czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 18:31   #1
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Unhappy

przed kursem...


////
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:27
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:39   #2
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

ja bym nie poszła do tej kobiet na przeszkolenie. Te pazury są okropne i to tak delikatnie mówiąc. ta Pani powinna najpierw iść tymi pazurami przekopać ogródek a potem sama na kurs ale do kogoś kto się na tym zna.
Lepiej poszukaj innej instruktorki.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:44   #3
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

.
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:27
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:58   #4
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Paznokcie w wykonaniu tej instruktoki są okropne! Ty piszesz, że brakuje Ci do ideału, a co dopiero można powiedzieć o niej! Twoje są bardzo estetycznie zrobione Ja bym nie traciła czasu na ten kurs u tej Pani
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:08   #5
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Okropne te paznokcie..... Taki kurs to bym sobie śmiało odpuściła.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:10   #6
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

(
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:27
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:25   #7
bombeloczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Tori warto się poświęcić i jechać trochę dalej niż iść do tej którą nam pokazałaś. Ja tez robiłam kurs jak mój synek był malutki i w innym mieście i dałam rade, więc ty też dasz. Naprawdę warto.
bombeloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 19:28   #8
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

A może zapytasz się o kurs dla stylistek paznokci w Urzędzie pracy? W pośredniakach często są organizowane szkolenia dla bezrobotnych. Wiem, że w moim mieście było takie niedawno.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:34   #9
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

.......
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:26
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:48   #10
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez tori666 Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam
pokażę paznokcie wykonane przeze mnie. duuużo mi brakuje do ideału , widzę swoje błędy i cały czas ćwiczę. ale jak patrzę na tej stylistki paznokcie a moje to mówiąc nie skromnie uważam, że moje są lepsze...
oczywiście, że Twoje są 100 razy ładniejsze

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

...a tak właściwie to czy potrzebny jest Ci ten kurs?? Moja koleżanka skończyła szkołę i jest stylistką paznokci i po miesiącu pracy w "profesjonalnym" salonie zrezygnowała i wróciła do pracy w domu i u klientek bo zarabiała mało a na wypadach domowych zarabia 4 razy tyle co w salonie... a co najlepsze żadna klientka jej się nigdy nie pytała czy ma skończony jakikolwiek kurs, za każdym razem jak robi paznokcie strzela fotkę i pokazuje następnie klientką... więc czy to ma w ogóle sens?! Sama robię paznokcie i nie mam kursu, robiłam dużo razy pazurki w "profesjonalnych" salonach i się nie chwaląc robię je lepiej od pań a jestem samoukiem, które mi je robiły... one nie używały połowy rzeczy, które ja używam np. nie wiedziały nawet co to jest kamuflaż... po prostu żal
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 19:53   #11
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

......
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:26
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 20:00   #12
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez tori666 Pokaż wiadomość
z jednej strony masz rację.
spotkałam się już nie raz z wyszkolonymi stylistkami które robiąc mi paznokcie albo przepiłowały mi płytkę paznokcia albo zapomniały o dezynfekcji...
ja paznokcie robię tylko sobie ale chciałabym zacząć robić w swojej rodzinie każdy jak widzi moje mówi, ze chce takie....
i dlatego uważam że bez odpowiedniego przeszkolenia nie powinnam się zabierać za czyjeś paznokcie. nie chcę nikomu zrobić krzywdy ani eksperymentować.
Ale jak widzę jakie robi ta pani co ma mnie jutro szkolić to wątpię w jej możliwości
zedge ma racje.
Przecież rodzina tym bardziej nie będzie wymagała od ciebie papierków czy skończyłaś kurs. Poproś 2-3 osoby o to czy możesz poćwiczyć na nich trochę w zamian za to bedą miały za darmo zrobione paznokcie a ty nabieżesz doświadczenia. Może poszukasz też jakiś kursów przez internet, mam na myśli filmiki. Na you tube jest ich mnóstwo. Wieżę, w to, że jak na tobie wyglądają świetnie to i innym będzie się podobać to co im wyczarujesz na paznokciach
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:09   #13
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Smile Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
zedge ma racje.
Przecież rodzina tym bardziej nie będzie wymagała od ciebie papierków czy skończyłaś kurs. Poproś 2-3 osoby o to czy możesz poćwiczyć na nich trochę w zamian za to bedą miały za darmo zrobione paznokcie a ty nabieżesz doświadczenia. Może poszukasz też jakiś kursów przez internet, mam na myśli filmiki. Na you tube jest ich mnóstwo. Wieżę, w to, że jak na tobie wyglądają świetnie to i innym będzie się podobać to co im wyczarujesz na paznokciach
właśnie ja też próbowałam na rodzince i wszystko było ok, wszystkie panie były zadowolone a co lepsze dostawałam też kasę mimo, ze nie chciałam jeśli już tak zależy Ci na kursie to go zrób obojętnie u kogo, może się czegoś nowego nauczysz, dowiesz... bo wiesz możesz iść do jakieś babki co niby robi rewelacyjne pazurki ale nie będzie umiała Ci przekazać wiedzy i swoich umiejętność.... moim zdaniem masz już rewelacyjne podstawy bo paznokcie na zdjęciu są super jak na amatorkę, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz i czytaj nowinki a po paru latach dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę kurs nie był Ci potrzebny... no chyba, że chcesz pracować w salonie to tam pracodawcy się pytają hehe
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:22   #14
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Polecam youtube bo tam jest wszystko. A to co ta pani robi- czy to nie sa rzeczy, ktorych majac glowe na karku mozna uniknac? Nie wystarczy Ci ze nauczy Cie ogolnej techniki a potem juz sama bedziesz wiedziala ze sie frencza tak dlugiego nie naklada i ze trzeba paznokcia opilowac? Jezeli kobieta nie chce duzo kasy to moze Cie czegos nauczy, czego nie wiesz.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:27   #15
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

;0
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-05-30 o 09:40
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:29   #16
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez tori666 Pokaż wiadomość
ja paznokcie robię tylko sobie ale chciałabym zacząć robić w swojej rodzinie każdy jak widzi moje mówi, ze chce takie....
i dlatego uważam że bez odpowiedniego przeszkolenia nie powinnam się zabierać za czyjeś paznokcie. nie chcę nikomu zrobić krzywdy ani eksperymentować.
bardzo odpowiedzialen podejscie na rodzinie wiadomo, ze bez kursow mozesz cwiczyc, ale skoro zamierzasz zajac sie tym powazniej jednak kurs dobrze by bylo zrobic. Widze, ze jakies pojecie masz, ale wiadomo, ze dobry kurs wiele Cie jeszcze nauczy np. w dziedzinie higieny, uchroni przed zlymi nawykami, ktore mozesz nabyc uczac sie sama. Dziewczyny wyzej pisza, ze sa samoukami i dobrze im idzie, ale porownujac sie do pseudostylistek, ktore niestety mozna spotkac salonach oraz bez odpowiedniej wiedzy nie jest to obiektywna ocena (nie uazajac tu nikogo) Takze pogadaj z mezem, moze zostaw dzieci z babcia czy ciocia, kursy nie trwaa dlugo, wiec moze Ci sie uda polecam tez zalozyc watek w galerii. Dziewczyny ocenia, pomoga
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-05-27 o 20:31
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 20:42   #17
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Wink Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
bardzo odpowiedzialen podejscie na rodzinie wiadomo, ze bez kursow mozesz cwiczyc, ale skoro zamierzasz zajac sie tym powazniej jednak kurs dobrze by bylo zrobic. Widze, ze jakies pojecie masz, ale wiadomo, ze dobry kurs wiele Cie jeszcze nauczy np. w dziedzinie higieny, uchroni przed zlymi nawykami, ktore mozesz nabyc uczac sie sama. Dziewczyny wyzej pisza, ze sa samoukami i dobrze im idzie, ale porownujac sie do pseudostylistek, ktore niestety mozna spotkac salonach oraz bez odpowiedniej wiedzy nie jest to obiektywna ocena (nie uazajac tu nikogo) Takze pogadaj z mezem, moze zostaw dzieci z babcia czy ciocia, kursy nie trwaa dlugo, wiec moze Ci sie uda polecam tez zalozyc watek w galerii. Dziewczyny ocenia, pomoga

pewnie, że kurs się przyda bo jakąś wiedzę musi wam pani przekazać, pewnie tak jak mówisz nie jest to obiektywna ocena bo takiego kursu nie posiadamy i pewnie jeszcze wiele mogłybyśmy się nauczyć... tylko sęk w tym, że te kursy powinny prowadzić panie czy panowie, którzy naprawdę znają się na rzecz i potrafią czegoś nauczyć a nie "pseudostylistki", które mogą zniszczyć talent... no ale na szczęście każdy ma jeszcze swoje zdanie i po kursie będziesz wiedzieć czy robisz pazurki lepiej czy nie oby tylko lepiej
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:41   #18
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

dlatego przed kursem trzeba, ze tak powiem "wybadac podloze". Zobaczyc galerie instruktora, poczytac opinie na temat danej firmy, wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo wybrania sie na porzadny kurs. Jak z kazda inna tematyka nie wiadomo na co sie doklanie trafi. Ja ostatnio szukalam jakiegos salonu, zeby zrobic sobie regulajcje i henne brwi, poszlam do takiego, na ktorego stronie pani mialaa pelno certyfikatow. Z efektu jestem zadowolona, ale nie wiedzialam z czym sie spotkam. Szukajac stylstki ogladalabym galerie. Tak wiec lepiej zrobic wczesniej male rozpoznanie
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-05-27 o 21:43
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:11   #19
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez tori666 Pokaż wiadomość
masz rację pójdę jutro na ten kurs po to by mieć papierek. może z czasem jak dzieci urosną wybiorę się na inne szkolenie, a może już nie będę go potrzebować;p
myślę,że nie powinnaś iść na kurs dla papierka zwłaszcza jeśli prowadzi go ktos kto nie ma o tym zielonego pojęcia.
Kurs daje nam konkretne wiadomości i wiedzę a papierek to dodatkowy powód. Potem kolejne szkolenia,warsztaty,pokaz y podnoszą nasze kwalifikacje i poprawiają nasz warsztat. Nie podchodź z założeniem,że dalsze szkolenia nie będą potrzebne bo jeśli chcesz coś naprawdę osiągnąć wciąż trzeba się dokształcać zwłaszcza,ze ta branża prężnie się rozwija.
Spójrzcie na ikony paznokci one wciąż się szkolą

Polecam pójście na kurs,ale do porządnego instruktora dla papierka ale również wiedzy
Pozdrawiam
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 14:01   #20
jasminowalaka1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Cytat:
Napisane przez tori666 Pokaż wiadomość
próbowałam się tak dostać 2 razy, ale nic z tego nie wyszło. od razu "komplet"...
ale to i tak by mi nic nie dało ponieważ te kursy były u tej babki...

u mnie nie jest przeszkodą brak kasy bo stać mnie na taki kurs ale nie mam czasu. muszę zaprowadzić syna do przedszkola i odebrać.
Mieszkam tu od 2 lat. Nie znam nikogo
Rodzina mieszka 100km ode mnie
Nawet po lekarzach włóczę się z dziećmi...

a skąd jestes?
Bo jak z Dolnego Śląska to moge ci dac namiary na firmę która organizuje kursy z urzedu pracy i nie jest ciezko sie dostac...
jasminowalaka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:09   #21
tori666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

....
__________________
w drodze do perfekcji

Edytowane przez tori666
Czas edycji: 2011-06-22 o 21:26
tori666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:09   #22
jasminowalaka1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Uh szkoda
Wiem ze Pani przyjezdzaly nawet spod Warszawy , a tu mialy zapewniony nocleg ale nie wiem jak to dokladnie wyglada...
Jak chcesz to na privie moge ci dać namiary zadzwonisz spytasz bo to nic nie kosztuje
jasminowalaka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:43   #23
marka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: czy tak powinny wyglądać paznokcie prosto od stylistki???

Rety, już lepiej robi moja koleżanka, która ukończyła 2-tygodniowy kurs w Krakowie
marka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.