MMowe plotki:) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 10:37   #541
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

Gasdko, po prostu wykończenie jakie robią jest tak okropne (strasznie się ważą) to już lepszy jest korektor w musie maybelline.... Ogólnie wyglądają bardzo nieestetycznie w szczególności na mojej twarzy .

Emalio a może zamiast kozłowskiego (kiedyś macałam i wydały mi się szorstkie ;() to może pędzle Maestro? TylkoKasia robiła recenzje o nich i jak mi przyjdą to też zrecenzuje xP.

Kupiłam sobie czystą glicerynę w aptece i z ciekawości posmarowałam sobie ją twarz i po prostu bosko! Skóra nawilżona i brak suchych skórek o.O może to komuś pomorze chociaż od razu mówię, że to był eksperyment xP
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:44   #542
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Paula, chodzi mi właśnie o porządki w tradycyjnym sensie "Różowej biblii" zazdraszczam potwornie! Szukałam jej po necie w wersji elektronicznej, ale nie ma... Przydałaby mi się taka Anthea nad głową, od razu bym się wzięła do roboty
Widzisz to masz pomysł na następny prezent dla siebie. Zwłaszcza że książka nie jest droga bo kosztuje coś ok.25 zł, ale można też poszukać w necie. Jest masa forum tego typu i pewnie są takie rady przepisane z książki, choć to nie to samo.

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Podglądam często wasze makijaże, ale sama się nie udzielam bo żadna ze mnie "wizażystka"

mam takie pytanie do was a raczej prośbę. Wybieram się na wesele i chciałam jakoś wyglądać tzn. chodzi mi o makijaż. myślałam o "przydymionych" oczach (tak to się chyba mówi) smokey eyes? heh no ale ani pędzli nie mam sprzęt średniej jakości... doradźcie mi da się zrobić takie coś zwykłymi aplikatorami ? mam sukienkę czarno/ bordową coś w tym stylu i poszukuję odpowiedniego makijażu pomożecie mi?

piszę tutaj bo po co zakładać nowy wątek jak jest plotkowy?
Po pierwsze to jak sukienka jest czarno-bordowa, to polecam smokey w czarnym kolorze ew. z dodatkiem czerwieni. Aplikatorami na pewno się da, choć raczej ciężko. Ja mogę polecić kupienie choć jednego pędzelka w rossmanie. Mają takie fajne małe "kulki" które nadają się do rozcierania jako tako a kosztuje ok. 13 zł.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:50   #543
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

ImmortalWoman, tu jest link do rewelacyjnego stepu Ollem pokazującego jak zrobić piękny makijaż bez użycia pędzli: KLIK! I mam tu na myśli nie tyle kolory, co raczej technikę wykonania
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:54   #544
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Muszę się Wam pochwalić
mój synek dzisiaj pierwszy raz świadomie powiedział do mnie mama
i teraz jak coś chce to mówi mama i pokazuje
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:54   #545
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
ImmortalWoman, tu jest link do rewelacyjnego stepu Ollem pokazującego jak zrobić piękny makijaż bez użycia pędzli: KLIK! I mam tu na myśli nie tyle kolory, co raczej technikę wykonania

dziękuję
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 10:57   #546
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Proszę

Sweety, brawa dla synka Ale się musisz cieszyć
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:05   #547
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

i jeszcze jedno pytanko. myślałam o "doklejeniu" sobie rzęs ale..
no właśnie możecie mi jakieś polecić? jakie są lepsze czy kępki czy w całości.. nigdy tego nie robiłam, ma to w ogóle sens?
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 11:12   #548
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: MMowe plotki:)

wstawie takie coś robione bez pędzli
wiem , nie wygląda to fajnie, trenowłam i takie coś mi wyszło
Ps. twarz bez podkładu , bo czasem robię od niego przerwe ..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:15   #549
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Proszę

Sweety, brawa dla synka Ale się musisz cieszyć
cieszyć? spłakałam się strasznie i obdzwoniłam wszystkich w koło
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:16   #550
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
powiem Ci na swoim doświadczeniu, co używam przy każdym makijażu
na początek baza pod makijaż, podkład, puder, korektor, baza pod cienie, cienie, eyeliner, tusz, jakieś malowidło do brwi albo kredka albo paletka cieni, róż do policzków, coś na usta i rozświetlacz no ale to przy pełnym makijażu
Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Witam kochane,

własnie wstałam obudzona ciężkim sprzętem, typu wielka zapakowana ciężarówka która co 5min jeździ w tą i z powrotem... Oczyszczają stare forty (bardzo duża wolna przestrzeń) bo najprawdopodobniej będzie tam wielkie centrum handlowe (coś jak Arkadia) z jednej strony to dobrze (może pracę będe miała naprzeciw domku x)) a z drugiej strony jak pomyslę o tym szumie itp.....

Dziewczyny nie przesadzajcie xP.


Ja dzisiaj jestem 'mamą' Tyśki bo jesteśmy same, własnie po nią poszłam do zagrody (jak ładnie spała w budzie :słodziak i teraz leży na tarasie (tam lubi najbardziej).

ramoncia217, bardzo dużo dobrych podkładów (może być jeden albo dwa rodzaje: cera sucha i tłusta) ale przynajmniej dwa kolory. Najjaśniejszy z możliwych a także jeden z ciemniejszych. Jeśli chodzi ci o malowanie ludzi na różne imprezy to najlepiej mieć dobre bazy zarówno pod cienie jak i na twarz a także pudry fixyjące i matujace. Dobrze mieć paletkę róży, brązerów i chociaż jeden rozświetlacz. No i oczywiście dobre korektory (paletka :P). MÓWIĘ tu oczywiście o malowaniu innych a nie siebie. Bo jeśli chodzi o malowanie siebie to napewno dobrze dobrany podkład (jeśli masz z tym problem bo jesteś za jasna to dodaj białej bazy z Inglota do podkładu), korektor pod oczy, róż i brązer, jeśli lubisz błysk (ja kocham x)) to rozświetlacz a także dobrze utrwalający/matujący puder (jeśli masz cerę tłustą jeśli masz suchą to nakładaj bardzo małą ilość ponieważ pudrownie podkreśla skórki).
Dziękuje dziewczyny za odpowiedz
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:29   #551
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczyny bylam u lekarza z wynikami nie jest dobrze
Mam niedoczynność tarczycy.Musze powtorzyc badania i zrobic przeswietlenie USG tarczycy.Co bedzie dalej nie wiem
Miłego dnia
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 11:35   #552
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: MMowe plotki:)

ImmortalWoman polecam Ci bardzo rzęsy i klej DUO z Inglota (wydasz na to ok 5ozł (rzęsy do 35zł a klej 23 zł) ale starczy Ci na bardzo długo)
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:36   #553
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanko. myślałam o "doklejeniu" sobie rzęs ale..
no właśnie możecie mi jakieś polecić? jakie są lepsze czy kępki czy w całości.. nigdy tego nie robiłam, ma to w ogóle sens?
Wlasnie przed chwila przyklejalam sobie w kępkach.1 raz lekko nie udany (1 kepka sie zmarnowala) 1 ladnie przyklejona a 2 tak ze troche widac ze to sztuczne ale ogolnie efekt ladny.Mam na kazdym oku w kaciku po 1 kępce-tak kocio to wyglada

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość

Ilona ja mam problemy skorne tzn zaskorniki na brodzie i w kolo nosa ,skora sucha,po nalozeniu podkladu widac z bliska to wszystko
jakie kremy po 30-stce
no i takze skora wrazliwa mam
moze cos poradzisz
kazdy podklad zamiast wygladac na buzi jedwabiscie wyglada zle a sprawdzilam nie jeden
Tobie powiem jedno-marudzisz.. Az poszlam obejrzec Twoje makijaze i sie przygladalam i tam nic nie widac(dobrze za ja siebie nie pokazuje bez makijazu)
Ale jesli sie upierasz ze masz problemy skorne to nie polecam oczyszczania u kosmetyczki(mi to pomagalo na gora tydzien,skora sie po tym luszczy)duzo lepszy jest peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja ktora oczyszcza skore a nie sa takie gwaltowne dla skory(ale to drozsza bajka i seria zabiegow-niestety)
Albo zabiegi algowe.. Ja mam taka dziwna skore-bo niby tlusta a sie luszczy i maseczki algowe super na mnie dzialaly.
Albo na te zaskorniki u Ciebie -kwasy (miejscowo)np migdalowy glikolowy(ale tez trzeba niestety serie a to drogie jest)
A skoro reszte skory masz sucha to wlasnie algi(dobre sa dla cery tlustej,suchej,wrazliwej -ogolnie kazdej bo na kazdej sa dobre efekty po tym)


Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość

A co do problemów skórnych to ja mam na czole i brodzie takie grudki w kolorze ciała, których nawet jakbym chciała to nie mogę wycisnąć. A jak to na czole próbuję to zawsze potem mam syfka... Używam brevoxylu i trochę pomaga ale bez szału. Idę w środe do dermatologa, ale mam w sumie 5 problemów do skonsultowania więc nie wiem czy zdążymy wszystko
Jak sie wyciska to sie pozniej stany zapalne robia( i blizny swoja droga) jak juz musisz( sama nie raz tak robie-ale przecieram woda utleniona by odkazic i nie doszlo do stanu zapalnego) to polecam z ta woda utleniona.
A dermatolog mysle ze cos Ci doradzi, ale nie polecam hormonow na tradzik lub Izoteku lub innych dziadostw (ktore trzeba brac pare lat i wyniszczaja organizm)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:41   #554
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
ImmortalWoman polecam Ci bardzo rzęsy i klej DUO z Inglota (wydasz na to ok 5ozł (rzęsy do 35zł a klej 23 zł) ale starczy Ci na bardzo długo)
a długo się takie coś trzyma? czyli klej kupuje się osobno tak? a w jakim sklepie je dostanę? w rossmanie będą czy niebardzo?
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:43   #555
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
a długo się takie coś trzyma? czyli klej kupuje się osobno tak? a w jakim sklepie je dostanę? w rossmanie będą czy niebardzo?
Inglota kupisz tylko w Inglocie
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:45   #556
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej
OE
, super ze dali CI nowy kufer. nie musialas dlugo czekac

emalia, chodzi CI tylko o pedzle do cieni?

ilo16na gratulacje dla siostry

sweetpinku, teraz jestes mama pelna para

ja lubie kamuflaze z kryolana bo bardzo dobrze kryja

z oczyszczaniem u kosmetyczki to prawda - im czesciej sie chodzi tym potem gorzej skora wyglada. najlepiej nauczyc sie dobrze dbac o skore - ja doszlam do tego dopiero po jakims czasie :P stosowalas kiedys glinke? mi pomaga zielona,mam argiletz, szczegolnie w upalne dni jak skora bardziej sie poci i przetluszcza, dobrze oczyszcza pory
mialam tez fajna maske z wodorostow charmine rose, taka sciagajaca
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:46   #557
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Inglota kupisz tylko w Inglocie
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:47   #558
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
No chodzi mi o to, że firma Inglot ma swoje własne sklepy i nie prowadzi sprzedaży w drogeriach.
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:51   #559
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
No chodzi mi o to, że firma Inglot ma swoje własne sklepy i nie prowadzi sprzedaży w drogeriach.

no to chyba mi został tylko internet.. bo ja nie słyszałam o sklepie inglota, myślałam, że są dostępne w drogeriach
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 11:53   #560
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam u lekarza z wynikami nie jest dobrze
Mam niedoczynność tarczycy.Musze powtorzyc badania i zrobic przeswietlenie USG tarczycy.Co bedzie dalej nie wiem
Miłego dnia
Asiu to niedobrze Ja mam skłonność do nadczynności za to Ale Tobie naprawdę współczuje, na szczęście można to podleczyć Daj koniecznie znać co dalej
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:58   #561
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość

ilo16na gratulacje dla siostry

z oczyszczaniem u kosmetyczki to prawda - im czesciej sie chodzi tym potem gorzej skora wyglada. najlepiej nauczyc sie dobrze dbac o skore - ja doszlam do tego dopiero po jakims czasie :P stosowalas kiedys glinke? mi pomaga zielona,mam argiletz, szczegolnie w upalne dni jak skora bardziej sie poci i przetluszcza, dobrze oczyszcza pory
mialam tez fajna maske z wodorostow charmine rose, taka sciagajaca
Tak-glinka zielona jest dobra dla cery- dobrze oczyszcza
Ja mam maseczka z Ziaji Pro -glinka zielona + mikrodermabrazja i super efekty sa.. Ta mikrodermabrazja to sciema marketingowa- za to dobrze dziala jako peeling-oczyszcza i rozjasnia cere,zweza pory.

Link->http://www.allegro.pl/item1082215407...rmabrazja.html

Oczywiscie seria profesjonalna i dostepna na allegro
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:04   #562
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
no to chyba mi został tylko internet.. bo ja nie słyszałam o sklepie inglota, myślałam, że są dostępne w drogeriach
niektore drogerie w mniejszych miastach tez prowadza sprzedaz inglota
ale maja okrojony asortyment

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

argiletz ma o tyle dobra glinke, ze jest to sama glinka i woda min.
(nie wiem jak ta ziaja)
ja uzywam tej
http://esentia.pl/Argiletz_Glinka_zi...sty_p24848.htm
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:07   #563
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Gioseppe, po opisie wnoszę, że niezbyt długo wytrzymałaś Ja myślę, że bez takich przyjemności można żyć... ale co to za życie!
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:13   #564
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Gioseppe, po opisie wnoszę, że niezbyt długo wytrzymałaś Ja myślę, że bez takich przyjemności można żyć... ale co to za życie!
hhehe, ano! zapomnialam zmienic
zdecydowalam, ze lepiej jesc slodycze skoro j ubostwiam, ale zaczelam jezdzic na rowerku i robie brzuszki mysle, ze to sie lepiej sprawdzi
jeszcze bede dżagita!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:20   #565
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

A moge na szybko napisac pewna sytuacje ..
Dostalam przed chwila telefon z Up ze dostalam staz..dobra wiadomosc..
ale schody musza byc..moge opisac problem?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:21   #566
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Ilona, czemu Ty pytasz w ogóle?
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:25   #567
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ilona, czemu Ty pytasz w ogóle?
Ja sie bardzo ciesze.to staz w gabinecie kosmetycznym-4 mce.
A ta Pani kosmetyczka tak sobie.. Zalatwialam z nia to i dzwoniac dzis z radoscia powiedziala ze szkoda ze tylko 4 m-ce i nie uczciwe z mojej strony ze tylko 4 m-ce(a to urzad pracy wymysla na ile daje- zaleznie od kasy) i powiedziala ze zatailam ze mialam inny staz(8m-cy wczesniejszy,lacznie mozna miec rok) a ja jej mowilam ze mialam staz w biurze. Powiedziala ze wolalaby kogos innego na 8m-cy stazu..
Troche mi przykro ze jest zla..wiecie-gabinet to bede tylko ona i ja i bedzie mi przykro jak bedzie miala nastawienie od poczatku ze ja ja oszukalam(a tak nie jest..)
A poza tym mowila ze moglaby zatrudnic po stazu..a teraz pomysli ze oszukalam to nie chce takiego pracownika.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:26   #568
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

No, a nie ? Pisz i to szybko !
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:41   #569
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo ciesze.to staz w gabinecie kosmetycznym-4 mce.
A ta Pani kosmetyczka tak sobie.. Zalatwialam z nia to i dzwoniac dzis z radoscia powiedziala ze szkoda ze tylko 4 m-ce i nie uczciwe z mojej strony ze tylko 4 m-ce(a to urzad pracy wymysla na ile daje- zaleznie od kasy) i powiedziala ze zatailam ze mialam inny staz(8m-cy wczesniejszy,lacznie mozna miec rok) a ja jej mowilam ze mialam staz w biurze. Powiedziala ze wolalaby kogos innego na 8m-cy stazu..
Troche mi przykro ze jest zla..wiecie-gabinet to bede tylko ona i ja i bedzie mi przykro jak bedzie miala nastawienie od poczatku ze ja ja oszukalam(a tak nie jest..)
A poza tym mowila ze moglaby zatrudnic po stazu..a teraz pomysli ze oszukalam to nie chce takiego pracownika.
Hmm... to faktycznie trochę przykre Powiedz mi jeszcze, czy sama znalazłaś ten gabinet, czy urząd zrobił to za Ciebie? (nie bardzo wiem jak to działa) Masz dwa wyjścia w obecnej sytuacji: unieść się honorem że tak powiem i zmienić miejsce stażu, albo zacisnąć zęby i wytrzymać. Może uda Ci się tę panią przekonać że uczciwie podeszłaś do sprawy? W końcu nie wszystko zależy od Ciebie... Jest bardzo prawdopodobne że zmieni nastawienie, kiedy lepiej Cię pozna, i sprawa zakończy się umową o pracę Czego Ci serdecznie życzę
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:44   #570
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Hmm... to faktycznie trochę przykre Powiedz mi jeszcze, czy sama znalazłaś ten gabinet, czy urząd zrobił to za Ciebie? (nie bardzo wiem jak to działa) Masz dwa wyjścia w obecnej sytuacji: unieść się honorem że tak powiem i zmienić miejsce stażu, albo zacisnąć zęby i wytrzymać. Może uda Ci się tę panią przekonać że uczciwie podeszłaś do sprawy? W końcu nie wszystko zależy od Ciebie... Jest bardzo prawdopodobne że zmieni nastawienie, kiedy lepiej Cię pozna, i sprawa zakończy się umową o pracę Czego Ci serdecznie życzę
JA z nia rozmawialam pare razy i sama wybralam ten gabinet pod staz.
Mialam przyjemnosc bywac w innym i tam chciala Pani tez na staz ale ja nie chcialam(widzialam co sie tam dzialo nie raz)
A tutaj bylam i dobrze sie dogadywalam z ta Pania.. i ma pretensje do mnie
Nie moge zmienic miejsca..w dodatku niezle cyrki sa zeby dostac staz(a to Up nie ma pieniedzy ..w ogole oni nie chetnie dawaja)
Wiec ciesze sie ze dostalam i to na wakacje jeszcze(bo nie mam zadnych planow na wakacje a kasa sie przyda)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.