Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 11:18   #3631
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Adres był dobry, babka też sprawdzała, powiedziała, że to dpd zrobił psikus, fajnie, tylko, że ja już od 2 tyg ani paczki ani pieniędzy. Nie lubię takich sytuacji. Zażądałam wytłumaczenia ale nie odpisują.
Wiesz co, ja raz miałam taką sytuację, że kurier zadzwonił do mnie z pytaniem, jaki jest mój adres, bo na paczce nie jest napisane. Ja zdziwiona - jak to nie jest napisane, skoro w systemie MAC wprowadzony mam na stałe swój adres? Okazało się, że jeśli wprowadzasz adres w te okienka na stronie MAC, to numer lokalu/mieszkania (jeśli oczywiście Ciebie to dotyczy i nie mieszkasz w domu) drukuje się na tym ich formularzu naklejonym na paczkę jakoś na dole i wygląda to trochę tak, jakby była podana sama ulica i numer bloku, bez numeru mieszkania. Stąd telefon kuriera z pytaniem o adres.
Dlatego teraz już zmieniłam to i wpisałam wszystko w okienku "nr domu" - mam tam wpisane nr domu/nr lokalu, a okienko na numer mieszkania zostawiłam puste i teraz na paczce wszystko ładnie widać jedno po drugim. Może u Ciebie była też taka kwestia, tyle że trafił się bardziej olewczy kurier, któremu nie chciało się zadzwonić, tylko z marszu stwierdził, że ma podany zły adres, więc paczkę odsyła?

Ale współczuję cholernie, bo nie dość, że się naczekałaś, to teraz ani pieniędzy, ani MACowych dobroci nie ma
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:26   #3632
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja raz miałam taką sytuację, że kurier zadzwonił do mnie z pytaniem, jaki jest mój adres, bo na paczce nie jest napisane. Ja zdziwiona - jak to nie jest napisane, skoro w systemie MAC wprowadzony mam na stałe swój adres? Okazało się, że jeśli wprowadzasz adres w te okienka na stronie MAC, to numer lokalu/mieszkania (jeśli oczywiście Ciebie to dotyczy i nie mieszkasz w domu) drukuje się na tym ich formularzu naklejonym na paczkę jakoś na dole i wygląda to trochę tak, jakby była podana sama ulica i numer bloku, bez numeru mieszkania. Stąd telefon kuriera z pytaniem o adres.
Dlatego teraz już zmieniłam to i wpisałam wszystko w okienku "nr domu" - mam tam wpisane nr domu/nr lokalu, a okienko na numer mieszkania zostawiłam puste i teraz na paczce wszystko ładnie widać jedno po drugim. Może u Ciebie była też taka kwestia, tyle że trafił się bardziej olewczy kurier, któremu nie chciało się zadzwonić, tylko z marszu stwierdził, że ma podany zły adres, więc paczkę odsyła?

Ale współczuję cholernie, bo nie dość, że się naczekałaś, to teraz ani pieniędzy, ani MACowych dobroci nie ma
Mieszkam w małej miejscowości, w normalnym domu i to nie pierwsze zamówienie z Maca, więc to nie to. Szkoda, że w D. nie ma wszystkich kolekcji Maca, bo wtedy bym nawet na ich stronę nie wchodziła. Poza tym kurier DHL jest super a paczka dochodzi bez żadnych problemów na drugi dzień.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:28   #3633
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Adres był dobry, babka też sprawdzała, powiedziała, że to dpd zrobił psikus, fajnie, tylko, że ja już od 2 tyg ani paczki ani pieniędzy. Nie lubię takich sytuacji. Zażądałam wytłumaczenia ale nie odpisują.
Kurcze, ja czegoś w takim razie nei rozumiem - to dpd czytać nie umieją, czy jak? Poza tym to dla nich jakiś problem zeby dostarczyć potem własiciwe owa paczkę, skoro źle pojechała za pierwszym razem No fuszerka z ich strony.
A kiedy Ci Pani powiedziała o zwrocie kasy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:33   #3634
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Takie błędy każdy lubi

Chyba tak, ciekawe czemu tylko jeden do konturowania, a pozostałe 3 do rozświetlania
Dawno Delicatesa nie mialam a jak kupiłam to non stop używałam na przemian z tym drugim
Ja do tej pory używałam Inglota i Macowego Matte Bronze, ale teraz wróciłam do Delicatesa. Nawet go wzięłam ze sobą na weekend

To drugie duo do konturowania z Haute Dogs też mnie zastanawia, może chodzi o strobing na całego?
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie też nie bardzo Jedyne okołozłote rozświetlacze, jakie mam i uwielbiam, to Pearl MAC i Candlelight Kevyna Aucoina, ale one są bardziej leciutko szampańskie niż złote i do tego meeeega delikatne. W takim złotym ZŁOTYM wyglądałabym raczej dość groteskowo. Róże czynią mi mniejsze zło, ale też najlepszą opcją są neutralne - szampańskie, albo takie idące w srebro (Lightscapade).

No właśnie mi też ten Superb wpadł bardziej w oko Jeśli formuła jest fajna to jestem tym bardziej zainteresowana, jeśli wypuszczą go ponownie
Złoto-żółte odpadają zdecydowanie (a WoG wydaje mi się taki mega złoty na swatchach). Co do Mary Lou mam identyczne zdanie - nie rozumiem hype'u wokół tego rozświetlacza. Dla mnie to efekt złotej brokatowej bombki.
Superb jest super Powinni zrobić jakąś mniej złotą alternatywę dla WoG.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A byłabym zapomniała, miałam rację co do WOG w limitce - to bedzie kolekcja świąteczna Będzie sie nazywała Mac Enchanted Eve
Bedą jeszcze cienie, szminki - dla odmiany one nie w granatowych opakowaniach, ale fioletowo-fuksjowych
Poza tym standardowo zestawy przeróżne
No i paletki cieni - 3 rozne, tym razem podłużnem wygladam nieco przypominaja Naked Basic, z tym ze otwieranie w nich jest z innej strony - na pion.
Widziałam zdjęcie

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mieszkam w małej miejscowości, w normalnym domu i to nie pierwsze zamówienie z Maca, więc to nie to. Szkoda, że w D. nie ma wszystkich kolekcji Maca, bo wtedy bym nawet na ich stronę nie wchodziła. Poza tym kurier DHL jest super a paczka dochodzi bez żadnych problemów na drugi dzień.
Współczuję problemów z zamówieniem Mam nadzieję, że Mac wybrnie z klasą z tej sytuacji. Powinni Ci przysłać rekompensatę.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:39   #3635
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mieszkam w małej miejscowości, w normalnym domu i to nie pierwsze zamówienie z Maca, więc to nie to. Szkoda, że w D. nie ma wszystkich kolekcji Maca, bo wtedy bym nawet na ich stronę nie wchodziła. Poza tym kurier DHL jest super a paczka dochodzi bez żadnych problemów na drugi dzień.
Echh, no to tym bardziej chamstwo straszne Im się czasem nie chce dowozić wszystkich paczek w wyznaczonym dniu, więc zmyślają, że odbiorcy nie ma w domu, no ale żeby w ogóle zawrócić paczkę i jej nie dostarczyć to masakra...

Co do D. myślę dokładnie tak samo, też zdecydowanie wolę robić zakupy u nich
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:46   #3636
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Współczuję problemów z zamówieniem Mam nadzieję, że Mac wybrnie z klasą z tej sytuacji. Powinni Ci przysłać rekompensatę.
O zwrocie pieniędzy dowiedziałam się wczoraj, jak zadzwoniłam. Żadnych informacji ani nic. Nie liczę na żadną rekompensatę, bo nie mam szczęścia do takich rzeczy, a nawet nie raczą mi odpisać
Zadzwoniłam kolejny raz i znowu to samo, nic nie potrafią powiedzieć. Z takim lekceważeniem nie spotkałam się jeszcze w żadnym sklepie, nic już tam chyba nie zamówię.

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-08-13 o 12:00
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 12:44   #3637
tessa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Moimi ulubieńcami MAC są rozświetlacze ! jesłi szukacie idalnego rozświetlacza który stworzy wam efekt tafli wody na policzku to Mineralize skinfinish
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
tessa26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 13:09   #3638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez tessa26 Pokaż wiadomość
Moimi ulubieńcami MAC są rozświetlacze ! jesłi szukacie idalnego rozświetlacza który stworzy wam efekt tafli wody na policzku to Mineralize skinfinish
a co to, reklama jakas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 13:35   #3639
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Chyba tylko ekstaza...
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 16:00   #3640
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak zwrócona, sprawdzam śledzenie i ona w ogóle nie była w mojej okolicy, tylko w wawie. Na infolinii powiedziała, że pieniądze już wysłali, ciekawe ile będę czekać. Jak najlepiej się z nimi skontaktować? Na infolinii zupełnie nie poinformowana ta babka, nic nie umie powiedzieć a przez formularz nic nie odpisują..
Współczuję sytuacji. Sklep zrzuca winę na kuriera, kurier pewnie zrzucałby winę na sklep. Oby MAC stanął na wysokości zadania i pomyślał jednak o rekompensacie...

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie też nie bardzo Jedyne okołozłote rozświetlacze, jakie mam i uwielbiam, to Pearl MAC i Candlelight Kevyna Aucoina, ale one są bardziej leciutko szampańskie niż złote i do tego meeeega delikatne. W takim złotym ZŁOTYM wyglądałabym raczej dość groteskowo. Róże czynią mi mniejsze zło, ale też najlepszą opcją są neutralne - szampańskie, albo takie idące w srebro (Lightscapade).

No właśnie mi też ten Superb wpadł bardziej w oko Jeśli formuła jest fajna to jestem tym bardziej zainteresowana, jeśli wypuszczą go ponownie
Złoto-żółte odpadają zdecydowanie (a WoG wydaje mi się taki mega złoty na swatchach). Co do Mary Lou mam identyczne zdanie - nie rozumiem hype'u wokół tego rozświetlacza. Dla mnie to efekt złotej brokatowej bombki.
Ja polowałam na Superb na eBayu i All, bo oczywiście za późno się obudziłam z chciejstwem. Ale warto było i z tego, co pamiętam, nawet nie przepłaciłam.

Typowe żółtki też nie dla mnie, jakoś mi się z karnacją nie zgrywają. Jedyny taki złoty nie-szampan, który nie "razi" na mojej skórze, to benefitowy Watts Up. Ale on jest dość delikatny - a przynajmniej ja nie umiem z nim przesadzić (nakładam palcami).

Ostatnio nazbierało mi się kilka rozświetlaczowych chciejstw, jednak wstrzymuję się z zakupem, bo raz, że funduszy brak, a dwa, że postanowiłam sama sobie dać bana na rozświetlacze.

Zmieniając nieco temat - miałam dziś okazję pomacać Nippon i ostatecznie nie skusiłam się, bo stwierdziłam, że jednak nie do końca mi ona odpowiada. Velvet Teddy, którą też chciałam przetestować, nie udało mi się namierzyć.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 21:12   #3641
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A byłabym zapomniała, miałam rację co do WOG w limitce - to bedzie kolekcja świąteczna Będzie sie nazywała Mac Enchanted Eve
Bedą jeszcze cienie, szminki - dla odmiany one nie w granatowych opakowaniach, ale fioletowo-fuksjowych
Poza tym standardowo zestawy przeróżne
No i paletki cieni - 3 rozne, tym razem podłużnem wygladam nieco przypominaja Naked Basic, z tym ze otwieranie w nich jest z innej strony - na pion.
oo fuksjowe blink blink. Czekam na unikatowe kolorki
Masz jakiegoś linka?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-13, 21:25   #3642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oo fuksjowe blink blink. Czekam na unikatowe kolorki
Masz jakiegoś linka?
Tutaj ogolnego takiego http://cdn.specktra.net/a/ae/ae1b652...7432379_n.jpeg

i do szminki:
http://cdn.specktra.net/c/cb/cb73e41...3855521_n.jpeg

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A tak wogóle to wyzalic się chciałam - miala dzisiaj moje szminka dotrzeć, od rana miala status w doręczeniu i nie została doręczona mimo, ze cąły czas w domu ktoś był, wiec nikt nie dzwonił. O 20 wchodzę na śledznie i wk**** sie niebotycznie kiedy przeczytałam, ze o 18.53 próbowano doręczyć i nie było nikogo w domu. Noz kurde mol!!! Kłamca z tego lamera-dpd! - Nikt nei dzwonił, nikogo nie było z paczką, moj nr fona na paczce - mógł zadzwonic, a nie zrobil tego. Ponadto napisal na sledzeniu na stronie, ze nastepne doreczenie ustalono (sic!) na 17 ja pierniczę, z kim niby ustalił?! No naprawde, kłamca i lamer, jak rzadko. To chyba jakis nowy idiota, bo wczesniej problemów nie miałam z dpd, z kazdym sie dogadywałam, a było ich paru. Tz dzwonił do ciula, ale najpierw mial zajety, a potem nie odbierał, az wylaczyl fona. Extra pracują! Jutro składamy skargę na niego, nie ma tak, ze sobie mitomanię uprawia bezkranie i lamerstwo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-13 o 21:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 21:27   #3643
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9


te sety jakies takie miało świąteczne w tych dziwnych pudełkach ale szminki boskie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 21:33   #3644
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tutaj ogolnego takiego http://cdn.specktra.net/a/ae/ae1b652...7432379_n.jpeg

i do szminki:
http://cdn.specktra.net/c/cb/cb73e41...3855521_n.jpeg

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A tak wogóle to wyzalic się chciałam - miala dzisiaj moje szminka dotrzeć, od rana miala status w doręczeniu i nie została doręczona mimo, ze cąły czas w domu ktoś był, wiec nikt nie dzwonił. O 20 wchodzę na śledznie i wk**** sie niebotycznie kiedy przeczytałam, ze o 18.53 próbowano doręczyć i nie było nikogo w domu. Noz kurde mol!!! Kłamca z tego lamera-dpd! - Nikt nei dzwonił, nikogo nie było z paczką, moj nr fona na paczce - mógł zadzwonic, a nie zrobil tego. Ponadto napisal na sledzeniu na stronie, ze nastepne doreczenie ustalono (sic!) na 17 ja pierniczę, z kim niby ustalił?! No naprawde, kłamca i lamer, jak rzadko. To chyba jakis nowy idiota, bo wczesniej problemów nie miałam z dpd, z kazdym sie dogadywałam, a było ich paru. Tz dzwonił do ciula, ale najpierw mial zajety, a potem nie odbierał, az wylaczyl fona. Extra pracują! Jutro składamy skargę na niego, nie ma tak, ze sobie mitomanię uprawia bezkranie i lamerstwo
Cudne
Co za leniwy typ, normalnie ręce opadają, dobrze że to zgłosicie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 22:29   #3645
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

https://igcdn-photos-c-a.akamaihd.ne...23157383_n.jpg

__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 08:28   #3646
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tutaj ogolnego takiego http://cdn.specktra.net/a/ae/ae1b652...7432379_n.jpeg

i do szminki:
http://cdn.specktra.net/c/cb/cb73e41...3855521_n.jpeg

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A tak wogóle to wyzalic się chciałam - miala dzisiaj moje szminka dotrzeć, od rana miala status w doręczeniu i nie została doręczona mimo, ze cąły czas w domu ktoś był, wiec nikt nie dzwonił. O 20 wchodzę na śledznie i wk**** sie niebotycznie kiedy przeczytałam, ze o 18.53 próbowano doręczyć i nie było nikogo w domu. Noz kurde mol!!! Kłamca z tego lamera-dpd! - Nikt nei dzwonił, nikogo nie było z paczką, moj nr fona na paczce - mógł zadzwonic, a nie zrobil tego. Ponadto napisal na sledzeniu na stronie, ze nastepne doreczenie ustalono (sic!) na 17 ja pierniczę, z kim niby ustalił?! No naprawde, kłamca i lamer, jak rzadko. To chyba jakis nowy idiota, bo wczesniej problemów nie miałam z dpd, z kazdym sie dogadywałam, a było ich paru. Tz dzwonił do ciula, ale najpierw mial zajety, a potem nie odbierał, az wylaczyl fona. Extra pracują! Jutro składamy skargę na niego, nie ma tak, ze sobie mitomanię uprawia bezkranie i lamerstwo
Och

Tym kurierom to chyba słońce przygrzało Składajcie skargę koniecznie. Przy odbiorze sprawdź czy szminka jest cała, bo jak ją woził cały dzień w nagrzanym aucie, to może być różnie...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 08:36   #3647
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Och

Tym kurierom to chyba słońce przygrzało Składajcie skargę koniecznie. Przy odbiorze sprawdź czy szminka jest cała, bo jak ją woził cały dzień w nagrzanym aucie, to może być różnie...
Wiesz co, szlag juz mnie trafił. Dzwonił mazł rano do nich i oni go bronia! Rzekomo wg gps był na mojej ulicy. Jasne, mogl byc,a le do drzwi nie zadzwonił, pewno mu sie nei chciało gramolic na ostatnie pietro bez windy! Zas na zdanie, ze przeciez moj nr fona byl na paczce i tzreba było dzwonic, jak rzekomo nikogo nie było, to juz nic nie powiedzieli, ale skargi nie przyjeli no! Granda!
Tak czy siak, dzisiaj nie pzywiezie przesylki, bo ma wolne, jak chcemy to sami mozemy sie fatygować (tak tak) 30 km do magazynu dpd odebrac ja, a jak nie, to onw poniedziałek. Rece mi opadły i wsio. W takim razie w d*** mam paczke, niech sobie ja wsadzi gdzieś. Pewnbo i tak szminka do wywalenia będzie po całym dniu wozenia w rozgrzanym aucie! Ja rezygnuje. Szminke kupie w Dougu, albo jak będzie nowa dostawa stacjonarnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 08:57   #3648
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Daj spokój Cori, nie ma co się denerwować o takie rzeczy, szkoda nerwow i życia
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 09:21   #3649
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, szlag juz mnie trafił. Dzwonił mazł rano do nich i oni go bronia! Rzekomo wg gps był na mojej ulicy. Jasne, mogl byc,a le do drzwi nie zadzwonił, pewno mu sie nei chciało gramolic na ostatnie pietro bez windy! Zas na zdanie, ze przeciez moj nr fona byl na paczce i tzreba było dzwonic, jak rzekomo nikogo nie było, to juz nic nie powiedzieli, ale skargi nie przyjeli no! Granda!
Tak czy siak, dzisiaj nie pzywiezie przesylki, bo ma wolne, jak chcemy to sami mozemy sie fatygować (tak tak) 30 km do magazynu dpd odebrac ja, a jak nie, to onw poniedziałek. Rece mi opadły i wsio. W takim razie w d*** mam paczke, niech sobie ja wsadzi gdzieś. Pewnbo i tak szminka do wywalenia będzie po całym dniu wozenia w rozgrzanym aucie! Ja rezygnuje. Szminke kupie w Dougu, albo jak będzie nowa dostawa stacjonarnie.
No nie Z tym magazynem to jakiś żart... Też bym to olała już.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 09:30   #3650
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Daj spokój Cori, nie ma co się denerwować o takie rzeczy, szkoda nerwow i życia
Poniekąd tak, ale sorry, jak ja coś wykonuje, to wykonuje to SOLIDNIE,a nie na pół gwizdka. Nie cierpie takiego odwalania roboty. Jak ktoś nie chce, to niech sie zwolni i nie pracuje

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No nie Z tym magazynem to jakiś żart... Też bym to olała już.
Toteż po porannych perturbacjach zlałam, niech mnie cmokną w siedzenie. A poniedziałek niech sobie idiota przyjeżdza bezproduktywnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 09:40   #3651
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii, dlatego ja często powtarzam, że w Polsce generalnie nie ma "customer service". Za granicą w takim przypadku conajmniej usłyszałabyś zwykłe "przepraszam", ale tutaj sprzedający/ dostarczający towar idzie w zaparte i za wszelką cenę broni swych racji, z góry zakładając że KAŻDY klient jest roszczeniowy

Ja od jakiegoś czasu, jeśli tylko to możliwe zamawiam przez Pocztę Polską. Żadnych gaf, kulturalnie dzwonią, że mają paczkę, a w ostateczności zawsze mogę ją odebrać w oddalonym ode mnie 250 metrów urzędzie pocztowym.

A z kuriarami to jest po prostu loteria, też kilka paczek potraciłam tak jak Ty i uraz został....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 09:46   #3652
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


A tak wogóle to wyzalic się chciałam - miala dzisiaj moje szminka dotrzeć, od rana miala status w doręczeniu i nie została doręczona mimo, ze cąły czas w domu ktoś był, wiec nikt nie dzwonił. O 20 wchodzę na śledznie i wk**** sie niebotycznie kiedy przeczytałam, ze o 18.53 próbowano doręczyć i nie było nikogo w domu. Noz kurde mol!!! Kłamca z tego lamera-dpd! - Nikt nei dzwonił, nikogo nie było z paczką, moj nr fona na paczce - mógł zadzwonic, a nie zrobil tego. Ponadto napisal na sledzeniu na stronie, ze nastepne doreczenie ustalono (sic!) na 17 ja pierniczę, z kim niby ustalił?! No naprawde, kłamca i lamer, jak rzadko. To chyba jakis nowy idiota, bo wczesniej problemów nie miałam z dpd, z kazdym sie dogadywałam, a było ich paru. Tz dzwonił do ciula, ale najpierw mial zajety, a potem nie odbierał, az wylaczyl fona. Extra pracują! Jutro składamy skargę na niego, nie ma tak, ze sobie mitomanię uprawia bezkranie i lamerstwo

miałam dwie identyczne sytuacje z dpd z tym samym frajerem
odznaczył, że mnie nie zastał a paczka miała być do firmy, w ogóle nawet nie był, w miarę się zorientowałam i szybko zadzwoniłam na info, dostałam numer i zadzwoniłam do niego (pani na info powiedziała, ze rzekomo nie mają obowiązku dzwonić) no i dostarczył mi paczkę, tekstem już jadę, już jadę
a druga sytuacja była taka, że też czekałam na niego cały dzień, gdzie wiem, że tą okolicę obsługują do południa i bojąc się że znów nie przyjedzie a ja przez weekend zostanę bez moich MACzków też zadzwoniłam no i usłyszałam, że no gdzieś paczka musiała mu się zawieruszyć

raz też jeden koleś zostawił w firmie obok, dopiero babka się zorientowała i przyniosła mi paczkę

raz też wydzwaniał do mnie, że niby nie wziął ode mnie pobrania

ogólnie żal.pl jak to mówi młodzież ...

od tamtej pory kontroluje ich za każdym razem, dodam, że dużo paczek dostaje DHlem i tam nie miałam żadnego problemu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 09:59   #3653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
miałam dwie identyczne sytuacje z dpd z tym samym frajerem
odznaczył, że mnie nie zastał a paczka miała być do firmy, w ogóle nawet nie był, w miarę się zorientowałam i szybko zadzwoniłam na info, dostałam numer i zadzwoniłam do niego (pani na info powiedziała, ze rzekomo nie mają obowiązku dzwonić) no i dostarczył mi paczkę, tekstem już jadę, już jadę
a druga sytuacja była taka, że też czekałam na niego cały dzień, gdzie wiem, że tą okolicę obsługują do południa i bojąc się że znów nie przyjedzie a ja przez weekend zostanę bez moich MACzków też zadzwoniłam no i usłyszałam, że no gdzieś paczka musiała mu się zawieruszyć

raz też jeden koleś zostawił w firmie obok, dopiero babka się zorientowała i przyniosła mi paczkę

raz też wydzwaniał do mnie, że niby nie wziął ode mnie pobrania

ogólnie żal.pl jak to mówi młodzież ...

od tamtej pory kontroluje ich za każdym razem, dodam, że dużo paczek dostaje DHlem i tam nie miałam żadnego problemu
Kurcze, widze ze to jakas plaga ostatnimi czasy z tymi kurierami.
Ich tłumaczenia sa pokrętne i żałosne czasem. Ja naprawde rozumiem, ze Ci ludzie czasem nie wyrabiają, zwłaszcza w upały, ale kurcze czy od razu trzeba iść w zaparte i wymyślać historie z sufitu wzięte robiąc z adresata idiote? Przecież można kulturalnie zadzwonić i sie przyznać np ze dzisiaj si enie wyrobi etc, i umówić sie ewentualnie inaczej a nie tak za plecami wsio

Ja do tej pory nie miałam z DPD problemów, każdy poprzedni jaki był, zawsze dzwonił/pisał SMS przed dostarczeniem. Dhl i głos to samo. Ale ostatnio najwiecej skarg w sieci widze na DPD wlasnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:19   #3654
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, widze ze to jakas plaga ostatnimi czasy z tymi kurierami.
Ich tłumaczenia sa pokrętne i żałosne czasem. Ja naprawde rozumiem, ze Ci ludzie czasem nie wyrabiają, zwłaszcza w upały, ale kurcze czy od razu trzeba iść w zaparte i wymyślać historie z sufitu wzięte robiąc z adresata idiote? Przecież można kulturalnie zadzwonić i sie przyznać np ze dzisiaj si enie wyrobi etc, i umówić sie ewentualnie inaczej a nie tak za plecami wsio

Ja do tej pory nie miałam z DPD problemów, każdy poprzedni jaki był, zawsze dzwonił/pisał SMS przed dostarczeniem. Dhl i głos to samo. Ale ostatnio najwiecej skarg w sieci widze na DPD wlasnie.
DPD połączyło się z Siódemką niedawno (ze 2-3 miesiące temu?) i od tego czasu jest coraz gorzej ze standardem usług u nich...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:25   #3655
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
DPD połączyło się z Siódemką niedawno (ze 2-3 miesiące temu?) i od tego czasu jest coraz gorzej ze standardem usług u nich...
I wszystko jasne o siódemce słyszałam same niepochlebne opinie w sumie. Sama nigdy nie miałam z nimi do czynienia natomiast
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:57   #3656
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja miałam do czynienia z siódemką i to była katastrofa. Natomiast z DPD jest jeden kurier, bardzo miły, nie ma problemów. No oprócz tej jednej wpadki z MAC kiedy kurier do mnie zadzwonił abym wyszła przed budynek, bo on stoi na mojej ulicy. Wyszłam, nikogo nie ma, on się upiera, że jest,że stoi i czeka. No i w rozmowie wyszło, że ulica faktycznie ta sama, ale ja stoję we Wrocławiu a on w Poznaniu
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:29   #3657
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czytam Was i się usmiecham pod nosem - - trochę pracowałam dla service desku Dhla
Pamiętam jak była afera bo kurier wrzucił paczkę klientowi przez okno - to był domek jednorodzinny,nikogo w domu nie było chyba,okno otwarte...no to wrzucił.
Dobrze, że w środku były katalogi a nie np. kosmetyki z Maca,albo że w tym pokoju nie przebywało małe dziecko czy coś.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:53   #3658
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czytam Was i się usmiecham pod nosem - - trochę pracowałam dla service desku Dhla
Pamiętam jak była afera bo kurier wrzucił paczkę klientowi przez okno - to był domek jednorodzinny,nikogo w domu nie było chyba,okno otwarte...no to wrzucił.
Dobrze, że w środku były katalogi a nie np. kosmetyki z Maca,albo że w tym pokoju nie przebywało małe dziecko czy coś.

padłam i nie mogę wstać ... tyłka mu się nie chciało ruszać dwa razy no to wrzucił
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 12:31   #3659
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Odrywając się od tematu kurierów, co by sobie nie psuć humoru na weekend

Byłam wczoraj w Macu i testowałam Stone. Macówka stwierdziła, że wyglądam w niej dobrze, jednak czułam się w niej dziwnie - jakbym umarła W ogóle to ciężko mi było ją dobrze nałożyć na usta, naturalny kolor bardzo przebijał. Dopiero z konturówką jako tako się udało.

Co myślicie o mineralnych błyszczykach?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 12:49   #3660
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czytam Was i się usmiecham pod nosem - - trochę pracowałam dla service desku Dhla
Pamiętam jak była afera bo kurier wrzucił paczkę klientowi przez okno - to był domek jednorodzinny,nikogo w domu nie było chyba,okno otwarte...no to wrzucił.
Dobrze, że w środku były katalogi a nie np. kosmetyki z Maca,albo że w tym pokoju nie przebywało małe dziecko czy coś.


---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Odrywając się od tematu kurierów, co by sobie nie psuć humoru na weekend

Byłam wczoraj w Macu i testowałam Stone. Macówka stwierdziła, że wyglądam w niej dobrze, jednak czułam się w niej dziwnie - jakbym umarła W ogóle to ciężko mi było ją dobrze nałożyć na usta, naturalny kolor bardzo przebijał. Dopiero z konturówką jako tako się udało.

Co myślicie o mineralnych błyszczykach?
Ja Stone capnelam, bo spodobała mi sie i macowka tez mówiła ze pasuje. Ale nie mam z nia problemów podczas nakładania. Jako mat swietnie kryje Zawsze możesz na usta trochę korektora mineralnego rozrpwadzic przed pomadka
Jak ostatnio byłam i pytałam o dostępność szminek, to większości ponoć juz sold out, bo dostały każdego koloru ponoć 3-4 sztuki

Ja nie lubie ani mineralnych szminek ani blyszczoli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.