Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 12:21   #3391
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jeśli pay pal pobrał środki ggdzieś muszą być- napisz do edm w tej sprawie, trzeba to wyjaśnić. Może być to spowodowane brakiem flat topa, ale powinni o tym napisać!
Jednak zle spojrzalam. Za duzo juz tych zmaowien i maili Na paypalu nie mam zaznaczonej platnosci (nie wiem, jakim cudem wczesniej ja tam widzialam), za to mam maila z EDM, ze dokonalam zakupu. Ja juz nic nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też kiedyś przez tydzień miałam status pending. Okazało się, że nie potrafili powiązać płatności PayPal z zamówieniem (nie wiem czemu, bo zawsze wszystko robię tak samo). Przesłałam im mailem numer transakcji PayPal i za godzinę dostałam mail z podziękowaniami a status zmienił się na shipped. W każdym razie pisz do nich.
A moze u mnie nie potrafia powiazac tego, ze dokonalam zakupu, tylko jak sie okazuje - nie zaplacilam
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:24   #3392
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Jednak zle spojrzalam. Za duzo juz tych zmaowien i maili Na paypalu nie mam zaznaczonej platnosci (nie wiem, jakim cudem wczesniej ja tam widzialam), za to mam maila z EDM, ze dokonalam zakupu. Ja juz nic nie rozumiem
Jakiej treści jest ten mail?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:34   #3393
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może spróbuj do nich napisać opisując wszystko tak jak teraz tutaj i poprosić o zwrot gotówki, bo nie jesteś zainteresowana kolejnymi zakupami u nich.
Pomyłka, płaciłam ok. 37$, nie 33$, właśnie sprawdziłam. Będę musiała dopłacić 5 dolców. O zwrocie gotówki nie ma co marzyć. Problem w tym, że nawet gdybym teraz chciała wziąć chociaż ze dwa LH kabuki w Blusche, to nie będę miała pędzli do korektora. Gdybym wcześniej wiedziała, że tak wyjdzie z EDM, to wzięłabym sobie z Conservatorie. A tak lipa. Trzeba będzie kombinować.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:34   #3394
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jakiej treści jest ten mail?
Your Order Confirmation Thank you for shopping with us. Your order information follows.

Purchase Order


Order Information Order Number: 1837076 Order Date: Sunday, 25 January 2009 Order Status: Pending

Customer Information

Bill to
Company:
Full name : ...
Address : ...
City : ...
State/Region : -
Zip : ...
Country : POL
Phone : ...
Fax :
Email : ...
Ship to

Company:
Full name : ...
Address : ...
City : ...
State/Region : -
Zip : ...
Country : POL
Phone : ...
Fax :

Order Items Qty Name SKU Price Total
1 Free Sample Makeup Kit Cool-Fair Medium 1intens
(Intensive) 1 Beige-Fairly Light 1g intens
(Intensive) 1 Beige-Light Medium 1g mat
(Matte) 1 Weekend Getaway Sample 1 Multi-Tasking Concealer sample 1 Total kit items: < td style='float: right; font-size: 9px;'>5/5 627 $0.00 $0.00 1 New Flat Top Brush 69820 $10.00 $10.00 Subtotal : $10.00 Coupon Discount: - $0.90 Shipping : $5.40 Tax Total : $0.00
Total:
$14.50

Customer Note:

Payment Information PayPal
Shipping Information USPS (First Class Mail International Package)

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-30 o 12:36
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:39   #3395
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pending oznacza że zamówinie zostało złożone i czeka na opłacenie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 12:58   #3396
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pending oznacza że zamówinie zostało złożone i czeka na opłacenie.
Echhh... to brzydko mowiac, niech sie wala. I tak tego pedzla nie ma, a mama probkami to zostanie zasypana z innych firm. Da sie je jakos skasowac, czy musze do nich napisac?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 13:08   #3397
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Echhh... to brzydko mowiac, niech sie wala. I tak tego pedzla nie ma, a mama probkami to zostanie zasypana z innych firm. Da sie je jakos skasowac, czy musze do nich napisac?
po prostu zostało niezapłacone, dlatego nie wysłali.
Jak nie napiszesz nic się nie stanie, zginie w odchlani niezrealizwanych zamówień, ale lepiej to wyjaśnić.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 14:07   #3398
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Twój mail oznacza że złożyłaś zamówienie, ale za nie nie zapłaciłaś.

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Echhh... to brzydko mowiac, niech sie wala. I tak tego pedzla nie ma, a mama probkami to zostanie zasypana z innych firm. Da sie je jakos skasowac, czy musze do nich napisac?
Jeżeli nie jesteś zainteresowana już tym zamówieniem, to lepiej napisz do nich prośbę o jego anulowanie. Nie musisz tego robić, ale tak chyba będzie miło.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:16   #3399
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

zamieszczam swatche moich cieni edm
nie ma tylko black eyelinera, w sumie nie wiem czemu gdzieś się zapodział.

starry eyed i in the garden to moi faworyci. Chamomille jest bardzo słodki- wygląda jak pyłek kwiatowy. Lubie też wild flowers.
Wydaje mi się, że cienie mineralne oferują znacznie szersza i niebanalną paletę barw w porównaniu do klasycznej kolorówki. A jak mi przyjdą cudeńka z pure luxe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie1.jpg (80,2 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (64,5 KB, 137 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:20   #3400
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Twój mail oznacza że złożyłaś zamówienie, ale za nie nie zapłaciłaś.



Jeżeli nie jesteś zainteresowana już tym zamówieniem, to lepiej napisz do nich prośbę o jego anulowanie. Nie musisz tego robić, ale tak chyba będzie miło.
Nie, no jasne, ze napisze. Chodzilo mi o to, czy jest mozliwosc wcisniecia czegos w stylu guziczka z koszem na smieci kasujacego niezaplacone zamowienie, czy trzeba wysylac maila

A naprawde bylam przekonana, ze zaplacilam. Nie wiem jakim cudem moglam widziec na stronie paypala wykonany przelew, skoro go tam nie bylo
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:26   #3401
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dobra robota Rozi Jednak takie swatche bardzo ułatwiają wybór. Sleigh Ride jest świetny!



EDM w końcu mi odpisało, zaproponowali mi darmowy cień i pędzel w zamian za te 3 gratisy których nie dostałam. Napisałam im co chcę i cisza. Ciekawe czy mi przyślą
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 14:29   #3402
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zamieszczam swatche moich cieni edm
nie ma tylko black eyelinera, w sumie nie wiem czemu gdzieś się zapodział.

starry eyed i in the garden to moi faworyci. Chamomille jest bardzo słodki- wygląda jak pyłek kwiatowy. Lubie też wild flowers.
Wydaje mi się, że cienie mineralne oferują znacznie szersza i niebanalną paletę barw w porównaniu do klasycznej kolorówki. A jak mi przyjdą cudeńka z pure luxe...
A mi się podobają z Twoich swatchy autumn afternoon, hot chocolate, oasis i mistle toe, a mam tylko casual friday (który też lubię).
Czy hot chocolate to taki waniliowy kolor?

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie, no jasne, ze napisze. Chodzilo mi o to, czy jest mozliwosc wcisniecia czegos w stylu guziczka z koszem na smieci kasujacego niezaplacone zamowienie, czy trzeba wysylac maila
No tak niestety nie ma.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:32   #3403
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dobra robota Rozi Jednak takie swatche bardzo ułatwiają wybór. Sleigh Ride jest świetny!
EDM w końcu mi odpisało, zaproponowali mi darmowy cień i pędzel w zamian za te 3 gratisy których nie dostałam. Napisałam im co chcę i cisza. Ciekawe czy mi przyślą

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A mi się podobają z Twoich swatchy autumn afternoon, hot chocolate, oasis i mistle toe, a mam tylko casual friday (który też lubię).
Czy hot chocolate to taki waniliowy kolor?
No tak niestety nie ma.
hot chocolate ma kolor kolor cipłej wanilii z odrobiną cynamonu.
oasis jest cudownie złoty i zostawiam go na wielkie okazje. Mistle toe królował w czasie świąt.
właściwie to wszytskie te cienie uwielbiam

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:36
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:38   #3404
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tez mi sie spodobal Sleigh Ride na zdjeciu Rozwielitki Dumalam nad Rare Silk ale po tym zdjeciu juz wiem, ze nie bedzie mi potrzebny.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:41   #3405
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez mi sie spodobal Sleigh Ride na zdjeciu Rozwielitki Dumalam nad Rare Silk ale po tym zdjeciu juz wiem, ze nie bedzie mi potrzebny.
rare silk jest właściwie szarym podkładem. Lubię matowe beżowe oko i używam go zazwyczaj z wild flowers albo coffee cup (róż)- kiedy wszytsko ma być bardzo naturalnie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:51   #3406
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zamieszczam swatche moich cieni edm
nie ma tylko black eyelinera, w sumie nie wiem czemu gdzieś się zapodział.

starry eyed i in the garden to moi faworyci. Chamomille jest bardzo słodki- wygląda jak pyłek kwiatowy. Lubie też wild flowers.
Wydaje mi się, że cienie mineralne oferują znacznie szersza i niebanalną paletę barw w porównaniu do klasycznej kolorówki. A jak mi przyjdą cudeńka z pure luxe...
Casual Friday z tego zdjęcia chyba znam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:53   #3407
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Casual Friday z tego zdjęcia chyba znam
oj, chyba tak !
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:55   #3408
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Powiedzicie czy tylko róże mogą zawierać Ultramaryn? Ja uwielbiam na usta Laptop. Dziś zrobiłam sobie z niego fantastyczny błyszczyk. Kupiłam ten błyszczyk w wersji całkiem czystej (bez drobinek) i wsypałam cień. Wszystko wymieszałam bagietką z BU. No i jest fantastyczny! i najważniejsze że równo się nakłada i mogę brać go wszędzie ze sobą!
A no i jak sprawdzić czy coś zawieta ten ultramaryn - jeśli w składzie nie ma mogę być spokojna?
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 14:58   #3409
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Powiedzicie czy tylko róże mogą zawierać Ultramaryn? Ja uwielbiam na usta Laptop. Dziś zrobiłam sobie z niego fantastyczny błyszczyk. Kupiłam ten błyszczyk w wersji całkiem czystej (bez drobinek) i wsypałam cień. Wszystko wymieszałam bagietką z BU. No i jest fantastyczny! i najważniejsze że równo się nakłada i mogę brać go wszędzie ze sobą!
A no i jak sprawdzić czy coś zawieta ten ultramaryn - jeśli w składzie nie ma mogę być spokojna?
TU możesz sprawdzić składy; na liście cieni (oznaczonej jako cześciowa) nie widzę laptop...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 15:18   #3410
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

o tej listy nie widziałam dzięki na liście go nie ma alena opakowaniu jest tylko Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492, CI 77499, CI 77491). Więc wygląda na to że jest ok. Z tego co widzę jeśli ultramarines są to wymienione są w składach - przynajmniej w przypadku cieni wypisane są na pudełkach więc mozna sprawdzić.
Szkoda że skład róży nie jest na opakowaniach - a lista jest częściowa.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:29   #3411
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
o tej listy nie widziałam dzięki na liście go nie ma alena opakowaniu jest tylko Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492, CI 77499, CI 77491). Więc wygląda na to że jest ok. Z tego co widzę jeśli ultramarines są to wymienione są w składach - przynajmniej w przypadku cieni wypisane są na pudełkach więc mozna sprawdzić.
Szkoda że skład róży nie jest na opakowaniach - a lista jest częściowa.
To w końcu masz ten skład na opakowaniu czy nie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:42   #3412
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To w końcu masz ten skład na opakowaniu czy nie?
Na cieniu ma, na różu nie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:49   #3413
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To w końcu masz ten skład na opakowaniu czy nie?
Laptop to cień - cienie mają składy na słoiczkach więc wiem, że jest bezpieczny.

Róże, korektory, i podkłady nie mają składu na słoiczku tylko nazwę, dlatego trzeba się posilać listą, która jest częściowa - a to szkoda. Ja używam cienia, ale dużo osób pisało że lubi używać różu, więc powinni wiedzieć co kładą na usta.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Na cieniu ma, na różu nie
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 15:53   #3414
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Laptop to cień - cienie mają składy na słoiczkach więc wiem, że jest bezpieczny.

Róże, korektory, i podkłady nie mają składu na słoiczku tylko nazwę, dlatego trzeba się posilać listą, która jest częściowa - a to szkoda. Ja używam cienia, ale dużo osób pisało że lubi używać różu, więc powinni wiedzieć co kładą na usta.


Rozumiem że pisząc o różach, korektorach i podkładach masz na myśli darmowe sample? Bo na "płatnych" opakowaniach masz podany skład.

Gdzieś w tym wątku adusiadu podawała link do forum EDM gdzie wyszczególnione są wszystkie róże zawierające ultramarin. Tam na pewno znajdziesz informację o różach. O cieniach chyba nic nie piszą, czyli pewnie są bezpieczne.

EDIT:
Znalazłam ten link -> KLIK

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-30 o 15:58
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:12   #3415
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rozumiem że pisząc o różach, korektorach i podkładach masz na myśli darmowe sample? Bo na "płatnych" opakowaniach masz podany skład.

Gdzieś w tym wątku adusiadu podawała link do forum EDM gdzie wyszczególnione są wszystkie róże zawierające ultramarin. Tam na pewno znajdziesz informację o różach. O cieniach chyba nic nie piszą, czyli pewnie są bezpieczne.

EDIT:
Znalazłam ten link -> KLIK
Tak chodzi o pojemniczki sample (ale nie tylko darmowe - niektóre róże kupowałam w tym rozmiarze a nie mają składu) na większe pudełka wchodzi większa naklejka więc i skład się zmieści - tajemnica rozwikłana.
Tak ten link znalazłam - zresztą rozwielitka podała link do strony EDM gdzie są składy produktów - z tym ze nie wszystkich. No i niektóre cienie mogą też zawierać! a w linku są tylko róże.

Ale ze zdziwieniem stwierdziłam że dużo podkładów czy korektorów może zawierać ultramarines. Co jest myślę dość ważne przy nakładaniu tego wszystkiego - ja najczęściej mam usta trupio-blade po nałożeniu STF, korektora, podkładu i pudru wykończeniowego - zazwyczaj to "zlizywałam" - już nie będę
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:18   #3416
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Tak chodzi o pojemniczki sample (ale nie tylko darmowe - niektóre róże kupowałam w tym rozmiarze a nie mają składu) na większe pudełka wchodzi większa naklejka więc i skład się zmieści - tajemnica rozwikłana.
Tak ten link znalazłam - zresztą rozwielitka podała link do strony EDM gdzie są składy produktów - z tym ze nie wszystkich. No i niektóre cienie mogą też zawierać! a w linku są tylko róże.
Czasem na samplach też jest skład. Np. na moim cieniu do brwi jest podany mimo, że naklejka jest tycia.

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Ale ze zdziwieniem stwierdziłam że dużo podkładów czy korektorów może zawierać ultramarines. Co jest myślę dość ważne przy nakładaniu tego wszystkiego - ja najczęściej mam usta trupio-blade po nałożeniu STF, korektora, podkładu i pudru wykończeniowego - zazwyczaj to "zlizywałam" - już nie będę
Oj raczej się już nie oblizuj.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:20   #3417
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

na samplach cieni mam podany skład, na samplach róży- nawet tych nie z zestawów próbkowych tylko "kupnych"- składu nie ma
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 16:23   #3418
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na samplach cieni mam podany skład, na samplach róży- nawet tych nie z zestawów próbkowych tylko "kupnych"- składu nie ma
Czyli wynika z tego, że cienie są zawsze opisane, a róże, podkłady, pudry opisują dopiero od opakowań mini.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 18:39   #3419
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zamieszczam swatche moich cieni edm
nie ma tylko black eyelinera, w sumie nie wiem czemu gdzieś się zapodział.

starry eyed i in the garden to moi faworyci. Chamomille jest bardzo słodki- wygląda jak pyłek kwiatowy. Lubie też wild flowers.
Wydaje mi się, że cienie mineralne oferują znacznie szersza i niebanalną paletę barw w porównaniu do klasycznej kolorówki. A jak mi przyjdą cudeńka z pure luxe...
ojej szkoda że ja już zamówiłam... wzięłam in the garden a widzę że starry eyed na którym też się zastanawiałam byłby lepszy... czy cienie mineralne można nakładać w większej ilości dla mocniejszego efektu czy się zrolują? (dodam że na mnie generalnie cienie się rolują)
po prostu przecudne te starry eyed i wild flowers...
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-30, 19:34   #3420
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
ojej szkoda że ja już zamówiłam... wzięłam in the garden a widzę że starry eyed na którym też się zastanawiałam byłby lepszy... czy cienie mineralne można nakładać w większej ilości dla mocniejszego efektu czy się zrolują? (dodam że na mnie generalnie cienie się rolują)
po prostu przecudne te starry eyed i wild flowers...
No za dużo na pewno nakładać nie można. Ale odrobinę - więcej czemu nie. A jeżeli efekt będzie dla Ciebie wciąż za delikatny, lub cień zacznie się wałkować, spróbuj aplikacji na mokro. To bardzo zwiększa intensywność cieni na oku.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.