Kocham Lancome!!! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 17:00   #3601
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Witaj. Watek zyje, ale jakos cienko przedzie. U mnie nie ma jeszcze nowej kolekcji, z reszta rzadko kupuje cos z Lancome, procz tuszy do rzes.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:45   #3602
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dla mnie limitowane edycje są totalnym rozczarowaniem w tej marce. Wszystko wygląda przepięknie, ale dopóki jest na zdjęciach. Kolejne rozświetlacze- z motylami, maison i ten z Roseraie wszystkie wyglądały tak, że na nie czekałam, a potem widziane na żywo to już zupelnie inna rzecz. Złoty kapelusz Kate Winslet z linii Holiday 2011 to samo. Wiadomo, że każde zdjęcie jakoś przekłamie, ale te zdecydowanie.
Inna wpadka - lakiery z Roseraie Delices wogóle nie trafiły do Polski.

Edytowane przez baxterina
Czas edycji: 2012-03-06 o 21:47 Powód: literówka
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:15   #3603
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Zgadzam sie z Toba, a juz ten rozswietlasz z Maison to byla tragedia roku, w opakowaniu cud malina, a na policzkach puder widmo.
Z reszta cienie tez maja raczej sredniej jakosci, podobnie jak tusze. Ja od kilku lat czasem kupuje tusz Hypnose liczac, ze bedzie wydajniejszy od Loreal Architect, ale to jest naprawde to samo, za 3 razy taka cene.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 18:27   #3604
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba, a juz ten rozswietlasz z Maison to byla tragedia roku, w opakowaniu cud malina, a na policzkach puder widmo.
Z reszta cienie tez maja raczej sredniej jakosci, podobnie jak tusze. Ja od kilku lat czasem kupuje tusz Hypnose liczac, ze bedzie wydajniejszy od Loreal Architect, ale to jest naprawde to samo, za 3 razy taka cene.

Chyba najbardziej lubianym ich produktem jest Color Fever.
Ja akurat nie lubię błyszczyków za bardzo, więc pewnie nie umiem docenic, ale to CF znikają najszybciej z limitowanych standów.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:00   #3605
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Bardzo lubie CFG, ale moja przygoda z Lancome zaczela sie od kultowych JT, na szczescie, juz mi przeszlo
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:43   #3606
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Kocham Lancome!!!

Czy któraś z was testowała już (lub posiada) nowy podkład Lancome, Teint Idole Ultra 24H Foundation ? Jak wrażenia?
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra


iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 20:55   #3607
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała już (lub posiada) nowy podkład Lancome, Teint Idole Ultra 24H Foundation ? Jak wrażenia?
Na KWC możesz przeczytać pięć recenzji (jest od lutego w Polsce)- od bardzo zadowolonych dziewczyn po zawiedzione
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 09:10   #3608
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała już (lub posiada) nowy podkład Lancome, Teint Idole Ultra 24H Foundation ? Jak wrażenia?
Ja mam i bardzo sobie go chwalę Nie ciemnieje, nie znika z twarzy i przepięknie pachnie delikatnie różą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 11:12   #3609
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała już (lub posiada) nowy podkład Lancome, Teint Idole Ultra 24H Foundation ? Jak wrażenia?
ja testowałam i na nastepnych VIPach napewno go kupie bardzo fajny lekki podklad
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 18:34   #3610
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nowy podkład bedę testować od poniedziałku, ale Teint Idol Ultra byłam zachwycona, a ten nowy jest podobno jeszcze lepszy, mam też próbkę ich nowego kremu tonującego Rénergie Éclat Multi-Lift, też dopiero będe testować, ale juz jestem baaardzo ciekawa.....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 20:07   #3611
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja właśnie zastanawiam się nad tym podkładem. Niby 010 jest ciemne, ale z drugiej strony Photogenic Lumessence też wydawał się ciemny, ale łanie wtapiał się w cerę...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 14:14   #3612
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nie wiem, czy już byłą wzmianka o letniej kolekcji... niesamowicie się cieszę, że powraca bamboo Mój najukochańszy bronzer, czas zaopatrzyć się w zapasy:

http://www.temptalia.com/lancome-bro...or-summer-2012
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 11:56   #3613
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma bądź testowała nowy najjaśniejsz odcień Teint Idole Ultra 24h- 005 Beige Ivoire? Wygląda zachęcająco dla bladych twarzy
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:10   #3614
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma bądź testowała nowy najjaśniejsz odcień Teint Idole Ultra 24h- 005 Beige Ivoire? Wygląda zachęcająco dla bladych twarzy
Z tym odcieniem to coś dziwnego. Nie mogłam go dostać ani w Sephorze ani w Douglasie. Numeracja zaczyna się od 010. W internetowym Douglasie już jest
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 14:12   #3615
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Z tym odcieniem to coś dziwnego. Nie mogłam go dostać ani w Sephorze ani w Douglasie. Numeracja zaczyna się od 010. W internetowym Douglasie już jest
Właśnie też dostrzegłam go w internetowym, wygląda ciekawie a nie mam akurat w moim mieście dostępu do żadnej z drogerii dysrtybujących Lancome i myślałam, że może ktoś już ma marzy mi się TIU Fresh Wear w tym kolorku, ale może być też sam TIU, na zimę ideał!;-)
Muszę go zobaczyć na żywo, jaki to poziom bladości, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie- prosimy o info! ;-)
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:17   #3616
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Właśnie też dostrzegłam go w internetowym, wygląda ciekawie a nie mam akurat w moim mieście dostępu do żadnej z drogerii dysrtybujących Lancome i myślałam, że może ktoś już ma marzy mi się TIU Fresh Wear w tym kolorku, ale może być też sam TIU, na zimę ideał!;-)
Muszę go zobaczyć na żywo, jaki to poziom bladości, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie- prosimy o info! ;-)
Jako, że zdarzyła się okazja, sama nabyłam odcień 005 (wczoraj była zastraszająca liczba tych podkładów - całe 4 sztuki na wszystkie Douglasy w Warszawie; w Sephorach odcieni 005 i 007 brak).
Na swatchach od strony nadgarstka odcień 010 a niżej 005. 005 ma zbliżoną tonację do 010, z tym, że odcień jest o ton jaśniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_1533.jpg (25,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102_1531.jpg (51,6 KB, 33 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 22:34   #3617
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jako, że zdarzyła się okazja, sama nabyłam odcień 005 (wczoraj była zastraszająca liczba tych podkładów - całe 4 sztuki na wszystkie Douglasy w Warszawie; w Sephorach odcieni 005 i 007 brak).
Na swatchach od strony nadgarstka odcień 010 a niżej 005. 005 ma zbliżoną tonację do 010, z tym, że odcień jest o ton jaśniejszy.
Uuuła, dziękuję bardzo! Ja właśnie używałam 010 zawsze ale marzyło mi się coś ton jaśniejszego, więc już zacieram łapki Fajnie wygląda na nadgarstku, jak możesz daj znać czy nie ciemnieje na twarzy
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 08:04   #3618
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Uuuła, dziękuję bardzo! Ja właśnie używałam 010 zawsze ale marzyło mi się coś ton jaśniejszego, więc już zacieram łapki Fajnie wygląda na nadgarstku, jak możesz daj znać czy nie ciemnieje na twarzy
Trochę ciemnieje, niestety
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 22:19   #3619
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Trochę ciemnieje, niestety
Ale mam nadzieję, że nie ciemnieje do koloru 010 Niedługo się zapewne skuszę, ale mam jeszcze 1,5 buteleczki 010 i się muszę jeszcze trochę przemęczyć, bo potem to na pewno nie zużyję jak się dorwę do jaśniejszego )
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-18, 22:40   #3620
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję, że nie ciemnieje do koloru 010 Niedługo się zapewne skuszę, ale mam jeszcze 1,5 buteleczki 010 i się muszę jeszcze trochę przemęczyć, bo potem to na pewno nie zużyję jak się dorwę do jaśniejszego )
Nie, aż tak nie ciemnieje Ale stopień oksydacji zależy od ilości użytego podkładu - im jest go więcej, tym bardziej podkład się utlenia.U mnie na buzi nie widać by coś ciemniało, ale ja nakładam bardzo malutko tego podkładu (mam wrażenie, że przez swoją trwałą formułę obciąża trochę skórę). Mogę wrzucić jutro foty 005 po utlenieniu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 02:07   #3621
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie, aż tak nie ciemnieje Ale stopień oksydacji zależy od ilości użytego podkładu - im jest go więcej, tym bardziej podkład się utlenia.U mnie na buzi nie widać by coś ciemniało, ale ja nakładam bardzo malutko tego podkładu (mam wrażenie, że przez swoją trwałą formułę obciąża trochę skórę). Mogę wrzucić jutro foty 005 po utlenieniu
Ok ok, byłoby super Ja też niby nakładam malutko, ale zawsze wyglądam jakbym miała dużo (tak mi się wydaje), choć naprawdę staram się tylko odrobinkę użyć
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:22   #3622
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Teint Idole Ultra 005 po utlenieniu. Nałożony grubą warstwą, by pokazać maksymalną oksydację (przynajmniej na mojej skórze). Bliżej nadgarstka "świeżynka", dalej - podkład po 8 godzinach noszenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_1546.jpg (45,0 KB, 55 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 17:31   #3623
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Teint Idole Ultra 005 po utlenieniu. Nałożony grubą warstwą, by pokazać maksymalną oksydację (przynajmniej na mojej skórze). Bliżej nadgarstka "świeżynka", dalej - podkład po 8 godzinach noszenia.
Na zdjęciu wygląda na dość mocno oksydujący, ale jak mówisz, że to maksymalna warstwa to jestem spokojna

Zdecydowałam, że zakupię go jak tylko finanse pozwolą, bo w końcu to zawsze coś jaśniejszego, jestem wierna podkładom Lancome, bo choć dużo testowałam, to właśnie ich formuła najbardziej mi odpowiada i już chyba nie zamienię na żadne inne Kwestia tylko czy 24h, czy Fresh Wear, który jako jedyny z tych dwóch testowałam (o ile występuje w takim odcieniu). Dziękuję!
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 18:47   #3624
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez miss_piggy Pokaż wiadomość
Na zdjęciu wygląda na dość mocno oksydujący, ale jak mówisz, że to maksymalna warstwa to jestem spokojna

Zdecydowałam, że zakupię go jak tylko finanse pozwolą, bo w końcu to zawsze coś jaśniejszego, jestem wierna podkładom Lancome, bo choć dużo testowałam, to właśnie ich formuła najbardziej mi odpowiada i już chyba nie zamienię na żadne inne Kwestia tylko czy 24h, czy Fresh Wear, który jako jedyny z tych dwóch testowałam (o ile występuje w takim odcieniu). Dziękuję!
005 ma tylko wersja 24h i Teint Miracle
Dla mnie nowy Idole to absolutnie najlepszy podkład jaki miałam przyjemność używać. Mam nadzieję, że moja skóra nie przestanie go lubić.

Szkoda tylko, że Lancome tak ostatnio ... podupadł. Kolekcje limitowane są ... marne. Nawet mnie nie kuszą... Dobrze, że chociaż podkład im wyszedł oraz ktoś poszedł po rozum do głowy i sprowadził do Polski ten jasny odcień.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 19:25   #3625
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
005 ma tylko wersja 24h i Teint Miracle
Dla mnie nowy Idole to absolutnie najlepszy podkład jaki miałam przyjemność używać. Mam nadzieję, że moja skóra nie przestanie go lubić.

Szkoda tylko, że Lancome tak ostatnio ... podupadł. Kolekcje limitowane są ... marne. Nawet mnie nie kuszą... Dobrze, że chociaż podkład im wyszedł oraz ktoś poszedł po rozum do głowy i sprowadził do Polski ten jasny odcień.
O, to przynajmniej nie będę miała problemu z wyborem

Ja ogólnie z Lancome używam tylko podkładu, czasem tuszu, i błyszczyków Juicy Tubes, na limitowanki nie poluję. Ale wiem, że wycofują dobre kosmetyki np. podkład Adaptive, który był (poza odcieniem) podkładem naprawdę idealnym, za którym bardzo tęsknię, może 24h też mnie oczaruje
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:19   #3626
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

wiem, że już o tym było, ale podnoszę po czasie ponownie temat: czy jesteście zadowolone z tuszu doll eyes?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:06   #3627
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
wiem, że już o tym było, ale podnoszę po czasie ponownie temat: czy jesteście zadowolone z tuszu doll eyes?

Na początku - trzy miesiące- zachwycona. Efekt subtelnych, naturalnych a jednak zdefiniowanych i jakby mokrych rzęs.
Potem zaczął się zmieniać.
Swoich końcowych sześciu miesięcy nie doczekał, bo już dawał zupełnie odmienny efekt- pajęcze nożki, oblepione rzęsy.
Początkową jego postać- kocham ale sześciu miesięcy on taki nie był.
Tylko z tego powodu jeszcze szukałam mu następcy. Bo gdyby
Doll Eyes trwał ten swój terminowy żywot w stanie zbliżonym do początku (oczywiście to normalne, że troszkę może się zmienic w końcu otwieram go wiele razy itd.)to bylibyśmy razem.
Tak kupiłam Helenę Rubinstein potem Guerlain.
Muszę edytować recenzję, nie tyle zmienić co dopisać
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:07   #3628
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ulinkaaaa... ...

ja sie z tuszami Lancome nie lubie, wiec sie nie wypowiem
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:43   #3629
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kocham Lancome!!!

Witam
Może ktoś porównać (kolor, krycie) korektor Lancome Effacernes Longue Tenue #01 Pastel z HR Magic Concealer #1 Light?
Z góry dzięki za odzew
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 12:35   #3630
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Eh, cieszyłam się swoim TIU 24h w odcieniu 005 wirtualnie od wczorajszego wieczora, aż do tej pory... czemu wirtualnie i czemu do tej pory? Bo okazało się, że Pani w sklepie w UK podała osobie, która kupowała dla mnie podkład odcień 05 a nie005 (choć na karteczce napisane było 005) i taki też do mnie przywędrował...

Poprosiłam znajomego o kupno w UK, ponieważ próbowałam wcześniej dostać ten odcień w dwóch Douglasach i dwóch Sephorach w różnych miastach w PL, jednak wszędzie Panie wmawiały mi, że takiego odcienia nie ma, patrząc na mnie wzrokiem pt. "coś ty sobie ubzdurała" Troszkę niekomfortowo czułam się "wmawiając" Paniom, że 005 już od dawna szaleje w Douglasie internetowym no i zresztą nie tylko, czego dowodem są jednak dziewczyny, które nabyły go w perfumeriach.

Teraz mam dwa kłopoty, co zrobić z odcieniem 05 i gdzie nabyć 005 (w Douglasie On Line cena od zeszłego tygodnia wzrosła o 5 zł, do tego wysyłka...). A tak się cieszyłam

A czy ktoś może kupował na all TIU24h i może polecić jakiegoś sprzedawcę? Znalazłam kilka ofert, jednak zawsze wolałam dołożyć trochę pieniędzy i kupić w perfumerii, żeby mieć pewność że to oryginał, bo niestety raz połasiłam się na zakup na all (choć nie skusiła mnie cena, a odcień jaśniejszy od naszych polskich) i niestety podkład był ewidentnie nieoryginalny/przeterminowany, używając podkładu kilka lat szybko można rozpoznać, że z danym egzemplarzem coś jest nie tak
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.