanie,jeśli można ;-) Bo leci już do mnie ten kwas.
Trochę mi te bulwy poznikały, czasem jeszcze coś wysokoczy, ale smaruję to maścią cynkową i znika. Czasem mam wrażenie, że to może nie wynik działania kwasu migdałowego tylko zbyt duża ilość hydromanilu.
Czytałam, że hydromanilu w proporcji z olejem powinno być więcej, gdy cera jest tłusta. I odwrotnie, gdy cera jest sucha. Ale im więcej dam hydromanilu, to wtedy mam bulwy murowane, piękne, czerwone, bolesna . Więc z tymi proporcjami chyba nie do końca tak.
Z oleju z czarnych porzeczek i konopnego jestem bardzo zadowolona, używam ich na zmianę, dodaję kroplę hydromanilu i jest przyjemnie, "ślisko", mięciutko. Cera zdecydowanie poprawiła się po ostattniej dostawie z mazideł .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 22:18   #1322
rhian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 34
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Na stronie Mazideł mignęła mi recenzja dotycząca niacynamidu, odnośnie jakiejś super mikstury do dłoni? Ktoś wie o jaką dokładnie chodzi?
rhian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 23:40   #1323
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Trochę mi te bulwy poznikały, czasem jeszcze coś wysokoczy, ale smaruję to maścią cynkową i znika. Czasem mam wrażenie, że to może nie wynik działania kwasu migdałowego tylko zbyt duża ilość hydromanilu.
Czytałam, że hydromanilu w proporcji z olejem powinno być więcej, gdy cera jest tłusta. I odwrotnie, gdy cera jest sucha. Ale im więcej dam hydromanilu, to wtedy mam bulwy murowane, piękne, czerwone, bolesna . Więc z tymi proporcjami chyba nie do końca tak.
Z oleju z czarnych porzeczek i konopnego jestem bardzo zadowolona, używam ich na zmianę, dodaję kroplę hydromanilu i jest przyjemnie, "ślisko", mięciutko. Cera zdecydowanie poprawiła się po ostattniej dostawie z mazideł .
Ja będę kręcić wersję z kwasem HA, bo akurat mam na stanie
Mam nadzieję, że bulwy i inne się nie pojawią.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 12:41   #1324
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Mazidła - produkty, przepisy, efekty, opinie

Witam, jestem tu nowa, zamierzam wkrótce złożyć spore zamówienie w Mazidłach. Z tego tez powodu zakładam ten wątek. Mogłybyśmy sie powymieniać opiniami na temat półproduktów oraz przepisów opisanych na stronie Mazideł. Opisać efekty i polecić te, półprodukty i receptariusze, które rzeczywiście są godne uwagi. A może macie jakieś własne przepisy? na piękną skórę, włosy, brwi, rzęsy itp. Może uda nam się stworzyć jakiś własny kosmetyk? Teraz lista z moim zamówieniem, które, jak tylko przybędzie mi gotówki, zamierzam zrealizować.

Olejowa odżywka na włosy kokos + karite

zimnotłoczny olej kokosowy
masło karite
lecytyna HLB7
crodamol STS
olejowy ekstrakt z rozmarynu

serum do włosów z jedwabiem i ekstensyną

hydrolant różany
jedwab hydrolizowany
ekstensyna
optiphen plus

Antyoksydacyjne serum z ekstraktem z pestek winogron

hydromanil
niacynamid
ekstrakt z pestek winogron
wybrany hydrolant ---> w moim przypadku różany

Dodatkowoekstrakt z zielonej herbaty
BHT

Ufff, może testowałyście te produkty? Zapraszam do dyskusji
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 14:26   #1325
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mario-witaj na BKprzejrzyj watek poniewaz tutaj wiele Wizazanek lacznie z Limaria opisuje swoje wrazenia i zakupy w Mazidlach i zawsze w razie pytan dyskusja szybciej sie rozwinie niz w nowym,podobnym tematycznie watku.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 15:17   #1326
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Ja będę kręcić wersję z kwasem HA, bo akurat mam na stanie
Mam nadzieję, że bulwy i inne się nie pojawią.
Może to zależy od cery? Ja nie mogę dojść, co tak zapycha, czy hydromanil czy kwas migdałowy?
Jakieś pomysły?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 16:52   #1327
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Może to zależy od cery? Ja nie mogę dojść, co tak zapycha, czy hydromanil czy kwas migdałowy?
Jakieś pomysły?
Właśnie. Any ideas ? :-D
Bo wydaje mi się,że te syfki to tylko po BHA wyłażą, ale może niedoczytałam .
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 18:27   #1328
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A stosowała któraś z was kremy własnej roboty z Mazideł? Ciekawa jestem jak nawilżają i czy nie powodują uczuleń, zwłaszcza w okolicy oczu. Bo ostatnio miałam filtr z Oriflame, który spowodował takie uczulenie na moich oczach, ze dostałam światłowstrętu i nie mogłam nigdzie wychodzić bez okularów, teraz na szczęscie wszystko ok.
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 18:43   #1329
antosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
GG do antosia28
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hej, jestem tu od godziny. dopiero się zalogowałam czy tam zarejestrowałam. Poratujcie mnie bo nie wiem co to sa te Mazidła i gdzie tego szukac. tu na tym forum gdzies? pozdrawiam
__________________
Antonina
antosia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 19:10   #1330
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ooo ja ci pomogę, ja. Mazidła to sklep internetowy z półproduktami do produkcji własnych kosmetyków Super sprawa! Sama decydujesz jakie chcesz składniki i jaki produkt cię interesuje. Produkty są w 100% naturalne, więc na pewno skuteczne, no i nie ma chemii, a więc i ryzyko uczuleń, podrażnień, uszkodzeń jest naprawdę niewielkie. No i jaka frajda zrobić samemu kosmetyk. Oto link, powodzenia! Aaa zapomniałabym witamy w klubie


http://mazidla.com/
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:27   #1331
bialaorchidea
Raczkowanie
 
Avatar bialaorchidea
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jak zrobic samemu zel hialuronowy? bardzo prosze o pomoc
bialaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 17:10   #1332
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Białaorchidea szczerze powiem, że jedynym sposobem na zrobienie żelu HA to chyba kupno HA w proszku i dodanie do wody wiem jak to brzmi ale seiro, nie wiem czy istnieje inny sposób...chyba nie bo już byśmy go wszystkie robily

Ja natomiast mam pytanie/problem. widziałam na mazidlach przepis na tonik bez konserwantu i danej daty wazności a było go 100ml. Naturalnie był bez ekstraktów ani protein, co mi akurat pasuje, ale zastanawia mnie czy mogę do niego dodac mocznik, niacynamid i pantenol i nadal mieć go bez konserwantu? Ktoś wie?
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:18   #1333
molisia
Raczkowanie
 
Avatar molisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam dopiero zaczynam przygodę z "mazidłami" chcę zakupić mecerat z alg, czy można to stosować bezpośrednio na ciało?? nie znam się jeszcze na tym proszę o odpowiedź
molisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:38   #1334
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Stało się zamówiłam , zaraz brat idzie zapłacić, suma to 102,47, nie tak dużo. Potem jeszcze kilka rzeczy u Thanatosa, już nie mogę się doczekać. jak przyjdzie moje zamówienie to wszystko wam opiszę
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:48   #1335
yolabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 24
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez molisia Pokaż wiadomość
Witam dopiero zaczynam przygodę z "mazidłami" chcę zakupić mecerat z alg, czy można to stosować bezpośrednio na ciało?? nie znam się jeszcze na tym proszę o odpowiedź

Ja stosuję .
przy każdym produkcie jest dokładny opis i sugerowane stężenie - macerat z alg ma 2-100%. nie chce mi sie mieszac serum, po prostu wcieram go w celulity, a czasem w buzie.
__________________
Pilna mała wymiana - Lancome, Sephora, Ziaja, Kappus, Maybelline, Loreal, Iwostin
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...83#post5194583
yolabb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:13   #1336
molisia
Raczkowanie
 
Avatar molisia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dziękuje za odpowiedź
molisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:21   #1337
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Unhappy Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez rhian Pokaż wiadomość
Na stronie Mazideł mignęła mi recenzja dotycząca niacynamidu, odnośnie jakiejś super mikstury do dłoni? Ktoś wie o jaką dokładnie chodzi?
podpinam się pod pytanie, nie mogę tego cuda odleźć na Mazidłach
: pliz:
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 16:34   #1338
agako25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam
Mam pytanie odonośnie kwasu mlekowego.Zastanawiam się nad tym, który jest w "Mazidłach".Powiedzci e mi prosze jak należy rozcieńczyć ten kwas(80%) , tak żeby nie zrobić sobie krzywdy, ale żeby zadziałało.Dodam,że chciałabym go zastosowac na ciemne blizny na łydkach.
agako25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 14:30   #1339
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Kurcze wpłaciłam pieniądze w sobotę na konto Mazideł i jeszcze nie dostałam potwierdzenia o wysłaniu paczki. Miałam co prawda problem i zwróciłam sie z pytaniem o to do Mazideł (na blankiecie wpłaty, brat umieścił swoje imię, ale reszta się zgadza adres, nr konta itp.). Ale sklep milczy i nic... żadnej odpowiedzi. Co sie stało?
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 15:15   #1340
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Spokojnie, jest dopiero poniedziałek Jeśli brat wpłacał na poczcie, to są wielkie szanse, że te pieniądze jeszcze do Mazideł nie dotarły.
Bez paniki, na pewno paczkę dostaniesz. Czasem warto stan zamówienia śledzić bezpośrednio na stronie - zdarzyło mi się, że tam była informacja o wysyłce zanim dostałam e-mail od Limarii - ale za to w mailu zawsze dostawałam informacje na temat próbek - co do mnie "leci" i jak z tego korzystać.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:18   #1341
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ufff, e-mail dotarł, ale na konto brata nie wiem jak bo nie podawałam jego adresu , no ale skoro się wszystko wyjaśniło, to myślę że nie ma już sprawy. Już nie mogę się doczekać. Przyznaję, ze się troszkę zdenerwowałam
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:58   #1342
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny, orientujecie się czy lipodermian jest juz dostępna na stałe w Mazidłach? Nie mam pojecia skąd jak ja zdybyc.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 13:49   #1343
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Cool Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny,

Dzisiaj odebrałam moją pierwsza paczkę z Mazideł !!
Ale się będzie działo w domu...
Niż finansowy ostudził nieco me zapały, ale już niedługo rzucę się na kolejne zestawy.

Mam tylko jedno pytanie do Was, dot. gliceryny.
Otóz wczesniej jeszcz ekupiłam ją w aptece. A sprawa jest taka, ze ona ma 86%, natomiast w przepisach powinna ona mieć tylko kilka procent.
Co tu robić ...? Ja z matematyki i chemii noga i nie wiem jak to podzielić, rozcieńczyć, czy co tam....
eva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 19:34   #1344
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się czy lipodermian jest juz dostępna na stałe w Mazidłach? Nie mam pojecia skąd jak ja zdybyc.
Pytałam kiedys o to na forum mazideł i p. Lidia napisała, że będzie dostępna w sprzedaży na początku października.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-13, 07:07   #1345
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Właśnie. Any ideas ? :-D
Bo wydaje mi się,że te syfki to tylko po BHA wyłażą, ale może niedoczytałam .
Może to było przejściowe, bo wykończyłam cały tonik migdałowy i więcej nieprzyjemności nie miałam. Te co były to tak wnioskuję, że albo od oleju konopnego (??) albo od zbyt dużej ilosci hydromanilu.
Gorąco polecam za to olej z czarnej porzeczki, dla mnie działa na cerę rewelacyjnie. Wygładza, nawilża, rozświetla. Buźka jest cudowna, napięta.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 19:00   #1346
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Pojawił się piąty newsletter - i nowe produkty, m. in koenzym Q10 i mleczko migdałowe - które natychmiast znalazły się na mojej zakupowej liście na październik. Czekam ze składaniem zamówienia na lipoderminę i centellę - i frrrrruuuuu!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-14, 22:27   #1347
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Pojawił się piąty newsletter - i nowe produkty, m. in koenzym Q10 i mleczko migdałowe - które natychmiast znalazły się na mojej zakupowej liście na październik. Czekam ze składaniem zamówienia na lipoderminę i centellę - i frrrrruuuuu!
A ja dziś odebrałam paczkę, a w chwilę później zobaczyłam te nowości w newsletterze Ale i tak przez jakiś czas mam się czym maziać... a Wy tymczasem przetestujecie nowinki i zdacie sprawozdanie, prawda?
PS. Siedzę właśnie z serum z olejem z czarnej porzeczki na paszczy. O matko, za każdym razem szokuje mnie ten zapach (olejki eteryczne nie dają rady) i kolor
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 06:54   #1348
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Pojawił się piąty newsletter - i nowe produkty, m. in koenzym Q10 i mleczko migdałowe - które natychmiast znalazły się na mojej zakupowej liście na październik. Czekam ze składaniem zamówienia na lipoderminę i centellę - i frrrrruuuuu!
Widziałam też ten nesletter Pani Lidia puści nas z torbami!!! Najgorsze jest to, że już powoli nie będę miała kiedy używać tych wszystkich mazideł do twarzy! Ostatnio, w ramach obiecanego przeskoczenia na tryb oszczędnościowy stwierdziłam, że nie kupuję nic dopóki reszta mi się nie pokończy, a tu taka niespodzianka.

Na jakieś jeszcze serum się skuszę, ale powiedzcie mi, ilu rodzajów serum używacie jednocześnie? Ja w zasadzie dwa + tonik z kwasem migdałowym. I nie wiem, czy jak dołożę jakieś jeszcze, to nie będzie to za dużo... ?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 11:54   #1349
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja robię tak: mam stale w lodówce porcję serum z wit C, 15% (próbuję różnych: z kwasem ferulowym, alfa-liponowym, z lipoderminą). Oprócz tego mam jakieś inne antyoksydacyjne - na rano w te dni kiedy nie używam wit.C - robię z zieloną herbatą lub pine bark.
Mam też zawsze serum z olejem - na wieczór.
Serum ma ważność 2 tygodnie - jak zużyję jedno, to robię drugi rodzaj i tak na zmianę. Nie wiem czy to ma sens, ale tak robię

Planuję zakup beta glukanu, centelli, karagenianu i Q10 - żeby mieszać coś lekkiego na rano i olejowego na wieczór (nie pamiętam jakie tam są przepisy na te składniki).

Utrapienie, też miałam ostatnio szlaban - od czerwca nic nie kupiłam!!! jestem z siebie dumna - ale powoli wykańczam to co mam, pora spróbować nowości. Kończy mi się ważność zielonej herbaty - zużywam ją teraz w hurtowych ilościach, a do tego sporo w siebie wlewam (uwielbiam, wczoraj dostałam prosto z Japonii jakąś specjalną senchę do zalewania zimną wodą... pyszna, choć upały sobie poszły...). Niedługo chyba zacznę uszami wypuszczać listki!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2007-09-17 o 16:22 Powód: literówki
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 12:41   #1350
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Kończy mi się ważność zielonej herbaty - zużywam ją teraz w hurtowych ilościach, a do tego sporo w siebie wlewam (uwielbiam, wczoraj dostałam prosto z Japonii jakąś specjalną senchę do zalewania zimną wodą... pyszna, choć upały sobie poszły...). Niedługo chyba zacznę uszami wypuszczać listki!
schaetzchen jeżeli chodzi o zieloną herabatę, zrozumiałam, ze ją pijesz ale jeśli chodzi o uzywanie do skóry, rozumiem, ze również . Dodajesz ja do czegoś ?? Bo określenie "ilości hurtowe" sugeruje mi własnie cos takiego
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.