Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 21:15   #1021
rblka
Przyczajenie
 
Avatar rblka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jaki gabinet w KRAKOWIE wybrać do depilacji laserowej? co myślicie o KLEOPATRA? kusi mnie cena, bo są tam teraz promocje...
rblka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:12   #1022
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pisałam powyżej o Kleopatrze - mimo promcji nie wychodzi zbyt tanio

DevilInside - byłam na wycenie i konsultacji, ale wtedy nie robili próby. Tam robią próbę przed samą depilacją, trochę to dziwne.
A Ty pracujesz w którymś salonie?bo masz z tego co widzę dośc konkretną wiedzę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:01   #1023
PAT007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich!mam problem który spędza mi sen z powiek, okropne wrastające włosy na nogach. Próbowałam maszynki, depilatora, wosku na ciepło. Robię piling gruboziarnisty i ciągle to samo! Czyli coraz więcej stanów zapalnych na nogach. Chciałam się zorientować w jakich cenach obecnie jest depilacja laserowa (łydki) w sosnowcu i okolicach. help me!
PAT007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:21   #1024
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Re: depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Dzięki, zaoszczędzę kilka tysięcy. Pozdrawiam serdecznie!!!
Dziewczyny, ja jestem ponad dwa lata po 10 zabiegach laserowych i efekt utrzymuje sie bardzo dobrze. Zostało mi, zgodnie z tym co piszą, jakieś 0,5-1% wsłosów i nic nowego nie przybywa. A włosów było naprawdę dużo. Poczytajcie cały wątek, choć jest taki długi. Nie da sie uniknąć sprawdzenia tego na własnej skórze, zapewniam.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:50   #1025
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Pisałam powyżej o Kleopatrze - mimo promcji nie wychodzi zbyt tanio

DevilInside - byłam na wycenie i konsultacji, ale wtedy nie robili próby. Tam robią próbę przed samą depilacją, trochę to dziwne.
Ineso wszytsko zależy od reakcji skóry i tego co wychodzi z wywiadu. Faktem - najbezpeczniej jest robić próbę dzień wcześniej jeśli klient ma czas i chęci ...a nie każdy ma Ja osobiście wolę wykonywac próbę z dużą ropiętością mocy np. 25J-55J i obserwować reakcje skóry po 24 godz a nie w tym samym dniu bo ocena może byc mylna.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A Ty pracujesz w którymś salonie?bo masz z tego co widzę dośc konkretną wiedzę
...ciekawskiemu nos urwali hehe. Tak pracuję Ale jakoś nie lubie się tym "chwalić" bo potem jestem posądzana o niecne cele, nieuczciwą konkurencję...robienie reklamy i wszytsko co z tym związne hehe ...

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-07-06 o 21:53
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:04   #1026
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
... i obserwować reakcje skóry po 24 godz a nie w tym samym dniu bo ocena może byc mylna.
W takiej ,,próbie" widzę sens
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:29   #1027
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny więc jak to w końcu jest, czy obecność lekarza jest konieczna przy przeprowadzeniu depilacji laserowej czy nie? bo już sie pogubiłam kosmetolog to lekarz, tak?

devil wciąż czekam na ta miksturkę
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 21:41   #1028
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny więc jak to w końcu jest, czy obecność lekarza jest konieczna przy przeprowadzeniu depilacji laserowej czy nie? bo już sie pogubiłam kosmetolog to lekarz, tak?

devil wciąż czekam na ta miksturkę
Lekarz może mieć tytuł kosmetologa ... ale sam kosmetolog lekarzem nie jest Do depilacji przeprowadza sie konsultację z lekarzem, ale zabieg zazwyczaj wykonuje kosmetolog lub kosmetyczka

Miksturę wysłałam na PRIV
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:56   #1029
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jaką miksturkę? ja też chcę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 22:52   #1030
figazmakiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jezus maria ratunku
od razu zaznaczam że przekopałam się przez ten wątek, ale potrzebuje wsparcia duchowego
wczoraj byłam na zabiegu LightSheer na pachy i na bikini. Pachy są ok, ale bikini... cały wzgórek wygląda jak po wybuchu bomby :/ pojawiło mi sie kilka wielkich krost, troche jak pryszcze ;/ w środku widać włoski, zeszła mi już opuchlizna ciała ale zostały te koszmarne czarno-czerwone cętki :/ wygląda to tak jakby wszytskie włosy nagle postanowiły odrastać na potęgę i jeszcze w dodatku z podrażnieniem. oczywiście kilka tych krostek strasznie mnie swędziało wiec nie mogłam utrzymać rąk przy sobie i sie ich pozbyłam, ble. Co mnie najbardziej zmartwiło to fakt, że próbowałam wyrwać te włosy siedzące w krostach, i one siedzą twardo... od razu po zabiegu sporo włosków mi się wykruszyło, ale reszta siedzi jak gdyby nigdy nic. Czy to jest tylko wrażenie, czy to cholerstwo samo z siebie jednak jakoś wylezie? bo póki co mam wrażenie że to normalne włosy z cebulkami i panikuje że mi ten cały laser niewiele pomógł
figazmakiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 07:09   #1031
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

devil dzieki za miksture i odpowiedz
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 14:05   #1032
betraa
Przyczajenie
 
Avatar betraa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do całkowitego wypadnięcia włosków trzeba nieco cierpliwości, więc figazmakiem nie ma co się martwić Ja jestem po dwóch zabiegach na bikini i mogę Ci powiedzieć że rzeczywiście, część włosków wypada, a wręcz spala się od razu, część zostaje, ale w przeciągu dwóch tygodni wypadają prawie wszystkie. Mi też po pierwszym zabiegu wydawało się, że te co zostały dalej normalnie rosną, próbowałam je nawet wyciągać pęsetą, ale trzymały się i bolały przy pociąganiu jak zdrowe włosy. Wyglądają jakby rosły, a tak naprawdę po prostu wychodzą na wierzch i wypadają. Ja mam bardzo mocne włosy, więc w sumie nic dziwnego, że niektóre zanim całe wyjdą spod skóry, to upłynie sporo czasu. Czekaj cierpliwie, a napewno będą efekty. Sama jestem bardzo zadowolona, pozbyłam się już znacznej ilości włosów, po zaledwie dwóch zabiegach. Mam tylko nadzieję, że jak zrobię pełną serię, to efekt będzie długotrwały
betraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:13   #1033
figazmakiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

uff uff dziekuje miałam nadzieje że tak własnie jest jak napisałaś
wieeeeelkie dzięki za odp!
posmarowałam to maścią z witaminą A i tormentiolem i stan zapalny mi zszedł przez noc całkiem elegancko (bez porównania z tym dramatem z wczoraj)
teraz po prostu wygląda to jak zwykły odrost po goleniu. Też mam mocne, gdzieś wyczytałam że jakaś dziewczyna mogła sobie po laserze powyciągać te włoski dość szybko, ale widać ja nie mam tego luksusu :P bede cierpliwie czekać aż same wylezą
figazmakiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:56   #1034
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez figazmakiem Pokaż wiadomość
Też mam mocne, gdzieś wyczytałam że jakaś dziewczyna mogła sobie po laserze powyciągać te włoski dość szybko, ale widać ja nie mam tego luksusu :P bede cierpliwie czekać aż same wylezą
Raczej radziłabym nie wyciagać włosów z mieszka. Każdy pacjent osobniczo reaguje na zabieg w tym równiez na laser, stąd nalezy uzbroić się w ciepliwość i nie marwtic na zapas napewno wszytsko będzie dobrze.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 10:49   #1035
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem po 4 zabiegach laserem aleksandrytowym Arion - bikini i pachy
za każdym razem reakcja jest taka sama: nie mam zaczerwienień ani strupków, w ogóle nie widać, że coś było grzebane
jedynie włoski są takie martwe i sztywne i "odrastają" między 1-2 tyg. a potem wychodzą ze skóry i przez miesiąc jestem gładka jak niemowlę
bikini mam robione co 4 miesiące, pachy co 3 miesiące
teraz po trzecich zabiegach była znaczna redukcja owłosienia

aktualnie paszki są w fazie "niemowlak", a na bikini jeszcze nie wylazły włoski po ostrzelaniu laserem

wiem, że pytanie z serii "rozwiąż zagadkę wszechświata", ale może wie ktoś - orientacyjnie - ile jeszcze zabiegów muszę zrobić, żeby efekt był naprawdę widoczny? czyt. żeby zostały pojedyncze włoski?
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:33   #1036
PrivateMember
Raczkowanie
 
Avatar PrivateMember
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 42
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Czy możliwa jest depilacja laserem nóg przy żylakach? Nie mówię o popękanych żyłkach, tylko o normalnych żylakach. Co prawda sama depilacja nie sprawi, że będę mogła pokazywać nogi, bo w tym celu muszę pozbyć się najpierw tych żylaków, ale właśnie przygotowując się do tejże operacji pomyślałam o swych okropnych kłakach i o tym, że taki nogi goją się bardzo długo, trzeba je nosić kilka miesięcy owinięte i pewnie depilacja/golenie nie wchodzi w grę
Nie mogę znaleść konkretnych informacji, czy żylaki są przeciwskazaniem. Please, help
PrivateMember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 16:23   #1037
the-strawberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny!
Dzięki za wątek, sama mam problem ze zbędnym owłosieniem i 3 lata temu wybrałam się na zabieg depilacji w Łodzi. Padło na klinikę Dermed (szczerze mowiac nic innego nie znalazlam w tamtym czasie w Łodzi).
Nie umiem powiedzieć jakim laserem miałam wykonywane zabiegi, nie pytałam (na ich stronie podana jest tylko informacja - lasery: neodymowo-yagowy, diodowy).
Obszar - głębokie bikini
Ból - zabieg bez znieczulenia, ból straszny, ale i tak nie żałuję :P
Po zabiegu - mocne poparzenia szczególnie przy pierwszych 2 zabiegach, potem duzo lepiej (ale pierwszy zabieg naprawde tragiczny :P)
Ilość zabiegów - jeśli mnie pamiec nie myli w sumie 6
Efekt - zadowalajacy ale i tak musze jeszcze isc dobic ta reszte co zostala (dalej sa to wlosy kwalifikujace sie do zabiegu: ciemne ale juz nie tak grube no i przerzedzone; takie niedobitki . Ogólnie oceniam usuniecie 90-95% wloskow. Bylo nieciekawie, teraz jest naprawde ok
Zabieg wykonywal lekarz dermatolog - bardzo mila pani Madzia, choc o dziwo nie mialam zrobionej zadnej proby przed pierwszym zabiegiem
Problem u mnie byl taki, ze skora tam jest dosc ciemna (wlosy raczej grube i geste) - stad te poparzenia. Bardzo sobie chwale sposob wykonania samego zabiegu - lekarz caly czas konsultowal ze mna wielkosc energii. Gdy mnie cos bolalo pani zmniejszala energie, jak nie czulam prawie bolu zwiekszala moc. W efekcie w najbardziej wrazliwych miejscach mialam naprawde slaba energie - 26 na poczatku do 28-9 w pozniejszych zabiegach, zas w dalszych miejscach od 28 do 34 o ile dobrze pamietam. Z tego co Pani mi mowila wcale nie byly to powalajace wielkosci, bo zdarzalo jej sie na 40 robic bikini ale w moim wypadku niewykonalne z uwagi na poparzenia Pani dr powiedziala ze ponizej 26 nie ma sensu robic, bo to praktycznie nie daje efektu. Sam zabieg trwał naprawde długo - ok godziny (z uwagi na bol). Pani pomalowala moje cialo na jakies kwadraty i wg tego przeprowadzala zabieg Dodam jeszcze, że w moim przypadku duzo lepiej znosilam bol w pierwszej polowie cyklu (oczywiscie po zakonczonym okresie).
Teraz ide na łydki, ale w przyszlosci mam tez ochote na uda i pachy
Tyle ze teraz szukam dobrego salonu w Wawie.
W necie znalazlam watek (dziewczyny chcace sie depilowac w wawie - przeczytac koniecznie !!!!) ->
http://forum.gazeta.pl/forum/w,26091...pinia.html?v=2
wiec mam juz jakies typy czekam jednak jeszcze na opinie wizazystek
pozdrawiam !

PS1 Dodam ze w momecie gdy przeszlam na wyzsza energie - jakos zabiegu znacznie wzrosla po pierwszym zabiegu efekt byl, ale nie powalajacy. Wlosow bylo sukcesywnie mniej z kazdym zabiegiem. Ogolnie polecam depilacje laserem
No i w sprawie terminow - pare razy zdarzylo mi sie przekladac wizyty, a kontakt z pania dr super - taki czlowiek-lekarz, wyrozumiala i w ogole pomocna. poszla mi na reke pare razy (np wizyty w dni, w kt normalnie nie przyjmowala) - pod tym wzgledem laurka dla mojej pani dr

PS2 Powyzsza opinia jest moja subiektywna opinia

Edytowane przez the-strawberry
Czas edycji: 2009-08-06 o 16:31
the-strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:36   #1038
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie! jestem zdecydowna na depilację laserem pach. Czy mogłybyście polecić mi gabinet w Trójmieście z laserem Light Sheer?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:51   #1039
IvetteIve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej wszystkim
Muszę spytać o pare rzeczy. Jaki laser jest lepszy i gdzie mogłabym znaleźć dobry i przetestowany przez was gabinet kosmetyczny z nim w okolicach Sosnowca. Tych laserów jest mase a o każdym piszą że jest najnowocześniejszy i najlepszy. Troche mnie przeraziło jak gdzieś przeczytałam, że gdy usuwa się włosy z danego miejsca odrastają one w innym miejscu (dajmy na to, ze wydepilowałam sobie wąsika a włosy odrosły mi na brodzie). Miałyście taki problem? Jak trwała jest wogóle ta depilacja? I czy mozna też na stałe uregulowac sobie brwi laserem?

Edytowane przez IvetteIve
Czas edycji: 2009-08-25 o 21:11
IvetteIve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:31   #1040
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

włosy to nie mrówki, a właśnie mrówki wytępione w łazience - wychodzą np. w kuchni w większych ilościach
usunięcie włosów na wąsie nie skutkuje wyrośnięciem ich na brodzie

co do lasera, ja miałam depilowane aleksandrytowym, wygląda tak
http://dermatologia.consultronix.pl/...owy-arion.html

jego plusy: nie parzy skóry bo wysyła bardzo krótki impuls, który rozwala cebulkę włosa i na tym jego działanie się kończy /wiele laserów parzy skórę, zostają przebarwienia itd./, jest 100% skuteczny nie tylko na czarne włosy, ale też brązowe

mam wydepilowane pachy i pachwiny
po 4 zabiegach jestem gładka na wzgórku łonowym rosną mi miejscami rzadkie blond włoski, cienkie i delikatne - wyglądam jak nastoletnia blondynka hehehe
a jestem szatynką - wcześniej miałam tam gąszcz ciemnych, gęstych włosów wchodzących aż na uda i pośladki

polecam, rewelacja

w twojej okolicy nie znam laserów, mieszkam we wrocławiu i tu się depilowałam
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:25   #1041
IvetteIve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzięki
IvetteIve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 19:23   #1042
Martack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich.
Nie wiem, może to pytanie już padło, bo nie czytałam wszystkich wypowiedzi. Czy jest jakiś przedział wiekowy na wykonywanie depilacji laserowej?? i czy taką depilacje można też zrobić na twarzy??
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam
Martack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-03, 15:49   #1043
Carolinosss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Witajcie! jestem zdecydowna na depilację laserem pach. Czy mogłybyście polecić mi gabinet w Trójmieście z laserem Light Sheer?
|Evimed w Gdyni - zabieg wykonuje dermatolog. Ceny przystepne - za bikini place 200 zl - bo to juz któryś z kolei zabieg. Efekty super tylko jestem strasznie niesystematyczna - znaczy sie wykonuje taki zabieg przed wakacjami - i nie mam wlosow przez okolo 2 - 3 miesiace. A potem znowu ide jak mi sie przypomni albo przed wakacjami - bo po zabiegu wypada mi około 95% włosów i nie wyrastają przez te 2-3 miesiące - mogę sobie spokojnie założy nawet najbardziej wykrojone bikini
Carolinosss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:48   #1044
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny a możecie polecić jakiś gabinet na śląsku? gdzie jest tanio i skutecznie?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:02   #1045
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zapraszam do nas - w Katowicach
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 15:04   #1046
daria192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robiłam przed wakacjami depilację w W-wie w gabinecie dr Halama na Gocławiu. Mają tam laser tylko do depilacji Light Sheer i super ceny. Za łydki, pachy i bikini zapłaciłam łącznie 400 zł. Dobry efekt po 3 zabiegach, teraz troche odrosło i muszę powtórzyć.
daria192 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 15:12   #1047
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Paoulu a jakie ceny macie? byłam u Was kiedyś w Kato na konsultacji u dr Bazylewicz za łydki?bikini głębokie?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 23:04   #1048
Kari21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam

Jestem po pierwszej depilacji laserowej. Zdecydowalam sie na pachy i bikini. Jeden zabieg w Hiszpanii kosztuje mnie 90 euro, ale na pierwszy byla znizka takze zaplacilam tylko 60.
Na poczatek mialam moc 30, poniewaz jestem dosyc mocno opalona teraz. Pani kosmetyczka probowala mi zrobic 40 bikini tam gdzie mam biala skore, ale bolalo mnie bardziej, poniewaz mam bardzo wrazliwa skore i w koncu zrobila mi calosc 30. Teraz (po jakichs 2 tygodniach) zauwazylam ze tam gdzie zrobila mi 40 wlosow prawie nie mam. Wydaje mi sie ze moze 4 zabiegi wystarcza, postaram sie wytrzymac na 40 a moze nawet na 50 mi sie uda. Nie mam pojecia jaki tam maja laser, ale mnie bardzo nie bolalo. Czulam tylko cieplo i moze troche jakby prad przechodzil, ale tylko przez sekunde. Zabieg nie trwal nawet 30 minut.
Chcialam zapytac o jakis gabinet na slasku, poniewaz teraz jestem na 3 tygodnie w Polsce i zastanawialam sie czy tutaj nie zrobic sobie 2 zabiegu, ale nie wiem czy wyjdzie mnie taniej czy moze drozej.

Pozdrawiam.
Kari21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:01   #1049
Olaazozrb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej!

Chciałabym poddać się zabiegowi laserowego usuwania włosków w okolicach bikini. Zastanawia mnie jednak, czy te przypomnienia raz na pół roku/na rok, są pełnopłatne, czy np. ze względu na niewielką ilość pozostałych włosów (już po wykonanej serii 4-8 zabiegów normalnych) jest to płatne w granicach mniej niż 100zł. Któraś z was jest na etapie zabiegów przypominających? Ewentualnie może się pochwalić brakiem owłosienia na epilowanym obszarze po około 2-3 latach?
Olaazozrb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:22   #1050
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja za 4. zabieg na pachy płaciłam tylko 90 zł bo mało włosków
z tego co pamiętam to tylko za 2 pierwsze zabiegi płaciłam "cennikowo"
ale pewnie co salon to inna polityka
dedede jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.