Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-28, 20:34   #2281
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Handlary nie próżnują



i za wytrwałość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (144,7 KB, 114 załadowań)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:35   #2282
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (165,2 KB, 110 załadowań)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:38   #2283
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ja też stałam w korku do wjazdu i wyjazdu...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



Bez kodu, rabat jest w stacjonarkach i online na zestawy świąteczne.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------



Było fajnie na pewno spotkamy się po nowym roku.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Kochana, zbiorowisko było byłyśmy we 4 mam nadzieję, że po nowym roku spotkasz się z nami
kusisz mnie strasznie tym Estee Lauder już prawie płaciłam, ale staram się być silna
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:44   #2284
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
co dostałaś jako gratis??

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
fajne próbki

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kusisz mnie strasznie tym Estee Lauder już prawie płaciłam, ale staram się być silna
ja jestem mega zadowolona, dziękuję dziewczyny za pomoc w wyborze
Koshatka daj znać jak się spisze ten kremik żeby Ci przypasował
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:46   #2285
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kiedyś wspominałam, że tu do Was trafiłam właśnie z wątku odwykowego. Absolutnie nic mi nie dał, tylko frustrował. Dziewczyny zaczęły mnie krytykować, że mam takie długie denka i że to, gdy oddaję komuś kosmetyki w prezencie to głupota. Skasowałam więc moje listy denek (komentarze zostawiłam), ktoś niefajny z forum na mnie doniósł i dostałam ostrzeżenie od moderatorki (która okazała się na szczęście osobą wyrozumiałą i nie zawistną)
W sumie masz wielką rację, bo jeśli nie ulegnę zakupom na tym wątku to nic mnie nie ruszy może zacznę też opakowania zbierać zużyte, to pewnie też motywuje. Dobijających komentarzy nie przeżyję, starczy mi własne poczucie winy
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ja też stałam w korku do wjazdu i wyjazdu...

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



Bez kodu, rabat jest w stacjonarkach i online na zestawy świąteczne.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------



Było fajnie na pewno spotkamy się po nowym roku.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Kochana, zbiorowisko było byłyśmy we 4 mam nadzieję, że po nowym roku spotkasz się z nami
Te korki to masakra, a malutka tak długo mi bez jedzenia jeszcze nie wytrzymuje. Ale super, że się spotkanie udało musiało być super. W Estee polecam panią Dominikę, super babeczka.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:47   #2286
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy

Świetne zakupy i niezłe próbasy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:49   #2287
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W sumie masz wielką rację, bo jeśli nie ulegnę zakupom na tym wątku to nic mnie nie ruszy może zacznę też opakowania zbierać zużyte, to pewnie też motywuje. Dobijających komentarzy nie przeżyję, starczy mi własne poczucie winy

Te korki to masakra, a malutka tak długo mi bez jedzenia jeszcze nie wytrzymuje. Ale super, że się spotkanie udało musiało być super. W Estee polecam panią Dominikę, super babeczka.
oj tak, dzisiaj nas obsługiwała
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 20:50   #2288
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co dostałaś jako gratis?? [COLOR="Silver"]
Korektor z tuszem do rzęs taki jak kiedyś w Douglasie dawali, więc trochę słabo jak na 416zł. Ale mnie bardzo ciekawi ten zestaw Nutritious , a tusze bardziej opłacało mi się kupić dwa mini niż ten z zestawu ze szminką.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:51   #2289
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Korektor z tuszem do rzęs taki jak kiedyś w Douglasie dawali, więc trochę słabo jak na 416zł. Ale mnie bardzo ciekawi ten zestaw Nutritious , a tusze bardziej opłacało mi się kupić dwa mini niż ten z zestawu ze szminką.
oj tylko 1 gratis dostałaś??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:52   #2290
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Świetne zakupy i niezłe próbasy
twojeteż rewelka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:52   #2291
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za spotkanie bardzo miło było Was poznać mam nadzieje, ze następnym razem będzie nas więcej
Fajnie było. Nie planowałam tego ale dobrze że się wybrałam.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje szaleństwa - drugie zdjęcie gratisy do mini zestawu EL (tusz i krem 5ml), dodatkowo wchodził rabat 30%
A ja myślałam że dostałaś tylko tusz.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Koshatka daj znać jak się spisze ten kremik żeby Ci przypasował
Ja mam nadzieję że nie przypasuje. Wolałabym teraz nie kupować tego zestawu.

Ktoś mi kupił upatrzoną w TkMaxx torebkę podczas naszego spotkania. Pokarało mnie za to że nie chciało mi się tego nosić.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 20:52   #2292
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
twojeteż rewelka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:53   #2293
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj tylko 1 gratis dostałaś??
No niestety gdyby ten zestaw był na stronie to by się bardziej z miniaturami opłacało zamawiać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:10   #2294
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Fajnie było. Nie planowałam tego ale dobrze że się wybrałam.



A ja myślałam że dostałaś tylko tusz.



Ja mam nadzieję że nie przypasuje. Wolałabym teraz nie kupować tego zestawu.

Ktoś mi kupił upatrzoną w TkMaxx torebkę podczas naszego spotkania. Pokarało mnie za to że nie chciało mi się tego nosić.
Szkoda torebki, ale będzie więcej kasy na kosmetixy
Kupiłaś te dwie pozostałe torebki?
Bardzo dobrze, że udało Ci się być z nami

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No niestety gdyby ten zestaw był na stronie to by się bardziej z miniaturami opłacało zamawiać
No tak, ciekawe jak się spisze ta seria - daj proszę znać po próbach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:12   #2295
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny gratuluję wszystkim zakupów

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wątpię. Dlatego tak uwielbiam ten wątek. Cieszę się razem z Wami Waszymi zakupami.
Ja też uwielbiam ten wątek. Fajnie się ogląda zakupy innych Szczególnie, że sama jakoś bardzo ostatnio nie szaleję, bo mam dużo innych wydatków. Chociaż czekam jeszcze na rzeczy które mi teściowie ze stanów przywiozą, które tam zakupiłam.
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie będziesz żałować
Mnie czekoladki zastąpiły całą kolekcję cieni innych marek; mam tylko kilkanaście sephorowych mono-cieni, którymi często robię tylko kreski (mieszam z duraline ).
Mnie też kusi ta paletka, po takiej reklamie jeszcze bardziej
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:16   #2296
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
Super zamówienia 👏
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:17   #2297
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I Sephora wczorajsza, korektor z Clinique i mini cienie z Sephory to gratisy
Ale super zakupy I ekstra gratisy, ja już się nie napawam na takie, obojętnie co bym kupiła

Daj znać jak Tobie się sprawdzi ta pianka z EL. Ja póki co raz jej użyłam jako maski i szału nie robi.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:23   #2298
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:29   #2299
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co dostałaś jako gratis??

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



fajne próbki

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------


ja jestem mega zadowolona, dziękuję dziewczyny za pomoc w wyborze
Koshatka daj znać jak się spisze ten kremik żeby Ci przypasował
albo sie wyprzedały albo cos kombinują na stronie bo juz płaciłam wpisywałam dane karty i jakiś błąd wyskoczył, a teraz do płatnosci sie nie da przejść

Daj znać jak pomadkę odpakujesz ciekawi mnie kolor bo wszędzie inaczej wygląda...

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Korektor z tuszem do rzęs taki jak kiedyś w Douglasie dawali, więc trochę słabo jak na 416zł. Ale mnie bardzo ciekawi ten zestaw Nutritious , a tusze bardziej opłacało mi się kupić dwa mini niż ten z zestawu ze szminką.
ooo myślałam że te tusze to gratis ile takie zestawy kosztują?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 21:30   #2300
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wszystkim zakupów


Ja też uwielbiam ten wątek. Fajnie się ogląda zakupy innych Szczególnie, że sama jakoś bardzo ostatnio nie szaleję, bo mam dużo innych wydatków. Chociaż czekam jeszcze na rzeczy które mi teściowie ze stanów przywiozą, które tam zakupiłam.

Mnie też kusi ta paletka, po takiej reklamie jeszcze bardziej

Bo czekolada jest po prostu
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:37   #2301
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kiedyś wspominałam, że tu do Was trafiłam właśnie z wątku odwykowego. Absolutnie nic mi nie dał, tylko frustrował. Dziewczyny zaczęły mnie krytykować, że mam takie długie denka i że to, gdy oddaję komuś kosmetyki w prezencie to głupota. Skasowałam więc moje listy denek (komentarze zostawiłam), ktoś niefajny z forum na mnie doniósł i dostałam ostrzeżenie od moderatorki (która okazała się na szczęście osobą wyrozumiałą i nie zawistną)
cieszymy się że do nas trafiłaś tak mi się właśnie zawsze zdawało że wątek odwykowy musi być frustrujący

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję przyda się

Moje dzisiejsze dowody zbrodni
super zakupy zarówno w Estee jak i w S
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:43   #2302
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na kolejne spotkanie

Świetne zakupy Chciałabym bardziej poszaleć, ale $$$ mnie ograniczają, ech...

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Absolutnie bym brała czekoladę mam obie i obie kocham szalenie Poza tym - paletka starczy na lata, szminka się szybciej zużyje No chyba, że pomadka MACa

Pozazdrościć takiego miłego popołudnia
Może następnym razem i mnie sie uda do Was dołączyć

Byłam za to na porannych łowach w S. i wróciłam do domku z puderkiem Givenchy nie tym polecanym tutaj Poudre premiere, ale klasycznymi pryzmami 02. Do tego różyk MJ, bo strasznie sie z nimi polubiłam, a jutro... a jutro paczka z rozświetlaczem Burberry będzie u mnie i ban na szoping do końca roku

A miałam kupić szanele ale mnie mega rozczarowały ich składy: parafina i parabeny niemal w każdym różu albo puderku
Hehe, ja też uwielbiam pomadki Maca Za to czekoladki TF nie wpadły mi w oko. Chciałam coś z UD, ale zawiodłam się na Naked 3 i jakoś tak nie umiem kliknąć Naked Smoky

Dziękuję za info o składzie Szanelowych róży Parafina by mnie pozapychała na policzkach, a tak się czaiłam na jakiś ładny kolorek.
Muszę za to pochwalić róż z UD - Rapture - boski jest
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kiedyś wspominałam, że tu do Was trafiłam właśnie z wątku odwykowego. Absolutnie nic mi nie dał, tylko frustrował. Dziewczyny zaczęły mnie krytykować, że mam takie długie denka i że to, gdy oddaję komuś kosmetyki w prezencie to głupota. Skasowałam więc moje listy denek (komentarze zostawiłam), ktoś niefajny z forum na mnie doniósł i dostałam ostrzeżenie od moderatorki (która okazała się na szczęście osobą wyrozumiałą i nie zawistną)
Wybacz, że tak się wcinam, ale coś mi tu nie pasuje. Myślałam, że na takich wątkach powinno się siebie wspierać nawzajem, a tu pretensje... To Twoja sprawa co komu dajesz i jak zużywasz.
W każdym razie, dobrze że w tym wątku nikt nikogo nie ocenia i dlatego lubię tu zaglądać
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wszystkim zakupów

Ja też uwielbiam ten wątek. Fajnie się ogląda zakupy innych Szczególnie, że sama jakoś bardzo ostatnio nie szaleję, bo mam dużo innych wydatków. Chociaż czekam jeszcze na rzeczy które mi teściowie ze stanów przywiozą, które tam zakupiłam.

Mnie też kusi ta paletka, po takiej reklamie jeszcze bardziej
Ja też mam inne wydatki, 4 stycznia dentysta Muszę te 8-ki w końcu naprawić...

Mnie kusi pędzel MJ, ale nie chcę dobijać do darmowej wysyłki.

Chciałam też zmodyfikować zamówienie z D., ale jak anulowałam jedno, to mi nie weszły box i maseczka Clarinsa. Chyba muszę opłacić tak jak jest i oddać zbędne rzeczy

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-12-28 o 21:45
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:55   #2303
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na kolejne spotkanie

Świetne zakupy Chciałabym bardziej poszaleć, ale $$$ mnie ograniczają, ech...


Hehe, ja też uwielbiam pomadki Maca Za to czekoladki TF nie wpadły mi w oko. Chciałam coś z UD, ale zawiodłam się na Naked 3 i jakoś tak nie umiem kliknąć Naked Smoky

Dziękuję za info o składzie Szanelowych róży Parafina by mnie pozapychała na policzkach, a tak się czaiłam na jakiś ładny kolorek.
Muszę za to pochwalić róż z UD - Rapture - boski jest

Wybacz, że tak się wcinam, ale coś mi tu nie pasuje. Myślałam, że na takich wątkach powinno się siebie wspierać nawzajem, a tu pretensje... To Twoja sprawa co komu dajesz i jak zużywasz.
W każdym razie, dobrze że w tym wątku nikt nikogo nie ocenia i dlatego lubię tu zaglądać

Ja też mam inne wydatki, 4 stycznia dentysta Muszę te 8-ki w końcu naprawić...

Mnie kusi pędzel MJ, ale nie chcę dobijać do darmowej wysyłki.

Chciałam też zmodyfikować zamówienie z D., ale jak anulowałam jedno, to mi nie weszły box i maseczka Clarinsa. Chyba muszę opłacić tak jak jest i oddać zbędne rzeczy
Dobrze mówisz. Dla mnie to jest niepojęte, jak można oceniać czyjeś zużycie kosmetyków. Na denko składa się wiele czynników:marka, rodzaj produktu czy pojemność. Wątek odwykowy raczej powinien pomagać w ograniczeniu zakupów.
Ja dopiero zuzylam emulsje ibuki, którą używam od sierpnia. Za długo, zdecydowanie za dlugo -czekam na baty.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:01   #2304
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

No tak, ciekawe jak się spisze ta seria - daj proszę znać po próbach
Dam znać tylko muszę obecne wykończyć
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Super zamówienia 👏

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ale super zakupy I ekstra gratisy, ja już się nie napawam na takie, obojętnie co bym kupiła

Daj znać jak Tobie się sprawdzi ta pianka z EL. Ja póki co raz jej użyłam jako maski i szału nie robi.
dużo zależy od konsultantki, za dwa razy tyle potrafiłam dostać jedną próbkę zapachu a piankę lubię, mi ładnie domywa buzię i jajo BB ale potrafi przesuszuć przy codziennym stosowaniu
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

ooo myślałam że te tusze to gratis ile takie zestawy kosztują?
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
super zakupy zarówno w Estee jak i w S


---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Chciałam też zmodyfikować zamówienie z D., ale jak anulowałam jedno, to mi nie weszły box i maseczka Clarinsa. Chyba muszę opłacić tak jak jest i oddać zbędne rzeczy
Może uda się złapać z mojego zamówienia, to anuluję?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:01   #2305
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hehe, ja też uwielbiam pomadki Maca Za to czekoladki TF nie wpadły mi w oko. Chciałam coś z UD, ale zawiodłam się na Naked 3 i jakoś tak nie umiem kliknąć Naked Smoky

Dziękuję za info o składzie Szanelowych róży Parafina by mnie pozapychała na policzkach, a tak się czaiłam na jakiś ładny kolorek.
Muszę za to pochwalić róż z UD - Rapture - boski jest

(...)

Mnie kusi pędzel MJ, ale nie chcę dobijać do darmowej wysyłki.

Chciałam też zmodyfikować zamówienie z D., ale jak anulowałam jedno, to mi nie weszły box i maseczka Clarinsa. Chyba muszę opłacić tak jak jest i oddać zbędne rzeczy

MACowe szminki rządzą mam klikniete Heroine i Pink plaid (wcześniej chciałam Faux, ale zmieniłam ), czekam na wypłatę i opłacam i tez już nic nie kombinuje i nie zmieniam, bo pustki na stronie, nie będę ryzykowac z anulowaniem, bo jeszcze coś nie wskoczy ponownie do koszyka

Planowałam urodzinowo nabyć pierwszego w życiu szanela - różyk własnie, ale też mnie ta parafina przeraziła - zapycha mnie nawet jednorazowa aplikacja a to szanel i parafina parabeny z kolei były w pudrze sypkim (sypanym, czy jak mu tam ) - a tych unikam "bo tak"

Na róż Rapture czekam jutro powinien dotrzeć.
Czy on nie jest zbyt drobinkowy/brokatowy/rozświetlający ?? dzisiaj rzuciłam na niego okiem przelotnie w S. i mnie troche przeraził Kliknęłam oczywiście w ciemno i teraz nie wiem, czy w ogóle go otwierać, czy jednak oddać bo ostatnio mam fazę tylko na matowe róże, ewentualnie satynowe, ale bez drobinek
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:02   #2306
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam dziewczynom mija spotkanie Ja chora w domu

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



Zadzwonilabym na infolinie
Bardzo miło nam minęło
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:04   #2307
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Miłego spotkania dziewczyny życzę Żałuję okropnie, że nie dotarłam Najpierw w korku, później ok 40 min szukania miejsca parkingowego, wyskoczylam do Estee to mi się młoda rozpłakała na całego Nie lubi zakupów wdała się w ojca i tak najlepszy był korek do SCC lud ruszył ma wyprzedaże

Wklejam smsa z promocją z Estee

Tylko do 31.12 przy zakupie 2 produktow do makijazu tanszy kupisz za - 50 %. Do 10.01 -30% na wybrany asortyment. Salon Estee Lauder Gal. Katowicka 605980614

Zniżka -30% jest na zestawy świąteczne, niestety żadnych kosmetyczek z miniaturami nie ma. Jest też kupon -100zl przy zakupach za 500zl. Ja wzięłam zapas pianki do mycia, zestaw miniatur z linii Nutritious i dwa mini tusze z kredkami do oczu. Z kuponem wyszło jak ze zniżką -20%

Najgorsze, że ani pudru ani bazy w S. jeszcze nie kupiłam a tysiąc już poszedł. Gdzie to się leczy?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


O bosz... Zapomniałam, że przez święta i w Dougim zamawialam szminy z Maca i cień z Bobbi. Mam jedno nieoplacone z Girl about Town i Sunny Seul plus box. Jak chcesz pisz do mnie na priv to je wieczorem uwolnię

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Oj szkoda, że się nie spotkałyśmy... Ja profilaktycznie pojechałam autobusem!
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:07   #2308
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za spotkanie bardzo miło było Was poznać mam nadzieje, ze następnym razem będzie nas więcej
Za chwike pochwale się moimi lowami
Ja również dziękuję :-*
Poszalałam jak się rozstałyśmy, wróciłam do S. a później do Tk Maxa :-P
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:12   #2309
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cześć dziewczyny!
Gratuluję zakupów
Aniyam dałaś czadu!

I gratuluję spotkania!

Kto mi wykupił pomadkę toma forda w D w kolorze Pink dusk?
Moja wina, za długo się zastanawiałam

Przepraszam, że nie cytuję. Podczytywałam Was na telefonie. Kto pytał o ekspres do kawy? Ja polecam Jurę. Niestety jest bardzo droga. Ale mój ekspres ma już 7 lat i dalej parzy super kawę, a pijemy jej sporo

W temacie weterynarza. Widziałam dziś program o nim (i o jego żonie). Oni są super ale powiem Wam szczerze, że oni rzeczywiście prowadzą schronisko. Więc częściowo rozumiem sędziego wydającego wyrok (nie bijcie). Oczywiście moim zdaniem w takim przypadku kara powinna być symboliczna (np.1 zł). Choć i tak nie jest wysoka. Nie wiem o co chodzi, że tak się opierają przed formalnym otwarciem schroniska
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 22:17   #2310
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Absolutnie bym brała czekoladę mam obie i obie kocham szalenie Poza tym - paletka starczy na lata, szminka się szybciej zużyje No chyba, że pomadka MACa




Pozazdrościć takiego miłego popołudnia
Może następnym razem i mnie sie uda do Was dołączyć


Byłam za to na porannych łowach w S. i wróciłam do domku z puderkiem Givenchy nie tym polecanym tutaj Poudre premiere, ale klasycznymi pryzmami 02. Do tego różyk MJ, bo strasznie sie z nimi polubiłam, a jutro... a jutro paczka z rozświetlaczem Burberry będzie u mnie i ban na szoping do końca roku

A miałam kupić szanele ale mnie mega rozczarowały ich składy: parafina i parabeny niemal w każdym różu albo puderku
Ja też bym brała czekoladę :-D
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.