Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-02, 17:20   #4381
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zaintersowa³am sie 2 odcieniami Majirela czy ktoras z Was robila tymi odcieniami badz orientuje sie jak moga sie prezentowac?
Sa na poziomie 8 wiec nie powinny chwycic ciemno prawda?

Cos bym chcia³a w zlocie miec kolor tzn wiecej z³ota niz tego pomaranczu..

Co sadzicie o tych odcieniach?


PS wracam jutro do domu wiec wysle fotki jakie mam wlosy po tym Lecherze co robilam i juz myciach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 8,34 zlociste.jpg (9,7 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zlociste.jpg (9,5 KB, 14 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:51   #4382
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Zaintersowa³am sie 2 odcieniami Majirela czy ktoras z Was robila tymi odcieniami badz orientuje sie jak moga sie prezentowac?
Sa na poziomie 8 wiec nie powinny chwycic ciemno prawda?

Cos bym chcia³a w zlocie miec kolor tzn wiecej z³ota niz tego pomaranczu..

Co sadzicie o tych odcieniach?


PS wracam jutro do domu wiec wysle fotki jakie mam wlosy po tym Lecherze co robilam i juz myciach
Moni@ nie wiem o jak bardzo zlote z³oto Ci chodzi ale za³±czam fotki moich w³osów po Majirel 8.43 z oksydantem 9%. Zdjêcia robione w ¶wietle dziennym, po kilku myciach. Dobrze oddaj± kolor, jaki uzyskiwa³am t± farb±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dla_moni1.jpg (31,7 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dla_moni2.jpg (34,8 KB, 46 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:21   #4383
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ nie wiem o jak bardzo zlote z³oto Ci chodzi ale za³±czam fotki moich w³osów po Majirel 8.43 z oksydantem 9%. Zdjêcia robione w ¶wietle dziennym, po kilku myciach. Dobrze oddaj± kolor, jaki uzyskiwa³am t± farb±.
Bardzo dziekuje, kolor ciemniejszy niz mam teraz na glowie...ale zdj idealnie odzwierciedlaja kolor faktycznie

Tylko mi bardziej chodzilo o odcien 8,34
Czym to sie rozni ze 3 jest z przodu a nie 4? Czyli kolor 8,34 bedzie jasniejszy?

ten kolor bardzo mi sie podoba jest jakby rdzawy taki....przynajmniej u mnie w lapie tak widac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ruda10.jpg (37,0 KB, 28 za³adowañ)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:26
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:11   #4384
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziekuje, kolor ciemniejszy niz mam teraz na glowie...ale zdj idealnie odzwierciedlaja kolor faktycznie

Tylko mi bardziej chodzilo o odcien 8,34
Czym to sie rozni ze 3 jest z przodu a nie 4? Czyli kolor 8,34 bedzie jasniejszy?

ten kolor bardzo mi sie podoba jest jakby rdzawy taki....przynajmniej u mnie w lapie tak widac
8,43 - jasny blond miedziano z³ocisty, 8,34 - jasny blond z³ocisto miedziany. Dominuj±cy jest pierwszy refleks po przecinku, czyli w pierwszym wypadku wiêcej miedzi, w drugim z³ota. Niemniej jednak ja nie polecam po dekoloryzacji/rozja¶nianiu odcieni z dominuj±cym z³otym refleksem bo wyp³ukuj± siê b³yskawicznie i (w moim mniemaniu) nie³adnie, zostaje taki jaki¶ szarawo s³omiany odcieñ. No i oceñ te¿ stan swoich koñcówek, bo te z³otka (przynajmniej z Majirel) przy niewielkich ju¿ zniszczeniach wychodz± na koñcach szarawo.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:28   #4385
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moje wlosy to taki ciemny blond. chcialabym zrobic sobie taki miedziany rudy.. zeby uzyskac taki efekt mozna wybrac jasniejszy ton rudego ktory po nalozeniu na moje wlosy sciemnieje? prosze o szybka odp
__________________
I UK
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 09:43   #4386
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
ten kolor to Majirel 9.04. Zamówi³am go z oxydantem 6%. Mój naturalny w za³±czniku.

Dziêkujê Ci bardzo za pomoc
9.04 - u¿ywa³am (3 lata temu)- dodam ¿e z oxydantem 9% - bardzo bardzo blond, w moim albumie znajduje siê zdjêcie.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
8,43 - jasny blond miedziano z³ocisty, 8,34 - jasny blond z³ocisto miedziany. Dominuj±cy jest pierwszy refleks po przecinku, czyli w pierwszym wypadku wiêcej miedzi, w drugim z³ota. Niemniej jednak ja nie polecam po dekoloryzacji/rozja¶nianiu odcieni z dominuj±cym z³otym refleksem bo wyp³ukuj± siê b³yskawicznie i (w moim mniemaniu) nie³adnie, zostaje taki jaki¶ szarawo s³omiany odcieñ. No i oceñ te¿ stan swoich koñcówek, bo te z³otka (przynajmniej z Majirel) przy niewielkich ju¿ zniszczeniach wychodz± na koñcach szarawo.
Zgadza siê, dodam ¿e kolor 8.43 z Majirel na moich w³osach wygl±da ja przepiêkny br±zowo-rudy kolor-bardzo twarzowy, a 8.34 niestety niewypa³ z szarymi refleksami (why???-a na palecie taki piêkny).

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez depesia Poka¿ wiadomo¶æ
moje wlosy to taki ciemny blond. chcialabym zrobic sobie taki miedziany rudy.. zeby uzyskac taki efekt mozna wybrac jasniejszy ton rudego ktory po nalozeniu na moje wlosy sciemnieje? prosze o szybka odp
Ciê¿ko powiedzieæ nie widz±c w³osów. Nie wiem te¿ czy kolor ma byc intensywny?

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Dodam jeszcze tylko, ¿e mój naturalny kolor to jasny blond. Je¶li akurat wahasz siê miêdzy tymi dwoma odcieniami to pojawia³y siê tu g³osy, ¿e 7,44 wychodzi zdecydowanie lepiej. Ja jestem z niego bardzo zadowolona
Efekt koñcowy g³ównie zale¿ny jest od naturalnej bazy, w tym przypadku mo¿na powiedzieæ ¿e kolor bêdzie identyczny jak na palecie- poniewa¿ bazowy kolor to jasny blond. Zupe³nie inaczej bêdzie w przypadku w³osów ciemnych. 7.44 to jeden z najintensywniejszych kolorów w palecie rudo¶ci - je¶li kto¶ sobie ¿yczy jeszcze bardziej intensywny trzeba wymieszc farbê z purem (mix tonem).

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotka:) Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!
Czy która¶ z Was, u¿ywaj±cych farby loreal majirel odcien 7,40, lub 7,44 mog³abym wrzucic zdjêcie swoich w³osów?? Bo przeszukujê ten w±tek, internet i nic nie mogê znale¼æ Zale¿y mi na bardzo intensywnym rudym odcieniu i nie wiem, któr± farbê wybraæ.....
Dziêkujê za pomoc
O ile wiem 7.40 jest bardzo ciê¿ko dostêpny?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Zaintersowa³am sie 2 odcieniami Majirela czy ktoras z Was robila tymi odcieniami badz orientuje sie jak moga sie prezentowac?
Sa na poziomie 8 wiec nie powinny chwycic ciemno prawda?

Cos bym chcia³a w zlocie miec kolor tzn wiecej z³ota niz tego pomaranczu..

Co sadzicie o tych odcieniach?


PS wracam jutro do domu wiec wysle fotki jakie mam wlosy po tym Lecherze co robilam i juz myciach
8.3- fajny i piêkny ale ciemnow³osym odradzam - dla blondynek jak najbardziej-poniewa¿ ³adnie wychodzi na naturalnych w³osach.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:41   #4387
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

monia ja ze zlotch odcieni polecam revlon 7.34 duzo zlota , rudosci mniej. to moj naturalny kolor wiec jesli masz wlosy rudawe rzadko trzeba farbowac. ostrzezenie- mnie uczulic potrafil

kathy slyszalas o tych wodach dodawanych do farb zeby nie szczypalo?? ogladalam ostatnio w hurtowni i sie zainteresowalam

melina ladny i ciemny kolor, jak zapragne byc ciemniejsza (co chyba sie niedlugo stanie) bedziesz moja inspiracja

siskath piekny kolor
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 15:03   #4388
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Dorotka:) Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!
Czy która¶ z Was, u¿ywaj±cych farby loreal majirel odcien 7,40, lub 7,44 mog³abym wrzucic zdjêcie swoich w³osów?? Bo przeszukujê ten w±tek, internet i nic nie mogê znale¼æ Zale¿y mi na bardzo intensywnym rudym odcieniu i nie wiem, któr± farbê wybraæ.....
Dziêkujê za pomoc
Marijel 7,40 od razu po farbowaniu. Fotka fatalna, wia³o okrutnie, ale innej nie mam. Teraz jestem 3 tyg po farbowaniu tym kolorem, fajnie siê wyp³ukuje, jeszcze nie czujê potrzeby od¶wie¿ania koloru szamponetkami, to na drugim zdjêciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (18,8 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg marijel 3 tyg.jpg (28,9 KB, 59 za³adowañ)
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka




Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-04-03 o 15:24
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:05   #4389
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina ladny i ciemny kolor, jak zapragne byc ciemniejsza (co chyba sie niedlugo stanie) bedziesz moja inspiracja
Mnie niestety w z³otkach nie jest dobrze, ¼le siê w tym kolorze czu³am. Mam wra¿enie, ¿e te z³ote kolory niekorzystnie wygl±daj± przy bardzo jasnych karnacjach, wiêc ja ju¿ nigdy wiêcej ¿adnych z³otek, karmeli itd...

Farbowa³am w poniedzia³ek 6,4 i 7,44 Vitality's Bardzo jestem zadowolona, poka¿ê jak tylko wróci do mnie aparat
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:19   #4390
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
monia ja ze zlotch odcieni polecam revlon 7.34 duzo zlota , rudosci mniej. to moj naturalny kolor wiec jesli masz wlosy rudawe rzadko trzeba farbowac. ostrzezenie- mnie uczulic potrafil

kathy slyszalas o tych wodach dodawanych do farb zeby nie szczypalo?? ogladalam ostatnio w hurtowni i sie zainteresowalam

melina ladny i ciemny kolor, jak zapragne byc ciemniejsza (co chyba sie niedlugo stanie) bedziesz moja inspiracja

siskath piekny kolor
Ja s³ysza³am o olejach. W³a¶nie siedzê z farb± na w³osach - tylko 8.44...kobieta zmienn± jest, a tak na marginesie to muszê kopiæ now± wodê z Vitalitys - bo moja strasznie siê rzadka zrobi³a a zost³o jakie¶ 100 ml
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 16:32   #4391
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mój aparat do mnie wróci³, wiêc wrzucam zdjêcia. Vitality's 6/4 + 7/44 pó³ na pó³. Zdjêcia ¶rednie bo w pokoju, ale w ¶wietle obecnym zrobiæ nie mogê bo s³onko ju¿ zachodzi, jarzy strasznie i kolor wychodzi zupe³nie oderwany od rzeczywisto¶ci.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiz64.jpg (49,6 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wiz64_b.jpg (30,9 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wiz64_c.jpg (30,9 KB, 22 za³adowañ)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 17:01   #4392
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy ja wlasnie widzialam chemiczne cos, jak znajde zalacze linka, no tak kobiety sa bardzo zmienne, mnie tez na wiosne ciagnie do jakichs zmian, i tak sie waham czy w ogien czy w blond czy braz

Melina powinnas dorzucac zdjecia na kilka watkow, Twoimi kolorami byloby zainteresowanych wiele dziewczyn
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:20   #4393
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy ja wlasnie widzialam chemiczne cos, jak znajde zalacze linka, no tak kobiety sa bardzo zmienne, mnie tez na wiosne ciagnie do jakichs zmian, i tak sie waham czy w ogien czy w blond czy braz

Melina powinnas dorzucac zdjecia na kilka watkow, Twoimi kolorami byloby zainteresowanych wiele dziewczyn
No w³a¶nie, mia³am ochotê na co¶ ja¶niejszego-tym razem nie oczyszcza³am w³osów przed farbowaniem bo w³a¶ciwie nie by³o z czego.
Wszystko z ,,ciê¿ko zmywalnymi silikonami,, powyrzuca³am - a tylko one przyczynia³y siê do mocnego oblepienia w³osa w rezultacie nierówno roz³o¿onego pigmentu. Po farbowaniu po³o¿y³am na w³osy ampu³kê nawil¿aj±c± z Alfaparf ,,nutriseduction,, - dla moich w³osów super.
Czy która¶ z was rude piêkno¶ci u¿ywa³a maskê Joanny prof. z jedwabiem? czy ona wyp³ukuje kolor?...a i zapomnia³am dodaæ ¿e oczywi¶cie sporo zakwasi³am (zapach fuuu, jak zwykle, ale warto).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

W³osy ju¿ wysuszone - kolorek piêkny, ja¶niutki rudy, w³oski lux po nutri seduction, multum grubych loków...naprawdê fajnie nawil¿a, tego by³o im trzeba
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-03 o 18:21 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:06   #4394
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny
Jak zauwa¿y³am, wiele z Was u¿ywa farb profesjonalnych.. Ja mam zamiar zamówiæ tak± po raz pierwszy, prawdopodobnie z Chantala miedziany blond. I teraz tak.. (Od razu mówiê, ¿e siê na tym kompletnie nie znam) Kolor wyj¶ciowy mam bardzo jasny, z³ocisty, sprany rudy, ale ciemne odrosty.. Chcia³am u¿yæ do tego wody 3% ¿eby jak najmniej zniszczyæ i tak ju¿ zniszczone rozja¶nianiem sprzed kilku miesiêcy w³osy, ale z tymi odrostami chyba 3% chyba nie da rady - co radzicie? 6 %? Drugie pytanie.. Czy która¶ z Was stosowa³a mo¿e inne kosmetyki Chantala, mam tu na my¶li szampony, od¿ywki, maski, byle nawil¿aj±ce albo regeneruj±ce? Je¿eli która¶ by mi co¶ poleci³a, te¿ bym przy okazji zamówi³a
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg chantal-farba-do-wlosow-trwale-koloryzujaca-804-miedziany-blond-120ml.jpg (24,6 KB, 12 za³adowañ)
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 19:16   #4395
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam

Czy która¶ z Was testowa³a zarówno Chantala jak i Vitality's i mo¿e mi powiedzieæ co¶ na ten temat? która wypada blado na tle tej drugiej?

Podejrzewam jaka bêdzie odpowied¼, ale jestem ciekawa Waszych spostrze¿eñ
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:28   #4396
depesia
Rozeznanie
 
Avatar depesia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Maj±c mniej wiêcej taki odcieñ w³osów
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7888977_n.jpg
jak my¶licie dziewczyny czy otrzymam kolor taki jak ten http://www.kosmetykionline.pl/data/g...9/7/5579_1.jpg??
Nie wyjdzie za bardzo ciemny? Chcia³abym, ¿eby troszkê bylo widaæ tego rudego
__________________
I UK

Edytowane przez depesia
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:29
depesia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:08   #4397
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Jak zauwa¿y³am, wiele z Was u¿ywa farb profesjonalnych.. Ja mam zamiar zamówiæ tak± po raz pierwszy, prawdopodobnie z Chantala miedziany blond. I teraz tak.. (Od razu mówiê, ¿e siê na tym kompletnie nie znam) Kolor wyj¶ciowy mam bardzo jasny, z³ocisty, sprany rudy, ale ciemne odrosty.. Chcia³am u¿yæ do tego wody 3% ¿eby jak najmniej zniszczyæ i tak ju¿ zniszczone rozja¶nianiem sprzed kilku miesiêcy w³osy, ale z tymi odrostami chyba 3% chyba nie da rady - co radzicie? 6 %? Drugie pytanie.. Czy która¶ z Was stosowa³a mo¿e inne kosmetyki Chantala, mam tu na my¶li szampony, od¿ywki, maski, byle nawil¿aj±ce albo regeneruj±ce? Je¿eli która¶ by mi co¶ poleci³a, te¿ bym przy okazji zamówi³a
Odrost farba+oxydant 6%, natomiast po d³ugo¶ci z oxydantem 3%.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:40   #4398
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

jezeli uzyje tego sposobu z blogu kathy z rozjasnianiem to farba pozniej z woda 6 % czy 9 % ? bo ja zawsze 9 % uzywam ,ale nie wiem jak zrobic po rozjasnianiu
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:43   #4399
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy Kobieto Zmienna czekam na fotke bo szukam inspiracji, o tej ampulce cos kiedys slyszalam, ale teraz chyba wyprobuje do farbowania

vanilka agusiaki uzywala chatnala z tego co pamietam, ale on ciemno wychodzi bardzo z tegoco pamietam zawsze dawala mixa
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 21:53   #4400
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Aha.. a proporcje bêd± podane gdzie¶ na farbie, tak?
Hmm je¿eli ciemno to mo¿e w takim razie bêdê musia³a wzi±æ ja¶niejszy odcieñ, jasny tycjan na przyk³ad.. Agusiaki by siê przyda³a w takim razie
Vanilka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:06   #4401
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

vanilka z tego co pamietam agusiaki mieszala tycjan z bardzo jasnym tycjanem?? poszukaj jej postow, poza tym o ile pamietam martolek tez uzywal tej farby
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-03, 22:42   #4402
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
monia ja ze zlotch odcieni polecam revlon 7.34 duzo zlota , rudosci mniej. to moj naturalny kolor wiec jesli masz wlosy rudawe rzadko trzeba farbowac. ostrzezenie- mnie uczulic potrafil
Dzieki tylko gdzie tego Revlona dostac? bo ja za chiny nie wiem
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 10:32   #4403
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A mnie dopad³o zw±tpienie "rudo¶ciowe"
Od paru dni chodzi za mn± powrót do mojego br±zu.Gdzie¶ chyba czujê siê mnie atrakcyjnie w rudym-jednak nie wiem czy oby na pewno-czy to tylko narzekanie spowodowane zbli¿aj±cym siê okresem
I jeszcze te cholerne loki mnie denerwuj± i mam ochotê pój¶æ i ¶ci±æ w³osy do szyji-mo¿e wtedy wróc± do normalno¶æi.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, mia³am ochotê na co¶ ja¶niejszego-tym razem nie oczyszcza³am w³osów przed farbowaniem bo w³a¶ciwie nie by³o z czego.
Wszystko z ,,ciê¿ko zmywalnymi silikonami,, powyrzuca³am - a tylko one przyczynia³y siê do mocnego oblepienia w³osa w rezultacie nierówno roz³o¿onego pigmentu. Po farbowaniu po³o¿y³am na w³osy ampu³kê nawil¿aj±c± z Alfaparf ,,nutriseduction,, - dla moich w³osów super.
Czy która¶ z was rude piêkno¶ci u¿ywa³a maskê Joanny prof. z jedwabiem? czy ona wyp³ukuje kolor?...a i zapomnia³am dodaæ ¿e oczywi¶cie sporo zakwasi³am (zapach fuuu, jak zwykle, ale warto).

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

W³osy ju¿ wysuszone - kolorek piêkny, ja¶niutki rudy, w³oski lux po nutri seduction, multum grubych loków...naprawdê fajnie nawil¿a, tego by³o im trzeba
Kathy poka¿esz t± ampu³kê?bo ich tyle jest...a ja ostatnio testujê now± ziajê planice bia³a butelka i rewelacja za 5z³Tylko cieñko na sk³adach siê znam i nie wiem w sumie co ona tam ma-ale je¶li podobnie do poprzednich planic to dobrze jest.

A joico obci±¿a mi w³osy.Stosujê raz na 1,5 tygodni i tyle mi wystarczy.
Czêsciej nie mogê.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:09   #4404
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie dopad³o zw±tpienie "rudo¶ciowe"
Od paru dni chodzi za mn± powrót do mojego br±zu.Gdzie¶ chyba czujê siê mnie atrakcyjnie w rudym-jednak nie wiem czy oby na pewno-czy to tylko narzekanie spowodowane zbli¿aj±cym siê okresem
I jeszcze te cholerne loki mnie denerwuj± i mam ochotê pój¶æ i ¶ci±æ w³osy do szyji-mo¿e wtedy wróc± do normalno¶æi.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


Kathy poka¿esz t± ampu³kê?bo ich tyle jest...a ja ostatnio testujê now± ziajê planice bia³a butelka i rewelacja za 5z³Tylko cieñko na sk³adach siê znam i nie wiem w sumie co ona tam ma-ale je¶li podobnie do poprzednich planic to dobrze jest.

A joico obci±¿a mi w³osy.Stosujê raz na 1,5 tygodni i tyle mi wystarczy.
Czêsciej nie mogê.
Dodam ¿e na 99% bez silikonów, dzisiaj w sklepie zerknê na sk³ad, bo ostatnio w biegu wydawa³ mi sie na bardzo ciekawy:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6196064
Napisz mi sk³ad tego szamponu to napiszê co on zawiera.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:28   #4405
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy, polujê na dobr± od¿ywkê zakwaszaj±c±, jak± wybraæ? - Farouk CHI CHI Ionic color treatment czy Biosilk Sealer Plus? Obie pH 3,5 . A mo¿e jaka¶ inna lepsza?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:54   #4406
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, polujê na dobr± od¿ywkê zakwaszaj±c±, jak± wybraæ? - Farouk CHI CHI Ionic color treatment czy Biosilk Sealer Plus? Obie pH 3,5 . A mo¿e jaka¶ inna lepsza?
Ja bym wybra³a CHI. Vitality's zakwaszaj±cej nie polecam-co¶ dziwngo robi z w³osami.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:09   #4407
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym wybra³a CHI. Vitality's zakwaszaj±cej nie polecam-co¶ dziwngo robi z w³osami.
Ok dziêki A Ty jakiej u¿ywasz osobi¶cie? Bo najchêtniej wziê³abym tak± sam±
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 15:30   #4408
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ok dziêki A Ty jakiej u¿ywasz osobi¶cie? Bo najchêtniej wziê³abym tak± sam±
Ja niepotrzebnie kupi³am Vitality's, po jednym u¿yciu posz³a do kosza, w³osy bardo dziwnie na ni± zareagowa³y i od tamtej pory u¿ywam do zakwaszenia tylko octu jab³kowego. Ale poleci³am CHI z tego wzglêdu ¿e u¿ywa³am kosmetyki z tej serii i nie zawiod³am siê natomiast Biosilk to ju¿ nie bardzo.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:30   #4409
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodam ¿e na 99% bez silikonów, dzisiaj w sklepie zerknê na sk³ad, bo ostatnio w biegu wydawa³ mi sie na bardzo ciekawy:
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6196064
Napisz mi sk³ad tego szamponu to napiszê co on zawiera.
Ja mam z tej firmy olejek semi di lino i przyznaje,¿e jest ¶wietnySk³ad mi nieznany,bo kupowa³am go w czasach gdzie sk³ad mnie guzik obchodzi³.

Co do ziaji to jest ju¿ w KWC,ale bez sk³adu.A na butli jest tak d³ugi,¿e siedzia³abym do nocy przepisuj±c te dziwne nazwy
Doda³am recenzje i na razie s± 4 i wszystkie dobre.


Wziê³am mê¿a na powa¿n± rozmowê"w którym kolorze mi lepiej"i by³am w 100%pewna,¿e powie ¿e w ciemnych.Bo on wielbi mój kolor i jest strasznie anty na jakiegolwiek farbowanie.Zawsze wojnê trzeba z nim toczyæJednak ku zdziwieniu powiedzia³,¿ebym przy rudym zosta³a,bo sam siê ba³ tego jak bêdzie,a jest ¶wietnie

Jestem ju¿ 2 tygodnie po farbowaniu,a kolor tylko lekko sprany(i tak rewela porównuj±æ do poprzedniego razu)to sobie strzelê deliê(bo kupi³am w koñcu)i mam nadziejê,¿e mi kryzys przejdzie
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:17   #4410
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 145
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dodajê wreszcie efekty Vitalitys 8.44+6%, tydzieñ po farbowaniu w ¶wietle dziennym. Na ¿ywo wygl±da to lepiej

Tam gdzie jest ja¶niej na górze to odrost pokryty farb±, ni¿ej gdzie widaæ inny kolor to chyba pozosta³o¶ci henny, k³adzionej na w³osy rozja¶niane 9% joanny p³omienna iskra.
Chyba powinnam zej¶æ w takim razie z farb± o jeden poziom do 7.44 ¿eby odrost by³ bardziej równomierny?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 28.03. 7 po farbowaniu.jpg (215,9 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09235.jpg (130,4 KB, 66 za³adowañ)
__________________
Stosujê bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-04-04 o 18:19
LadyMadalena jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.