Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 10:50   #1141
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No, Elianko, że wyglądałaś bombowo, to mało powiedziane!
Skóra jak śnieg biała!
I krwista czerwień sukienki! Yeah! Czerwień rządzi

P.S. Pozdrwowienia dla Rodzicieli
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 11:08   #1142
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki dziewczyny

Ja nic nie robię, mam wrażenie, że jestem opalona nawet teraz... dziś o filtrze zapomniałam (nie wiem jakim cudem).

Skórę mam w plamki i czerwone placki a na zdjęciach tak fajnie światło odbija... chciałabym taką siebie widzieć w lustrze....

Natrix - dziękuję za pozdrowienia tata się ze mnie śmieje, ze jak teraz schudłam to jestem chuda, blada i mam małe cycki, taki zamorek )- blada ok, cycki ok, ale czemu chuda...?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:20   #1143
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianka śliczna jesteś i tyle ja tam w sumie chcialabym 2-3 kg schudnąć,ale o biust się obawiam (jest jedną z nielicznych moich zalet 70 E )
poza tym wstąpilam dzisiaj do natury... i czerwony cień nie istnieje :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:49   #1144
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Elianka śliczna jesteś i tyle ja tam w sumie chcialabym 2-3 kg schudnąć,ale o biust się obawiam (jest jedną z nielicznych moich zalet 70 E )
otóż to. na wakacjach w Grecji schudłam koło 5kg, mimo iż starałam sie do tego nie dopuścić. na twarzy pojawił mi się ledwo widoczny zarys kości policzkowych (w których istnienie wątpiłam), i to mi się podoba, ale większość biustonoszy, z których piersi mi się wręcz wylewały, stały się za duże... Teraz się obżeram, żeby wrócić do swojego 70DD/E

(u mnie w drogerii ekspedientka dziwnie się na mnie spojrzała, gdy zapytałam o czerwony cień...)

myślicie, że ogórek rzeczywiście rozjaśnia skórę, czy tylko daje chwilowy efekt subtelnego rozświetlenia?
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 16:07   #1145
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco, ogórek faktycznie ma właściwości wybielające, ale chyba musiałabyś leżeć z nim godzinami przez wiele dni, żeby się ich dopatrzeć polecam za to tonik ogórkowy ziaja, tani jak barszcz, a ładnie oczyszcza bladą cerę
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:18   #1146
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jak to nie ma czerwonego cienia - to co ja mam?
Inglot ma, vipera ma, nouba ma - Pani się nie zna.

Elianko klasa ja bym tylko rajstopy na cieliste zmieniła - ale ja nie lubię czarnych rajstop to może i dlatego.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 20:20   #1147
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

elianko wyglądasz obłędnie

Ogórek rozjaśnia, ale cytryna jest o dużo pod tym względem lepsza. Jednak pod oczy sprawdza się genialnie. Tylko szczerze- jeżeli masz dostęp do ogórków ze sklepu, marketu itp. to nie masz się czym fatygować. Są one nasiąknięte azotem i środkamni konserwującymi do granic możliwości. Szukaj w sklepach z ekologiczną żwnością, albo w przydomowym ogródku

natrix zazdroszczę tegoż pudru. Czy jest możliwość, żebyś wkleiła fotkę kawałka ciała z tym pudrem? Mam na niego wielką ochotę, ale zanim zacznę prawdziwe łowy to warto się w informacje wyposażyć

Zazdroszczę tych biustów.... Każdy spadek wagi kończy się u mnie koszmarkiem.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 20:20   #1148
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziewczyny wiem,ze moze nie powinnam tutaj tego pisac, ale czy moze ma ktos Dry Flo? i jesli tak to moze odpowiedziec mi na priva na kilka pytan?
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:01   #1149
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

Elianko klasa ja bym tylko rajstopy na cieliste zmieniła - ale ja nie lubię czarnych rajstop to może i dlatego.
hihih, ja z kolei nie lubię cielistych

estra- dziękuję
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:47   #1150
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
black-bubu Jakiej firmy masz te czerwone cienie?
a jakiejś takiej bazarowej z poradnika domowego czy coś, wcześniej miałam z oriflame - ale dosyć dawno to było, te bazarowe na bazie sobie bardzo chwalę. A zdjęcie dam, pewnie, że dam, jak tylko w najbliższym czasie się nimi pomaluję to cyknę foto. Elianko jak ty pięknie wyglądałaś, bosko, ta czerwona sukienka, no aż mi pomysł na wesele podrzucialaś też kupię czerwoną kieckę, bo mam w sierpniu a nie mam w ogóle pojęcia w co się wyszykować
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:51   #1151
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wróciłam wczoraj z wakacji w Bułgarii i muszę się pochwalić że nie opaliłam się wróciłam z jedną pięćdziesiątką więcej niż pojechałam (dostałam ją z miłym komentarzem „nie znam nikogo poza Tobą, komu mogłaby być potrzebna a ja jej nie chcę” :P)
Chciałabym pokazać kilka zdjęć z moją przyjaciółką (oczywiście wyraziła zgodę)która uwielbia się opalać choć z racji mojego „fanatyzmu” bladością, filtrami itp. grzecznie nie opala już tak bardzo twarzy i wraca z wakacji od dwóch lat bez plam. Osobiście nie uważam, że ludzie opaleni wyglądają źle, mojej Roxi nie potrafię wyobrazić sobie bez opalenizny ona z kolei mnie z opalenizną. Nie usłyszałam żadnych niemiłych komentarzy, może dlatego, że ja także nie komentuje ludzi, którzy się opalają. Uważam, że każdy człowiek dąży do samoakceptacji i najważniejsze, żeby czuł się sam ze sobą dobrze, bez znaczenia czy z opalenizną i zielonymi włosami czy z bladą cerą. My bladolice, możemy się tylko cieszyć że akceptujemy się bez niszczenia sobie skóry J
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 10:27   #1152
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Zazdroszczę tych biustów.... Każdy spadek wagi kończy się u mnie koszmarkiem.
Ja mam tak samo, odchudzam sie teraz i z biustu zleciało mi z 98 cm do 91

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z wakacji w Bułgarii i muszę się pochwalić że nie opaliłam się wróciłam z jedną pięćdziesiątką więcej niż pojechałam (dostałam ją z miłym komentarzem „nie znam nikogo poza Tobą, komu mogłaby być potrzebna a ja jej nie chcę” :P)
Chciałabym pokazać kilka zdjęć z moją przyjaciółką (oczywiście wyraziła zgodę)która uwielbia się opalać choć z racji mojego „fanatyzmu” bladością, filtrami itp. grzecznie nie opala już tak bardzo twarzy i wraca z wakacji od dwóch lat bez plam. Osobiście nie uważam, że ludzie opaleni wyglądają źle, mojej Roxi nie potrafię wyobrazić sobie bez opalenizny ona z kolei mnie z opalenizną. Nie usłyszałam żadnych niemiłych komentarzy, może dlatego, że ja także nie komentuje ludzi, którzy się opalają. Uważam, że każdy człowiek dąży do samoakceptacji i najważniejsze, żeby czuł się sam ze sobą dobrze, bez znaczenia czy z opalenizną i zielonymi włosami czy z bladą cerą. My bladolice, możemy się tylko cieszyć że akceptujemy się bez niszczenia sobie skóry J
wow, jaki kontrast

aa przypomniało mi się coś czym sie miałam z wami podzielić: otóż byłam ostatnio u rodziny i na jednym ze spotkań moja mama, wiek 55 lat siedziała obok cioci w wieku 45 lat. Ciocia wyglądała przy mojej mamie jak skwarka miała taką suchą, pomarszczoną skórę, pełno przebarwień... ciocia odkąd pamiętam siedziała całymi dniami na leżaku przed domem i smażyła sie na słońcu. Moja mama jakoś z kolei nie unikała specjalnie słońca ani sie nie filtruje(pracuje nad tym), ale nigdy sie też nie opalała tak jak ciotka. Kolejny dowód na to, że bladość się opłaca.

Z kolei moja znajoma, w moim wieku czyli 20 lat skarżyła mi się ostatnio na zmarszczki w okolicach ust. Powód? Jest wielką fanką opalenizny, teraz troche przystopowała i tej zimy wyglądała normalnie, ale jak tylko przyszło lato.... Oczywiście, ona nie widzi żadnej zależności miedzy swoimi zmarszczkami a opalaniem
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 11:54   #1153
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A tak sie zapytam - nie boicie się smarować filtry chemicznymi na codzień? Zwłaszcza, że nie ma jeszcze wieloletnich badań nad ich skutecznością, a a chemiczne przypominają swoją budową hormony? Myślicie, ze to nie będzie miało wpływu na wasze zdrowie?
Czy może używacie filtrów mineralnych?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:26   #1154
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
natrix zazdroszczę tegoż pudru. Czy jest możliwość, żebyś wkleiła fotkę kawałka ciała z tym pudrem? Mam na niego wielką ochotę, ale zanim zacznę prawdziwe łowy to warto się w informacje wyposażyć
Czy masz na myśli ten brokatowy puder z 'efektem Edwarda'?
Postaram się niebawem wrzucić jakąś fotkę Jak słońce u mnie wyjdzie, bo efekt widać najlepiej w słońcu
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 15:09   #1155
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z wakacji w Bułgarii i muszę się pochwalić że nie opaliłam się wróciłam z jedną pięćdziesiątką więcej niż pojechałam (dostałam ją z miłym komentarzem „nie znam nikogo poza Tobą, komu mogłaby być potrzebna a ja jej nie chcę” :P)
Chciałabym pokazać kilka zdjęć z moją przyjaciółką (oczywiście wyraziła zgodę)która uwielbia się opalać choć z racji mojego „fanatyzmu” bladością, filtrami itp. grzecznie nie opala już tak bardzo twarzy i wraca z wakacji od dwóch lat bez plam. Osobiście nie uważam, że ludzie opaleni wyglądają źle, mojej Roxi nie potrafię wyobrazić sobie bez opalenizny ona z kolei mnie z opalenizną. Nie usłyszałam żadnych niemiłych komentarzy, może dlatego, że ja także nie komentuje ludzi, którzy się opalają. Uważam, że każdy człowiek dąży do samoakceptacji i najważniejsze, żeby czuł się sam ze sobą dobrze, bez znaczenia czy z opalenizną i zielonymi włosami czy z bladą cerą. My bladolice, możemy się tylko cieszyć że akceptujemy się bez niszczenia sobie skóry J
jakiego filtra używałaś (jakiej firmy)? widać, że chroni jak należy
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 17:30   #1156
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ktosia - chyba nic nie podkreśla jasnej cery tak dobrze jak opalona towarzyszka

dzisiaj też to zauważyłam. spotkałam dzisiaj dwie koleżanki i porównywałyśmy kolor rąk. moje, które są teraz nieco opalone (dobre dwa tony ciemniejsze od twarzy) przy ich wyglądały na mlecznobiałe
na dodatek jako że sie spieszyłam, nie chcąc tracić czasu na mozolne cieniowanie cieni na oczach (aby dobrze wycieniować oko, używam zwykle 4 do 6 różnych cieni), nałożyłam na całą powiekę taki w kolorze aqua-blue, do tego czarna, gruba kreska-jaskółka (dość dużo "wyjeżdżam" za zewnętrzny kącik), i usłyszałam komentarz, że przez to, że jestem blada i mam takie wielkie oczy (z taką krechą to chyba każdy wyglądałby jak jelonek Bambi) wyglądam jak postać z japońskiej kreskówki
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:09   #1157
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hihih, ja z kolei nie lubię cielistych

estra- dziękuję
pięknie wyglądałaś


muszę poszukać czegoś co usunie mi czerwone plamy/przebarwienia z twarzy
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:18   #1158
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

na twarz Lirene family 50+, smarowałam się 2-3 razy dziennie, na ciało SunOzon Rossmana, też 50. Lirenka jest na tyle fajna, że wchłania się całkiem dobrze i nie niszczę jej próbując ją zmatować, na KWC ma ostatnio kiepskie recenzje ale ja przez cały rok ( prócz tego wyjazdu) smarowałam czoło babydreamem(mniej zapycha) i resztę twarzy lirenką i jakoś w paski nie jestem :P
A tak poza tym zalecam siedzenie pod parasolem na plaży ( pod który wszyscy się pchają uciekając przed słońcem) i duży kapelusz
Dokładnie, ja zawsze czuję się przy niej blada, ona przy mnie opalona, ale co najgorsze to tylko za nią uganiają się faceci, więc zaczynam czasem podejrzewać że ta moja bladość ich tak "razi" :P
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:32   #1159
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Elianka śliczna jesteś i tyle ja tam w sumie chcialabym 2-3 kg schudnąć,ale o biust się obawiam (jest jedną z nielicznych moich zalet 70 E )
poza tym wstąpilam dzisiaj do natury... i czerwony cień nie istnieje :P
Jest czerwony cień Sensique ale w limitowance, powinni jeszcze mieć
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 19:15   #1160
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzisiaj otrzymałam zestaw pędzli Sunshade Minerals, które swego czasu polecała fiasco. Jestem nimi zachwycona Jakość i miękkość taka sama jak u EDM, a cena wielokrotnie mniejsza.
Niestety dla mojego portfela natchnęłam się na najnowszy pędzel EDM Itahake http://www.everydayminerals.com/stor...ake-brush.html Bardzo mi się podoba, ale nie ma jeszcze jego recenzji, a boję się zaryzykować, bo non stop jeżdże do Krk i pieniędzy brak

P.S. Przepadłam! Znalazłam go na all http://allegro.pl/item1150048265_edm...ke_nowosc.html
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:18
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:02   #1161
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko, wyglądałaś prześlicznie. Ile bym dała za podobny odcień cery.
Fiasco, od bardzo niedawna maluję się "na jaskółkę", ale chyba mam niedość egzotyczną urodę, by usłyszeć, że wyglądam jak bohaterka filmu animowanego. Za to dziś w sklepie pewien starszy pan skomplementował mnie porównaniem do Poli Raksy. Miło słyszeć podobne słowa, mimo ich stricte kurtuazyjnego, jeśli nie ironicznego wręcz, wydźwięku.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:12   #1162
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Człowieka nie ma na wątku troszkę, a tu postów naprodukowane, że hej

Na samym początku chciałam powiedzieć, że elianka... wyglądałaś bardzo ładnie Jak już ktoś wspomniał - bardzo patriotycznie bladość rulez!

Ja ostatnio stwierdziłam, że mnie chyba opala wiatr bo ręce wydają mi się tak troszkę 'opalone'... ale z ostatniej sesji z przyjaciółką wywołałam zdjęcie naszych łapek, które nazwałam WZ (wiecie, takie ciasto)... ona ciacho, ja krem Tak czy siak czuję się mega dobrze w takiej bladej skórze
No i rzeczywiście nic nie podkreśla bladości bardziej niż opalony człek obok ...Ktosia super zdjęcie! wstępujecie do klubu WZ?

A wiecie, nie przypadł mi do gustu korektor z Pixie... dałam mu już ze 4 szanse i za każdym razem klęska... normalnie przykro mi strasznie, zwłaszcza, że to prezencik od TŻta był bo widział jak mi na tej pierdółce zależy... no cóż...
W ogóle kończy mi się już podkład EDM, chciałam się dopisać do jakiegoś wspólnego zamówienia, ale po przeczytaniu tych wszystkich zasad, warunków nadal jestem strasznie tępa Desperacja bierze górę i z każdym dniem moje obawy rosną, zwłaszcza, że nie ma moich kolorów na allegro! A najgorsze jest to, ze moja mama mi mówi, że ona też by sobie chętnie coś zamówiła... Dziewczyny ratunu!

Aaaaaa! Zapomniałabym! Ostatnio nabyłam super lakier w kolorze nude! Ślicznie wygląda na bladych dłoniach! Polecam! Odcień to 209 Miss Selene

Okej, koniec już mojego wywodu

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-07-20 o 20:23
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:30   #1163
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu odezwij się do Isilindil (organizatorka z Wr ) pomoźe i wyjaśni wszystko,kilka razy juź z nią zamawialam
poza tym wyjeżdżam w Bieszczady (uwielbiam je!) mam nadzieje,że się nie spale... wracam kiedyś (myśle że będą to okolice 1.08) będe za wami tęsknić...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 20:58   #1164
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wielokropku, ja bym wolała usłyszeć takie porównanie mnie do takiej aktorki!
zwłaszcza, że nie jestem fanką mangi i anime; no ale duże, czarne oczka bynajmniej mi nie przeszkadzają

yh parę dni temu przestałam stosować Acne-derm. nie wiem, czy to jemu zawdzięczam wyrównanie kolorytu, ale myślę, że nie - nie używałam go na całą twarz, tylko na te problematyczne miejsca. z przykrością muszę stwierdzić, że nie spełnił moich oczekiwań. po kilku dniach zauważyłam nieznaczną poprawę, ale trudno powiedzieć, czy dzięki tej maści(?) - stan mojej skóry jest ściśle powiązany z cyklem menstruacyjnym. Ogólnie to potem skóra wróciła do normalnego stanu, była tylko bardziej podrażniona. eh, szkoda, że akurat moja skóra go nie toleruje, pokładałam w nim duże nadzieje
zauważyłam za to znaczną poprawę stanu mojej cery po paru dniach stosowania serum Lemon z BU - zobaczymy, co będzie dalej do tego hydrolat oczarowy, też jest świetny
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:12   #1165
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Dostałąm od Koleżanki brokat z limitowanej serii 'zmierzchowej' od Essence (chyba Ktoś już o nim wspominał). Faktycznie, daje ekekt Edwarda w słońcu Ale przypadł mi do gustu, świeci się jak pieron, jednak na wieczór będzie jak ulał
A może i na dzień?
Kupiłam wczoraj ten brokat z myślą o użyciu na sunrise festival. W świetle laserów i innych takich powinien się fajnie błyszczeć.
O co chodzi z efektem Edwarda?
Ja zupełnie niezmierzchowa jestem, więc nie wiem who is who i o co w tym chodzi
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:22   #1166
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

W książka p. Meyer wampiry nie unikały słońca z powodu tego, że mogło ono im zrobić krzywde, ale dlatego że ich skóra w promieniach iskrzyła się niczym diamenty, co wyróżniało je z tłumu.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 21:58   #1167
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
W książka p. Meyer wampiry nie unikały słońca z powodu tego, że mogło ono im zrobić krzywde, ale dlatego że ich skóra w promieniach iskrzyła się niczym diamenty, co wyróżniało je z tłumu.
Oh taaak... Dokłdnie...

krolowo zurawin dziękuję za podpowiedź Już się zapisałam do zamówienia!

Jest jeszcze dostępna limitowanka Eclipse z Essence?
Ile kosztuje ten puder rozświetlający dający efekt Edwarda?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 22:26   #1168
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

kosztuje 12,99 zł Tutaj jest swatche z forum swatchowego essence https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1279384313 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1279384313 jednak na tym zdjęciu jest grubo nałożony, jeśli chcecie, to chętnie mogę jotro zrobić zdjątka
Elianka- Ty pięknico Ktosia- zgadzam się -nie ma to jak podkreślenie bladości opalonym człekiem obok, ślicznie wyszłaś,faceci się nie znają!i już! Często narzekam, że jestem zbyt mało blada...Ale wszystko mi mija, jak porównuję się z moim szwagrem-Nie mogę uwierzyć jaki jest kontrast między nami

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Tylko uwaga- jak się go otwiera , to brokat rozpyla się po całym pomieszczeniu. Wczoraj moja przyjaciółka dostała paniki, że będzie cała w brokacie.-siedziałyśmy w coffee heaven i pochwaliłam się tym gadzetem. Otwieram i drobinki zaczęły latać aż pod sufit Przyjaciółka przerażona wstała uciekła na jakieś 5 min

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-07-20 o 22:31
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 22:30   #1169
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
W książka p. Meyer wampiry nie unikały słońca z powodu tego, że mogło ono im zrobić krzywde, ale dlatego że ich skóra w promieniach iskrzyła się niczym diamenty, co wyróżniało je z tłumu.
Faktycznie połysk ma w sobie coś z pyłu diamentowego
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 23:41   #1170
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
kosztuje 12,99 zł Tutaj jest swatche z forum swatchowego essence https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1279384313 i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1279384313 jednak na tym zdjęciu jest grubo nałożony, jeśli chcecie, to chętnie mogę jotro zrobić zdjątka
Elianka- Ty pięknico Ktosia- zgadzam się -nie ma to jak podkreślenie bladości opalonym człekiem obok, ślicznie wyszłaś,faceci się nie znają!i już! Często narzekam, że jestem zbyt mało blada...Ale wszystko mi mija, jak porównuję się z moim szwagrem-Nie mogę uwierzyć jaki jest kontrast między nami

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Tylko uwaga- jak się go otwiera , to brokat rozpyla się po całym pomieszczeniu. Wczoraj moja przyjaciółka dostała paniki, że będzie cała w brokacie.-siedziałyśmy w coffee heaven i pochwaliłam się tym gadzetem. Otwieram i drobinki zaczęły latać aż pod sufit Przyjaciółka przerażona wstała uciekła na jakieś 5 min
jest zaje.... tzn meeega ahh gdybym tylko miala jakas kase od razu bym go kupila niezly efekt
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.