Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 19:58   #1321
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem o co sie sprzeczacie HA jest calkowicie bezpieczny, niezaleznie od wieku, bo jest naturalnym skladnikiem ludzkiej skory. Jesli nawet nie przenika w glab (wielkoczasteczkowy), to regeneruje naskorek. Hialuronian sodu jest obecny w wielu preparatach aptecznych, m in zelach ulatwiajacych gojenie skory po operacjach.
Nie widac zadnych przeciwwskazac. A wiadomo, ze lepiej zapobiegac niz leczyc. Powstalych zmarszczek nie da sie usunac, mozna co najwyzej splycic.
Nikt się nie sprzecza, wymieniamy całkowicie kulturalnie poglądy
Ale ok, skończmy temat, opisy półproduktów dla każdego są dostępne, niech każdy czyta, dowiaduje się i wyciąga wnioski dla siebie i wedle swojego rozumowania
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 20:11   #1322
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
opisy półproduktów dla każdego są dostępne, niech każdy czyta, dowiaduje się i wyciąga wnioski dla siebie i wedle swojego rozumowania
a ja powoli zaczynam wątpić w niektóre opisy z BU. Np. w ten:
Cytat:
Napisane przez Biochemia Urody
Modyfikowana, nowa forma retinolu zapewnia wysoką stabilność przez cały okres użytkowania i nie wymaga specjalistycznych opakowań.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:01   #1323
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
a ja powoli zaczynam wątpić w niektóre opisy z BU. Np. w ten:
To jeszcze napisz dlaczego zaczynasz wątpić.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:49   #1324
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja przed chwilą kliknęłam tonik PHA i puder diamentowy .Co sądzicie o tym puderku?Faktycznie rozświetla?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:19   #1325
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
mleczko jedwabne do wlosów z BU

Witam,
Czy ktoraś z was miała moze mleczko jedwabne do włośów z BU? Zastanawiam się nad kupnem , ale wolałabym najpierw poznać opinie. Mam w domu mnóstwo różnych specyfików do włosów i mó TZ dostanie szału jak znowu kupię cos czego potem nie będę uzywała.Prosże o Wasze opinie
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:28   #1326
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A ja przed chwilą kliknęłam tonik PHA i puder diamentowy .Co sądzicie o tym puderku?Faktycznie rozświetla?
ja go mam
jak pisałam wyżej jest ciekawy - ma malusieńkie drobineczki
które rozświetlaja przy padaniu światła na nie

skóra jest milusia po nim

minus - bieli troszeńkę skórę
trzeba używać go baaardzo mało lub najlepiej domieszać do swojego pudru
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:49   #1327
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dzięki ,bo już po zamówieniu naczytałam się,że jest szary itd .Miałam kiedyś perłowy ale używałam go wmasowując palcami w skórę a ten diamentowy chciałabym używać jako typowo wykończeniowy puder.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 11:58   #1328
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

bo w pudełku faktycznie jest szary, na twarzy wyglada ok, szczególnie w piekny słoneczny dzień ehh
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:57   #1329
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

hej, pomozcie dziewczyny, pierwszy raz cos zamawiam i mam problem z wypelnieniem tego kwitka do przelewu a mianowicie ;p czy trzeba wpisywac caly adres w ,,nazwa odbiorcy '' czy moge tylko napisac biochemia urody ? i czy w ,,nazwa zleceniodawcy '' tez mam pisac caly adres czy moge tylko imie i nazwisko ?
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:07   #1330
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
hej, pomozcie dziewczyny, pierwszy raz cos zamawiam i mam problem z wypelnieniem tego kwitka do przelewu a mianowicie ;p czy trzeba wpisywac caly adres w ,,nazwa odbiorcy '' czy moge tylko napisac biochemia urody ? i czy w ,,nazwa zleceniodawcy '' tez mam pisac caly adres czy moge tylko imie i nazwisko ?
Ja wpisuję czasem tylko nazwę odbiorcy bez adresu jeśli robię przelew internetowy, natomiast na poczcie czy w banku się mogą przyczepić ("następnym razem proszę uzupełnić wszystko"), przypuszczam, że tak samo jest z nazwą zleceniodawcy (ja wpisuję wszystkie dane).
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:23   #1331
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja dzis odbieram paczke dam znac po testach, wzielam pare nowosci
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 15:06   #1332
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
To jeszcze napisz dlaczego zaczynasz wątpić.
Szukałam informacji na temat serum RENEW i znalazłam odpowiedź na innym forum (http://www.**********pl/index.php?topic=8336.0).
Retinol bardzo szybko się utlenia, dlatego gotowe kremy z tym składnikiem sprzedawane są w tubkach, pojemnikach air-less itp. A Biochemia przedstawia "modyfikowaną postać retinolu", która się ma nie utlenić przez 6 miesięcy. I tu pojawia się problem... bo ja czułam lekkie przesuszenie tylko na początku renewx2 (dopiero wprowadzali oba sera), ostatnio zaopatrzyłam się w renew'a i nic się nie dzieje.
Przy 1% stężeniu i codziennym używaniu chyba powinnam jednak odczuwać jakąś reakcję nawet po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania
Dodam, że inne użytkowniczki też mają obiekcje co do aktywności tegoż retinolu.

dla jasności - jako reakcję oczekuję przesuszu/podrażnienia, a nie skóry jak pupcia niemowlaczka
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim

Edytowane przez krycha?
Czas edycji: 2009-11-25 o 15:12
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:29   #1333
paulina92
Zadomowienie
 
Avatar paulina92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 417
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Ja wpisuję czasem tylko nazwę odbiorcy bez adresu jeśli robię przelew internetowy, natomiast na poczcie czy w banku się mogą przyczepić ("następnym razem proszę uzupełnić wszystko"), przypuszczam, że tak samo jest z nazwą zleceniodawcy (ja wpisuję wszystkie dane).
ok dziekuje za odpowiedz , wpisze wszystkie dane tylko sie boje ze mi sie nie zmiesc ;p
paulina92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:04   #1334
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny poratujcie mnie
robiłam dziś tonik z kwasami AHA/BHA 10 % z BU. Zapomniałam o emulgatorze i dałam go jako ostatni składnik, zepsułam coś?

w ogóle taka zdenerwowana robiłam ten tonik robiłam go na blacie kuchennym, mogly być jakieś szkodliwe substancje?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:10   #1335
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

gabs, dotarły do mnie buteleczki air-less, o które pytałaś
Przelałam do nich oleje i póki co wrażenia zdecydowanie pozytywne. Buteleczki są przede wszystkim bardzo estetyczne, łatwo je napełnić i "złożyć" (zobaczymy, jak będzie to wyglądało przy ponownym napełnianiu), dozują odpowiednią ilość kosmetyku. Na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem polecam, rzecz ładna i praktyczna, do tego wygląda tak... hmm... profesjonalnie?
Mam nadzieję, że pojawi się wersja o większej pojemności.
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:26   #1336
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
dziewczyny poratujcie mnie
robiłam dziś tonik z kwasami AHA/BHA 10 % z BU. Zapomniałam o emulgatorze i dałam go jako ostatni składnik, zepsułam coś?

w ogóle taka zdenerwowana robiłam ten tonik robiłam go na blacie kuchennym, mogly być jakieś szkodliwe substancje?
A połączyło Ci się dobrze wszystko? Jak wygląda tonik, jest jednolity czy rozdzieliły się warstwy?
Co do blatu, to zawsze warto przed kręceniem przetrzeć blat spirytusem albo chociaż położyć na niego papierowe ręczniki. Jakieś bakterie mogły się ewentualnie dostać, jeśli położyłaś bezpośrednio na blat np. bagietkę i potem zamieszałaś nią tonik. Ale w toniku jest alkohol + niskie ph, więc jest duże prawdopodobieństwo, że zostaną wytępione
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 06:14   #1337
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Szukałam informacji na temat serum RENEW i znalazłam odpowiedź na innym forum (http://www.**********pl/index.php?topic=8336.0).
Retinol bardzo szybko się utlenia, dlatego gotowe kremy z tym składnikiem sprzedawane są w tubkach, pojemnikach air-less itp. A Biochemia przedstawia "modyfikowaną postać retinolu", która się ma nie utlenić przez 6 miesięcy. I tu pojawia się problem... bo ja czułam lekkie przesuszenie tylko na początku renewx2 (dopiero wprowadzali oba sera), ostatnio zaopatrzyłam się w renew'a i nic się nie dzieje.
Przy 1% stężeniu i codziennym używaniu chyba powinnam jednak odczuwać jakąś reakcję nawet po 3 tygodniach od rozpoczęcia stosowania
Dodam, że inne użytkowniczki też mają obiekcje co do aktywności tegoż retinolu.

dla jasności - jako reakcję oczekuję przesuszu/podrażnienia, a nie skóry jak pupcia niemowlaczka
A próbowałaś dowiedzieć się coś na ten temat u źródła? Co na te obiekcje BU?
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:36   #1338
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
gabs, dotarły do mnie buteleczki air-less, o które pytałaś
Przelałam do nich oleje i póki co wrażenia zdecydowanie pozytywne. Buteleczki są przede wszystkim bardzo estetyczne, łatwo je napełnić i "złożyć" (zobaczymy, jak będzie to wyglądało przy ponownym napełnianiu), dozują odpowiednią ilość kosmetyku. Na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem polecam, rzecz ładna i praktyczna, do tego wygląda tak... hmm... profesjonalnie?
Mam nadzieję, że pojawi się wersja o większej pojemności.
Dzięki za info, ciekawa jestem jeszcze jak po kilku dniach się będzie zachowywać - i tak w styczniu najbliższe zamówienie, więc mam czas. Bo na mazidłach airlessy niestety się potrafiły rozkrzaczyć po kilku dniach jak się źle złożyło, choć nigdzie nei było napisane jak złożyć.

Czekam na wyniki dalszych testów
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 08:16   #1339
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
A połączyło Ci się dobrze wszystko? Jak wygląda tonik, jest jednolity czy rozdzieliły się warstwy?
Co do blatu, to zawsze warto przed kręceniem przetrzeć blat spirytusem albo chociaż położyć na niego papierowe ręczniki. Jakieś bakterie mogły się ewentualnie dostać, jeśli położyłaś bezpośrednio na blat np. bagietkę i potem zamieszałaś nią tonik. Ale w toniku jest alkohol + niskie ph, więc jest duże prawdopodobieństwo, że zostaną wytępione

dziękuję bardzo
tonik wygląda jak tonik, wszystko jest jednolite, połączone, kolor żółty.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 10:00   #1340
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
A próbowałaś dowiedzieć się coś na ten temat u źródła? Co na te obiekcje BU?
Na ich stronie jest opis, który zacytowałam wcześniej. Podejrzewam, że to samo napisaliby mi jako odpowiedź. Ale masz rację - lepiej się spytać niż z góry zakładać co by było - wyślę dziś do nich maila z pytaniem
Ja ekspertką nie jestem (i daaaleko mi do niej) i nie wiem czym różni się Hydrogenated retinol od zwykłego retinolu. Jednak na tamtym forum (femineus) wypowiedziały się osoby, które wg mnie znają się na rzeczy. Dlatego prawdopodobnie do tego konkretnego serum już nie wrócę niezależnie od odpowiedzi BU.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:13   #1341
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Na ich stronie jest opis, który zacytowałam wcześniej. Podejrzewam, że to samo napisaliby mi jako odpowiedź. Ale masz rację - lepiej się spytać niż z góry zakładać co by było - wyślę dziś do nich maila z pytaniem
Ja ekspertką nie jestem (i daaaleko mi do niej) i nie wiem czym różni się Hydrogenated retinol od zwykłego retinolu. Jednak na tamtym forum (femineus) wypowiedziały się osoby, które wg mnie znają się na rzeczy. Dlatego prawdopodobnie do tego konkretnego serum już nie wrócę niezależnie od odpowiedzi BU.
Nie mówię, że te osoby racji nie mają, a skoro się naprawdę znają to tym bardziej, jestem ciekawa tylko, co powie na to BU, bo w sumie czemu mielby pisać bzdury na swojej stronie? Mam przynajmniej nadzieję, że nie piszą , "trochę" zraziłoby to klientów, warto więc to wyjaśnić
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:15   #1342
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo
tonik wygląda jak tonik, wszystko jest jednolite, połączone, kolor żółty.
Jeśli wszystko się dobrze połączyło, to powinno być ok Jakbyś miała jakieś wątpliwości, pisz śmiało maila do BU, panie odpowiadają szybko i na temat.
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:34   #1343
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Mam przynajmniej nadzieję, że nie piszą , "trochę" zraziłoby to klientów, warto więc to wyjaśnić
Ja też mam taką nadzieję . Napisałam już do nich maila, więc jak dostanę odpowiedź, to na pewno wkleję.
Niezależnie jednak od odpowiedzi ja nie zrezygnuję (poza tym konkretnym produktem) z zakupów na BU.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:13   #1344
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny
Włąśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia z BU, przejrzałam kilkanaście stron wątku ale niestety nei znalazłam nic na temat oleju kokosowego ekologicznego , czy może ktoś z Was stosował go na włosy i czy efekt był zadowalający po stosowaniu go?
bedę wdzięczna za informacje
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 19:44   #1345
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Włąśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia z BU, przejrzałam kilkanaście stron wątku ale niestety nei znalazłam nic na temat oleju kokosowego ekologicznego , czy może ktoś z Was stosował go na włosy i czy efekt był zadowalający po stosowaniu go?
bedę wdzięczna za informacje
Sądzę, że olej ten nie różni się w działaniu od innych kokosowych zimnotłoczonych, nierafinowanych olei z innych źródeł dlatego polecam lekturę tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
lub zadanie również tam tego pytania.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:03   #1346
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zachęcona opiniami wizazanek o sklepie BU złożyłam zamówienie i z niecierpliwością czekam na paczkę, przysłali mi wczoraj e-maila ze juz wysłali, odliczam juz godziny tak nie mogę się doczekać kosmetyków, mam nadzieje że wszystko bedzie oki

Zamówiłam:
żel hialuronowy 1%
Tonik rózano-mleczny
hydrolat pomarańczowy
hydrolat z kocanki
hydrolat oczarowy
puder bambusowy z jedwabiem
serum-olejek regulujący Lemon
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:40   #1347
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Włąśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia z BU, przejrzałam kilkanaście stron wątku ale niestety nei znalazłam nic na temat oleju kokosowego ekologicznego , czy może ktoś z Was stosował go na włosy i czy efekt był zadowalający po stosowaniu go?
bedę wdzięczna za informacje
miałam go (wyrzuciłam właśnie wczoraj opakowanie z 1/4 olejku do kosza, przeterminowane. ) Efekt był świetny (zdrowe, lśniące, miękkie włosy), szczególnie po kilku razach tylko porządnie umyj włosy szamponem.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:42   #1348
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Włąśnie przymierzam się do pierwszego zamówienia z BU, przejrzałam kilkanaście stron wątku ale niestety nei znalazłam nic na temat oleju kokosowego ekologicznego , czy może ktoś z Was stosował go na włosy i czy efekt był zadowalający po stosowaniu go?
bedę wdzięczna za informacje
Ja ma ten olejek. Użyłam kilka razy i teraz leży w szufladzie i się kurzy. Strasznie obciążał moje włosy nawet w malutkiej ilości. Ogólnie to mam włosy suche i zniszczone przez farbowanie i suszenie suszarką i myślałam, że pomoże mi je trochę pod regenerować, ale jednak jest dla nich za ciężki.
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 22:44   #1349
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczynki a co myślicie o tym:

Cera mieszana, policzki suchawe, strefa T troche tłusta, skłonność do zapychania, zaskórników, 23 lata.

Serum Lemon + żel Hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5
% ?
ten żel jest wielkocząsteczkowy, czy mało? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat

__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 23:21   #1350
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
miałam go (wyrzuciłam właśnie wczoraj opakowanie z 1/4 olejku do kosza, przeterminowane. ) Efekt był świetny (zdrowe, lśniące, miękkie włosy), szczególnie po kilku razach tylko porządnie umyj włosy szamponem.
Zgadzam się - daje bardzo fajen efekty. Uzywam na noc przed myciem, nawet nie tak dużo, a po myciu o wiele bardziej błyszczące. Ale moje pióra to takie, że nic ich nie obciąży.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dzięki za info, ciekawa jestem jeszcze jak po kilku dniach się będzie zachowywać - i tak w styczniu najbliższe zamówienie, więc mam czas. Bo na mazidłach airlessy niestety się potrafiły rozkrzaczyć po kilku dniach jak się źle złożyło, choć nigdzie nei było napisane jak złożyć.

Czekam na wyniki dalszych testów
Właśnie nie wiem na ile to zła fama na temat tych z mazideł. Miałam najednego i wszystko było jak nabardziej ok. Ok, jeden padł, ale chyba jakoś po roku używania- więc wytrzymałość niezła.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.