Podkłady i tego typu sprawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-22, 21:09   #1
Blacki
Raczkowanie
 
Avatar Blacki
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 118

Podkłady i tego typu sprawy


Używam podkładu Lorea'l Cashmere Perfect.W reklamie modelki miały piękną,gładką skórę po zastosowaniu pudru.Ja po użyciu mam praktycznie lekko pokryta pudrem twarz i mało pokryte zmiany skórne.Co mam stosować pod Cashmera żeby na twarzy wyglądał ładnie i naturalnie???Proszę pomóżcie...Chciałabym żeby mój makijaż wyglądał tak jak ten na fotce.Jak tego dokonać???

Edytowane przez Blacki
Czas edycji: 2006-08-07 o 10:53
Blacki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 01:08   #2
ewciunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 5
Re: Podkłady i tego typu sprawy

Cóż, ja nie lubię L'oeral'a. Faktycznie jakoś tak go mało na tej skórze i jest bardzo pudrowy, jak za dużo nałożysz, to masz "maskę". Spróbuj jakiś fajny krem pod spód, wtedy podkład ładniej się rozprowadz, no i skóra pod spodem jest ładniejsza. Tylko pamiętaj, zanim nałożysz podkład poczekaj aż krem się wchłonie. Ja w tym czasie myję zęby Polecam wszystkie kremy apteczne, przy długotrwałym stosowaniu czynią cuda. Najbardziej lubię La Roche'a. Dostępne w każdej aptece. Na wielkie wyjście proponuję zaś krem rozświetlający z kompleksem nawilżającym z serii Barwy Słońca firmy Barwa. Zawiera rozświetlające drobinki złota. Super baza pod podkład. Jest niedrogi - 50 ml/12,50zł.
ewciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 11:11   #3
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: Podkłady i tego typu sprawy

kochana Blacki, ja tylko wpadlam zeby cie pocieszyc, ze ta pani z fotki tez chcialaby MIEC taka cere jak na fotce nie daj sie
M
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-23, 11:33   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Podkłady i tego typu sprawy

Nie przejmowałabym się fotką - pracuje nad tym sztab fachowców, którzy wiele godzin precyzyjnie tuszują wszelkie niedoskonałości zadna z nas nie osiągnie takiego efektu bo to niemożliwe!

Ja nie lubię podkładu Cashmere Perfect i mam zal do Loreala, który jak dotąd miał naprawdę dobre podkłady - wycofano świetny Air Wear i wprowadzono w moim mniemaniu coś gorszego. Faktycznie, dobrze nawilżający krem to podstawa (nie używaj matujących). Możesz skorzystać z bazy pod podkład również. Podkład nakładaj cienką warstwą, a wszelkie niedoskonałości zatuszuj korektorem - będzie to wyglądało o wiele lepiej niż grube warstwy podkładu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.