Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 17:31   #3811
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanko ja juz kiedys Ciebie o te retinole pytałam na dłuższą mete to bezpieczne??dziewczyny faktycznie te lica tak odmladzają???jak to sie nazywa jak sie chce kupic???? pierwszy raz stosujesz??pisz kobietogradem pytan Cie otoczyłam Hejka wszystkim.Came gdzie fotki z PiertuchąLapus co Cie tam kusi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 07:51   #3812
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szatanko ja juz kiedys Ciebie o te retinole pytałam na dłuższą mete to bezpieczne??dziewczyny faktycznie te lica tak odmladzają???jak to sie nazywa jak sie chce kupic???? pierwszy raz stosujesz??pisz kobietogradem pytan Cie otoczyłam Hejka wszystkim.Came gdzie fotki z PiertuchąLapus co Cie tam kusi
Wow ile pytańPonoć bezpieczne ale dokładnie na to pytanie odpowiem Ci za lat 30Ja to pierwszy raz mam i nigdy nic z retinem nie stosowałam.Nazywa się to retin A to maść.Ja mam stężenie 0.05 bo mniejszego nie produkują już. Niestety to jest na recepte i trzeba trafić na apteke która sprzeda Ci bez.Dopiero raz się posmarowałam cieniutką warstewką bo jak się da za dużo to można sobie lico spalićNo i filtry jak najwyższe obowiązkowe i zeeeeero słońca!I bardzo się nawilżać w dni które się go nie nakłada bo wysusza skórę bardzo.
Lecę do pracki.Buziaki
Ps.Poczytajcie wątki o nim bo ja to wszystko wiem stamtąd
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:15   #3813
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka dzieki za info o retinoidach. znalazlam tam angileski sklep internetowy, w ktorym mozna kupic retin A,wiecmoze bym zamowila. no i teraz sie zastanawiam czy kupowac ten drugi sloik dermamelanu. a tak w ogole czy mozna stosowac jednoczesnie dermamelan i retin A? ktore dziala lepiej na cere dziobata, tradzikowa z zaskornikami? prosze poradzcie, boja juz nie wiem, co mam dalej stosowac.moze zrezygnowac z tego drmamelanu ikupic retin A?? prosze o rade!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:11   #3814
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnus , dzieki piekne za informacyje wszelakie na temat Retinu A , wdzieczna jestem buziol , tez se sprobujem tego specyfika zalatwic i zobaczymy ktora sie bardziej odmlodzi

tymczesem pozdrawiam serdecznie i wszystkim milego weekenda zyczem
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:23   #3815
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jeszcze jedno-co lepiej retinA cream czy micro gel?? od jakiego stezenia najlepiej zaczac?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:51   #3816
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Taaa uważacie mnie za prawie expertkę a ja dopiero zaczęłamzanim kupiłam Retin czytałam fora o nim chyba z pół roku.Wiem ze można nim sobie zrobić kuku ale jak się uważa.....
Pierwszy raz się posmarowałam we czwartek i kusiło mnie żeby dziś tez to zrobić ale poczekam do poniedziałku.Podobno przy retinach trzeba baaardzo dużo samozaparcia i cierpliwości ale potem efekty są ze hoho
Lapiś to się będziemy wyścigować

Imiro nie mam pojęcia czy mozna stosowac go razem z cosm ale z tego co czytałam to na plamiska lepiej cosm choć vit A tez odbarwia.Myślę że to byłoby za dużo dla skóry ale lepiej popytaj na forum o Retinie albo wyslij do kogoś PW(czasem odpowiadają)Denerwuje mnie to że dwa lata temu jak dziewczyny zaczynały sie retinować to często pisały na forum...teraz już tam chyba nie zaglądająNie wiem na czym Ci bardziej zależy na pozbyciu się plam czy zmarszczek.Micro podobno powstało dla tych którzy źle znosili retin,jest łagodniejszy a czym
większe stężenie tym szybsza wylinka i efekty ale z drugiej strony lepiej zacząć od małego stężenia i przyzwyczaić skórę niż walnąć z grubej rury
Jeśli zaczniecie Retin to zel do mycia musi być bez SLS i trzeba stosować wszystko z prostym składem żeby dodatkowo nie podrażnić skóry,nawet na początku nie stosować vit CA może macie jakiś silny nawilżacz o prostym składzie?Jest duzo komplikacji z tym ale myślę że warto
Buziole na weekend
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-19 o 21:55
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 08:53   #3817
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Johnson's Baby Soothing Naturals, http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16608,oraz Nepentes, Emolium, Krem,Physiogel-te podczas kuracji retino dobrze nawilżaja(dałam czytajac w zakladki).Szatanka zaczerwieniłas sie po tym jednym razie????

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Szatanka to ten Atrederm stosujesz?czy cos innego?daj linka do wątkuCame jak odplamianie????jade we wrzesniu pod koniec na botoxik w czólko.Efekty sa super bo nic nowego sie nie marszczypopytam o tą volume I zakupilam z vichy LIFTACTIV RETINOL HA recenzje na vizazu ma rewelacyjne nazywany cudotwórcą i nie zapycha Któraś z Was go nabyła????Imiro albo retiny albo derma.Nie mozna łączyc ze soba(zbyt silne działanie)..Kawke niedzielna popijam a wszystkie w kościele czy co
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 10:49   #3818
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dołączam z kawusią.
A jutro mykam do gina i zdam relacje co u Szymka lub Szymki słychać
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 14:10   #3819
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Taaa uważacie mnie za prawie expertkę a ja dopiero zaczęłamzanim kupiłam Retin czytałam fora o nim chyba z pół roku.Wiem ze można nim sobie zrobić kuku ale jak się uważa.....
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się posmarowałam we czwartek i kusiło mnie żeby dziś tez to zrobić ale poczekam do poniedziałku.Podobno przy retinach trzeba baaardzo dużo samozaparcia i cierpliwości ale potem efekty są ze hoho
Lapiś to się będziemy wyścigować

Imiro nie mam pojęcia czy mozna stosowac go razem z cosm ale z tego co czytałam to na plamiska lepiej cosm choć vit A tez odbarwia.Myślę że to byłoby za dużo dla skóry ale lepiej popytaj na forum o Retinie albo wyslij do kogoś PW(czasem odpowiadają)Denerwuje mnie to że dwa lata temu jak dziewczyny zaczynały sie retinować to często pisały na forum...teraz już tam chyba nie zaglądająNie wiem na czym Ci bardziej zależy na pozbyciu się plam czy zmarszczek.Micro podobno powstało dla tych którzy źle znosili retin,jest łagodniejszy a czym
większe stężenie tym szybsza wylinka i efekty ale z drugiej strony lepiej zacząć od małego stężenia i przyzwyczaić skórę niż walnąć z grubej rury
Jeśli zaczniecie Retin to zel do mycia musi być bez SLS i trzeba stosować wszystko z prostym składem żeby dodatkowo nie podrażnić skóry,nawet na początku nie stosować vit CA może macie jakiś silny nawilżacz o prostym składzie?Jest duzo komplikacji z tym ale myślę że warto
Buziole na weekend



Szatanko, dziekuje za odpowiedz. mnie nie zalezy tak na plamach, zreszta juz ich nie mam i przystosowaniu filtru miec nie bede. mnie zalezy na bliznach potradzikowych, zmatowieniu skory, zlkwidowaniu zaskornikow. potrzebuje ten retinA
niestety przez te ang strone z apteka internetowa nie idzie zlozyc zamowienia,wyskakuje jakis komunikat,ze chca mi przechwycic dane i koniec!
no i wychodzi na to,ze musze jednak wybrac sie do lekarza po recepte na ten retinA. czy warto isc w Polsce do lekarza po to? no bo piszecie,ze wycofali(nie chce bez sensu placic za wizyte). sprobuje w Anglii u lekazra ogolnego-mozedami takowa recepte. no ale ta aptekainternetowa mi sie podobala,bo mozna bylo kupic antydepresanty, a nie usmiecha mi sie isc po to do lekarza i opowiadac swoje nudne historie..
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:07   #3820
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell podziwiam ! ja tez bym chciala botoxa w lwia zmarszczke ale cykor jestem i tak odwlekam ....boli to mocno ???? pisz kobieto jak juz robilas ....albo napisz po....chce wiedziec , bo mi tu wciskaja ,ze niby nie boli ,ze kremem emla sie znieczula ,i nic sie nie czuje ...mnie wszystko boli ;( cykor straszebny ....

chcem wiedziec jaka jest prawda , oswiec mnie please

ps. i powiem Wam ,ze od kilku dni smaruje samym cos2 na noc i dzis rano zauwazylam ,ze plamiska jasnieja YUPI! ....moze obedzie sie bez maski ....jeju , bylo by BOSKO

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-20 o 15:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:18   #3821
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell podziwiam ! ja tez bym chciala botoxa w lwia zmarszczke ale cykor jestem i tak odwlekam ....boli to mocno ???? pisz kobieto jak juz robilas ....albo napisz po....chce wiedziec , bo mi tu wciskaja ,ze niby nie boli ,ze kremem emla sie znieczula ,i nic sie nie czuje ...mnie wszystko boli ;( cykor straszebny ....

chcem wiedziec jaka jest prawda , oswiec mnie please

ps. i powiem Wam ,ze od kilku dni smaruje samym cos2 na noc i dzis rano zauwazylam ,ze plamiska jasnieja YUPI! ....moze obedzie sie bez maski ....jeju , bylo by BOSKO
E tam nie boli,znieczula fakt i naprawde Lapus to sa mikro sekundy jak fachowy lekarza ja tez panikara jestem i nawet depilacja brwi znaczy zaciśniecie szczeki jak pitbulrobilam w czoło i kaciki oczu..Lwiej nie mam,ponoc wolnamod zmarszczki gniewu ale za to mam zdziwienia hi hi ot popatrz jaki dziwolag ze mnie...Nie wierze w zadne kremy,efekty znikniecia zmarch..o nie..mowie wam med estetyczna to jedyna alternatywa na zatrzymanie czasu,dlatego,ze w ciagu najblizszych miesiecy nic nowego nie marszczy sie i buzia jakby czasowo stoi w miejscuKusi mnie vlouma efekt 2 letni..ale koszt botox w czoło i kaciki oczu wyniosl mnie 1000zł. Wszystko zalezy od ilosci co tam chcemy wygladzicTrzeba uwazac i byc rozsadnym.znam dziewczyny o opowiem Wam o jednej..chciała miec pełne usta..uparła sie na mega duze wstrzykniecie kwasu hialur. i ..efekt Kaczor Donald,a mąz jak ja zobaczył pytał z przerazeniem czy miała zderzenie z deska rozdzielczą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 16:34   #3822
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro a próbowałaś skinorenu z kwasem azaleinowym? Na zaskórniki jest rewelacyjny i troche po nim blizny jasnieją. Do momentu ciąży uzywałam go non stop na noc.
Na początku może troche piec
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:22   #3823
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie piękne Panie,
niestety ostatnio czasu brak na pogaduchy wizażowe, więc tylko szyb ciutko napiszę, że u mnie 17 dzień po masce i plamiska poza tym najgorszym na czole ładnie znikają;-). Ponieważ w piątek przyleciał mojego małża friend ze Switzerlandu to postanowiłam, że w sobotę rano, na noc i dziś na noc nie smarować cos2, tylko na noc na plamiska...bo gębulę miałam jak ostatni Mohikanin BORDO, nawet bioderma kolorek nie pokryła tej czerwieni, masakra, a w chwiliami przy wysiłku fiz. to w ogóle buzia mi płonie jak po poparzeniu jakimś czy cóś;-)))))) Zastanawiam się czy w ogóle przy moich mniejszych niż standardowo plamach nie smarować od teraz na noc jedynie na plamy, żeby przynajmniej częsciowo efektu LICO w BORDO uniknąć...hmmm...
Jutro może fotki uda mi się zrobić, to wkleję,
buziaki póki co przesyłam i serdeczne pozdrowionka z Wrocka

aha Cate,
czy ten skineron z kwasem azaleinowym to już nazwa maści, kremu czy tylko skłądniki?? Poproszę o nazwę konkretną, bo mam zaskórniki na nosie w ilościach zatrważających, po cosm2 troszkę mi się spłyciły pory, ale myślałam, ze będzie lepiej:-(
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 17:44   #3824
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell, thanks cos nadal nie jestem przekonana ale pomysle intensywniej moze so prezent na gwiazdke zrobie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:08   #3825
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell podziwiam ! ja tez bym chciala botoxa w lwia zmarszczke ale cykor jestem i tak odwlekam ....boli to mocno ???? pisz kobieto jak juz robilas ....albo napisz po....chce wiedziec , bo mi tu wciskaja ,ze niby nie boli ,ze kremem emla sie znieczula ,i nic sie nie czuje ...mnie wszystko boli ;( cykor straszebny ....

chcem wiedziec jaka jest prawda , oswiec mnie please

ps. i powiem Wam ,ze od kilku dni smaruje samym cos2 na noc i dzis rano zauwazylam ,ze plamiska jasnieja YUPI! ....moze obedzie sie bez maski ....jeju , bylo by BOSKO
Lapi ja robiłam sobie botoxik w zeszłym roku w lipcu pierwszy raz i byłam mega zadowolona, fakt niby zmarszczek nie miłam,ale cos tam zaczęło się pojawiać wokół oczu więc decyzja była natychmiastowa, kompletnie mnie nic nie bolało, wstrzyknęłam sobie w czoło i wokół oczu. Polecam wszystkim, rewelacja ! ! ! a uwierz mi, ja to dopiero jestem cykor efekt u mnie utrzymywał sie zadziwiająco długo, myślę,że około pół roku,a nowe zmarszczki pojawiają się duuuużżżooooo wolniej , na wiosnę pewnie powtórzę.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:41   #3826
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Imiro a próbowałaś skinorenu z kwasem azaleinowym? Na zaskórniki jest rewelacyjny i troche po nim blizny jasnieją. Do momentu ciąży uzywałam go non stop na noc.
Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Na początku może troche piec


Catherine, gdzie ten skinoren mozna dostac? jest na recepte? drogi? przypomne Wam,kochane, ze mieszkam w UK, ale za miesiac bede kilka dni w Polsce. dermamelan jest zbyt drogi i jednak za slabo dziala na blizny ubytkowe. tak naprawde to zadzialala na moje pory maska, ale w tej chwili juz nie jest tak rozowo jak bylo po 2,3tygodniach.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:04   #3827
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no dziewczeta toscie mnie pokusily z tym botoxem ...skoro nie boli to innego problemu juz nie mam ...tylko strach mnie powstrzymywal ....
trza do "sylwka " sie na bostwo zrobic koniecznie , dzieki wam bardzo , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:05   #3828
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

znalazlam w aptece cefarm- skinoren i lysanel(oba z kawasem azelainowym) oraz diacneal z avenu(zawiera retinaldehyd). zdecyduje sie chyba na pewnona ten diacneal i wahamsiemiedzy skinorenem a lysanelem-jak uwazacie,ktory lepszy?
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:50   #3829
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro ja tylko używałam skinorenu więc na temat lysanelu nie mogę się wypowiedzieć.

Callme nazwa to skinoren a kwas azaleinowy to główny składnik tego kremu. Krem jest bez recepty dostepny w aptece, koszt ok 45 - 50 zł. Poręczam za niego rękoma i nogami.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 07:38   #3830
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka
to ten http://leki-informacje.pl/indeks,sho...4,retin_a.html a w google wpisz retin a i zobaczysz tam jego fotkę.Ale jest kilka pochodnych a najsilniejszy jest Zorac 0.01.Basia Kwiatkowska(guru wizażu)twierdzi ze Retin jest najlepszy.
Nic mi sie nie dzieje po pierwszym razie ale każda skóra inaczej reaguje.Dzis nakładam drugi raz
Dzięki za linkimyślałam o tym Physiogelu narazie mam Ziaje HLC.Jak nie wystarczy to kupie tamtenChoć wszystkie wyglądają dobrze

Imiro
nie wiem co Ci poradzić bo przeszłam kilka aptek i tylko w jednej mi się udało go znaleźć.Ale jak już Miszce pisałam-jest kilka zamienników.Jest isotrex,artrederm,Diacnea l,Acne-Derm,Effaclar K.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=19665 poczytaj ten wątek,mam nadzieje wiele Ci wyjaśni

Miszka
botox?a czemu nie kwas hialuronowy?ponoc bezpieczniejszy ale mniej trwały

Lapiś
Poczekaj może Mikołaj Ci przyniesie botoxikDrogie to to?

Cati
Mam nadzieje że wszystko u Szymka(!)jest ok.Przyzwyczaiłyśmy się już ze to chłopak bedzie ale z dziewczynki też się cieszyć bedziemy
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-21 o 07:41
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:34   #3831
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Imiro z SVR lysanel active kostka do mycia buzi(rewelacja)i skinoren!!!! Szatanka dziękiMoje proby wyprasowania lica były delikatne,nie mam duzo zmarszczek a te ktore sie pojawiły rozgoniłam botoxem.Uwazem ze zabieg jest rewelacyjny i mam zamiar raz po raz kontynuowac.Kwas hial och zeby miec 14 tys luzne to bym sobie lajsłanowe hialuronowe cyckiefekt super,hi hi ale cena stanowczo mi sie nie podoba,wiec zostane przy swoich gabarytach 70 B w porywach C.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:00   #3832
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
wiec zostane przy swoich gabarytach 70 B w porywach C.
......................... .
hejka , doberek

ja tez nosze 75B jak Ci to cosik pocieszy Miszka i za nic bym biustu nie powiekszyla ....uwazam ,ze takie zgrabulki sa ok , przynajmniej nam nie beda zwisac jak sie bardziej postarzejemy , taki rozmiar ma rowniez swoje plusy i tego sie trzymaj !

wczoraj ogladalam nowy program Marytyny Wojciechowskiej "Kobiety na krancu świata " i byl akurat odcinek w wenezuelkach , One maja hopla na punkcie poprawiania urody i kazda sie szcyci i chwali co tam sobie poprawila , powiem wam zgroza -np. 15 latka robi sobie biust
..u nas wrecz odwrotnie - nikt za bardzo sie nie chce przyznac ...

milego dzionka zyczem , pa

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-21 o 10:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:42   #3833
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

och ja nie lubie duzych piersinie ,w ciazy z corka mialam biust pameli wystarczy brrrrrrrrrrrr..chodz ilo mi o jedrnoscw naszym wieku hi hi...u nas tabu to fakt,nie wiem dlaczego??przec iez chcemy byc piekne..kobiece...i jezeli czas mozna chodz troszke zatrzymac,z glowa i umiejetnie..to czemu nie...Nigdy nie mowie nigdy chodz do efektu skrajnosci jakim byl wizerunek pan w filmie ze smiercia jej do twarzy..sie nie posunęMam vichy uf zapach ma okropny..ble..lancome tez mi tak capał..no,ale trudno,jak zakupilam musze wymaziac..Mam 3 probaski jak ktos chceVICHY LIFTACTIV RETINOL HA.Rewelacyjny lekarz med est jest w Krakowie..dostac sie do niej..bajka...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:58   #3834
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
och ja nie lubie duzych piersinie ,w ciazy z corka mialam biust pameli wystarczy brrrrrrrrrrrr..chodz ilo mi o jedrnoscw naszym wieku hi hi...u nas tabu to fakt,nie wiem dlaczego??przec iez chcemy byc piekne..kobiece...i jezeli czas mozna chodz troszke zatrzymac,z glowa i umiejetnie..to czemu nie...Nigdy nie mowie nigdy chodz do efektu skrajnosci jakim byl wizerunek pan w filmie ze smiercia jej do twarzy..sie nie posunęMam vichy uf zapach ma okropny..ble..lancome tez mi tak capał..no,ale trudno,jak zakupilam musze wymaziac..Mam 3 probaski jak ktos chceVICHY LIFTACTIV RETINOL HA.Rewelacyjny lekarz med est jest w Krakowie..dostac sie do niej..bajka...
A jaki to lekarz?Tzn jak się nazywa?
Miszka przeczytaj http://www.*************/botoks-nieb...adu-nerwowego/

Kwas jest taki drogi?Drozszy od botoxu?Uuu nie wiedziałam
Miałam kupić tev Vichy ale jakoś retin bardziej mi się spodobał.Mam nadzieje że zadziała bo jak nie to
A słyszałyście o oleju migdałowym?ponoć super nawilżacz do ciała.Ja leniwa jestem i chciałabym coś wlac do wanny i wyjść natłuszczonaNiby wszystkie oleje i oliwki tak można wlać ale jak ktoś(czytajcie ja)golę się w wannie to potem włoski mi zostaja na tłustym od oliwki cielebrrrr nienawidzę tego brrrrr
Cati jak Szymuś?Pewnie rośnie jak na drożdżach
Jakby co to ja też mam biuścik 75B i mi taki wystarczyChoć góre od stroju kupiłam C bo B był za mały
Dziewczyny znalazłam cus takiego http://www.allegro.pl/item722565096_...ek_nowosc.html chyba trzeba spróbowaćI jeszcze to...odnośnie plam http://www.*************/odmlodzona-skora-dzieki-ipl/ niestety nie wiem ile to kosztuje:\
Idem do wanny i popaćkać się retinem
Buziole Kobietki
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-21 o 19:09
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:59   #3835
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Helios laseczki,
Wróciłam od gina i wyniki takie sobie. Zrobiło się za mało płynu owodniowego, za tydzień mam kolejna wizyte i jak nic sie nie poprawi to ląduje w szpitalu.

A propos oleju migdałowego mi w ciązy strasznie sucha zrobiła sie skóra i zakupiłam taki badziew w lidlu balsam z olejem migdałowym.
Super nawilża i natłuszcza ale niestety ma tragiczny zapach.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:35   #3836
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Laseczki! Od tygodnia wnikliwie studiuję "Pamiętnik" i po pierwsze bardzo spodobały mi się wasze pogaduchy - nice!!! a po drugie w ubiegły piątek, (nie uwierzycie!!! ), ale zdecydowałam się na Dermamelan/Cosmelan. Szybka piłka.. zawsze marzyłam o pięknej, gładkiej i JEDNOLITEJ buźce... niestety matka natura miała wobec mnie inne plany Trza se jednak jakoś radzić w życiu!!! Co nie ??!! Na moją szybką decyzję ,nieodłącznie, miała wpływ moja obecna masakryczna sytuacja... jestem uziemiona na 2 miesiące w domu - L4 - złamany kregosłup!!! Ale spoko wyjdę z tego!!!!!!!! Tzn. mam taką słodką nadzieje ... a jak już w końcu wyzdrowieje to mam nadzieję z nową twarzą!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj mija 4 dzień od maski i codziennego stosowania derma2... masakra Twarz czerwona jak bym miała spotkanie 1stopnia z żelazkiem, i TOOOO... niewiarygodne uczucie ściągania skóry.. nie wspomnę, że na całej twarzy mam łupież.. grrrrrrrrrr ale czego sie nie robi by być piękną!!!

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
och ja nie lubie duzych piersinie ,w ciazy z corka mialam biust pameli wystarczy brrrrrrrrrrrr..chodz ilo mi o jedrnoscw naszym wieku hi hi...u nas tabu to fakt,nie wiem dlaczego??przec iez chcemy byc piekne..kobiece...i jezeli czas mozna chodz troszke zatrzymac,z glowa i umiejetnie..to czemu nie...Nigdy nie mowie nigdy chodz do efektu skrajnosci jakim byl wizerunek pan w filmie ze smiercia jej do twarzy..sie nie posunęMam vichy uf zapach ma okropny..ble..lancome tez mi tak capał..no,ale trudno,jak zakupilam musze wymaziac..Mam 3 probaski jak ktos chceVICHY LIFTACTIV RETINOL HA.Rewelacyjny lekarz med est jest w Krakowie..dostac sie do niej..bajka...
..co do wspomnianych powyżej upiększających zabiegów typu botoks i kwas to skusiłam sie w zeszłym roku na usuniecię mimicznej zmarszczki między brwiami i delikatuśnym powiększeniem ust.... i powiem wam w zaufaniu, że WARTOOOO BYŁO Polecam!!
Misza moge ci polecić bardzo dobrą Panią dok med est, co prawda nie z Kraka, a z Gliwic - to tylko rzut beretem z Małopolski.. i kolejki nie są takie długie.....

PZDR
Łącząca się w bólu plamiastych)))
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:23   #3837
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej KalarisWitaj wśród nasA polec polec bo mi sie chce pape odmlodzic do hm pampersa Molka mi szatanus rekomendowala pania cos na O.....Lekusia musimy spytacChcesz to ci retina z vichy podesle tylko napisz na pw namiay bo pogubiłam

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cati bedzie dobrze zadnych porodów przedwczesnie kobieto
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:20   #3838
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość

A propos oleju migdałowego mi w ciązy strasznie sucha zrobiła sie skóra i zakupiłam taki badziew w lidlu balsam z olejem migdałowym.
Super nawilża i natłuszcza ale niestety ma tragiczny zapach.
Spróbuj balsam ZiajaMed-do kupienia w aptekach. Genialny do suchej skory, kosztuje grosze i nie ma zapachu...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:48   #3839
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć KalarisKuruj swój kręgosłup a jak już wyzdrowiejesz to będziesz piekna(dzięki cosm) i młoda(nie wiem ile masz lat)

Miszka dziękiale też mam probaski.Jednak nie chcę za duzo na gębę kłaść co bym jeszcze brzydsza nie była niż jestemNie wiem jak platyna bedzie współgrać z retinem dlatego w te dni do daje retin już platyny nie kładę.

Dziewczyny ja znam wiele fajnych balsamów ale leniwa jestem i chcę na skróty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 11:58   #3840
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka dzięki za wsparcie! 27
Kuruje, kuruje.. całymi dniami siedzę w domu.. już mnie szlak trafia

Misza, podeśle ci namiar na PW

Dziewczyny helpp.. powiedzcie mi czy po posmarowaniu się kremem derm2 np. tak po 2-3 godz. myłyście twarz i nakładałyście krem odżywczy? Mi polecono krem z Biodermy "Cicabio" - ponoć regeneruje, a skróra rzeczywiście aż tak sie nie łuszczy Tylko pytanie jest takie! Czy to przypadkiem nie hamuje działania całego zabiegu dajcie znać jak to było u was..
Po jakim czasie widać jasną cerę??? Bo to już 5 dzień i nic nie widzę oprócz czerwonej indiańskiej twarzy i podpuchnietych oczu - a co gorsza, jakby zmarszczki były większe

PZDR
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.