Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 14:41   #2341
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez serpentynka14 Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa choć z trądzikiem walczę już od 5 lat nic mi nie pomaga... wczoraj wycisnęłam 7 takich ropnych pryszczy bo mnie już tak strasznie twarz od nich bolała że musiałam, pod skórą gromadzi mi się tyle tej ropy że jak wyciskam to cała ląduje na lusterku dzisiaj już mnie nie boli na szczęście..a czy Wy jak macie takie ropne to wyciskacie ? musiałabym czekać chyba z 2 tygodnie żeby mi taki sam zszedł
Mi się taki zrobił i nie lazę do niego... Spróbuję wysuszyć.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:44   #2342
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
mi takie rzeczy schodzą po paście cynkowej...
Dzięki Dziś na noc ją sobie nałożę, chociaż mówiąc szczerze mam spore obawy, czy to zasinienie w ogóle zejdzie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 15:28   #2343
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie było pasty lassare, ale mama kupiła mi punktowy żel Dermoniz. Mam nadzieję, że pomoże.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 15:52   #2344
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie było pasty lassare, ale mama kupiła mi punktowy żel Dermoniz. Mam nadzieję, że pomoże.
Daj znać, jak sprawuje się ten żel. Tak poszukuje czegoś punktowego i skutecznego, żeby nie podrażniało i nie zapychało;Pasta cynkowa jest niezła, z tym że po dłuższym czasie ciągłego stosowania mam wrażenie, że troszkę mnie zapycha(ze względu na wazelinę w składzie) i zastanawiam się co innego(oprócz benzacne, tribioticu, pasty cynkowej, pasty lassari) można zastosować. Wybieram się niedługo do dermatologa i jestem ciekawa, czy się się dowiem co dzieje się z moją cerą, że taka kapryśna się zrobiła
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:34   #2345
faanty
Przyczajenie
 
Avatar faanty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cześć przejrzałam wątek i ja też mam problem trądzikiem . Na początku smarowałam brevoxylem ale szybko skóra się przyzwyczaiła i przestał działać . Teraz poszłam do dermatologa i jak narazie lecze się od tygodnia i stosuje acnemycin rano , benzacne po południu no i na noc pasta cynkowa + jakieś tabletki.
Jak narazie widze małe postępy , zobaczymy jak będzie dalej
faanty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:48   #2346
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
Daj znać, jak sprawuje się ten żel. Tak poszukuje czegoś punktowego i skutecznego, żeby nie podrażniało i nie zapychało;Pasta cynkowa jest niezła, z tym że po dłuższym czasie ciągłego stosowania mam wrażenie, że troszkę mnie zapycha(ze względu na wazelinę w składzie) i zastanawiam się co innego(oprócz benzacne, tribioticu, pasty cynkowej, pasty lassari) można zastosować. Wybieram się niedługo do dermatologa i jestem ciekawa, czy się się dowiem co dzieje się z moją cerą, że taka kapryśna się zrobiła
Na razie mogę powiedzieć tyle, że dobrze wysusza wypryski. I widzę poprawę, bo zaczerwienienia znikają, stają się mniejsze. Podoba mi się zapach, taki eukaliptusowy . Jak na razie jestem na tak i polecam.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:00   #2347
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wyciskanie to też mój problem... ale dzisiaj wreszcie poszłam do dermy(bardzo miła babka,zna moją mamę i mnie też:P) i powiedziała ,że z moją skórą jest w sumie okej(jak to ujęła:Ty praktycznie w ogóle nie masz zmian trądzikowych) jakoś tak miło mi się zrobiło postawiła na delikatną pielęgnację(physiogel) i natłuszczanie/nawilżanie(krem lipidowy z Iwostinu) a no i dostałam od niej na te zmiany maść/krem Epiduo(jakiś nowy,stosował ktoś? jak działa?) jak nie będe wyciskać to będzie super... no mam nadzieje
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 17:05   #2348
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja jestem załamana. Rano wszystko okej, pięknie zakrywam korektorem a po paru godzinach wyglądam koszmarnie;/ nie dość że nie jestem specjalnie ładna to jeszcze muszę mieć tak okropną cerę... na dodatek czuje że na brodzie coś mi rośnie pod skórą.. moja koleżanka tez ma pryszcze i trochę denerwuje mnie to że maluje oczy a pryszczy nie zakryje podkładem albo korektorem;/ a może to ja jestem przewrażliwiona?
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 17:51   #2349
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Veronicas15 ja tez kiedys uwazalam, ze skoro mam paskudna cere to nie bede malowac oczu (bo i po co). wiem doskonale o co Ci chodzi . jednak potem puknelam sie w glowe i zaczelam malowac te moje oczeta. nabraly wyrazu, a ja sie czuje wtedy odrobine lepiej. natomiast jak juz mnie mega, mega, mega obsyfi to wtedy to nawet oczu nie maluje tylko rzesy pociagne tuszem. jesli chodzi o wypryski to pomimo, ze je zatuszuje to i tak sa widoczne .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:00   #2350
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Na razie mogę powiedzieć tyle, że dobrze wysusza wypryski. I widzę poprawę, bo zaczerwienienia znikają, stają się mniejsze. Podoba mi się zapach, taki eukaliptusowy . Jak na razie jestem na tak i polecam.
Może się skuszę na ten żel, bo patrzę, że ma też w składzie olejek herbaciany, więc może warto spróbować, chyba nie zaszkodzi
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:04   #2351
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
Może się skuszę na ten żel, bo patrzę, że ma też w składzie olejek herbaciany, więc może warto spróbować, chyba nie zaszkodzi
Pewnie. Mi jak na razie odpowiada. Dosyć często trzeba go smarować, aby zobaczyć efekty, ale to nie problem.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 18:09   #2352
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja dzis dotknełam i znow masakra..;/ eh znow sibie twarz zwaliłam....
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:37   #2353
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Veronicas15 ja tez kiedys uwazalam, ze skoro mam paskudna cere to nie bede malowac oczu (bo i po co). wiem doskonale o co Ci chodzi . jednak potem puknelam sie w glowe i zaczelam malowac te moje oczeta. nabraly wyrazu, a ja sie czuje wtedy odrobine lepiej. natomiast jak juz mnie mega, mega, mega obsyfi to wtedy to nawet oczu nie maluje tylko rzesy pociagne tuszem. jesli chodzi o wypryski to pomimo, ze je zatuszuje to i tak sa widoczne .
nie o to mi chodziło. Ja też maluję oczy ale przedtem maskuję pryszcze i blizny a niektórzy mają całą twarz zasyfioną i malują oczy a z tymi gnidami nic nie zrobią i trochę to dziwnie wygląda. Ale przecież to nie moja sprawa,niech robią jak chcą
Te syfy odebrały mi pewność siebie no i ta gula jutro pewnie się powiększy jeszcze bardziej
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 20:02   #2354
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No wlasnie najgorsze jest to, ze pryszcze tak wplywaja na psychike. Nawet mi sie nie chce gadac. Zanioslam recepty na jakies dwa nowe specyfiki do apteki, jutro beda do odbioru. Oby to cos dalo!
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 21:09   #2355
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

to nieprawdopodobne, ze gule pojawiają się tak szybko na mojej twarzy (w sumie tylko na policzkach), dzis mi dwie wyskoczyly i tak szybko sie rozwijaja, ze niedlugo pojawi sie biale, bede musiala to ruszyc, bo do jutra zrobia mi sie ogromne pryszcze, takie ktorych nie mozna zakryc
codziennie cos nowego, błędne koło
po sesji zapisuje sie do dermatologa, to juz postanowione, o ile wczesniej nie wykoncze sie psychicznie
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:00   #2356
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fabolous Pokaż wiadomość
....Tak poszukuje czegoś punktowego i skutecznego, żeby nie podrażniało i nie zapychało...
punktowo polecam glinke zielona, nie podrazni, nie zapcha a jest naprawde skuteczna. Ja kupuje ta w proszku, koszt ok 5 zl , rozrabiam na dloni z woda i nakladam punktowo. Zmniejsza stan zapalny, jest swietna. Uzywam od 2 lat. Czasem punktowo nakldam paste cynkowa ale to tylko na ranki. Jak dla mnie slabo dziala.

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
to nieprawdopodobne, ze gule pojawiają się tak szybko na mojej twarzy (w sumie tylko na policzkach), dzis mi dwie wyskoczyly i tak szybko sie rozwijaja, ze niedlugo pojawi sie biale, bede musiala to ruszyc, bo do jutra zrobia mi sie ogromne pryszcze, takie ktorych nie mozna zakryc
codziennie cos nowego, błędne koło
po sesji zapisuje sie do dermatologa, to juz postanowione, o ile wczesniej nie wykoncze sie psychicznie
mi od konca wrzesnia wychodzily okropne podskorne zaskorniki, bolace grudki. I wiem ze jak pojawi sie jedna to juz po mnie, mam przez kolejne tygodnie koszmar. Co dziwne to drugi rok z kolei kiedy wychodza w tym okresie jesiennym. Na szczescie zaleczylam oby to nigdy nie wrocilo.

Tlumacze to jakims miejscowym stanem zapalnym bo tylko broda. Trzeba sie przejsc do dermatologa i zaleczyc antybiotykiem.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 22:54   #2357
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wykrakałam. Z lewej strony brody już robią się krosty. Swędzą okrutnie i jak tu tego nie dotykać? Powyciskałam je wszystkie chyba do końca i łudzę się, że do jutra zostaną z nich same strupki. Nadzieja matką głupich.
Jedyne pocieszenie w tym, że potencjalna opryszczka okazała się gigantycznym pryszczolem z białym czubkiem.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 05:33   #2358
fabolous
Raczkowanie
 
Avatar fabolous
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
punktowo polecam glinke zielona, nie podrazni, nie zapcha a jest naprawde skuteczna. Ja kupuje ta w proszku, koszt ok 5 zl , rozrabiam na dloni z woda i nakladam punktowo. Zmniejsza stan zapalny, jest swietna. Uzywam od 2 lat. Czasem punktowo nakldam paste cynkowa ale to tylko na ranki. Jak dla mnie slabo dziala.



mi od konca wrzesnia wychodzily okropne podskorne zaskorniki, bolace grudki. I wiem ze jak pojawi sie jedna to juz po mnie, mam przez kolejne tygodnie koszmar. Co dziwne to drugi rok z kolei kiedy wychodza w tym okresie jesiennym. Na szczescie zaleczylam oby to nigdy nie wrocilo.

Tlumacze to jakims miejscowym stanem zapalnym bo tylko broda. Trzeba sie przejsc do dermatologa i zaleczyc antybiotykiem.
Zieloną glinkę również czasem stosuję, to z Dermaglinu( z tym, że tej w proszku jeszcze nie używałam)
Też od września miałam jakieś dziwne ekscesy z brodą, coraz te zaskórniki, czasem grudki, ale teraz już jest o niebo lepiej; zastanawiałam się co może być tego przyczyną i nie mam pojęcia; też się wybieram do dermatologa, ale jakoś nie mam zbytnio czasu i nie mogę trafić
__________________



It's high time you did something
Dietę czas zacząć


fabolous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 08:30   #2359
futrzakowa
Raczkowanie
 
Avatar futrzakowa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 48
GG do futrzakowa
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie wiem czy to dobry watek ale potrzebuje poradę nigdy nie miałam trądziku a do pewnego czasu miałam piękną cerę... od kilku lat jednak stan mojej cery się pogarsza - wągry, podskórniaki, jeśli syfy - to megaogromne no i ja oczywiście wszystko wyciskam szczególnie olbrzymie ropne wulkany pojawiające się od czasu do czasu oraz białe pryszczolko-wągry z brody i nosa;] Czy któraś z was jest mi w stanie powiedzieć czy jak nie będę wyciskac to będzie ich faktycznie coraz mniej? No i jak można nie wycisnąć pryszcza jak trzeba iść do pracy a tu po nocy biała kropa na środku nosa? No i jeszcze jedno - czy z takim czymś idzie się do kosmetyczki czy dermatologa jeśli chcę się dowiedzieć o stanie mojej cery i ewentualnie po poradę co robić by była ładniejsza?

pozdrawiam
__________________
82-81-80-79-78-77-76->65




Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą...
[*] mama
[*] tata
[*] feleczek

tęsknię tak bardzo...


futrzakowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 11:36   #2360
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Futrzakowa co do wyciskania to sama musisz sie przekonac na wlasnej skorze . jesli nie bylas u dermatologa to najlepiej wybierz sie do niego. niech obejrzy Twoje zmiany skorne i zaleci odpowiednie leczenie. jednak ja ostrzegam Ciebie przed dluga antybiotykoterapia wewnetrzna. juz wiele razy pisalam na ten temat w roznych watkach. po prostu jesli antybiotyki na cos pomagaja to niestety tez cos psuja. nie ma nic za darmo. ponadto polecam biochemie na wizazu. jest tam duzo porad jak dbac o cere .

co do gul to jesli takowe u mnie sie pojawiaja to mam z glowy tydzien, dwa. jak wyskoczy gula to siedzi dlugo pod skora i na dodatek puchnie oraz boli niemilosiernie, a nie wyrabia sie .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:37
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 11:56   #2361
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

futrzakowa - na pewno samo niewyciskanie nie wystarczy, bo to samo z siebie nie zniknie... (chyba, że z wiekiem, ale tego chyba nie chcesz).
Jeśli nie chcesz iść do dermatologa, to postaw na złuszczanie - topodstawa pozbywania tego co już jest. 1-2 razy w tygodniu peeling, może jakaś maseczka.


Jednak jeśli chodzi o samo powstawanie pryszczy - czytałam ostatnio że wynika to z jakichś zaburzeń w naturalnym wydzielaniu sebum, coś się blokuje, a potem mamy takie paskudztwa na twarzy... czasem są to jednorazowe 'wybryki', ale czasem to stan stały, pogłębiający się, że bez leków z tym nie wygrasz...
i znów - jesli nie chcesz jeszcze iść do dermatologa - spróbuj czegoś z nadtlenkiem benzoilu - do stosowania na noc.
Oczywiście przy tym wszystkim nie zapominaj o nawilżaniu, bo nie chceszmieć chyba wiórów na twarzy
No i wszystkie kosmetyki których uzywasz nie mogą być antybakteryjne - te myjące i pielęgnyjące (np toniki) powinny być delikatne, najlepiej do skóry wrażliwej.

Jeśli jednak to nie pomoże lub od razu chcesz zacząć ' z grubej rury' - idź do dermatologa, pewnie dostaniesz jakiś antybiotyk... jesli stan jest poważny, to także coś doustnego...

Wybór należy do Ciebie, ale musze Cię zmartwić, że droga do zwycięstwa z trądzikiem jest długa i wyboista.. :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:57
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 12:32   #2362
Opersia
Raczkowanie
 
Avatar Opersia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 107
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Apropos wyprysków, zaburzeń, zatykania ujść gruczołów i tak dalej: jest artykuł, który to wszystko pięknie opisuje:
http://cosmetic.pl/pro/index.php?gru...dzi=1130183233

Wiem, że to sporo czytania i moze w pierwszej chwili czarna magia, ale artykuł tłumaczy istotę sprawy.
Opersia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:30   #2363
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Od ziś znów zaczynam. Miałam kilka dni załamania, wyciskania wszystkiego ale przecież tak nie można. Muszę się wziąc w garsc.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:40   #2364
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Z moją brodą naprawdę musi być coś nie tak;/ bo tylko na niej wyskakują mi te podskórne syfy;/ ale postanowiłam,że tym razem nie ruszam tej gnidy. Bo co z tego że dobiorę się do tego białego paskudztwa jak przez dwa tygodnie bedę goić skórę ;/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:05   #2365
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ale mam okropne plamy na czole :/. Znowu zrobiłam sobie maraton. No czy ja mam dobrze w głowie?
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:34   #2366
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Ale mam okropne plamy na czole :/. Znowu zrobiłam sobie maraton. No czy ja mam dobrze w głowie?
witam w klubie.... poł twarzy zmasakrowane
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:55   #2367
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Linijeczka123 Pokaż wiadomość
Hm. ja mieszkam na zadupiu więc musiałam zamawiać, bo są to polskie i tanie kosmetyki ,a większość dziewcząt woli te 'z górnej półki' i nie kupuje nic z naszego dobrego agropharmu, więc mało aptek ma te produkty, więc pewnie też będziesz musiała zamawiać, ale od razu mówię, że warto
popytam....bo zelu z niu skin tez szukam...moze w jakiejs internetowej znajde i to i to....

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
rany, moja twarz wieczorami, jak jestem zmeczona, wyglada strasznie. wtedy wszystko mi bardziej wylazi . to samo mam jak wracam z imprezy, horror!
aha, zauwazaylam, ze gnidy lubia wychodzic symetrycznie na twarzy .
moja tak samo..a te symetryczne syfy..zgadzam sie!

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Nie było pasty lassare, ale mama kupiła mi punktowy żel Dermoniz. Mam nadzieję, że pomoże.
ten zel zawiera z tego co widzialam 15 % olejku z drzewka herbacianego..można tez sobie kupić sam olejek z drzewka herb. ..i smarowac nim syfy..kosztuje jakies 10 zł... chociaz ten zelik jest pewnie w jakies dodatkowe substancje wzbogacony..wiec moze skuteczniejszy niz sam olejek...

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
witam w klubie.... poł twarzy zmasakrowane
jak po randce i czym udalo sie zamaskowac, nasze grzeszne poczynania a twarzy??

ja do swojego chlopaka potrafilam wyskakiwac z pasta cynkowa na twarzy i innymi specyfikami...wszystko dla mnie wygladalo lepiej niz czerwony slad
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:22   #2368
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

randka dzieki bogu była wieczorkiem wiec mniej było widac... hmm no tapetka, podkład korektor i puder... kurcze a najgorsze ejst to ze on akcpetuje mnie jaka jestem co mi tu przeszkadza bo gdyby mnie opieprz.... o to ze dotykam pewnie bym sie opamietałąkochany jest ale kurcze noheh
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 06:25   #2369
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
ja do swojego chlopaka potrafilam wyskakiwac z pasta cynkowa na twarzy i innymi specyfikami...wszystko dla mnie wygladalo lepiej niz czerwony slad
ja tez uwazam, ze lepiej wyglada zapackany np. pasta cynkowa czerwony syf niz swiecaca latarnia bez niczego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 11:01   #2370
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

studniówka była świetna, profesjonalny makijaż dał radę
no tak. ale jestem pewna, że dzisiaj by nie dał, naprawdę.
całe czoło mam dosłownie rozdrapane (to straszne do jakiego stanu je odprowadziłam), tak samo jak brodę z 2 stron policzki i środek brody - w miarę.
a trzeba iść do babci, znowu będzie przy wszystkich mówić, że mam brzydką skórę albo - o zgrozo - czy coś z tym robię
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.