Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 12:45   #1891
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
Podłączam się, bo też zdecydowałam się na laser light sheer jestem na etapie wyboru salonu (Poznań) i proszę was o pomoc.
Na grouponie jest promocja w salonach Lafsen (Leszno, Poznań, Zielona Góra) - ktoś był tam kiedyś? Korzystał ktoś z tego typu promocji? Jest napisane "Wysokiej klasy sprzęt - Lumenis LightSheer Diode Laser System 100J oraz Palomar StarLux IPL oraz MedixSystem Ultracontour"
Czyli albo Light Sheer albo IPL i nie wiadomo w sumie który mi zaproponują, a na IPLa nie widzi mi się wydawać kasę...
Rozważam jeszcze Wyspę Urody (najniższe ceny chyba), ale też nikt się nie wypowiadał, może ktoś się pojawił kto tam był?
Jeszcze mam pytanie odnośnie retinoidów - ktoś pytał wcześniej ale nie było odpowiedzi - chodzi o to, żeby nie stosować w miejscu depilacji czy żeby nie mieć w krwiobiegu? Stosuję na twarz, a depilować chciałam bikini i wydaje mi się, że nie powinno to mieć znaczenia (?)

Pzt jak wy nakładacie emlę przed zabiegiem na okolice głębokiego bikini? :P Leżycie rozkraczone przez ponad godzinę?
Ja sie pytalam o retinoidy. Nie dostalam odpowiedzi, w salonie nie zapytalam (wiem glupie to bylo ale zalezalo mi na szybkim zabiegu bo potem wyjezdzam) Wiec kremu z retinoidami uzywalam nawet dzien wczesniej bo lecze tradzik i mam do tego jeszcze antybiotyk. Skora mi schodzi itd wiec spore ryzyko przebarwien. Zrobilam bikini laserem, nic mi nie jest A juz prawie tydzien po jestem. Tu chodzi tylko o ryzyko przebarwien i ogolnie o stan skory a nie o to ze depilacja sie nie powiedzie.
Ja jestem z Poznania i tez rozwazalam wyspe urody ale w koncu zdecydowalam sie na lenis bo maja light sheer duet i ze znizka studencka taniej mi wyszlo.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:30   #1892
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witajcie, jestem po pierwszym zabiegu depilacji pach laserem light sheer duet i chciałabym podzielić się moimi doświadczeniami

jeśli chodzi o skuteczność to jest bardzo wysoka. jak wspomniałam jestem po pierwszym zabiegu, który miałam robiony 3 tygodnie temu, a włosów pod pachami praktycznie nie mam (rosną tylko pojedyncze, cienkie włoski). wykupiłam od razu 3 zabiegi i jestem przekonana, że taka ilość w zupełności wystarczy

jeśli chodzi o ból - pani kosmetyczka na początek zrobiła próbę bólową, ustawiła laser na największą moc i jeśli zbyt by mnie bolało, miała zmniejszyć moc. mimo, iż trochę bolało poprosiłam o zostawienie tego natężenia (ból nie był nie do wytrzymania, a mi zależało na skuteczności ). cały zabieg trwał kilkanaście minut i na początku grudnia wybieram się na kolejny.

tak, więc jeśli chodzi o light sheer duet - gorąco polecam gdy tylko zgromadzę środki finansowe zamierzam zrobić sobie nim jeszcze bikini
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 07:05   #1893
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Najnowszy lighr sheer duet chyba rzeczywiście jest tak skuteczny - dwa tygodnie temu miałem robiony tors tym laserem - włosy po zabiegu normalnie odrastają ale po tygodniu sporo wypada - mi "wyleciało" 50% włosów na klacie jestem w szoku i liczę, iż taki efekt się utrzyma
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 14:37   #1894
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A czy laser light sheer duet jest skuteczny do małych partii, bo chciałabym sobie wydepilować wąsik i brodę?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:11   #1895
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wydaje mi sie ze skutecznosc sie nie zmienila..wszystko zalezy od karnacji, wlosow, hormonow. Pani ktora wykonywala mi zabieg pokazywala mi swoje pachy po 1 zabiegu i nie miala juz wlosow. Wiec wszystko jest mozliwe. Opowiadala tez ze jakas kobieta z blond wlosami na nogach upierala sie na zabieg (wiadmo takie wlosy teoretycznie sie nie depiluja) na wlasna odpowiedzialnosc i po 1 zabiegu nie miala polowy wlosow.

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2010-11-15 o 20:24
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:50   #1896
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Wąsik i broda niestety starą końcówką, którą DUET też posiada, ale wtedy dostaniesz znieczulenie.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------


Duet ma dwie końcówki. Ta nowa ma światło 22x35 mm i do tego podsysanie, więc nie da rady na górną wargę, trzeba użyć tradycyjnej dla skuteczności zabiegu.
Dziękuję za odpowiedź Dla mnie to nawet lepiej, bo na duet musiałabym jechać do sporo oddalonego miasta
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:07   #1897
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze skutecznosc sie nie zmienila..wszystko zalezy od karnacji, wlosow, hormonow.
moim zdaniem Duet jest skuteczniejszy chociażby ze względu na tą nasadkę zasysającą skórę - mi po zabiegach klasycznycm LS na przedramionach niektóre włosy zawsze odrastały w tych samych miejsach jakby laser nie mógł ich wyłapać, dopiero po Duecie zaczęły wypadać
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 09:51   #1898
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wczoraj byłam na 1szym zabiegu na łydki i uda. Light Sheer standard(jeśli moge tak nazwać)
moc od 35-45, niektóre strzały bolały strasznie inne prawie wcale.
Pani powiedziała ze jeśli ból będzie nie do zniesienia to zmniejszy moc ale im większa moc tym skuteczniejszy zabieg, a ponieważ po probie na mocy 50 po 2dniach skora była ok wolałam zacisnąć zęby, zwłaszcza ze najbardziej bolało w miejscach gdzie rosło po kilka włosów w mieszku albo włos był wrośnięty
wczoraj niektóre miejsca były zaczerwienione niektóre spuchnięte i trochę się martwiłam ale już w salonie zaczęło mi to znikać a dziś tylko niektóre miejsca są jeszcze podrażnione- w każdym razie dużo lepiej
ogólnie rzecz biorąc czekam na efekty a w pn bikini.. mam nadzieje ze Emla pomoże
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:49   #1899
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Czesc Eenn
Bylam dzis na zabiegu pachy bikini i lydki... bikinii mialam robione 4 raz (3 poprzednie w innym gabinecie) i mnie mozna powiedziec prawie w ogole nie bolalo!! Lydki troszke gorzej ale do zniesienia a pachy z kolei strasznie bolaly... ale ze wzgledu na mala powierzchnie wytrzymalam Zabieg mialam robiony rowniez na poziomie 35-45 i z tego co juz widze to nie będę miala problemów zadnych. Jak się pytałam o nizsze moce to oczywiscie powiedziała, że to zalezy wszystko od indywidualnych predyspozycji (kolor skory, wlosa, wytrzymalosc na bol) ale gabinety lubia zanizac moc lasera zeby klient wiecej razy przyszedl... takze zobaczymy
Rowniez zagwarantowala mi, ze po kolejnych 3 zabiegach na bikinii bede miala z glowy golenie A lydki i pachy zobaczy po pierwszych 2-3
Takze jestem bardzo zadowolona!!!!!


Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:22   #1900
MADA103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam!
Chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was korzystała może z usług salonu La Beauté Clinique w Warszawie?? ostatnio zakupiłam na grouponie karnet na 6 sesji, czterech wybranych partii ciała za 999 zł. Myślę, że to dość dobra okazja, może ktoś ma już z nimi jakieś doświadczenie?? Co mnie zaskoczyło to przy zapisie na wizytę zostałam skierowana do p. Michała?! Możecie coś o nim powiedzieć? Obawiam się depilacji bikini, może być trochę nieswojo...
Będę wdzięczna za odp!
MADA103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:55   #1901
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem już po zabiegu na głębokie bikini.matko jaki ból .
mimo EMLY czułam ból.
trochę dziwnie się czułam taka rozkraczona przed kosmetyczką,ale pani była bardzo miła i wstyd zniknął.
kosmetyczka była bardzo dokładna,zrobiła więcej niż to przewiduje.moc miałam nastawioną na 38,a miejscami na 36.dostałam maść do stosowania na ewentualne ranki i płyn do higieny intymnej.mam nadzieję,że tylko dwie wizyty mi wystarczą.

w razie gdyby któraś potrzebowała maści na szybsze gojenie to można ją kupić w aptece BIODERMA CICABIO KREM.

MADA103- chyba bym nie poszła do p.MICHAŁA

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-16 o 16:56
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 17:06   #1902
MADA103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Trochę się waham... co prawda nie będzie to głębokie bikini, ale mimo wszystko bikini..
MADA103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:24   #1903
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

w razie gdyby któraś potrzebowała maści na szybsze gojenie to można ją kupić w aptece BIODERMA CICABIO KREM.

MADA103- chyba bym nie poszła do p.MICHAŁA

Tez kupilam masc biodermy za poleceniem kosmetyczki mimo wysokiej mocy wszystkie zaczerwienienia juz znikly, teraz tylko czekac na wypadanie wlosow:P mam ja smarowac 2 razy dziennie przez pierwsze 3 dni po zabiegu


Mada... ja tez bym nie poszla do p.michala:P
na tej depilacji czulam sie jak u ginekologa, na szczescie kosmetyczka bardzo profesjonalna i mila, wiec pozniej juz uczucie wstydu zniknelo, ale i tak nieswojo
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:24   #1904
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez MADA103 Pokaż wiadomość
Trochę się waham... co prawda nie będzie to głębokie bikini, ale mimo wszystko bikini..
eee to nie masz się czego obawiać.
do bikini możesz mieć majtki,lub stringi więc wielkie mi halo .]
głębokie bikii to już coś.musisz leżeć rozwalona jak u ginekologa,prawie watroba mi wypadała
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:49   #1905
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jestem już po zabiegu na głębokie bikini.matko jaki ból .
mimo EMLY czułam ból.
czy naprawde zadna prawniczka nie poddawala sie jeszcze depilacji laserowej??.. jak bym znała się na prawie to zaskarżyła bym ich za "bezbolesną depilacje"!!
podobno ból zależy tez od dnia cyklu, najmniej boli w pierwszych dniach cyklu.. ale jak tu iść na glębokie bikini z tamponem...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w razie gdyby któraś potrzebowała maści na szybsze gojenie to można ją kupić w aptece BIODERMA CICABIO KREM.
tez mam ale strasznie sie zwija na skórze, poza tym co to taka tubka na cale nogi:/
mam taki balsam z Eucerin natluszczajacy.. nie nadawal sie do jako balsam bo wchlania sie masakrycznie dlugo ale teraz moze w koncu go zużyje
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 14:34   #1906
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
czy naprawde zadna prawniczka nie poddawala sie jeszcze depilacji laserowej??.. jak bym znała się na prawie to zaskarżyła bym ich za "bezbolesną depilacje"!!
podobno ból zależy tez od dnia cyklu, najmniej boli w pierwszych dniach cyklu.. ale jak tu iść na glębokie bikini z tamponem...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------


tez mam ale strasznie sie zwija na skórze, poza tym co to taka tubka na cale nogi:/
mam taki balsam z Eucerin natluszczajacy.. nie nadawal sie do jako balsam bo wchlania sie masakrycznie dlugo ale teraz moze w koncu go zużyje
nigdy nie zdarzyło mi się,aby w salonie powiedzieli mi o bezbolesności zabiegu.
za każdym razem wiedziałam wszystko o nim zanim sie poddałam.

osobiście wysłałabym na badania osobę,ktora nic nic czuła przy zabiegu bez znieczulenia.
ponoć nie można smarowac balsamami skóry.popytaj się dokładnie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:25   #1907
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W piatek wybieram sie juz na 3 zabieg glebokiego bikini. Oczywiscie zwyklym LightSheerem. Koszt zabiegu 200zł a teraz znizka dla studentów jest w moim salonie 15% to juz w ogole . Bol oczywiscie jest ale jestem wytrzymala wiec nie potrzebuje zadnych masci ;p Ciekawe ile jeszcze zabiegów bede musiała wykonac . 4 zabieg w cenie 150-170 to zalezy. Wiec ceny w Łodzi rewelacyjne !
Ile zabiegów na bikni potrzebowałyscie?? Oczywiscie chodzi mi o osoby ktore juz sa po zabiegach.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:41   #1908
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nigdy nie zdarzyło mi się,aby w salonie powiedzieli mi o bezbolesności zabiegu.
za każdym razem wiedziałam wszystko o nim zanim sie poddałam.

ponoć nie można smarować balsamami skóry.popytaj się dokładnie.
właśnie w krakowskim radio słyszałam reklame pewnego salonu zapewniajacego bezbolesna depilacjie laserem LS:/
masz racje zapytam o balsam.. pewnie chodzi o zawartość lanoliny i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego one mogą zawierać wit A a ona jest fotouczulająca
a ciekawe czy mocznik jest tez fotouczulajacy

Edytowane przez Eenn
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:43 Powód: dopisek
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 16:41   #1909
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
W piatek wybieram sie juz na 3 zabieg glebokiego bikini. Oczywiscie zwyklym LightSheerem. Koszt zabiegu 200zł a teraz znizka dla studentów jest w moim salonie 15% to juz w ogole . Bol oczywiscie jest ale jestem wytrzymala wiec nie potrzebuje zadnych masci ;p Ciekawe ile jeszcze zabiegów bede musiała wykonac . 4 zabieg w cenie 150-170 to zalezy. Wiec ceny w Łodzi rewelacyjne !
Ile zabiegów na bikni potrzebowałyscie?? Oczywiscie chodzi mi o osoby ktore juz sa po zabiegach.
a po 2 zabiegach ilu procent wlosów się pozbyłaś?ja liczyłam na max 3 zabiegi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 16:56   #1910
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a po 2 zabiegach ilu procent wlosów się pozbyłaś?ja liczyłam na max 3 zabiegi
Szczerze to Ci powiem ze niezauwazalna liczbe % ;// wiec szczerze mowiac to nie wiem ile... Chyba mam duzo wlosow, grubych i ciemnych ;/
Robilam sobie przed zabiegami czy mam hormony w normie i wszystko bylo ok... wiec nie wiem czemu tak malo ;/ Wlosy po zabiegach mi normalnie wypadaja ale mniej wiecej kolo 2 miechow rosna nowe slabe, cienkie. Po goleniu robia sie znow mocne. Zobaczymy jak bedzie po tym 3 ? Podobno po 3 jest juz bardzo zauwazalna roznica. Zobaczymy jak bedzie u mnie.
Moze dzieje sie tak ze mam opalona skore. Badz moze mialam niska czestotliwosc ustawiona nie mam pojecia ;p
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."

Edytowane przez aniuska_90
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:58
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 18:59   #1911
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Szczerze to Ci powiem ze niezauwazalna liczbe % ;// wiec szczerze mowiac to nie wiem ile... Chyba mam duzo wlosow, grubych i ciemnych ;/
Robilam sobie przed zabiegami czy mam hormony w normie i wszystko bylo ok... wiec nie wiem czemu tak malo ;/ Wlosy po zabiegach mi normalnie wypadaja ale mniej wiecej kolo 2 miechow rosna nowe slabe, cienkie. Po goleniu robia sie znow mocne. Zobaczymy jak bedzie po tym 3 ? Podobno po 3 jest juz bardzo zauwazalna roznica. Zobaczymy jak bedzie u mnie.
Moze dzieje sie tak ze mam opalona skore. Badz moze mialam niska czestotliwosc ustawiona nie mam pojecia ;p
A MIAŁAŚ INNE CZĘSCI CIAŁA DEPILOWANE?
matko,ja więcej nie wytrzymam jak 2 zabiegi.
skóra dziś pali żywym ogniem i musiałam kupić sobie jedwabne pantalony
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 19:17   #1912
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
A MIAŁAŚ INNE CZĘSCI CIAŁA DEPILOWANE?
matko,ja więcej nie wytrzymam jak 2 zabiegi.
skóra dziś pali żywym ogniem i musiałam kupić sobie jedwabne pantalony
Nie miałam. Ale chciałabym jeszcze pachy moze w przyszlosci jak bede wiecej zarabiac hehe Wytrzymasz ;p Smarowałas sie ta Emla? Pomaga cos? No ja po zabiegu bez majteczke chodzilam tylko w luznych portkach bo troche pieklo ;p i bylo zaczerwienione ;p
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:44   #1913
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Nie miałam. Ale chciałabym jeszcze pachy moze w przyszlosci jak bede wiecej zarabiac hehe Wytrzymasz ;p Smarowałas sie ta Emla? Pomaga cos? No ja po zabiegu bez majteczke chodzilam tylko w luznych portkach bo troche pieklo ;p i bylo zaczerwienione ;p
smarowałąm tylko część.między udami i w pachwinach NIE,tylko górną częśc tak.
różnica była,ale bolało i tam i tam .
ja do pracy nie mogłam iść bez majtek,musiałam mieć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:10   #1914
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
właśnie w krakowskim radio słyszałam reklame pewnego salonu zapewniajacego bezbolesna depilacjie laserem LS:/
Oni reklamują LS Duet

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Az sprawdziłam ceny LS Duet w tym studio... cenią się

Bikinii 300-600
Łydki 450
Uda 300-600
Pachy 360
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:41   #1915
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Kurcze, po 2 zabiegach to ja już bym oczekiwała zauważalnego efektu... Ja jutro będę dzwonić umawiać się na bikini mam nadzieję, że załapie się jeszcze na jesienną zniżkę planuje zrobić 4 razy, oby nie było potrzeby więcej Piszcie jak efekty
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:46   #1916
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ile dni przed zabiegiem sie golicie moje Wizazanki ?:P
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:17   #1917
karolciaa1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Najlepiej ogolic sie dzień wczesniej ,oczywiscie dotyczy to lasera light sheer....nie wiem jak jest przy innych laserach....
karolciaa1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:57   #1918
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jakbym sie ogolila dzien wczesniej to moich wloskow jeszcze by nie bylo widac wcale ;p
Wolno mi rosna ;]
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:05   #1919
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sama zastanawiam się nad depilacją tego rodzaju. chodzi mi dokładnie o bikini.
znam osobiście tylko jedną kobietę, które miała depilację tego rodzaju i niestety, nie jest ona pozytywnym przykładem- robiła sobie nogi i niektóre miejsca zostały poparzone i ma blizny. zabieg był na bank robiony w Poznaniu, nie pamiętam nazwy gabinetu. Nie było to robione latami temu, kiedy to dopiero zaczynało się rozkręcać. dlatego boje się takiego zabiegu... ale ciągłe golenie, bawienie się kremami depilacyjnymi czy woskowanie u kosmetyczki doprowadza do szału
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 13:11   #1920
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ile dni przed zabiegiem sie golicie moje Wizazanki ?:P
najlepiej golić się w ten sam dzień.
dlaczego?ponieważ laser nie potrzebuje włosa na zew,żeby go zniszczyć,a odrośnięty włos powoduje właśnie poparzenia.paląc się przykleja się do skóry powodując blizny.moja pani miała przy sobie maszynkę i poprawiała w trakcie zabiegu miesca,ktore pominęłam przypadkiem.
WAŻNE!!
nie wiedziałam o tym za pierwszym razem,ale teraz się dowiedziałam.w pierwszym salonie pani kreśliła mi na nogach kratki,aby nie pominąć mejsc jednak malowała je długopisem.
dowiedziałam się,że nie wolno,bo kolor długopisa przyciąga laser i można podrażnic skórę.
w ostatnim salonie pani malowała mi jasnyo-żółtym mazakiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.