Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 14:25   #811
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
A co chcesz z tej firmy?





Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
przecie nie mogę tak otwarcie, to Wielka Tajemnica jest



Zestawy pielęgnacyjne z EL i C były, wydaje mi się że takie dostępne ostatnimi czasy.



szukałam i znalazłam info na blogu olfaktorii i na fb cosmeticshare
z origins nic nie było
no właśnie jest taniej podobno o 50%, ludzie kupowali

piżama to ta, tania nie jest, ale urocza i z miękkiej, grubszej bawełny. W marcu ma być kupon -15% i zastanawiam się czy coś kombinować w tej sprawie, zawsze to trochę taniej
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/.../ladies-pyjama

pisanka ładna ja mam z długimi spodniami z rej serii




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Lepiej zamowic ze strony Estee z prezentami

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------



Teraz jestem na biezaco
Lepiej i wygodniej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:26   #812
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
Dla mnie ta firma to poracha tylko zapachy maja ladne, kolorowka i pielegnacja do bani

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

Lepiej i wygodniej
I nie ma kontaktu z napuszonymi ksienzniczkami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:26   #813
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
Bo akurat wątek ma fazę na szanele, żiwenszi i estee
Kiedyś (dawno dawno temu...) była faza na Clinique, kiedyś na Clarins (Martusia marzyła wtedy o sklepie on-line ), które teraz nie wzbudzają za dużych emocji.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:28   #814
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A mnie ciekawi taka rzecz Dużo jest tutaj o różnych markach, głównie tych droższych, ale tańszych trochę też - znanych mniej lub bardziej, popularnych mniej lub bardziej. Ale właściwie nie ma info o Lancomie. Dlaczego?
Ja Lancome nawet lubię uwielbiam ich krem Nutrixe, który uratował mi cerę i ratuje mój nos jak mam katar
Lubię też tusze, ale odkąd miałam Guerlain Cilis d'enfer to wygrał gerlę, bo pachnie
Mam cienie Lancome (paletka 4 cieni) i używam na co dzień, ale szału nie ma.
Zastanawiam się nad zakupem serii Hydra Zen - próbek się nie doczekałam w D i S, bo nie mają w ogóle ich testerów.
Zapachy to chyba ich najciekawsza strona wg mnie LVEB intense oraz Tresor La Nuit
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:28   #815
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
dlatego jakoś nie kusi, i też mi się wydaje, że purchawy mogą być. Nie jest tak trudno się dowiedzieć o tej wyprzedaży, oni to rozsyłają do banków i dużych korpo.
z ciekawości chyba zagadam do koleżanki, co pracuje w HR w banku czy coś słyszała na ten temat...

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ale boska ta piżamka

nowa kolekcja, bez problemu kupisz- w marcowym ELLE jest kupon do Reserved
kod ELLESS16 obowiązuje od 1 do 31 marca 2016
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:29   #816
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Bo akurat wątek ma fazę na szanele, żiwenszi i estee
Kiedyś (dawno dawno temu...) była faza na Clinique, kiedyś na Clarins (Martusia marzyła wtedy o sklepie on-line ), które teraz nie wzbudzają za dużych emocji.
to prawda ale paulina_aurora chyba skutecznie nas wyleczyla z clarinsa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:30   #817
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dużo czytam

Aleksa a o co chodzi z tym "czasem pytają o nazwę firmy, z której się jest, więc trzeba być na to przygotowanym." to trzeba być z jakiejś firmy? z jakiej na przykład? handel hurt-detal made in wąchock też się nada?
ale dziwne pomysły
kiedyś pytali o nazwę firmy, bo to na specjalne zaproszenia, teraz już od jakiegoś czasu wyprzedaże są otwarte; byłam wczoraj, ludzi zero, pani znudzona przy kasie dowcipkowała z ochroniarzem, chciałam kupić podkład EL Double Wear, ale nie nie było mojego odcienia, podkład jest w cenie 89,50 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:33   #818
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja Lancome nawet lubię uwielbiam ich krem Nutrixe, który uratował mi cerę i ratuje mój nos jak mam katar
Lubię też tusze, ale odkąd miałam Guerlain Cilis d'enfer to wygrał gerlę, bo pachnie
Mam cienie Lancome (paletka 4 cieni) i używam na co dzień, ale szału nie ma.
Zastanawiam się nad zakupem serii Hydra Zen - próbek się nie doczekałam w D i S, bo nie mają w ogóle ich testerów.
Zapachy to chyba ich najciekawsza strona wg mnie LVEB intense oraz Tresor La Nuit
Tego kremu nutrixe nie mialam, ale zuzylam kilka miniatur kremow, serum Visionnaire -niestety nie widzialam efektow Najwazniejsze, ze nie zaszkodzily

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
kiedyś pytali o nazwę firmy, bo to na specjalne zaproszenia, teraz już od jakiegoś czasu wyprzedaże są otwarte; byłam wczoraj, ludzi zero, pani znudzona przy kasie dowcipkowała z ochroniarzem, chciałam kupić podkład EL Double Wear, ale nie nie było mojego odcienia, podkład jest w cenie 89,50 zł
Cena swietna, jak na estee
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:35   #819
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O matko na chwilę weszłam a tu w sidła przesłuchania wpadłam

1. Nadal zakochana, już przeszło połowę jednego zużyłam posypią się dalsze zamówienia
2. rodzice pojechali, mam stwierdziła, że ma mnie dość i musi ode mnie odpocząć, bo tylko klikam i klikam i nic nie robię
3. pogodzona, powiedziałam, jaki miałam dzień i zrozumiał, że było mi ciężko, dziś jedzie do lekarza na 19 i mówił, że pojedziemy razem i dla mojego rozluźnienia wejdziemy kupić jakąś bieliznę na walentynki o body nic nie mówiłam, po co psuć mu niespodziankę
4. ano było
Moja babcia mawia - noc połączy co dzień rozłączy

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie nowy akumulator do samochodu w cenie dobrego szanela
jak tu się nie cieszyć


---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


Bardzo dobry pomysł
Dobry akumulator nie jest zły. Auto musi być sprawne. Kto Cię zawiezie do marketu jak S lub D mega promocję zrobi?

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja też w końcu nie dostałam pw, bazowałam na tym, co znalazłam w necie



Jako, że nigdzie nie ma oficjalnej inf na ten temat, bazuje się tylko na plotkach i inf ludzi, którzy tam byli, to jechałam tam nie wiedząc czego się spodziewać, bo słyszałam jeszcze w pon że wyprzedaży nie ma, albo że jest tylko dla wybranych firm i trzeba znać „hasło”, albo że czeka się na wejście czasem w długiej kolejce. Na miejscu, już pieszo, nieźle się naszukałam, gdzie to w ogóle jest wśród trzech biurowców. Zupełnie przypadkiem zobaczyłam jakieś kobietki, wychodzące przez szklane drzwi, niosły białe papierowe torebki odpowiednie na małe zakupy. Równie dobrze mogły wychodzić z kawiarni czy od fryzjera, bo na zewn. żadnego info, szyldu, nic. Przytknęłam nos do szyby, a tam w środku dopiero napis EL i jacyś ludzie, z ulicy nic nie widać. Spokojnie weszłam, ochroniarz z nosem w telefonie, w środku niewiele osób. Ciekawie to wyglądało- perfumy, pielęgnacja, kolorówka- ładnie poukładane na półeczkach, spore ilości. Większe zestawy i to, co się nie zmieściło stało na podłodze pod ścianą. Normalnie były testery perfum czy kolorówki. MAC w ogóle nie było (słyszałam ploty, że bywa). Nigdzie żadnych cen, tylko na każdym produkcie napis „do użytku prywatnego”. Przeszłam przez cały sklep, spr kilka produktów na czytniku, który znajduje się w sklepie i ceny identico jak w D. Trochę zgłupiałam, bo miało być 40-50% taniej. Zagaduję babkę obok jak to w końcu jest i okazuje się, że rabat naliczany jest przy kasie i czasem pytają o nazwę firmy, z której się jest, więc trzeba być na to przygotowanym. Próbowałam od niej delikatnie wyciągnąć to nieszczęsne hasło, ale nie powiedziała. Podsłuchać też się nie dało, bo kasy są troszkę oddalone od części sprzedażowej.

W każdym razie zobaczyłam jak wygląda ta owiana Wielką Tajemnicą wyprzedaż EL, a tego byłam najbardziej ciekawa. Zastanawiałam się nad kilkoma rzeczami, ale ostatecznie nic nie kupiłam bo nic nie potrzebowałam, a nie chcę sobie powiększać zapasów.



Za to w Reserved kupiłam letnią piżamkę z Puchatkiem, a w markecie oprócz spożywki wzięłam jeszcze pół tuzina pączków- w sam raz na środę popielcową
O matko! Brzydko sortują ludzi Dziady!

Smacznych pączków!

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a skąd
tzn czuje sie dobrze, ale badanie moczu takie se
na szczeście ph moczu ładnie spadło, białka tez mniej jest no i nie ma kryształków, czyli karma działa
natomiast ma dużą leukocytozę ( ciekawe skąd, wszak dopiero konwenia przestała działać) podaję mu od wczoraj furagin i kwas hialuronowy dopyszczkowo za 10 dni kontrolne badania
Trzymam kciuki, za dobre wyniki badań!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:37   #820
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to prawda ale paulina_aurora chyba skutecznie nas wyleczyla z clarinsa
Mnie na pewno

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tego kremu nutrixe nie mialam, ale zuzylam kilka miniatur kremow, serum Visionnaire -niestety nie widzialam efektow Najwazniejsze, ze nie zaszkodzily

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



Cena swietna, jak na estee
Ja miałam kilka kremów/ser itp z L i zawsze po używaniu pojawiał się u mnie przesusz i niespodzianki, kolorówka szału nie robi, ostatnio nawet posprzedawałam za grosze nowe cienie na all i to wystawiane po raz n-ty bo nikt tego nie chce kupować
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:39   #821
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tego kremu nutrixe nie mialam, ale zuzylam kilka miniatur kremow, serum Visionnaire -niestety nie widzialam efektow Najwazniejsze, ze nie zaszkodzily
Nutrix poleciła mi pani Anna Orłowska, bo były makijaże z nią w D w zeszłym roku to poszłam, dobierali pielęgnację, makijaż i nawet fryzury robili.
Miałam ogromny przesusz w okolicy nosa, który utrzymywał mi się już ponad tydzień, wyleczyć tego nie umiałam, nic mi nie pomagało, jak to zobaczyła na mojej twarzy to się przestraszyła i poleciła Nutrix. Zaczęłam tym smarować na noc dodatkowo na krem i po trzech-czterech dniach nie było śladu po suchych skórkach Miałam teraz katar klika dni, ciekło mi jak wodospad Niagara - smarowałam nos od samego początku co kilka minut - żadna sucha skórka się nie pojawila. Jest dosyć tłusty, więc używam tylko w domu i na noc konsystencja jak Nivea, ale o wiele lepiej działa.
Okazało się potem, że przesusz to była wina wspaniałego złuszczającego toniku Clinique tym sposobem wyleczyłam się z Clinique
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:40   #822
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość



Dobry akumulator nie jest zły. Auto musi być sprawne. Kto Cię zawiezie do marketu jak S lub D mega promocję zrobi?

dzięki, będę to sobie powtarzała przed zaśnięciem
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:43   #823
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
z ciekawości chyba zagadam do koleżanki, co pracuje w HR w banku czy coś słyszała na ten temat...




nowa kolekcja, bez problemu kupisz- w marcowym ELLE jest kupon do Reserved
kod ELLESS16 obowiązuje od 1 do 31 marca 2016
pół mojej rodziny pracuje w dużym banku i nigdy nic takiego nie dostali

super piżamka - moja córka ma pajaca czy tam kombinezon nocny z R, ciągle go piorę a ona ciągle w nim śpi nic sie z nim nie dzieje
dla mnie to mało wygodne, przeca nie ma zapinek na tyłku, trzeba sie rozbierać
bielizna z R też się super sprawuje, żałuję, że nie ma na mnie rozmiarówki
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, za dobre wyniki badań!


__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:45   #824
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czasami się pojawia tu ta marka, ale większość z nas jej nie lubi lub nie służy nam
Domyśliłam się Tylko zastanawiają mnie powody tego nielubienia. Czy to osobiste przykre doświadczenia, czy też jakieś rozczarowanie na większą skalę? I czy nielubienia dotyczą i kolorówki, i pielęgnacji?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to prawda ale paulina_aurora chyba skutecznie nas wyleczyla z clarinsa
Jak???
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:46   #825
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

A ja z kolei uwielbiam Clinique. Nie wszystko, ale mam swoje ulubione produkty, które bardzo mi służą, a tonik zrobił mi super porządek na twarzy Po chwilowym zauroczeniu Clarinsem stwierdzam, że jednak to nie to, wiele hałasu o nic
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:49   #826
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Domyśliłam się Tylko zastanawiają mnie powody tego nielubienia. Czy to osobiste przykre doświadczenia, czy też jakieś rozczarowanie na większą skalę? I czy nielubienia dotyczą i kolorówki, i pielęgnacji?
No u mnie np pielęgnacja żadna się nie sprawdziła, jak pisałam przesusz i niespodzianki i to po kremach i serach z różnych serii. Ale moja cera niestety jest specyficzna. Co do kolorówki uważam, że jest przeciętna, cienie są słabe, tusze takie se , lakiery szybko odpadają, korektor zbiera mi się w zmarszczkach i leży użyty kilka razy, lubiłam ich podkłady ale niestety po dłuższym stosowaniu czuję w nich bardzo mocno alkohol i też mnie przesuszają. Wydaje mi się, że ceny są mocno przesadzone do jakości jaką proponują, bo za taką kwotę ja spokojnie mogę znaleźć coś lepszego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:51   #827
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Zapachy Lancome uwielbiam, wiadomo Ale lubię też ich tusze, chociaż nie wszystkie, najbardziej te zwykle. Kiedyś używałam podkładu, dawno, dawno, ale zaczął mnie uczulać i teraz się boję nowych próbować, mimo że panie zachęcają.
No i róże. Nie jestem taką masterką makijażową jak Wy, ale bardzo je lubię i używam na co dzień
Ja jestem ciekawa właśnie pielęgnacji, tego serum Visionnaire i serii HydraZen. Byłam na jakichś konsultacjach w Sephorze i było ok, ale po jednym razie trudno stwierdzić. Szkoda, że miniaturek nie dają, co by potestować.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
A ja z kolei uwielbiam Clinique. Nie wszystko, ale mam swoje ulubione produkty, które bardzo mi służą, a tonik zrobił mi super porządek na twarzy Po chwilowym zauroczeniu Clarinsem stwierdzam, że jednak to nie to, wiele hałasu o nic
O, a ja Clinique akurat nie lubię. Albo mnie podrażnia, albo w najlepszym razie nic nie robi. Fajne dla mnie są tylko chubby sticki
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:52   #828
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Zapachy Lancome uwielbiam, wiadomo Ale lubię też ich tusze, chociaż nie wszystkie, najbardziej te zwykle. Kiedyś używałam podkładu, dawno, dawno, ale zaczął mnie uczulać i teraz się boję nowych próbować, mimo że panie zachęcają.
No i róże. Nie jestem taką masterką makijażową jak Wy, ale bardzo je lubię i używam na co dzień
Ja jestem ciekawa właśnie pielęgnacji, tego serum Visionnaire i serii HydraZen. Byłam na jakichś konsultacjach w Sephorze i było ok, ale po jednym razie trudno stwierdzić. Szkoda, że miniaturek nie dają, co by potestować.
Oj jakbyś mi to w grudniu powiedziała, miałam sporo ich próbek i wszystkie powydawałam, bo mi nie służyły, a nieźle musiałam się naprosić żeby ktoś mi to zabrał z domu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:53   #829
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No u mnie np pielęgnacja żadna się nie sprawdziła, jak pisałam przesusz i niespodzianki i to po kremach i serach z różnych serii. Ale moja cera niestety jest specyficzna. Co do kolorówki uważam, że jest przeciętna, cienie są słabe, tusze takie se , lakiery szybko odpadają, korektor zbiera mi się w zmarszczkach i leży użyty kilka razy, lubiłam ich podkłady ale niestety po dłuższym stosowaniu czuję w nich bardzo mocno alkohol i też mnie przesuszają. Wydaje mi się, że ceny są mocno przesadzone do jakości jaką proponują, bo za taką kwotę ja spokojnie mogę znaleźć coś lepszego
Mogłabym się prawie podpisać - tyle, że mnie kremy nie wysuszają a zapychają

Kupiłam kiedyś mojej babci, przyzwyczajonej do szaneli i diorów szminke L. - nie umiała jej zużyć - normalnie schodzi jej jedna na 2-3 miesiące, tą męczyła ponad rok.
Tzn wydaje mi się, że wyciągała ją z torby tylko przy mnie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 14:54   #830
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No u mnie np pielęgnacja żadna się nie sprawdziła, jak pisałam przesusz i niespodzianki i to po kremach i serach z różnych serii. Ale moja cera niestety jest specyficzna. Co do kolorówki uważam, że jest przeciętna, cienie są słabe, tusze takie se , lakiery szybko odpadają, korektor zbiera mi się w zmarszczkach i leży użyty kilka razy, lubiłam ich podkłady ale niestety po dłuższym stosowaniu czuję w nich bardzo mocno alkohol i też mnie przesuszają. Wydaje mi się, że ceny są mocno przesadzone do jakości jaką proponują, bo za taką kwotę ja spokojnie mogę znaleźć coś lepszego
Dziękuję za wyjaśnienie Jak pisałam, nie jestem taką znawczynią, ceni używam rzadko, tusze są różne, ale róże lubię. Dla mnie i tak najważniejszy jest podkład.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:54   #831
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość


O, a ja Clinique akurat nie lubię. Albo mnie podrażnia, albo w najlepszym razie nic nie robi. Fajne dla mnie są tylko chubby sticki
Niestety u mnie Clinique też robi masakrę na buzi, jak widzę te ich 3 kroki to aż mną trzęsie i ogólnie moja cera ich nie lubi. Co do kolorówki to nie jest tak źle, mam kilka rzeczy i używam np cienie, chubby stick itp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:57   #832
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj jakbyś mi to w grudniu powiedziała, miałam sporo ich próbek i wszystkie powydawałam, bo mi nie służyły, a nieźle musiałam się naprosić żeby ktoś mi to zabrał z domu
Oj, szkoda Ale w grudniu dopiero tu przybyłam
W takim razie mam APEL: jakby któraś z Was miała zbędne próbki/miniatury Lancome i chciała się podzielić, zamiast wyrzucać do kosza, to JA JESTEM!

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mogłabym się prawie podpisać - tyle, że mnie kremy nie wysuszają a zapychają

Kupiłam kiedyś mojej babci, przyzwyczajonej do szaneli i diorów szminke L. - nie umiała jej zużyć - normalnie schodzi jej jedna na 2-3 miesiące, tą męczyła ponad rok.
Tzn wydaje mi się, że wyciągała ją z torby tylko przy mnie
Skąd się biorą takie babcie? :conf used:

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety u mnie Clinique też robi masakrę na buzi, jak widzę te ich 3 kroki to aż mną trzęsie i ogólnie moja cera ich nie lubi. Co do kolorówki to nie jest tak źle, mam kilka rzeczy i używam np cienie, chubby stick itp
No właśnie tak mnie ten Lancome zastanowił. Niby superfirma, w czołówce, tanio nie mają, a tak tu u niej cicho. To już wiem
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:58   #833
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mogłabym się prawie podpisać - tyle, że mnie kremy nie wysuszają a zapychają

Kupiłam kiedyś mojej babci, przyzwyczajonej do szaneli i diorów szminke L. - nie umiała jej zużyć - normalnie schodzi jej jedna na 2-3 miesiące, tą męczyła ponad rok.
Tzn wydaje mi się, że wyciągała ją z torby tylko przy mnie
Tak zwany trafiony prezent

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie Jak pisałam, nie jestem taką znawczynią, ceni używam rzadko, tusze są różne, ale róże lubię. Dla mnie i tak najważniejszy jest podkład.
Jeśli chodzi o kolorówkę to ja nigdy nie skreślam firmy, bo czasami cień nie podejdzie a tusz, czy podkład czy pomada będzie ok i to też zależy od serii, bo co chwilę pojawia się jakaś nowość i lubię przetestować, potem mogę swobodnie wypowiedzieć się na dany temat. Jednak jeśli chodzi o pielęgnację to jestem baaardzo wymagająca i jak ze 2-3 produkty mi nie podejdą to nic mnie do tej firmy nie przekona
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:01   #834
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość



Skąd się biorą takie babcie? :conf used:
Nie wiem, jak się urodziłam to moja już była
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:01   #835
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak się urodziłam to moja już była
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:05   #836
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak się urodziłam to moja już była
uwielbiam Cię




dziś jestę geniuszę znaczy posprzątałam dom
znaczy nie cały
znaczy kuchnię, jadalnię i salon tylko dokłądnie reszta po łebkach
garderoby w ogóle nie tknęłam
ale rynek czysty

gdyby dom był do sprzątania mieszkałabym na 48 metrach
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:09   #837
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
uwielbiam Cię


__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:10   #838
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak się urodziłam to moja już była
Dobre 😊
Jedno trzeba przyznać, wie co dobre
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:10   #839
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cześć

Jestem mocno do tylu, jakieś 10 stron za Wami kot mi zachorował i sikać nie potrafi, póki co zastrzyki, a jak nie przejdzie to z kocura będzie w końcu kotką.... A to młody skurczybyk

Poza tym w Estee stacjonarnym paletka lub kosmetyczka z mini produktami do zakupów, kusi jak cholera a mam odwkować się
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 15:13   #840
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
przecie nie mogę tak otwarcie, to Wielka Tajemnica jest

Zestawy pielęgnacyjne z EL i C były, wydaje mi się że takie dostępne ostatnimi czasy.

piżama to ta, tania nie jest, ale urocza i z miękkiej, grubszej bawełny. W marcu ma być kupon -15% i zastanawiam się czy coś kombinować w tej sprawie, zawsze to trochę taniej
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/.../ladies-pyjama
W tym roku dobre prezenty dodawali do zakupów, to za te 10-20% taniej nie za bardzo się opłaca tam jechać.
ładna ta piżamka

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pół mojej rodziny pracuje w dużym banku i nigdy nic takiego nie dostali

super piżamka - moja córka ma pajaca czy tam kombinezon nocny z R, ciągle go piorę a ona ciągle w nim śpi nic sie z nim nie dzieje
dla mnie to mało wygodne, przeca nie ma zapinek na tyłku, trzeba sie rozbierać
bielizna z R też się super sprawuje, żałuję, że nie ma na mnie rozmiarówki

Jeżeli w Warszawie, to powinni mieć, chyba że coś EL zmieniło i mniej teraz zaproszeń rozsyła.
za kociaka,

Lancome kiedyś używałam tusze i podkłady, ale z każdą zmianą jakby gorsze były. Cień mam jeden, bo Pani konsultantka mnie namówiła, i ze dwa razy użyłam i jakoś nie mam ochoty do niego wracać.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-10 o 15:17
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.