Ślady po trądziku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 17:58   #31
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

wiem co to znaczy, miejacy gdzies nasz problem dermatolog... rowniez sama zaczelam dzialac na wlasna reke... efekty lepsze niz u P.dermatolog, ktora tylko wydoila ze mnie kase ;/
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 22:21   #32
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Co robić?

jakiś czas temu miałam podobny problem - pomogl mi podklad firmy astor perfect stay makeup 24. jak poczekasz chwile przed ubraniem sukienki to bedzie sie idealnie trzymał i nie zostawi śladów
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:06   #33
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Ślady po trądziku

Takich wątków jest już dużo na wizażu, odsyłam do nich.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 09:13   #34
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Po pierwsze zobacz czy może to, co jesz nie wpływa na twój trądzik. Np. mój kolega po zjedzeniu czekolady dostaje na drugi dzień wysyp pryszczy, moja koleżanka po serze żółtym, a ja po dużej ilości kawy. Dziewczyna ze szkoły natomiast po stresie dostaje pryszczy. Radziłabym również odstawić pikantne przyprawy, używać jak najmniej kosmetyków do makijażu + maseczka z zielonej glinki (do kupienia w aptece, za grosze).
Popieram również wypowiedzieć wyżej. Czasami leczenie na własną rękę jest lepsza niż u dermatologa. W końcu ty jesteś ze sobą na co dzień, wiesz jak żyjesz, co używasz, co jesz, co pijesz. Musisz obserwować siebie i to jak reaguje twoja cera (ciało przy okazji też).
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-01-29 o 09:15
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:46   #35
Marblesoul96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Hej!!
Co do tego co powinnaś jeszcze kupić peeling z perfecty NO PROBLEM https://www.twojekosmetyki.co.uk/cat...m_zel_girl.jpg Jest bardzo dobry ,trzyma moją cere na nogach . POLECAM !!!
Ja mam bradzo duży problem z trądzikiem . Na początku stosowałam dobre maści takie jak : maść cynkową ,maść benzacne i tonik które były dobre ... ale moja skóra zaczęła się do nich przyzwyczajać i nie dawała zadowalającego efektu (ale one wysuszały moją skóre i dostawałam czerwonych plamek od wysuszenia)
A potem była u dermatologa .Zaczął wypisywać kilka recept z lekami robionym a także z maściami i jakimiś tonikami co miałay dużo alkoholu w sobie ;/
Stosowałam je. I były dobre .... do czasu przyzwyczajenie sie i tak cały czas .
Oczywiscie była też dieta . Bez czekolady,chipsów,napojów gazowanych tylko woda i ewentualnie kompoty bez cytrusów itp.
A tydzień temu była moja 4 wizyta i nic mi juz nie pomaga .Ale naszczęscie w środe ide do nowego dermatologa i mam nadzieje że będzie dobry.
A teraz ,od dzisiaj stosuje herbatke z bratka .... zobaczymy

;*

Edytowane przez Marblesoul96
Czas edycji: 2011-01-29 o 19:34
Marblesoul96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:59   #36
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Ślady po trądziku

Prawdopodobnie masz za duzo meskich hormonów,ja Ci poradze pójscie do ginekologa po tabletki lub zapytanie sie dermatologa o izotrex. Po tabletkach nie bedziesz miec takiego spustosznia w organizmie jak po izotrexie ale za to jest duzo wieksza szansa na powrot tradziku po zakonczeniu kuracji.Poza tym izotrex wywala jeszcze wiecej niz masz przez pierwsze miesiace po czym dopiero zaczyna sie wszystko goic + efekty uboczne ktore sobie doczytasz jak wpiszesz w google.
Przy tabletkach hormonalnych przez pierwsze 3 miesiące nic mi sie nie poprawialo,dopiero jak ten czas minał zaczely mi znikac i w tym momencie mam juz czysta twarz.Tu tez sa efekty uboczne ale jak dla mnie mniejsze choc przytylam 4kg ale to tylko dlatego ze nie stosowalam sie do zalecen ginekologa by ograniczyc jedzenie na poczatku!
edit: wystrzegaj sie ginekologów którzy beda chcieli Ci wypisac hormony bez badan,tak tez mozna sobie spieprzyc organizm...
Osobiście polecam ginekologa,szczególnie ze masz 16 lat i niszczyc juz watrobe nie jest za dobrze i nie martw sie,nie bedzie Ci nigdzie zaglądał,jesli nie bedziesz chciala.Dostaniesz po prostu skierownie do szpitala na dobe,podczas ktorej pobiorą od Ciebie 3 razy krew,to wszystko poza tym,ze bedziesz głodowac jak nie bedziesz miec swojego jedzenia,chyba ze jestes niejadkiem .I z wynikami pojdziesz do niego i on na tej podstawie powie Ci co i jak.
Co do mikrodermabrazji to kto Ci taką głupote powiedział? Ja w gimnazjum ją miałam i nikt nie mowil ze nie moge czy cos,poprostu do mikrodermabrazji musisz nie miec pryszczy ona Ci złuszcza naskórek i nie mozna miec stanów zapalnych.Dlatego stosuje się ją jak juz sie wyleczysz lub konczysz leczyc na blizny Tyle.Jak chcesz wiecej wiedziec to wpisz ją jako haslo w google to wszystkiego sie dowiesz

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2011-01-29 o 21:00
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 01:07   #37
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

W moim odczuciu, jeśli komuś pomagają drogeryjne kosmetyki, te z niższej półki, to wcale nie ma takich problemów ze skórą jak mu się wydaje, że ma...
Ja walczę z trądzikiem kilkanaście lat, bywają fazy względnie niezłe, teraz akurat jest faza tragiczna, i żadne kosmetyki z niższej półki mi nie pomagają, wręcz bardziej szkodzą, więc warto obserwować bardzo uważnie reakcje. I pamiętać o nawilżaniu, to absolutna konieczność.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 13:30   #38
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

zgadzam się z Lirriel.
Skoro pomagają Ci kosmetyki z najniższej półki z Rossmana [mowa o Synergen] to na pewno nie masz problemów z trądzikiem i szczerze powiedziawszy równiez chciałabym mieć taki trądzik jak Ty
Jednak jesli naprawdę masz jakieś intensywne zmiany zainwestuj w pudry mineralne i odwiedź jakiegoś dobrego dermatologa, który przepisze Ci odpowiednie leki, bo takimi kosmetykami możesz tylko pogorszyć stan swojej skóry.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 15:38   #39
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zgadzam się z Lirriel.
Skoro pomagają Ci kosmetyki z najniższej półki z Rossmana [mowa o Synergen] to na pewno nie masz problemów z trądzikiem
Nie zgodzę się z tym. Wierzę, że możesz mieć problemy i że mogą Ci pomagać kosmetyki z drogerii. To, że coś jest tanie to nie znaczy że nie działa dobrze, bo w wielu przypadkach tanie i nie reklamowane kosmetyki o wiele lepiej działają niż inne.
Stosuj coś do oczyszczania twarzy, na pewno żel bo peeling mechaniczny nie powinien być stosowany kiedy masz pryszcze. Polecam też toniki bezalkoholowe. Możesz zrobić sobie tonik z olejkiem pichtowym(pomaga na zaskórniki). Stosuj olejek z drzewa herbacianego ( do przemywania twarzy np. z drogeryjnym tonikiem lub nakładając na pryszcze).
Acnefan to dobra opcja.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:57   #40
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Ślady po trądziku

mi osobiście tabletki pomogły po 3-4 opakowaniach miałam czystą buzię (zostały tylko zaczerwienienia i blizny) ale niestety sie zagapłam i nie poszłam po recepte na nastepne opakowanie i powoli widzę, że znowu mi się pojawiają pryszcze, więc w pierwszym dniu kolejnej miesiączki znowu zaczynam kurację. Tobie też ja polecam.
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:44   #41
Maja S
Raczkowanie
 
Avatar Maja S
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Moja kuzynka też ma problemy z trądzikiem i zdecydowała się na leczenie systemem IPL, bardzo chwali sobie tą metodę (rzeczywiście widać efekty) więc może zdecydujesz się na nią. Nie pamiętam w jakim salonie robiła ten zabieg, ale zapytam i napiszę

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Artykuł o tej metodzie możecie znaleźć m.in na stronie estemedia "Fakty na temat IPL" może kogoś zainteresuje

Edytowane przez Maja S
Czas edycji: 2011-01-30 o 20:53
Maja S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 21:02   #42
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Mi na trądzik pomogło picie pokrzywy i skrzypu (wypłukiwanie toksyn od wewnątrz), krem matujący Perfecta i.... MYDŁO SIARKOWE. Będę je polecać każdemu do końca życia!!! Jest drogie i myję nim tylko twarz, ale naprawdę skuteczne.
Skąd o nim wiem? Mój tato jak był młody miał baaaardzo duży problem z trądzikiem (łącznie z plecami). Wyleczył wszystko lampą kwarcową i mydłem siarkowym. fakt, ma blizny na plecach, ale dzięki temu widzę, że miał faktycznie ogromny problem w młodości i dlatego ja też to miałam. Miałam, bo teraz jak mi coś wyskoczy to raz na tydzień na czole, bo jest pod grzywką
Zamiast próbować specyfików różnych daj szansę mydle, mi starczyło dwa tygodnie, żeby wyleczyć cerę Powodzenia!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 22:15   #43
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Ślady po trądziku

Ewa czyli trzeba unikać praktycznie wszystkich ginekologów, bo mało który najpierw zleca badania, a dopiero potem daje pigułki,zwykle pigułki dawane są na oko i dobierane metodą prób i błędów.

Cytat:
Osobiście polecam ginekologa,szczególnie ze masz 16 lat i niszczyc juz watrobe nie jest za dobrze i nie martw sie,nie bedzie Ci nigdzie zaglądał,jesli nie bedziesz chciala
Trzeba zaznaczyć, że pigułki też niszczą wątrobę, więc to żaden argument. I oczywiście jeśli nie będzie chciała to lekarz jej nigdzie nie zajrzy, ale może również nie wypisać pigułek.

Poza tym skoro przytyłaś to badanie na dobór pigułek wcale ci nie pomogło, bo przy prawidłowo dobranych pigułkach ten skutek uboczny by nie wystąpił, można jeść normalnie, 1wsze słyszę o jakiejś diecie na początku

Exusia jeśli jesteś dziewicą to lekarz może nie chcieć cię zbadać albo badanie odbędzie się przez odbyt. Jeśli nie jesteś dziewicą to badanie najprawdopodobniej się odbędzie. Jeżeli chcesz uniknąć badania ginekologicznego to po pigułki udaj się do dermatologa.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 09:14   #44
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Wszystko pięknie, ładnie ale nie wspomniałaś o fakcie, że mydło siarkowe za**biście wysusza skórę i NIE NALEZY używać go codziennie. max 2-3 razy w tygodniu a po spłukaniu koniecznie nałożyć krem nawilżający. na dłuższą metę nie ma co się tym babrać. tym bardziej że cery trądzikowej nie wolno wysuszać. to, że na chwilę pryszcze znikną, nie gwarantuje że za parę dni nie wrócą ze zdwojoną siłą a do tego łuszcząca się skóra. a tak zazwyczaj jest.
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:14   #45
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Ślady po trądziku

Hormony mniej niszczą wątrobe niż Izotrex - takie jest moje zdanie
Może się zle wyraziłam - ginekolog nie kazała mi przechodzić na żadną diete.Po prostu powiedziała,że będe odczuwać wiekszy głod i żebym starała się jeść tyle ile wcześniej,bo moge inaczej przytyć. A że nie posluchalam i wpieprzałam jak bym była w ciązy to juz inna sprawa,poza tym mi sie te kilogramy przydały o wczesniej bylam szkieletem.
I pierwszy raz słysze,że od badania zależy czy po pigulkach przytyje czy nie.Badania mają wykazac,która pigułka będzie skuteczna,a skutków ubocznych nie przewidzi
Poza tym ja już wolałam iść do ginekologa po pigułki niż do dermatologa - na oko próbował dać mi pigułki.I mało jest forum,żeby się dowiedziec któy jest w porządku lekarz a który nie? Poza tym jesli powie mu,że chce badania to ją skieruje.Oczywiśćie ja mówie o prywatnej wizycie,kiedy faktycznie sie lekarz nią zajmie.
Ale faktycznie,jeśli nie jestes dziewicą będzie chciał zrobić cytologie.Natomiast jesli jestes to nie masz sie o co martwić,jesli nie bedziesz chciala to nie powinien Ci zrobic
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:18   #46
Maja S
Raczkowanie
 
Avatar Maja S
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Skontaktowałam się z kuzynką salon mieści się na Ursynowie ul. Gandhi 35. Spytałam ją od razu o mydło siarkowe, bo wiem, że przed leczeniem systemem IPL stosowała różne metody, ale tej akurat nie znała
Maja S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:41   #47
Marblesoul96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Ja do tego co mówiłyście wcześniej to się raczej nie zgodze.
Kosmetyki tzw Z dolnej półki mogą być nawet lepsze od kosmetyków z górnej półki.
Ja jak mówiłam ,mam bardzo duży prolbem z trądzikiem.Czasami boję sie spojżeć w lusto Ale jakoś musze sobie radzić.
Nie pomagają mi leki dermatologiczne które nawet potrafią o wiele bardziej wysuszyć skóre (ponieważ ma bardzo dużo spirytusu) niż takie mydło siarkowe ; więc musze próbować innych ,tanich i może nawet lepszych kosmetyków.
A co do pudru mineralnego to polecam

Edytowane przez Marblesoul96
Czas edycji: 2011-01-31 o 17:43
Marblesoul96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:07   #48
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Cytat:
Napisane przez Maja S Pokaż wiadomość
Skontaktowałam się z kuzynką salon mieści się na Ursynowie ul. Gandhi 35. Spytałam ją od razu o mydło siarkowe, bo wiem, że przed leczeniem systemem IPL stosowała różne metody, ale tej akurat nie znała
Połowa twoich postów dotyczy tego salonu.
Dwa razy pisałaś, że korzystałaś z ich zabiegów, a później musisz dopytać kuzynki jaki to salon?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2011-01-31 o 18:10
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:06   #49
monnika_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

ja słyszałam że zwykłe szare mydło jest dobre kuzyn mojego Tż miał dość dużo pryszczy na twarzy i stosując takie mydło teraz wygląda o niebo lepiej.
Ja sama kupiłam sobie szare mydło z tych takich "droższych" (o ile można tak powiedzieć ) i baardzo wysuszało skóre więc zrezygnowałam...
ale ostatnio mój Tż przyniósł szare mydło takie kopalniane i normalnie wrzuciłabym do szafki i tyle by go było ale dałam mu drugą szansę i o dziwo ale działa dużo lepiej niż poprzednie. krosty się wysuszają i szybciej znikają....
piję też herbatę zieloną i czerwoną i dziś przeczytałam na Wizazu też o żelu z aloesem więc szybko pobiegłam do zielarskiego i zakupiłam żel w tubce za 19 zł 150 ml do smarowania miejscowo (ma szerokie zastosowanie więc jak nei podziała na krosty to może na coś innego) zobaczymy co będzie warty.
monnika_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:17   #50
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Ślady po trądziku

Słyszałam, że krem soraya do młodej cery jest dobry na blizny(rozjaśnia je)
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 00:35   #51
Maja S
Raczkowanie
 
Avatar Maja S
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Elfia4 Kuzynka nie powiedziała mi w jakim salonie była od razu więc skąd miałam wiedzieć, ze byłyśmy w tym samym? Mieszkamy niedaleko Ursynowa, więc to też dlatego. Zresztą już nie korzystam z tego salonu, bo znalazłam salon z lepszą promocją i jak znowu dadzą mi w diva zabiegi za 1zł to może do nich wrócę
Maja S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 07:05   #52
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
Wszystko pięknie, ładnie ale nie wspomniałaś o fakcie, że mydło siarkowe za**biście wysusza skórę i NIE NALEZY używać go codziennie. max 2-3 razy w tygodniu a po spłukaniu koniecznie nałożyć krem nawilżający. na dłuższą metę nie ma co się tym babrać. tym bardziej że cery trądzikowej nie wolno wysuszać. to, że na chwilę pryszcze znikną, nie gwarantuje że za parę dni nie wrócą ze zdwojoną siłą a do tego łuszcząca się skóra. a tak zazwyczaj jest.
Mi mydło nie wysuszyło wcale, chociaż fakt, że używam codziennie kremu do twarzy nawilżającego
Nawet na opakowaniu jest napisane, że to mydło jest przeznaczone do stosowania na trądzik i nawet na przetłuszczające się włosy! Także mimo wszystko ja polecam a to, że trzeba dbać o twarz i używać kremu jest dla mnie oczywiste.
PS. Jak wszystko mi zniknęło z twarzy to przestałam używać codziennie, teraz co dwa dni i jakoś NIC mi nie wróciło i nie mam łuszczącej się skóry tak naprawdę wszystko zależy od cery.. są osoby, które zwykłe mydło będzie podrażniało a są takie jak ja, którym mydło siarkowe nic nie zrobi złego
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 07:23   #53
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Również herbatka z bratka oczyszcza od wewnątrz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:05   #54
Marblesoul96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

No właśnie od 4 dni piję herbatke z bratka i narazie efektów nie ma żadnych ale jeszcze zobaczymy
Marblesoul96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:04   #55
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Herbatkę z bratka trzeba pić minimum miesiąc aby zobaczyć efekty. To nie jest tak, że wypijesz 2 czy 3 razy i zobaczysz efekty. Poza tym mam nadzieję, że jesteś świadoma, że w czasie picia bratka może cię nagle wysypać pryszczami? Tak się oczyszcza cera, że wszystko zostaje wywalone na zewnątrz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:28   #56
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Podobnie jest z piciem pokrzywy, ciało usuwa toksyny na zewnątrz Polecam!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:16   #57
Marblesoul96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Trodzik i jedna wielka masakra !

Wiem i jestem tego świadoma ... jak najbardziej !! Ale wytrwam
Marblesoul96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:30   #58
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Ślady po trądziku

Tu masz wątek zbiorczy na temat blizn i śladów potrądzikowych: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=168313
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:37   #59
lelek_lelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Co robić?

przypudruj te nieszczęścia i niczym się nie martw. Jak po mazurku światło zgaśnie nikt nic nie zauważy!

baw się dobrze!
lelek_lelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:51   #60
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
ślady po krostach

Hej Jest tu sporo tematów, ale nie znalazłam nic w pełni mi odpowiadającego. Więc nie mam poważnych problemów z cerą, ale raz na jakiś czas wyskoczy mi jakiś pryszcz. Zawsze mają białe końcówki i wyciskam je bo wyglądają strasznie, chodź wiem że nie powinnam.. Przez to mam kilka plamek na twarzy, są małe koloru hmm...szaro fioletowego. Nie są to takie blizny z wgłębieniami, ale takie równe ze skórą i sprawiają że twarz wygląda nieestetycznie Znacie jakieś preparaty na taki 'mini blizny' i ślady po pryszczach ? Najwięcej mam ich w okolicach ust, na policzkach i czole w ogóle nie mam. POMOCY
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.