Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 19:30   #2911
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Chcę przestawić się na naturalną pielęgnację. Wybrałam wstępnie kilka produktów. A więc tak:
- serum azelo-oliwkowe
- tonik z kwasem PHA
- olejek myjący pomarańczowy
- hydrolat oczarowy (do minerałów)
Zastanawiam się jeszcze nad żelem hialuronowym 1%, i nie wiem czy dobrać do niego olej tamanu czy mogłabym go dodawać do kremu na noc. A może całkiem go pominąć, tak czytam, że może wysuszać i sama nie wiem. Mogłybyście coś podpowiedzieć?
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:08   #2912
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

bo żel ha jest idealny do mieszania z olejami, nie wyobrazam sobie nakładania na twarz samego oleju a tak to jest wszystko ok, sam żel tez mnie wysuszał
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 20:24   #2913
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie dziś przyszła do mnie pierwsza paczka z BU.
Na pierwszy rzut kupiłam:
hydrolat oczarowy i z róży damasceńskiej
żel hialuranowy odżywczy
olej z róży rdzawej
Mam dość suchą cerę , z zaskórnikami na brodzie i nosie. Chciałabym poprawić kondycję skóry, ale nie wiem co jeszcze powinnam do kompletu kupić. Myślałam o toniku z kwasami, ale nie wiem jaki wybrać-nigdy nie używałam żadnych kwasów, do tego peeling enzymatyczny, może krem regenerujacy z kwasem liponowym lub jakieś serum?
Nie mam też pojęcia w jakiej kolejności używać tych kosmetyków.
Dziś przemyłam twarz hydrolatem oczarowym, potem wklepałam żel hialuranowy, a po kilku minutach olej z róży.
Chciałabym sie pozbyć zaskórników, ale nie wiem czy dzięki kosmetykom z BU się uda.
Mam 32 lata.

Co radzicie?
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.

Edytowane przez Rybka1
Czas edycji: 2010-12-01 o 21:05
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:00   #2914
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, mam pytanie - czy olej z sezamu lub orzecha włoskiego działają kadmogennie?

dziękuję za odpowiedz
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:25   #2915
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez drielka Pokaż wiadomość
Oba sera stosuję naprzemiennie i naprawdę jestem baaaardzo zadowolona za swojej skóry - pory się zwęziły, jest matowa, blada, znikają przebarwienia pigmentacyjne i pokomarowe
Lubię bardzo AZELO, bo po nim cera jest od razu aksamitna, matowa. Jest świetne na dzień jako baza. To taki rzadki, biały płyn, nietłusty.
LEMON z kolei świetnie nawilża, regeneruje i natłuszcza, np. po kwasach. I na zimę jak znalazł Ale to olejek, więc nie daje takiego pięknego, natychmiastowego efektu gładkiej skóry jak azelo.
drielko czy mogłabyś mi powiedzieć jak stosujesz te 3 serumy, bo chcialam kupić taki sam zestaw i myslałam tak: lemon i antyoksydacyjne na noc na zmianę a Azelo na dzień jak baza ( skoro mówisz że się nadaje) - dąże do cery nieksazitelnej i gładkiej nie koniecznie białej jak Ty , ale mam fatalną cerę także musze próbować wszystkiego
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:26   #2916
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - czy olej z sezamu lub orzecha włoskiego działają kadmogennie?

dziękuję za odpowiedz
gdyby działały kadmogennie to bym się przestraszyła, bo kadm jest rakotwórczy
ale tak na poważnie - KOMEDOGENNIE a nie kadmogennie
to jest bardzo indywidualna sprawa i zależy od twojej skóry, czy dany olej będzie cię zapychał, czy nie. nawet jeśli nie ma wymienionego takiego działania to nie masz 100% gwarancji czy nie zanieczyści ci porów. z drugiej strony - ja np używam bardzo 'ciężkich' olejów i maseł a mam taka skórę , że nigdy jeszcze nic mnie nie zapchało. także trzeba testować
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 09:38   #2917
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie bo nie umie znalesc odpowiedzi na biochemii, czy te sera z ich strony można używac stale, czy trzeba robić jakies przerwy??
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 11:34   #2918
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
1
gdyby działały kadmogennie to bym się przestraszyła, bo kadm jest rakotwórczy
ale tak na poważnie - KOMEDOGENNIE a nie kadmogennie

2
to jest bardzo indywidualna sprawa i zależy od twojej skóry, czy dany olej będzie cię zapychał, czy nie. nawet jeśli nie ma wymienionego takiego działania to nie masz 100% gwarancji czy nie zanieczyści ci porów. z drugiej strony - ja np używam bardzo 'ciężkich' olejów i maseł a mam taka skórę , że nigdy jeszcze nic mnie nie zapchało. także trzeba testować
1
dzięki za uświadomienie

2
niestety ja jestem z tych zapychających sie byle czym już nie mam sił do tej mojej cery....głupie serum lemon z BU mnie zapycha
stosuje też serum na blizny i tez nie za fajnie bo może coś na blizny działa ale nie mam za fajnego tego miejsca .....tamanu z żelem hilarunowym wysusza a sam nic nie robi dobrego
na dobrą sprawę tylko jak czesto stosuję maseczkę aspirynkową (co 2-3 dni) lub pichtowy dobrze na mnie działa i nie zapycha
ale znów brakuje mi nawliżenia

teraz wymysliłam ze już pieprz* te serumy i postanowiłam ze poolejuje się troche ale cóz....spróbowłąam oleju sezamowego i wydawało mi się ze już widzę czarne punkciki w moich rozszerzonych (a jakże) porach...nie cche ryzykowac no to siup....aspirynkowa ...ale takim sposobem to ja nigdy nie dojdę czym mam się nawilżać
poradzcie coś dziewczyny...bo mnie już szlak trafia
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-12-02 o 11:36
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 12:24   #2919
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez siostra9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie bo nie umie znalesc odpowiedzi na biochemii, czy te sera z ich strony można używac stale, czy trzeba robić jakies przerwy??
to zależy od ciebie - serum można traktowac jako kurację albo jako stały element pielęgnacji. można też zmieniać serum co jakiś czas - to chyba w sumie byłoby najlepsze. ja stale używam serum z zielona herbatą i serum olejowego z tetraizopalmitynianem askorbylu. teraz mi się kończy więc postanowiłam wypróbować coś z resweratrolem dla odmiany
Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
1
dzięki za uświadomienie

2
niestety ja jestem z tych zapychających sie byle czym już nie mam sił do tej mojej cery....głupie serum lemon z BU mnie zapycha
stosuje też serum na blizny i tez nie za fajnie bo może coś na blizny działa ale nie mam za fajnego tego miejsca .....tamanu z żelem hilarunowym wysusza a sam nic nie robi dobrego
na dobrą sprawę tylko jak czesto stosuję maseczkę aspirynkową (co 2-3 dni) lub pichtowy dobrze na mnie działa i nie zapycha
ale znów brakuje mi nawliżenia

teraz wymysliłam ze już pieprz* te serumy i postanowiłam ze poolejuje się troche ale cóz....spróbowłąam oleju sezamowego i wydawało mi się ze już widzę czarne punkciki w moich rozszerzonych (a jakże) porach...nie cche ryzykowac no to siup....aspirynkowa ...ale takim sposobem to ja nigdy nie dojdę czym mam się nawilżać
poradzcie coś dziewczyny...bo mnie już szlak trafia
nie ma za co
nie wiem czy nie zrobię offtopu na tym wątku, ale może spróbuj mleczka winogronowego z Mazideł - to taka bardzo leciutka, nawilżająca emulsja. albo skwalanu - to chyba jeden z najlżejszych olei
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 13:59   #2920
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie wiem czy nie zrobię offtopu na tym wątku, ale może spróbuj mleczka winogronowego z Mazideł - to taka bardzo leciutka, nawilżająca emulsja. albo skwalanu - to chyba jeden z najlżejszych olei
dzięki
to już wole ten skwalan....
ale narazie poobserwuje co dzieje się po tym oleju z orzechów, w nim ostania nadzieja...bo ten z sezamu to juz widze że mnie zapycha
no normalnie mózg mi w poprzek staje
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 16:54   #2921
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html
W opisie serum jest napisane, że może być stosowane latem, bo nie powoduje widocznego złuszczania. Czy to oznacza, że można je stosować teraz, bez filtrów?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 21:54   #2922
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
dzięki
to już wole ten skwalan....
ale narazie poobserwuje co dzieje się po tym oleju z orzechów, w nim ostania nadzieja...bo ten z sezamu to juz widze że mnie zapycha
no normalnie mózg mi w poprzek staje
no niestety - trzeba próbować
Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html
W opisie serum jest napisane, że może być stosowane latem, bo nie powoduje widocznego złuszczania. Czy to oznacza, że można je stosować teraz, bez filtrów?
dokładnie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:48   #2923
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Tak samo jest napisane przy serum AZELO-oliwkowe czyli rozumię ze tez nie musze narazie stosować żadnych filtrów, ale gdy słońce zacznie bardziej świecić - wiosna, to juz dobrze bybyło jakiegoś używać tak?? dobrze rozumię, czy skoro jest napisane ze nadaje się na lato to nie muszę?? (bo przyznaje bicia, że jak juz zdarza mi się używać to jakis małych filtrów ktore wiadomo prawie nie chronią). Dlatego dobrze wcześniej o to zapytać.

Z kolei przy Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF nic takiego nie jest napisane ze mozna stosować latem, a jest tam kwas Ferulowy (bo to chyba o nie chodzi) czy zatem dobrzeby było stosować jakis filtr teraz??

i jeszcze jedno pytanie- zdaje sobie sprawę że głupie ale ...
czy jak stosuje te serumy przy ktorych należy nakładać filtr na noc to też muszę się filtrować
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:59   #2924
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

siostro - w nocy słońce nie świeci, wiec przed czym filtr ma cię chronić
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:48   #2925
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

nienie, mnie chodzi o to że jak używam tego serum na noc, to czy w dzień muszę fliltr
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:51   #2926
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez siostra9 Pokaż wiadomość
nienie, mnie chodzi o to że jak używam tego serum na noc, to czy w dzień muszę fliltr
no tak, brak przecinka i mozna różnie zinterpretowac
przy flavo c nie trzeba sie filtrowac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:18   #2927
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no niestety - trzeba próbować

dokładnie
narazie orzechowy olejek jest ok
a nie wiesz po jakim czasie będzie wiaodmo czy mnie nie zapycha ...sezamowy zapchał mnie po 1 dniu....ale nie wiem czy to reguła?


dziewczyny mam jeszcze pytanie czy gdzieś mozna dostac w sprzedaży czysty Emulgator - Glyceryl cocoate?
bo na razie do mycia stosuję żel do higieny intymnej rosmana w połączeniu z olejkiem orzechowym i tak sie zastanawiam czy składniki z tego żelu moga mnie jakoś zapchać ? jak stosowłaam olejek myjący pomaranczowy to był super...ale teraz skonczył mi sie i potrzebuję jakoś sobie poradzić bez niego (Bo samego jego nie będe kupować)

dziewczyny...co myślicie ?

z góry dziękuję za odpowiedz
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:06   #2928
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez siostra9 Pokaż wiadomość
Tak samo jest napisane przy serum AZELO-oliwkowe czyli rozumię ze tez nie musze narazie stosować żadnych filtrów, ale gdy słońce zacznie bardziej świecić - wiosna, to juz dobrze bybyło jakiegoś używać tak?? dobrze rozumię, czy skoro jest napisane ze nadaje się na lato to nie muszę?? (bo przyznaje bicia, że jak juz zdarza mi się używać to jakis małych filtrów ktore wiadomo prawie nie chronią). Dlatego dobrze wcześniej o to zapytać.

Z kolei przy Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF nic takiego nie jest napisane ze mozna stosować latem, a jest tam kwas Ferulowy (bo to chyba o nie chodzi) czy zatem dobrzeby było stosować jakis filtr teraz??

i jeszcze jedno pytanie- zdaje sobie sprawę że głupie ale ...
czy jak stosuje te serumy przy ktorych należy nakładać filtr na noc to też muszę się filtrować
kwas ferulowy nie ma działania złuszczającego, nie każdy kwas złuszcza skórę kwas ferulowy to antyoksydant, wzmacniający fotoprotekcyjne działanie tego serum, świetnie nadającego się zatem pod filtry - jako taka druga 'linia obrony' - chroniąca skórę zarówno przed szkodliwym wpływem promieniowania uv, jak i potencjalnym wolnym rodnikom generowanym przez sam filtr. ale ten kwas sam w sobie nie wymusza stosowania filtrów.
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no tak, brak przecinka i mozna różnie zinterpretowac
przy flavo c nie trzeba sie filtrowac
dokładnie
ale należy pamiętać że filtry to pierwsza rzecz, o której należy pamiętać w profilaktyce starzenia się skóry, bo to promieniowanie uv głównie odpowiada za powstawanie zmarszczek.
Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
narazie orzechowy olejek jest ok
a nie wiesz po jakim czasie będzie wiaodmo czy mnie nie zapycha ...sezamowy zapchał mnie po 1 dniu....ale nie wiem czy to reguła?


dziewczyny mam jeszcze pytanie czy gdzieś mozna dostac w sprzedaży czysty Emulgator - Glyceryl cocoate?
bo na razie do mycia stosuję żel do higieny intymnej rosmana w połączeniu z olejkiem orzechowym i tak sie zastanawiam czy składniki z tego żelu moga mnie jakoś zapchać ? jak stosowłaam olejek myjący pomaranczowy to był super...ale teraz skonczył mi sie i potrzebuję jakoś sobie poradzić bez niego (Bo samego jego nie będe kupować)

dziewczyny...co myślicie ?

z góry dziękuję za odpowiedz
trudno tu mówić o regule, bo to bardzo indywidualna sprawa ale jeśli na razie wszystko jest ok to można mieć nadzieję, że akurat ten olej będzie dla ciebie odpowiedni
o ile mi wiadomo glyceryl cocoate jest dostępny na Mazidłach, ale ja go nie używałam, więc tutaj ci nie pomogę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:11   #2929
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dokładnie
ale należy pamiętać że filtry to pierwsza rzecz, o której należy pamiętać w profilaktyce starzenia się skóry, bo to promieniowanie uv głównie odpowiada za powstawanie zmarszczek.
No to sie rozumie samo przez się
Dla mnie jedynym plusem zimy jest to, ze filtry sie łatwiej aplikuje, na wyszuszonej skórze przez kaloryfery pieknie sie wchłaniają i nie spływają pod wypływem temperatury
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 15:47   #2930
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny,
zaczęłam swoja przygodę z minerałami i zaczynam tę z naturalną pielęgnacją.
Cały czas was podczytuję, ale na razie jestem dopiero na 9. stronie

Dziś przysła przyszła do mnie paczuszka z BU, a w niej: serum Lemon, Tonik PHA 6%, olej kokosowy, pomarańczowy olejek do mycia twarzy i skwalan.
Jestem bardzo ciekawa, jak moja skóa zareaguje na stopniowe wprowadzanie naturalnych kosmetyków.
Na pewno zdam wam relację.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 16:21   #2931
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny co polecacie do stosowania na twarz na mrozy pod mineraly?

teraz stosuje zel z kwasem hialuronowym na przemian z serum z wit C ale czuje, ze potrzebuje jakiejs ochrony

a tluste kremy nie wchodza w gre ze wzgl na makijaz
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 16:21   #2932
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

loss_lauri
dzięki poszukam

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
No to sie rozumie samo przez się
Dla mnie jedynym plusem zimy jest to, ze filtry sie łatwiej aplikuje, na wyszuszonej skórze przez kaloryfery pieknie sie wchłaniają i nie spływają pod wypływem temperatury
a poza tym szybciej wchłaniają sie olejki dzięki kaloryferom
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:07   #2933
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej Chciałam się spytać,czy spotkałyście się kiedyś w sklepie BU z tzw. DDD (Dniem Darmowej Dostawy)???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:27   #2934
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Chciałam się spytać,czy spotkałyście się kiedyś w sklepie BU z tzw. DDD (Dniem Darmowej Dostawy)???
ja nie
ale kto wie...moze się keidys szarpnęli albo jeszcze szarpną
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:01   #2935
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Chciałam się spytać,czy spotkałyście się kiedyś w sklepie BU z tzw. DDD (Dniem Darmowej Dostawy)???
Ogólnopolski dzień darmowej dostawy przypada na 1 grudnia. Może tego dnia BU zrobiła klientom miłą niespodziankę jak wiele innych sklepów internetowych. Ja niestety nie wiem, bo nie sprawdzałam.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:57   #2936
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Z tego, co pamiętam BU nie bierze udziału w tego typu dniach.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 02:12   #2937
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jedna wizażanka pisała i niestety nie biorą w tym udziału
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 02:46   #2938
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dziewczyny co polecacie do stosowania na twarz na mrozy pod mineraly?

teraz stosuje zel z kwasem hialuronowym na przemian z serum z wit C ale czuje, ze potrzebuje jakiejs ochrony

a tluste kremy nie wchodza w gre ze wzgl na makijaz
moze niezmydlalna frakcja oleju sojowego - niestety nie z BU
Moim zdaniem to swietny "tluscioch" potrafi wchlonac sie do matu - czytalam, ze Wizazanki zachwalaja go, jako kosmetyk pod makijaz, nie zapycha...redukuje zaczerwienienia

Wazne dla wszystkich, ktorzy katuja sie kwasami, czy retinoidami - fitosterole sojowe juz po kilku dniach aplikacji regeneruja uszkodzona bariere skorna.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342980

http://mazidla.com/index.php?option=...hk=1&Itemid=10
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:54   #2939
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
moze niezmydlalna frakcja oleju sojowego - niestety nie z BU
Moim zdaniem to swietny "tluscioch" potrafi wchlonac sie do matu - czytalam, ze Wizazanki zachwalaja go, jako kosmetyk pod makijaz, nie zapycha...redukuje zaczerwienienia

Wazne dla wszystkich, ktorzy katuja sie kwasami, czy retinoidami - fitosterole sojowe juz po kilku dniach aplikacji regeneruja uszkodzona bariere skorna.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342980

http://mazidla.com/index.php?option=...hk=1&Itemid=10
tak tak! Na zimę na pewno polecam, jest tłusta, ale matuje, także fajnie chroni skórę, posiadaczki cer tłustych bedą zachwycone
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:46   #2940
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja na zime polecam serum-olejek z wit C, rok temu bardzo fajnie mi robił teraz koncze eliksir winogronowy i zaczynam olejek z opuncji, mam nadzieje ze w połączeniu z żelem ha da rade na dzień
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.