Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 07:26   #1651
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny....Jeste m cała i zdrowatylko obowiązków przybyło i tak latam jak Andzia w pokrzywach..Dzis mam wolne to z Wami poklikam...Najpierw kawa..

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Azi..Thiospotowalam sie i wielkie NIC..no ciut jasniejsze..moze:rolleyes :..to juz Neostrada jest lepsza..Teraz mam Pigmanorm i wierzę,ze pomoże..Cosmelan to dla mnie(moja cera) zbyt drastyczny..tez szukam złotego środka,a że uparta ze mnie dziewuszka..znajdę

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

A w ogóle co tu tak fioletowo? oczopląsu dostanę zdecydowanie szata graficzna poprzednia, była spokojniejsza dla oka Nuśka..Maluś..Winni..Agam ..no chodzcie juz do mnie..bo mi sie,gadać...chce..i stęskniłam się..
no jesteś
zaczyna się latanie, oj zaczyna, dziś siedze na miejscu t0 tyz poklikam ale jutro w teren
smarujesz pig...? jesteś czerwona? opowiadaj Miszka kawkę juz mam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 07:55   #1652
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
no jesteś
zaczyna się latanie, oj zaczyna, dziś siedze na miejscu t0 tyz poklikam ale jutro w teren
smarujesz pig...? jesteś czerwona? opowiadaj Miszka kawkę juz mam
Wyśle Ci dzis troche pigm..oki?nie smaruje narazie bo mam wazne spotkania i nie moge byc czerwona...ale mam nadzieje pare dni przeznaczyc,moc,przeznacz yc na odbarwiania..tylko czy bede mogła-oto pytanie...popat rz ironia losu..mam go,a nie moge uzyć...Dorobie kawki i malemu tosta zrobie

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Nusia musze do sklepu podjechać..odezwe sie ciut póżniej
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:18   #1653
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Wyśle Ci dzis troche pigm..oki?nie smaruje narazie bo mam wazne spotkania i nie moge byc czerwona...ale mam nadzieje pare dni przeznaczyc,moc,przeznacz yc na odbarwiania..tylko czy bede mogła-oto pytanie...popat rz ironia losu..mam go,a nie moge uzyć...Dorobie kawki i malemu tosta zrobie

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Nusia musze do sklepu podjechać..odezwe sie ciut póżniej
ja tez chcę tosta
rób zakupki, porozmawiamy później to ja teraz troche papierków poprzerzucam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:09   #1654
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny. Tak mi jakoś dziwnie z tą fioletową szatą, nie moge się przyzwyczaić.
Ide zaraz zrobić kawe, może dziewcze w końcu uśnie, bo szaleje od 6.00
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:51   #1655
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Tak mi jakoś dziwnie z tą fioletową szatą, nie moge się przyzwyczaić.
Ide zaraz zrobić kawe, może dziewcze w końcu uśnie, bo szaleje od 6.00
oj to nie daje sie wysypiac mamusi..Cześć Agam nie załamuj sie tym cosmelanem(czyt)..musimy Buczkę poprosic o szczegóły Jej przygody z IKlenem..czy jest lepszy..itp...Bardzo jestem ciekawa..a co Buczus wpadnie to mnie akurat nie ma ...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ja tez chcę tosta
rób zakupki, porozmawiamy później to ja teraz troche papierków poprzerzucam
Chodz na tościka musialam posprzatac bo kupilismy w ikeii meble do dzieciaków pokoji i regały a do salonu witrynę i ta dzis przybędzie wiec trzeba bylo uprzątnąc co nie co...Adres Twoj mam ,to jak TZ pojedzie to dam do wyslania pigm...Razem to razem...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Nusia wsadzilam Ci pigm..i troche podkladów do przetestowania(clinique,g uerlaina,givenchy,laudera ,baze,kremikZa godzinke będzie wysłane
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:14   #1656
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mała usnęła (po cięzkiej nocy - druga dolna jedynka się przebija, juz kreseczke widać), więc zasiadam na chwile z kawusią.

Co do raportu z cosmelanienia:
Przez 3 dni teraz smarowałam 3xdziennie z uwagi na mój cięzki przypadek. Dziś mam twarz bardzo podrażnioną, ranka na prawym policzku - musiałam się drapnąć w nocy i na lewym blizej szyi oraz czerwony, zaogniony placek na lewym policzu (nie jest to rana raczej wygląda jak przemrożony policzek naczynkowca) nie smarowałam dziś tego placka cosmelanem. Pamiętam że jak czytałam pamiętnik któraś miała takie czerwone, zaognione placki, więc nie panikuje. Ale jak czytacie to stare cosmelanki to poradźcie co na ten placek smarować żeby ładnie zeszło. Skóra sucha, łuszczy sie przy ustach i koło oczu najbardziej, broda wogóle nie reaguje na cosmelan, z nosa skóra nie schodzi. Troche mi cosmelan na szyje migruje, bo widze takie czerwonawe cętki, to jak uczulenie wygląda. W zasadzie gdyby nie ten lewy policzek to takiej strasznej tragedii by nie było. A wczoraj wieczorem miałam wrażenie że po tym smarowaniu 3x jakby drgnęły moje plamy, juz się nawet ucieszyłam że poprawa nastąpiła, mam nadzieje że nie przedobrzyłam.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Tak wogóle to jeszcze się odchudzać zaczęłam, bo dupa mi urosła ( jako że zamiast się ruszać to forum czytam w każdej wolnej chwili). Mój TZ schudł od początku roku 17 kilo i na tym nie zamierza poprzestać ( a ja 5-6 potrzebuję zjechać).

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ale cisza, gdzie sa wszyscy? Dobra, to ja też na razie uciekam, zajżę później.

Edytowane przez agam1977
Czas edycji: 2009-03-10 o 10:10
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 10:25   #1657
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Mała usnęła (po cięzkiej nocy - druga dolna jedynka się przebija, juz kreseczke widać), więc zasiadam na chwile z kawusią.

Co do raportu z cosmelanienia:
Przez 3 dni teraz smarowałam 3xdziennie z uwagi na mój cięzki przypadek. Dziś mam twarz bardzo podrażnioną, ranka na prawym policzku - musiałam się drapnąć w nocy i na lewym blizej szyi oraz czerwony, zaogniony placek na lewym policzu (nie jest to rana raczej wygląda jak przemrożony policzek naczynkowca) nie smarowałam dziś tego placka cosmelanem. Pamiętam że jak czytałam pamiętnik któraś miała takie czerwone, zaognione placki, więc nie panikuje. Ale jak czytacie to stare cosmelanki to poradźcie co na ten placek smarować żeby ładnie zeszło. Skóra sucha, łuszczy sie przy ustach i koło oczu najbardziej, broda wogóle nie reaguje na cosmelan, z nosa skóra nie schodzi. Troche mi cosmelan na szyje migruje, bo widze takie czerwonawe cętki, to jak uczulenie wygląda. W zasadzie gdyby nie ten lewy policzek to takiej strasznej tragedii by nie było. A wczoraj wieczorem miałam wrażenie że po tym smarowaniu 3x jakby drgnęły moje plamy, juz się nawet ucieszyłam że poprawa nastąpiła, mam nadzieje że nie przedobrzyłam.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Tak wogóle to jeszcze się odchudzać zaczęłam, bo dupa mi urosła ( jako że zamiast się ruszać to forum czytam w każdej wolnej chwili). Mój TZ schudł od początku roku 17 kilo i na tym nie zamierza poprzestać ( a ja 5-6 potrzebuję zjechać).

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ale cisza, gdzie sa wszyscy? Dobra, to ja też na razie uciekam, zajżę później.
Oj bidulo przechodzisz swoje...mam nadzieje ze te wstretne plamiska zejdą..oj wziął sie za siebie TZ to Ty tez musisz kobieto..najlepiej sex codziennie i zakochanie w oczach..hi hi..jak sie jest zakochanym jedzenie jakos nie zachodzi na plan pierwszy..takze poczuj miętkę do męzusia jak za dawnych czasów(fajna ta pierwsza fazai chudnij w oczach
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 10:42   #1658
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Mała usnęła (po cięzkiej nocy - druga dolna jedynka się przebija, juz kreseczke widać), więc zasiadam na chwile z kawusią.

Co do raportu z cosmelanienia:
Przez 3 dni teraz smarowałam 3xdziennie z uwagi na mój cięzki przypadek. Dziś mam twarz bardzo podrażnioną, ranka na prawym policzku - musiałam się drapnąć w nocy i na lewym blizej szyi oraz czerwony, zaogniony placek na lewym policzu (nie jest to rana raczej wygląda jak przemrożony policzek naczynkowca) nie smarowałam dziś tego placka cosmelanem. Pamiętam że jak czytałam pamiętnik któraś miała takie czerwone, zaognione placki, więc nie panikuje. Ale jak czytacie to stare cosmelanki to poradźcie co na ten placek smarować żeby ładnie zeszło. Skóra sucha, łuszczy sie przy ustach i koło oczu najbardziej, broda wogóle nie reaguje na cosmelan, z nosa skóra nie schodzi. Troche mi cosmelan na szyje migruje, bo widze takie czerwonawe cętki, to jak uczulenie wygląda. W zasadzie gdyby nie ten lewy policzek to takiej strasznej tragedii by nie było. A wczoraj wieczorem miałam wrażenie że po tym smarowaniu 3x jakby drgnęły moje plamy, juz się nawet ucieszyłam że poprawa nastąpiła, mam nadzieje że nie przedobrzyłam.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Tak wogóle to jeszcze się odchudzać zaczęłam, bo dupa mi urosła ( jako że zamiast się ruszać to forum czytam w każdej wolnej chwili). Mój TZ schudł od początku roku 17 kilo i na tym nie zamierza poprzestać ( a ja 5-6 potrzebuję zjechać).

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ale cisza, gdzie sa wszyscy? Dobra, to ja też na razie uciekam, zajżę później.
Agam taki placek miała z tego co pamiętam Saga, napisz do niej może, pamiętam ze jej się cos tam babrało, kurcze ale napewno nie smaruj tego cosmelanem, absolutnie

a u mnie na odchudzanie najlepiej stres pomaga, nie życze Ci tego oj nie

Miszelko dziękuje Ci bardzo, kochana dziewczynka z Ciebie, ja tez coś dla Ciebie mam - ale to juz na Święta


hmmm a gdzie jest Maallaa???
oj mam się z wami kobietki, Miszka się znalazła to Maallaa zagineła
halo halo zbiórkę zarządzam!!!!!!!!

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-03-10 o 11:25 Powód: lit. i Maallaa
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 11:53   #1659
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Mała usnęła (po cięzkiej nocy - druga dolna jedynka się przebija, juz kreseczke widać), więc zasiadam na chwile z kawusią.

Co do raportu z cosmelanienia:
Przez 3 dni teraz smarowałam 3xdziennie z uwagi na mój cięzki przypadek. Dziś mam twarz bardzo podrażnioną, ranka na prawym policzku - musiałam się drapnąć w nocy i na lewym blizej szyi oraz czerwony, zaogniony placek na lewym policzu (nie jest to rana raczej wygląda jak przemrożony policzek naczynkowca) nie smarowałam dziś tego placka cosmelanem. Pamiętam że jak czytałam pamiętnik któraś miała takie czerwone, zaognione placki, więc nie panikuje. Ale jak czytacie to stare cosmelanki to poradźcie co na ten placek smarować żeby ładnie zeszło. Skóra sucha, łuszczy sie przy ustach i koło oczu najbardziej, broda wogóle nie reaguje na cosmelan, z nosa skóra nie schodzi. Troche mi cosmelan na szyje migruje, bo widze takie czerwonawe cętki, to jak uczulenie wygląda. W zasadzie gdyby nie ten lewy policzek to takiej strasznej tragedii by nie było. A wczoraj wieczorem miałam wrażenie że po tym smarowaniu 3x jakby drgnęły moje plamy, juz się nawet ucieszyłam że poprawa nastąpiła, mam nadzieje że nie przedobrzyłam.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Tak wogóle to jeszcze się odchudzać zaczęłam, bo dupa mi urosła ( jako że zamiast się ruszać to forum czytam w każdej wolnej chwili). Mój TZ schudł od początku roku 17 kilo i na tym nie zamierza poprzestać ( a ja 5-6 potrzebuję zjechać).

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ale cisza, gdzie sa wszyscy? Dobra, to ja też na razie uciekam, zajżę później.


Witaj Agam.
Absolutny zakaz smarowania czerwonego placka cosmelanem!
Mozesz sobie zrobic tylko wieksza krzywde.Ja tak glupio robilam.Placki sie pokazaly,a jeszcze dwa dni cosm.kladlam,do tego nigdy go nie oszczedzalam w tych miejscach,bo tam wlasnie mialam plamy.Podraznienia smarowalam mascia BEPANTHEN.Skora szybko sie goi,ale lepiej zebys odczekala az zupelnie wroci do normy.Pozniej nakladaj na to miejsce cieniutka warstewke cosm.i obserwuj reakcje wlasnej skory.Przy najmniejszych objawach powrotu podraznienia odstaw cosmelan.Zycze powodzenia i trzymam kciuki za Twoje odplamianie
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:47   #1660
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ale cisza
lece zaraz do domku dziewczynki pa pa
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:56   #1661
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Heja Plamki
Ja dziś znowu na szkoleniu byłam, dopiero wróciłam i padam. A za niedługo znowu wybywam, bo zabieram mojego mężczyznę na :Kochaj i tańcz do kina, bo dziś przecież Dzień Mężczyzny - pamiętacie?????
Dzięki Buczuś za skład, poczytam jeszcze i popytam - i pisz jakie efekty
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 17:54   #1662
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

czesć dziewczyny *
nie podoba mi sie ta nowa szata graficzna - taka adwentowa
tamta była super


ja dzis zalatana i rozesmiana byłam

pozdrawiam cieplutko
agam wspołczuje
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:44   #1663
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Witaj Agam.
Absolutny zakaz smarowania czerwonego placka cosmelanem!
Mozesz sobie zrobic tylko wieksza krzywde.Ja tak glupio robilam.Placki sie pokazaly,a jeszcze dwa dni cosm.kladlam,do tego nigdy go nie oszczedzalam w tych miejscach,bo tam wlasnie mialam plamy.Podraznienia smarowalam mascia BEPANTHEN.Skora szybko sie goi,ale lepiej zebys odczekala az zupelnie wroci do normy.Pozniej nakladaj na to miejsce cieniutka warstewke cosm.i obserwuj reakcje wlasnej skory.Przy najmniejszych objawach powrotu podraznienia odstaw cosmelan.Zycze powodzenia i trzymam kciuki za Twoje odplamianie
Dzięki Sagunia że zaglądnełas na forum i ratujesz potrzebujacą. Czerwony placek zauważyłam rano i juz go dzisiaj nie potraktowałam cosmelanem. Nawilzyłam to miejsce tylko hydro k. Od dwóch dni miałam taka czerwoną kropke myslałam ze pryszcz i że go wysusze cosmelanem a tu masz ci babo placek. Jutro wyśle kogoś po bepanten bo mam tylko próbki cicaplastu a on to raczej szczypie. I wiecie co kobiety, jak myje twarz tym phisiogelem to szczypie a sama wodą jest ok, więc czściej myje tylko wodą.
Wogóle dziękuje wam wszystkim za wsparcie.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:24   #1664
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agam pod oczy i okolice ust smarnij wazelina,zeby Cie calkiem nie wysuszylo.A wogole to wazelina dobrze Ci zrobi
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:45   #1665
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Plamusie dobranoc Wam mówie Nie powitam z rana,kawą,bo mam wyjazd do Wawy...och jakze mi sie nie chce..To dobrej nocki i milego dnia jutrzejszego
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 08:24   #1666
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Plamusie dobranoc Wam mówie Nie powitam z rana,kawą,bo mam wyjazd do Wawy...och jakze mi sie nie chce..To dobrej nocki i milego dnia jutrzejszego

dzieńdoberek wszystkim
kawa u mnie już wypita ale druga chetnie wypije, tylko nie sama, halo, jest tu ktoś?
Maallaa jak film - słyszałam ze taki sobie
miłego dnia dziewczynki
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:12   #1667
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Heja Plamki Ale dzień, ufff, kiedy skończy się ten marzec????? chyba za 20 dni Ja tysz po kawce, ale jeszcze jedną chętnie wypiję - powera mi potrzeba
Filmik Nuśka niezły, chociaż koleś obok mnie smacznie sobie na nim spał Fajna muzyka, nieźle zrobiony, ale ogólnie mało tańca w wykonaniu głównej pary i no i niezbyt dobra gra I. Miko. A - i ja nie lubię A. Bosak a jest jej tam sporo. Ale poza tym temat spoko, momentami zabawny. Szczerze - chciało mi się kina, popcornu i ogólnie odchamienia więc jestem zadowolona
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:46   #1668
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam kobitki was z kawą.
Nieładnie moja mordka dzis rano wyglądała, nawazelinowałam na noc bo bepantenu nie miałam (teraz już mam) a cosmelanem cienko czoło i tę plame koło oka, bo policzki stasznie wysuszone a plamy pod oczami poczerwieniały ze złości i szczypały. O 9 rano pomazałam całą gębę bepantenem i jakby schodzi ta zaogniona czerwień. Pod tłusta powłoką maści placka nie widać a rano były juz na obu plamach pod oczami takie zaognione i zaczerwienione (jeszcze nie placki ale juz blisko), ale plamy jakby bardziej widać i coś mi naczynka chyba wylazły a ja nigdy naczynek nie miałam. Oby to tylko wróciło do normy. Co robić? Teraz dam spokój z cosmelanem, zobacze wieczorem jak będzie.
Ale przesadziłam z tym 3xdziennie kurka wodna!!!
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:09   #1669
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj Aguś - Ty to się masz, przecież to idzie zawału dostać przy takich przejściach - jeszcze żeby to była ręka czy noga (najlepiej du..a), a tu kurczę buźka - masakra. Ale myślę, że teraz to już będzie lepiej, wiesz jak skóra reaguje no i że nie można "na chama" katować jej tym cosmelanem - jak bardzo piecze to trzeba jej ulżyć - tak mi z resztą pani doktor dermatolog mówiła jak rozmawiałam z nią o cos. - jak piecze to łagodzić, jak buźka blada to cosmelanić. Powodzenia i rób fotki coby nam je pokazać tak na zachętę (bo wierzę, że efekty będą spektakularne )
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:35   #1670
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

agam no przesadzilas Dwa dni przerwy polecam.Naczynka tez szlag trafil
Bierz rutinoscorbin w duzej ilosci.Smaruj na popekane naczynka masc z arniki.
No widzisz ,trzeba bylo dokladniej czytac caly pamietnik.Kup maseczke nawilzajaca z avene ,ukoi troche
I uwazaj,bo jak przedobrzysz z cosmelanem ,to Ci zylaki wyjda na twarzy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:49   #1671
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agam no przesadzilas Dwa dni przerwy polecam.Naczynka tez szlag trafil
Bierz rutinoscorbin w duzej ilosci.Smaruj na popekane naczynka masc z arniki.
No widzisz ,trzeba bylo dokladniej czytac caly pamietnik.Kup maseczke nawilzajaca z avene ,ukoi troche
I uwazaj,bo jak przedobrzysz z cosmelanem ,to Ci zylaki wyjda na twarzy
Buczuś
Agam słuchaj dr. Buczysławy
daj buźce odpocząć od cosmelana, nawilżaj ile wlezie
Maallaa ja nie lubie takich filmów, chyba mało romantyczna jestem
chociaż Dirty Dancing to moge oglądać non stop
Miszelka szaleje w złotych tarasach hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:25   #1672
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny troche mnie tu nie było, Agam ja mówiłam od poczatku, ze dla mnie to dziwne aby nie nawilżac niczym twarzy, przecież po każdym peelingu a cosmelan to takze cos w rodzaju peelingu trzeba koniecznie nawilżac się przynajmniej na noc. Nie mówiąc juz o naczynkach ale jak bedziesz miała cały czas sucha twarz to powstana zmarszczki, odstaw na 3 dni cosmelan i tylko bepanthenol !!!!

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:24   #1673
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
agam no przesadzilas Dwa dni przerwy polecam.Naczynka tez szlag trafil
Bierz rutinoscorbin w duzej ilosci.Smaruj na popekane naczynka masc z arniki.
No widzisz ,trzeba bylo dokladniej czytac caly pamietnik.Kup maseczke nawilzajaca z avene ,ukoi troche
I uwazaj,bo jak przedobrzysz z cosmelanem ,to Ci zylaki wyjda na twarzy
O jeżu Buczuś żylaki Ty to kobieto umiesz pocieszyć.
Biore RUTINOSCORBIN, teraz to 3x2tab i oczywiście przerwe robie ze 2 dni z tym cosmelanem bo na kościach policzkowych (tu mam plamy - zaczynaja sie pod oczami i az do kości policzkowych) to burak jakby recznikiem natarł aż szczypie, MAŚCI BEPANTENOLU nasadziłam (to ten na brodawki karmiacych i pupe dzicka) a wysuszone czoło i reszte twarzy pomazałam kremem AVENE CICALFATE (boski) zapomniałam ze go mam a jest rewelacyjny na podrażnienia, suchą skóre, spierzchniete usta i co najważniejsze jako jedyny mnie nie szczypie. Ktoś coś kiedyś pisał że to to samo co cicaplast, ale ja osobiście testując na sobie żadnych podobieństw nie dostrzegam. Dla mnie ten cicaplast to jakby spirytem przyłożył.
A skoro juz się wypowiadam o różnych mazidłach to zaopatrzyłam sie przed cosmelanem w Cetaphil MD Dermoprotektor - dla mnie jest fatalny, jakis taki lepki i szczypie, fuj (a tu 200ml). Ten Physiogel do mycia też mi nie leży wcale a wcale. Myje samą wodą, cosmelan się zmywał a teraz będzie gorzej te maści, wazeliny tłuste. Może ktoś ma jakiś wyprubowany preparat. Myślałam o takiej kostce chyba z Iwostinu nie zawiera mydła.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:26   #1674
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agam, po latach poszukiwań znalazłam rewelacyjny preparat do mycia cer problematycznych - Kanebo Sensai Silky Purifying Cleasing Oil. Jest świetny i pomimo wysokiej ceny , warto go kupić, bo przy codziennym wieczornym stosowaniu wystarcza na ponad 6-8 miesięcy naprawdę !!! Jeśli dokupisz jeszcze taką gąbko-szmatkę Kanebo do mycia twarzy to będziesz miała dobry zestaw, pozdrawiam
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:45   #1675
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ollastar Pokaż wiadomość
Agam, po latach poszukiwań znalazłam rewelacyjny preparat do mycia cer problematycznych - Kanebo Sensai Silky Purifying Cleasing Oil. Jest świetny i pomimo wysokiej ceny , warto go kupić, bo przy codziennym wieczornym stosowaniu wystarcza na ponad 6-8 miesięcy naprawdę !!! Jeśli dokupisz jeszcze taką gąbko-szmatkę Kanebo do mycia twarzy to będziesz miała dobry zestaw, pozdrawiam
Dzięki, ale to nie na moja kieszeń nawet gdyby starczało na rok. Na allegro kosztuje 175 zł
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:52   #1676
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Dzięki, ale to nie na moja kieszeń nawet gdyby starczało na rok. Na allegro kosztuje 175 zł
nie potrzebujesz,chociaz olejek doskonaly,mialam go
Musze przyznac,ze olejek pomaranczowy z BU dorownuje mu i jest doskonaly na cosmelanska gebe .Gabke warto z Kanebo kupic,zmyje wszystkie sterczace skorki.A jak sie u Ciebie wszystko zagoi ,to kup tez na BU peeling z bromelainy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:07   #1677
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Agam, fakt cena jest wysoka , więc może spróbuj olejek myjący z biochemii urody, nigdy tam nie kupowałam, ale czytałam na forum, że dziewczyny są bardzo zadowolone. Podobno olejek myjący pomarańczowy z BU jest bardzo podobny w składzie i działaniu jak Kanebo, a cena zupełnie nieporównywalna , bo 8,50 + koszty przesyłki.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

O i gdy pisałam Buczacza też poleciła ten olejek z BU
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:28   #1678
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
O jeżu Buczuś żylaki Ty to kobieto umiesz pocieszyć.
Biore RUTINOSCORBIN, teraz to 3x2tab i oczywiście przerwe robie ze 2 dni z tym cosmelanem bo na kościach policzkowych (tu mam plamy - zaczynaja sie pod oczami i az do kości policzkowych) to burak jakby recznikiem natarł aż szczypie, MAŚCI BEPANTENOLU nasadziłam (to ten na brodawki karmiacych i pupe dzicka) a wysuszone czoło i reszte twarzy pomazałam kremem AVENE CICALFATE (boski) zapomniałam ze go mam a jest rewelacyjny na podrażnienia, suchą skóre, spierzchniete usta i co najważniejsze jako jedyny mnie nie szczypie. Ktoś coś kiedyś pisał że to to samo co cicaplast, ale ja osobiście testując na sobie żadnych podobieństw nie dostrzegam. Dla mnie ten cicaplast to jakby spirytem przyłożył.
A skoro juz się wypowiadam o różnych mazidłach to zaopatrzyłam sie przed cosmelanem w Cetaphil MD Dermoprotektor - dla mnie jest fatalny, jakis taki lepki i szczypie, fuj (a tu 200ml). Ten Physiogel do mycia też mi nie leży wcale a wcale. Myje samą wodą, cosmelan się zmywał a teraz będzie gorzej te maści, wazeliny tłuste. Może ktoś ma jakiś wyprubowany preparat. Myślałam o takiej kostce chyba z Iwostinu nie zawiera mydła.

no zobacz dla każdego co innego - ja mam ten cetaphil i jak dla mnie rewelka, normalnie cud miód i tak dalej mogę piać z zachwytu
i paszcze tyż myje cetaphilem
ale jak widać nie ma reguły, jednemu służy drugiemu mniej

Miszka dostalam paczkę,jesteś boska:aniolek : i nie wiem co jeszcze dodać
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:55   #1679
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Musze przyznac,ze olejek pomaranczowy z BU dorownuje mu i jest doskonaly na cosmelanska gebe .Gabke warto z Kanebo kupic,zmyje wszystkie sterczace skorki.A jak sie u Ciebie wszystko zagoi ,to kup tez na BU peeling z bromelainy [/quote]

Buczacza do jakiego peelingu można porównać działanie tego z peelingu z bromelainy z BU ?
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:59   #1680
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ollastar Pokaż wiadomość
Musze przyznac,ze olejek pomaranczowy z BU dorownuje mu i jest doskonaly na cosmelanska gebe .Gabke warto z Kanebo kupic,zmyje wszystkie sterczace skorki.A jak sie u Ciebie wszystko zagoi ,to kup tez na BU peeling z bromelainy
Buczacza do jakiego peelingu można porównać działanie tego z peelingu z bromelainy z BU ?[/quote]

do peelingu enzymatycznego Kanebo,no moze inszy zapach ma.Niezbyt ciekawy ,ale dziala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.