Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 18:38   #3241
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W Arkadii też dziś już były wystawione i sprzedawane.
No własnie sie zastanawiam, czemu u ans inaczej Obstawiam pomyłke i ze im sie zmieni, albo i nie...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 18:56   #3242
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wstawiam fotki 3 Cremesheenów Pearl, jakie zrobiłam w macu podczas testów, wiec na szybko, bez konturówek.
1. Sweet Sakura
2. Little Buddha
3. Star Magnolia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sese.jpg (11,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bud.jpg (6,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magn.jpg (8,6 KB, 23 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:09   #3243
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

przepraszam, że tak pytam, ale czytam i czytam... piszecie o wymianie 6 opakowań maca na szminkę...
jakie to muszę być opakowania?
jak mam produkt mac szminkę, to jak mi się skończy idę z nią?
czy chodzi o kartonowe opakowania czy co?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:15   #3244
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale czemu? Przecież po to m.in tam sa, zeby i potestować można było i doradzić

Ale nigdy nie wiadomo czy jednak wcześniej nie bedą sprzedawać, bo juz tak bywało, ze decyzje początkowe były takie, a potem sie okazywało co innego

Ja jestem pewna, ze Miley szminkę i błyszczyk capne bez względu czy bedzie podobna do innej czy nie
Racja

Ciekawe czy coś się zmieni, w końcu w innych salonach w PL już sprzedają...

Ja tylko szminkę, o ile nie będzie zbyt ciepła
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
I to jest własnie klasa i szyk 24h/dobe

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Co do 286 to jeszcze nie wiem, dopiero go rozpakowałam Ale dam znać, jak trochę go potestuję

Quelle Surprise to Cremesheen i trochę się bałam kupować tak ciemną szminkę w takim kremowym wykończeniu z obawy, że będzie się mazać, ale nic takiego się nie działo No i zostawia piękną warstwę koloru, więc nawet po zejściu koloru usta wyglądają dobrze. Jeden z najpiękniejszych kolorów MAC (do mojej urody), jaki widziałam od baaaardzo długiego czasu.

Ale gdzie? W "moim" MAC normalnie sprzedają od 31 lipca, są normalnie wystawione i do kupienia, jak reszta tych kolekcji...
To czekam na recenzję 286 Na razie do korektora używam wiekowego Eye Kabuki z Everyday Minerals i dobrze się sprawdza, ale może kupiłabym mu zmiennika Mam też pędzel do korektora z Zoevy, ale na razie się nie polubiliśmy.
Właśnie tego się obawiam, że Quelle Surprise mogłaby się rozmazywać, ale skoro tego nie robi to super
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję, ale well dressed odpada jest hm zbyt różowy, szukam czegoś bardziej stonowanego, bezpiecznego.
A Cubic, Blushbaby?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki 3 Cremesheenów Pearl, jakie zrobiłam w macu podczas testów, wiec na szybko, bez konturówek.
1. Sweet Sakura
2. Little Buddha
3. Star Magnolia
Świetnie wyglądają na Tobie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:20   #3245
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Racja

Ciekawe czy coś się zmieni, w końcu w innych salonach w PL już sprzedają...


Świetnie wyglądają na Tobie
Własnie pogadałam z Macóweczką moja online i sprawa u nas wyglada tak, ze dostaly po prostu towar z rozpiska, ze Maty od 15 sierpnia, ale akurat Kierownika nie było t nie mial kto tego "ugryźć". Kierownik jutro wraca i ma sie tym zająć. Wiec pewno coś ruszy i sprzedaz bedzie juz w tym tygodniu - tak obstawiam


Dziekuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:28   #3246
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
przepraszam, że tak pytam, ale czytam i czytam... piszecie o wymianie 6 opakowań maca na szminkę...
jakie to muszę być opakowania?
jak mam produkt mac szminkę, to jak mi się skończy idę z nią?
czy chodzi o kartonowe opakowania czy co?
Kartonowe opakowania możesz wyrzucić do śmieci, idziesz z plastikowymi czyli szminka zużyta też się wlicza
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:29   #3247
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki 3 Cremesheenów Pearl, jakie zrobiłam w macu podczas testów, wiec na szybko, bez konturówek.
1. Sweet Sakura
2. Little Buddha
3. Star Magnolia
Sweet Sakura
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A Cubic, Blushbaby?
Blushbaby to jest to, ślicznie dziękuję
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 19:39   #3248
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Sweet Sakura

Blushbaby to jest to, ślicznie dziękuję

Ja przeca polecałam gdzies wczesniej Blushaby, jako uniwersalny do wszytskiego i dosyc delikatny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:39   #3249
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki 3 Cremesheenów Pearl, jakie zrobiłam w macu podczas testów, wiec na szybko, bez konturówek.
1. Sweet Sakura
2. Little Buddha
3. Star Magnolia
Sweet sakura super, jakie ona ma podtony? Idzie w jakiś koral?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:45   #3250
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To czekam na recenzję 286 [COLOR="DimGray"]Na razie do korektora używam wiekowego Eye Kabuki z Everyday Minerals i dobrze się sprawdza, ale może kupiłabym mu zmiennika Mam też pędzel do korektora z Zoevy, ale na razie się nie polubiliśmy.
Mam ten pędzel od daaaawna, jeszcze zpierwszej limitki chyba
I do korektora dla mnie lipny - za rzadki, za giętki. Natomiast swietne sie w tym temacie u mnie sprawdzaja 224 i 217

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Sweet sakura super, jakie ona ma podtony? Idzie w jakiś koral?
No kurcze, ona jest niejednoznaczna, niby czerwien ze złotem, ale ja widze jakas przebijajaca malinę czy cos inkszego, coś jakby w kierunku Impassioned?? Bo szczerze to ona mocno nie do końca okreslona, zalezy sporo od swiatła
W koral konkretnie nie, chociaż na zdjeciu moze sie tak wydawać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 19:55   #3251
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie pogadałam z Macóweczką moja online i sprawa u nas wyglada tak, ze dostaly po prostu towar z rozpiska, ze Maty od 15 sierpnia, ale akurat Kierownika nie było t nie mial kto tego "ugryźć". Kierownik jutro wraca i ma sie tym zająć. Wiec pewno coś ruszy i sprzedaz bedzie juz w tym tygodniu - tak obstawiam


Dziekuję
A to dobrze, przejdę się jednak w tygodniu
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Sweet Sakura

Blushbaby to jest to, ślicznie dziękuję
Myślę, że będzie Ci dobrze służył
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja przeca polecałam gdzies wczesniej Blushaby, jako uniwersalny do wszytskiego i dosyc delikatny
Mam go na liście

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam ten pędzel od daaaawna, jeszcze zpierwszej limitki chyba
I do korektora dla mnie lipny - za rzadki, za giętki. Natomiast swietne sie w tym temacie u mnie sprawdzaja 224 i 217
To w ciemno nie klikam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-02, 20:01   #3252
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja przeca polecałam gdzies wczesniej Blushaby, jako uniwersalny do wszytskiego i dosyc delikatny
Gdzieś mi to umknęło
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 20:17   #3253
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Gdzieś mi to umknęło


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A to dobrze, przejdę się jednak w tygodniu

To w ciemno nie klikam
No zobaczymy, jak to bedzie
Ale tak sie zastanaiwam, skad takie głupie wytyczne przyszły im, skoro do innych maców jakoś doszły inne

Najlepiej sama przetestuj ten pędzel na sobie razem z korektorem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:35   #3254
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej Dziewczyny.
Proszę o radę jakiś czas temu kupiłam podkład studio fix w kolorze NC 15 i korektor pro longwear również w kolorze NC 15, któe jak się okazało różnią się od siebie kolorem, ponieważ korektor robi białe plamy.
Nawet pomijając te plamy oba produkty jakoś nie przypasowały do mojej cery i zastanawiem się nad podkładem pro longwear i jakimś innym korektorem, ale nie wiem czy tej samej kolorystyce również będzie taka różnica ? Tzn czy inne korektory też są jaśniejsze ?
Pozdrawiam.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:38   #3255
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No zobaczymy, jak to bedzie
Ale tak sie zastanaiwam, skad takie głupie wytyczne przyszły im, skoro do innych maców jakoś doszły inne

Najlepiej sama przetestuj ten pędzel na sobie razem z korektorem
Noo, zobaczymy Kliknęłam Pink Plaid razem z 9-tką Navy, więc nie mam na nic ciśnienia już. A 286 przetestuję

Mignął mi na Insta cennik Guo Pei - szminki po 30$, błyszczyki - 28$, róże - 40$, palety cieni, beauty powder -70$
Jedynie fluidki w miarę normalnie - 17,50$ ale pewnie przez to, że nie mieli tu jak poszaleć z opakowaniami, jedynie zakrętka będzie złota. Blue Fountain może być ciekawy, a Darkness of Calm pewnie będzie podobny do Lowlights.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-08-02 o 21:43
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:42   #3256
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Noo, zobaczymy Kliknęłam Pink Plaid razem z 9-tką Navy, więc nie mam na nic ciśnienia już.

Mignął mi na Insta cennik Guo Pei - szminki po 30$, błyszczyki - 28$, róże - 40$, palety cieni, beauty powder -70$
Jedynie fluidki w miarę normalnie - 17,50$ ale pewnie przez to, że nie mieli tu jak poszaleć z opakowaniami, jedynie zakrętka będzie złota. Blue Fountain może być ciekawy, a Darkness of Calm pewnie będzie podobny do Lowlights.


Ceny GP mnie dziwią, to było do przewidzenia, na szczęście nie planuje nic z tej kolekcji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 21:48   #3257
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Proszę o radę jakiś czas temu kupiłam podkład studio fix w kolorze NC 15 i korektor pro longwear również w kolorze NC 15, któe jak się okazało różnią się od siebie kolorem, ponieważ korektor robi białe plamy.
Nawet pomijając te plamy oba produkty jakoś nie przypasowały do mojej cery i zastanawiem się nad podkładem pro longwear i jakimś innym korektorem, ale nie wiem czy tej samej kolorystyce również będzie taka różnica ? Tzn czy inne korektory też są jaśniejsze ?
Pozdrawiam.
Pro Long podkład NC15 jest jaśniejszy niż Studio Fix NC15, jeśli chodzi o Pro long korektor, to nie zestawiałam go z tymi podkładami, także Ci nie powiem, ale pewnie inne Dziewczyny pomogą
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-02, 22:35   #3258
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Noo, zobaczymy Kliknęłam Pink Plaid razem z 9-tką Navy, więc nie mam na nic ciśnienia już. A 286 przetestuję

Mignął mi na Insta cennik Guo Pei - szminki po 30$, błyszczyki - 28$, róże - 40$, palety cieni, beauty powder -70$
Jedynie fluidki w miarę normalnie - 17,50$ ale pewnie przez to, że nie mieli tu jak poszaleć z opakowaniami, jedynie zakrętka będzie złota. Blue Fountain może być ciekawy, a Darkness of Calm pewnie będzie podobny do Lowlights.
no cóż, to ja w takim razie też podziękuje.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 07:22   #3259
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To czekam na recenzję 286 Na razie do korektora używam wiekowego Eye Kabuki z Everyday Minerals i dobrze się sprawdza, ale może kupiłabym mu zmiennika Mam też pędzel do korektora z Zoevy, ale na razie się nie polubiliśmy.
Właśnie tego się obawiam, że Quelle Surprise mogłaby się rozmazywać, ale skoro tego nie robi to super
Ja 286 kupiłam głównie z myślą o nakładaniu nim cieni w załamanie powieki, bo czasami 217 daje mi za dużo koloru, a z kolei 224 jest za bardzo "all over the place" I kiedy zależy mi na daniu takiej delikatnej mgiełki koloru, 286 się sprawdza Jest precyzyjny, bo ścięty w szpic, więc kolor zostaje w załamaniu, a reszta włosia ładnie wszystko rozciera. Bardzo jestem z niego zadowolona, o to mi chodziło.
Natomiast do korektora użyłam go w salonie MAC, bo MACówka dała mi go do zamaskowania Prolongwearem zaczerwienienia wokół ust po testowaniu miliarda pomadek I tu też doskonale się sprawdził, więc do nakładania korektora przy ustach czy przy płatkach nosa też polecam. Za to korektora pod oczami nie blenduję pędzlem - nakładam płaskim pędzelkiem Sephory, żeby nie nałożyć za dużo, potem wklepuję palcem, a na koniec wilgotną gąbką. Więc w tej kwestii niestety nie doradzę. Ale jak dla mnie 286 ma i tak wystarczająco dużo fajnych zastosowań, żebym była z niego zadowolona

A co do Quelle Surprise to jest tak fajna, że zaczynam się zastanawiać nad zrobieniem zapasu, choć miałam permanentnie zaniechać tego procederu... Tylko dziwne, że tych pomadek w ogóle nie ma na stronie MAC, a stacjonarnie są...

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-08-03 o 07:24
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 09:00   #3260
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja 286 kupiłam głównie z myślą o nakładaniu nim cieni w załamanie powieki, bo czasami 217 daje mi za dużo koloru, a z kolei 224 jest za bardzo "all over the place" I kiedy zależy mi na daniu takiej delikatnej mgiełki koloru, 286 się sprawdza Jest precyzyjny, bo ścięty w szpic, więc kolor zostaje w załamaniu, a reszta włosia ładnie wszystko rozciera. Bardzo jestem z niego zadowolona, o to mi chodziło.
Natomiast do korektora użyłam go w salonie MAC, bo MACówka dała mi go do zamaskowania Prolongwearem zaczerwienienia wokół ust po testowaniu miliarda pomadek I tu też doskonale się sprawdził, więc do nakładania korektora przy ustach czy przy płatkach nosa też polecam. Za to korektora pod oczami nie blenduję pędzlem - nakładam płaskim pędzelkiem Sephory, żeby nie nałożyć za dużo, potem wklepuję palcem, a na koniec wilgotną gąbką. Więc w tej kwestii niestety nie doradzę. Ale jak dla mnie 286 ma i tak wystarczająco dużo fajnych zastosowań, żebym była z niego zadowolona

A co do Quelle Surprise to jest tak fajna, że zaczynam się zastanawiać nad zrobieniem zapasu, choć miałam permanentnie zaniechać tego procederu... Tylko dziwne, że tych pomadek w ogóle nie ma na stronie MAC, a stacjonarnie są...
Kusisz tą Quelle Surprise, a ja nie mam jak przetestować

Mam pytanie do Was Dziewczyny - czy można oddać na B2M pomadkę i błyszczyk z serii Viva Glam, mam pomadkę Miley i chyba kupię błyszczyk, ale się zastanawiam, czy potem one wchodzą do akcji, czy też nie?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-08-03 o 09:12
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:17   #3261
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kusisz tą Quelle Surprise, a ja nie mam jak przetestować
Wiesz, ja się nią tak zachwycam, bo to jest odcień dosłownie w 100% trafiony do mojego typu urody. Po prostu idealny. Jak Rebel, tylko jeszcze bardziej dopasowany do mnie. Nie gwarantuję, że Ty się też tak w niej zakochasz Ale tym, którym dobrze w Rebel, będzie dobrze i w tej pomadce
Widziałam, że Krystyna zamieściła swatche pomadek z tej kolekcji i np. na mnie (tradycyjnie) Quelle Surprise wygląda inaczej niż na niej. U niej przebija krwiste wino, u mnie tego nie ma w takim natężeniu. U mnie bardziej wybija stonowany (w porównaniu do Rebel) jagodowy fiolet. Tak więc trzeba przetestować zdecydowanie

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Was Dziewczyny - czy można oddać na B2M pomadkę i błyszczyk z serii Viva Glam, mam pomadkę Miley i chyba kupię błyszczyk, ale się zastanawiam, czy potem one wchodzą do akcji, czy też nie?
Można Nie można tylko wziąć darmowej Viva Glam w ramach Back2MAC, bo dochody z nich idą na walkę z AIDS. Ale opakowanie po niej możesz jak najbardziej oddać
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:54   #3262
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Vine a ta quelle surprise jakie ma wykończenie?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Chętnie bym wzięła i QP i Heaux, ale kurcze czemu ich nie ma online Nie mam szans jechać do MACa w tym tygodniu..

edit: QP jest na douglasie, heaux niet
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-08-03 o 09:57
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 09:57   #3263
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiesz, ja się nią tak zachwycam, bo to jest odcień dosłownie w 100% trafiony do mojego typu urody. Po prostu idealny. Jak Rebel, tylko jeszcze bardziej dopasowany do mnie. Nie gwarantuję, że Ty się też tak w niej zakochasz Ale tym, którym dobrze w Rebel, będzie dobrze i w tej pomadce
Widziałam, że Krystyna zamieściła swatche pomadek z tej kolekcji i np. na mnie (tradycyjnie) Quelle Surprise wygląda inaczej niż na niej. U niej przebija krwiste wino, u mnie tego nie ma w takim natężeniu. U mnie bardziej wybija stonowany (w porównaniu do Rebel) jagodowy fiolet. Tak więc trzeba przetestować zdecydowanie

To sobie ją daruję w takim razie, pasuje mi Rebel, ale to nie jest kolor, w którym chodziłabym codziennie, więc musiałabym obadać, a nie mam jak, więc pozamiatane To samo z Flowerscope. Ale sobie pomyślałam, że chyba na razie nie będę kupować nawet Pickled Plum, bo ona jednak wchodzi do stałej, a przecież na coś muszę wymienić później te puste opakowania, które uzbieram za jakiś czas
Krysi swatche mi nigdy nic nie mówią, tylko mniej wiecej pokazują, jaki to jest kolor, na ustach u niej nigdy pomadka nie wygląda tak samo, jak u mnie, także ja się nawet nie sugeruję tym


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Można Nie można tylko wziąć darmowej Viva Glam w ramach Back2MAC, bo dochody z nich idą na walkę z AIDS. Ale opakowanie po niej możesz jak najbardziej oddać
Aaaa, no widzisz, myślałam, że nie można też oddać Chyba więc kupię błyszczol
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:04   #3264
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Byłam, wróciłam i ... nic nie kupiłam

a więc Cremesheeny mnie nie powaliły w ogóle, Little Buddha na którego tak liczyłam u mnie wypada prawie identycznie jak Sunny Seoul, różnica to niuans więc odpuszczam, Star Magnolia nie ujęła mnie na tyle, żeby brać, najbardziej spodobała mi się Pickled Plum i tą za pewne kliknę ... aaa Nippon też ładna, ale dla mnie za jasna

Fixów zapachowych nie było a szkoda ale kliknęłam online wersje sized to go

Le disko - kolory boskie, najbardziej spodobał mi się Last dance, slow/fast i boom boom, ale poziom brokatu w tych cieniach chyba nie dla mnie może na duraline inglota by się sprawdziły bo on fajnie brokatowe cienie zmienia w metaliczne więc pomyślę

testowałam Brave, Mehr, Please Me i te na pewno nabędę
idealnego dupa dla Kiss Kiss Marca J. nie znalazłam, bardzo podobna jest Mehr ale mniej śliwkowa, natomiast Captive jest dużo ciemniejsza

i w ogóle to jestem zauroczona różem Breezy jest genialny dla ciemniejszej karnacji, pięknie opalizuje na fioletowo-różowo, szukam kurcze zamiennika dla mojego kończącego się Fad-dabulous który robi za bronzer, róż i rozświetlacz i nic takiego nie mogę znalezc

testowałam Upward, niestety na pomalowane rzęsy więc za bardzo się nie wypowiem, ale mocno wydłużył i tak rzęsy, jedyny poważny zarzut to taki, że i w tym tuszu MAC władował jakiś składnik, który powoduje okropne szczypanie podczas demakijażu więc nie wiem, kupiłabym, ale muszę chyba opracować inną metodę zmywania

kliknęłam w ogóle Studio Moisture Fix Lotion - mam nadzieję, że mnie nie uczuli

no i zapomniałam przetestować róż Mocha no więc zamiast kupować kolejne MACzki kupię sobie Bilobil na pamięć

okey koniec przynudzania
Miłego dzionka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:24   #3265
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, staram się Was podczytywać na bieżąco ( i czasem się też wypowiadam), ale coś nie mogę się doszukać, czy pisałyście o kredkach do ust Patentpolish. Jakie są Wasze opinie na ich temat? Chodzi mi o krycie i trwałość.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:31   #3266
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, staram się Was podczytywać na bieżąco ( i czasem się też wypowiadam), ale coś nie mogę się doszukać, czy pisałyście o kredkach do ust Patentpolish. Jakie są Wasze opinie na ich temat? Chodzi mi o krycie i trwałość.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje....
Krycie słabiutkie, coś na poziomie szminek o wykończeniu Lustre.
Trwałość tez słaba - u mnie godzinę wytrzymały - i to bez jedzenia i picia!
Za to fajnie nawilzaja usta i sa wygodne w uzyciu
Generalnie jak ktoś nie lubi błyszczyków, a ich efekt, to Patentpolish dla niego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:36   #3267
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Vine a ta quelle surprise jakie ma wykończenie?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Chętnie bym wzięła i QP i Heaux, ale kurcze czemu ich nie ma online Nie mam szans jechać do MACa w tym tygodniu..

edit: QP jest na douglasie, heaux niet
Cremesheen. Właśnie tego się troszkę boję, czy nie będzie nad nią trudno zapanować, żeby się nie mazała. Póki co nosiła się świetnie (nawet podczas jedzenia pizzy ), no ale za mało ją testowałam, za krótko ją mam, żeby wydawać zdecydowane opinie. Ale kolor jest obłędny...
No właśnie online w MACu ich nie ma, tylko w Douglasie; nie wiem, czemu... Stacjonarnie są normalnie w sprzedaży.

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

To sobie ją daruję w takim razie, pasuje mi Rebel, ale to nie jest kolor, w którym chodziłabym codziennie, więc musiałabym obadać, a nie mam jak, więc pozamiatane To samo z Flowerscope. Ale sobie pomyślałam, że chyba na razie nie będę kupować nawet Pickled Plum, bo ona jednak wchodzi do stałej, a przecież na coś muszę wymienić później te puste opakowania, które uzbieram za jakiś czas
Krysi swatche mi nigdy nic nie mówią, tylko mniej wiecej pokazują, jaki to jest kolor, na ustach u niej nigdy pomadka nie wygląda tak samo, jak u mnie, także ja się nawet nie sugeruję tym

Zrobiłam zdjęcie tej pomadki na ustach, możesz sobie zobaczyć, jak wygląda na bladziochu z bladoróżowymi ustami

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, staram się Was podczytywać na bieżąco ( i czasem się też wypowiadam), ale coś nie mogę się doszukać, czy pisałyście o kredkach do ust Patentpolish. Jakie są Wasze opinie na ich temat? Chodzi mi o krycie i trwałość.Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje....
Ja mam jedną kredkę tego typu (Patentpink) i bardzo ją lubię, ale trzeba ją trochę traktować jak taki balsam koloryzujący, tylko z ciut większym kryciem. Krycie jest całkiem przyzwoite jak na tego typu kosmetyk, natomiast trwałość typowo balsamowa. Ale schodzi ładnie i nic się z nią brzydkiego nie dzieje w trakcie noszenia. Te kredki ładnie, naturalnie wyglądają, nadają ustom ładny błysk. Natomiast nie dla trwałości się je kupuje, to na pewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150803_111736.jpg (60,6 KB, 38 załadowań)
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:41   #3268
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Właśnie się bije z myślami na douglasie czy brać QP i lush life (jest podobna do Heaux a nie mat) czy z jakiejś zrezygnować.. Eh.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:44   #3269
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Właśnie się bije z myślami na douglasie czy brać QP i lush life (jest podobna do Heaux a nie mat) czy z jakiejś zrezygnować.. Eh.
Moim zdaniem nie warto Rebel lepsza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 10:52   #3270
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cori, weź mnie jeszcze zniechęć do Lush life i problem z głowy
Zamówiłam wczoraj ten Upward Lash, ale się nie nastawiam.. dotychczas tusze MAC były jednym, wielkim rozczarowaniem (ale jak widać nadzieja umiera ostatnia).
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.