Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 07:49   #3181
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja uzywałam tego kwasu z IsisPharmy, Glyco 12%, ale oprocz tego, że podrażnił, to nic nie zrobił, a miałam nadzieję, że choć trochę rozjaśni przebarwienia... a przez to podrażnienie mam wrażenie, że są one bardziej widoczne;(

już nie wiem, co robić z tą cerą, zastanawiam się poważniem nad kwasem migdalowym u kosmetyczki, zwlaszcza, że przez najblizszy tydzien nie bede musiala wychodzic z domu... co myslicie ?
ja miałam robiony kwas migdałowy u kosmetyczki (a właściwie oksybrazję plus kwas) - efekty były super, przez miesiąc bez nowych wyprysków, skóra ładna a przebarwienia znacznie rozjaśnione... ale niestety trzeba było pociagnąć temat i zrobić ze dwa czy trzy razy jeszcze, a kasy wtedy nie miałam za bardzo
ale serio widziałam efekty - łuszczyłam się po tym okrutnie hehehe juz na drugi dzień - ale potem mogłam chodzić spoko bez podkładu, dopóki nowe pryszczochy nie wyszły
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:54   #3182
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A może spróbuj jeszcze Acne Dermu-u? Tego kremu na trądzik i przebarwienia?
A glikol 12% ma za zadanie bardziej nawilżyć skórę i wygładzić, niż rozjaśniać przebarwienia potrądzikowe itp. Przynajmniej tak mi mówiła kosmetolog...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:57   #3183
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

sprobujcie kiedys mlekowego, moze nie dziala tak wyraznie jak migdalowy, ale systematycznie stosowany upieksza skore, rozjasnia, zmiekcza, nawilza ja od kilku tygodni myje sie od stop do glow ziajowymi plynami do higieny intymnej (tymi nowymi), sa rewelacyjne, skora juz zaczyna reagowac pozytywnie na kwasne pH. u mnie lepiej sie chyba sprawdza system - slabsze srodki ale stosowane czesto niz silnie, ale raz na jakis czas

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-do-ciala.html to tez moge polecic, kwasne pH bez, SLES. jak ktos nie lubi sie maziac balsamami, kupilam na wyprzedazy w Tesco za 3zl i zaluje, ze nie wzielam wiecej

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2011-06-17 o 07:58
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:48   #3184
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja miałam robiony kwas migdałowy u kosmetyczki (a właściwie oksybrazję plus kwas) - efekty były super, przez miesiąc bez nowych wyprysków, skóra ładna a przebarwienia znacznie rozjaśnione... ale niestety trzeba było pociagnąć temat i zrobić ze dwa czy trzy razy jeszcze, a kasy wtedy nie miałam za bardzo
ale serio widziałam efekty - łuszczyłam się po tym okrutnie hehehe juz na drugi dzień - ale potem mogłam chodzić spoko bez podkładu, dopóki nowe pryszczochy nie wyszły


a ile trwa etap takiego łuszczenia ? i czy na ten zabieg mozna przyjsc do kosmetyczki 'od reki', czy wymaga jakiegoś wczesniejszego przygotowania?

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-06-17 o 08:52
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:07   #3185
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html ja od października albo pod koniec września ruszę z tym
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:08   #3186
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a ile trwa etap takiego łuszczenia ? i czy na ten zabieg mozna przyjsc do kosmetyczki 'od reki', czy wymaga jakiegoś wczesniejszego przygotowania?
nie wymaga - nic nie trzeba robić
a łuszczenie trwa jakieś 3-4 dni... przynajmniej u mnie. wcześniej czytałam, że wylinka zaczyna się ok 2 dni po zabiegu - u mnie było już na maksa następnego dnia, i chyba dość szybko poszło
smarowałam alantanem plus, żeby trochę uporać się z łuszczeniem (tak mi pani kosmetyczka poradziła)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:12   #3187
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

to sie chyba skuszę ... chociaz boje się, ze bede wygladala jak frankenstein pare dni po zabiegu, a pewnie okaze sie, ze bede musiala isc do pracy :P
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 11:42   #3188
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mozna kupic samemu i zrobic w domu zabieg kwasem migdalowym
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 12:15   #3189
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
mozna kupic samemu i zrobic w domu zabieg kwasem migdalowym
można, ja kiedyś czytałam wnikliwie wątek, gdzie laski sobie mieszały kwasior z mazideł czy BU, już nie pamiętam, ale mimo wszystko trochę się bałam
teraz już, po tamtym razie może nie bałabym się tak, bo wiem, że to nie jest takie straszne... ale kiedyś jak sobie wyobraziłam, że mam sama walnąć kwas na gębę, a nie wiem jaka będzie moja reakcja... i czy dobrze zmieszam... to... brrrrrr
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 12:31   #3190
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja miałam gotowe preparaty - ale w moim przypadku zabiegi okazały się nieskuteczne
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:29   #3191
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
można, ja kiedyś czytałam wnikliwie wątek, gdzie laski sobie mieszały kwasior z mazideł czy BU, już nie pamiętam, ale mimo wszystko trochę się bałam
teraz już, po tamtym razie może nie bałabym się tak, bo wiem, że to nie jest takie straszne... ale kiedyś jak sobie wyobraziłam, że mam sama walnąć kwas na gębę, a nie wiem jaka będzie moja reakcja... i czy dobrze zmieszam... to... brrrrrr
ja kilka lat temu sama sobie zrobiłam taką serię zabiegów kwasem migdałowym w domu i byłam bardzo zadowolona. wszystkie przebarwienia mi zniknęły.
naprawdę polecam poczytanie wątku o domowych peelingach chemicznych. Kwotowo taka seria peelingów kosztowała mnie ok. 20-30 zł a efekt był taki jakbym robiła w gabinecie. Trzeba tylko dokładnie sie wczytać we wszystkie informacje na forum i w biochemicznych sklepach (mazidła, ZSK itp)
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 19:00   #3192
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
ja kilka lat temu sama sobie zrobiłam taką serię zabiegów kwasem migdałowym w domu i byłam bardzo zadowolona. wszystkie przebarwienia mi zniknęły.
naprawdę polecam poczytanie wątku o domowych peelingach chemicznych. Kwotowo taka seria peelingów kosztowała mnie ok. 20-30 zł a efekt był taki jakbym robiła w gabinecie. Trzeba tylko dokładnie sie wczytać we wszystkie informacje na forum i w biochemicznych sklepach (mazidła, ZSK itp)
myślę, że na jesieni się odważę zbełtać coś sama

whitejenny - ja tez potem kupowałam takie kwasiki w małych fiolkach, ale szczerze mówiąc wielkie G to dawało...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 20:34   #3193
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja miałam firmy natinuel czy cos takiego, a jakich ty uzywalas?
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 21:56   #3194
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze, nie pamiętam zupełnie... takie małe ampułki, kojarzy mi się, że w nazwie było glico-coś-tam? ale to bez sensu zupełnie, żeby kwas migdałowy nazywał się glico a może bio-coś-tam... nie przypomnę sobie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:34   #3195
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja się chętnie pobawię w robienie mikstur, tylko musiałabym sobie jakąś wagę i pipetę dość dokładną sprawić Albo przeczekać do października i skorzystać z uczelnianych;p A jak Wy odmierzacie w domu te składniki, kupiłyście sobie jakiś sprzęt?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 13:35   #3196
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nie, to byly gotowe produkty
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 13:53   #3197
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, jaką śliczną kobietę dzisiaj widziałam w metrze. Miała przepiękną, bardzo jasną skórę, wręcz mleczną z kapką różu. Po prostu fenomenalną
Miała jeszcze jaśniejszą skórę niż ta pani:
http://multiplefashiondisorder.files...-du-lac-03.jpg
Wyglądałam przy niej jak mulatka Gapiłam się na nią z rozdziawioną paszczą przez dobre 15 minut
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 13:58   #3198
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką śliczną kobietę dzisiaj widziałam w metrze. Miała przepiękną, bardzo jasną skórę, wręcz mleczną z kapką różu. Po prostu fenomenalną
Miała jeszcze jaśniejszą skórę niż ta pani:
http://multiplefashiondisorder.files...-du-lac-03.jpg
Wyglądałam przy niej jak mulatka Gapiłam się na nią z rozdziawioną paszczą przez dobre 15 minut

Musiala byc bardzo ladna. Tez chcialabym tak wygladac.

Ja jak sie budze rano i patrze w lustro to mam bardzo jasna cere a z czasem ona ciemnieje, nie wiem dlaczego i ogolnie mam taka brzydka szarawo - zolta cere
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:13   #3199
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja jestem łaciata. Twarz różowawa, szyja żółta, kark oliwkowy a ręce to miks tych kolorów I faktycznie - też tak mam, że po rano po przebudzeniu mam jaśniejszą cerę niż po południu.Dziwnie to brzmi, ale tak jest
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 14:21   #3200
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jestem łaciata. Twarz różowawa, szyja żółta, kark oliwkowy a ręce to miks tych kolorów I faktycznie - też tak mam, że po rano po przebudzeniu mam jaśniejszą cerę niż po południu.Dziwnie to brzmi, ale tak jest
Podobno jest tak dlatego ze inaczej krew krazy jak spimy. Tak slyszalam.
Ja najciemniejsze mam rece, czgeo ja nie probowalam zeby wygladaly jasniej..
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:40   #3201
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja polecam kwas migdałowy - stosuję raz w tyg tonik z 5% kwasem migdałowym i kwasem hialuronowym i muszę stwierdzić, że nigdy nie miałam tak łagodnego kwasu, nawet PHA jest dla mnie bardziej drażniący. no i nie ma takiego mocnego łuszczenia.
co do botoksu - ja planuję pierwszy, zapobiegawczy (bo nie mam zmarszczek mimicznych) zrobić za 2-3 lata (teraz mam 24), żeby zapobiec zmarszczkom mimicznym. i nie uważam tego za jakąś przesadę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:32   #3202
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja jestem łaciata. Twarz różowawa, szyja żółta, kark oliwkowy a ręce to miks tych kolorów I faktycznie - też tak mam, że po rano po przebudzeniu mam jaśniejszą cerę niż po południu.Dziwnie to brzmi, ale tak jest
Mam podobnie - i z kolorowością, i z ciemnieniem w ciągu dnia . I pozostało mi mieć nadzieję, że jak całkowicie opalenizna zejdzie (pozostałości po roku 2010), to koloryt będzie w miar równy... .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:22   #3203
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a do mnie dzisiaj TŻ: jaka ty blada, no biała jesteś!!!

A pojechaliśmy do "teściów" i dziadkowie byli i znowu komentarz: "blada taka, jakby z mleka wyszła".

jestem w 7 niebie.

ps. kiedy nowa illa bedzie?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:36   #3204
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też jestem kolorowa - dekolt biały, ręce złote i twarz różowa Też bym się chętnie pokwasiła, bo zwykłe, mocne peelingi mechaniczne w ogóle mnie nie rozjaśniają
Na zdjęciu z balu gimnazjalnego zobaczyłam, że jestem prawie najjaśniejsza w klasie. Wszystkie inne dziewczyny spalone, a ja, mimo że nie porcelanowa (niestety) wyglądałam bardzo jaśniutko Aż jestem w szoku. I cieszę się, bo dobrze dobrałam sobie odcień szminki, różowe usta ślicznie odbijały od jasnej cery
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:37   #3205
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a do mnie dzisiaj TŻ: jaka ty blada, no biała jesteś!!!

A pojechaliśmy do "teściów" i dziadkowie byli i znowu komentarz: "blada taka, jakby z mleka wyszła".

jestem w 7 niebie.

ps. kiedy nowa illa bedzie?
A masz jakieś specjalne metody na biel ?
Albo mi się wydaje albo po krótkich czasie (góra 2 tyg) uzywania filtrów 50 mnie rozjasniło lekko. I problemów jak narazie mniej.

Wypowie się ktoś na temat kwasów PHA, a skóry odwodnionej, bardziej lub mniej zaczerwienionej? Jakie efekty? I czy po odstawieniu nadal są? A może jednak lepiej używać kwasu migdałowego? No i nie wiem, czy jest to w ogóle dobry pomysł - stosowanie kwasów, jeśli mam 17 lat, szczególnie z dodatkiem kwasu hialuronowego. Niby sa dla każdego wieku, ale jak się to ma do rzeczywistości? Wiem - trochę dużo pytań na raz .
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar

Edytowane przez Moyraa
Czas edycji: 2011-06-18 o 17:55
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:43   #3206
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a ja zamówiłam sobie na Mazidłach kwas migdałowy .... mam nadzieję, że uzyskam alabastrową cerę

coraz bardziej kusi mnie też korund, jest taniutki, a efekty ponoć bardzo fajne
ale to może kiedyś:P
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:56   #3207
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a do mnie dzisiaj TŻ: jaka ty blada, no biała jesteś!!!

A pojechaliśmy do "teściów" i dziadkowie byli i znowu komentarz: "blada taka, jakby z mleka wyszła".

jestem w 7 niebie.

ps. kiedy nowa illa bedzie
?
Zdaje się debiutuje 25 czerwca... Tylko zastanawiam się jaka ona będzie. Po pierwszej fazie ekscytacji/ euforii mój zapał nieco ostygł a włączyło się logiczne myślenie... BB są kapryśne, u mnie na twarzy wyglądają dobrze tylko w chłodne dni, bo upał powoduje maskaryczne świecenie (gratuluję produdentom pomysłu wwalania w nie oleju parafinowego). Zastanawiam się czy się nie wstrzymać trochę i poczekać na opinie ludzi. Tym bardziej że wersja light podkładu nie powaliła mnie na kolana.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:14   #3208
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zdaje się debiutuje 25 czerwca... Tylko zastanawiam się jaka ona będzie. Po pierwszej fazie ekscytacji/ euforii mój zapał nieco ostygł a włączyło się logiczne myślenie... BB są kapryśne, u mnie na twarzy wyglądają dobrze tylko w chłodne dni, bo upał powoduje maskaryczne świecenie (gratuluję produdentom pomysłu wwalania w nie oleju parafinowego). Zastanawiam się czy się nie wstrzymać trochę i poczekać na opinie ludzi. Tym bardziej że wersja light podkładu nie powaliła mnie na kolana.
Mam podobnie, z jednej strony jestem podekscytowana, z drugiej obawiam się zupełnie nowej formuły i to BB...
Nie jest mi też teraz potrzebny jeszcze jeden podkład , mam RF jeszcze i Face fabric Chyba, że by wziąść jedno opakowanie w 2-3 osoby i podzielić , tak że kazda sobie przetestuje ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-06-18 o 18:15
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:32   #3209
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziś dostałam od Teściowej próbki filtra Pharmaceris, tego 50+, do twarzy.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:32   #3210
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Też myślałam o rozbiórce. Tym bardziej, że Illa ma to do siebie, że jest koszmarnie wydajna

Filtr pharmacerisa wspominam jako koszmar... Jak on bielił, a jak tłuścił:O
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-06-18 o 18:34
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.