Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 08:56   #1681
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah wracaj do zdrowia

A ja dałam jeszcze jedną szansę nagietkowej laverze.Tak mnie pozałatawiały te wszystkie kremy co kupiłam,że nie mam nic na dzień i najgorsze,że nie wiem co kupić,bo już się boję,że znowu będzie do dupy że znowu kasę wydam w błoto
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:00   #1682
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Korah wracaj do zdrowia

A ja dałam jeszcze jedną szansę nagietkowej laverze.Tak mnie pozałatawiały te wszystkie kremy co kupiłam,że nie mam nic na dzień i najgorsze,że nie wiem co kupić,bo już się boję,że znowu będzie do dupy że znowu kasę wydam w błoto
A jakiego kosmetyku potrzebujesz, do jakiego typy cery?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:13   #1683
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
A jakiego kosmetyku potrzebujesz, do jakiego typy cery?
Normalna-mieszana.

Lavera nagietek zapchała mnie.MG neroli też mnie zapchał.Lavera aloes to samo.Mam tylko w sumie oleje do pielęgnacji.A zreszta kremów tłuściochów to tylko na noc.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:37   #1684
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Normalna-mieszana.

Lavera nagietek zapchała mnie.MG neroli też mnie zapchał.Lavera aloes to samo.Mam tylko w sumie oleje do pielęgnacji.A zreszta kremów tłuściochów to tylko na noc.
Jeśli to te dwa:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rownowage.html
http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep...marancza).html
...to nie dziwota, że zapchały. Ten nagietkowy jest bogaty w potencjalne zapychacze na czele z olejem palmowym, aż dziwie sie że jest do cery mieszanej.
Natomiast ten Neroli (jeśli to ten?) to klasyczny przykład kremu ochronnego co uszkodzonej, suchej cery - z lanolina, woskiem pszczelim, masłem shea i kakaowym - to wszystko jest mocno okluzyjne i z wielkim potencjałem do zapychania
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:44   #1685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jeśli to te dwa:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rownowage.html
http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep...marancza).html
...to nie dziwota, że zapchały. Ten nagietkowy jest bogaty w potencjalne zapychacze na czele z olejem palmowym, aż dziwie sie że jest do cery mieszanej.
Natomiast ten Neroli (jeśli to ten?) to klasyczny przykład kremu ochronnego co uszkodzonej, suchej cery - z lanolina, woskiem pszczelim, masłem shea i kakaowym - to wszystko jest mocno okluzyjne i z wielkim potencjałem do zapychania
Tak to te-już po zakupie na składowym doszłam do takich samych wniosków

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Hey a możesz coś polecić do mojej cery lżejszego?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:09   #1686
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
[/COLOR]Hey a możesz coś polecić do mojej cery lżejszego?
Niestety nie ma za dużego rozenzania w kremach do twarzy, podoba mi sie np. sanoflore Emulsion Fraiche Anti - Imperfections, ale nie wiem czy on z kolei nie za lekki dla Ciebie.
Poszukaj czegoś w sklepach w zakładkach z cerą mieszana, wystrzegaj sie olejów palmowego, kokosowego, z migdłów, z oliwek, hydrogenizowanych olejów, maseł...
Jak coś znajdziesz to wrzuć i sie zobaczy
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:17   #1687
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Niestety nie ma za dużego rozenzania w kremach do twarzy, podoba mi sie np. sanoflore Emulsion Fraiche Anti - Imperfections, ale nie wiem czy on z kolei nie za lekki dla Ciebie.
Poszukaj czegoś w sklepach w zakładkach z cerą mieszana, wystrzegaj sie olejów palmowego, kokosowego, z migdłów, z oliwek, hydrogenizowanych olejów, maseł...
Jak coś znajdziesz to wrzuć i sie zobaczy
hehe tak znalazłam już ten nagietkowy i aloesowy chyba

Wolę już za lekki krem wtedy wspomogę się olejem.Dziękuje bardzo za pomoc.Jak coś znajdę to wrzucę.Zobaczę jeszcze ten Sanoflore
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 10:24   #1688
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Cześć Przepraszam, że się wcinam, obserwuję ten wątek już od dawna, ale nie miałam okazji się wypowiedzieć. Ja również uzylam ten maski i dostałam po niej takiej alergii, że trafiłam do lekarza. Nigdy nic wcześniej mnie nie uczuliło. Efektem maski była twarz jak po ostrym poparzeniu słonecznym i piekący ból
No to miałyśmy praktycznie takie same objawy - cos w tym musi być...
Ja wczoraj na noc nałożyłam sobie grubę warstwę kremu balm balm z olejkiem herbacianym i dzisiaj rano wyglądam juz jak człowiek, ale skórę mam jeszcze trochę nadwrażliwą.
Jpg1 chwali maskę aloesową, ale ja juz chyba podziękuję maseczkom alterry

Korah wracaj szybko do zdrowia czasami dopada mnie zapalenie zatok, które zwykle przerzuca się także na spojówki i uszy - współczuję Ci serdecznie, bo to ból straszny! Duuuużo zdrówka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:32   #1689
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny a wiecie gdzie można kupić kosmetyki sanoflore przez neta?bo u siebie to ja nie dostane nigdzie;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:44   #1690
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie gdzie można kupić kosmetyki sanoflore przez neta?bo u siebie to ja nie dostane nigdzie;/
np. tutaj
http://www.aptekaslonik.pl/advanced_...oflore&x=0&y=0
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:17   #1691
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na noc nałożyłam sobie grubę warstwę kremu balm balm z olejkiem herbacianym i dzisiaj rano wyglądam juz jak człowiek, ale skórę mam jeszcze trochę nadwrażliwą.
Jaką konsystencje ma ten krem? Tłuścioch czy raczej delikatny nawilżacz?

Jeszcze mam takie małe pytanko czy w tym składzie jest coś "Be"... Jest to zwykły apteczny balsam do ciała, który bardzo mi odpowiada i pociesza mnie fakt ze jest polecany także dzieciom ale wszystkiego w składzie sama rozszyfrować nie potrafię zatem proszę o poradę...

Skład: Aqua, Hexyldecyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Urea, Glycerin, Arachidyl Alkohol, Sorbitol, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Stearoxy Dimethicone, Allantoin, Lactic Acid, Polyacrylamide, Arachidyl Glucoside, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Methylparaben, Parfum (Fragrance) Buthylphenyl Methylpropional, Limonene

Nie bijcie. Wiem że do tego jest osobny wątek ale Was już troszke znam...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 13:39   #1692
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja właśnie tego zapachu nie cierpię (pisałam już o tym). Pachnie mi to jak tanie wino, z dolnej półki, za 5 złotych, co piją żule w parku.
Tak w ogóle kuruj te oczęta, kuruj.

A ja dzisiaj użyłam maseczki z glinki czerwonej i tak jak prosiłyście zdaję relacje. Jak robiłam maseczkę z glinki zielonej to tam pisało aby dać 2-3 łyżeczki wody. Dałam dwie i było za mało, więc dołożyłam jeszcze trzecią, tutaj od razu dałam trzy i to był błąd, wyszła zbyt wodnista. Maseczka łatwo się zmywa, ale nie widzę wielkich efektów, możliwe, że to wina tego, że dałam za dużo wody, dlatego dam jej jeszcze jedną szansę. W czasie gdy miałam zieloną na twarzy to czułam lekkie szczypanie. Nie było to jakieś straszne, ale odczuwalne, po zdjęciu cera była świetna, wcale nie czerwona. Kiedy tą glinkę miałam na sobie to nie czułam nic takiego. Zresztą ta glinka jest m.in. dla cery naczyniowej i może to dlaczego, a może znowu dlatego, że była za wodnista. Jak użyję jej jeszcze raz to uzupełnię wam tu informacje o niej.
Myślę, że to przez zbyt wodnistą konsystencję nie widziałaś większych efektów. Ostatnio robiłam maseczkę z glinki białej i też wyszła mi zbyt wodnista. Nie zobaczyłam wtedy efektów takich jak wcześniej Następnym razem dolewaj po odrobinie wody
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:51   #1693
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Oj, kuruj się Korah
Miałam kiedyś zapalenie spojówek od klimy - szkła kontaktowe+nie czyszczona klima w biurze = dwa tygodnie w okularach z antybiotykiem i oczkami jak królik
Co do warzyw, to mi się o uszy obiło, że to swojskie bakterie Escherichia coli, więc podstawowa higiena (dokładne mycie rąk i bardzo dokładne mycie warzyw) powinny wystarczyć. Warzywa można dodatkowo obierać ze skórki (ogór, marchewka) albo sparzać np. pomidory.Poza tym krajowe warzywa i owoce są już dostępne, a są "bezpieczne"
Trzymam kciuki za powodzenie w diecie - sama mam do zrzucenia co najmniej dyszkę, a zabrać się nie mogę do ułożenia diety .
Ja już 4 kilo jestem lżejsza, mialam schudnac tyle w miesiąc, ale poszlo w 2 tygodnie, bo jeszcze dużo spacerowalam ostatnio w tym upale, jeszcze mi zostalo 6 kg do zrzucenia, a wcale sie nie katuje, jem po prostu najzdrowiej jak to możliwe i unikam smażonego tluszczu, same chude rzeczy gotowane lub surowe, dużo przetworów mlecznych oczywista wszystko bez cukru, unikam potraw mącznych i zbożowych, tzn one są też ważne, ale jak najmniej, tak więc zachęcam bardzo.
Ja tez noszę soczewki od 10 lat, byle co mi oczy podraźnia, teraz zużywam ostatnie opakowanie i jazda do okulisty, żeby mi okulary przepisal, bo już z soczewkami jest coraz gorzej. Oczy mam przez nie mega wrazliwe. Slyszalam, że co kilka lat powinno się odstawić soczewki na minimum rok czasu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Korah wracaj do zdrowia

A ja dałam jeszcze jedną szansę nagietkowej laverze.Tak mnie pozałatawiały te wszystkie kremy co kupiłam,że nie mam nic na dzień i najgorsze,że nie wiem co kupić,bo już się boję,że znowu będzie do dupy że znowu kasę wydam w błoto
Powiem Ci, że Lavera ma ryzykowne te sklady pod wzgledem zapychania, większosć do cery suchej się nadaje.
Mnie ten kremik do cery wrażliwej Aubrey bardzo odpowiada, nie zapchal mnie, jest lekki i dobrze nawilżyl, a używam codziennie, tyle że on kompletnie sie nie nadaje pod makijaż.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Korah wracaj szybko do zdrowia czasami dopada mnie zapalenie zatok, które zwykle przerzuca się także na spojówki i uszy - współczuję Ci serdecznie, bo to ból straszny! Duuuużo zdrówka
No dokladnie mam to samo i taki szum w glowie. Dziękuję Wlasnie wrócilam od lekarki z kolejnym antybiotykiem i kroplami do nosa i jakimiś tabletkami na alergię. Stwierdzila, że mam powiklanie na węzlach i w uchu środkowym, że to poważne, troche sie przestraszylam, ale powiedziala, że to dobry antybiotyk, tyle że 60 zl kosztuje Nie mogę z recepty odczytać nazwy, po poludniu wykupię, ech

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jeszcze mam takie małe pytanko czy w tym składzie jest coś "Be"... Jest to zwykły apteczny balsam do ciała, który bardzo mi odpowiada i pociesza mnie fakt ze jest polecany także dzieciom ale wszystkiego w składzie sama rozszyfrować nie potrafię zatem proszę o poradę...

Skład: Aqua, Hexyldecyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Urea, Glycerin, Arachidyl Alkohol, Sorbitol, Behenyl Alcohol, Dimethicone, Stearoxy Dimethicone, Allantoin, Lactic Acid, Polyacrylamide, Arachidyl Glucoside, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Methylparaben, Parfum (Fragrance) Buthylphenyl Methylpropional, Limonene

Nie bijcie. Wiem że do tego jest osobny wątek ale Was już troszke znam...
Ma silikon, polyacrylamide, jeden paraben i perfumy, ale dalej w skladzie. Poza tym skladzik calkiem, calkiem, do ciala moze być. Zawiera dużo masla shea i mocznik.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-30 o 13:56
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:23   #1694
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja już 4 kilo jestem lżejsza, mialam schudnac tyle w miesiąc, ale poszlo w 2 tygodnie, bo jeszcze dużo spacerowalam ostatnio w tym upale, jeszcze mi zostalo 6 kg do zrzucenia, a wcale sie nie katuje, jem po prostu najzdrowiej jak to możliwe i unikam smażonego tluszczu, same chude rzeczy gotowane lub surowe, dużo przetworów mlecznych oczywista wszystko bez cukru, unikam potraw mącznych i zbożowych, tzn one są też ważne, ale jak najmniej, tak więc zachęcam bardzo.
Ja tez noszę soczewki od 10 lat, byle co mi oczy podraźnia, teraz zużywam ostatnie opakowanie i jazda do okulisty, żeby mi okulary przepisal, bo już z soczewkami jest coraz gorzej. Oczy mam przez nie mega wrazliwe. Slyszalam, że co kilka lat powinno się odstawić soczewki na minimum rok czasu
Ładnie Ci poszła waga w dół, gratuluję
Smażonego jem mało, bo dostałam w prezencie ślubnym grilla elektrycznego Warzywa i owoce pochłaniam w ilosciach ogromnych, bo lubię, podobnie jak różne mleczne i mlekopodobne Niestety uwielbiam też makarony, pieczywko i dobry ser do dobrego wina
I to niestety widać.. to i siedzący tryb pracy...
Na razie chodzę na fitness (dzięki gruponowi się w końcu zmobilizowałam) i od tygodnia próbuję rozpisać dietę - wiem, ze jeśli rozpiszę i zrobię odpowiednie zakupy, to zjem co powinnam - nie rozpiszę, zjem co się napatoczy - bułeczki, bagietki, seeeer...

Co do szkieł - noszę kontakty ponad dziesięć lat...ze dwanaście już będzie. Przerw nie robiłam, poza wspomnianym zapaleniem i jeszcze jedną infekcją spowodowaną muszką, która mi wpadła, problemów nie mam, a oczy raczej z tych wrażliwych. Może u Ciebie to kwestia soczewek albo nie dobranych kropli nawilżających albo płynu - na początku miałam zły płyn i uczulenie jak ta lala

A w temacie Doszły do mnie mydełka wygrane w konkursie Lawendowej Farmy - Czerwony Witrażyk i Mydło Kleopatry. Pierwsze wrażenie - całe biuro pachnie lawendą (oba mają dodany ten olejek), drugie wrażenie - są śliczne Jak dotrę do domu, spróbuję obfocić - te i wcześniejsze - a potem to już tylko testowanie zostanie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:30   #1695
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Melduję, że sprawa ze sklepem natualne-piękno rozwiązana. Mają mi wysłać jutro brakującą ilość peelingu. Nie ukrywam, że myślałam, że prześlą całe 50g w ramach rekompensaty, ale trudno.

Używam serii do cery tłustej z Aubrey Organics i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Sceptycznie byłam do tej marki nastawiona, a tu niespodzianka Na razie więcej nie będę pisać, poczekam aż skończę całą serie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:11   #1696
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie gdzie można kupić kosmetyki sanoflore przez neta?bo u siebie to ja nie dostane nigdzie;/
w aptekach ani w superpharmie nie ma?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:57   #1697
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Ja też tylko ten sklep znalazłam,ale nie ma w nim tego kremu co chcę
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
w aptekach ani w superpharmie nie ma?
U mnie w aptekach to nawet AAeco nie ma,a co dopiero sanoflore-ewnie jakbym spytała to by Panie powiedziały,że czegoś takiego nie maA sp u mnie nie ma.Dopiero jakbym do Szczecina pojechała.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:32   #1698
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar jeszcze raz dziękuję za polecenie tego różowego lotionu babydream przeciwko rozstępom - ja też zaczęłam go używac do całego ciała, zamiast balsamu i moim zdaniem to jeden z najlepszych balsamów jakich uzywałam!! Odrobinę ciężko go wsmarować, bo się trochę "ciągnie", ale super się wchłania, pięknie pachnie i skóra po nim mego delikatna i gładka!! Będę go kupować też dla siebie, bo chociaż na moje rozstępy nic juz nie pomoże to lotion bardzo mi służy!! Co najwyżej skutkiem ubocznym jego działania będzie brak nastepnych rozstępów i jędrniejsze ciało.... ale jakoś to zniosę

Dziewczyny, wklejałam ostatnio zdjęcia próbek podkładów naturalnych. Może to wina pory roku i temperatury, może wina tego, że od dawna nie uzywałam podkładów w płynie (głównie uzywałam podkładu "mineralnego" sypkiego revlona), ale wszystkie te podkłady były takie jakieś ciężkie dla mnie, oblepiające twarz i powodujące jej pocenie się... Postanowiłam zatem po raz kolejny sięgnąć w stronę minerałów pomimo moich 3 wcześniejszych i totalnych klap w tym przedmiocie. Ponieważ na wątku o kosmetykach naturalnych przewijał się temat podkładów lumiere to weszłam na wątek o tych minerałkach i zakupiłam na allegro próbki. Nastawiłam sie głównie na formułę VV, ale wzięłąm też 4 próbki cashmere (nie użyłam tej formuły).
I powiem Wam, że........ no jestem w szoku!!! Chyba nawet za pierwszym podejściem udało mi sie trafic kolory - light medium golden i light golden (oba w formule VV - oddzielnie położone z prawej strony zdjęcia). Obecnie mieszam je w proporcji 2 porcje LMG i 1 porcję LG i jest idealnie! Jak sie troche podsmażę to będę dawać więcj LM Golden i już. Bardzo dobrze sie z nimi czuję! Zobaczymy jak będzie po kilku dniach stosowania.
Wiem, że dla minerałów jest oddzielny wątek (tam chyba tez sie pochwalę sukcesem ) ale tutaj także pozwalam sobie wkleić zdjęcie próbeczek jako zwieńczenie moich poszukiwan podkładu bez chemii!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1114.jpg (204,7 KB, 32 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:47   #1699
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie gdzie można kupić kosmetyki sanoflore przez neta?bo u siebie to ja nie dostane nigdzie;/
Jaknamierzysz to daj znać - o ile dobrze pamiętam Sicilia ma ten krem i też na niego trochę poluję

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jaką konsystencje ma ten krem? Tłuścioch czy raczej delikatny nawilżacz?
Tłuścioch to delikatnie powiedziane ma konsystencję bardzo gęstej maści, rozpływa sie pod wpływem ciepła skóry i zostawia cudnie świecącą sie twarz na wiele godzin (przynajmniej u mnie). Pomimo to nie znalazłam nic lepszego na paskudztwa i podraznienia, nakładam go na noc, jednocześnie oszczędzając na energii, bo robię za małą latarnię morską

Korah - ale się załatwiłaś!!! No ale w końcu jak cos robić to z klasą Zdrowiej nam szybko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 16:59   #1700
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ha! ja tez lubie formule Cashmeere i najlepiej zebys jeszcze postemplowala wacikiem nasaczonym hydrolatem.

u mnie Sanoflore jest w sklepie z zywnoscia ekologiczna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:23   #1701
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ma silikon, polyacrylamide, jeden paraben i perfumy, ale dalej w skladzie. Poza tym skladzik calkiem, calkiem, do ciala moze być. Zawiera dużo masla shea i mocznik.
Dziękuje Może powinnam poszukać czegoś zdrowszego, latem potrzebuje nawilżenia dla własnego widzimisię, żeby skóra była gładka i pachniała a zimą zawsze mogę wrócić do tego jak nic lepszego się nie trafi.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tłuścioch to delikatnie powiedziane ma konsystencję bardzo gęstej maści, rozpływa sie pod wpływem ciepła skóry i zostawia cudnie świecącą sie twarz na wiele godzin (przynajmniej u mnie). Pomimo to nie znalazłam nic lepszego na paskudztwa i podraznienia, nakładam go na noc, jednocześnie oszczędzając na energii, bo robię za małą latarnię morską
Oj to nie dla mnie niestety. Ja teraz potrzebuje coś lekkiego na co dzień a w dodatku taniego.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:33   #1702
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jaknamierzysz to daj znać - o ile dobrze pamiętam Sicilia ma ten krem i też na niego trochę poluję


Hmm chyba dostanę go dopiero jak się wybiorę do Szczecina w superpharm

A co do lotionu to cieszę się,że się polubiliście

Ja jutro albo po dostanę tonik z african earth i strasznie ciekawa jego jestem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:42   #1703
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hmm chyba dostanę go dopiero jak się wybiorę do Szczecina w superpharm

A co do lotionu to cieszę się,że się polubiliście

Ja jutro albo po dostanę tonik z african earth i strasznie ciekawa jego jestem
(lotion)
A ja zamówiłam krem pod oczy african earth robiąc zamówienie na biolanderze widziałam tez tonik, ale mam kilka hydrolatów na stanie. Gdzie kupowałaś tonik AE?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:57   #1704
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też tylko ten sklep znalazłam,ale nie ma w nim tego kremu co chcę

U mnie w aptekach to nawet AAeco nie ma,a co dopiero sanoflore-ewnie jakbym spytała to by Panie powiedziały,że czegoś takiego nie maA sp u mnie nie ma.Dopiero jakbym do Szczecina pojechała.
A to przepraszam, myślałam, że z samego Szczecina jesteś
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wklejałam ostatnio zdjęcia próbek podkładów naturalnych. Może to wina pory roku i temperatury, może wina tego, że od dawna nie uzywałam podkładów w płynie (głównie uzywałam podkładu "mineralnego" sypkiego revlona), ale wszystkie te podkłady były takie jakieś ciężkie dla mnie, oblepiające twarz i powodujące jej pocenie się... Postanowiłam zatem po raz kolejny sięgnąć w stronę minerałów pomimo moich 3 wcześniejszych i totalnych klap w tym przedmiocie. Ponieważ na wątku o kosmetykach naturalnych przewijał się temat podkładów lumiere to weszłam na wątek o tych minerałkach i zakupiłam na allegro próbki. Nastawiłam sie głównie na formułę VV, ale wzięłąm też 4 próbki cashmere (nie użyłam tej formuły).
I powiem Wam, że........ no jestem w szoku!!! Chyba nawet za pierwszym podejściem udało mi sie trafic kolory - light medium golden i light golden (oba w formule VV - oddzielnie położone z prawej strony zdjęcia). Obecnie mieszam je w proporcji 2 porcje LMG i 1 porcję LG i jest idealnie! Jak sie troche podsmażę to będę dawać więcj LM Golden i już. Bardzo dobrze sie z nimi czuję! Zobaczymy jak będzie po kilku dniach stosowania.
Wiem, że dla minerałów jest oddzielny wątek (tam chyba tez sie pochwalę sukcesem ) ale tutaj także pozwalam sobie wkleić zdjęcie próbeczek jako zwieńczenie moich poszukiwan podkładu bez chemii!
Ja też jestem fanką Lumiere VV I te kolory mają takie naturalne w sumie, jakoś najbardziej mi podchodzą A mogłabyś zrobić zdjęcia na ręce tych kolorów co kupiłaś i wrzucić fotkę (albo mi przesłać)?
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-05-30 o 18:59
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:31   #1705
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też jestem fanką Lumiere VV I te kolory mają takie naturalne w sumie, jakoś najbardziej mi podchodzą A mogłabyś zrobić zdjęcia na ręce tych kolorów co kupiłaś i wrzucić fotkę (albo mi przesłać)?
Jasne! Tylko dzisiaj już brak światła dobrego, a przy sztucznym zakłamane kolory, więc jutro zrobie i prześle Ci
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:14   #1706
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
(lotion)
A ja zamówiłam krem pod oczy african earth robiąc zamówienie na biolanderze widziałam tez tonik, ale mam kilka hydrolatów na stanie. Gdzie kupowałaś tonik AE?
W biolanderze,bo chyba tylko u nich można te kosmetyki kupić.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A to przepraszam, myślałam, że z samego Szczecina jesteś

)?
Nic dziwnego,bo się świeci u mnie "Szczecin",ale już nieaktualne,a jakoś zmienić mi się nie chcę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:13   #1707
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Może kogoś zainteresuje informacja z ekodrogerii:
1. Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy promocję kosmetyków dla dzieci w dniach 1-4 czerwca 2011. Produkty dziecięce takich marek jak Essential Care, Born to Bio i Topfer będą dostępne z atrakcyjnym rabatem.
2. Warto też zaopatrzyć się w Olejek przeciw owadom jeśli planujemy wieczorne przebywanie w ogrodzie lub nad jeziorem.

Nie zaglądałam, bo ja osobiście zainteresowana nie jestem , ale wiem, że kilka młodych mam może być
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 12:49   #1708
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Może kogoś zainteresuje informacja z ekodrogerii:
1. Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy promocję kosmetyków dla dzieci w dniach 1-4 czerwca 2011. Produkty dziecięce takich marek jak Essential Care, Born to Bio i Topfer będą dostępne z atrakcyjnym rabatem.
2. Warto też zaopatrzyć się w Olejek przeciw owadom jeśli planujemy wieczorne przebywanie w ogrodzie lub nad jeziorem.

Nie zaglądałam, bo ja osobiście zainteresowana nie jestem , ale wiem, że kilka młodych mam może być

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:02   #1709
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
tak, własnie o Tobie Korah pomyslałam, jak dostałam info o promocji udanych łowów.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:03   #1710
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Link do promocji płyn micelarny+krem z AA Eco za 39,99 zł w doz. pl

Oczywiście wizaż mi zjada link: trzeba usunąć spację między doz a pl
http://www.doz. pl/apteka/p55474-Zes...plyn_micelarny
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:13
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.