Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 13:15   #271
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]Pięknie Aga pięknie

Uwaga teraz ja
Lolli !
Nie potrafie tworzyć tak pięknych mani jak Ty.Stworzyłam takie coś co jest z myślą o Tobie
W dniu Twojego święta chce życzyć Ci dużo lakierów,szczęścia i wszystkiego naj naj ! Uwielbiam Cie



Nie wiem czemu nie mogę dać w załączniku [/QUOTE]

ale pięknie wyszło

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41933207]Hello.
I dalej nie wiem jaki rozcieńczalnik do lakierów kupić. A allegro restore jest tylko na dwóch aukcjach( może na urodzinki sobie sprawie razem z seche vite), no i zastanawiałam się nad inglotowym. Nie wiem jakie inne są i gdzie dostępne i żeby działały. Najchętniej bym z allegro zamówiła.

Mamusia mnie dzisiaj zdemotywowała. Stoją dwa jogurty jeden 0% drugi normalny. Ja się łapię za normalny, a mama: "zostaw, dla ciebie ten 0% jest".[/QUOTE]

ja kupiłam w SuperPharm za 9zł - jest ok.

Te wszystkie produkty 0% są gorsze od tych zwykłych, bo mają zamiast tłuszczu napakowane inne świństwa :/

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kocham Cię normalnie


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Loli, kiedy malowałam dla Ciebie poprzednim razem byłam na wątku zupełnie nowa, wiec mogłam inspirować się tylko nickiem. Teraz chciałam zrobić coś, co będzie lepiej do Ciebie pasować. Kojarzysz mi się przede wszystkim z czerwienią, brokatem i przepięknymi malunkami. Połączenie tego wszystkiego na jednym mani jakoś mi nie grało, za dużo dobroci, więc poprzestałam na czerwieni i kwiatkach (moje pierwsze różyczki, a do tego malowane lakierami, bo mi resztka białego akrylu zaschła na kamień). Do twoich malunków się nie umywają, ale jestem zadowolona. Tak wiec z najlepszymi życzeniami, kochana





zemu wszystko tak zżera jakość zdjęć?
obłędnie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:32   #272
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

No wlasnie la tylko załączników nie widzę a tak w poscie widzę

Chu przecudowny ten kolor i Tobie w nim jest pięknie

Kawko absolutnie idealne te róże i mani mi urywa wszystko

Resztę mani zobaczę na kompie (zobaczę ustawienia zaraz)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:45   #273
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Na prawdę pięknie Ci to wyszło !

Właśnie przekopałam wizaż i odnalazłam to święto pazurkomaniaczek i jego historię, na prawdę fajna sprawa Pewnie malując na Boże narodzenie nie miałyście pojęcia, że się tak rozrośnie i stanie się tradycją
Zrobiłaś na mnie wrażenie.
Jesteś pierwszą osobą która sprawdziła w czym rzecz i nie pytała
Na pewno nie podejrzewałyśmy, ze to tak się rozrośnie.
Pierwsze były paski, potem przez kilka miesięcy jakieś inne wzorki, a potem jakoś tak wyszło, że Ruda miała dołka i postanowiłyśmy malować dla Niej.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Te wszystkie produkty 0% są gorsze od tych zwykłych, bo mają zamiast tłuszczu napakowane inne świństwa :/
O tak... I smakują jak kupa.


Sliczne mani Chu

A Kawka mnie na łopaty rozwaliła
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:15   #274
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Miau przyjedz do mnie, u mnie znow ma byc 27 stopni a ja pracy musze

rowerkiem przyjadę


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na koncercie na przykład.....

dokładnie.. i co wtedy. ale mam nadzieję, że jednak poczeka i nie zrobi Ci psikusa


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Siedzę w robocie i sie totalnie nudze jedyną radością jest czekanie na tz bo ma niedługo wpaść na chwile skończylam czytać wielką książkę i zabralam sie za kolejna grubaske

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

co skończyłaś czytać i co teraz czytasz?


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Może komuś kawusi? Spieniacz do mleka znalazłam

przeczytałam 'spinacz do mleka' więc zdecydowanie przyda mi się kawa, poporszę


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4193218 1]Od sponsora.
Napadłam na bank.
Jestem tajną agentką i mam tajną wypłatę.
Podkradam ci kasę z torebki.
Nie przepijam kieszonkowego.
No dobra, przepijam trochę ale nie puszczam z dymem.
[/QUOTE]


dwoma ostatnimi mnie zabiłaś, to tak bardzo ja


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Lolliś

wiedziałam, że będzie czerwień cudooownie
powinnaś nosić czerwienie częściej


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]Uwaga teraz ja
[CENTER][COLOR="DarkOrchid"]
Lolli !
[/QUOTE]


ale cudne


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Loli

perfekcyjne..

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Te wszystkie produkty 0% są gorsze od tych zwykłych, bo mają zamiast tłuszczu napakowane inne świństwa :/

dokładnie.. tak samo wszelkie produkty typu 'light'
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:26   #275
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Miał skończylam "Upadek gigantów" Kena Folleta książka jest wprost rewelacyjna, czytalam jednym tchem i często płakałam w pracy myslalam ze jej nawet nie rusze, bo to 1 wojna światowa, ale zmusiła mnie babcia i wcale nie żałuję a zaczęłam dzis "Filary ziemi" tego samego pisarza. Ponoć ta książka jest jeszcze lepsza ne tamtej z tymże tematyka inna, bo średniowiecze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:30   #276
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Miał skończylam "Upadek gigantów" Kena Folleta książka jest wprost rewelacyjna, czytalam jednym tchem i często płakałam w pracy myslalam ze jej nawet nie rusze, bo to 1 wojna światowa, ale zmusiła mnie babcia i wcale nie żałuję a zaczęłam dzis "Filary ziemi" tego samego pisarza. Ponoć ta książka jest jeszcze lepsza ne tamtej z tymże tematyka inna, bo średniowiecze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

rozumiem chociaż ja to lubię czytać książki w swoim pokoju, żeby nikt mnie nie widział zapłakanej lub moich zapuchniętych od płaczu oczu
ja dzisiaj w nocy zaczęłam Fight Club Chucka Palahniuka wiem, że jest film, ale wolę najpierw przeczytać książkę, a potem zobaczyć ekranizację
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:43   #277
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jakie plany nadrobisz odwyk w 3 dni
Może do końca sierpnia mi się odwidzi (nadzieja umiera ostatnia...)

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja już przestałam sobie to obiecywać, bo nie chcę samej siebie okłamywać. I Was

A wishlistę mamy prawie identyczną! Z tym, że ja miętkę już mam- wahałam się między L'orealem a Bourjois i wybór padł w końcu na ten pierwszy.
I myk jest taki, że ja nie mam odwyku
Wielkie umysły myślą tak samo A myślałam dzisiaj o Tobie, wybierasz się na Marsa we wrześniu?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
generalnie każdy robi jak chce ja byłam i jestem za NIE piłowaniem. (co chyba że króciutkie paznokcie i ktoś chce takie zaokrąglone... w sumie Tobie się podobają tej pshhit czy jak, a mi nie, więc nie wiem czy moje rady się zdadzą ) Wiem po sobie. Jak miałam kwadraty (jeszcze przed wątkiem na wizażu i przed kryzysem paznokciowym potem) to piłowałam boki i nie było fajnie. Potem mnie olśniło, że jak tego nie robię to są węższe no bo tunel. Zawijanie też przechodziłam, ale z tym tak łatwo nie jest. Wg mnie zawijają się jak rogi są za duże. Ale wtedy nie piłowałam z boku a róg od góry - na mokro to idealnie widać. Jak już się zwinie to nawilżanie go nie wyprostuje raczej - to żeby zapobiec. Na zwinięcie to chyba tylko skrócenie ewentualnie zmiana techniki piłowania, no bo każdy ma swoją płytkę, kształt itd. Metoda prób i błędów ale nie bój się, nie będzie źle
Ja zauważyłam to co mówisz na stopach. Mam mega szeroką płytkę, piłuję ją w kwadrat. Do tej pory piłowałam boczki,ale ostatnio spróbowałam tak jak ty mówisz i zauważyłam,że się troszkę zwiększył tunel i zwęziły Inna sprawa że u stóp mam tak jak u rąk-przyrost na środku duży a po bokach malutki i się te rogi łamią. Ale póki co jeszcze się trzymają

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Może komuś kawusi? Spieniacz do mleka znalazłam
Ja poproszę Kiedyś miałam fazę na spienione mleko, kupowałam te najtańsze spieniacze i każdy się psuł po miesiącu. Przerobiłam chyba z 5

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zapraszam do mnie na kawkę, większość już i tak wie, gdzie stacjonuję

Czekam od rana na listonosza, a drań nie przyjechał
ja nie wiem, będę jeździć po całym województwie i szukać Ślizgacza

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]Pięknie Aga pięknie

Uwaga teraz ja
Lolli !
Nie potrafie tworzyć tak pięknych mani jak Ty.Stworzyłam takie coś co jest z myślą o Tobie
W dniu Twojego święta chce życzyć Ci dużo lakierów,szczęścia i wszystkiego naj naj ! Uwielbiam Cie

Nie wiem czemu nie mogę dać w załączniku [/QUOTE]
Fajne To mgiełka SB?

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41933207]
Mamusia mnie dzisiaj zdemotywowała. Stoją dwa jogurty jeden 0% drugi normalny. Ja się łapię za normalny, a mama: "zostaw, dla ciebie ten 0% jest".[/QUOTE]
ale mówiłaś,że mama kupuje mało dietetyczne rzeczy, to chyba fajnie,że pamiętała o Tobie na zakupach
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja się wczoraj zważyłam i pomierzyłam
no trudno, będę gruba, ale przynajmniej będę szczęśliwa (lubię jeść )
ja mam teorię,że grubsi ludzie są szczęśliwsi. Bo Ci którzy są wiecznie na diecie robią się sfrustrowani i złośliwi

Cytat:
Napisane przez czarna kawa;41934147
No to moja kolej.
[/COLOR
Kawko, pięknie

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O tak... I smakują jak kupa.
Ja na przykład nie wyobrażam sobie pić mleka innego niż 3,2%, tamte smakuja jak woda z mlekiem
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 14:51   #278
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mani1.jpg (27,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mani2.jpg (27,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mani3.jpg (25,0 KB, 28 załadowań)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:51   #279
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

hej

Misia, wszystkiego najpiękniejszego w dniu Twojego święta samych pięknych lakierów, kolekcji największej na świecie i nigdy nie gęstniejących cudowności!
mani dla Ciebie pojawi się pewnie na dniach!




i wybaczcie że tak dzisiaj z doskoku, ale...

__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:54   #280
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam

ale cudne
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:56   #281
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Hejo
Lecę nadrabiać. Przyszły moje Chinki, ale awizo zastałam :< Jutro je odbiorę
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 14:57   #282
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hejo
Lecę nadrabiać. Przyszły moje Chinki, ale awizo zastałam :< Jutro je odbiorę

aaaaaa, nie mogę się doczekać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:02   #283
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Amelka fajne porownanie z tymi papirosami
ale ludziom nie przetlumaczysz
papieros rzecz normalna, ale kupowanie lakierow to juz podchodzi pod psychiatryk prawie albo malowanie paznokci, jak to kobieta ma pomalowane... powinna miec krotkie, obdrapane, wygryzione wtedy widac, ze kobieta ciezko pracujaca
Taaaa. bo zadnabe paznokcie świadczą o tym, że leżymy całe dnie dupą do góry Echh CI zacofani ludzie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
generalnie każdy robi jak chce ja byłam i jestem za NIE piłowaniem. (co chyba że króciutkie paznokcie i ktoś chce takie zaokrąglone... w sumie Tobie się podobają tej pshhit czy jak, a mi nie, więc nie wiem czy moje rady się zdadzą ) Wiem po sobie. Jak miałam kwadraty (jeszcze przed wątkiem na wizażu i przed kryzysem paznokciowym potem) to piłowałam boki i nie było fajnie. Potem mnie olśniło, że jak tego nie robię to są węższe no bo tunel. Zawijanie też przechodziłam, ale z tym tak łatwo nie jest. Wg mnie zawijają się jak rogi są za duże. Ale wtedy nie piłowałam z boku a róg od góry - na mokro to idealnie widać. Jak już się zwinie to nawilżanie go nie wyprostuje raczej - to żeby zapobiec. Na zwinięcie to chyba tylko skrócenie ewentualnie zmiana techniki piłowania, no bo każdy ma swoją płytkę, kształt itd. Metoda prób i błędów ale nie bój się, nie będzie źle
O dziękuję No ja zanim spiłuję to miną 2 tygodnie- bo teraz to mam spiłowane boki a mój przyrost jest za duży i paznokcie wyglądałyby jak trapezy
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niektórzy twierdzą, że się łopatkują, a mi na przykład spiłowane boki jeszcze bardziej się zawijają Ja nie piłuję, bo po prostu nie mam takiej potrzeby, a nie z ideologicznych pobudek
To co Amelko, będą kwadraty?

Dzień dobry w ten pochmurny dzień... A miałam jakieś zdjęcia na bloga porobić
Twoje to są idealne
Będą
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Amelko to ja dodam swoje 3 grosze do kwadratów ja czasem piłuje ale bardzo niedużo, w moim przypadku to nie działą źle na tunel. Ale robię to jak muszę czyli jak mi się coś zadrze czy zacznie lekko zawijać
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Może komuś kawusi? Spieniacz do mleka znalazłam
O tak! Poproszę
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:08   #284
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Fajne To mgiełka SB?
Nie,to brokat Coral Prosilk nr 3
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Piekne
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hej

Misia, wszystkiego najpiękniejszego w dniu Twojego święta samych pięknych lakierów, kolekcji największej na świecie i nigdy nie gęstniejących cudowności!
mani dla Ciebie pojawi się pewnie na dniach!
i wybaczcie że tak dzisiaj z doskoku, ale...
01,02,04
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:13   #285
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4193218 1]
Święte słowa Amelko.
Drażni mnie jak ktoś się dziwi, że nie szkoda mi kupować x lakierów - a no na pewno mniej szkoda niż puszczać z dymem i się truć. Tak, bo palenie jest cool a to takie "głupawe" i w ogóle mało ambitne, pff... malowanie paznokci A szczerze, jeszcze bardziej mnie wkur*ia jak ktoś mi wyjeżdża z tekstem, że to przecież śmierdzi i wdychanie tego smrodka lakierowo/zmywaczowego też jest niezdrowe... może nawet bardziej niż relaksujący dymek... Aha...

Amelko ja czasem piłuję boki. Jak mam kwadratu takie na ostro, to płytka paznokcia nie ma na brzegach kątów prostych, tylko ostre (to nie jest fajne ani wygodne, krzywdę sobie robię jak się dźgam ). Wtedy od boku bardzo delikatnie podpiłowuję właśnie do kąta prostego. Jeśli bez piłowania boków, piłuję paznokcie pod kątem prostym... to wtedy na wyprostowanej dłoni paznokcie wyglądają na lekko zaokrąglone, nie wygląda to na ostre kwadraty, chociaż tak jest.

Mam nadzieję, że zrozumiale powiedziałam. U ciebie wcale tak nie musi być, bo to zależy od kształtu płytki, i tak dalej. A mi od tego pazurki nie łopatkują akurat, moje łopatkują tylko jak są namoczone, a jak schną to zwijają się w tunel. Jak mi się zwijają za mocno od przesuszenia (tunel wolnego brzegu aż węższy jest od przyrośniętej części) to ciapię od spodu olejkiem, kremem, nawilżam po prostu.
[/QUOTE]
No tak. Smród lakierów gorszy od fajkowego. Brawo dla tych co tak sądzą przecież jak maluję przy otwartym oknie to nic nie czuć... i przynajmniej JA nie śmierdzę tym zapachem. Ech Ci ludzie- szukają wymówek wszędzie.
Zrozumiałam Dziękuję
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Lolliś

z racji tego, że dla mnie jesteś ,,krzyżówką" gorącej włoszki - z charakteru i delikatnej, porcelanowej, eleganckiej francuski - z wyglądu, a do tego kochasz czerwienie
więc espacially 4 You
Ale cudowna czerwień
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]
Lolli !
Nie potrafie tworzyć tak pięknych mani jak Ty.Stworzyłam takie coś co jest z myślą o Tobie
W dniu Twojego święta chce życzyć Ci dużo lakierów,szczęścia i wszystkiego naj naj ! Uwielbiam Cie

Nie wiem czemu nie mogę dać w załączniku [/QUOTE]
Chu jak dobrze widzieć znowu Twoje paznokcie pomalowane Trzymające tego kwiatka Ładny róż
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41933207]
Mamusia mnie dzisiaj zdemotywowała. Stoją dwa jogurty jeden 0% drugi normalny. Ja się łapię za normalny, a mama: "zostaw, dla ciebie ten 0% jest".[/QUOTE]
O masz... przecież te produkty z rzekomym brakiem tłuszczu smakują jak podeszwa :/


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Loli,
O matko, ale pięknie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O tak... I smakują jak kupa.

No dokładnie!
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Pilarku musisz koniecznie wstawiać częściej paznokcie Te różyczki są piękne i nie obraziłabym się gdybyś i mi takie namalowała
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i wybaczcie że tak dzisiaj z doskoku, ale...
12 wygląda ciekawie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aaaaaa, nie mogę się doczekać
Ja też


Misiu ja wstawię jutro paznokcie, albo w piątek dopiero. Proszę o wybaczenie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:23   #286
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Widzę, że natrafiłam akurat na święto Ale wytłumaczcie mi, dlaczego zwracacie się dzisiaj z tymi mani do jakiejś jednej konkretnej osoby (której nie umiem zidentyfikować)? Na pierwszej stronie wątku jest napisane tylko "święto pazuromaniaczek". Oświeci mnie ktoś?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:38   #287
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Co to za czerwień? Bardzo ładnie wygląda.
Tak wiec z najlepszymi życzeniami, kochana

Czemu wszystko tak zżera jakość zdjęć?
Dzięki to Wiboś+ruby
Kawko cuda

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

wiedziałam, że będzie czerwień cudooownie
powinnaś nosić czerwienie częściej



dokładnie.. tak samo wszelkie produkty typu 'light'
nie zawsze sie uda tak perfekcyjnie pomalować

a ja juz tęsknię za piaskami

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Pilar jesli to nie jest Twoja mocna strona no to japierdziu

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hej

i wybaczcie że tak dzisiaj z doskoku, ale...
Smo zabiję Cię

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale cudowna czerwień

Pilarku musisz koniecznie wstawiać częściej paznokcie Te różyczki są piękne i nie obraziłabym się gdybyś i mi takie namalowała

Popieram wszystkimi odrostami
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:40   #288
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Loli
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa
perfekcyjne!

Pilar o widzę różyczki królują

super!

Smucia no ciekawe, ciekawe te GR
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:40   #289
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale cudne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41936460]Nie,to brokat Coral Prosilk nr 3

Piekne


01,02,04 [/QUOTE]
A,to nie znam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No tak. Smród lakierów gorszy od fajkowego. Brawo dla tych co tak sądzą przecież jak maluję przy otwartym oknie to nic nie czuć... i przynajmniej JA nie śmierdzę tym zapachem. Ech Ci ludzie- szukają wymówek wszędzie.
Zrozumiałam Dziękuję

Pilarku musisz koniecznie wstawiać częściej paznokcie Te różyczki są piękne i nie obraziłabym się gdybyś i mi takie namalowała
A są nawet pachnące lakiery Z Miyo mam taki jeden różowy

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Pilar jesli to nie jest Twoja mocna strona no to japierdziu
Serio serio To moje pierwsze różyczki
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 15:43   #290
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Serio serio To moje pierwsze różyczki


jesteście niemożliwe skąd Wyście się urwały
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:51   #291
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Smoo znowu kusisz tym zdjeciem
pokazalam je mojemu Tz
kupi ?


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Może komuś kawusi? Spieniacz do mleka znalazłam
Cooone, już pędzę


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to ja będe pierwsza
co to za czerwień?!
obłęd.........


Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Czeeeść Można się przyłączyć?

Podczytuję was od jakiegoś czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych paznokci. Ja sama nie jestem jakąś mistrzynią, ale pazury prawie zawsze mam pomalowane i moja kolekcja lakierów rozrasta się w zastraszającym tempie

Debiut paznokciowy miałam jeszcze na początku mojej kariery na wizażu, tutaj Ale od razu potem moja aktywność w tym zakresie spadła do zera

Postanowiłam w końcu się odezwać, zwłaszcza, że zrobiłam dziś swoje pierwsze ombre perfekcyjnie nie wyszło, jakość zdjęć nie powala ale nie mam lepszego aparatu. Ale jak na pierwszy raz chyba może być
Wyczytałam w necie "dobrą radę" że ombre wychodzi fajniejsze, jak się użyje zwykłej gąbki do mycia naczyń zamiast gąbeczki do makijażu. Miałam akurat w domu tylko taką do naczyń, więc jej użyłam, ale moim zdaniem to średni pomysł... Gąbka się kruszyła i robiła trochę grudy na paznokciach. Pomimo dodania top coatu powierzchnia jest wciąż nierówna... Następnym razem kupię gąbki do podkładu.
Tadaaam:
hej

dziewczyny rad Ci udzieliły, ja powtarzać się nie będę fajne cieniowanie jak na 1 raz!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]
Uwaga teraz ja [/QUOTE]

............


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No to moja kolej.
OMG, wygrałaś


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Pilar, koniecznie musisz pokazywać częściej pazurki
pięknie

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41936460]
01,02,04 [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
12 wygląda ciekawie
hihi

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Smo zabiję Cię



Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Widzę, że natrafiłam akurat na święto Ale wytłumaczcie mi, dlaczego zwracacie się dzisiaj z tymi mani do jakiejś jednej konkretnej osoby (której nie umiem zidentyfikować)? Na pierwszej stronie wątku jest napisane tylko "święto pazuromaniaczek". Oświeci mnie ktoś?
Śniegowa stronę wcześniej wyjaśniła.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Smucia no ciekawe, ciekawe te GR
nooo, tylko ciekawe kiedy u nas będą
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:51   #292
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Przyrost mi się trochę odkleił na prawym kciuku i boli jak dotykam :<
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:54   #293
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to ja będe pierwsza

Lolliś

z racji tego, że dla mnie jesteś ,,krzyżówką" gorącej włoszki - z charakteru i delikatnej, porcelanowej, eleganckiej francuski - z wyglądu, a do tego kochasz czerwienie
więc espacially 4 You
2 w życiu, czerwone, klasyczne, konkretne jak Ty mani [/COLOR]( bez żadnych tam popierdółek).
I życzę Ci wszystkiego naj naj naj, wymarzonej pracy, słodkości na zmianę z ostrością w związku i sprawdzonych przyjaciół na lata

No to tadam
O mamo, jakie piękne życzenia . Co to się człowiek dobrych rzeczy o sobie naczyta, to nawet kiepski dzień niestraszny.
Paznokcie piękne, faktycznie konkretne i bez popierdółek, w dodatku perfekcyjnie pomalowane pięknymi lakierami. Bardzo, bardzo dziękuję



Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Czeeeść Można się przyłączyć?

Podczytuję was od jakiegoś czasu i jestem pod ogromnym wrażeniem waszych paznokci. Ja sama nie jestem jakąś mistrzynią, ale pazury prawie zawsze mam pomalowane i moja kolekcja lakierów rozrasta się w zastraszającym tempie

Debiut paznokciowy miałam jeszcze na początku mojej kariery na wizażu, tutaj Ale od razu potem moja aktywność w tym zakresie spadła do zera

Postanowiłam w końcu się odezwać, zwłaszcza, że zrobiłam dziś swoje pierwsze ombre perfekcyjnie nie wyszło, jakość zdjęć nie powala ale nie mam lepszego aparatu. Ale jak na pierwszy raz chyba może być
Wyczytałam w necie "dobrą radę" że ombre wychodzi fajniejsze, jak się użyje zwykłej gąbki do mycia naczyń zamiast gąbeczki do makijażu. Miałam akurat w domu tylko taką do naczyń, więc jej użyłam, ale moim zdaniem to średni pomysł... Gąbka się kruszyła i robiła trochę grudy na paznokciach. Pomimo dodania top coatu powierzchnia jest wciąż nierówna... Następnym razem kupię gąbki do podkładu.
Tadaaam:
E tam, zmywakiem i gąbką do podkładu robi się podobnie, najważniejsze żeby nabierać na gąbkę dwa kolory na raz (czy ile tam się cieniuje). Chyba Ewalucja(?) robiła tutorial, może ktoś znajdzie link, bo ja coś nie mogę?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41933107]
Uwaga teraz ja
Lolli !
Nie potrafie tworzyć tak pięknych mani jak Ty.Stworzyłam takie coś co jest z myślą o Tobie
W dniu Twojego święta chce życzyć Ci dużo lakierów,szczęścia i wszystkiego naj naj ! Uwielbiam Cie
[/QUOTE]

Ach Chu nieprawda, że nie potrafisz. To, co pokazałaś jest tego najlepszym przykładem. Ten brokat jest prześliczny, paznokcie też cudne . Bardzo Ci dziękuję, że się dla mnie postarałaś.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Loli, kiedy malowałam dla Ciebie poprzednim razem byłam na wątku zupełnie nowa, wiec mogłam inspirować się tylko nickiem. Teraz chciałam zrobić coś, co będzie lepiej do Ciebie pasować. Kojarzysz mi się przede wszystkim z czerwienią, brokatem i przepięknymi malunkami. Połączenie tego wszystkiego na jednym mani jakoś mi nie grało, za dużo dobroci, więc poprzestałam na czerwieni i kwiatkach (moje pierwsze różyczki, a do tego malowane lakierami, bo mi resztka białego akrylu zaschła na kamień). Do twoich malunków się nie umywają, ale jestem zadowolona. Tak wiec z najlepszymi życzeniami, kochana

Kawko, jesteś coraz bardziej perfekcyjna w malowaniu. W życiu bym nie powiedziała, że to pierwsze róże - wyglądają świetnie! Bardzo Ci dziękuję za mani i każde dobre słowo. Całuję mocno!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Pilarku, naprawdę, zrobiłaś mi dzień! Faktycznie, nie pamiętam kiedy ostatni raz brałaś udział w święcie. Jest mi niesamowicie miło . A jeszcze bardziej się cieszę z tego, jak o mnie mówisz (no - piszesz ). Piękne!

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Widzę, że natrafiłam akurat na święto Ale wytłumaczcie mi, dlaczego zwracacie się dzisiaj z tymi mani do jakiejś jednej konkretnej osoby (której nie umiem zidentyfikować)? Na pierwszej stronie wątku jest napisane tylko "święto pazuromaniaczek". Oświeci mnie ktoś?

Lana - po pierwsze witam, jestem loli, miło mi .
Mamy taką nową świecką tradycję , że co miesiąc malujemy dla kogoś i ta osoba wybiera jedno mani, którego twórczyni będzie obdarowana miesiąc później . Teraz ja jestem tą personą - ka boom .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:54   #294
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Śniegowa stronę wcześniej wyjaśniła.

Echhhh
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 15:58   #295
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zrobiłaś na mnie wrażenie.
Jesteś pierwszą osobą która sprawdziła w czym rzecz i nie pytała
Na pewno nie podejrzewałyśmy, ze to tak się rozrośnie.
Pierwsze były paski, potem przez kilka miesięcy jakieś inne wzorki, a potem jakoś tak wyszło, że Ruda miała dołka i postanowiłyśmy malować dla Niej.

O tak... I smakują jak kupa.
cieszę się
Zazwyczaj wole wiedzieć o czym mowa i wtedy staram się szukać, pytam kiedy nie potrafię znaleźć bądź przeoczę
Właśnie widziałam że kolejne było dla Rudej. Na prawdę fajna inicjatywa podoba mi się Mam nadzieję, że za jakiś czas również wezmę w którymś święcie udział kiedy lepiej was poznam

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
Piękne te różyczki uwielbiam różane zdobienia

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Widzę, że natrafiłam akurat na święto Ale wytłumaczcie mi, dlaczego zwracacie się dzisiaj z tymi mani do jakiejś jednej konkretnej osoby (której nie umiem zidentyfikować)? Na pierwszej stronie wątku jest napisane tylko "święto pazuromaniaczek". Oświeci mnie ktoś?
Wystarczy chwilę poszukać, poza tym śniegowa kilka postów wyżej pisała..
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:03   #296
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Pasuje żółty lakier do mocno opalonych stóp ? Czy bardziej niebieski ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:04   #297
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Mimo ze jestem w domu to musze skorzystać z tel bo mi usb nie działa i nie mam jak wgrać zdjęć

A więc Lolli Twoje mani jest zawsze takie perfekcyjne i piękne, do tego potrafisz czarować śliczne wzorki i malunki, więc postanowilam zrobić dla Ciebie pierwsze w życiu kotki dużo cudownych lakierów kochana
(zadziory mi sie robią )
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1374678158578.jpg (82,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1374678186388.jpg (51,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1374678246108.jpg (75,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1374678278643.jpg (135,9 KB, 19 załadowań)
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:07   #298
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


jesteście niemożliwe skąd Wyście się urwały
I kto to mówi

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Pilar, koniecznie musisz pokazywać częściej pazurki
pięknie [COLOR="Silver"]
Jeśli chcecie to mogę się postarać

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku, naprawdę, zrobiłaś mi dzień! Faktycznie, nie pamiętam kiedy ostatni raz brałaś udział w święcie. Jest mi niesamowicie miło . A jeszcze bardziej się cieszę z tego, jak o mnie mówisz (no - piszesz ). Piękne!
Cała przyjemność po mojej stronie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Piękne te różyczki uwielbiam różane zdobienia
Ja też Zresztą róże też bardzo lubię a najbardziej herbaciane
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:09   #299
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
nie zawsze sie uda tak perfekcyjnie pomalować

a ja juz tęsknię za piaskami

oj gadasz głupoty chcę czerwienie częściej u Ciebie widzieć

a ja jakoś się z nimi nie polubiłam


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Serio serio To moje pierwsze różyczki

podziwiam Cię


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41937339]Pasuje żółty lakier do mocno opalonych stóp ? Czy bardziej niebieski ?[/QUOTE]


neony, neony


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Mimo ze jestem w domu to musze skorzystać z tel bo mi usb nie działa i nie mam jak wgrać zdjęć

A więc Lolli Twoje mani jest zawsze takie perfekcyjne i piękne, do tego potrafisz czarować śliczne wzorki i malunki, więc postanowilam zrobić dla Ciebie pierwsze w życiu kotki dużo cudownych lakierów kochana
(zadziory mi sie robią )
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ale uroczee kociaki

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jeśli chcecie to mogę się postarać

to się postaraj, bo chcemy bardzo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:11   #300
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Od dawna nie biorę udziału w święcie,bo zdobienia to nie jest moja mocna strona i wstyd przy takiej konkurencji,ale zrobiłam mały wyjątek
Misiu, specjalnie dla Ciebie różyczki,które kojarzą się z Tobą,bo pomimo trupiego ( ) avatara jesteś urzekająca jak róże
Nie jest to idealne mani,ale bardzo się starałam
są cuuudne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale uroczee kociaki
dziękuję

Aguś widziałam Twoje piękne czerwone pazurki i muszę Ci powiedzieć, że ten kolor pięknie się u Ciebie prezentuje
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.