Teraz ja ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 21:22   #1
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry

Teraz ja !


Witam wizażanki,
od dłuższego czasu zaglądam,podglądam,czytam .
Moja przygoda właśnie się zaczyna.
Kilka dni temu uzyskałam dyplom stylizacji paznokci
metodą akrylową i żelową.
Postanowiłam pokazać swoje "dzieła"
Wiem,że krytyki mi nie oszczędzicie - czeka mnie wiele pracy -
zdaję sobie z tego sprawę
Ale nie jestem też pseudo-stylistką bez wyczucia smaku nie boję się prawdy

starałam się zachować wszystkie krzywe,linie i stresy aby było ok

bardzo proszę o komentarz.
Oto zdjęcia :
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 22:03   #2
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Teraz ja !

Frenche too troszeczke za szerokie ale kochana trening czyni mistrza!
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 22:14   #3
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
Frenche too troszeczke za szerokie ale kochana trening czyni mistrza!
wiem właśnie i będę niwelować łopatki
pozdrawiam
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:05   #4
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

oliwka, super degresant i twoje 'dzieła' uświadamiają mi jak zły kurs wybrałaś choc oba produkty sa calkiem niezle

Cwicz a będzie dobrze
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:22   #5
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
twoje 'dzieła' uświadamiają mi jak zły kurs wybrałaś
Cwicz a będzie dobrze
Hehe, też o tym pomyślałam, to teraz tylko ćwiczenia i ćwiczenia i z czasem się rozwiniesz, a była na kursie budowa paznokcia?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:24   #6
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Teraz ja !

pierwsze 3 nie podobaja mi się nie ładnie kształt okropny pozostałe o wiele lepiej
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:46   #7
justi9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 570
Dot.: Teraz ja !

to samo chcialam powiedziec kurs do bani teraz pozostaje ci tylko cwiczyc i cwiczyc
justi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 10:14   #8
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

Hmm,kształt pierwszych trzech - był taki -ja robiłam uzupełnienie,

z kursu jestem zadowolona.
Dlaczego macie takie negatywne zdanie odnośnie tej firmy ?

to może chociaż moje pierwsze akrylowe kwiatki są ok ?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Hehe, też o tym pomyślałam, to teraz tylko ćwiczenia i ćwiczenia i z czasem się rozwiniesz, a była na kursie budowa paznokcia?
tak,była
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:43   #9
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Teraz ja !

Bo raczej dziewczyny robią na kursie ładne pazurki, albo przynajmniej przyzwoite... Wiadomo w domu inaczej ale pod okiem instruktorki powinnno byc ok. Uwierz mi to nie był dobry kurs
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:22   #10
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

\
Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
Bo raczej dziewczyny robią na kursie ładne pazurki, albo przynajmniej przyzwoite... Wiadomo w domu inaczej ale pod okiem instruktorki powinnno byc ok. Uwierz mi to nie był dobry kurs

mam wrażenie,że jesteście negatywnie nastawione na tą firmę.Przyzwoite są,nie ma tragedii...tak myślę jak na pierwsze pazurki
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 13:59   #11
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

Kochana, ja pracowałam w tej firmie, więc co nieco wiem :P Paznokciami zajmuję się rok, więc mam porównanie. Poza tym Twoje prace nie świadczą dobrze o kursie... Robisz tak niemiłosierne błędy... po dobrym kursie byś ich nie zrobiła, naprawdę Zresztą po tym kursie robione przeze mnie paznokcie wyglądały identycznie a to nie przypadek.

Aha - zarówno żele jak i akryle mają do bani :P Za to cena.. hohoho! 15ml żelu (3 fazowe, żeby nie było! ) kosztowało w hucie 120zł... To ja już wolę ND - ta sama jakość a cena ile niższa :P

Serio mówię, znam się na tym

Czytaj wizaż, słuchaj rad i stosuj się do instrukcji dziewczyn, a będą z Ciebie ludzie Mówię to z własnego doświadczenia

Na pytanie powyżej: na tym kursie porusza sie budowę paznokcia - znaczy, że górka ma być :P Ale co to jest i po co to juz niet :P)

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mrs_cranberry Pokaż wiadomość
mam wrażenie,że jesteście negatywnie nastawione na tą firmę.Przyzwoite są,nie ma tragedii...tak myślę jak na pierwsze pazurki
Szczerze? Niejedna dziewczyna bez kursu swoje pierwsze paznokcie zrobiła lepsze niż Ty po czy na kursie... Choćby taka onlyhope88...

Ten kurs to farsa. jeśli wydałaś na niego kasę, to ją straciłaś - no, tyle że papierek masz. Ja wiem jak wyglądają te kursy od kuchni - od strony organizacji. Wiem jak wygląda egzamin, bo go zdawałam.... To żarty jakieś. Firma ma naprawdę dobre produkty pielęgnacyjne, ma potencjał, którego się nie wykorzystuje. Obowiązuje mnie tajemnica "zawodowa", więc nawet gdybym chciała to nie mogę powiedzieć wielu ciekawych rzeczy Ale już porównując kursy innych firm (cena, ilość kursantów, zakres kursu) to jest to jedno wielkie dziadowstwo. Nie najgorsze w Polsce, ale jak na firmę, która kreauje się na mega profesjonalną to jest dno. Ludzie bardzo sympatyczni, nie przeczę Ale organizacja i choćby dbanie o klienta czy kursanta poniżej normy. Nie mówię tu o kursach darmowych oczywiście, bo to zupełnie inna bajka
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-07-04 o 14:01
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 15:43   #12
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

A błędy proszę wypunktować.Bo niemiłosierne to są przepiłowane płytki,zalewanie skórek.

Podejście do kursanta ? Ja miałam mega cierpliwą instruktorkę,
byłam na kursie indywidualnym.I wiem po co górka na paznokciu jest,może coś się zmieniło od Twojego kursu i pracy w PS ?

Czyje podejście do klienta ? Bo różne historie się powtarza.

żel i akryl badziewiasty ? Pracowałam na nich i dobrze mi się nimi stylizowało.
A cena ? Myślę,że warte są tego produkty.

A może powinnam dać sobie spokój skoro ten kurs to dno a stylistka ze mnie będzie denna ?
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:11   #13
justi9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: leszno
Wiadomości: 570
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez mrs_cranberry Pokaż wiadomość

A może powinnam dać sobie spokój skoro ten kurs to dno a stylistka ze mnie będzie denna ?

nie chodzi o to by dawac sobie spokoj jesli lubisz to powinnas zaprzec sie i powiedziec DAM sobie rade BEDE cwiczyla tak dlugo az beda efekty wiele dziewczyn mialo denne kursy ale wyszlo na porzadne stylistki jesli sama bedziesz chciala to tez tak wlasnie bedzie

Edytowane przez justi9
Czas edycji: 2010-07-04 o 16:13
justi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:48   #14
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Teraz ja !

powiem szczerze ze troche dziwne masz podejscie...
Czego sie nie potrafisz przyznac sama przed soba ze poszłaś na beznadziejny kurs?
Jeżeli Ci tłumaczyli co to jest "górka na paznokciu " to najlepiej o tym swiadczy....

Wiesz miałam podobnie trafiłam na kyrs gdzie w grupie było 14 dziewczyn....nic z niego nie wyniosłam....i tam nawet nie tłumaczyli co to jest ta: "górka"

Zaczełam zagladac na wizaz i efekty mysle ze sa z samego czytania i przede wszystkim cwiczenia....takze sie nie poddawaj tylko cwicz
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:03   #15
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

@LeoNa86

Bo naprawdę nie czuję,że to był beznadziejny kurs.Tłumaczono mi co to jest linia stresu i po co ona jest,wszystkie linie także.O górce zaczęła mówić Magali,ja tylko ironicznie zaakcentowałam.
Myślę,że wydane 7 500 zł,15 dni nie są daremne.

Czuję się na siłach stylizować akrylem i żelem.
Potrafię ozdabiać jako tako,
potrafię używać frezarki.
Nikt nie jest od razu mistrzuniem.

Oczywiście,że się nie poddam tylko będę ćwiczyć.Wiem do jakiego efektu chcę dojść.
Chcę się doszkalać,brać udział w seminariach,pokazach,wyst awach.Czytać gazety branżowe oraz szukać odpowiedzi na forum...

pozdrawiam mimo wszystko

Edytowane przez mrs_cranberry
Czas edycji: 2010-07-04 o 19:04
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:41   #16
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Teraz ja !

myślę że dziewczyny mają racje i nie piszą tego złośliwie ... jejqa ile ten kurs kosztował a co na nim miałaś że taki drogi?? jeszcze takiej ceny nie slyszałam za kurs żeby wołali??hmmm
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 19:57   #17
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

Kochana Ty się nie rzucaj, tylko przeczytaj uważnie to, co napisałam. Czepiłaś sie wybiórczo wybranych zdań. A nie o to mi chodziło.

Mówisz, że jesteś zadowolona z produktów? Ok. Ja też była, dopóki nie spróbowałam innych.

Jak na 15 dni kursu.... to naprawdę robisz niemiłosierne błędy. Przede wszystkim łopaty i fale dunaju.... Przez tyle dni powinni Ci te błędy wyplenić. Takie jest moje zdanie.

To nie jest wcale atak na Ciebie. Wybrałaś zły kur i każdy Ci to powie. Czegoś na pewno sie nauczyłaś, nie twierdzę, że nie i to Ci zostanie. Ale tylko od Ciebie zależy jak potoczy się Twój rozwój, co zresztą już napisałam w poście wyżej. Ćwicz, a zdobędziesz szczyt... jeśli tylko będziesz chciała
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:09   #18
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
myślę że dziewczyny mają racje i nie piszą tego złośliwie ... jejqa ile ten kurs kosztował a co na nim miałaś że taki drogi?? jeszcze takiej ceny nie slyszałam za kurs żeby wołali??hmmm
metoda żelowa 1600
metoda akrylowa 1600
zdobienia ,manicure biologiczny,manicure na ciepło ,pedicure,pedicure leczniczy, chyba razem do kupy 2 ooo .

Więc miało być 4 500

nie myślę dziś boli mnie masakrycznie głowa,
przepraszam za wprowadzenie w błąd.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Kochana Ty się nie rzucaj, tylko przeczytaj uważnie to, co napisałam. Czepiłaś sie wybiórczo wybranych zdań. A nie o to mi chodziło.

Mówisz, że jesteś zadowolona z produktów? Ok. Ja też była, dopóki nie spróbowałam innych.

Jak na 15 dni kursu.... to naprawdę robisz niemiłosierne błędy. Przede wszystkim łopaty i fale dunaju.... Przez tyle dni powinni Ci te błędy wyplenić. Takie jest moje zdanie.

To nie jest wcale atak na Ciebie. Wybrałaś zły kur i każdy Ci to powie. Czegoś na pewno sie nauczyłaś, nie twierdzę, że nie i to Ci zostanie. Ale tylko od Ciebie zależy jak potoczy się Twój rozwój, co zresztą już napisałam w poście wyżej. Ćwicz, a zdobędziesz szczyt... jeśli tylko będziesz chciała

nie rzucam,jestem zła bo odebrałam to jako atak na moją osobę.Myślę że wprawię się i następne pazurki będą smukłe i nie pofalowane,

no to teraz proszę,poradź mi jakich żeli spróbować.Nie mam zbyt rozległych funduszy,a muszę zakupić podkład,budujacy,kamuflaż ,gloss,żel biały.
myślałam o i-nails - dobry wybór ?
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 20:25   #19
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Teraz ja !

Ojoj dużo jeszcze pracy przed Tobą
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 20:49   #20
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

Dobry i niedrogi Nie wiem jaki biały miałaś na szkoleniu - jeśli rzadki to weź od doberka, jeśli gęścioch to lepiej IBD extreme white - najtańszy nie jest, ale starcza na długo. Zamiast podkładu i budującego kup jednofazówkę violet Wyjdzie taniej, a pięknie się trzyma.

Takie samo zdanie jak moje nt żeli, a szczególnie akryli PS mają również instruktorki :P Tylko, że głośno tego powiedzieć nie mogą. Z PS możesz sobie kupić zestawić do manicure na ciep0ło (gdybym kiedykolwiek otwierała gabinet na pewno się tam znajdzie ), serię do stóp z baobabem, serum do dłoni z kwiatem lotosu, krem reparatrice, "chodzącą" piankę do stóp -wypas , naklejki! , cążki, zmywacz bezacetonowy, tarkę do stóp drewnianą, odżywkę ekspresową. Z tych produktów będziesz zadowolona. Nawet lakiery odradzam, bo bardzo szybko gęstnieją.

P.S. Daleka jestem od atakowania kogokolwiek :P A już tym bardziej, że napisałam, że sama kończyłam ich kurs i robiłam identyczne błędy. Na co zresztą jest dowód w mojej galerii.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:03   #21
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

na szkoleniu pracowałam białym gęstym,ale przecież nie zaszkodzi jak nauczę się rzadkim.
Ale jakoś boję się jednofazówki nie wiem dlaczego.Bo się boję że coś zrobię nie tak,tym bardziej pracując cały czas w stystemie III f

jak nie możesz na głos to zawsze można na PW po cichu :P
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:12   #22
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

Jednofazówką możesz pracować identycznie Tylko, że masz jeden żel zamiast 3

Nie, nie mogę w ogóle.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:27   #23
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Jednofazówką możesz pracować identycznie Tylko, że masz jeden żel zamiast 3

Nie, nie mogę w ogóle.
czyli co ?
primer -> cieniutka warstwa a'la baza -> budowanie pazurka -> gloss ???

i już ? czy jednofazówka też nabłyszcza ale np. nie tak dobrze jak gloss ?
Mogę na to glossa ? ))

teraz to już w ogóle mam mętlik i nie wiem co zrobić.
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 21:32   #24
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

I już. Możesz nabłyszczyć jednofazówką lub dowolnym glossem Jednofazówki pięknie błyszczą, violetem nabłyszczałam frencha z chabrami - możesz sobie znaleźć w mojej galerii (ale chyba na blogu będzie szybciej :P )
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-07-04 o 21:33
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 22:56   #25
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Teraz ja !

Cytat:
Napisane przez mrs_cranberry Pokaż wiadomość
Witam wizażanki,
od dłuższego czasu zaglądam,podglądam,czytam .
Moja przygoda właśnie się zaczyna.
Kilka dni temu uzyskałam dyplom stylizacji paznokci
metodą akrylową i żelową.
Postanowiłam pokazać swoje "dzieła"
Wiem,że krytyki mi nie oszczędzicie - czeka mnie wiele pracy -
zdaję sobie z tego sprawę
Ale nie jestem też pseudo-stylistką bez wyczucia smaku nie boję się prawdy

starałam się zachować wszystkie krzywe,linie i stresy aby było ok

bardzo proszę o komentarz.
Oto zdjęcia :

Nie jestem fachowcem, zdecydowanie.... jestem na samym początku tej długaśnej drogi... nie mam kursu, ale widząc takie efekty po tak drogim kursie zaczynam się zastanawiać nad sensem inwestowania w coś takiego... bez obrazy. Myślę, że mając za sobą ten wydatek ciężko ci spojrzeć od innej strony na temat. Byłaś tam, było miło, miałaś nadzieje... tworzyłaś, ... tylko, że naprawdę to nie to... widać ogrom brzydkich rzeczy. Mi również zdarzają się gafy. Ale to nie są fajne prace. Byłoby fajnie gdyby nie ten poniesiony wydatek, bo zdjęcia jak na pierwsze są wypasione... po opiniach wzięłabyś się do ćwiczeń i tak powolutku ewaluowałabyś w temacie i widziałybyśmy co raz lepsze fotki..., ale jak na pierwsze po kursie, czy też w trakcie to są ble. Naprawdę. Wolałabym nie pisać tej wiadomości, ale choćby dlatego, że dość długo rozmyślam o temacie i zawsze mogłam trafić tak samo... to boję się pomyśleć, co zacznie dziać się na rynku pazurkowym jeśli dziewczyny kończą kurs utwierdzone w swej nieskazitelności papierem bez szlifu tylko po odbytych lekcjach na X produktach i biedniejsze o XX kasę wzbogacając portfel XXX ... Tu śmigają różne dziewczyny i po kursach i przed, więc mając powyższe na uwadze, niech będą ostrożniejsze... Żebym i ja nie została odebrana jako ta okropna, to może chociaż zrobię ocenę wybierając jedną pracę z wystawionych powyżej... ................... to myślę że... ta przedostatnia fotka... jeszcze jest z nich najlepsza... Na zakończenie powiem Ćwiczmy Ćwiczmy i jeszcze raz Ćwiczmy. Pozdrawiam.

Edytowane przez ana990
Czas edycji: 2010-07-04 o 23:03
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:00   #26
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Teraz ja !

Ja widzialam ten watek wczesniej, ale wypowiadanie sie sobie darowalam. Myslalam, ze za kurs zaplacilas marne grosze przyznam szczerze. W zyciu bym sie nei spodziewala takich strasznych efektow po tak drogich kursach. Nie obrazaj sie oczywiscie, bo to co napisalam rowniez nie jeste skierowane przeciwko Tobie. Wspolczuje Ci natomiast tego jak trafilas. Dobrze sie stalo jednak, ze trafilas na wizaz Wiec jesli bedziesz wstawiac prace i cwiczyc to wyjdziesz z tego jeszcze zwyciesko
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:36   #27
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: Teraz ja !

i dlatego właśnie ja nadal jestem amatorką................. ... przez rok podglądania, czytania, stosowania metody "prób i błędów" nauczyłam się więcej niż od niejednej "pseudoinstruktorki" (bez urazy)

ale ja nie o tym chciałam............. tylko o pazurkach
pisałaś "krytyki mi nie oszczędzajcie............ ........... bardzo proszę o komentarz............"
oto mój (zupełnie amatorski i nieprofesjonalny) :

foto 1 i 3 - budowa całkiem ok, ale kolor..............zupełn ie mi się nie podoba, paznokcie wyglądają jak u starszego człowieka tak jakby zzieleniały (nie mówię że takie są......... tylko dla mnie tak wyglądają) no i. przepiłowana płytka (foto1, środkowy paluch)
foto 2 - jak dla mnie najlepsze, brawo
foto 4 i 6 - płaskie łopatki
foto 5 - podoba mi się tylko serducho i motylek, reszta ............... nie obraź się ...............wygląda jak ulepione z plasteliny
foto 7 - łopatki , boki do wypiłowania
foto 8 - wklęsłe, za bardzo wypiłowane przy tylnym wale, apex przesunięty w stronę wolnego brzegu, wg mnie łopatki.............. do poprawy

ps. piszę to co widzę, więc się nie obrażaj
nie rzucaj tego co robisz tylko ćwicz , ćwicz, słuchaj dziewczyn, ćwicz i jeszcze raz ćwicz a będzie ok
trzymam kciuki
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 14:26   #28
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Teraz ja !

Dodam jeszcze od siebie, żeby nie było wątpliwości jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne,. które też na kursie miałaś, to są naprawdę ok I uważam, że (przynajmniej w Polsce) ta firma powinna się skupić właśnie na manicure i pedicure, a nie na przedłużaniu...
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:01   #29
mrs_cranberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 16
GG do mrs_cranberry
Dot.: Teraz ja !

Piszę w swoim wątku,otóż miałam problem z wyborem żeli.
Znalazłam taki oto zestaw :

http://www.gracjano.pl/?p=productsMo...estaw-duzy-iii

i moje pytanie brzmi :

czy produkty są ok ? i czy ta strona jest godna zaufania ?
mrs_cranberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:34   #30
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Teraz ja !

jak najbardziej dobra firma!
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.