Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 17:56   #1231
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Praline - jestem w szoku, że to są naturalne włosy . Wyglądają jak po nałozeniu jakiejś dobrej farby - i ten połysk . Ja mam z natury cienkie włosy, kiedyś jasny blond, teraz ciemniejszy typowo polski. Staram się je znów odzyskać, tym bardziej, że w Twoim Stylu są zdjęcia takiej dziewczyny /sceneria w szkole baletowej/, która ma taki polski bląd. I wyglądają naprawdę ślicznie
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:23   #1232
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Praline - jestem w szoku, że to są naturalne włosy . Wyglądają jak po nałozeniu jakiejś dobrej farby - i ten połysk . Ja mam z natury cienkie włosy, kiedyś jasny blond, teraz ciemniejszy typowo polski. Staram się je znów odzyskać, tym bardziej, że w Twoim Stylu są zdjęcia takiej dziewczyny /sceneria w szkole baletowej/, która ma taki polski bląd. I wyglądają naprawdę ślicznie
Teraz coraz częściej widuję "nasz polski blond" w czasopismach i na ulicy - ten kolor ma coś w sobie .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:02   #1233
Klaudusiaaaxxx
Przyczajenie
 
Avatar Klaudusiaaaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mialam ciemny blond i przefarbowalam na jasny i teraz niefarbowalam juz 5 miesiecy i niewidac w ogóle odrostów, używam kosmetyk z AVONU Summer Rescue, ktory sie naklada na mokre wlosy zaraz po umyciu na odrosty,i to dziala tak jakby fraba ale to jest zmywane mnie sie efekt baardzo podoba
Klaudusiaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 14:20   #1234
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez nie farbuje juz prawie od roku
kiedys to byl jedynie baleyage, ostatnia farba na moich wlosach to blond zblizony do naturalnego by wlosy bez widocznych odrostow odrastaly
postanowilam odejsc od farb i w rocic do naturalnego koloru


dodatkowo w pazdzierniku ukazal sie artykul w Niemczech od Ökotest, gdzei wlasnie ponownie przebadano farby do wlosow i na 42 przebadanych 42 nie zdalo egzaminu i stwierdzono ze w wielu wystepuja podejrzliwe substancje mogace wywolac .

kolejny powod by nie wracac do farbowania


hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 22:20   #1235
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja mam swoje naturalne włosy ciemny blond-juz bardzo długo farbuje je szamponetka ciemna wisnia i ostatnio mialam zrobione pasemka czarne-pozatym zawsze te zmywalne szamponetki.
Wiec tez przyłacze sie do grupy bo bardzo bym chciala miec blond znowu nie musi byc taki jak moj naturalny ale bym chciala blond tylko ze kazdy fryzjer jak sie pytam twierdzi ze wyjda mi pomaranczowe i zawsze slysze ze lepiej nie ryzykowac i ze poprostu trzeba scinac ten kolor-poprostu smieszne to zajmie mi chyba z 10 lat.
Co robic? napewno jest jakis sposob bo wiem ze czasami z czarnego dziewczyny robia blond a ja mam teraz juz ten kolor zmyty bo nie farbowalam narazie.
Prosze pomozcie
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 08:31   #1236
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

myślę, że powinnaś udać się po poradę do naprawdę profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Tam powiedzą czy można zrobić dekoloryzację i nałożyć farbę zbliżoną do naturalnego koloru. Uważam, że najgorszą rzeczą jest eksperymentowanie samemu w domu - uzyskane kolory są zupełnie przypadkowe. I jeszcze pół biedy kiedy wyjdzie nam fajny kolor, a jeśli uzyskamy jakieś zjawisko? A włosy zawsze się przecież niszczą. Ponadto to złudne, że fryzjer kosztuje - jak kupujemy tanie kosmetyki do domowej koloryzacji, a później następną ich partię aby ratować włosy, to na to samo wyjdzie, a może nawet drożej.
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 14:21   #1237
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
Ja mam swoje naturalne włosy ciemny blond-juz bardzo długo farbuje je szamponetka ciemna wisnia i ostatnio mialam zrobione pasemka czarne-pozatym zawsze te zmywalne szamponetki.
Wiec tez przyłacze sie do grupy bo bardzo bym chciala miec blond znowu nie musi byc taki jak moj naturalny ale bym chciala blond tylko ze kazdy fryzjer jak sie pytam twierdzi ze wyjda mi pomaranczowe i zawsze slysze ze lepiej nie ryzykowac i ze poprostu trzeba scinac ten kolor-poprostu smieszne to zajmie mi chyba z 10 lat.
Co robic? napewno jest jakis sposob bo wiem ze czasami z czarnego dziewczyny robia blond a ja mam teraz juz ten kolor zmyty bo nie farbowalam narazie.
Prosze pomozcie
Niestety fryzjerzy rzadko chcą brać odpowiedzialność za takie rzeczy - zwykle nie mogą dać gwarancji co wyjdzie. Na Twoim miejscu nie upierałabym się tak przy blondzie, może jakiś jasny złoty brąz/kasztan? Włosy mniej ucierpią a odrost nie będzie się wydawał aż tak siwy. Potem możesz zrobić balejaż i powoli dochodzić do coraz jaśniejszych.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 16:11   #1238
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No i zrobiłam to=)
Zafarbowałam się na kawę z mlekiem L'oreal Majirel. Efekt- rewelacja. Włosy są takie naturalne. Farbowałam się już miesiąc temu, kolorek trochę się wypłukał, ale nic a nie nie podpada, wyglądają jak moje własne no i odrostu nie ma Polecam
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 16:24   #1239
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez iwkas17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny . Ja też probuje wrocic do swojego naturalnego koloru. Cos mnie wzielo na farbowanie a teraz tego zaluje . Wlosy zafarbowałam gdzies pod koniec lipca 2007 r a odrosty mam juz niesamowite . Ale nie, musze wrocic do naturalnych, czeste scinanie itd mysle ze z 3 lata wystarcza <lol2>. Jak nie wiecej .
Ojej kiedy ja sie tutaj ostatni raz wypowiadałam, a jednak dałam rady :P. Zostało mi jeszcze tylko z 12 cm starego koloru, nie wiem jak ja to wytrzymałam . Trzymajcie kciuki .
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:14   #1240
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez iwkas17 Pokaż wiadomość
Ojej kiedy ja sie tutaj ostatni raz wypowiadałam, a jednak dałam rady :P. Zostało mi jeszcze tylko z 12 cm starego koloru, nie wiem jak ja to wytrzymałam . Trzymajcie kciuki .
trzymamy kciuki.. trzymajmy

a ja mam już... 2- 2,5 cm odrostów
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 23:30   #1241
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja tez staram sie wrocic do naturalnego koloru - mysiego blondu. Mialam jasny blond, fatalny, bo na koncach baaaaardzo jasny, na czubku raczej zolty, bleeee. Teraz jestem po drugim farbowaniu Diacolorem i moje wlosy zaczynaja przypominac naturalne z dawnych lat. Ale to jeszcze nie to samo, bo sa troche za ciemne. Poza tym przez ten jasny blond na koncowkach, od polowy maja zielonkawy kolor. Jak sie tego pozbyc ?? Czy kolejne farbowanie zalatwi sprawe? Jaki odcien najlepiej wybrac (daze do chlodnego blondu, wiec wolalabym nic cieplego)? Na samym czubku natomiast mam kolor brazowy, pozostalosc po zoltym... Wiec tu na pewno musze dac jakis zimny kolorek. Co radzicie?

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2008-10-29 o 23:31
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 23:40   #1242
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

juz sobie obiecalam ze nie zafarbuje-popytam jeszcze zobaczymy co mi powiedza.Jak nie to trudno bede czekala az odrosna-tylko najgorzej mi przyjdzie scinanie ich no ale coz...
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 09:44   #1243
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
juz sobie obiecalam ze nie zafarbuje-popytam jeszcze zobaczymy co mi powiedza.Jak nie to trudno bede czekala az odrosna-
ja też

dlatego obcięłam włosy..by szybciej można było podciąć i mieć swoje...
Obiecałam że nie pójdę do fryzjerki by "wyrównała kolor" do naturalnych...Boje się że znowu to pofarbowanie dałoby inny efekt niż mój naturalny kolor a wtedy 3 miesiące zapuszczania w plecy!

Ale ten rudawy blond na końcach i mój blondzik przy skórze..ta różnica mnie denerwuje!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 13:56   #1244
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja też powiedziałam sobie, że nie pójdę do fryzjera na wyrównanie koloru. Na razie nie rzucia się to tak bardzo w oczy, bo jaśniejsze odrosty mają około 2-2,5 cm. Ale nie zapieram się, bo nie wiem jak to będzie później wyglądało
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:35   #1245
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ciezko jest wrocic do swojego koloru jak widze...
no i nie najlepiej sie wyglada z tymi odrostami ale coz
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:16   #1246
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
ciezko jest wrocic do swojego koloru jak widze...
no i nie najlepiej sie wyglada z tymi odrostami ale coz
wlasnie przez ten okres zapuszczania wygląda się fatalnie, ale co zrobić.
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 22:56   #1247
agaonyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja po eksperymentach zdecydowalam wrocic do swojego ciemnego blondu...Uzywam szamponow casting loreala - blondow Mam nadzieje ze jakos to bedzie wygladalo jak bede miala duuuuze odrosty
agaonyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:33   #1248
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

póki co zamierzam nosić jakąś szerszą opaskę na włosach, a dziś po pracy jadę do apteki po seboradin lotion do wcierania w skórę głowy. Zrobię wszystko aby zmusić je do szybszego wzrostu, po to aby pozbyć się tych wstrętnych, farbowanych końcówek. Ślędzę więc wątek "sposoby na przyspieszenie.."
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 21:22   #1249
madzioreksus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 32
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam dołańczam się do Was ja również wracam do naturalnego kolorku (ciemny brąz) ostatni raz farbowałam włoski w grudniu 2007 (czarny) wiec już prawie rok nie farbuje mam włosy za łopatki w tym połowa głowy to moje naturalne czasami mnie korci żeby pomalowac ale jak narazie się nie złamałam i mam nadzieje że wytrwam
madzioreksus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 23:04   #1250
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dzisiaj pożegnałam się z połową włosów. niech odrastają sobie w spokoju, nie obciążane przez te zniszczone... eeech...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 06:41   #1251
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No a ja niestety wczoraj sięgnełam po szamponetke ciemny blond ,bo niestety odrost choć był niby mało widoczny ale wyglądał mało estetycznie.
Wytrzymałam 3 miesiące,ale w tygodniu mam rozmowe z szefem i muszę wyglądać dobrze
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 09:19   #1252
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Praline - jestem w szoku, że to są naturalne włosy . Wyglądają jak po nałozeniu jakiejś dobrej farby - i ten połysk . Ja mam z natury cienkie włosy, kiedyś jasny blond, teraz ciemniejszy typowo polski. Staram się je znów odzyskać, tym bardziej, że w Twoim Stylu są zdjęcia takiej dziewczyny /sceneria w szkole baletowej/, która ma taki polski bląd. I wyglądają naprawdę ślicznie
dziękuję
wiesz, ja z natury mam grube i gęste włosy- może to dlatego tak wygląda? ale ja byłam głupia, że malowałam i je osłabiałam
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:09   #1253
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

tak teraz wygląda moja głowa... masakra. włosy przycięte, szkoda mi moich - za ramiona juz były!!! no i te różne kolory odrostów - chciałam w domu ściągnąć kolor. ten odrost przy skórze to mój naturalny kolor. nawet nie wiem, czy chcę mieć takie szare myszowate włosy, ale chcę zregenerować włosy....
dajcie wsparcie, bo ja już nie mogę z tym bajzlem na głowie do ludzi wychodzić i w lustro patrzeć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotki Ewa 454.jpg (26,8 KB, 120 załadowań)
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:42   #1254
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wydaje mi sie, ze najlepiej zrobisz idąc do fryzjera. Samemu trudno będzie uzyskać przyzwoity kolor, w miarę podobny do naturalnego. Jeśli chcesz ściagnąć kolor moze nie owinnaś ruszać odrostu, możnaby to zrobić np na folii?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:52   #1255
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
tak teraz wygląda moja głowa... masakra. włosy przycięte, szkoda mi moich - za ramiona juz były!!! no i te różne kolory odrostów - chciałam w domu ściągnąć kolor. ten odrost przy skórze to mój naturalny kolor. nawet nie wiem, czy chcę mieć takie szare myszowate włosy, ale chcę zregenerować włosy....
dajcie wsparcie, bo ja już nie mogę z tym bajzlem na głowie do ludzi wychodzić i w lustro patrzeć
Może spróbuj ściągaczem koloru elgona. Mi usunęło czarne włosy i nie ruszyło odrostu, a włoski się nie zniszczyły
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 20:09   #1256
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ale obiecałam sobie, że już nie będę farbować :/ i nie chcę już niczym chemicznym katować włosów...

nie wiem gdzie kupić taki ściągacz koloru w Krakowie no i włosy farbuję od kilku lat, i to na czarno. nie wiem czy cokolwiek może zmienić mój kolor...
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 20:28   #1257
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja kupiłam na allegro. Farbowałam na czarny i bardzo ciemny brąz i zeszło. Naturalnie mam taki bardzo ciemny blond/jasny brąz i z efektu byłam bardzo zadowolona. Nie ruszyło w ogóle odrostów, a przy dekoloryzacji u fryzjera proponowali mi tylko całkowicie usunięcie pigmentu razem z tym naturalnym.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 20:59   #1258
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

teraz nie widzę tego na allegro.
ale skoro i wy mi mówicie, że trzeba z tym coś zrobić...

ech, masakra, wyglądam jak jakaś menelka alkoholiczka której nie stać na farbę do włosów... wstydzę się z domu wychodzić
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:02   #1259
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cruel, mogłabyś coś więcej napisać o tym ściągaczu? Jaki kolor otrzymałaś po jego użyciu (bo raczej farba nie zeszła całkowicie)? Chciałabym spróbować czegoś,żeby wrócić do swoich naturalnych włosów,ale nie chcę otrzymać jakiejś masakry na głowie
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 21:17   #1260
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027
Tu jest wątek w którym się też wypowiadałam.. Ja zastosowałam na tych czarnych 2 razy pod rząd ( można tak- po 30 minut ) i usunęło kolor jednolicie. Ja mam dość ciemne włosy i otrzymałam właściwie swój naturalny kolor z rudym/czerwonym poblaskiem ( to po utleniaczach w innych farbach zostaje taki efekt).

Zdejmowałam też nim Farbę "ultrafiolet" z rozjaśniaczem i wtedy wyszedł taki marchewkowy blond. Włosy można farbować od razu po tylko,że farbą dużo jaśniejszą
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.