Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 16:16   #781
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
wychodzi na to że blondynki sa niemile i aroganckie,a ja sie robie na blondynke to chyba błąd bo ja taka nie chce być
to trzeba było zapytac brunetek
zaraz pewnie pojdziesz i zapytasz jak przyciemnic wlosy



Moje Drogie widzialyscie gdzies w sklepie Odżywkę jajeczną z Joanny??? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...na.html&next=1

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:19
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:19   #782
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
syslo pisała że nie ma czasu-jest młodą mamą, ma obowiazki-ok, ja to w 100% rozumiem
Ale jak dziecko spi mozna poczytac, szczegolnie jesli to jest obiet naszego zainteresowania.
No chyba ze pracuje w ciagu dnia. Ale na to wiele nie trzeba-KWC.
Jest tez opcja ze wchodzisz w czyjś profil i patrzysz co oceniła dana osoba na KWC-to daje Ci obraz.
A jak juz zdecydujesz sie na cos, chcesz zapytac o cos konkretnego to wtedy smiało.

syslo no ale na farbowanie czas znajdujesz, na kupowanie farby-co za problem zobaczyc KWC i nasze recenzje?

Istota forum polega na czytaniu i nie pytaniu 1000razy o to samo, ew. na pogłębianiu i uzupełnianiu wiedzy. Masz tu wiedze w kapsulce, musisz z niej skorzystac.
Nikt za Ciebie tego nie zrobi.
ja rozumiem ale skąd ja mam wiedzieć że istnieje coś jak KWC skoro zaglądam na forum w pośpiechu i w natłoku różnych obowiazków (dom, praca, studia i rodzina), można mi to było najzwyczajniej napisac a nie pisać ze mi sie nie chce. Nie mam doswiadczenia z tym forum to skad mam wiedzieć gdzie co jest??

dziekuje Agatau za zrozumienie i wytłumaczenie mi gdzie mam zaglądnać

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to trzeba było zapytac brunetek
zaraz pewnie pojdziesz i zapytasz jak przyciemnic wlosy
z przyciemniania jestem ekspertką to mnie pytaja w tej dziedzinie o rade

ale nie o to chodzi

takiego niemiłego przyjęcia nie ma na żadnym forum chyba



tego że podziękowałam Wam za pomoc to nie widzicie tylko to że zapytałam o cos co juz omawiałyście gdzieś tam do czego trzeba sie dokopac.
Mając małe dziecko w domu nie ma sie czasu jak ono spi na czytanie neta tylko zajęcie sie domem -obiad i te sprawy ale moze Wy tego nie rozumiecie.
Zauważyłam że nie tylko ja jestem źle przyjęta jako nowa dużo dziewczyn coś pisze, o coś pyta a Wy je olewacie jakbyście nie widziały ich postów!

Edytowane przez syslo
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:24
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:28   #783
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
ja rozumiem ale skąd ja mam wiedzieć że istnieje coś jak KWC skoro zaglądam na forum w pośpiechu i w natłoku różnych obowiazków (dom, praca, studia i rodzina), można mi to było najzwyczajniej napisac a nie pisać ze mi sie nie chce. Nie mam doswiadczenia z tym forum to skad mam wiedzieć gdzie co jest??

dziekuje Agatau za zrozumienie i wytłumaczenie mi gdzie mam zaglądnać

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------


z przyciemniania jestem ekspertką to mnie pytaja w tej dziedzinie o rade

ale nie o to chodzi

takiego niemiłego przyjęcia nie ma na żadnym forum chyba
właśnie po to są te stale watki na gorze strony,żebys wiedziala
żeby osoby,które sa nowe wiedzialy jak sie poruszac po forum..

Od redakcji: Najczęściej zadawane pytania- przeczytaj zanim założysz nowy temat
Od redakcji: Przeczytaj KONIECZNIE, jeżeli nie chcesz aby moderator się Ciebie "uczepił" truskawkowawiosna - 2007-11-08 (18:57)

jak krowie na rowie na pierwszej stronie,ale po co to czytac?? ktoś sobie zalozyl z nudow,bo mial widocznie wiecej czasu niż Ty.

cytat z jednego z wątków:

...czyli obsługa forum w pigułce

Forum internetowe jest trochę jak dom. Gdy panuję w nim nieustanny chaos i nieporządek, mieszkanie w nim na dłuższą metę nie jest przyjemne.

Nasze forum, to przede wszystkim wielkie źródło informacji, wiadomo, że każdy chciałby mieć jak najszybszy do niego dostęp. Należy jednak przestrzegać paru ważnych zasad, aby nam wszystkim wiżażowało się łatwo i przyjemnie

NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA:
Nie tolerujemy tutaj lenistwa!

Forum wizaż.pl to skarbnica wiedzy, aż wstyd z tego nie skorzystać Odpowiedź na nurtującą Cię kwestię (9 na 10 przypadków) znajdziesz szybciej korzystając z wyszukiwarki niż zakładając nowy wątek.

Zdaję sobie sprawę, że często nie chce Ci się poświęcić trochę czasu, aby poczytać o nurtującej Cię kwestii, bo wątek jest obszerny. Ale z drugiej strony nie dziw się, że ktoś Ci nie odpisuje i odsyła do lektury bądź wyszukiwarki.Po co ma pisać kolejny raz to samo, skoro ktoś jest zbyt leniwy, że nie chce mu się przeczytać?

Jeżeli podobny temat już był- odsyłamy do wyszukiwarki, jeżeli leń nadal "żebrze" o odpowiedź, mimo, ze została mu podana niemal na tacy np. w postaci linku, często zostaje zwyczajnie ignorowany.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
j
ego że podziękowałam Wam za pomoc to nie widzicie tylko to że zapytałam o cos co juz omawiałyście gdzieś tam do czego trzeba sie dokopac.
Mając małe dziecko w domu nie ma sie czasu jak ono spi na czytanie neta tylko zajęcie sie domem -obiad i te sprawy ale moze Wy tego nie rozumiecie.
Zauważyłam że nie tylko ja jestem źle przyjęta jako nowa dużo dziewczyn coś pisze, o coś pyta a Wy je olewacie jakbyście nie widziały ich postów!
przeczytaj co Ci napisała,wlasnie dlatego są ignorowane,bo nic im sie nie chce.
Poza tym pytania typu "jakiej mam uzyc farby,bo nie wiem,a chce ladny blond?"
no sory,ale skad mamy wiedzieć?? My nie jestesmy wróżkami, wklejamy mase zdjęć, dokladnie opisujemy, wklejamy przykladowe zdjecia koloru, farb. A nie chce i tyle i macie mi powiedziec jak i jaka farba

Piszesz,że na nic nie masz czasu,a na pisanie na wątku masz?? Na farbowanie włosow masz?? Jak nie masz na nic czasu, to nie trzeba bylo sie brac za blond,bo to wymagajacy kolor

Każda z nas była kiedys nowa i pomysl sobie,że zostalysmy jakos normalnie "przyjete"?

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:30
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:28   #784
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
właśnie po to są te stale watki na gorze strony,żebys wiedziala
żeby osoby,które sa nowe wiedzialy jak sie poruszac po forum..

Od redakcji: Najczęściej zadawane pytania- przeczytaj zanim założysz nowy temat
Od redakcji: Przeczytaj KONIECZNIE, jeżeli nie chcesz aby moderator się Ciebie "uczepił" truskawkowawiosna - 2007-11-08 (18:57)

jak krowie na rowie na pierwszej stronie,ale po co to czytac?? ktoś sobie zalozyl z nudow,bo mial widocznie wiecej czasu niż Ty.

cytat z jednego z wątków:

...czyli obsługa forum w pigułce

Forum internetowe jest trochę jak dom. Gdy panuję w nim nieustanny chaos i nieporządek, mieszkanie w nim na dłuższą metę nie jest przyjemne.

Nasze forum, to przede wszystkim wielkie źródło informacji, wiadomo, że każdy chciałby mieć jak najszybszy do niego dostęp. Należy jednak przestrzegać paru ważnych zasad, aby nam wszystkim wiżażowało się łatwo i przyjemnie

NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA:
Nie tolerujemy tutaj lenistwa!

Forum wizaż.pl to skarbnica wiedzy, aż wstyd z tego nie skorzystać Odpowiedź na nurtującą Cię kwestię (9 na 10 przypadków) znajdziesz szybciej korzystając z wyszukiwarki niż zakładając nowy wątek.

Zdaję sobie sprawę, że często nie chce Ci się poświęcić trochę czasu, aby poczytać o nurtującej Cię kwestii, bo wątek jest obszerny. Ale z drugiej strony nie dziw się, że ktoś Ci nie odpisuje i odsyła do lektury bądź wyszukiwarki.Po co ma pisać kolejny raz to samo, skoro ktoś jest zbyt leniwy, że nie chce mu się przeczytać?

Jeżeli podobny temat już był- odsyłamy do wyszukiwarki, jeżeli leń nadal "żebrze" o odpowiedź, mimo, ze została mu podana niemal na tacy np. w postaci linku, często zostaje zwyczajnie ignorowany.
a czy ja załozyłam nowy wątek/temat?? nie to dlaczego masz z tym problem że zadałam kilka pytań??

a żebrać to ja nie żebrałam bo jak Wy mi nie odpowiecie to ktoś inny na innym forum
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:29   #785
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

syslo ok, ja rozumiem, wytłumaczyłam Ci.
I na tyle tej dyskusji, nie offtopujmy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:30   #786
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

syslo skoro jesteś taka mądra to sama lepiej bedziesz wiedziala od nas... a co do wchodzenia w wątek to jak ja znalazłamten wątek to najpierw uważnie czytalam i staralam sie rozmawiać z dziewczynami ! a nie zalać nas pytaniami i nic wiecej... i tłumaczyć sie... ehhh
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:34   #787
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość


przeczytaj co Ci napisała,wlasnie dlatego są ignorowane,bo nic im sie nie chce.
Poza tym pytania typu "jakiej mam uzyc farby,bo nie wiem,a chce ladny blond?"
no sory,ale skad mamy wiedzieć?? My nie jestesmy wróżkami, wklejamy mase zdjęć, dokladnie opisujemy, wklejamy przykladowe zdjecia koloru, farb. A nie chce i tyle i macie mi powiedziec jak i jaka farba

Piszesz,że na nic nie masz czasu,a na pisanie na wątku masz?? Na farbowanie włosow masz?? Jak nie masz na nic czasu, to nie trzeba bylo sie brac za blond,bo to wymagajacy kolor

Każda z nas była kiedys nowa i pomysl sobie,że zostalysmy jakos normalnie "przyjete"?
ja nie pytałam jaka farba uzyskam ładny bląd jak zwięźle sformułowałam moje pytanie jak nie pamietasz to sobie zerknij co napisałam w pierwszym poście.

nie rozumiem co cie to obchodzi dlaczego zdecydowałam sie na blond skoro to nie twoja sprawa, że jest wymagający to moze dla ciebie ja nie mam problemu z pielegnowaniem moich włosów, może dlatego że mnie natura obdarzyła bardzo mocnymi, grubymi włosami które sie szybko i łatwo regenerują.
mój błąd że chcialam poznac Wasza opinię
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 16:35   #788
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
syslo skoro jesteś taka mądra to sama lepiej bedziesz wiedziala od nas... a co do wchodzenia w wątek to jak ja znalazłamten wątek to najpierw uważnie czytalam i staralam sie rozmawiać z dziewczynami ! a nie zalać nas pytaniami i nic wiecej... i tłumaczyć sie... ehhh
dokładnie

Dziewczęta,bo chyba zniknelo w natloku naszych tworczych mysli
widzialyscie gdzieś ta odzywke jajeczna z Joanny?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:36   #789
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
syslo skoro jesteś taka mądra to sama lepiej bedziesz wiedziala od nas... a co do wchodzenia w wątek to jak ja znalazłamten wątek to najpierw uważnie czytalam i staralam sie rozmawiać z dziewczynami ! a nie zalać nas pytaniami i nic wiecej... i tłumaczyć sie... ehhh
tak zalałam was pięcioma pytaniami normalnie fala, całe forum przez moje pytania zawalone
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:38   #790
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
a czy ja załozyłam nowy wątek/temat?? nie to dlaczego masz z tym problem że zadałam kilka pytań??

a żebrać to ja nie żebrałam bo jak Wy mi nie odpowiecie to ktoś inny na innym forum
Zdaję sobie sprawę, że często nie chce Ci się poświęcić trochę czasu, aby poczytać o nurtującej Cię kwestii, bo wątek jest obszerny. Ale z drugiej strony nie dziw się, że ktoś Ci nie odpisuje i odsyła do lektury bądź wyszukiwarki.Po co ma pisać kolejny raz to samo, skoro ktoś jest zbyt leniwy, że nie chce mu się przeczytać?

princeska ci juz odpowiedziała... i lepiej uspokój nerwy, bo to jest cytat z wypowiedzi moderatora i my tych zasad sie trzymamy!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:39   #791
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
ja nie pytałam jaka farba uzyskam ładny bląd jak zwięźle sformułowałam moje pytanie jak nie pamietasz to sobie zerknij co napisałam w pierwszym poście.

nie rozumiem co cie to obchodzi dlaczego zdecydowałam sie na blond skoro to nie twoja sprawa, że jest wymagający to moze dla ciebie ja nie mam problemu z pielegnowaniem moich włosów, może dlatego że mnie natura obdarzyła bardzo mocnymi, grubymi włosami które sie szybko i łatwo regenerują.
mój błąd że chcialam poznac Wasza opinię
ja nie mam z niczym nie mam problemu, tylko jestes taka biedna i zapracowana i nie masz na nic czasu to po co decydujesz sie na kolor,ktory trzeba pielegnowac i poswiecac na to czas?? Na farbowanie odrostow itp. tak na to masz czas,ale żeby przejrzeć 5 stron watku to juz czasu brak.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 16:40   #792
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
syslo skoro jesteś taka mądra to sama lepiej bedziesz wiedziala od nas... a co do wchodzenia w wątek to jak ja znalazłamten wątek to najpierw uważnie czytalam i staralam sie rozmawiać z dziewczynami ! a nie zalać nas pytaniami i nic wiecej... i tłumaczyć sie... ehhh
chyba wyraxnie napisałam ze wiem dużo o przyciemnianiu włosow a nie rozjaśnianiu to chyba logiczne ze pytam o to na czym sie nie znam
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:41   #793
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Spokojnie bo robi się niemiło.
Nie wymieniajmy juz kwestii w tej sprawie-kazda już powiedziała, żadna z nas na pewno nie chciała być niemiła. To na tyle.
Bo Moderator da Wam bana i tyle bedzie.

Ja tej odżwyki nie widziałam nigdzie, też jej szukalam.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-18 o 16:42
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:41   #794
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja nie mam z niczym nie mam problemu, tylko jestes taka biedna i zapracowana i nie masz na nic czasu to po co decydujesz sie na kolor,ktory trzeba pielegnowac i poswiecac na to czas?? Na farbowanie odrostow itp. tak na to masz czas,ale żeby przejrzeć 5 stron watku to juz czasu brak.
ja widze ze ta cześć wątku ma 27 stron a jak ja dołaczylam to miał 18
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:45   #795
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Spokojnie bo robi się niemiło.
Nie wymieniajmy juz kwestii w tej sprawie-kazda już powiedziała, żadna z nas na pewno nie chciała być niemiła. To na tyle.
Bo Moderator da Wam bana i tyle bedzie.

Ja tej odżwyki nie widziałam nigdzie, też jej szukalam.
A ja mam już popsuty humor na cały dzień
życie blondyny są straszne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:51   #796
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
a czy ja załozyłam nowy wątek/temat?? nie to dlaczego masz z tym problem że zadałam kilka pytań??

a żebrać to ja nie żebrałam bo jak Wy mi nie odpowiecie to ktoś inny na innym forum
Te zasady tyczą się wszystkich, nie tylko zakładania nowych tematów.
Każda z nas była tu kiedyś nowa.

Pytasz dlaczego to problem że zadałaś kilka pytań.. Otóż Jak widzisz po tytule wątku jest to 4 część.. każda część ma około 5000 postów (raczej więcej niż dokładnie tyle).. 3 części na ten sam temat (4 nie liczę bo dopiero trwa) x 5000 posów to razem 15 tysięcy postów - wśród nich skarbnica wiedzy ogromna.

Ja sama na początku też na nowo i na okrągło jak zacięta płyta odpowiadałam na ciągle powtarzające się pytania bo komuś się nie chciało czytać.. Ale ile można? Przy takiej ilości tysiecy postów..
Jakby tak wszyscy szli na skróty jak Ty bo nie mają czasu czytać to wiesz jaki tu by był burdel?
Śmietnik a nie skarbnica wiedzy..

I proszę Cię nie obrażaj nas, że blondynki niemiłe i aroganckie tłumacząc się że masz dom rodzinę i studia. Czy Tobie się wydaje, że Ty jedna tu na tym forum tak masz??
Jeśli tak Ci się wydaję to wyprowadzę Cię z błędu - pod tym względem nie jesteś wyjątkowa bo nie jedna z nas ma taką samą lub podobną sytuację - a mimo to nie powtarzamy pytań po raz enty, nie obrażamy nikogo i nie zachowujemy się jak pępek świata.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dokładnie

Dziewczęta,bo chyba zniknelo w natloku naszych tworczych mysli
widzialyscie gdzieś ta odzywke jajeczna z Joanny?
ja jej nie widziałam, ale u mnie te Joanny kosmetyki w ogóle jakoś tak biednie i ciężko sa dostępne :/
W dodatku tą co miałam z miodem i cytryną odstawiłam bo zażółcala mi włosy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:52   #797
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatamanka zdecydowalas sie na Excelke?
Czy mam Ci ją osobiście wysłać pocztą?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:55   #798
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ja jej nie widziałam, ale u mnie te Joanny kosmetyki w ogóle jakoś tak biednie i ciężko sa dostępne :/
W dodatku tą co miałam z miodem i cytryną odstawiłam bo zażółcala mi włosy
a szkoda,bo dobre opinie i miała i cena taka,że aż zal nie wyprobowac
i nie wysilaj się,i tak nie dotrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:56   #799
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

syslo, dlaczego zarzucasz blondynkom że są aroganckie i niemiłe??
przeczytałam tę całą dyskusję i odniosłam zupełnie inne wrażenie. To Twoje teksty w stylu "a co cie to obchodzi", "to juz twoj problem" albo "to nie twoja sprawa" są nie na miejscu i z miejsca zrażają osoby do Ciebie, także zastanów się najpierw nad swoim zachowaniem a dopiero pózniej zacznij krytykować innych...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 16:57   #800
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka zdecydowalas sie na Excelke?
Czy mam Ci ją osobiście wysłać pocztą?


Myślałam o niej choć teraz taki nieprzyjemny czas był dla mnie :/
Jednak raczej się na nią nie zdecyduję.. Po pierwsze dlatego, że nie ma odcienia który by mi się podobał, a po 2 dlatego, że ta moja fryzjerka nie polecała farb 10-minutowych, twierdząc, że muszą strasznie niszczyć włosy skoro koloryzują w ciągu 10 min jak inne potrzebują na to minimum 20. Jakoś to mnie tak odpycha - boję się tego - raz już zniszczyłam włosy i musiałam obcinać

Bardziej myślę o castingu lodowym (poziom 9)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:57   #801
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

widze że coś nieprzyjemnie się zrobiło.
Dziewczyny właśnie farbuje natural and easy 530. zrobiłam odrost i wiecie co? w szoku jestem bo mam ślicznie rozjaśniony. Robiłam sama trzymałam 20 min. kolorek ładnie komponuje się z resztą. Nie widać żadnych odrostów. Teraz zastanawiam się czy zrobić na całości.

daje fotki przed i po
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:59   #802
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka zdecydowalas sie na Excelke?
Czy mam Ci ją osobiście wysłać pocztą?
A mnie to zastanawia w nich... Bo jak ciemny kolor trzymasz dluzej to ciemnieje... ale jasny też?? Czy bardziej rozjaśnia??

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
widze że coś nieprzyjemnie się zrobiło.
Dziewczyny właśnie farbuje natural and easy 530. zrobiłam odrost i wiecie co? w szoku jestem bo mam ślicznie rozjaśniony. Robiłam sama trzymałam 20 min. kolorek ładnie komponuje się z resztą. Nie widać żadnych odrostów. Teraz zastanawiam się czy zrobić na całości.

daje fotki przed i po
śliczny kolor Ci wyszedł, ja bym kładła na calosc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:01   #803
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dobra, laski- meliski sobie zaparzcie i chill out

mysia-co do excellki, to w przypadku tej farby czas trzymania jest kluczem to uzyskania docelowego kolorku na tym polega te 10 min ja dzwoniłam na infolinie w sprawie % wody, a pani dodała, że koniecznie trzeba przestrzegać tych 10 min. Czyli liczymy od momentu pierwszego pociągnięcia po włosach. Wiadomo, że pewnie są 2-3 min tolerancji, ja co prawda trzymałam równe 10 min
niektóre dziewczyny na wątku excellkowym narzekały, że im kolory ciemniejsze powychodziły i co tu się dziwić jak trzymały 10 min PO skonczeniu nakładania


co do mojego farbowania to kupiłam farbke islande 7,1
jeszcze dziś będę robić włosy także trzymajcie kciuki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:01   #804
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
widze że coś nieprzyjemnie się zrobiło.
Dziewczyny właśnie farbuje natural and easy 530. zrobiłam odrost i wiecie co? w szoku jestem bo mam ślicznie rozjaśniony. Robiłam sama trzymałam 20 min. kolorek ładnie komponuje się z resztą. Nie widać żadnych odrostów. Teraz zastanawiam się czy zrobić na całości.

daje fotki przed i po
O ja Cię Ale ślicznie:love :
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:02   #805
syslo
Rozeznanie
 
Avatar syslo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 817
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
syslo, dlaczego zarzucasz blondynkom że są aroganckie i niemiłe??
przeczytałam tę całą dyskusję i odniosłam zupełnie inne wrażenie. To Twoje teksty w stylu "a co cie to obchodzi", "to juz twoj problem" albo "to nie twoja sprawa" są nie na miejscu i z miejsca zrażają osoby do Ciebie, także zastanów się najpierw nad swoim zachowaniem a dopiero pózniej zacznij krytykować innych...
a tekst w stylu "żebrac o wiedzę" albo zarzucanie przez kogoś lenistwa, kto nie ma pojęcia o obowiązkach rodzinnych i nie tylko bo ma 20 lat jest ok ?? rozumiem że bronisz swojej forumowej koleżanki ale przeczytaj jak ona zwraca sie do mnie i dopiero potem krytykuj
syslo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:02   #806
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobra, laski- meliski sobie zaparzcie i chill out

mysia-co do excellki, to w przypadku tej farby czas trzymania jest kluczem to uzyskania docelowego kolorku na tym polega te 10 min ja dzwoniłam na infolinie w sprawie % wody, a pani dodała, że koniecznie trzeba przestrzegać tych 10 min. Czyli liczymy od momentu pierwszego pociągnięcia po włosach. Wiadomo, że pewnie są 2-3 min tolerancji, ja co prawda trzymałam równe 10 min
niektóre dziewczyny na wątku excellkowym narzekały, że im kolory ciemniejsze powychodziły i co tu się dziwić jak trzymały 10 min PO skonczeniu nakładania


co do mojego farbowania to kupiłam farbke islande 7,1
jeszcze dziś będę robić włosy także trzymajcie kciuki
No ja czekam cały czas na fotki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:03   #807
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Myślałam o niej choć teraz taki nieprzyjemny czas był dla mnie :/
Jednak raczej się na nią nie zdecyduję.. Po pierwsze dlatego, że nie ma odcienia który by mi się podobał, a po 2 dlatego, że ta moja fryzjerka nie polecała farb 10-minutowych, twierdząc, że muszą strasznie niszczyć włosy skoro koloryzują w ciągu 10 min jak inne potrzebują na to minimum 20. Jakoś to mnie tak odpycha - boję się tego - raz już zniszczyłam włosy i musiałam obcinać

Bardziej myślę o castingu lodowym (poziom 9)
ja mysle, że 9,13 byłby dla Ciebie idealny a co do niszczenia to się nie zgadzam z Twoją fryzjerką po excellce są włosy mięciutkie, lśniące, zero zniszczen
a castingi te nowe rozjaśniające strasznie niszczą i włosy nie mają blasku.
Rób excell

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:05
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:03   #808
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobra, laski- meliski sobie zaparzcie i chill out

mysia-co do excellki, to w przypadku tej farby czas trzymania jest kluczem to uzyskania docelowego kolorku na tym polega te 10 min ja dzwoniłam na infolinie w sprawie % wody, a pani dodała, że koniecznie trzeba przestrzegać tych 10 min. Czyli liczymy od momentu pierwszego pociągnięcia po włosach. Wiadomo, że pewnie są 2-3 min tolerancji, ja co prawda trzymałam równe 10 min
niektóre dziewczyny na wątku excellkowym narzekały, że im kolory ciemniejsze powychodziły i co tu się dziwić jak trzymały 10 min PO skonczeniu nakładania


co do mojego farbowania to kupiłam farbke islande 7,1
jeszcze dziś będę robić włosy także trzymajcie kciuki
nie mysia,nie mysia to ja pytałam
będe trzymac
a to ten kolorek,ktory wczoraj wklejalas??
Ja odrazu mowilam,ze lepiej Ci w ciemniejszych
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:03   #809
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
widze że coś nieprzyjemnie się zrobiło.
Dziewczyny właśnie farbuje natural and easy 530. zrobiłam odrost i wiecie co? w szoku jestem bo mam ślicznie rozjaśniony. Robiłam sama trzymałam 20 min. kolorek ładnie komponuje się z resztą. Nie widać żadnych odrostów. Teraz zastanawiam się czy zrobić na całości.

daje fotki przed i po
ladnie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 17:06   #810
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez syslo Pokaż wiadomość
a tekst w stylu "żebrac o wiedzę" albo zarzucanie przez kogoś lenistwa, kto nie ma pojęcia o obowiązkach rodzinnych i nie tylko bo ma 20 lat jest ok ?? rozumiem że bronisz swojej forumowej koleżanki ale przeczytaj jak ona zwraca sie do mnie i dopiero potem krytykuj
Dziewczyno, ja byłam spokojna, ale opanuj się troche może co?
To ze ktos ma 20 lat nie znaczy że nie ma pojęcia o obowiązkach rodzinnych.
Dziewczyny tu mają rodziny, dzieci sa na POWAŻNYCH studiach, maja poważne prace.
A Ty sie zachowujesz jakbyś była jedyna z dzieckiem na swiecie.
Masz czas na farbowanie, kupowanie farb, wybieranie, ba-teraz na kłócenie się (a moglabys czytac forum). Nie no, dla mnie masakra takie zachowanie DOJRZAŁEJ KOBIETY (wnioskuje ze jestes daleko po 20, skoro piszesz ze tu 20 nie mają pojecia o zyciu)

Jakbys była mila i wykazywała CHĘCI kazda z nas miło by Cię przyjela.

A forumowych kolezanek nie bronie-jak zdjecia usuwały sama im pisałam ze robia zle i niezgodnie z regulaminem.
Szanujmy się, to nie ma związku ze zwracaniem komuś uwagi.

I ja zaraz bana dostanę

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-18 o 17:07
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.