Perełki cruelty-free - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 21:38   #811
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Witaj _Blacky_
Fajnie, że jest nas coraz więcej
Na pierwszej stronie tego wątku masz linki do naszych perełek są tam też szampony i pasty na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Ja ze swojej strony mogę polecić pastę do zębów Himalaya, i szampony i odżywki z serii Yes to Carrots. On jest do suchych włosów ale w ogóle nie obciąża włosów za to świetnie nawilża. Jeśli byś jeszcze szukała odżywki o tym samym działaniu, to wypróbuj emulsję Glorię (dostępna w Auchan) ona ma właśnie postawione zadanie nawilżać i nie obciążać
dziękuję za odpowiedź hm ten szampon to chyba dosyć drogi, no ale jak co to mam tą Joannę ciekawe czy Stapiz testuje i Bingo, są to polskie firmy więc jest spora szansa, że nie. Ogólnie można by do nich napisać, może niedługo to zrobię, ale skąd pewność, że nie skłamią po prostu?

Swoją drogą ja bym dodała ten szampon jajeczny Joanny do perełek ma na KWC sporo dobrych opinii, a ja osobiście polecam bo:
niska cena, wystarczy niewielka ilość do mycia (sama mam dość długie włosy), ma ładny skład - dużo ziół, ekstraktów, nie wysusza, raczej nie plącze, u mnie nie przetłuszcza, choć na początku takie miałam wrażenie, ale jak umyłam dwukrotnie masując skórę głowy to wszystko było ok. A szukam szamponu podobnego do dove bo silikony stanowią jakąś tam osłonkę dla włosów i ogólnie tak żeby mieć coś na zmianę z Joanną. No i nigdy nawet mi się nie zdawało by przetłuszczał. Ale jednak trochę wysusza no i testowany co go oczywiście całkiem przekreśla.

Edytowane przez _Blacky_
Czas edycji: 2011-06-29 o 22:01 Powód: sugestia dodania nowej perełki ;)
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:14   #812
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

hmm, na allegro
www . himalayaherbals . pl
www . evergreen . pl

150 g pasty za około 10 zł.

myślę, że jak poprosisz o zamówienie w jakimś sklepie zielarskim to nie powinno byc problemu
możesz też poszukać w niektórych aptekach, wiem, że w Suwałkach jest apteka dobrze zaopatrzona w kosmetyki Himalayi...

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Blacky myślę, że raczej nie kłamią :| jak już coś to ściemniają a wtedy nie są na naszej zielonej liście.
Niestety o tych firmach nic nie wiem może ktoś jeszcze się odezwie.

Drogi ten szampon z Yes to..ale bardzo wydajny i świetny A jakie masz włosy( w sensie jaki kolor i czy farbowane:P) spróbowałabym tego jajecznego szamponu ale boje się, że wysuszy mi włosy bo Joanna tak właśnie na moje włosy działała
A to nie stosujesz odżywek, że po szamponie oczekujesz żeby zostawiał otoczkę?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:55   #813
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
hmm, na allegro
www . himalayaherbals . pl
www . evergreen . pl

150 g pasty za około 10 zł.

myślę, że jak poprosisz o zamówienie w jakimś sklepie zielarskim to nie powinno byc problemu
możesz też poszukać w niektórych aptekach, wiem, że w Suwałkach jest apteka dobrze zaopatrzona w kosmetyki Himalayi...
Dziękuję za odpowiedź
emelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:59   #814
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Perełki cruelty - free

Moje włosy są farbowane na bardzo ciemno :P ciemny brąz, długo miałam czerń, teraz jest to powiedzmy naturalna czerń/ciemny brąz jednak w słońcu niestety włosy są rudawe i jakoś mi to nie pasuje (farba się nieco spłukała). Są długie, w najdłuższym miejscu sięgają pasa, średniej grubości, ale dosyć gęste. Bardzo się plączą ostatnio, myję codziennie (skóra się przetłuszcza), końce dość suche. Lekko falowane. Niemal każdy szampon mi wysuszał włosy i plątał bardzo, albo tłuścił (jednocześnie czasem też wysuszał).

Nie wiem jak by u Ciebie ten jajeczny zadziałał, ale ja byłam w pozytywnym szoku: pierwszy raz od nie wiem kiedy nie musiałam użyć odżywki! Po kilku myciach już było to wskazane, ale niekonieczne ogólnie mam wrażenie, jakby nawilżał trochę, choć to tylko szampon, włoski nie są absolutnie przyklapnięte. Właściwie może mi on wystarczy, ale dobrze by było mieć coś na zmianę, jeśli włosy się przyzwyczają :P

Używam odżywek (muszę, ale też lubię), jednak te moje włosy ostatnio tak się plączą, a zimą mocno się niszczyły, że wolałam mieć też szampon oblepiający, bo odżywka to za mało wtedy też miałam kilkumiesięczną przerwę w farbowaniu, nie znałam jeszcze jajecznego i miałam lepsze włosy po szamponie z silikonami niż bez
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:07   #815
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Moje włosy są farbowane na bardzo ciemno :P ciemny brąz, długo miałam czerń, teraz jest to powiedzmy naturalna czerń/ciemny brąz jednak w słońcu niestety włosy są rudawe i jakoś mi to nie pasuje (farba się nieco spłukała). Są długie, w najdłuższym miejscu sięgają pasa, średniej grubości, ale dosyć gęste. Bardzo się plączą ostatnio, myję codziennie (skóra się przetłuszcza), końce dość suche. Lekko falowane. Niemal każdy szampon mi wysuszał włosy i plątał bardzo, albo tłuścił (jednocześnie czasem też wysuszał).

Nie wiem jak by u Ciebie ten jajeczny zadziałał, ale ja byłam w pozytywnym szoku: pierwszy raz od nie wiem kiedy nie musiałam użyć odżywki! Po kilku myciach już było to wskazane, ale niekonieczne ogólnie mam wrażenie, jakby nawilżał trochę, choć to tylko szampon, włoski nie są absolutnie przyklapnięte. Właściwie może mi on wystarczy, ale dobrze by było mieć coś na zmianę, jeśli włosy się przyzwyczają :P

Używam odżywek (muszę, ale też lubię), jednak te moje włosy ostatnio tak się plączą, a zimą mocno się niszczyły, że wolałam mieć też szampon oblepiający, bo odżywka to za mało wtedy też miałam kilkumiesięczną przerwę w farbowaniu, nie znałam jeszcze jajecznego i miałam lepsze włosy po szamponie z silikonami niż bez
aaa rozumiem, to spróbuję go..zobaczymy jak to będzie. ja też mam mniej więcej takiej długości włosy, tylko teraz już rozjaśniane(dawniej przyciemniałam).
A próbowałaś oleju kokosowego/monoi albo Amly?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:20   #816
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś powiedzieć mi w jakim sklepie mogę zakupić tę pastę i w jakiej jest cenie?
Czy może w grę wchodzi tylko zakup przez Internet?
Pastę Himalaya można dostać w Super Pharm (ostatnio opakowanie 100g+50g było po 8zł). Polecam też bardzo pastę Adent Polleny Ewy - zabójcza cena (ok5zł), a działanie rewelacyjne.

Co do odżywek i szamponów Yes to... to jeśli macie u siebie Sephorę, to można tam dostać zestaw 4 rzeczy z Yes to... za 25zł (oczywiście miniaturki), w którym jest szampon, odżywka i coś tam jeszcze, a teraz dodatkowo jest promocja na pełnowymiarowe produkty - 500 ml szamponu/odżywki za 29zł.
PS. są chyba 3 rodzaje tych kosmetyków
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:24   #817
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Pastę Himalaya można dostać w Super Pharm (ostatnio opakowanie 100g+50g było po 8zł). Polecam też bardzo pastę Adent Polleny Ewy - zabójcza cena (ok5zł), a działanie rewelacyjne.

Co do odżywek i szamponów Yes to... to jeśli macie u siebie Sephorę, to można tam dostać zestaw 4 rzeczy z Yes to... za 25zł (oczywiście miniaturki), w którym jest szampon, odżywka i coś tam jeszcze, a teraz dodatkowo jest promocja na pełnowymiarowe produkty - 500 ml szamponu/odżywki za 29zł.
PS. są chyba 3 rodzaje tych kosmetyków
a gdzie ją można dostać?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 17:25   #818
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
a gdzie ją można dostać?
Zapraszam do Łodzi, albo przez sklep intenetowy Polleny Ewy
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:31   #819
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość


aaa rozumiem, to spróbuję go..zobaczymy jak to będzie. ja też mam mniej więcej takiej długości włosy, tylko teraz już rozjaśniane(dawniej przyciemniałam).
A próbowałaś oleju kokosowego/monoi albo Amly?
Tylko, żeby nie było na mnie jak Ci nie przypasuje
Próbowałam Vatiki, ale nie zawsze mam czas, zapominam itd, ale mam zamiar jeszcze spróbować poza tym teraz problem - czym zmyć? Wcześniej zmywałam szamponem Babydream, a Rossmann testuje. Zwykłymi ziołowymi za dużo razy musiałam myć i wiele włosów wtedy mi wypadało.



Myślę sobie, co zrobić z moimi recenzjami na KWC, kilka zedytowałam, ale nie wiem jak mam teraz oceniać te produkty, trochę roboty tez z tym jest, może po prostu od teraz będę oceniać odpowiednio..?

telbuh a nie widziałaś jej w żadnych hipermarketach np? w najgorszym wypadku zrobi się zapas przez internet, ale ja wole pójść do sklepu i kupić kiedy jest taka możliwość.

Edytowane przez _Blacky_
Czas edycji: 2011-06-30 o 17:35
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 18:33   #820
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
telbuh a nie widziałaś jej w żadnych hipermarketach np? w najgorszym wypadku zrobi się zapas przez internet, ale ja wole pójść do sklepu i kupić kiedy jest taka możliwość.
W marketach nie szukałam, bo mam sklep firmowy pod nosem. Możesz do nich maila napisać i zapytać, gdzie w Twojej okolicy mają jakiegoś dystrybutora/sklep
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 22:08   #821
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Perełki cruelty - free

Blacky, witamy
Kiedyś pytałam Was o wody toaletowe z Yves Rocher i ostatnio zakupiłam Morelę Zapach boski
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 08:15   #822
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez _Blacky_ Pokaż wiadomość
Witajcie, dołączam się do bojkotujących produkty testowane na zwierzętach i poszukujących tych dobrych, nie testowanych :P

Co do dairy fun wydaje mi się, że widziałam znaczek króliczka na opakowaniu, ale jak wiadomo, to nie daje pewności.

Dopiero niedawno (m.in. po obejrzeniu kilku zdjęć, ogólnie po doinformowaniu się) zdecydowałam kupować TYLKO te NIE testowane produkty. Ogólnie mam sporo fajnych kosmetyków nie testowanych, ale mam pytanie: Czy któraś poleca coś na zastępstwo dla szamponu Dove Intense Repair? Znalazłam jeden świetny szampon Joanny jajeczny, ale przydałoby się też coś podobnego do tego złego ;P chodzi o to, żeby nie wysuszał, ale też nie przetłuszczał, może mieć w składzie silikony.

I jeszcze pytanie: jakie są nie testowane na zwierzętach pasty do zębów?

Ja używałam latami szamponu DOVE (seria repair). Zastąpiłam go szamponem Joanny z serii profesional (na Allegro za 1 litr szamponu zapłacisz ok. 11zł). Do tego odżywka z tej samej serii i maska. Łącznie z wysyłką płacę zazwyczaj 47-50zł i wystarcza mi to na 6-7 miesięcy (ostatni zakup z początku grudnia, jeszcze mam, ale już rezerwy).

Co do pasty to używam L'angelica. 100% naturalny skład i mają pastę wybielającą dostępna na dozie (niestety linki są wycinane nie wiem czemu) w cenie 8,70 za 75ml.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:14   #823
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny, właściwie to pytanie kieruję do mieszkanek Wrocławia i okolic, ale może inne tez wiedzą, gdzie we Wrocławiu można w weekend kupić dobry proszek, który nie kosztuje za dużo?
Będę tam w niedzielę, a to raczej nie dzień na zakupy, ale jestem w kropce.
Przez allegro nie chcę zamawiać, bo ostatnio się nacięłam. Zamówiłam u gościa, który miał przez ostatnich kilka miesięcy same pozytywy a i tak mnie oszukał. Dlatego wolę w sklepie. U nas w Bogatyni są tylko te viziry, ariele i inne dziadostwa.
Czy któraś jest mi w stanie pomóc? :pro si:
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:43   #824
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Perełki cruelty - free

dziewczyny mówiły jakiś czas temu o sieci sklepów szop pracz czy coś takiego, nie chcę skłamać, ma się tam kupować proszki i płyny na wagę
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:48   #825
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Blacky, witamy


Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Ja używałam latami szamponu DOVE (seria repair). Zastąpiłam go szamponem Joanny z serii profesional (na Allegro za 1 litr szamponu zapłacisz ok. 11zł). Do tego odżywka z tej samej serii i maska. Łącznie z wysyłką płacę zazwyczaj 47-50zł i wystarcza mi to na 6-7 miesięcy (ostatni zakup z początku grudnia, jeszcze mam, ale już rezerwy).

Co do pasty to używam L'angelica. 100% naturalny skład i mają pastę wybielającą dostępna na dozie (niestety linki są wycinane nie wiem czemu) w cenie 8,70 za 75ml.
Ten kokosowy czy który?
Może spróbuję jeszcze z Avonu któregoś z serii Advance techniques, mają całkiem dobre recenzje. Znalazłam tę pastę na stronie DOZ
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:23   #826
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Cześć Nowe Dziewczyny!

Pasta do zębów Ziaja - w pewnym małym sklepie osiedlowym znalazłam wersję bez fluoru, za jakieś5 zł 75g, czyli cena szokująca (normalnie pasty mają 100g). Ale to jedyny sklep gdzie pastę tej firmy zobaczyłam.
Himalaya jest w aptekach (w Rzeszowie są w MaxMedicum i Hipokratesie) - myślę, że nie będzie problemów ze złożeniem zamówienia, gdy klient prosi o sprowadzenie. Ja swoją kupiłam za 9.50 - jakaś promocja czy co? - do pełnowymiarowego, 100gramowego, opakowania dostałam 50g małej tubeczki Spoko orinoko.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:47   #827
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Perełki cruelty - free

Produkty Himalaya są też na DOZie bardzo się cieszę, że jednak trochę tych past jest i wcale nie tak trudno je kupić
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 07:23   #828
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właściwie to pytanie kieruję do mieszkanek Wrocławia i okolic, ale może inne tez wiedzą, gdzie we Wrocławiu można w weekend kupić dobry proszek, który nie kosztuje za dużo?
Będę tam w niedzielę, a to raczej nie dzień na zakupy, ale jestem w kropce.
Przez allegro nie chcę zamawiać, bo ostatnio się nacięłam. Zamówiłam u gościa, który miał przez ostatnich kilka miesięcy same pozytywy a i tak mnie oszukał. Dlatego wolę w sklepie. U nas w Bogatyni są tylko te viziry, ariele i inne dziadostwa.
Czy któraś jest mi w stanie pomóc? :pro si:
Na innym forum znalazłam coś takiego:
"Firma Clovin sprzedaje swoje produkty dzieki sieci sklepików Szop Pracz. Jest
ich ponad 30. Wszelkie artykuły piorące sprzedawane są tam luzem, proszki na
wagę, a płyny wg objętości.

Ja znalazlam taki sklep we Wrocławiu ul. Krynicka 1

Informację tę uzyskałam w firmie Clovin tel. 0-86 27-55-058

Byłam, kupiłam, jestem fanką tych produktów

Acha ceny bardzo przystęne, a proszek bardzo wydajny (uzywa się 1/3 tego ile
zwykle innego proszku) np. Clever kolor 1 kg = 4,50 zł."

Czyli nie tylko my go używamy słyszałam naprawdę dobre opinie na jego temat, a teraz jak mam go sama w domu to nie zamieniłabym na żaden inny. Persila waliłam sporo i tak pranie było szare albo proszek zostawał na ubraniach, jak dawałam mniej to pranie nie pachniało świeżością. A tu daje 3 stołowe łyżki i luksus
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 15:30   #829
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

mam nowe perełki
maseczka morska i z glinka wulkaniczna ze skrzypem z BUpiękna skóra, nie uczula, wygładza, rozświetla, zmniejsza pory, no cud miód..
puder diamentowyo niebo lepszy on bambusowego, skóra po nim jest gładziutka
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 18:57   #830
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie. Z powodu wzjazdu do Polski, przeprowadzania się, podróżowania itp nie było mnie tu już chyba prawie miesiąc Ale wracam i obiecuję poprawę! No i przede wszystkim witam wszystkie nowe buźki na wątku: Zielony Listku, Blacky i Emelie, bardzo fajnie że coraz więcej jest nas na wątku!

Od razu chciałabym Was zapewnić, że wkrótce powstawiam wszystkie wasze rekomendacje na listę perełek Od siebie chciałabym dodać, że odkryłam chusteczki peelingujące Cleanic, uważam, że są boskie, szczególnie w podróży. Delikatnie masują, dobrze ścierają martwy naskórek i są bardzo wygodne w użyciu. Przy okazji popieram Emilkę w kwestii pudru diamentowego, świetnie wygładza rysy twarzy, buzia wygląda świetnie, natomiast nie nazwałabym go o niebo lepszym od bambusowego, po prostu spełniają różne funkcje

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-07-03 o 19:00
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:21   #831
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free



ja polecam pasty Blanx - sa nietestowane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:24   #832
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie. Z powodu wzjazdu do Polski, przeprowadzania się, podróżowania itp nie było mnie tu już chyba prawie miesiąc Ale wracam i obiecuję poprawę! No i przede wszystkim witam wszystkie nowe buźki na wątku: Zielony Listku, Blacky i Emelie, bardzo fajnie że coraz więcej jest nas na wątku!

Od razu chciałabym Was zapewnić, że wkrótce powstawiam wszystkie wasze rekomendacje na listę perełek Od siebie chciałabym dodać, że odkryłam chusteczki peelingujące Cleanic, uważam, że są boskie, szczególnie w podróży. Delikatnie masują, dobrze ścierają martwy naskórek i są bardzo wygodne w użyciu. Przy okazji popieram Emilkę w kwestii pudru diamentowego, świetnie wygładza rysy twarzy, buzia wygląda świetnie, natomiast nie nazwałabym go o niebo lepszym od bambusowego, po prostu spełniają różne funkcje
Linus a ja juz sie zastanawialam co sie z Toba dzieje
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:21   #833
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Na innym forum znalazłam coś takiego:
"Firma Clovin sprzedaje swoje produkty dzieki sieci sklepików Szop Pracz. Jest
ich ponad 30. Wszelkie artykuły piorące sprzedawane są tam luzem, proszki na
wagę, a płyny wg objętości.

Ja znalazlam taki sklep we Wrocławiu ul. Krynicka 1

Informację tę uzyskałam w firmie Clovin tel. 0-86 27-55-058

Byłam, kupiłam, jestem fanką tych produktów

Acha ceny bardzo przystęne, a proszek bardzo wydajny (uzywa się 1/3 tego ile
zwykle innego proszku) np. Clever kolor 1 kg = 4,50 zł."

Czyli nie tylko my go używamy słyszałam naprawdę dobre opinie na jego temat, a teraz jak mam go sama w domu to nie zamieniłabym na żaden inny. Persila waliłam sporo i tak pranie było szare albo proszek zostawał na ubraniach, jak dawałam mniej to pranie nie pachniało świeżością. A tu daje 3 stołowe łyżki i luksus
Dzięki, kochana, bardzo mi pomogłaś

Proszku nie kupiłam, ale już wiem gdzie taki sklep się mieści
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:57   #834
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

oj Linus niby inne funkcje ale bambusowy sieje spustoszenie na mojej wrażliwej skórze dlatego nazwałam go o niebo lepszym.
Takie samo spustoszenie sieje hydrolat oczarowy


Ranko a gdzie można kupić pasty Blanx?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:51   #835
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Perełki cruelty - free

pasty blanx są często w superpharm, ale czasami widywalam je tez chyba w rossmanach.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:45   #836
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Perełki cruelty - free

Gdzie znajdę produkty frosh w gdańsku? byłam w carrefourze i tesco..
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:31   #837
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę produkty frosh w gdańsku? byłam w carrefourze i tesco..
Pojedyncze są w rossmannie, ale bardzo mało. Ja je widziałam (ale w Łodzi) najczęściej w takich społemowskich sklepach
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 09:34   #838
anna3101
Raczkowanie
 
Avatar anna3101
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: Perełki cruelty - free

Hej,

Wróciłam z urlopu, a tutaj tyle się dzieje

Pastę Ziaja widziałam w Auchan.

Frosch jest w Rossmanie, Auchan, Piotrze i Pawle.

I zgłaszam perełkę - Himalaya Hair Loss Cream.

http://www.himalayahealthcare.co m/products/hairloss_cream.htm

Mam duży problem z włosami i skórą głowy. Już generalnie nie mam nadziei, że mi się polepszy, bo byłam u licznych lekarzy, przetestowałam setki leków i kosmetyków, i wszystko na nic. Teraz zależy mi jedynie na tym, żeby zatrzymać na głowie to, co pozostało Korzystam z tego kremu drugi tydzień. Oczywiście, nie widzę na razie żadnych zmian co do wypadania włosów, bo i tak u mnie wypadają mało - po prostu nie rosną.

Ale! Teraz błyszczą jak oszalałe Do tego - wreszcie - zniknął uporczywy łupież. Przestała swędzieć skóra głowy. Najważniejsze: miałam zmiany skórne, takie strupki na głowie. Byłam u dermatologa, leczyłam je hormonalnymi preparatami - nic. Po 2 tygodniach korzystania z tego kremu prawie już zniknęły

To jest najlepsza odżywka ze wszystkich, co kiedykolwiek miałam. Jedyny minus - na mojej małej ilości włosów każda odżywka robi jeszcze bardziej widoczne miejsca łysowate Ale maskuje to specjalnym pudrem i chodzę z tym kremem cały dzień, zmywam wieczorem i widzę, że włosy wyglądają lepiej, a skóra głowy jest już prawie zdrowa! Polecam
__________________
Pomóż kociakom - kupuj na aukcjach charytatywnych na allegro: NADIR_stowarzysz, miauczykotek, Koty_sos, SosDlaZwierzat, TOZ_Szczecin, kocipazur_org,

Nakarm zwierzaka jednym klikiem:
www.pustamiska.pl
www.poomoc.pl

Mój blog: ekologicznie.wordpress.co m
anna3101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 22:47   #839
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Pojedyncze są w rossmannie, ale bardzo mało. Ja je widziałam (ale w Łodzi) najczęściej w takich społemowskich sklepach
dziękuję, chodziło mi o cos czym mogłabym zastąpić domestos i ze znanych tylko to wpadło mi w oko, poszukam

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anna3101 Pokaż wiadomość
Hej,

Wróciłam z urlopu, a tutaj tyle się dzieje

Pastę Ziaja widziałam w Auchan.

Frosch jest w Rossmanie, Auchan, Piotrze i Pawle.

I zgłaszam perełkę - Himalaya Hair Loss Cream.

http://www.himalayahealthcare.co m/products/hairloss_cream.htm

Mam duży problem z włosami i skórą głowy. Już generalnie nie mam nadziei, że mi się polepszy, bo byłam u licznych lekarzy, przetestowałam setki leków i kosmetyków, i wszystko na nic. Teraz zależy mi jedynie na tym, żeby zatrzymać na głowie to, co pozostało Korzystam z tego kremu drugi tydzień. Oczywiście, nie widzę na razie żadnych zmian co do wypadania włosów, bo i tak u mnie wypadają mało - po prostu nie rosną.

Ale! Teraz błyszczą jak oszalałe Do tego - wreszcie - zniknął uporczywy łupież. Przestała swędzieć skóra głowy. Najważniejsze: miałam zmiany skórne, takie strupki na głowie. Byłam u dermatologa, leczyłam je hormonalnymi preparatami - nic. Po 2 tygodniach korzystania z tego kremu prawie już zniknęły

To jest najlepsza odżywka ze wszystkich, co kiedykolwiek miałam. Jedyny minus - na mojej małej ilości włosów każda odżywka robi jeszcze bardziej widoczne miejsca łysowate Ale maskuje to specjalnym pudrem i chodzę z tym kremem cały dzień, zmywam wieczorem i widzę, że włosy wyglądają lepiej, a skóra głowy jest już prawie zdrowa! Polecam
o kurcze a ja byłam w auchan
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 07:35   #840
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
dziękuję, chodziło mi o cos czym mogłabym zastąpić domestos i ze znanych tylko to wpadło mi w oko, poszukam
Spr jeszcze produkty Gold Drop - też są zielone a na pewno bardziej dostępne, niż Frosch
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 18:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.