Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 18:49   #4231
sabinaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: M-ce
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Oj. mylisz się , nie raz rozjaśniałam ciemniejsze włosy ,były bardziej zniszczone. Nigdy nie wyszły mi takie jak opisałaś [na szczęście] .
O to się akurat nie martwię ,a o te farbę skoro pisze ,że rozjaśnia o 2tony.
Czy wyjdzie mi np. na powiedzmy żółtych[ale nie jak u kurczaczka ],bądź białych taki kolorek ? Czy nie lepiej kupić zwykły naturalny blondzik ?


jestem nienasycona odpowiedzią , ale bardzo dziękuję
__________________
"Życie jak karty, wystarczy jeden podmuch..."-KaWu


Edytowane przez sabinaaaa
Czas edycji: 2011-11-01 o 18:50
sabinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:32   #4232
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bayka nie wiem czy ja cie dobrze zrozumialam. Masz czesc wlosow z farba ciemny blond a czesc swoje?pod spodem rozjasniacz? Jesli tak to sama farba ci tego nie rozjasni. Kolor bedzie bardzo nierowny i laciaty a jesli chcesz osiagnac kolor kotki to trzeba uzyc rozjasniacza najpierw. Potem farba ale rowno nie bedzie, moim zdaniem szkoda wlosow bo masz bardzo ladne... Generalnie u ciebie trzeba robic dekolor i dopiero farby,jak przy sciaganiu farby. Jesli zdecydujesz sie to lepiej robic to pasemkami-po 3razach bedzie ladny blond.
dziękuję Ci bardzo za odpowiedz tak, ja byłam blondynką, a potem zafarbowałam na kolor średni blond czy coś takiego, żeby był podobny do mojego naturalnego, i przestałam potem farbować w ogóle. więc połowa włosów od góry to odrosty, a druga połowa to jakiś rudo-średni blond farba, wypłukana, bo pod spodem jest rozjaśniacz czyli jednym słowem najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku to ze 3 razy pasemka, wtedy całość zrobi się dość jasna ale potem jak będę robić to myślisz, że farba starczy? da radę z moim naturalnym kolorem na odrostach? hm...chyba jednak za dużo zachodu z tym blondem, już lepiej zostawię jak jest i poczekam aż całe będą naturalne, bo zbyt boję się o włosy tylko, że wiecie jak to jest, blond kusi szczególnie, że już byłam blondynką i wiem jak to fajnie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:47   #4233
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez karoOx3 Pokaż wiadomość
Ewentualnie takie zdjęcie ;p tutaj bardziej widać kolor ;p
snowhitee ratuj ;D licze na cb
no ja nie wiem bardzo ciepły się ten kolor wydaje.. nie wiem czy nie trzeba by najpierw natury kłaść (żeby żadna zieleń nie wyszła) a później dopiero coś chłodnego zbliżonego do tamtych kolorów poproś jeszcze naszą Bunny o dokładniejszą analizę

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
dzięki
a włosy w kiepskiej kondycji u tej pani...




zaszkodzić nie zaszkodzi, ale serio lepsza dolce




a pomysł super








Czeko, tylko blond



oplułam się z zazdrości kiedy ja będę miała taaakie długie



zimniejszy lepszy ale Ty mi się podobasz dziewczyno w tych krótkich włosach normalnie jak bym była chłopakiem to bym się uganiała za Tobą



Snow, spójrz na moją szafę i się pociesz



Bunny, bo tam recenzje piszą fanatyczki z perfumiarskiego
hehe fakt pamiętam ten widok, bardzo utkwił mi w pamięci

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
byłam w arkadii w sobotę i nie widziałam ich szkoooda, że nie da rady on line zamówić nooo

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc i dobranoc wpadlam zyczyc wam dobrej nocki bo my zaraz spadamy do znajomych mimo ze dopiero wrocilismy ale jak hallowen to na maxa
miłego wieczoru
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:05   #4234
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Asia od Jasia

żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:21   #4235
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

byłam w arkadii w sobotę i nie widziałam ich szkoooda, że nie da rady on line zamówić nooo
Snow, a czy w sklepie stacjonarnym mają to wszystko co na stronie?
a w ogóle to czemu nie można zamówić? jakoś mnie ominął ten temat chyba...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia od Jasia

żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:23   #4236
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Któraś wczoraj chciała moje zdjecia jak zaszalałam z krótkimi włosami, wiec zaraz wstawie do albumu bo znalazłam
wole Cię teraźniejszą
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja dodałam na Wasze zyczenie do albumu fotki z paszczakiem po wellatonie
pięknie bardzo Ci pasuje i jaka ładna bluzeczka
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
ja też dodałam zdjecie z japką w wellatonie. Lepiej zimniejszy kolorek czy ten jest git?
ładnie chociaż ja widze Cię w chłodniejszym coś podobnego do tych szaro-niebieskich po londzie tylko oczywiście nie aż tak niebieskich chodzi mi o ten zimny odcień bo ładnie z oczkami współgra
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
mnie się niepodobają kojarza mi sie z gatkami domowymi lub od piżamy i sprawiają wrażenie jakby miały wypchane kolana

dziewczynki mogę z całą pewnościa stwierdzić że u mnie jantar działa dziś minął 9dzień psikania a 2 tygodnie i jeden dzień od farbowania a ja mam już prawie 1cm odrostu szczególnie na czole i przy skroniach sie to rzuca w oczy w dodatku widze takie małe włoski wokół twarzy przy skroniach .Tylko że dzis mi sie skończył a nie wiem kiedy dojdzie ten który kupiłam i co teraz
wczoraj wyczytałam jeszcze o seboradin niger tonik na kwc też ma bardzo dobre opinie dotyczące porostu i z tego co widziałam dostane go w aptece bez problemu.tylko nie wiem czy to mogę teraz w zastępstwie (zanim mi przyjdzie jantar) za jantara pouzywać ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:26   #4237
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
koło Selgrosa mieszkam, sama oceń
parę przystanków busem



już widziałam, że Bunny Ci odpisała, więc się nie będę wtrancać



aż poczytam co piszą o nim pewnie, że płaski i syntetyczny
cos w takim stylu wlasnie pisza

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Oj. mylisz się , nie raz rozjaśniałam ciemniejsze włosy ,były bardziej zniszczone. Nigdy nie wyszły mi takie jak opisałaś [na szczęście] .
O to się akurat nie martwię ,a o te farbę skoro pisze ,że rozjaśnia o 2tony.
Czy wyjdzie mi np. na powiedzmy żółtych[ale nie jak u kurczaczka ],bądź białych taki kolorek ? Czy nie lepiej kupić zwykły naturalny blondzik ?


jestem nienasycona odpowiedzią , ale bardzo dziękuję
to ciekawe ze z ciemnej farby rozjasnianej rozjasniaczem wyszly ci piekne biale czy jasny blond jednolite sorry ale jestem fryzjerka i wiem co wychodzi z dekoloryzacji takiego brazu jak masz na glowie
ale skoro wiesz lepiej to ja juz sie nie odzywam i zycze powodzenia z farba ktorej sie boisz

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za odpowiedz tak, ja byłam blondynką, a potem zafarbowałam na kolor średni blond czy coś takiego, żeby był podobny do mojego naturalnego, i przestałam potem farbować w ogóle. więc połowa włosów od góry to odrosty, a druga połowa to jakiś rudo-średni blond farba, wypłukana, bo pod spodem jest rozjaśniacz czyli jednym słowem najlepszym rozwiązaniem w moim przypadku to ze 3 razy pasemka, wtedy całość zrobi się dość jasna ale potem jak będę robić to myślisz, że farba starczy? da radę z moim naturalnym kolorem na odrostach? hm...chyba jednak za dużo zachodu z tym blondem, już lepiej zostawię jak jest i poczekam aż całe będą naturalne, bo zbyt boję się o włosy tylko, że wiecie jak to jest, blond kusi szczególnie, że już byłam blondynką i wiem jak to fajnie
jesli masz naturalne sredni/ciemny blond to oczywiscie ze sama farba uzyskasz piekne blondy
najgorzej to z tymi farbowanymi koncami co masz... dlatego proponowalam geste pasemka- kilka razy a potem sama farba to wyciagnie.
mozesz czekac jesli chcesz...
tylko ze akurat niewiele ryzykujesz, bo jak beda w zlej kondycji to konce i bedziesz regularnie podcinac po prostu az sie tego pozbedziesz a kolor bedzie piekny blond jak chcesz na juz takze zdecyduj co wolisz.

ja teraz robilam przyjaciolce ze spranego czarnego do ciemnego brazu, momentami jasnego rudawego plus sredni blond odrost 5cm, wlasnie pasemeczka rozjasniaczem- bo chce jasniejszy blond a innej rady nie ma.
dziewczyna ma wlosy cienkie, rzadziutenkie az skora przeswituje, do tego juz po rozjasniaczu i 2x czarnej farbie...
i dlatego zaproponowalam stopniowo schodzenie pasemkami- dzieki temu tez uniknelysmy teczy na glowie po dekolorze.
i wyszlo mi w sumie 3 kolory- pasemka spranego brazu, na odrostcie jasniutkie pasemka srebrzyste, no i tam gdzie gorzej po farbie bralo to takie rudawo-karmelowe sloneczne pasemka.
calosc wyszla efektownie, bardzo melanżowo
jeszcze z 2-3 razy co kilka mcy i bedzie blondyneczka i bez wielkich strat- bo jakby jej sie wlosy wykruszyly to by lysa byla na bank, na takie wlosy trzeba uwazac...dlatego tobie tez to polecam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 20:26   #4238
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Snow, a czy w sklepie stacjonarnym mają to wszystko co na stronie?
a w ogóle to czemu nie można zamówić? jakoś mnie ominął ten temat chyba...



nie wiem czy wszystko właśnie bo szukałam też jednych spodni i też nie mogłam ich zlokalizować na sklepie a zamówić można ale niestety płatność jedynie kartą kredytową
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:28   #4239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wole Cię teraźniejszą

pięknie bardzo Ci pasuje i jaka ładna bluzeczka

ładnie chociaż ja widze Cię w chłodniejszym coś podobnego do tych szaro-niebieskich po londzie tylko oczywiście nie aż tak niebieskich chodzi mi o ten zimny odcień bo ładnie z oczkami współgra chociaz sklad ma chyba niezly
chyba nic nie powinno sie stac

mnie się niepodobają kojarza mi sie z gatkami domowymi lub od piżamy i sprawiają wrażenie jakby miały wypchane kolana

dziewczynki mogę z całą pewnościa stwierdzić że u mnie jantar działa dziś minął 9dzień psikania a 2 tygodnie i jeden dzień od farbowania a ja mam już prawie 1cm odrostu szczególnie na czole i przy skroniach sie to rzuca w oczy w dodatku widze takie małe włoski wokół twarzy przy skroniach .Tylko że dzis mi sie skończył a nie wiem kiedy dojdzie ten który kupiłam i co teraz
wczoraj wyczytałam jeszcze o seboradin niger tonik na kwc też ma bardzo dobre opinie dotyczące porostu i z tego co widziałam dostane go w aptece bez problemu.tylko nie wiem czy to mogę teraz w zastępstwie (zanim mi przyjdzie jantar) za jantara pouzywać ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html
mialam ten seboradin, ale na mnie nie zadzialal co prawda zuzylam tylko jedna butelke (skubany wydajny jest w porownaniu do jantara) no ale nie zauwazylam nic ma alkohol w skladzie no i smierdzi okrutnie przy rozpylaniu i troche na wlosach ale na szczescie sie ulatania


W tym tygodniu tak czytam wizaz z doskoku i zapomnialam Ci Princesska odpisac- fajnie, ze zdecydowaliscie sie na pieska, ja kocham swoją malutka

Czeko slicznie Ci w takich krotszych wlosach
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:30
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:33   #4240
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Snowi a Ty nie masz karty? ja mam, zaraz spróbuję zamówić tylko nie wiem czy brać te legginsy czy nieeee
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:38   #4241
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

dziewczynki mogę z całą pewnościa stwierdzić że u mnie jantar działa dziś minął 9dzień psikania a 2 tygodnie i jeden dzień od farbowania a ja mam już prawie 1cm odrostu szczególnie na czole i przy skroniach sie to rzuca w oczy w dodatku widze takie małe włoski wokół twarzy przy skroniach .Tylko że dzis mi sie skończył a nie wiem kiedy dojdzie ten który kupiłam i co teraz
wczoraj wyczytałam jeszcze o seboradin niger tonik na kwc też ma bardzo dobre opinie dotyczące porostu i z tego co widziałam dostane go w aptece bez problemu.tylko nie wiem czy to mogę teraz w zastępstwie (zanim mi przyjdzie jantar) za jantara pouzywać ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html
Asia, ten jantar to to?
http://www. doz .pl/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do _wlosow_z_bursztynem_100_ ml
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie wiem czy wszystko właśnie bo szukałam też jednych spodni i też nie mogłam ich zlokalizować na sklepie a zamówić można ale niestety płatność jedynie kartą kredytową
a to ja mogę zamówić jakieś wspólne zakupy?
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:41
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 20:38   #4242
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

nie mogę z tą grubą w przepis na życie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:39   #4243
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Buahhot nooo ale to dopiero w lutym
już nie mogę się doczekać

ja już uciekam, dobranoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:39   #4244
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mialam ten seboradin, ale na mnie nie zadzialal co prawda zuzylam tylko jedna butelke (skubany wydajny jest w porownaniu do jantara) no ale nie zauwazylam nic ma alkohol w skladzie no i smierdzi okrutnie przy rozpylaniu i troche na wlosach ale na szczescie sie ulatania


W tym tygodniu tak czytam wizaz z doskoku i zapomnialam Ci Princesska odpisac- fajnie, ze zdecydowaliscie sie na pieska, ja kocham swoją malutka

Czeko slicznie Ci w takich krotszych wlosach
hmm... no i nie wiem teraz skoro piszesz że bez szału to może lepiej poczekam na jantar ,a przez te kilka dni najwyżej będę wcierac moja dawna wcierke z wody brzozowej i l-102
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:40   #4245
karoOx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

[QUOTE=snowhitee;30267595]no ja nie wiem bardzo ciepły się ten kolor wydaje.. nie wiem czy nie trzeba by najpierw natury kłaść (żeby żadna zieleń nie wyszła) a później dopiero coś chłodnego zbliżonego do tamtych kolorów poproś jeszcze naszą Bunny o dokładniejszą analizę



Dziękuję snow za pomoc ;** ale jaka nature co to jest ? ;p
to jak bym położyła to coś ;] a potem bym sb wtedy położyła palette

Edytowane przez karoOx3
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:47
karoOx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:40   #4246
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

myślę jeszcze o tej koszuli : http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bz%C2%A0sukna

i o tej - bo chciałam taką luźniejszą białą do legginsów http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...a/32024/172014
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:40   #4247
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Snowi a Ty nie masz karty? ja mam, zaraz spróbuję zamówić tylko nie wiem czy brać te legginsy czy nieeee
mam karte ale nie jest kredytowa
leggi fajne

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Asia, ten jantar to to?
http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do _wlosow_z_bursztynem_100_ ml



a to ja mogę zamówić jakieś wspólne zakupy?
dziekuję za propozycję ja na razie się wstrzymam bo przed wypłatą jestem ale jeśli jeszcze kiedyś byś miała zamiar coś zamawiać to napisz, jak będę mogła chętnie się przyłącze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:40   #4248
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Asia, ten jantar to to?
http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p1300-Farm...sztynem_100_ml



a to ja mogę zamówić jakieś wspólne zakupy?
ostatnie zdanie bardzo wspólgra z Twoim podpisem

Jantar to ten http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...904175130.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:41   #4249
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

ale jakaś niezdecydowana jestem
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 20:41   #4250
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Asia, ten jantar to to?
http:// http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p1300-Farm...sztynem_100_ml


a to ja mogę zamówić jakieś wspólne zakupy?
link nie działa
to jest jantar https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:43   #4251
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ostatnie zdanie bardzo wspólgra z Twoim podpisem

Jantar to ten http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...904175130.html


__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:43   #4252
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

[QUOTE=karoOx3;30268906]
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no ja nie wiem bardzo ciepły się ten kolor wydaje.. nie wiem czy nie trzeba by najpierw natury kłaść (żeby żadna zieleń nie wyszła) a później dopiero coś chłodnego zbliżonego do tamtych kolorów poproś jeszcze naszą Bunny o dokładniejszą analizę



Jakiej natury co to jest ? ;p
czyli kolor naturalny np 9.0 bez żadnych innych cyfr po przecinku bo 1 to popiel, 2 fiolet, 3 złoty a jak jest 0 lub nic to natura

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
myślę jeszcze o tej koszuli : http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bz%C2%A0sukna

i o tej - bo chciałam taką luźniejszą białą do legginsów http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...a/32024/172014
ta 1 jest w arkadii
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:44   #4253
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ostatnie zdanie bardzo wspólgra z Twoim podpisem

Jantar to ten http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...904175130.html
princesko czy na Ciebie ten jantar działa? zauważyłaś szybszy porost włosków?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:45   #4254
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
nie mogę z tą grubą w przepis na życie
dobra jest
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buahhot nooo ale to dopiero w lutym
już nie mogę się doczekać

ja już uciekam, dobranoc
szybko zleci
dobranoc
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hmm... no i nie wiem teraz skoro piszesz że bez szału to może lepiej poczekam na jantar ,a przez te kilka dni najwyżej będę wcierac moja dawna wcierke z wody brzozowej i l-102
mozesz sprobowac, moze Tobie podpasowac, bo ma dobre opinie
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
myślę jeszcze o tej koszuli : http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...2Bz%C2%A0sukna

i o tej - bo chciałam taką luźniejszą białą do legginsów http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...a/32024/172014
wszystkie trzy rzeczy mi się podobają
ta czerwona bardzo fajnie sie prezentuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:48   #4255
karoOx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Tą palette ładny odcień akurat dla mnie ;p tylko prośba do bunny jak możesz to mi wyjaśnij o co chodzi bo ja w tych tematach to nie bardzo jestem a wy owszem

Edytowane przez karoOx3
Czas edycji: 2011-11-02 o 16:29
karoOx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:50   #4256
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
princesko czy na Ciebie ten jantar działa? zauważyłaś szybszy porost włosków?
wiesz nie wiem
zużyłam jedną butelkę przez te 3 tyg. pozniej niby miał być tydzien przerwy,ale cały czas jest niedostepna na DOZie
TŻ powiedział,że włosy urosły, w sumie mam już duży odrost więc wydaje mi się,że jakoś działa
ale włosów nie mierzę więc dokładnie nie wiem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:51   #4257
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ostatnie zdanie bardzo wspólgra z Twoim podpisem

Jantar to ten http://allegro.pl/farmona-jantar-odz...904175130.html
wiem...
no ale to dotyczyło współzakupowania perfum
ale i tak

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
bardzo śmieszne
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:52   #4258
karoOx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Aha już rozumiem hehe a mogłabyś mi coś polecić ? z jakiej firmy czy coś ;p
karoOx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:53   #4259
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
wiem...
no ale to dotyczyło współzakupowania perfum
ale i tak



bardzo śmieszne
winny się tłumaczy

ja już na serio uciekam, do jutra laseczki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:53   #4260
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Buahhot właśnie ale obawiam się że na żywo nie koniecznie tak musi być ja bym brała białą

Asia od Jasia

Snow, o. i jak wygląda tak jak na fotkach ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.