Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 21:57   #4561
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II


To ja ide zajrzec na jej pielegnacje...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:57   #4562
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
spoko spoko, był jeszcze jeden aparat w akcji
hmm... jakby to wam napisać dziewczyny... na moich zdjęciach jest głównie WI i dłonie Cathy jest też Ilona w odważnym makijażu (moim zdaniem prześlicznym). Chciałam wrzucić te fotki na fotki.com ale okazało się, że wprowadzili jakieś zasady i aby zabezpieczyć katalog hasłem muszę wykupić abonament
a nie chce wrzucać Waszych zdjęć do ogólnodostępnego folderu. Pomyślę chwilę co z tym zrobić, chyba że macie jakieś pomysły?

przesyłam zdjęcia do Cathy

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2009-08-01 o 22:04 Powód: dopisek
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:07   #4563
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mozna zalozyc prywatny album na Picassie, ktory wygeneruje link dostepowy, wystarczy go pozniej podac wybranym osobom
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:17   #4564
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Fajnie, że spotkanie się udało
I mnie rzuciła się w oczy Dominkab! Szczęka mi opadła, świetna cera! Za śladem vril lecę na pielęgnację
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:20   #4565
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mozna zalozyc prywatny album na Picassie, ktory wygeneruje link dostepowy, wystarczy go pozniej podac wybranym osobom
picasa, zapomniałam
ale z tym mam inny problem, niestety korzystam ze służbowego kompa i nie bardzo mogę sobie instalować różne rzeczy, na prywatnym korzystałam z picasy ale niestety spadł z wysokości i umarł
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:00   #4566
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cieszę się, że zlot się Wam udał. Na zdjęciach widać super atmosferę, a makijaż WI boski... Cathy jak Ty to robisz? Próbowałaś kiedyś zrobić cos w stylu "makijaż step by step" pewnie wiele dziewczyn było by wdzięcznych za taki instruktaż. Ale Wam zazdroszcze tego spotkania..

W ogóle przepraszam za swój ostatni post, ostatnio chyba za często narzekam, obiecuję poprawę.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:02   #4567
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nadrobiłam chyba 10 stron

foxxy, spóźnione, ale szczere wszystkiego najmineralniejszego

frantic, ja też rocznik 81, o dowód mnie jeszcze nikt nie pytał, ale wyjątkowo rzadko kupuję alkohol, ale za to jak w zimie kupowałam buty do sukienki na wesele, to mnie babka przekonywała, że na studniowkę bedą świetne

przegladam zdjęcia na blogu cathy i żal mi ściska, że się nie zorganizowałam, żeby do was dołączyć, może jeszcze będzie okazja, albo zlocik bliżej śląska, bo nad morze to mi już całkiem daleko i mnie nie puszczą
większość dziewczyn na zdjęciach udało mi się zidentyfikowac, ale nie jestem pewna
a Dominiki nie mogłam poznać, bo zastanawiałam się co to za małolata - dopiero jak doczytałam dyskusje o jej cerze i wyglądzie to zaskoczyłam
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 23:05   #4568
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominkob, ja sie nieznosnie powtorze ale wygladasz przepieknie! Po prostu olsniewajaco, swiezo, dziewczeco, jakbys byla przed 30 albo nawet bardziej tuz po dwudziestce.
w ogole wszystkie jestescie piekne i macie wspaniale cery, zywa reklama mineralow. chyba jakies zakupy zaraz zrobie
mam nadzieje, ze na jakis zlocik rowniez sie zalapie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:10   #4569
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Dominkob, ja sie nieznosnie powtorze ale wygladasz przepieknie! Po prostu olsniewajaco, swiezo, dziewczeco, jakbys byla przed 30 albo nawet bardziej tuz po dwudziestce.
w ogole wszystkie jestescie piekne i macie wspaniale cery, zywa reklama mineralow. chyba jakies zakupy zaraz zrobie
mam nadzieje, ze na jakis zlocik rowniez sie zalapie
Cotko, zapytam tu, bo na wspólnych zakupach nie odpowiedziałaś - co z naszym zamówieniem? Nic nie piszesz i nie wiem czy zamówione czy nie.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:42   #4570
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O rany, ile wrażeń po zlocie widzę pozazdrościć! Szkoda, że ten zlot nie wypadł za 3 tygodnie, bo wtedy będę w stolycy ehhh... Dobrze, że chociaż fotki można pooglądać same sympatyczne, uśmiechnięte dziewczyny! Wygląd Dominiki mnie zabił, jestem pod wrażeniem! Na pewno dawałabym mniej niż 30 lat, na bank. Cathy pokaż się wiem jak wyglądasz ale i tak się pokaż a Twoje mieszkanko wygląda bardzo sympatycznie, nie wiem co tak narzekałaś i uprzedzałaś

Tak w ogóle to może i ja zorganizuję spotkanie w bliższej lub dalszej przyszłości o ile ktoś miałby ochotę (także znad morza, można zwiedzić Kopalnię Soli czy coś ) bo pozazdrościłam

Wieszaczek na torebkę od dawna planuję zakupić, w zakończonych obserwowanych na All mam ich już miliard, a ciągle jakoś nie mogę się zebrać żeby w końcu kliknąć ten wzór z fotki bardzo fajny

Rozkminiam te zdjęcia na blogu Cathy i nadal mam lekkie wątpliwości, czy dobrze wytypowałam poszczególne twarze. Zwłaszcza z dwoma mam lekki kłopot wiem że nie byłoby całej zabawy, ale uważam że należy kobitki podpisać

Właśnie wróciłam z grilla, padam a jutro wyjazd. Uciekam do łoża dobranoc!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 00:32   #4571
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Cotko, zapytam tu, bo na wspólnych zakupach nie odpowiedziałaś - co z naszym zamówieniem? Nic nie piszesz i nie wiem czy zamówione czy nie.
według nowych zasad aktualizuje 1szy post dot. zamowienia. link w moim podpisie.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 00:43   #4572
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
według nowych zasad aktualizuje 1szy post dot. zamowienia. link w moim podpisie.
oki, dziękuję
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 02:27   #4573
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ślicznoty z Was . Szkoda, że Cathy nie ma na zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Lorri, Ciebie to chyba jeszcze tu nie było
A bywałam, chociaż rzadko.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ale Wy tu wszystkie małolaty. W czasach zamachu na papieża i stanu wojennego to ja już pierwszą miłość przeżywałam Co prawda w piaskownicy jeszcze, ale zawsze


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Czemu tak jest, że jak mi się kończy, to wszystko jednocześnie - właśnie skonczyly mi się hydrolaty (zostały mi dwie butle różanego, którego nie mogę używać), hialuron na wykończeniu, w serum lemon właśnie dno zobaczyłam... A paczuchy z BU jak nie było, tak nie ma...
Pewnie w poniedziałek przyjdzie, jak ja wyjeżdzać będę I znowu będę szukać jej po różnych urzędach pocztowych ...Aż się wkurzyłam i wlasnie zamówienie na ZSK zrobiłam za pobraniem, bo oni błyskawicznie mi takie realizują
U mnie dokładnie to samo. Pokończyły mi się hydrolaty. Z Mazideł nie chciałam, bo za dużo konserwantów. Z BU rozlewane, ale od biedy migdałowy bym wzięła, to się zdziwiłam, że tylko średniowieczna forma płatności (przelew) wchodzi w grę. Więc zaczęłam się zastanawiać nad ZySK-owym zastępcą różanego, który już mi nie służy. W końcu wzięłam melisowy (za pobraniem). I o zgrozo - przeczytałam dziś w wątku ZSK, że dwie dziewczyny straszliwie uczulił .

Robię hydrolatowy odwyk.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:24   #4574
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Cotko, zapytam tu, bo na wspólnych zakupach nie odpowiedziałaś - co z naszym zamówieniem? Nic nie piszesz i nie wiem czy zamówione czy nie.
bo zakupowy nie służy do takich pytań i są kasowane

Lorri, nie martw się, może i je uczulił ale Ciebie nie musi.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:27   #4575
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny powalacie uroda... na patrzec sie nie moge jakie wszystkie jestescie sliczne....
A na zdjecia Dominki patrzylam z otwarta buzia.... Cera jak u niemowlaka!!!!!!!!
Mariola jak zwykle Hollywoodzki usmiech Nie wiem co wy robicie.... ale po zadnej z Was nie widac, ze jestescie po 30!
A Rozi to juz w ogole mnie powalila uroda....!!!!!!! Taka slicznota! I WI i ten makijaz.... pewnie na weselu zrobia furrore!!!!!!!!

ehhhhhhh
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:46   #4576
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny ja Wam bardzo wszystkim dziękuję, ale na serio, ja miałam podkład No i może nie wyglądam na 35, ale na 24 na pewno też nie. Nie ma siły
A ponieważ z każdym postem jest mi coraz bardziej głupio, to odpowiem Wam cytatem z Cejrowskiego Rio Annakonda: NIEMÓWMYJUŻOTYM!
Spotkanie było dla mnie fantastyczne choć trochę surrealistyczne. Normalnie do dziś nie moge uwierzyć, że się tak udało nam spotkać w realu i poznać. Wszystkie wyglądały super, reklama minerałów i naturalnych kosmetyków
Dziękuję Ci Kasiu, że się podięłaś organizacji tego wszystkiego Część z Was nawet nie zdaje sobie sprawy jaka to jest sympatyczna i miła osoba A mieszkanko i miejsce zamieszkania są przeurocze Ja się czułam, jakbym ją od lat znała
A w ogóle to nie uwierzycie kto siedział najciszej Foxxxy ! A ja myślałam, że to taka gaduła będzie Chyba przez te emocjonalne posty
I potwierdzam, Rozi jest prześliczna, a makijaż Wi mnie powalił Wyszedł przepięknie. Poza tym to jest piękna dziewczyna i przez całe spotkanie zastanawiałam się skąd ona te kompleksy bierze
Acha Ilonko, gdzie kupiłaś tą torebkę, którą miałaś wczoraj? Zapomniałam się zapytać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:15   #4577
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominko No tak tak Chyba powinnam pozostać tworem czysto internetowym Bo wszyscy sie widocznie za mocno zawiedli No nic na makijazu i na kolorach sie znam i oczekiwań innych rowniez nie spelniam. Amen

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-08-02 o 09:18
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:21   #4578
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wow, dziewczyny wszystkie piękne, cieszę się ze zlot się udał!

wszyscy sie zachwycają WI, a ja Cię nigdy nie widziałam Innocenty i nie wiem jak wyglądasz o tutaj, o:

http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...0033+kopia.jpg

to nie znam tylko tych dwóch pań po prawej strzelam że jedna to Krystle, a druga to WI- zgadłam?

foxxxy, Ty z kolei wyglądasz jakbyś miała 16 lat wszystkie piękne i młode
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:26   #4579
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dominko No tak tak Chyba powinnam pozostać tworem czysto internetowym Bo wszyscy sie widocznie za mocno zawiedli No nic na makijazu i na kolorach sie znam i oczekiwań innych rowniez nie spelniam. Amen
To nie był zawód tylko zaskoczenie Zazwyczaj to ja jestem obserwator, a tym razem gadałam cały czas

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wow, dziewczyny wszystkie piękne, cieszę się ze zlot się udał!

wszyscy sie zachwycają WI, a ja Cię nigdy nie widziałam Innocenty i nie wiem jak wyglądasz o tutaj, o:

http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...0033+kopia.jpg

to nie znam tylko tych dwóch pań po prawej strzelam że jedna to Krystle, a druga to WI- zgadłam?

foxxxy, Ty z kolei wyglądasz jakbyś miała 16 lat wszystkie piękne i młode
Foxxxy wygląda bardzo młodziutko Na tej fotce nie ma Wi. Po prawej jest Ilonka, a WI TUTAJ
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 09:26   #4580
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny, bardzo się cieszę, że mogłysmy sie spotkać i pogadać - świetnie się wśód Was czułam
ściągnęlam do domu dopiero przed 22, bo jeszcze pewną wizażnkę obiecalam odwiedzić po drodze a ona uparła się, że mnie nakarmi
mąż mnie z domu nie wygonil,m nawet wręcz przeciwnie

Dominiko, no dobrze, nie bedziemy już o tym mówić - ale pisać możemy wyglądasz
torbę kupiłam na www.kitty.pl
wieszaczek cudny, trzeba mi się chyba wybrać do ZT

a, i cath jak zwykle przesadza, jest baaardzo kobieca a w mieszkanku spokojnie drugie tyle by sie pomieściło

foxxxy, noo coś Ty, jakie kompleksy absolutnie nie masz powodu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:34   #4581
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pogoda dopisala, ze zdjęć bije radość ze spotkania, mnóstwo prochów, a Wy wszystkie wyglądacie rewelacyjnie. Fajnie, że spotkanie się udało.



Dziękuję za fotki tych modelowanych buziek, akurat te widziałam szukając tej innej wklejonej chyba przez Agabil, to nie są niestety one. Ale pokombinuję też coś z tymi, wydrukuję i będę naśladować.


Bo na razie jeśli chodzi o modelowanie to u mnie tylko róż, a chciałabym pokombinować właśnie z bronzerem itd.

___
Ps. Lemirko, podoba mi się to nIEBO. Lubię taką muzykę.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-08-02 o 10:06
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:41   #4582
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Po pierwsze zazdroszczę spotkania (ostatnie beze mnie ) i doradzania wzajemnego, ( Foxxxy rozbawiłas mnie do smiechu na głos)
Po drugie chciałabym z kimś powzdychac nad moim ladnym zbiorem
Po trzecie Dominika( wybacz ale.. ) nie wiedzialam, ze jednak mlodziej ode mnie wygladasz :P
Po czwarte ochrzaniam Was za narzekanie na kilogramy! Nie wierze juz w to co piszecie!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Pogoda dopisala, ze zdjęć bije radość ze spotkania, mnóstwo prochów, a Wy wszystkie wyglądacie rewelacyjnie. Fajnie, że spotkanie się udało.



Dziękuję za fotki tych modelowanych buziek, akurat te widziałam szukając tej innej wklejonej chyba przez Agabil, to nie są niestety one. Ale pokombinuję też coś z tymi, wydrukuję i będę naśladować.


Bo na razie jeśli chodzi o modelowanie to u mnie tylko róż, a chciałabym pokombinować właśnie z bronzerem itd.

___
Ps. Lemirko, podoba mi się to nIEBO.

na watku edm cos produkowalysmy i zdjecia poszly tam
http://www.movingmakeup.co.uk/lessons.htm
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-02 o 09:46
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:45   #4583
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Po czwarte ochrzaniam Was za narzekanie na kilogramy! Nie wierze juz w to co piszecie!
---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

na watku edm cos produkowalysmy i zdjecia poszly tam
Ja też nie wierzę w to co piszą Dziewczyny, wszystkie wyglądają rewelacyjnie!!
Dziękuję Pastereczko. A mówisz o trzeciej częsci EDMowskiego wątku czy może wcześniejszej? Właśnie nie pamiętam gdzie to widziałam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:46   #4584
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

aaaaa w takim razie to Ilonka ma te cudne, długie włosy

WI, rewelacyjny makijaż i podoba mi się Twoja grzywka Ty poszłas później na to wesele?

ja też słuchałam wczoraj nIEBO też mi sie podoba
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-02 o 09:53
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:53   #4585
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzę w to co piszą Dziewczyny, wszystkie wyglądają rewelacyjnie!!
Dziękuję Pastereczko. A mówisz o trzeciej częsci EDMowskiego wątku czy może wcześniejszej? Właśnie nie pamiętam gdzie to widziałam.
chyba w drugiej, najlepiej w YT wpisywac w wyszukiwarke : contouring and highlighting
ja dawalam jeszcze takie zdjecie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:55   #4586
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to nie znam tylko tych dwóch pań po prawej strzelam że jedna to Krystle, a druga to WI- zgadłam?
ta z czerwonym nochalem i krzywym usmiechem to ja
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:08   #4587
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ta z czerwonym nochalem i krzywym usmiechem to ja

O no no no i co jeszcze Ciekawgo powiesz nam o sobie
Ja i Ty + Rolki Pamietamy ??

Jak mi powiesz mniej wiecej czego oczekujesz od Laptopa to ja TŻ poprosze to Ci poszuka kilku propozycji
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:09   #4588
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziekuję Pastereczko.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:28   #4589
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
___
Ps. Lemirko, podoba mi się to nIEBO. Lubię taką muzykę.
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

ja też słuchałam wczoraj nIEBO też mi sie podoba
Cieszę się, że ktoś zaglądną w mój podpis
ja trafiłam na ich koncert przypadkiem, kupiłam od razu obie płyty śmiesznie tanie więc czemu nie wesprzeć chłopaków. Pierwszą płytę wydali własnym sumptem, podziwiam ich za to że robią to co lubią. No i nie wspomnę, że wokalista fajne ciacho

a tu jak na razie jedyny teledysk : Błędne koło
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:31   #4590
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Super fotki! Zaluje, ze tak krotko bylam i ze mialam cere w tak strasznym stanie, a pomyslec ze jeszcze kilka dni wczesniej byla ok
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.