Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 19:05   #1321
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam taki kasztan złoto-rudy...i nie chce takiego. Trzymam chne ok 2h a im dluzej trzymam tym bardziej czarwonawy i ciemny odcien jest, co mi już wogole nie odpowiada...



hmm rozjaśniacz to dla mnie ostateczność..skoro nic nie poradzicie kochane dziewczęta, to chyba wypiore je ostro z mojej ukochanej chny i siegne po jasniejszy odcien farby...a tak bardzo nie chce tego robić...
No ale dziekuje wam za odpowiedź
Nerla a jaki masz naturalny kolor wlosow?
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 00:31   #1322
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Jakiś mysi ciemny blond/jasny brąz nie pamiętam już
ale jak pierwszy raz nakładałam chne to na jasne włosy, po rozjaśnianiu i wtedy kolor był pięęęękny...taki soczysty pomarańczowy....a teraz tak ściemniał, że mi ludzie mówią ze mam brąz a mnie to denerwuje (:
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 11:36   #1323
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobilam wlosy mieszanka Nupur nie odstawiajac jej na kilka godzin i trzymalam krocej niz zaleca producent i wyszedl mi kolor brazu jakby czekolady z pralina a na zdjeciach wyglada on za zupelnie inaczej tak w zaleznosci od swiatla, raz bordo, raz jakbym miala pasemka.[ATTACH]Załącznik 2470516

Załącznik 2470517

Załącznik 2470519

Załącznik 2470520

Załącznik 2470521[/ATTACH]
Ale super kolor Uzywasz tylko henny nupur?


Henna+ amla + indygo = co z tego może wyjść ? Indygo barwi włosy na czarno, tak ?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 13:28   #1324
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ale super kolor Uzywasz tylko henny nupur?


Henna+ amla + indygo = co z tego może wyjść ? Indygo barwi włosy na czarno, tak ?
Uzylam tym razem samej mieszanki Nupur Mehendi bez zalecen producenta by odczekac tych pare godzin az mieszanka nabierze wlasciwosci koloryzujacych. Trzymalam rowniez krocej na wlosach ok. 2 godz i wyszedl mi taki blizej nieokreslony kolor. W sztucznym swietle wydaje sie byc brazowy z czerwonymi refleksami i pieknie blyszczy, mysle, ze to dlatego, ze stary kolor zostal ozywiony. Indygo moze dac ci odcien czerni jezeli nalozysz go na wlosy wczesniej pofarbowane henna.
Zamowilas te mieszanki Nupur?
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 20:31   #1325
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Henna+ amla + indygo = co z tego może wyjść ? Indygo barwi włosy na czarno, tak ?
Mi z takiej mieszanki wychodzi ciemny brąz, bez typowo hennowej rudej poświaty.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:41   #1326
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mi z takiej mieszanki wychodzi ciemny brąz, bez typowo hennowej rudej poświaty.
A w jakich proporcjach to mieszasz ?

Cytat:
madzienka79
Zamowilas te mieszanki Nupur?
Jeszcze się zastanawiam
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 07:58   #1327
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A w jakich proporcjach to mieszasz ?


Tak mniej więcej 1,5(2)-1-1 , henna-amla-indygo.Własnie taka mieszanka mi się studzi , zobaczymy jaki kolorek dzisiaj wyjdzie.Zdjęcie z moim kolorem włosów po takiej mieszance jest gdzieś na początku watku.
Zresztą jest to taki kolor jak na tym niewyraznym zdjeciu w awatarze
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2009-08-29 o 08:04
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:03   #1328
yoannvoy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.
Mam włosy farbowane lorealem bez amoniaku (casting) na 24 mycia. Minęły jakieś 2 miesiące odkąd go położyłam, 24 mycia były już dawno temu, ale kolor pozostał i widać mi odrosty. Chciałabym pomalować włosy mieszkaną henny i indygo (naturalnymi, nie venitami etc :P ), tylko nie wiem czy przypadkiem nie zrobi mi to spustoszenia na włosach, albo dwóch różnych kolorów (jeden na miejscu włosów farbowanych, drugi na naturalnych). Proszę o pomoc

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

A. I co powinnam dodać do tej mieszkanki, żeby mi nie wysuszyło włosów? (Mam suche, a ponoć henna dodatkowo wysusza. Chyba, że to mit?)
yoannvoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 13:48   #1329
amber33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Re: Chna, basma

Cytat:
Napisane przez zouza Pokaż wiadomość
czy możesz mi doradzić? miałam kiedyś gęste włosy , dziś nie są może takie cinkie, ale bardzo jak to mówię flakowate, chciałam wię podreperować ich stan chną, ale po pierwsze wyczytałąm, ze tak naprawdę chna niszczy włocy, a po drugie ile muszę czekać od ostatniecho farbowania chemicznego ze by mi pastwicho nie wyszlo? i jak dlugo trzeba będzie czekać po chnie zeby można było stosować chemie?
Mialam tez z natury grube i w sumie ladne wlosy ale zaczelam uzywac farb chemicznych zeby je przyciemnic a potem znowu chcialam miec jasniejsze i zrobilam 2 dekolotyzacje w ciagu miesiaca. Ten kto robil taki zabieg to wie ze wlosy robia sie jak kepa siana i pekaja w reku. Od tego czasu minelo 7 miesiecy i moje wlosy znowu sa mieciutkie i blyszczace. Moje sa jasno brazowe ale czytalam ze jesli sie henne zaleje wrzatkiem to niszczy sie barwnik i dziala jak odzywka , zebymiec pewnosc ze nie bedzie efektu koloryzacji, nie nalezy trzymac dluzej niz 2 godziny od zmieszania skladnikow.Zeby nie miec"pastwiska" mozesz przed henna wlosy umyc szamponem w wodzie z soda a potem splukac woda z octem.
amber33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:48   #1330
Pomponik90
Przyczajenie
 
Avatar Pomponik90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

a ja mam pytanie do Was jestem poczatkująca w tym temacie jednakże chciałabym zafarbować włoski henna z indygo na kolor czarny ociepłym odcieniu( jak wyjdzie zimny nic sie nie stanie:P) btw korzystam z receptur magicznych podanych na www.mazidla.pl

i stad moje pytanie do Was:

czy jesli moje naturalne wloski ciemny brąz potraktuje taka mixtura to albo wyjdzie to co chce albo w najgorszymwypadku co moze wyjsc?? chodzi mi o to czy istnieje jakaś możliwość ze wyjdzie mi jakiś ekstremalny bardzo kolor typu granatowy czy coś takiego
Pomponik90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:21   #1331
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Chciałam sobie pofarbowac henną włosy, żeby były grubsze, mocniejsze i miały ładny odcień. Chciałam zalać hennę wrzątkiem, żeby utraciła barwnik, ale na mazidłach pisze:
"- nie rozrabiaj henny gorącą wodą! Gorąca woda "zabija" lawson i końcowy efekt kolorystyczny będzie pomarańczowy, a nie intensywny miedziano-czerwony"
Więc nie warto chyba ryzykowac...

I w końcu nie wiem co zrobić. Czy kupić amle, czy henne, czy indygo, jak pomieszać, czy może kupić chne Eldu..
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 06:14   #1332
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Nie ma szans żeby henna całkowicie utraciła barwnik i nie wyszedł kolor. Mysle że szkoda zachodu i niechcianego koloru...już lepiej zrob sobie taką mieszanke jak pisano kilka postów wcześniej jak chcesz brąz. Bo czystą chną uzyskasz rudy.
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:27   #1333
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Mi by tam rudy nie przeszkadzał. Wręcz marzę o rudym
Ale. Narazie nie chcę, nie wiem co mi wyjdzie, na jakieś ostrzejsze kolory odważę się jak będe miała 18 lat.
Chyba wymieszam chne i basme. Przynajmniej wiem, że dostane.

A z czym by jeszcze można chne pomieszać, żeby wyszedł mniej intensywny kolor? Z odżywką? Olejkiem rycynowym?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:16   #1334
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie wizażanki! Zapragnęłam zafarbować henną włosy.Chciałam osiągnąc efekt jasnej marchewki-żywy pomarańcz.Mam włosy ciemny blond.Kupiłam Chne VENITA 4. Niestety wyszedł mi kolor miedziany, zbyt ciemny jak dla mnie.Może z własnych doświadczeń wiecie jaką henne mogłabym kupić by wyszedł mi odcień pomarańczowy? Z góry dzięki i pozdrawiam
__________________
Przeżyj życie tak abyś na koniec mógł powiedzieć....NIE ŻAŁUJE!
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:33   #1335
kakusia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Witam! Czy ktoś wie czym najszybciej wymyć kolor? Czy da się to zrobić całkowicie? I wreszcie ile to potrwa? Moje włosy były pięknego koloru(dopiero teraz to doceniam) - ciemny blond o złotym połysku no i niestety coś mi strzeliło i użyłam henny z Venity nr 4 czyli "Chna". teraz mam na glowie coś ognisto rudego!!!;/ PROSZĘ o pomoc!!
kakusia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 16:37   #1336
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kakusia93 Pokaż wiadomość
Witam! Czy ktoś wie czym najszybciej wymyć kolor? Czy da się to zrobić całkowicie? I wreszcie ile to potrwa? Moje włosy były pięknego koloru(dopiero teraz to doceniam) - ciemny blond o złotym połysku no i niestety coś mi strzeliło i użyłam henny z Venity nr 4 czyli "Chna". teraz mam na glowie coś ognisto rudego!!!;/ PROSZĘ o pomoc!!
Raczej sie nie da i musisz poczekac az wlosy odrosna. Fryzjerzy raczej tez sie "boja" robic dekoloryzacje na wlosach farbowanych henna.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:08   #1337
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie Panie!
Wymieszałam hennę "jasny brąz Khadi" i resztki proszku Kalpi Tone. Mogę spodziewać się troszkę ciemniejszego koloru niż zamierzony?
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:00   #1338
electraaa
Raczkowanie
 
Avatar electraaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

jesli chodzi o henne to ponoc jest tak ze , po hennie trudno pozniej zafarbowac wlosy (wiem to od fryzjerki, farba poprostu nie lapie
) , gdyz sama wpadlam na genialny ppmysl farbowania nia jednak mi odradzono
electraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:49   #1339
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Czy możecie polecić mi strony na których można zakupić niedrogie indygo?
Właśnie dowiedziałam się, że w helfach już nie będzie tego z firmy Zarqa
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 11:14   #1340
201608170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 422
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny, po jakim czasie dostarczono wam produkty zamówione z Mazideł?
201608170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:57   #1341
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi strony na których można zakupić niedrogie indygo?
Właśnie dowiedziałam się, że w helfach już nie będzie tego z firmy Zarqa
Nie tylko Helfy tutaj w Anglii gdzie mialam dostep do Indygo tej firmy tez od paru miesiecy jest pomor. Dostalas informacje dlaczego? Mi udalo sie zakupic 6 opakowan ale niestety zuzylam juz je w ciagu dwoch dni. Szkoda bo te indygo bylo naprawde dobre mimo, ze musialam powtarzac farbowanie.
Mysle zeby kupic Khadi ale nie wiem jak u nich z jakoscia.
A wiesz, ze w jednym z londynskich muzeow stoi opakowanie ZARQA "black henna" jako jeden z najstarszych i najlepszych jakosciowo produktow naturalnych do farbowania wlosow? Na necie mozna znalezc te informacje.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 13:43   #1342
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Nie tylko Helfy tutaj w Anglii gdzie mialam dostep do Indygo tej firmy tez od paru miesiecy jest pomor. Dostalas informacje dlaczego? Mi udalo sie zakupic 6 opakowan ale niestety zuzylam juz je w ciagu dwoch dni. Szkoda bo te indygo bylo naprawde dobre mimo, ze musialam powtarzac farbowanie.
Mysle zeby kupic Khadi ale nie wiem jak u nich z jakoscia.
A wiesz, ze w jednym z londynskich muzeow stoi opakowanie ZARQA "black henna" jako jeden z najstarszych i najlepszych jakosciowo produktow naturalnych do farbowania wlosow? Na necie mozna znalezc te informacje.

Nie napisali dlaczego....będzie dostępna tylko Khadi ale ona kosztuje 27zł/100g a Zarqa 19zł/ 100g więc różnica jest


A indygo z mazideł jakie ma opinie ?

Szlag mnie zaraz trafi no żeby w takim dużym mieście nie było ani jednego sklepiku indyjskiego;/ żebym mogła sobie w spokoju kupić to co chcę

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2009-09-02 o 13:48
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:11   #1343
mirarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie Panie!
Nie wie ktoś może ile jest w stanie przetrwać rozrobiona henna? Bo z dzisiejszego farbowania zostało mi sporo i nie chciałabym wylewać...
Pomyślałam sobie, że jak przelałabym do mniejszej miseczki, owinęła folią i włożyła do lodówki to mogła bym znowu z niej skorzystać za parę dni w formie odżywki. Ktoś ma takie doświadczenia?
mirarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 16:28   #1344
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirarz Pokaż wiadomość
Drogie Panie!
Nie wie ktoś może ile jest w stanie przetrwać rozrobiona henna? Bo z dzisiejszego farbowania zostało mi sporo i nie chciałabym wylewać...
Pomyślałam sobie, że jak przelałabym do mniejszej miseczki, owinęła folią i włożyła do lodówki to mogła bym znowu z niej skorzystać za parę dni w formie odżywki. Ktoś ma takie doświadczenia?
Mozna i tak albo zamrozic.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Nie napisali dlaczego....będzie dostępna tylko Khadi ale ona kosztuje 27zł/100g a Zarqa 19zł/ 100g więc różnica jest


A indygo z mazideł jakie ma opinie ?

Szlag mnie zaraz trafi no żeby w takim dużym mieście nie było ani jednego sklepiku indyjskiego;/ żebym mogła sobie w spokoju kupić to co chcę
Ta Khadi to naet tutaj jest prawie niedostepna, kupilabym ja gdybym wiedziala, ze jakosciowo jest dobra a nie, ze place jedynie za marke tej firmy.
Beatka pare postow wczesniej napisala, ze uzywala indygo z mazidel i jest raczej zadowolona.
A ty myslisz, ze mnie szlag nie trafia, ze mam tu w Londynie dzielnice hinduska a tez nie moge wszystkiego dostac bo nie ma albo ceny sa z kosmosu.
Tutaj na dobre jakosciowe indygo za 100g kosztowaloby prawie 7 funtow! a ja potrzebuje conajmniej z 600g na farbowanie.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-09-02 o 16:31
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 17:56   #1345
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Mozna i tak albo zamrozic.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



Ta Khadi to naet tutaj jest prawie niedostepna, kupilabym ja gdybym wiedziala, ze jakosciowo jest dobra a nie, ze place jedynie za marke tej firmy.
Beatka pare postow wczesniej napisala, ze uzywala indygo z mazidel i jest raczej zadowolona.
A ty myslisz, ze mnie szlag nie trafia, ze mam tu w Londynie dzielnice hinduska a tez nie moge wszystkiego dostac bo nie ma albo ceny sa z kosmosu.
Tutaj na dobre jakosciowe indygo za 100g kosztowaloby prawie 7 funtow! a ja potrzebuje conajmniej z 600g na farbowanie.
A wydawałoby się, że w Londynie jest wszystko
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 18:11   #1346
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A wydawałoby się, że w Londynie jest wszystko
Tez mi sie tak wydawalo zanim tutaj przyjechalam i okazalo sie jak dla mnie, ze nic nie ma. tego czego ja potrzebuje, nawet niemieckie sieci supermarketow oferuja tylko i wylacznie angielskie produkty.
Deborach sprawdzalam te mieszanki Nupur tutaj tez znalazlam taka jaka ty wyszukalas na amazonie to jest starszy produkt od Nupur Mehendi i zawiera tylko cztery ziola w skladzie, Nupur jest bogatsza mieszanka stad roznica i w cenie i wagowo. A moze ja juz ci to pisalam?
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 18:29   #1347
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mirarz Pokaż wiadomość
Ktoś ma takie doświadczenia?
Któraś z dziewczyn w tym wątku pisała, że nadwyżkę rozrobionej henny przechowuje w zamrażarce. Przeszukaj wątek. Ja nie próbowałam
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 19:16   #1348
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Tez mi sie tak wydawalo zanim tutaj przyjechalam i okazalo sie jak dla mnie, ze nic nie ma. tego czego ja potrzebuje, nawet niemieckie sieci supermarketow oferuja tylko i wylacznie angielskie produkty.
Deborach sprawdzalam te mieszanki Nupur tutaj tez znalazlam taka jaka ty wyszukalas na amazonie to jest starszy produkt od Nupur Mehendi i zawiera tylko cztery ziola w skladzie, Nupur jest bogatsza mieszanka stad roznica i w cenie i wagowo. A moze ja juz ci to pisalam?
Nie, nie pisałaś wcześniej. Dziękuję za informacje
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:36   #1349
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cos nam watek o hennie umiera i indygo tez. Cos trudniej je dostac, ja juz wykupilam wszystkie z data waznosci do konca marca 2010 podejrzewalam, ze moze zbiory byly nieudane i tak chyba jest bo z tego co mowia, zbiory herbaty i ziol byly kiepskie w tym roku, wiec szykuja sie 15-sto procentowe podwyzki w UK. Ci producenci co zdazyli zakupic indygo z tegorocznych zbiorow ladnie moga sobie zaspiewac za cene i ci co maja jeszcze zapasy na zbyciu. Na calej dzielnicy hindusko-pakistanskiej nie zakupilam indygo, dopiero w sklepie online IndiaShop, ale i tak wzielam wszystko bo drogo jeszcze nie bylo.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:56   #1350
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Drogie wizażanki! Zapragnęłam zafarbować henną włosy.Chciałam osiągnąc efekt jasnej marchewki-żywy pomarańcz.Mam włosy ciemny blond.Kupiłam Chne VENITA 4. Niestety wyszedł mi kolor miedziany, zbyt ciemny jak dla mnie.Może z własnych doświadczeń wiecie jaką henne mogłabym kupić by wyszedł mi odcień pomarańczowy? Z góry dzięki i pozdrawiam Proszę o pomoc
__________________
Przeżyj życie tak abyś na koniec mógł powiedzieć....NIE ŻAŁUJE!
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.