Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 10:47   #2581
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja do was dołączę pewnie dopiero po porodzie ja teraz taka pikna jestem! nawet się nie staram jakoś specjalnie, a gęba gładka... szkoda, że taka nie może zostać
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
można to powtórzyć (wielokrotnie

ale serio, ja zawsze mówię, że ciąża działa na organizm cudownie, odmładzająco i wypiękniająco - i tylko szkoda, że połóg zaraz niweczy ten efekt doszczętnie
To ja dziewczyny należę do grona kobiet, którym dzieci zabierają urodę w czasie ciąży. Od około tygodnia, może dwóch wyglądam strasznie! Przebarwienia (nie wychodze praktycznie wcale), syfki, włosy jakieś przyklapnięte, do tego wymęczone tym Castingiem. Brzusio wygląda jak w 8 miesiącu, na szczęście nie mam rozstępów. Oczy podpuchnięte, bo bardzo źle sypiam. Jednym słowem jestem wielka i brzydka
Nawet sąsiadka ostatnio stwierdziła, że widać po mamie, że będzie córka
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 12:20   #2582
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jesteś miszczem planowania
no wiesz...... jak Ci sie zacznie cera psuć i włosy lecieć to możesz zrobić powtórkę z obecnego stanu hormonalnego i znów cera będzie jak ta lala
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
można to powtórzyć (wielokrotnie

ale serio, ja zawsze mówię, że ciąża działa na organizm cudownie, odmładzająco i wypiękniająco - i tylko szkoda, że połóg zaraz niweczy ten efekt doszczętnie
dzięki za propozycję, ale parę miesięcy ładnej skóry i dobrego porostu włosów w zamian za 5 miesięcy rzygania jak kot i tragicznego samopoczucia, a potem sapania i zadyszki od choćby gadania w pozycji stojącej - to ja podziękuję na razie z pryszczami poradzę sobie alvą rhassoul, a z włosami odpowiednią wcierką i może nowym fryzem dla mojego księciunia i tak będę najpiękniejsza, a kto mnie będzie poza nim oglądał?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To ja dziewczyny należę do grona kobiet, którym dzieci zabierają urodę w czasie ciąży. Od około tygodnia, może dwóch wyglądam strasznie! Przebarwienia (nie wychodze praktycznie wcale), syfki, włosy jakieś przyklapnięte, do tego wymęczone tym Castingiem. Brzusio wygląda jak w 8 miesiącu, na szczęście nie mam rozstępów. Oczy podpuchnięte, bo bardzo źle sypiam. Jednym słowem jestem wielka i brzydka
Nawet sąsiadka ostatnio stwierdziła, że widać po mamie, że będzie córka
ech, czasami faktycznie jest odwrotnie. ale chyba lepiej się przemęczyć parę miesięcy niż mieć takie problemy non stop, nie? już niedługo
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:23   #2583
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

a tak poważnie dziewczyny może to przez pomidorki, ogóreczki i inne nowalijki? przecież to wszystko takie chemią napakowane, że aż dymi....... a ja też się na owocki i warzywka rzuciłam, bo wiosną człowieka strasznie ciągnie do świeżyzny.

Ekologiczne kupuje, a przynajmniej taka mam nadzieje

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To ja dziewczyny należę do grona kobiet, którym dzieci zabierają urodę w czasie ciąży. Od około tygodnia, może dwóch wyglądam strasznie! Przebarwienia (nie wychodze praktycznie wcale), syfki, włosy jakieś przyklapnięte, do tego wymęczone tym Castingiem. Brzusio wygląda jak w 8 miesiącu, na szczęście nie mam rozstępów. Oczy podpuchnięte, bo bardzo źle sypiam. Jednym słowem jestem wielka i brzydka
Nawet sąsiadka ostatnio stwierdziła, że widać po mamie, że będzie córka
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 13:30   #2584
bakbalbina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mam uczulenie na twardą wodę- wiem, wiem ładna masakra!
Też kupuję Caramance (z różą i aloesem) już od dłuższego czasu i moja skóra jest mi wdzięczna! Polecam dziewczyny!
__________________
na alergie nigdy nie pomogły mi tabletki, jedynie wyjazd na Arktykę!
bakbalbina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 15:57   #2585
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny skutecznie zniechecilyscie mnie do zakupu prasowanca bio detox
Jesli chodzi o puder ZAO to ja nie natknelam sie na zadna pozytywna opinie o nim z reszta nie na moje skolatane nerwy jest bawienie sie w dobor koloruJa przy najblizszej okazji skusze sie pewnie na puder z iherba maly zgrabny z lusterkiem i do tego transparenty
za zakupy. Ja po porazce z odzywka do wlosow Aubrey jakos nie zywilam sympatii do tej firmy wczoraj zdenkowalam tonik i jakos mi go dzis brakowalo do tego deo tez im calkiem dobry wyszedl takze chyba sie polubimy z Aubrey na dluzsza chwilke
Co Ty mówisz, złe opinie o Zao? O AO nie mam jeszcze zadnego zdania, używam dopiero ok 3 dni. Jeśli sie nie spisze to następne w kolejności do testów są kosmetyki Hauschka, później moze coś Young Care i Liz Earle

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
piękna ta Twoja toaletka
tak sobie myślę że u mnie nie zdałaby egzaminu...malując się prochami robię straszny bałagan wokół siebie...nie mogę mieć nawet na sobie wyjściowych ubrań...czy tylko ja jestm taką niezdarą ?

ponawiam pytanie o rozświetlacz w kamienu...czy ktoś natknął się na jakikolwiek?

chciałabym wypróbować filtr jmo...czy uda mi się kogoś namówić na małą próbeczkę?
Ja najwiekszy bajzel robiłam gdy używałam bambusa z BU. Podkład mi się nie osypuje, jedynie właśnie na pudry wykończeniowe muszę uważać. Chociaż z drugiej strony puder bialy, toaletka biała- nie będzie widać
A dlaczego koniecznie rozswietlacza w kamieniu szukasz? Chodzi o ten bałagan? Mi z rozświetlaczy odpowiada ten z Lily lolo, jednak trzeba go dość dużo nałożyć żeby był efekt

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wow ! bardzo miło to słyszeć

jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło...polecany przez Was puder spf funky fresh to ten http://www.ebay.pl/itm/FUNKY-FRESH-M...-/120743446038
? kupowałyście go może z tego linka? jeśli nie to skąd?
Jeśli ktoraś chciałaby kupic ten puder ale nie chce całego opakowania to ja chętnie wezmę na spółkę

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
bosz... Was na serio ciężko nadgonić po jednym dniu nawet

odpowiadając na Wasze pytania:
- żyworódka nieźle wybija pryszczydła, potwierdzam pomaga też na ból gardła - pijam jej sobie 2 x po 30 kropel dziennie i smaruję jak się coś pojawi (nie polecam dodawać do maseczek bo pysk czerwony na maksa, chociaż może przez alkohol); jedzie alkoholem a jużci

- pasta bez większych emocji na razie - opiszę, jak dłużej poużywam...

poza tym chyba mi hormony szaleją, albo coś zżeram nie tak, albo jakieś stresy mam bo wyskakują mi jakieś obrzydlistwa na szyi, dekolcie, plecach
a na twarzy, szczególnie na brodzie i linii brody mam mnóstwo zaskórników - no a zmian szalonych nie dokonałam w pielęgnacji
Haha też mnie ostatnio wysypuje także coraz więcej nas
Przez to popadłam w małą paranoję (a może to nerwica natręctw?) bo jak czuje że cos chce mi wyjść to co chwilę wyjmuję lusterko które zawsze noszę w torebce i kontroluję jak "sprawa wygląda".. Nie mogę się od tego powstrzymac, też tak macie?

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
To jakas epidemia, bo u mnie podobnie:/
W zeszlym tygodniu doszedl nowy tonik z kwasem glikolowym i aloesem. Na szczescie widze efekty
Co to za tonik? Daj jakis namiar
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-05-21 o 15:59
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:38   #2586
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to ja do was dołączę pewnie dopiero po porodzie ja teraz taka pikna jestem! nawet się nie staram jakoś specjalnie, a gęba gładka... szkoda, że taka nie może zostać
etam... bedzie dobrze a jak masz łądną bużkę to nic tego nie zmieni... nie tak jak ja ... mecze się jak niewiem co i ciągle coś nie tak ;/
pomijając oczywiście moja kondycję żąłosną... dziś wchodziłam z psem po schodach bo winda wysiadła i myslałam że płuca wypluje ;/... ale na lekkim jogingu jest ok - nie rozumiem tego ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:39   #2587
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Haha też mnie ostatnio wysypuje także coraz więcej nas
Przez to popadłam w małą paranoję (a może to nerwica natręctw?) bo jak czuje że cos chce mi wyjść to co chwilę wyjmuję lusterko które zawsze noszę w torebce i kontroluję jak "sprawa wygląda".. Nie mogę się od tego powstrzymac, też tak macie?


Cytat:
Co to za tonik? Daj jakis namiar
O TEN.

Tez chce taka toaletke Moze kiedys
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 19:16   #2588
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
tylko na ebayu można go kupić. Ja kupowałam i polecam, świetny sprzedawca/jednocześnie producent. Można poprosić o jakieś próbki innych kosmetyków (mają super bronzery i mocno kryjące korektory).

Pytałyście o filtr jakiego używam - emulsja matująca SPF 50 Vichy Capital Soleil. Skład - wiadomo ale działanie i własności użytkowe


Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A dlaczego koniecznie rozswietlacza w kamieniu szukasz? Chodzi o ten bałagan? Mi z rozświetlaczy odpowiada ten z Lily lolo, jednak trzeba go dość dużo nałożyć żeby był efekt
tak jakoś wolę w kamieniu...
miałam ten z ll...kiepściutki bo właśnie bardzo słabo widoczny...

w rossie linia plante system bio ma ceny na pa pa
przygarnęłam krem pod oczy za 20 zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-liftant.html

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-05-21 o 19:47
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:22   #2589
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
etam... bedzie dobrze a jak masz łądną bużkę to nic tego nie zmieni... nie tak jak ja ... mecze się jak niewiem co i ciągle coś nie tak ;/
pomijając oczywiście moja kondycję żąłosną... dziś wchodziłam z psem po schodach bo winda wysiadła i myslałam że płuca wypluje ;/... ale na lekkim jogingu jest ok - nie rozumiem tego ;/
mnie najbardziej śmieszy, że dostaję zadyszki, jak gadam na stojąco
ładną buźkę to ja mam teraz tymczasowo tylko... przed ciążą niestety tak lekko nie było ale muszę przyznać, że wśród naturalnych kosmetyków znalazłam naprawdę całkiem skuteczne killery pryszczy i przetłuszczu więc w razie wu wiem, do czego wrócić pewnie już baaaardzo niedługo
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:53   #2590
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
w rossie linia plante system bio ma ceny na pa pa
przygarnęłam krem pod oczy za 20 zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-liftant.html
Wiem Mama miala mi kupic wlasnie ten krem, ale juz nie bylo. W zastepstwie wziela Ave Eco Linea.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 05:41   #2591
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Promolcia - z physician's widziałaś pudry?
http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434
nie znam sie na tym przypadkiem mi w oko wpadł.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 08:36   #2592
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Promolcia - z physician's widziałaś pudry?
http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434
nie znam sie na tym przypadkiem mi w oko wpadł.
a patrzyłaś na skład? w ogóle te physiciany mają często składy nie ten tego... patrzyłam też na ich kremy bb i wszędzie silikony itp...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:06   #2593
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a patrzyłaś na skład? w ogóle te physiciany mają często składy nie ten tego... patrzyłam też na ich kremy bb i wszędzie silikony itp...
nie patrzyłam, bo tak jak pisalam tylko przypadkiem mi się rzucił puder w oko nie interesowałam się nim za bardzo......tą częśc zostawiłam dla Promolci

melduję, że wykończyłam ostatnio 2 szampony
zostało mi juz tylko 5 w użyciu i 2 w zapasie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:07   #2594
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Promolcia - z physician's widziałaś pudry?
http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434
nie znam sie na tym przypadkiem mi w oko wpadł.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a patrzyłaś na skład? w ogóle te physiciany mają często składy nie ten tego... patrzyłam też na ich kremy bb i wszędzie silikony itp...
oni maja takze serie z eco certem i ladnymi skladami http://www.iherb.com/search?kw=organic%20wear#p=1
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:23   #2595
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Właśnie używam próbki lekkiego kremu z płatków róży Dr Hauschki. Wszystko byłoby super gdyby nie ten zapach. Nienawidzę różanych kosmetyków Szkoda, bo pewnie skusiłabym się na pełne opakowanie...
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:58   #2596
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Promolcia - z physician's widziałaś pudry?
http://www.iherb.com/Physician-s-For...-oz-11-g/41434
nie znam sie na tym przypadkiem mi w oko wpadł.
Witam, pozwolicie, że się dołączę? Bardzo fajny wątek Sama od prawie dwóch lat jestem na naturalnych szamponach i odżywkach. Reszta kosmetyków to już różnie. Nie da się wszystkiego zastąpić.

Z PH mam taki różo-bronzer http://www.iherb.com/Physician-s-For...z-11-5-g/43178 i bardzo go lubię. Mogę smiało polecic też maskarę w zielonym płaskim opakowaniu. Jest świetna. Jest zresztą jej test na youtube. Tati - glamlifeguru porównuje ją z Diorem i wypada świetnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:23   #2597
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Witam, pozwolicie, że się dołączę? Bardzo fajny wątek Sama od prawie dwóch lat jestem na naturalnych szamponach i odżywkach. Reszta kosmetyków to już różnie. Nie da się wszystkiego zastąpić.
witamy, witamy
o! szampony i odzywki mówisz mój ulubiony temat
pochwal się swoją kolekcją naturalną, napisz jakie masz włosy i włosowych, kosmetycznych ulubieńców



cos mi nie dawało spokoju jak zamawiałam iherb.... teraz już wiem co!
kiedyś widziałam spray do włosów kręconych aubrey organics i nawet miałam na wl i nie zamówiłam, stara ciapa, bo o nim zapomniałam
normalnie chyba zaraz złożę następne zamówienie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:42   #2598
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
witamy, witamy
o! szampony i odzywki mówisz mój ulubiony temat
pochwal się swoją kolekcją naturalną, napisz jakie masz włosy i włosowych, kosmetycznych ulubieńców



cos mi nie dawało spokoju jak zamawiałam iherb.... teraz już wiem co!
kiedyś widziałam spray do włosów kręconych aubrey organics i nawet miałam na wl i nie zamówiłam, stara ciapa, bo o nim zapomniałam
normalnie chyba zaraz złożę następne zamówienie
Moje włosy to długa historia. Nie wiem czy komuś chciałoby się to czytać. Temat na epopeję. Nie farbuję, nie prostuję i bardzo rzadko suszę. A one w zamian są zawsze spuszone, sztywne, falowane. I do tego przetłuszczająca się skóra. Taka natura Używałam różnych firm: Kerastase, Joico, Alterna, Loreal, drogeryjne wszystko co było nowego. I nic. Aż któregoś dnia uczulił mnie Elseve i powiedziałam dość. Zaczęłam czytać, szukać, przyglądać się składom...
Przerobiłam już trochę organicznych szamponów.

Obecnie mój ulubiony szampon to Giovanni Smooth as silk i Avalon Organics, Biotin B-Complex Therapy Thickening Shampoo. Odżywki jeszcze szukam. Przy następnym zamówieniu skuszę się na Giovanni na pewno. Poza tym oleje: kokos, argan.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:00   #2599
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kusum - szukanie to najprzyjemniejsza część szamponowa
no ja tez trochę naturalnych szamponów przerobiłam ale wciąż mi mało
mnie ten z biotyną avalonu tez kusi od jakiegoś czasu, ale mam włosy skłonne od przetłuszczania i boję się, że ten szampon będzie to pogarszał. Masz jakies obserwacje w tej kwestii?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:24   #2600
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kusum - szukanie to najprzyjemniejsza część szamponowa
no ja tez trochę naturalnych szamponów przerobiłam ale wciąż mi mało
mnie ten z biotyną avalonu tez kusi od jakiegoś czasu, ale mam włosy skłonne od przetłuszczania i boję się, że ten szampon będzie to pogarszał. Masz jakies obserwacje w tej kwestii?
Tak się wetnę, że mi Avalon z biotyną obciążał lekko włosy Ale może u Ciebie będzie lepiej, Aniu
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:31   #2601
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Tak się wetnę, że mi Avalon z biotyną obciążał lekko włosy Ale może u Ciebie będzie lepiej, Aniu
dziękuję
no własnie ja tez podejrzewam, ze taki efekt bedzie u mnie
pamiętasz jeszcze lauressa? leży i czeka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:37   #2602
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kusum - szukanie to najprzyjemniejsza część szamponowa
no ja tez trochę naturalnych szamponów przerobiłam ale wciąż mi mało
mnie ten z biotyną avalonu tez kusi od jakiegoś czasu, ale mam włosy skłonne od przetłuszczania i boję się, że ten szampon będzie to pogarszał. Masz jakies obserwacje w tej kwestii?
to i moj ulubiony naturalny temat: wlosy
Wydaje mi sie, ze YR pokrzywowy mi przesusza wlosy
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:38   #2603
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kusum - szukanie to najprzyjemniejsza część szamponowa
no ja tez trochę naturalnych szamponów przerobiłam ale wciąż mi mało
mnie ten z biotyną avalonu tez kusi od jakiegoś czasu, ale mam włosy skłonne od przetłuszczania i boję się, że ten szampon będzie to pogarszał. Masz jakies obserwacje w tej kwestii?

Nic takiego nie zauważyłam. Tż tylko marudził, że musi częściej włosy myć po nim. Nie wiem czemu marudzi skoro ma ich tylko kilka mm? Ehh... faceci...
Ogólnie mam takie wrażenie, że po dłuższym czasie stosowania delikatnych szamponów skóra jednak się uspokoiła i nie muszę myć włosów codziennie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:08   #2604
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
to i moj ulubiony naturalny temat: wlosy
Wydaje mi sie, ze YR pokrzywowy mi przesusza wlosy
yr ma dość silny detergent, als, do tego jest mocno oczyszczający, więc bardzo możliwe.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nic takiego nie zauważyłam. Tż tylko marudził, że musi częściej włosy myć po nim. Nie wiem czemu marudzi skoro ma ich tylko kilka mm? Ehh... faceci...
Ogólnie mam takie wrażenie, że po dłuższym czasie stosowania delikatnych szamponów skóra jednak się uspokoiła i nie muszę myć włosów codziennie.
no własnie..... pewnie marudziłabym tak samo jak Twój tż
ja niestety nie doznałam dobrodziejstwa w postaci wolniejszego przetłuszczania po przejsciu na naturalne szampony a chciałabym bardzo.....
tak więc zazdroszczę!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 12:27   #2605
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie patrzyłam, bo tak jak pisalam tylko przypadkiem mi się rzucił puder w oko nie interesowałam się nim za bardzo......tą częśc zostawiłam dla Promolci

melduję, że wykończyłam ostatnio 2 szampony
zostało mi juz tylko 5 w użyciu i 2 w zapasie
no spoko, niech dziewczyna ma co do roboty

gratuluję schodzenia z zapasów! ja nie mam żadnych zapasów szamponowych, 2 w użyciu i to by było na tyle czekam na szamponowe kuszenie...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oni maja takze serie z eco certem i ladnymi skladami http://www.iherb.com/search?kw=organic%20wear#p=1
aaaaaaaaaaaaa, czyli wystarczy przesortować na organic i już problemu nie ma. jednak w ciąży to mózg się kurczy...
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
to i moj ulubiony naturalny temat: wlosy
Wydaje mi sie, ze YR pokrzywowy mi przesusza wlosy
tak jak Anulka ci napisała, jest to możliwe. ale jest to też szampon oczyszczający, więc mam nadzieję, że nie oczekujesz od niego cudów... po szamponie po prostu trzeba użyć odżywki i tyle
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no własnie..... pewnie marudziłabym tak samo jak Twój tż
ja niestety nie doznałam dobrodziejstwa w postaci wolniejszego przetłuszczania po przejsciu na naturalne szampony a chciałabym bardzo.....
tak więc zazdroszczę!
zajdź w ciążę, może akurat pomoże? ja teraz co drugi dzień myję
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:01   #2606
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Oczywiscie, ze uzywam odzywki chyba bede stosowac OMO do tego szamponu, bo ladnie oczyszcza skalp, tego mu nie moge zarzucic
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:06   #2607
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

zajdź w ciążę, może akurat pomoże? ja teraz co drugi dzień myję
eeeeeeeee..........
co drugi dzień to i teraz myję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:54   #2608
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eeeeeeeee..........
co drugi dzień to i teraz myję
i jeszcze narzekasz?????????? może jak byś zaszła, to wystarczyłoby co 4 dni... trzeba to zweryfikować! próbuj!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:59   #2609
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Pamiętacie, że jutro -40% w rossie? Na pielęgnację twarzy i makjaż
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 15:33   #2610
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pamiętacie, że jutro -40% w rossie? Na pielęgnację twarzy i makjaż
tak
chwalcie się co planujecie
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.