Przciemnianie Włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 14:57   #1
Adi009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6

Przciemnianie Włosów


Witam...
Moj problem polega na tym iz mam dziwny kolor wlosów mianowicie jest to jasniutki braz z rudym polyskiem z w sloncu... Jedni mowia iz jestem rudy a niektórzy iz mam brazowe wlosy dlatego chcialbym je troche przyciemnic i tu pytanie do was jaki szmpon bylby do tego najlepszy slyszalem ze Timotei z henna do brazowych włosow jest dobry. Zaznacze iz nie chce sie farbowac jako iz jestem chlopakiem... Chcialbym je tylko przyciemnic o ton lub dwa.. Tylko nie wiem jakiego preparatu mam uzyc...
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Adi009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 15:23   #2
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Przciemnianie Włosów

słyszałam coś o działaniu olejku rycynowego że przyciemnia włosy : no ale również z tą henną dobry pomysł : czekamy dalej aż ktoś się wypowie .
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 15:31   #3
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Przciemnianie Włosów

Cytat:
Napisane przez Adi009 Pokaż wiadomość
Witam...
Moj problem polega na tym iz mam dziwny kolor wlosów mianowicie jest to jasniutki braz z rudym polyskiem z w sloncu... Jedni mowia iz jestem rudy a niektórzy iz mam brazowe wlosy dlatego chcialbym je troche przyciemnic i tu pytanie do was jaki szmpon bylby do tego najlepszy slyszalem ze Timotei z henna do brazowych włosow jest dobry. Zaznacze iz nie chce sie farbowac jako iz jestem chlopakiem... Chcialbym je tylko przyciemnic o ton lub dwa.. Tylko nie wiem jakiego preparatu mam uzyc...
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Najlepiej działa olejek rycynowy który dodatkowo bardzo, bardzo dobrze odżywi i odnowi twoje włosy,pamiętaj tylko żeby go dobrze zmyć!
Olejek rycynowy to środek an przeczyszczenie do kupienia w aptekach za ok 2,5zł, ale znacznie częście używany jest jako odżywka do włosów zniszczonych, wypadających, przesuszonych i tych bardzo rzadkich. Poleca osobiścieklask i:
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 12:59   #4
Adi009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Przciemnianie Włosów

Wszystko dobrze, pieknie tylko po jakim czasie on sie zmywa i czy mozna go stosowac codziennie jak szampon i na ile wystarcza ten olejek?
Adi009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 21:56   #5
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Przciemnianie Włosów

szampon do mycia włosów nie przyciemni znacząco włosów, a na pewno nie o ton. produkty z henną mogą zresztą pogłębiać rudawy odcień- a tego chyba nie chcesz z tego co rozumiem- oczywiście po szamponie timotei nic takiego ci nie grozi, bo nie będzie żadnej różnicy.

możesz spróbować ziołowych płukanek, np Herbaflos- płukanka przyciemniająca do włosów(w sklepach zielarskich i aptekach) albo płukanki z kory dębu.

olejek rycynowy nakłada sie na włosy jak odżywkę

żeby były jakiekolwiek efekty trzeba takie zabiegi powtarzać regularnie, co jest dość uciążliwe- zwłaszcza że jesteś facetem, a większość mężczyzn raczej nie wykazuje się aż takim masochizmem w dązeniu do poprawy wyglądu jak kobiety

najskuteczniejsza metoda to koloryzacja-pytaj u fryzjera o specjalna kloryzację dla mężczyzn, tu masz przykładowy produkt
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...a-mezczyzn.htm

oczywiście najłatwiej jest polubic swój własny kolor- często to co dała nam natura jest tym co nam najbardziej pasuje
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.