Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 09:34   #661
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mi sie nail tek fudation + lakier + nail tek intensive trzyma doskonale caly tydzien chyba ze sie zabieram za szorowanie okien lub reczne pranie no to nie ma sily przeciez to tylko lakier... a tak pozatym wdaje mi sie ze nawet dziala stosuje go nie cale 2 tygodnie i pazurki sie nir rozdwajaja !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 11:56   #662
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez justynkaa
mi sie nail tek fudation + lakier + nail tek intensive trzyma doskonale caly tydzien chyba ze sie zabieram za szorowanie okien lub reczne pranie no to nie ma sily przeciez to tylko lakier... a tak pozatym wdaje mi sie ze nawet dziala stosuje go nie cale 2 tygodnie i pazurki sie nir rozdwajaja !!
Otóz to! Wczoraj zmyłam kilkanaście garnków, sprzątałam łazienkę i inne takie rpace domowe, dlatego mam nadzieje, ze to w tym tkwi przyczyna, a nie zas, ze mam suche paznokcie. Poki co zaobserwowalam, ze paznokcie narazie zaprzestaly sie rozdwajac! Poza tym takie zadziorki mialam na paznokciu na kciuku to foundation tak jakby je skleja, zasklepia . Wydaje mi sie także, ze moje pazurki jakby wybielaly, wyjasnialy, staly sie takie jednolite bardziej i chyba ciut grubsze . Juz sobie wyobrazam co bedzie z nimi zalozmy za jakies 2 miesiace
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 20:59   #663
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zaden lakier nie wytrzyma dlugotrwalego kontantu z woda i srodkami chemicznymi, u mnie pomimo zakladania rekawiczek do wszelkich mocno zracych srodkow.
Ryba, raczej na drobne zadziorki proponowalabym podpilowac troszke plytke, bo przy malych lakier sobie poradzi, ale po co maja sie mocno zadrzec i bolesnie oderwac sie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:48   #664
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Musze sie Wam pochwalic
Ostatnio umalowałam paznokcie na krwista czerwien Stawiedziłam, ze trzeba zaszalec jak juz takie pazury ladne uhodowałam
I wiece co? Wszyscy pytali czy to sztuczne paznokcie, a jak mowilam, ze moje to wnikliwie ogladali, bo nie chcieli wierzyć

To jest chyba najlepsza rekomendacja dla nail teka.

A pomijajac odzywke to ja zawsze miala ladna duza plytke, która chwala wszystkie moje kolezanka
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 10:30   #665
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Ash
Wszyscy pytali czy to sztuczne paznokcie, a jak mowilam, ze moje to wnikliwie ogladali, bo nie chcieli wierzyć

To jest chyba najlepsza rekomendacja dla nail teka.
U mnie jest tak samo I jakie to świetne uczucie, gdy mogę powiedzieć, że to moje naturalne paznokcie, a nie jakieś tam sztuczne tipsy
A jeszcze niedawno były takie marniutkie...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:09   #666
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
U mnie jest tak samo I jakie to świetne uczucie, gdy mogę powiedzieć, że to moje naturalne paznokcie, a nie jakieś tam sztuczne tipsy
A jeszcze niedawno były takie marniutkie...

Moje są narazie bardz krótkie, moze 2mm poza linie usmiechu - obcielam je zaraz przed tym jak zaczelam stosowac nail teka. Narazie mnie denerwują, bo nie lubie takich krotkich i patrze co dzien czy aby cos nie urosly
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:33   #667
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczny a ja mam znowu problem Paznokcie mam twarde i długie, a mimo to, strasznie mi pękają po bokach. I to nie pękają w miejscu, w którym już wystają poza, ale w miejscu, w którym jeszcze rosną-i nie idzie z tym nic zrobić, bo ani spiłować, ani obciąć Używam NT III i nic mi nie pomaga. Mam zarówno baze mleczną, jak i tą odżywke i dalej to samo. Czy też macie taki problem? Jak sobie z tym radzicie?
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 13:27   #668
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja mam straszne skorki, wysuszone tak, ze masakra, moglabym je zrdapac jak strupki, ale zrobilam tak z jedna skorka i tylko ranke sobie zrobilam. Mysle, ze to wynik nail teka
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:58   #669
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Rybko ja tez mam problem i z paznokciemi i ze skorkami. Stosuje Nail Teka i jest lepiejTzn bylo. Miałam juz ladne dlugasne pazurki i nagle niz tego ni z owego znow zaczely sie rozdwajac. Teraz stosuje rozne preparaty ktore je nawilza. Zobaczymy co z tego bedzie:|)
A na skorki polecam zwykly krem bambino-dla dzieciaczkow. Fajnie wygladza-ostatnio to odkryłamA zaznaczam, ze miałam tak poniszczone i suche skorki, ze nie moglam posmarowac dokladnie rak kremem, bo tak bolaly.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:14   #670
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Dziewczny a ja mam znowu problem Paznokcie mam twarde i długie, a mimo to, strasznie mi pękają po bokach. I to nie pękają w miejscu, w którym już wystają poza, ale w miejscu, w którym jeszcze rosną-i nie idzie z tym nic zrobić, bo ani spiłować, ani obciąć Używam NT III i nic mi nie pomaga. Mam zarówno baze mleczną, jak i tą odżywke i dalej to samo. Czy też macie taki problem? Jak sobie z tym radzicie?
Też tak czasem mam. Teraz jestem na NT II i teraz już mi nie pękają. Zauważyłam, że jak przestałam wycinac skórki, a tylko je zmiękczac i odsuwac, to mniej jest tych bocznych pęknięc.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:00   #671
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez naila
Też tak czasem mam. Teraz jestem na NT II i teraz już mi nie pękają. Zauważyłam, że jak przestałam wycinac skórki, a tylko je zmiękczac i odsuwac, to mniej jest tych bocznych pęknięc.
No moze faktycznie przyczyną są wycinane skórki, tylko dziwi mnie jedno,że dzieje się tak tylko na kciukach
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 20:47   #672
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja dziś kupuję cały zestawik
NT ITII i FII
Ciekawe co zdziała

Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:21   #673
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez catherinne24
No moze faktycznie przyczyną są wycinane skórki, tylko dziwi mnie jedno,że dzieje się tak tylko na kciukach
Pewnie taki urok Twoich kciukow, ze sa bardziej poddatne, tak jak ja nie moge zrozumiec, dlaczego paznokcie, jak urosna dluzsze, zaczynaja mi sie zawijac tylko na palcach wskazujacych
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:15   #674
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

mnie też korci ten zestaw II bo ostatnio stan moich paznokci coś sie pogorszył ale czekam na fundusze i wtedy zamawiam
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 09:44   #675
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja już zużyłam prawie pół buteleczki IT2 i nadal paznokcie mi się rozdwajają . co prawda są mocniejsze ale nadal się rozwarstwiają zaczęłam używać olejku cytrynowego ( tego z oriflame ) raz na tydzień po zmyciu nail teka. czekam na rezultaty. nadal...
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:27   #676
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No,czas wreszcie się wypowiedzieć.Założyłam ten wątek pełnna wiary w działanie Nail Teka,kupiłam wersję X-tra.Niestety po ponad pół roku stosowania i kolejnym długim okresie czekania na efekty z przykrością stwierdzam,że Nail Tek niestety mi nie pomógł
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:49   #677
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Burn-It-Up może powinnaś spróbować z Intensive Therapy II i Foundation II.
X-tra jest chyba do paznokc, którym inne odżywki NT nie pomogły, jest b. silny.
Ja używam zestawu IT & F od czwartku (dziś już 5 dzień) i widzę, że moje paznokcie się wzmocniły

Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:54   #678
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez bejbii
Burn-It-Up może powinnaś spróbować z Intensive Therapy II i Foundation II.
X-tra jest chyba do paznokc, którym inne odżywki NT nie pomogły, jest b. silny.
Ja używam zestawu IT & F od czwartku (dziś już 5 dzień) i widzę, że moje paznokcie się wzmocniły

Pozdrawiam
b.
Żadne inne odżywki mi nie pomogły i wątpie aby słabsze Nail Teki mi pomogły.Niestety moje pazurki są już stracone.Będąc u dermatologa usłyszałam,że one poprostu takie są z natury i nie wynika to raczej z jakichś chorób czy niedoborów-zawsze takie miałam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:10   #679
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

burn-it-up mni tez za bardzo nie pomogl NT. Na poczatku niby tak, ale pozniej znow zaczely sie rozdawajac. Teraz lykam silice, ale chyba przerzucam sie na H-panteton. Probowałas??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 09:54   #680
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ma.ko
burn-it-up mni tez za bardzo nie pomogl NT. Na poczatku niby tak, ale pozniej znow zaczely sie rozdawajac. Teraz lykam silice, ale chyba przerzucam sie na H-panteton. Probowałas??
Silicę łykałam przez prawie rok razem z H-pantetonem.Mi nic nie dało,mam nadzieję,że Tobie pomoże
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 10:13   #681
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ma.ko
burn-it-up mni tez za bardzo nie pomogl NT. Na poczatku niby tak, ale pozniej znow zaczely sie rozdawajac. Teraz lykam silice, ale chyba przerzucam sie na H-panteton. Probowałas??
używałam H-panteton na włosy (na paznokciach nie widziałam żadnych rezultatów). Koleżanka mojej koleżanki brała jakieś tabletki witaminowane dla kobiet w ciąży i właśnie to jej bardzo podziałało
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 08:15   #682
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Uzywam nail teka II juz miesiac, dlatego czuje sie zobowiazana podzielic sie z Wami zaobserwowanymi efektami. Paznokcie lewej dloni sa naprawde ok , twarde, grubsze - duzo grubsze, odczuwalnie i widocznie grubsze, zdrwosze - co widac, nie znaja problemu rozdwajania . Natomiats paznockie dloni prawe sa takze grubsze, zdrowsze, ale niestety jeszcze lubia sie rozdwoic, stad sa tez krotsze - bo ciagle trzeba ktorys przypilowac . Pozostaje mi chyba nic nie zmywac, nie sprzatac. Podsumuwujac - jest duzo lepiej, ale nie idealnie. Czekam kolejny miesiac na pozytywne zmiany

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2006-05-04 o 13:51
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 10:04   #683
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ryba, używaj do zmywania i sprzątania rękawiczek To naprawdę dużo zmienia. Mi na początku trudno było się przyzwyczaić, ale po paru tygodniach rękawiczki zupełnie mi już nie przeszkadzały i teraz (od kilku lat) nie wyobrażam sobie zmywania gołymi rękami. Paznokcie sa w leszym stanie, dłużej trzyma się lakier, a niepomalowane nie są takie matowe.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:47   #684
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Rada Midi jest naprawde dobra, choc ja musze poczuc pod palcami czy rzeczywiscie wszystko jest czysciutkie, a poza tym nawet jak zmywam w rekawiczkach, to naleje mi sie do srodka i tak czy tak przez caly czas mam dlonie w wodzie
Pyba, a co do Twojego nie do konca zadowolenia, zaczekaj jeszcze poltora miesiaca i wtedy zobaczysz co NT potrafi ja bylam zadowolona po 3m-cach, po po 2 zdarzalo sie jeszcze, ze cos sie obskubalo
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:22   #685
Martini:)
Raczkowanie
 
Avatar Martini:)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 496
GG do Martini:)
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Helloł przeczytałam prawie cały watek.. i kupiłam wiem, ze jestem niecierpliwa, ale stosuje 2 tygodnie i nie mam spektakularnych efektów zakupilam intensive therapy II, ze wzgledu na to ze pazurki mi sie przede wszystkim rozdwjaja... a dzisiaj wskazujacy na prawej łapce znowu mi sie zepsuł (rozdwoił) faktycznie są twardsze.. ale szczrez mowiac troszke sie rozczarowałam.. mam nadzieje, ze nie dlugo nie bede mogla tego potwierdzic...
Martini:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 12:09   #686
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez nika51
Stosowałam Nail TEk II. Codziennie aż do wyczerpania buteleczki. Potem zakupiłam następną i stosuję jako lakier podkładowy i nawierzchniowy raz na 4-5 dni.Mam mocniejsze paznokcie , nie rozdwajają się , nigdy wcześniej nie udało mi się "wychodować" takiej długości. Nie żałuję zakupu mimo niezbyt przystępnej ceny.Myślę , że warto zainwestować w N.T i mieć własne długie panokcie niż sztuczne tipsy.
Cala buteleczke.... Martini mysle, ze trzeba byc cierpliwym i sie nie zniechecac.
Motywacja jest duza - tyle pieniedzy wyadac na odzywki do paznokci - toż to muszą zadziałać.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:24   #687
gosia788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 4
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Prosiłabym o kontakt z arwenes. Chciałabym kupić odżywki do paznokci,ale też by się przydała porada.Ja mieszkam w Jaworznie w woj. ślaskim. Małgosia.Proszę o odpowiedź.]

Edytowane przez gosia788
Czas edycji: 2006-05-06 o 13:46
gosia788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:27   #688
Hera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
GG do Hera
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja mam straszne skorki, wysuszone tak, ze masakra, moglabym je zrdapac jak strupki, ale zrobilam tak z jedna skorka i tylko ranke sobie zrobilam. Mysle, ze to wynik nail teka
W instrukcji NailTeka wyczytałam, że używając go trzeba omijać z dala skórki oraz skórę, pewnie właśnie dlatego, że kosmicznie wysusza.

Używam NailTeka od lutego, pozytywne efekty widać było po dwóch tygodniach. W ciąży żel starczał mi na tydzień (wcześniej na trzy) i szukałam czegoś na podratowanie obskrobanych, krótkich ogryzków. Udało się, patent sprzedałam ostatnio mamie Mam nadzieję, że z jej zawsze krótkimi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami zrobi to samo, co z moimi. To pierwsza odżywka do paznokci, po której widzę różnicę, a próbowałam różnych sposobów.
Hera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:17   #689
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Miałam ogromną nadzieję,że nail tek uratuje moje rozdowjone paznokcie. Kupiłam intensive therapy II i niestety zero efektow, stosowałam i stosuję nadal zgodnie z instrukcją... tracę nadzieję ehhh...
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:32   #690
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez A.S.
Miałam ogromną nadzieję,że nail tek uratuje moje rozdowjone paznokcie. Kupiłam intensive therapy II i niestety zero efektow, stosowałam i stosuję nadal zgodnie z instrukcją... tracę nadzieję ehhh...
A dlugo juz uzywasz NT?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.