makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 09:23   #931
kiciusia1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czy myslicie ze po tym makijazu mozna zarazic sie jakas choroba ?
kiciusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:01   #932
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy ktos wie coś na temat salonu "La Perla"w Bielsku Białej??
Bardzo mi zależy na opinii.Chciałam zrobic tam sobie korekte a nie chce wtopić
ja robiłam za pierwszym razem w Bielsku ale w Orchidei i już mam dość bielskich "linergistek". Polecam Aśke Konopnicką z Żywca ona mnie ratowała po Pani linergistce z Bielska.... Ma dłuższe terminy ale warto poczekać....
Pozdrowionka D
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:07   #933
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kiciusia1988 Pokaż wiadomość
Czy myslicie ze po tym makijazu mozna zarazic sie jakas choroba ?
.
Pewnie że może.... jak zrobisz makijaż byle gdzie na sztucznych barwnikach w niesterylnych warunkach to na 100%. Nie wiem skąd jesteś ale szukaj autoryzowanych gabientów Long Time Liner. Tam masz 100% gwarancję a jakbyś mimo wszystko była niezadowolona to poprawiają i leczą cię na własny koszt - dają Ci umowę-gwarancję pisemną. Życzę mądrych decyzji.... i pamiętaj że makijaż robi się na twarzy...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:03   #934
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Red face Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkie permanentno-maniaczki!z tego cio"przeleciałam" forum to widze,że zdania na temat trwałego makijażu są podzielone:/ Dla mnie ten makijaz to jedyny ratunek!józ mówie o co chodzi!Tyle sie słyszało o tym,ze nie należy samemu dokonywać korekty brwi tylko iść do kogoś kto sie na tym zna,kto wie jaki kształt do jakiej twarzy.I ja tak własnie zrobiłam.Poszłam do kosmetyczki,podobno najlepszej na śląsku na regulację brwi.I jakze wyszłam zła i rozczarowana.Brwi cienkie,poszarpane,asymet ryczne..totalny koszmar..dodam jeszcze,ze swoje brewki mam naprawde żadkie..to mozecie sobie wyobrazić jak wyglądałam.. po tym incydencie z kredką się nie rozstawałąm.miałąm nadzieje,ze po pewnym czasie włoski odrosną..odrosły ale tylko przy brwi prawego oka a w lewej zostały mi łyse placki.Miałam już dosyć męczarni,wyć mi si chciało jak przyglądałam sie swojej twarzy.Zdecydowałam sie na permanentny brwi.Termin mam na jutro ale już tydzień temu miałam pierwszą wizytę.Razem z linergistką dobrałysmy idealny kształt,odpowiedni dla mojej twarzy,dyskutowałysmy nad kolorem i moimi oczekiwaniami.Babeczka fenomentlna,tak zna się na rzeczy.Póki co,wszystko jak w najlepszym porządku.nie umiem sie juz doczekać nowych brewek..mam nadzieje,ze dalej bedzie tak pozytywnie i,ze sie nie zawiodę A dla tych niezdecydowanych-kazda kobieta ma prawo do tego by się upiększyć.Przede wszystkim masz podobac sie samej sobie,masz sie z tym czuc dobrze.Dodatkowym atutem bedzie zachwyt i podziw w oczach innych!
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:12   #935
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie permanentno-maniaczki!z tego cio"przeleciałam" forum to widze,że zdania na temat trwałego makijażu są podzielone:/ Dla mnie ten makijaz to jedyny ratunek!józ mówie o co chodzi!Tyle sie słyszało o tym,ze nie należy samemu dokonywać korekty brwi tylko iść do kogoś kto sie na tym zna,kto wie jaki kształt do jakiej twarzy.I ja tak własnie zrobiłam.Poszłam do kosmetyczki,podobno najlepszej na śląsku na regulację brwi.I jakze wyszłam zła i rozczarowana.Brwi cienkie,poszarpane,asymet ryczne..totalny koszmar..dodam jeszcze,ze swoje brewki mam naprawde żadkie..to mozecie sobie wyobrazić jak wyglądałam.. po tym incydencie z kredką się nie rozstawałąm.miałąm nadzieje,ze po pewnym czasie włoski odrosną..odrosły ale tylko przy brwi prawego oka a w lewej zostały mi łyse placki.Miałam już dosyć męczarni,wyć mi si chciało jak przyglądałam sie swojej twarzy.Zdecydowałam sie na permanentny brwi.Termin mam na jutro ale już tydzień temu miałam pierwszą wizytę.Razem z linergistką dobrałysmy idealny kształt,odpowiedni dla mojej twarzy,dyskutowałysmy nad kolorem i moimi oczekiwaniami.Babeczka fenomentlna,tak zna się na rzeczy.Póki co,wszystko jak w najlepszym porządku.nie umiem sie juz doczekać nowych brewek..mam nadzieje,ze dalej bedzie tak pozytywnie i,ze sie nie zawiodę A dla tych niezdecydowanych-kazda kobieta ma prawo do tego by się upiększyć.Przede wszystkim masz podobac sie samej sobie,masz sie z tym czuc dobrze.Dodatkowym atutem bedzie zachwyt i podziw w oczach innych!
No i tu masz racje z tym ze moga sie zdarzyc takie przypadki ze po makijazu permanentnym wyjdzie sie bardziej niezadowlonym ze swojego wygladu niz przed nim Ja za 3 mies. na 100% zrobie sobie makijaz brwi bo tak jak Ty mam problemy z lewa z tym ze ja sobie sama za dzieciaka je depilowalam Napisz prosze potem jakie sa efekty u Ciebie.

Czy ktos zna dobra lingernistke na Gornym Sląsku? Okolice Rybnika. I czy slyszal ktos jak wykonuje makijaz p.Katarzyna Grudzien? Przejrzalam juz dawno wiekszosc postow ale o moich okolicach narazie nikt sie nie wypowiada Pozdrawiam

PS.Patrzcie tutaj tez akolor... http://kosmetyczki.net/modules.php?n...0fab0737821af4 i pisze ze cena jest odzwierciedleniam uslugi...bzdura
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-09 o 16:49
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 03:58   #936
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: makijaż permanentny brwi

a jest tu ktos komu juz ten make up "blaknie"? po 3-4 latach np? co sie wtedy dzieje?
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:10   #937
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: makijaż permanentny brwi

piszecie o poprawach tego trwalego makijazu, po tygodniu miesicu czy x czasie

czy placicie wtedy cos dodatkowo ? czy to jest juz w tej cenie 500 czy 700 zl?
a jesli placicie, to ile?

ja przyznam szczerze ze nie wiem czy bym sie zdecydowala
1) duzo kasy 1 razowo
2) wole pojsc do kosmetyczki i zaplacic 10 zl /miesiac (bo co tyle srednio chodze) i sie czuc lepiej ze ktos regularnie "dba" o moj wyglad ew zaplacic za henne 3-4 zl i samemu zrobic
3) no i strach ze niespodoba mi sie
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 16:13   #938
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
No i tu masz racje z tym ze moga sie zdarzyc takie przypadki ze po makijazu permanentnym wyjdzie sie bardziej niezadowlonym ze swojego wygladu niz przed nim Ja za 3 mies. na 100% zrobie sobie makijaz brwi bo tak jak Ty mam problemy z lewa z tym ze ja sobie sama za dzieciaka je depilowalam Napisz prosze potem jakie sa efekty u Ciebie.

Czy ktos zna dobra lingernistke na Gornym Sląsku? Okolice Rybnika. I czy slyszal ktos jak wykonuje makijaz p.Katarzyna Grudzien? Przejrzalam juz dawno wiekszosc postow ale o moich okolicach narazie nikt sie nie wypowiada Pozdrawiam

PS.Patrzcie tutaj tez akolor... http://kosmetyczki.net/modules.php?n...0fab0737821af4 i pisze ze cena jest odzwierciedleniam uslugi...bzdura


Tk więć jestem już szczęśliwą posiadaczką makijażu trwałego.Brewki wyszły świetnie,nie za cienkie,nie za grube..w sam raz do mojej twarzy.Obawiałam sie koloru ale ciemniejszy brąz idealnie wychodzi.Cały zabieg nie jest długi,ale ciut nieprzyjemny.Wszystko działo sie oczywiście pod znieczuleniem ale i tak troszQ bolało.Zresztą ja i tak jestem taka,że małe ukłucie to dla mnie straszny ból Dla pań-wytrzymałych bedzie to lekkie mrowienie.Po zabiegu przez ok 15 na przemian przykłądałąm gaze by odsączyć limfe,aby nie pojawiły sie strupki.Zero opuchlizny,dziś jestem już ta samą osobą ale o innym wyrazie twarzy!! jestem w 100% zadowolona!!!!
Do prostowniczka-->jestes z Rybnika?W Rybniku moja kolezanka robiła,Chabrowa 26 B OSIEDLE NOWINY tez jest zadowolona
Ja w Raciborzu robiłam..
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:19   #939
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
ja robiłam za pierwszym razem w Bielsku ale w Orchidei i już mam dość bielskich "linergistek". Polecam Aśke Konopnicką z Żywca ona mnie ratowała po Pani linergistce z Bielska.... Ma dłuższe terminy ale warto poczekać....
Pozdrowionka D
Robiłam w Żywcu i teraz idę dla porównania do La Perla w Bielsku.Także na Long Time Liner.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
No i tu masz racje z tym ze moga sie zdarzyc takie przypadki ze po makijazu permanentnym wyjdzie sie bardziej niezadowlonym ze swojego wygladu niz przed nim Ja za 3 mies. na 100% zrobie sobie makijaz brwi bo tak jak Ty mam problemy z lewa z tym ze ja sobie sama za dzieciaka je depilowalam Napisz prosze potem jakie sa efekty u Ciebie.

Czy ktos zna dobra lingernistke na Gornym Sląsku? Okolice Rybnika. I czy slyszal ktos jak wykonuje makijaz p.Katarzyna Grudzien? Przejrzalam juz dawno wiekszosc postow ale o moich okolicach narazie nikt sie nie wypowiada Pozdrawiam

PS.Patrzcie tutaj tez akolor... http://kosmetyczki.net/modules.php?n...0fab0737821af4 i pisze ze cena jest odzwierciedleniam uslugi...bzdura
też chciałam isć na samym początku do Grudzień , pisałam tam emaila z zapytaniem czy mogłabym dostać jakieś zdjęcie itp z jej pracą ale niestety do dzisiaj zadnej odpowiedzi się nie doczekałam.Potem zaczęłam robic na Long Time liner i tego sie teraz trzymie.Jak będzie w Bielsku to dam znać.Mieszkam w okolicach Rybnika
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:52   #940
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dzień dobry. Czy któraś z dziewczyn robiła brwi permanentne w Szczecinie?. Potrzebuję kogoś godnego polecenia,bo strasznie sie boję. Proszę o pomoc.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:08   #941
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez marekwielgowo Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Czy któraś z dziewczyn robiła brwi permanentne w Szczecinie?. Potrzebuję kogoś godnego polecenia,bo strasznie sie boję. Proszę o pomoc.

Było już w postach w tym wątku.

Najczęściej plecana jest Aga z Polic, tyle, że czeka sie u niej ok roku czasu. Sama mam u niej poprawke brwi bo nie bardzo jestem zadowolona z tych ktore mialam robione u innej lingernistki.

Tu strona z adresem i telefonem Agi z polic

http://www.purebeau-agi.p
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 07:32   #942
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ewciaszczecin Pokaż wiadomość
a czy moglabys wstawic jakies fotki
Prosze o podanie namiarów na tę pania ,u której robiłaś w Szczecinie.Mam ogromnego stracha.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:42   #943
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wiem,wiem czytałam uważnie tyle że do tej Pani z Polic trzeba bardzo długo czekać a ja chciałabym już.Rok?Po roku to już mi sie odechce
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:39   #944
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: makijaż permanentny brwi

Rok!? o matko!
Chodzę w Katowicach do salonu, ale na makijaż pojechałam do Krakowa (czekałam tydzień na termin) - a makijaż był robiony przez Anne Stasz (3-krotną wicemistrzyni w makijażu permanentnym i międzynarodową instruktorkę tegoż makijażu) więc efekty możecie sobie wyobrazić
Więc może warto poszukać innej linergistki - jeśli do tej nie da się dopchać w najbliższych paru miesiącach.
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:17   #945
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Cammile Pokaż wiadomość
Rok!? o matko!
Chodzę w Katowicach do salonu, ale na makijaż pojechałam do Krakowa (czekałam tydzień na termin) - a makijaż był robiony przez Anne Stasz (3-krotną wicemistrzyni w makijażu permanentnym i międzynarodową instruktorkę tegoż makijażu) więc efekty możecie sobie wyobrazić
Więc może warto poszukać innej linergistki - jeśli do tej nie da się dopchać w najbliższych paru miesiącach.
No właśnie dlatego potrzebuję jakichś namiarów na osobę profesjonalna i sprawdzoną.Nie chcę iśc do pierwszego zakładu tylko dlatego że sie reklamuje w całym mieście ,bo to nie zawsze jest tak jak na reklamach.Widziałam już zmasakrowane brwi i czarne krechy zamiast ładnej linii a chodzi mi o super efekt.Ale musi to być Szczecin.
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:22   #946
marekwielgowo
Przyczajenie
 
Avatar marekwielgowo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Cammile Pokaż wiadomość
Rok!? o matko!
Chodzę w Katowicach do salonu, ale na makijaż pojechałam do Krakowa (czekałam tydzień na termin) - a makijaż był robiony przez Anne Stasz (3-krotną wicemistrzyni w makijażu permanentnym i międzynarodową instruktorkę tegoż makijażu) więc efekty możecie sobie wyobrazić
Więc może warto poszukać innej linergistki - jeśli do tej nie da się dopchać w najbliższych paru miesiącach.
A powiedz ile kosztował Cię zabieg u tej dziewczyny? Jak słyszę to ceny sa bardzo różne od 500 zł do ponad 1000zł . Wiem też że robi sie dwiema metodami jedna to metoda włoskowa czyli jak rozumiem pomiędzy Twoje brwi wtapia sie jakby malutkie kreseczki a jaka jest druga metoda? Która jest droższa i którą polecasz?
marekwielgowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:56   #947
goslawa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

chialabym sie czegos dowiedziec na temat gabinetu kosmetycznego ASPAZJA w Poznaniu,bo mam zamiar wybrac sie na makijaz permanentny brwi.jesli cos znajduje na forach na temat tego gabinetu,to ciagle jest ten sam tekst polecajacy i zastanwaim sie czy to czasem sam gabinet o sobie nie pisze tak w samych superlatywach.dlatego bardzo prosze o jakies opinie na temat tego gabinetu.
goslawa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:10   #948
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

ESTI87 a wiesz moze ile zaplacila Twoja kolezanka za ten zabieg? Bylam na str int tego salonu ale jest gorzej niz kiepska i cen nie ma napisanych Dobrze wiedziec ze jest z nich zadowolona bo nie ma nic lepszego niz zdac sie na opinie zadowolonego klienta. A Ty u kogo robilas w SRC? I jesli to nie problem to moze wkleisz foto swoich brewek?

MOGWAICA tak tak daj znac jak juz bedziesz "po" bo do Bielska tez w sumie bardzo daleko nie mam. Co do Pani Grudzien to juz ma u mnie minusa w takim razie za nieodpowiadanie na maile...jakby jej zalezalo na klientach to by odpowiadala. A poza tym co to za strona int bez ukazania efektow pracy

PS.Jestem dokladniej z okolic Rybnika- Wodzik
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:15
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:46   #949
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej prostowniczka, napisałam do Ciebie wiad. na skrzynke, ale napisze jeszcze na forum, Pani Wioletta Drożdż tż jst z wodzisławia, ja robiłam u niej kreski górne i brwi w grudniu i styczniu, ona pracuje w rybniku i tychach więc ja na zabieg dojeżdżałam do rybnika, moge ją z czystym sumieniem polecić można się fajnie dogadac i uzyskac to czego oczekujemy. Jdnak trzeba sie przygotowac na nieprzyjemny ból, kreski górne oka to masakra robiłam je w 3 fazach ale teraz super to wygląda sa intensywnie czarne i maja taki kształt jaki chciałam. Brewki też super i też takie jakie chciałam. Osoba otwarta. do roku jest darmowa poprawka, serdecznie polecam i ciesze się, ze za pierwszym razem trafiłam na osobe znającą się na rzeczy . Początkowo miałam robić w raciborzu, ale słyszałam same negatywne opinie na temat osoby, która wyk. permanentny i w ostatniej chili postanowiłam tam nie iść. Mimo, że musiałam dojeżdżać do innego miasta, to dziś tego nie żałuje
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 19:53   #950
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez The Beast Pokaż wiadomość
hej prostowniczka, napisałam do Ciebie wiad. na skrzynke, ale napisze jeszcze na forum, Pani Wioletta Drożdż tż jst z wodzisławia, ja robiłam u niej kreski górne i brwi w grudniu i styczniu, ona pracuje w rybniku i tychach więc ja na zabieg dojeżdżałam do rybnika, moge ją z czystym sumieniem polecić można się fajnie dogadac i uzyskac to czego oczekujemy. Jdnak trzeba sie przygotowac na nieprzyjemny ból, kreski górne oka to masakra robiłam je w 3 fazach ale teraz super to wygląda sa intensywnie czarne i maja taki kształt jaki chciałam. Brewki też super i też takie jakie chciałam. Osoba otwarta. do roku jest darmowa poprawka, serdecznie polecam i ciesze się, ze za pierwszym razem trafiłam na osobe znającą się na rzeczy . Początkowo miałam robić w raciborzu, ale słyszałam same negatywne opinie na temat osoby, która wyk. permanentny i w ostatniej chili postanowiłam tam nie iść. Mimo, że musiałam dojeżdżać do innego miasta, to dziś tego nie żałuje
A ja podziekowalam za wskazowke mailowo i dziekuje rowniez tutaj A moglabys dodac foto swoich brewek? Makijaz permanentny jest dosc kosztowny dlatego tak mnie interesuja zawsze efekty. Ja na zabieg wybieram sie dopiero za ok 3 mies ale zeby dobrze trafic przeszukuje ten watek juz teraz. Pozdrawiam
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:02
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:05   #951
esti87
Rozeznanie
 
Avatar esti87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 625
Red face Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
ESTI87 a wiesz moze ile zaplacila Twoja kolezanka za ten zabieg? Bylam na str int tego salonu ale jest gorzej niz kiepska i cen nie ma napisanych Dobrze wiedziec ze jest z nich zadowolona bo nie ma nic lepszego niz zdac sie na opinie zadowolonego klienta. A Ty u kogo robilas w SRC? I jesli to nie problem to moze wkleisz foto swoich brewek?

MOGWAICA tak tak daj znac jak juz bedziesz "po" bo do Bielska tez w sumie bardzo daleko nie mam. Co do Pani Grudzien to juz ma u mnie minusa w takim razie za nieodpowiadanie na maile...jakby jej zalezalo na klientach to by odpowiadala. A poza tym co to za strona int bez ukazania efektow pracy

PS.Jestem dokladniej z okolic Rybnika- Wodzik

Prostowniczka-->Jak dobrze pamiętam to 700 zł za brwi i poprawka była w tym.Ja osobiście miałabym obawy.Tą babeczkę u której robiłam znam bardzo długo.Kilka roczków wstecz robiła mi percing w brzuchu.u pani Beaty Urbańczyk w Racku płaciłam 800 zł ale wiem,ze ta kaska jest tego warta. Z wodzia nie masz daleko do Raciborza.I cio najlepsze-nie ma kolejek a czas oczekiwania to max 5 dni
Zdjęcie wkleje-obiecuje,moze nawet i jutro
esti87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:28   #952
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość
Prostowniczka-->Jak dobrze pamiętam to 700 zł za brwi i poprawka była w tym.Ja osobiście miałabym obawy.Tą babeczkę u której robiłam znam bardzo długo.Kilka roczków wstecz robiła mi percing w brzuchu.u pani Beaty Urbańczyk w Racku płaciłam 800 zł ale wiem,ze ta kaska jest tego warta. Z wodzia nie masz daleko do Raciborza.I cio najlepsze-nie ma kolejek a czas oczekiwania to max 5 dni
Zdjęcie wkleje-obiecuje,moze nawet i jutro
Oki, to czekam na foto narazie
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:06   #953
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

jak nie zapomnie to jutro wieczorem wstawie zdjęcie brwi i kresek górny, pozdrawiam
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:10   #954
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny a co sadzicie o tym? Konkurencyjne ceny i makijaz brwi tez mi sie podoba http://www.allegro.pl/item501155390_...rmanentny.html Zna ktos ta Pania??
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 11:09   #955
Fanaberja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Cammile Pokaż wiadomość
Rok!? o matko!
Chodzę w Katowicach do salonu, ale na makijaż pojechałam do Krakowa (czekałam tydzień na termin) - a makijaż był robiony przez Anne Stasz (3-krotną wicemistrzyni w makijażu permanentnym i międzynarodową instruktorkę tegoż makijażu) więc efekty możecie sobie wyobrazić
Więc może warto poszukać innej linergistki - jeśli do tej nie da się dopchać w najbliższych paru miesiącach.
Mam pytanie, czy mogłabyś zamieścic zdjęcia makijażu robionego u Pani Stasz?
Mogą być na maila pipi8@poczta.onet.pl. Pozdrawiam
Fanaberja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:06   #956
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

dodaje moje zdjęcia mam kreski górne i brwi, dodam, ze nie miałam brwi miałam zaledwie kilka włosów i to jasnych, kształt ja sobie dobrałam, dodam, że brwi nie są za cienki moim zdaniem pasują mi do wizerunku i twarzy, pozdrawiam,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (10,4 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (10,0 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (9,5 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (70,4 KB, 457 załadowań)

Edytowane przez The Beast
Czas edycji: 2009-02-12 o 12:09
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:13   #957
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

moim zdaniem tak niska cena może świadczyć
1-o osobie, która dopiero zaczyna i się uczy, zdjęcia nie musza być dowodem, ze to ona wyk. taki makijaż
2-tanich barwników, które szybko :wypłowieją: i nie dotrzymają nawet 2 lat
3-osoba nie przedstawił z imienia i nazwiska, nie możesz sprawdzić jej np. w necie
zastanowiłabym sie na twoim miejscu
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:09   #958
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez The Beast Pokaż wiadomość
dodaje moje zdjęcia mam kreski górne i brwi, dodam, ze nie miałam brwi miałam zaledwie kilka włosów i to jasnych, kształt ja sobie dobrałam, dodam, że brwi nie są za cienki moim zdaniem pasują mi do wizerunku i twarzy, pozdrawiam,
Rodzaj brwi i ich grubosc to kwestia gustu. Wazne ze Tobie sie podoba. Mi sie podoba to ze sa rownomierne, idealnie dwie takie same brwi, wprawe w rece widac
A to Ty jestes na ostatnim foto?
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-12 o 14:11
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:59   #959
The Beast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

tak to ja chciałam ukazać jak wyglądaja brwi na twarzy
The Beast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:59   #960
goslawa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam,to jeszcze raz ja!
bardzo bym prosila o kontakt z kims kto byl w gabinecie ASPAZJA w Poznaniu!zalezy mi bardzo na czyjejs opini,bo 1 marca lece do Polski i chce sie tam przejsc na makijaz prmanantny .wielkie dzieki
goslawa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.