Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-17, 11:00   #1291
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

L_V a diacneal nie ma żadnego zbawiennego wpływu na zaskórniki??
Bo ja mogłabym przysiądz, że moja cera lepiej jakoś wygląda
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 11:10   #1292
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
dziekuje L_V jestes niezastapiona.
A czy stosowanie wszystkich tych kosmetykow na raz to byłaby juz przesada? Np. na noc kazdy z nich naprzemiennie z nawilzacem. Hmm bo akurat tak sie składa ze mam je wszystkie w domu i narazie stosuje Acne derm i nie wiem z czym połaczyc.
Możesz popróbować. Pamiętasj tylko żeby nie wprowadzać wszystkiego na raz, tlyko np. zaczynasz od AD, po 2 tyg dodajesz effaclar a po 2 kolejnych Diacneal. Małymi kroczkami.

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
L_V a diacneal nie ma żadnego zbawiennego wpływu na zaskórniki??
Bo ja mogłabym przysiądz, że moja cera lepiej jakoś wygląda
Ma - Diacneal bardzo wygłądza skórę, ja też lubie jego działanie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 11:46   #1293
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
L_V a diacneal nie ma żadnego zbawiennego wpływu na zaskórniki??
Bo ja mogłabym przysiądz, że moja cera lepiej jakoś wygląda
Moja twarz też lepiej wygląda po diacenalu. Na effaclar niestety nie mogę się zmusić, a raczej nie moge zmusić mojej twarzy. Jeszcze pół biedy strefa "T", ale reszta to zupełnie tego kremu nie trawi. A od samego zapachu mam ból głowy .

I nie ukrywam, że trochę brakuje mi spektakularnych efektów. Do wygładzenia już się zdążyłam przyzwyczaić. Teraz bym chciała, żeby w końcu zaczęły znikać zaskórniki, ale jak niektóre dziewczyny pisały, że na efekty trzeba czasami czekać ponad pół roku, to jeszcze trochę czasu mam przed sobą
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:07   #1294
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Unhappy Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

chyba nikt mi nie pomoze
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:24   #1295
Monciala
Przyczajenie
 
Avatar Monciala
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

zauwazyłam od dwóch dni ze jak jestem w pomieszczeniu (przykładowo)nagle poczułam przypływ goraca i wypieki na policzkach i na czole, tak jak i równiez własnie teraz siedzac przed komputerem czuje jak sie czerwona robi tylko na twarzy, hmm stosuje diacneal od tygodnia ale od dwóch dni mam przerwe i sie nawilżam oliwka bambino dla dzieci i krem oliwkowy z ziaji lekka formuła, hmm... a dziewczyny czy moge łaczyc krem matujacy z avene na dzien pod pokład? i czy to moje nawilzanie jest wporzadku? od czego te wypieki zatem????? doswiadczone wizazystki prosze o porade
Monciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:02   #1296
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Witam! Prosze pomóżcie!! Stosuje diacneal 5 dni i strasznie mnie wysypuje czy mam dalej stosowac codziennie czy tlyko nakrosty?? czy co jakis czas?? i zalezy mi na tym aby miec ladna buzie za 2 tyg czy jest to mozlwie??odpiszcie prosze
Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
chyba nikt mi nie pomoze
delfa1987 tak naprawde odowiedz na swoje pytenie masz w watku po 1000 razy.

Nie powinnas stosowac Diacnealu od razu 5 dni pod rzad, bo mozesz nabawic sie podraznienia (jezeli nie od razu to za tydzien, dwa). Wierz mi, ze to nie przypadek, ze wiekszosc wizazanek stosuje diacneal napzemiennie z nawilzaczem.

Nie wiem jak wyglada aktualnie twoja cera i z czym masz najwieksze problemy dlatego trudno jest mi odpisac na ostatnie pytanie. Niemniej Diacneal to jest tylko (az) krem i potrzebuje czasu, by cere doprowadzic do stanu "pupcia niemowlaka". Ale nie mowie, ze po 2 tygodniach nie uzyskasz takiej poprawy cery, ktora bedzie dla ciebie satysfakcjonujaca.

EDIT: wspaniala absolutnie nic nie mowiaca rada
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 21:26   #1297
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Monciala Pokaż wiadomość
zauwazyłam od dwóch dni ze jak jestem w pomieszczeniu (przykładowo)nagle poczułam przypływ goraca i wypieki na policzkach i na czole, tak jak i równiez własnie teraz siedzac przed komputerem czuje jak sie czerwona robi tylko na twarzy, hmm stosuje diacneal od tygodnia ale od dwóch dni mam przerwe i sie nawilżam oliwka bambino dla dzieci i krem oliwkowy z ziaji lekka formuła, hmm... a dziewczyny czy moge łaczyc krem matujacy z avene na dzien pod pokład? i czy to moje nawilzanie jest wporzadku? od czego te wypieki zatem????? doswiadczone wizazystki prosze o porade

Jeżeli stosowałaś Diacneal codziennie, to taka reakcja jest normalna, ale to wcale nie znaczy, że tak ma być. Musisz zdecydowanie zmniejszyć częstotliwość używania D. Też miałam podobne odczucia po przedawkowaniu Diacnealu Dodatkowo wrażliwa, naczynkowa cera moze bardzo szybko reagowac w ten sposób na tego "killera".
Jeżeli służy ci ziaj oliwkowa, to używaj jej aż skóra nie wróci do stanu normalnego a potem zobaczysz, może 2-3 razy w tygodniu nie zrobia Ci krzywdy. Przeczytaj ten wątek. Tu dużo tego typu przykładów sie pojawiało więc szkoda sie rozpisywać.
Jeżeli masz problem z naczynkami, to omijaj te miejsca.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-18, 22:17   #1298
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mallutka dziekuje Ja nawilzam cere w dzien (z przerwami zeby mogla poodychac ;P ) i po 5 dniu stosowania pod rzad robie noc przerwy z nawilzaczem Jestem gruboskorna i nie takie rzeczy mialam na twarzy .
Mialam chwile zalamania ale juz buzka powraca to "stanu uzytkownosci" Pozdrawiam cierpliwie
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 06:21   #1299
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Jestem gruboskorna i nie takie rzeczy mialam na twarzy .
Mialam chwile zalamania ale juz buzka powraca to "stanu uzytkownosci" Pozdrawiam cierpliwie
Zazdroszczę, szczególnie sformułowania, że "nie takie już rzeczy miałaś na twarzy"! Ja osiągnęłam swoje bezpieczne maksimum na diacneal w wysokości 2 razy w tygodniu, a jak mam chęć zaryzykować, to jeden raz zastępuję go effaclarem

Rzeczywiście byłoby dobrze, gdybyś odnośnie swoich wątpliwości przeleciała cały wątek, a szczególnie tę jego pierwszą, starszą część, gdzie dziewczyny odkrywały diacneal niczym Kolumb Amerykę
Jest tam wiele przydatnych informacji.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 08:00   #1300
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam dziewczyny

hmmm... a na mojej twarzy znów problem...uczulenie + czerwone placki + podrażnienie. Czyli mamy winowajcę-> to Diacneal Poprzednim razem myślałam że to płyn do mycia garniera tak mnie załatwił ale teraz mam to samo ( no może skóra nie jest tak wysuszona) .Czy to oznacza ,że nie powinnam go stosowac ? Poprzednio miałąm prawie tygodniową przerwę,,wczoraj i przedwczoraj już go nie aplikowałam .Wsumie po przerwie nałożyłąm go 2-3 razy na buzie, w tym raz po diacnealu nałożyłam żel hialuronowy w celach akywacyjnych.w chwili obecnej czuję lekkie swędzenie calęj twarzy .
No cóż z obowiązku kronikarskiego muszę nadmienić ,ze mnie ostrzegałyście i sugerowałyście dłuższą przerwę.
więc może sobie odpuścić diacnela na jakiś czas ? mam zakupiony tonik BHA i serum z wit c ale jeszcze nic nie umerdane.
A co myślicie o takim programie pielęgnacyjnym ?
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 08:05   #1301
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
! Ja osiągnęłam swoje bezpieczne maksimum na diacneal w wysokości 2 razy w tygodniu
a stosujesz go z przerwą ? np D. 2 dni przerwy D. 3 dni przerwy i znów D.?

Zapomniałąm dodać że się łuszczę
I wszystkie kremy znów są beee ,szczypią ,swędzą ech cholera tylko chciałam być piekną
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 08:19   #1302
Monciala
Przyczajenie
 
Avatar Monciala
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dziekuje anah za odpowiedz zrobiłam sobie dwa dni przerwy i bede stosowac naprzemian raz diacneal raz nawilzanie. Natomiast zauważyłam od wczoraj ze wychodza mi krosty podskórne!!! w tych miejscach gdzie mialam je wczesniej...a tu zblizaja sie swieta i sylwester rany julek nie chce wygladac jak potwór!!!!

A powiedzcie mi wizazystki który produkt avene jest dobry do nawilżania skóry?
1) maseczka kojąco-nawilzajaca
2)krem Hydrance Optimale do skóry mieszanej
3)Clean AC nawilżający i łagodzacy podraznienia do skóry tradzikowej

zastanawiam sie nad kupnem jednego z powyzszych preparatów i chciałabym zasiegnąc porady osob które używaja tych produktów.

Krem matujacy z Avene na dzień pod pokład to dobre rozwiazanie?
Monciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 08:24   #1303
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Krem matujacy z Avene na dzień pod pokład to dobre rozwiazanie?
hmm filterek to dobre rozwiązanie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 09:01   #1304
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez miziowa Pokaż wiadomość
a stosujesz go z przerwą ? np D. 2 dni przerwy D. 3 dni przerwy i znów D.?

Zapomniałąm dodać że się łuszczę
I wszystkie kremy znów są beee ,szczypią ,swędzą ech cholera tylko chciałam być piekną
System mam taki jak poniżej. Wiem, że wydaje się skomplikowany, ale ustawiłam go pod swój styl życia i jak np. we wtorki i czwartki mam treningi, po których jestem zgrzana, to już nie maltretuję swoich policzków więcej, a jedynie łagodzę.

pon. - policzki: diacenal , strefa T: effaclar
wt. - policzki: zwykły kremik, strefa T: effaclar
śr. - zwykły krem na całość
czw. - policzki: zwykły kremik, strefa T: effaclar
pt. - policzki: diacenal, strefa T: effaclar
sob. - zwykły krem
nie. - zwykły krem

Używam diacnealu i effaclaru, bo każdym z nich coś innego chcę osiągnąć. Strefę "T" oczyścić z zaskórników, a policzki wygładzić, ujednolicić. Mam też na nich trochę zaskórników, ale effaclar z rzadka na nie używam. Strasznie mnie podrażnia!!!

Jakoś w listopadzie miałam podobną jak ty sytuację, że mnie wszystko podrażniało, ale przerwa w stosowaniu czegokolwiek inwazyjnego na tydzień - 10 dni pomogła.

Poza tym kupiłam sobie genialny kremik Avene - creme pour peaux intolerantes http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1627, który zdetronizował dotychczas stosowany Physiogel.

Cytat:
A powiedzcie mi wizazystki który produkt avene jest dobry do nawilżania skóry?
1) maseczka kojąco-nawilzajaca
2) krem Hydrance Optimale do skóry mieszanej
3) Clean AC nawilżający i łagodzacy podraznienia do skóry tradzikowej
Wiem, że Maja kiedyś bardzo chwaliła tą maseczkę i stosowała ją często. Komentarze znajdziesz pewnie w tym wątku jakieś 5-8 stron wcześniej. Ja za nią nie przepadam.
Ale za to lubię ten kremem Avene, o którym pisałam wyżej
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:11   #1305
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
Mallutka dziekuje Ja nawilzam cere w dzien (z przerwami zeby mogla poodychac ;P ) i po 5 dniu stosowania pod rzad robie noc przerwy z nawilzaczem Jestem gruboskorna i nie takie rzeczy mialam na twarzy .
Mialam chwile zalamania ale juz buzka powraca to "stanu uzytkownosci" Pozdrawiam cierpliwie
nawilzacz dajesz pod krem z filterm czy tez nie uzywasz kremu z filtrem i dajesz tylko nawilzacz???

z ta gruboskornoscia tez bym uwazala, bo nawet jak cie nic nie podraznia to wierz mi, ze bez nawilzacza skora ci sie po prostu zrobi brzydka, taka szara i zmeczona
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 15:03   #1306
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
System mam taki jak poniżej. Wiem, że wydaje się skomplikowany, ale ustawiłam go pod swój styl życia i jak np. we wtorki i czwartki mam treningi, po których jestem zgrzana, to już nie maltretuję swoich policzków więcej, a jedynie łagodzę.

Poza tym kupiłam sobie genialny kremik Avene - creme pour peaux intolerantes http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1627, który zdetronizował dotychczas stosowany Physiogel.
Jak wyjdę na prostą zmoją buzią to też zdecydowanie przystopuję

Kremik chętnie bym nabyła ale jesteśmy z mężęm sporo pod kreską i niestety musze się ratować tym co mam.Wcześniej wydałam zaskórniaki na 3 filtry Klorane .

MOże się wypowie spaecjalista w temacie porzucenia diacnealu na rzecz BHA i serum z wit.C

: pliz:
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 15:25   #1307
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
nawilzacz dajesz pod krem z filterm czy tez nie uzywasz kremu z filtrem i dajesz tylko nawilzacz???

z ta gruboskornoscia tez bym uwazala, bo nawet jak cie nic nie podraznia to wierz mi, ze bez nawilzacza skora ci sie po prostu zrobi brzydka, taka szara i zmeczona

Nawilzam buzie w domu gdy nie wychodze a gdy wychodze nakladam krem z filtrem.

Teraz jednak przeczytalam gdzies (nie pamietam kto to pisal) ze diacneal "jest spozniony" i stosuje naprzemian diacneal z nawilzaczem.

A ten watek przeczytalam juz do 20 strony wiec juz duzo opini znam jednak ja musze miec jasna odpwoiedz i dlatego tak mecze:P Wiec przepraszam
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 20:45   #1308
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Smile Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

Witajcie

dziewczyny, chcialabym zacząc używać retinoidów. Wybór mój to Diacneal, ze względu na cenę głównie. i teraz pytanie, tylko nie krzyczcie...czy jesli będe używac kremu tylko na noc, to czy musze na dzień stosowac te okropne, maziate filtry??????
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 20:49   #1309
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

Ano, musisz - jeśli nie chcesz zrobić sobie "kuku" na buzi. Stabilne filtry przy kwasach i retinoidach to podstawa.
Czy ja wiem, czy takie okropne i maziate te filtry? Jeśli dobrze dobierzesz, to będziesz go potem traktować jak krem nawilżający.
Najważniejsze, to się nie zrażać bo często poszukiwania odpowiedniego kremu z filtrem trwają długo. Powodzenia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 20:57   #1310
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

o kurcze...i nawet jak go nałoże na noc, czyli na wiele godzin przed porannym wyjściem????
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:03   #1311
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

Witaj na BK
Przede wszystkim polecam lekture watkow redakcyjnych,znajdziesz tam wszystkie wazne informacje.
Watek polacze juz z istniejacym i prosze na przyszlosc korzystac z wyszukiwarki.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:05   #1312
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

a dziekuję, namiętnie korzystam z wyszukiwarki: ehem:

ale odpowiedzi konkretnej na pytanie jak wyżej nie znalazłam, więc pozwoliła sobie je zadac
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 07:28   #1313
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
o kurcze...i nawet jak go nałoże na noc, czyli na wiele godzin przed porannym wyjściem????
Raczej tak.
Wiesz, nikt ciebie sprawdzać nie będzie, ale filtry naprawdę działają i warto się do nich przekonać.

Cytat:
MOże się wypowie spaecjalista w temacie porzucenia diacnealu na rzecz BHA i serum z wit.C
miziowa, specjalistą nie jestem, ale może ty się wypowiedz, co właściwie chcesz osiągnąć?
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 08:51   #1314
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Witajcie

dziewczyny, chcialabym zacząc używać retinoidów. Wybór mój to Diacneal, ze względu na cenę głównie. i teraz pytanie, tylko nie krzyczcie...czy jesli będe używac kremu tylko na noc, to czy musze na dzień stosowac te okropne, maziate filtry??????
Rogatka, ale niektóre filtry wcale nie są okropne i maziaste. Ja np. nie wyobrazam sobie zimy bez avenki - po prostu jak jej nie nałoże to odmarza mi twarz. I tak musisz sie czyms posmarowac rano, więc co za różnica jak to będzie filtr?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 09:27   #1315
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

no racja. do tej pory stosowałam filtr 15. Podejrzewam, że przy retinoidach to za mało?A czy przy np Redermicu też musi byc filtr?zrozumiałam, że musi, bo to kwas...może więc przekonam się do tej avenki. tylko czemu trzeba nakładać tego tak dużo...dziękuję za odpowiedzi
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 11:18   #1316
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no racja. do tej pory stosowałam filtr 15. Podejrzewam, że przy retinoidach to za mało?A czy przy np Redermicu też musi byc filtr?zrozumiałam, że musi, bo to kwas...może więc przekonam się do tej avenki. tylko czemu trzeba nakładać tego tak dużo...dziękuję za odpowiedzi
15 za mało jak na Diacneal. Przy redermiu nie musi, on ma kwas hialuronowy a to zupełnie co innego niż kwasy AHA czy BHA. Kw. hialuronowy mocno nawilża skórę.

Jest zreszta wersja redermica z filtrami - redermic xl
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 14:09   #1317
miziowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 86
GG do miziowa
Dot.: Filtry-KONIECZNOŚĆ przy retinoidach????

Cytat:
Napisane przez utrapienie;6088089

[B
miziowa,[/B] specjalistą nie jestem, ale może ty się wypowiedz, co właściwie chcesz osiągnąć?
chc ę się odmłodzić nie mam problemów z cerą...tzn nie miałam wczesniej bo teraz to nie wygląda za ciekawie chcę usunac przebarwienia,zamknąć pory bo chyba całe moje życie były otwarte no i generalnie odświeżyć buzię
miziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:50   #1318
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny, nie wiem gdzie mogę podzielić się swymi spostrzeżeniami, ale skoro uczestniczę w tym wątku...
Od prawie dwóch miesięcy stosuję kurację Effaclarem, Diacnealem w połączeniu z nawilżaczem plus filtry na dzień i Active C.

Ostatnio zaczynam zauważać różnicę.
Pozytywną.
Po pierwsze - coś czego daaawno nie mogłam o sobie powiedzieć - stan mojej cery bez makijażu wygląda równie dobrze jak "z".
Jestem w szoku gdy się sobie przyglądam.
Po drugie - zawsze błyszczałam się w sferze T - w ciągu dnia po jakimś czasie - nie permanentnie, ale zjawisko to występowało.
Gdy zaczęłam swoją przygodę z biochemią, na początku błyszczenie się nasiliło, obecnie - w ogóle nie występuje.
Ani w dzień, ani wieczorem - niesamowite.
I wreszcie po trzecie...
Niedawno usłyszałam od kilku osób... że mam ładną buzię.

Nie zrozumcie mnie źle - nie chcę się chwalić - ale podziałało to na mnie ogromnie motywująco.
Warto było wydać pieniądze, żeby uzyskać taki efekt.
Wypowiedź dedykuję wszystkim Wizażankom, które się aktualnie męczą.
Mam nadzieję, że rezultaty równie pozytywnie Was zaskoczą.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:59   #1319
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

backie stosuję diacneal krócej od Ciebie ale i tak juz tez slysze pochwaly, ze moja cera wyglada lepiej
Obecnie nie mam juz zadnych krostek, jedynie przebarwienia.
To chyba cud

ps. Do diacnealu cera moze sie przyzwyczaic?? Czy efekt dzialania moze byc po pewnym czasie slabszy ?
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 10:52   #1320
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
ps. Do diacnealu cera moze sie przyzwyczaic?? Czy efekt dzialania moze byc po pewnym czasie slabszy ?

Skóra przyzwyczaja sie do kwasów AHA, więc z czasem działanie na pewno słabnie. Diacnealu używałam jako kilkumiesieczne kuracje. Efekt na pewno lepszy niż przy ciągłym stosowaniu. Długo używasz Diacnealu?
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.