Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 18:12   #3001
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Myślałam o tym:
Dzięki ! Pomyślę, bo jak na pierwszy rzut oka trochę skomplikowane - jak dla mnie - to ukręcanie !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:15   #3002
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A próbowałaś już sam żel?
Dlaczego nie chcesz używać oleju, jesli mogę spytać?
Na samo słowo olej (może to niezdrowe) ale źle reaguje.TYm bardziej że miałam przykrą przygodę z olejkiem do mycia twarzy z BU.
Zelu jeszcze nie próbowałam.Dzisiaj dopiero zamówiłam na BU i trochę sie zmartwiłam tym zasuszaniem
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:30   #3003
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

miło was się czyta, powoli robię listę zakupów. koniec marca zakupy,
na święta będę miała już na pewno własne kosmetyki
pozdrawiam
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:19   #3004
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cholera... Zapach oleju arganowego porządnie mną wstrząsnął
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:22   #3005
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Na samo słowo olej (może to niezdrowe) ale źle reaguje.TYm bardziej że miałam przykrą przygodę z olejkiem do mycia twarzy z BU.
Zelu jeszcze nie próbowałam.Dzisiaj dopiero zamówiłam na BU i trochę sie zmartwiłam tym zasuszaniem
Mnie tak samo sie olej kojarzy.. w ogole jak widze napis OIL to od razu widze pryszcze u siebie i tłusta twarz No ale nie myle sie bo oliwka Hipp mnie zapycha i krem nagietkowy z rossmana jednak tez.

Ja w piatek zamowilam zel HA z panthenolem i alantoina + hydrolat Takze czekamy razem na przesylki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:37   #3006
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To znowu ja, jak zwykle z problemem... :P

Chodzi o serum LEMON, nie wiem co robię źle, ale wcale nie leczy moich zaskóników i pryszczy, tylko je pogłebia... Nawet stosowane z tonikiem BHA, nie działa dobrze. Sam tonik jest super, gdy użyłam go razem z brevoxylem na noc. I teraz pytanie, czy te kwaski BHA+brevoxyl to nie za duzo dla skory?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:53   #3007
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dzięki ! Pomyślę, bo jak na pierwszy rzut oka trochę skomplikowane - jak dla mnie - to ukręcanie !
W tych serach nic skopać nie można,'' kręcenie'' ich to łatwizna

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Na samo słowo olej (może to niezdrowe) ale źle reaguje.TYm bardziej że miałam przykrą przygodę z olejkiem do mycia twarzy z BU.
Zelu jeszcze nie próbowałam.Dzisiaj dopiero zamówiłam na BU i trochę sie zmartwiłam tym zasuszaniem
Olejku myjącego używam tylko do demakijażu oczu, do mycia nie zabardzo mi podpasował Z żelem napewno nie będzie żle i się polubicie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mnie tak samo sie olej kojarzy.. w ogole jak widze napis OIL to od razu widze pryszcze u siebie i tłusta twarz No ale nie myle sie bo oliwka Hipp mnie zapycha i krem nagietkowy z rossmana jednak tez.
Też tak miałam kiedyś, na samą myśl żeby się smarować olejem po twarzy i moich na szczęście już eks pryszczach dostawałam gęsiej skórki

Czasem warto się przełamać Oleje nie tylko nawilżają i natłuszczają, ale duża ich część świetnie reguluje pracę gruczołów łojowych, a połączenie z żelem z kw hialuronowym zmnejsza ryzyko ''zapchania''

Oliwki Hipp nie używałam, kremu nagietkowego też nie ze strachu przed zapychaniem właśnie, a nietrudno u mnie o to

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
To znowu ja, jak zwykle z problemem... :P

Chodzi o serum LEMON, nie wiem co robię źle, ale wcale nie leczy moich zaskóników i pryszczy, tylko je pogłebia... Nawet stosowane z tonikiem BHA, nie działa dobrze. Sam tonik jest super, gdy użyłam go razem z brevoxylem na noc. I teraz pytanie, czy te kwaski BHA+brevoxyl to nie za duzo dla skory?
Może być tak, że za dużo serum nakładasz - wystarczą kilka kropli - 3, 4 , i Cię delikatnie zapycha, albo skórz się w ten sposób oczyszcza i musisz przeczekać kilka dni i wtedy zobaczyć co dalej.

Tonik z kwasem wzmacnia działanie preparatów nałożonych po nim. Brevoxyl chyba dość mocno wysusza, ale skoro Ci służy takie połączenie nie ma żadnych przeciwwskazań, ale powinnaś przy tym pamiętać o pożądnym nawilżeniu.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:20   #3008
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też miałam kiedyś obawy odnośnie olei, ale po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na Wizażu, przełamałam się i nie żałuję Kocham olej z róży rdzawej
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:21   #3009
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki za odpowiedź

czekałam z tym LEMON z dwa tygodnie myśląc, że mnie oczyszcza, ale tylko sie pogarszało z nocy na noc. Może zrobię drugie podejście jak wyleczę skórę. A może jedna noc LEMON, jedna brevoxyl, a na dzień nawilżacz z filtrem?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:27   #3010
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

czekałam z tym LEMON z dwa tygodnie myśląc, że mnie oczyszcza, ale tylko sie pogarszało z nocy na noc. Może zrobię drugie podejście jak wyleczę skórę. A może jedna noc LEMON, jedna brevoxyl, a na dzień nawilżacz z filtrem?
Jedna noc lemon jedna Brevoxyl też możesz spróbować
A nie pomyślałaś, że to filtr może Cię zapychać , ?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:31   #3011
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź

czekałam z tym LEMON z dwa tygodnie myśląc, że mnie oczyszcza, ale tylko sie pogarszało z nocy na noc. Może zrobię drugie podejście jak wyleczę skórę. A może jedna noc LEMON, jedna brevoxyl, a na dzień nawilżacz z filtrem?
Ja zaczęłam używać Lemon, ale nie podszedł mi. Cera taka brzydka po nim i pryszcze. Zamówiłam teraz serum tamanu, bo olejek tamanu fajnie na mnie działa. Także spróbuję serum i zobaczę, czy to reakcja na kwasy, czy po prostu lemon mi nie odpowiada.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:38   #3012
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Filtrów używałam wcześniej i nie zapychały mnie(zresztą używam ich nieregularnie, ale ciii...:P)

Olejek tamanu też posiadam i w malutkich ilościach całkiem ładnie likwidował zaczerwienienia w jedną noc. Teraz czekam na dostawę żelu HA, żeby móc mieszać olejki z nim, bo samodzielnie boję się je klaść na buźkę...

A mogę na przykład wymieszać Humektan z olejkiem Tamanu? Czy to będzie za ciężkie?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:54   #3013
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Filtrów używałam wcześniej i nie zapychały mnie(zresztą używam ich nieregularnie, ale ciii...:P)
A mogę na przykład wymieszać Humektan z olejkiem Tamanu? Czy to będzie za ciężkie?
Więc możliwe, że lemon nie dla Ciebie- może odstaw go na jakiś czas i jak się cera uspokoi spróbuj ponownie - zobaczysz wtedy co będzie .

Możesz spróbować tamanu wymieszać z Humektanem, czy za ciężkie? Chyba nie, ale musisz sama zobaczyć- każda skóra lubi co innego,

Filtrów też nie używam, jedynie latem ewentualnie przy ostrym słońcu, a powinnam - ale nie lubię
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:03   #3014
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Polecam maseczkę wulkaniczną z ogórkiem! Świetnie wygładza, oczyszcza i odświeża cerę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:18   #3015
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zastanawiam się nad serum LEMON, wiele z Was pisze, że może zapychać i może być to wina oleju z wiesiołka-czy można nie dodawać go wcale do serum, albo zastąpić innym olejem-jeśli tak to jakim?Myślałam o Tamanu,skoro też dobry na pryszcze...Nie za dużo by było tego w jednym zestawie?Bardzo proszę o rady, bo zielona jestem w temacie

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-16 o 22:21
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:57   #3016
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mysha25 - tego olejku z wiesiolka jest tyle co kot naplakal (jedna kapsulka na cale serum) i raczej to nie zapycha, mnie sie zdarza, ze cos mi po tym serum wyskoczy ale to jest raczej reakcja na ten kwas ( i tak jest duzo lepiej niz w przypadku uzywania kwasow z apteki -wtedy potrafi wysypac) ja bym z niego nie rezygnowala bo podobno to bardzo wartosciowy olej
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 23:08   #3017
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Raczej nie powinno być za dużo
Nałóż najpierw flavo , poczekaj 10 - 15 minut i jak się już wchłonie dokładnie, na to żel z olejkiem,
Zdaj relację z jak się olej czereśniowy sprawuje
Tak chciałam zrobić, bo jednak podkład mineralny trochę twarz mi ściąga, gdyby nie to wystarczyło by mi samo flavo.

Zdam relację Zamówiłam też maseczkę czereśniową - podobno już kiedyś była ale dla mnie to nowość W przyszyłym tygodniu powinnam dostać paczuchę to będę relacjonować
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 23:13   #3018
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

szkoda, że nie ma już owocowych hydrolatów
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 09:39   #3019
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej biochemiczne wizaznki

jestem załamana.. zrobiłam zakupy na BU i praktycznie od pierwszego dnia uzycia olejku arganowego z zelem HA czulam, ze mam juz nierownosci ;(
zamowilam serum lemon, grant i 3 roses.. olejki: arganowy, tamanu i sliwkowy( z mazidel).. czy tylko ja tak mam, ale jakos ani stopien nawilzenia nie powalil mnie na nogi, ani efekt. Wiem, ze uzywam dosc krotko, bo 2 tyg. ale zapchanie wyczuwam, tylko nei moge winnego znalezc. Ostatnio mam dosc sucha skore, wiec zrezygnowalam z rozcienczania z zelem HA i nalozylam solo olejek lemon na noc, na zmiane z 3 roses.. efekt odwrotny od zamierzonego ;( szara sucha buzia z zapchanymi porami co ja robie nie tak? jak 'ulozyc' diete pielegnacyjną? nie chce kasy w bloto i buzi reanimowac aptecznymi oczyszczaczami..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 13:01   #3020
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wydaje mi się, że olej arganowy ( dość ciężki, z tego co czytałam dla skór bardzo bardzo suchych ) i/lub serum 3xrose, mogą być winowajcami. Może spróbuj odstawić wszystko i używać serum lemon, na zmianę z żelem ha+tamanu? To najmniej potencjalni zapychacze - jeśli skóra wróci do ładu stopniowo wprowadzaj następne i sprawdzaj czy skóra się zmienia. Może też za szybko przeszłaś na pielęgnację naturalną i za dużo tego wszystkiego było dla skóry?
To moje zdanie - ale dziewczyny napewno się tu jeszcze wypowiedzą.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:13   #3021
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że olej arganowy ( dość ciężki, z tego co czytałam dla skór bardzo bardzo suchych ) i/lub serum 3xrose, mogą być winowajcami. Może spróbuj odstawić wszystko i używać serum lemon, na zmianę z żelem ha+tamanu? To najmniej potencjalni zapychacze - jeśli skóra wróci do ładu stopniowo wprowadzaj następne i sprawdzaj czy skóra się zmienia. Może też za szybko przeszłaś na pielęgnację naturalną i za dużo tego wszystkiego było dla skóry?
To moje zdanie - ale dziewczyny napewno się tu jeszcze wypowiedzą.
April007 dzięki za wskazówki. Masz racje: argan i to serum, plus wszystko na hip hip hura.. ale to raczej z 'glodu' kosmetyczneg wynikło i chęci poprawy cery.. kto się spieszy.. na razie za rada hexxany i April odstawie oleje i serum w ciagu dnia, a bede tylko na noc. Zobaczymy.. ale czuję się taka przybita (
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:33   #3022
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

efelka - przechodziłam przez to samo, rzuciłam się na kosmetyki z BU jak szczerbaty pies na suchary i wyszła z tego tragedia na twarzy. Odstawiłam wszystko, potem po kolei wprowadzałam te kosmetyki i cera się uspokoiła. Na pewno nie służy mi olejek do mycia i serum Lemon, flvo też mi nie podeszło. Zadowolona jestem z żelu HA z alantoiną, olejku tamanu, hydrolatów, serum amla.
Odstaw wszystko i po kolei wprowadzaj obserwując reakcje skóry. na szarą buźkę polecam serum amla. Nadaję iękny kolor skórze i przebarwienia bledną
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:00   #3023
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

efelka- betig ma racje, nie mozna od razu skory zarzucic "natura" bo zareaguje alergicznie, zacznie sie wysuszac i zapychac jednoczesnie ja mialam to samo i zajelo to troche czasu zanim skora sie uspokoila, sera lepiej dzialaja (przynajmniej u mnie) kiedy sie wmasuje lub wklepie podgrzewajac tym samym skore, ja mam na razie 3 (ale juz mnie korci ) lemon, granat i kiwi c-10% i nie nakladam ich "solo", wczesniej mieszam Physiogel albo krem z Rossmannowskiej serii Babydream (czyli tzw. nieszkodliwa chemia ) z czyms co mam w lodowce, czekam az sie wchlonie i dopiero nakladam serum, wtedy mam pewnosc, ze nawilzenie bedzie dobre i rano nie obudze sie z tragedia na twarzy
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:02   #3024
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
efelka - przechodziłam przez to samo, rzuciłam się na kosmetyki z BU jak szczerbaty pies na suchary i wyszła z tego tragedia na twarzy. Odstawiłam wszystko, potem po kolei wprowadzałam te kosmetyki i cera się uspokoiła. Na pewno nie służy mi olejek do mycia i serum Lemon, flvo też mi nie podeszło. Zadowolona jestem z żelu HA z alantoiną, olejku tamanu, hydrolatów, serum amla.
Odstaw wszystko i po kolei wprowadzaj obserwując reakcje skóry. na szarą buźkę polecam serum amla. Nadaję iękny kolor skórze i przebarwienia bledną
Tak zrobie na pewno. Mimo, ze wprowadzilam wszystko na raz, to mam podobne spostrzeżenia.. ze olejek do mycia to chyba niekoniecznie dla mnie i to serum Lemon, ale tamanu punktowo na nowopowstalego pryszczolca jakos lepiej. Hm, troche czasu minie zanim znow kupie cos na BU, bo musze dlugo testowac to co juz mam.. ale raczej nei zrezygnuje.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
efelka- betig ma racje, nie mozna od razu skory zarzucic "natura" bo zareaguje alergicznie, zacznie sie wysuszac i zapychac jednoczesnie ja mialam to samo i zajelo to troche czasu zanim skora sie uspokoila, sera lepiej dzialaja (przynajmniej u mnie) kiedy sie wmasuje lub wklepie podgrzewajac tym samym skore, ja mam na razie 3 (ale juz mnie korci ) lemon, granat i kiwi c-10% i nie nakladam ich "solo", wczesniej mieszam Physiogel albo krem z Rossmannowskiej serii Babydream (czyli tzw. nieszkodliwa chemia ) z czyms co mam w lodowce, czekam az sie wchlonie i dopiero nakladam serum, wtedy mam pewnosc, ze nawilzenie bedzie dobre i rano nie obudze sie z tragedia na twarzy
aaa czyli najpierw krem i potem serum? ja jakos odwrotnie myslałam, zeby najpierw serum.. tylko ja po tym serum juz nic nie kladłam. Zawsze rozcienczalam z zelem hA, ale odkad mialam cere bardziej sucha, nalozylam solo - no i mam dobrze, ze nie mam zdjecia, bo byscie padly..

Ok, czyli warto kupic physiogel, nie mam 'normalnego' kremu w pelnym opakowaniu. mam tylko filtr i te olejki..

a doradzcie, jak dlugo 'testowac" serum czy olejki? i czy olejki sa 'zgodne' z waszym przypadku z filtrem? jak ulozyc zestaw pielegnacji.. olejek myjacy pewnie pojdzie na sam koniec kolejki a co warto najpierw sprobowac? mam cere troche pomieszana, suchawą ale tez przetluszczająca, odwodnioną.. z widocznymi porami niestety i przbarwieniami ;(

betig i LouLou DZIEKI SERDECZNE za pomoc :-*
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________

Edytowane przez efelka
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:03
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:27   #3025
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Serum jest dobre pod filtr, ale te z kwasem salicylowym raczej na noc(zeby sie po nich nie naswietlac) , filtr to oczywista oczywistosc ale tez nie nalezy przesadzac, tzn smarowac sie od stop do glow i czasem warto zlapac odrobine sloneczka bo jak wiadomo slonce dobrze wplywa na wszelkiego rodzaju zywe organizmy, do tego to zrodlo wit D i dziala rowniez antynowotworowo ( z wyjatkiem raka skory jesli sie przesadza), z olejku myjacego z BU jestem zadowolona ale czasem warto tez sie "odbakteryjnic" mydelkiem ( eco mydla tez sa w niektorych sklepach ), hydrolaty zamiast toniku u mnie sie sprawdzily i juz raczej do tonikow nie wroce, Physiogel jest fajny ale tluscioch dlatego warto go mieszac z HA w zelu w celu unikniecia swiecenia, jesli chcesz cos tanszego to polecam Gesichtscreme lub krem do twarzy i ciala z rumiankiem i pantenolem z serii Babydream (ok 5 zl) , sklady sa super (jedyna wada to nadmierne "zaperfumowanie") i mozna duzo rzeczy do nich dodac z wlasnych zapasow (np jakis wartosciowy olej, wit b3, mocznik i inne), z HA nie warto rezygnowac ale dolewac raczej do kremu bo z serum czy z olejem moze wysuszac (ale na rany czy otarcia solo dziala bardzo dobrze)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:00   #3026
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Polecam maseczkę wulkaniczną z ogórkiem! Świetnie wygładza, oczyszcza i odświeża cerę.
Chyba się na nią skuszę przy kolejnym zamówieniu

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Tak chciałam zrobić, bo jednak podkład mineralny trochę twarz mi ściąga, gdyby nie to wystarczyło by mi samo flavo.

Zdam relację Zamówiłam też maseczkę czereśniową - podobno już kiedyś była ale dla mnie to nowość W przyszyłym tygodniu powinnam dostać paczuchę to będę relacjonować
Dla mnie to też nowość. Czekam na recenzję
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:46   #3027
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość

Dla mnie to też nowość. Czekam na recenzję

Będzie będzie

Cytat:
Physiogel jest fajny ale tluscioch dlatego warto zmieszac go z HA
Przy czym Physiogel ma olej kokosowy na drugim miejscu w składzie - z tego co pamiętam. Skoro są skłonności do zapychania to trzeba uważać - lepiej wydębić próbkę w aptece - myślę że nie powinno być z nią problemów - często dodają mi ich próbki do zakupów
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:10   #3028
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
mysha25 - tego olejku z wiesiolka jest tyle co kot naplakal (jedna kapsulka na cale serum) i raczej to nie zapycha, mnie sie zdarza, ze cos mi po tym serum wyskoczy ale to jest raczej reakcja na ten kwas ( i tak jest duzo lepiej niz w przypadku uzywania kwasow z apteki -wtedy potrafi wysypac) ja bym z niego nie rezygnowala bo podobno to bardzo wartosciowy olej
Dzięki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:11   #3029
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Przy czym Physiogel ma olej kokosowy na drugim miejscu w składzie - z tego co pamiętam. Skoro są skłonności do zapychania to trzeba uważać - lepiej wydębić próbkę w aptece - myślę że nie powinno być z nią problemów - często dodają mi ich próbki do zakupów
wow ja go mam od dawna i bardzo sobie chwalę
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:13   #3030
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wow ja go mam od dawna i bardzo sobie chwalę
Mnie zatkał Ale poza tym był całkiem fajny, więc warto wypróbować. Ja jestem z tych co zapycha nawet powietrze ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.