Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 23:08   #571
Newra
Przyczajenie
 
Avatar Newra
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
super recenzja

kurcze ale boję się, że i tak będzie za ciemny... ale gdyby uzbierała się ekipa na rozbiórkę to bym rozebrała. Ale to jak wrócę z wyjazdu postaram się ogarnąć temat

Ja z pewnością zakupię pełnowymiarowe opakowanie, gdyż nadal uważam że to najlepsze bb ever. Jedynie co jest zarówno ogromnym plusem i minusem to to krycie. W dni kiedy, tak jak teraz moja skóra jest straszna jest to błogosławieństwo, w inne, te lepsze natomiast utrudnia to szybką aplikację. Kolor w pudełeczku wydawał mi się mega ciemny. Po nałożeniu na buzię też wydaje się być taki błotnisty ale po chwili...nie wiem jak to ująć hmm....rozjaśnia się jakby ktoś na niego nałożył lekko wybielający puder. Wygląda to fajnie bo moja bladość nie krzyczy płasko jak to ma miejsce w przypadku missha 13 , która też nie jest dla mnie za jasna ale daje efekt białości. Nie namawiam, gdyż na innych skórach może zachowywać się inaczej, zwłaszcza że jak być może zauważyłaś nawet najbardziej różowe kremy jak missha czy Dior wydają się być na mojej skórze żółte jednak w mojej opini warto spróbować
S

Edytowane przez Newra
Czas edycji: 2014-01-06 o 23:10
Newra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:11   #572
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
dokładnie to samo mam z peelingiem tony moly ale tu jak za moło nałożę to nie ma efektu. Trzeba się wpasować w środek.. a cukrowy od skin79 na poczatku jest dość ostry ale cukier momentalnie się rozpuszcza na skórze a pachnie cudownie karmelem..

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

a tak wogóle to nie wiem dlaczego ale choruję na produkty Innisfree... praktycznie wszystko od nich bym chciała

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Miałyście może doczynienia z kosmetykami marki Benton? mają ciekawą serię z jadem pszczół i ślimakiem w jednym..
Ja miałam cukrowy peeling maskę Skinfooda, ale niestety za mocny był dla mnie [naczynka...] Ale ładnie oczyszczał, zmiękczał i ten zapach... Dla mnie pachniał cytrusowo, tak naturalnie, ślicznie.
Ja mam kilka pozycji, które chętnie bym przygarnęła, ale sporo zakupów zrobiłam pod koniec roku, wiec nie mogę przesadzać
Ale namiętnie szukam jakiegoś pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje. Czy takie kosmetyk z ogóle istnieje..?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:17   #573
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ale namiętnie szukam jakiegoś pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje. Czy takie kosmetyk z ogóle istnieje..?
meteoryty
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:21   #574
Newra
Przyczajenie
 
Avatar Newra
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja miałam cukrowy peeling maskę Skinfooda, ale niestety za mocny był dla mnie [naczynka...] Ale ładnie oczyszczał, zmiękczał i ten zapach... Dla mnie pachniał cytrusowo, tak naturalnie, ślicznie.
Ja mam kilka pozycji, które chętnie bym przygarnęła, ale sporo zakupów zrobiłam pod koniec roku, wiec nie mogę przesadzać
Ale namiętnie szukam jakiegoś pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje. Czy takie kosmetyk z ogóle istnieje..?
W mojej opini istnieje, make up for ever puder hd. Jest to co prawda zwykła krzemionka ale daje spektakularne efekty. Niektórzy mówią, że wysusza ale w mojej opini, mimo że mam przesuszoną skórę mieszaną w kierunku suchej to przy stosowaniu odpowiedniego kremu/serum/bazy nawilżającej pod makijaż i jeszcze bb to nie ma szans na przesuszenia. Puder jest mega wydajny, jest kompletnie niewidoczny ale daje efekt rozmycia wszelkich nidoskonałości. Myślę, że jego działanie, podobnie jak bb polega na odbijaniu światła. Ja od kiedy go używam pokochałam pudry, których wcześniej nienawidziłam bo dawały płaski, nienaturalny mat. Jego jedynym minusem jest cena bo około 200 zł ale dziewczyny już dawno ten problem rozwiązały i odkryły, że ten sam produkt to krzemionka sferica czy jakoś tak z kolorówka, koszt < 30zł. Sorawdziłam i faktycznie można bez problemu te dwa produkty zamienić.
Newra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:29   #575
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4447018 0]meteoryty [/QUOTE]
Właśnie czekam na blanc de perle Choć są jakby bardziej roziskrzone niż klasyczne.
Cytat:
Napisane przez Newra Pokaż wiadomość
W mojej opini istnieje, make up for ever puder hd. Jest to co prawda zwykła krzemionka ale daje spektakularne efekty. Niektórzy mówią, że wysusza ale w mojej opini, mimo że mam przesuszoną skórę mieszaną w kierunku suchej to przy stosowaniu odpowiedniego kremu/serum/bazy nawilżającej pod makijaż i jeszcze bb to nie ma szans na przesuszenia. Puder jest mega wydajny, jest kompletnie niewidoczny ale daje efekt rozmycia wszelkich nidoskonałości. Myślę, że jego działanie, podobnie jak bb polega na odbijaniu światła. Ja od kiedy go używam pokochałam pudry, których wcześniej nienawidziłam bo dawały płaski, nienaturalny mat. Jego jedynym minusem jest cena bo około 200 zł ale dziewczyny już dawno ten problem rozwiązały i odkryły, że ten sam produkt to krzemionka sferica czy jakoś tak z kolorówka, koszt < 30zł. Sorawdziłam i faktycznie można bez problemu te dwa produkty zamienić.
Mam tą krzemionkę z kolorówki. Ale to akurat mnie głownie matuje, no, chyba, że dodam miki perłowej np. I tak najczęściej robię. W sumie dla mnie sama krzemionka jest za mocna. Owszem, lubię ją, ale jednak szukam nieco innego efektu. Teoretycznie właśnie takie mieszanki mam, ale jakoś tak chcę gotowca czy raczej wrodzony zakupoholizm pcha do szukania u innych źródeł
Kurcze, ten puder wymieniany na poprzednich stronach był blisko ideału a tu go już nie ma [w normalnych cenach].... Na razie mam na oku kilka produktów Silk naturals i zamówiłam Lucent powder w odcieniu pearl beige, ale nad kolorem będę musiała popracować. No i nie mam pewności, czy mnie odpowiednio zmatuje
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:31   #576
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ale namiętnie szukam jakiegoś pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje. Czy takie kosmetyk z ogóle istnieje..?
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4447018 0]meteoryty [/QUOTE]
to samo miałam napisać. mam juz druga puszkę (pierwszą zuzyłam) i kocham je
Cytat:
Napisane przez Newra Pokaż wiadomość
W mojej opini istnieje, make up for ever puder hd. Jest to co prawda zwykła krzemionka ale daje spektakularne efekty. Niektórzy mówią, że wysusza ale w mojej opini, mimo że mam przesuszoną skórę mieszaną w kierunku suchej to przy stosowaniu odpowiedniego kremu/serum/bazy nawilżającej pod makijaż i jeszcze bb to nie ma szans na przesuszenia. Puder jest mega wydajny, jest kompletnie niewidoczny ale daje efekt rozmycia wszelkich nidoskonałości. Myślę, że jego działanie, podobnie jak bb polega na odbijaniu światła. Ja od kiedy go używam pokochałam pudry, których wcześniej nienawidziłam bo dawały płaski, nienaturalny mat. Jego jedynym minusem jest cena bo około 200 zł ale dziewczyny już dawno ten problem rozwiązały i odkryły, że ten sam produkt to krzemionka sferica czy jakoś tak z kolorówka, koszt < 30zł. Sorawdziłam i faktycznie można bez problemu te dwa produkty zamienić.
ja właśnie zamiennie kupiłam krzemionke z kolorówki. efekt jest super jednak codziennie nie mogę go używać bo mimo że mam mieszana cerę przesusza delikatnie. ale efekt jest warty grzechu I nawiasem mówiąc meteoryty też zawierają krzemionkę
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:34   #577
Newra
Przyczajenie
 
Avatar Newra
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 26
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie czekam na blanc de perle Choć są jakby bardziej roziskrzone niż klasyczne.

Mam tą krzemionkę z kolorówki. Ale to akurat mnie głownie matuje, no, chyba, że dodam miki perłowej np. I tak najczęściej robię. W sumie dla mnie sama krzemionka jest za mocna. Owszem, lubię ją, ale jednak szukam nieco innego efektu. Teoretycznie właśnie takie mieszanki mam, ale jakoś tak chcę gotowca czy raczej wrodzony zakupoholizm pcha do szukania u innych źródeł
Kurcze, ten puder wymieniany na poprzednich stronach był blisko ideału a tu go już nie ma [w normalnych cenach].... Na razie mam na oku kilka produktów Silk naturals i zamówiłam Lucent powder w odcieniu pearl beige, ale nad kolorem będę musiała popracować. No i nie mam pewności, czy mnie odpowiednio zmatuje
Być może to dlatego, że nigdy nie używałam tego pudru na niczym matujący mlecz zawsze na jakiś bardzo nawilżających i świecących się bebikach i dużej ilości serum pod nimi? Muszę sprawdzić kiedyś ale strasznie mnie ostatnio też kusicie meteorytami. Niedługo mam urodziny...
Newra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 23:57   #578
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ale namiętnie szukam jakiegoś pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje. Czy takie kosmetyk z ogóle istnieje..?
Dla cery tłustej: 40% pudru jedwabnego, 30% krzemionki, 15% glinki kaolinowej, 10% Velvet Spheres, 5% boron nitride

Jedwabnik jest neutralny, krzemionka+kaolin dla matu, boron dla poślizgu (alternatywnie Mirystynian Magnezu), VS (lub Ronasphere) dla efektu soft focus, czyli photoshop Raczej nie przekraczałabym powyższych stężeń krzemionki i kaolinu + należy pamiętać, że te "sfery" to też krzemionka, tylko że w otoczce. Dla mieszanej lepiej będzie dać 60-70% jedwabnika, 5% boronu i resztę adekwatnie do potrzeb. Dla normalnej/suchej można jedwabny pomieszać z perłowym, albo nawet całkiem go perłowym zastąpić i zrezygnować z kaolinu na rzecz krzemionki i sfer, tylko że już wtedy to nie będzie puder matujący sensu stricto

A z drogeryjnych całkiem niezły jest bambusowy Paese, tylko on jest matujący, do PS potrzebuje dodatków.

I z całym szacunkiem, ale meteorki to dla mnie przerost formy nad treścią Kulki z Pierre Rene albo innej firmy sprawiają się równie dobrze. No chyba, że ktoś ma idealną cerę wtedy owszem, jako puder daje efekt wow. Jako rozświetlacz wg mnie nie robią nic. I są na talku, więc mogą zapychać.

Powyższe jest moją prywatną opinią, z którą można się nie zgadzać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:58   #579
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
to samo miałam napisać. mam juz druga puszkę (pierwszą zuzyłam) i kocham je

ja właśnie zamiennie kupiłam krzemionke z kolorówki. efekt jest super jednak codziennie nie mogę go używać bo mimo że mam mieszana cerę przesusza delikatnie. ale efekt jest warty grzechu I nawiasem mówiąc meteoryty też zawierają krzemionkę
Mnie też sama wysuszała kiedy używałam dłuższy okres, ale była zbawieniem przy tłustych filtrach latem.
To może dlatego matują...
Ja sobie teraz zamówiłam kilka fajnych komponentów na e-naturalnie, zobaczymy, bo się z tego urodzi
Cytat:
Napisane przez Newra Pokaż wiadomość
Być może to dlatego, że nigdy nie używałam tego pudru na niczym matujący mlecz zawsze na jakiś bardzo nawilżających i świecących się bebikach i dużej ilości serum pod nimi? Muszę sprawdzić kiedyś ale strasznie mnie ostatnio też kusicie meteorytami. Niedługo mam urodziny...
Ja niby też, zawsze nawilżacz + filtry, które często były niemal jak smalec, a mimo wszystko... Może dlatego, że mimo, iż cera mieszana, to skłonna do przesuszeń. Ale to dla mnie ratunek, kiedy muszę mieć mat idealny.
Ale akurat ja z bb już dawno zrezygnowałam na rzecz minerałów, więc one same w sobie też mogą wysuszać, choć ja akurat nauczyłam się dogadzać skórze Aczkolwiek czasem ma momenty buntu.
To kupuj! Ja sobie zrobiłam prezent imieninowy w postaci podkładu mineralnego... kolejnego
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 23:59   #580
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I z całym szacunkiem, ale meteorki to dla mnie przerost formy nad treścią Kulki z Pierre Rene albo innej firmy sprawiają się równie dobrze. No chyba, że ktoś ma idealną cerę wtedy owszem, jako puder daje efekt wow. Jako rozświetlacz wg mnie nie robią nic. I są na talku, więc mogą zapychać.

Powyższe jest moją prywatną opinią, z którą można się nie zgadzać
dla mnie meteoryty to nie rozświetlacz jeżeli miałabym je stosować jako rozświetlacz to rzeczywiście - jest mnóstwo innych produktów, które można użyć

dla mnie meteoryty to:
Cytat:
pudru, który da efekt fotoszopa - zmiękłszy, wygładzi optycznie, pozostawi lekką poświatę i satynowy efekt, a jednocześnie zmatuje
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 00:09   #581
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dla cery tłustej: 40% pudru jedwabnego, 30% krzemionki, 15% glinki kaolinowej, 10% Velvet Spheres, 5% boron nitride

Jedwabnik jest neutralny, krzemionka+kaolin dla matu, boron dla poślizgu (alternatywnie Mirystynian Magnezu), VS (lub Ronasphere) dla efektu soft focus, czyli photoshop Raczej nie przekraczałabym powyższych stężeń krzemionki i kaolinu + należy pamiętać, że te "sfery" to też krzemionka, tylko że w otoczce. Dla mieszanej lepiej będzie dać 60-70% jedwabnika, 5% boronu i resztę adekwatnie do potrzeb. Dla normalnej/suchej można jedwabny pomieszać z perłowym, albo nawet całkiem go perłowym zastąpić i zrezygnować z kaolinu na rzecz krzemionki i sfer, tylko że już wtedy to nie będzie puder matujący sensu stricto

A z drogeryjnych całkiem niezły jest bambusowy Paese, tylko on jest matujący, do PS potrzebuje dodatków.

I z całym szacunkiem, ale meteorki to dla mnie przerost formy nad treścią Kulki z Pierre Rene albo innej firmy sprawiają się równie dobrze. No chyba, że ktoś ma idealną cerę wtedy owszem, jako puder daje efekt wow. Jako rozświetlacz wg mnie nie robią nic. I są na talku, więc mogą zapychać.

Powyższe jest moją prywatną opinią, z którą można się nie zgadzać
Robiłam dość podobne mieszanki, choć akurat sporo mniejsze stężenia jedwabnego. A perłowy kompletnie nie grał, podobnie jak bambusowy BU. Dawał raczej płaski mat, a i tak niedługo potem się świeciłam. Co innego ryżowy ♥ Ronasphere mam i to fajny półprodukt jest
Hmm, teraz kupiłam min. Satin white, wypróbuję najprostszy mix - puder ryżowy/krzemionka i ten pigment. Potem co najwyżej wzbogacę nieco.

Cóż, chyba jednak pozostanie mi trwać przy naturalnych rozwiązaniach

Sunprince, mam tylko nadzieję, ze te blanc de perle zachowają się podobnie i ogólnie sprawdza na mojej cerze
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 01:54   #582
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I z całym szacunkiem, ale meteorki to dla mnie przerost formy nad treścią Kulki z Pierre Rene albo innej firmy sprawiają się równie dobrze. No chyba, że ktoś ma idealną cerę wtedy owszem, jako puder daje efekt wow. Jako rozświetlacz wg mnie nie robią nic. I są na talku, więc mogą zapychać.

Powyższe jest moją prywatną opinią, z którą można się nie zgadzać
ja szalałam za meteorkami dwa lata zanim kupiłam ale używałam ich po zakupie drugie dwa razem z bb innisfree waterproof i w 98% mojego makijażu to one robiły mi za puder utrwalająco matujący i gdyby dla mnie nie były co najmniej super to rzucilabym je w kąt tak jak rozswietlacz estee lauder z limitki którtejś mam krzemionkę i mac blot pressed powder ale krzemionkę rzadko uzywam z uwagi na przesusz ale robote będą w lecie pewnie mialy zapewnioną a mac to dla mnie lipa i nie wiem co z nim zrobić


[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4447041 8]dla mnie meteoryty to nie rozświetlacz jeżeli miałabym je stosować jako rozświetlacz to rzeczywiście - jest mnóstwo innych produktów, które można użyć

dla mnie meteoryty to:[/QUOTE]
ja wyjęłam z nich białe kulki żeby mi z twarzy bombki nie zrobily..

---------- Dopisano o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Popełniłam pierwsze azjatyckie zamówienie od chyba czerwca
wzięłam serum i lip base z Innisfree i sztyft pod oczy chłodzący z TonyMoly
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:47   #583
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a tak wogóle to nie wiem dlaczego ale choruję na produkty Innisfree... praktycznie wszystko od nich bym chciała

Miałam sporo produktów tej firmy. Co Cię interesuje?

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
Miałyście może doczynienia z kosmetykami marki Benton? mają ciekawą serię z jadem pszczół i ślimakiem w jednym..
Mam w swoim posiadaniu Snail Bee High Content Essence, ale jeszcze nie używałam. Ciekawi mnie też maska z tej serii...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:12   #584
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
czym się różni ten peeling od tego? bo mam ochotę sobie zamówić.. kusi mie też morning pack TM i baza pod szminkę z Innisfree
Baza pod szminke ?? A ktora to?

Kilka nowosci wsrod kosmetykow ale to przykulo moja uwage : http://blog.naver.com/itsskin_kr/30182772045
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:14   #585
Lara1980
Raczkowanie
 
Avatar Lara1980
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: deutschland
Wiadomości: 167
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dla cery tłustej: 40% pudru jedwabnego, 30% krzemionki, 15% glinki kaolinowej, 10% Velvet Spheres, 5% boron nitride

Jedwabnik jest neutralny, krzemionka+kaolin dla matu, boron dla poślizgu (alternatywnie Mirystynian Magnezu), VS (lub Ronasphere) dla efektu soft focus, czyli photoshop Raczej nie przekraczałabym powyższych stężeń krzemionki i kaolinu + należy pamiętać, że te "sfery" to też krzemionka, tylko że w otoczce. Dla mieszanej lepiej będzie dać 60-70% jedwabnika, 5% boronu i resztę adekwatnie do potrzeb. Dla normalnej/suchej można jedwabny pomieszać z perłowym, albo nawet całkiem go perłowym zastąpić i zrezygnować z kaolinu na rzecz krzemionki i sfer, tylko że już wtedy to nie będzie puder matujący sensu stricto

A z drogeryjnych całkiem niezły jest bambusowy Paese, tylko on jest matujący, do PS potrzebuje dodatków.

I z całym szacunkiem, ale meteorki to dla mnie przerost formy nad treścią Kulki z Pierre Rene albo innej firmy sprawiają się równie dobrze. No chyba, że ktoś ma idealną cerę wtedy owszem, jako puder daje efekt wow. Jako rozświetlacz wg mnie nie robią nic. I są na talku, więc mogą zapychać.

Powyższe jest moją prywatną opinią, z którą można się nie zgadzać
Ja tam się zgadzam. Ale jakie mają fajne pudełko :P Kiedyś muszę wypróbować ten przepis na puder dla cery suchej.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość

[/COLOR]Miałyście może doczynienia z kosmetykami marki Benton? mają ciekawą serię z jadem pszczół i ślimakiem w jednym..
Moja teściowa (60+) używa kremu. Jest zadowolona. Mogę podpytać o szczegóły. Do mnie lecą próbki kremu i emulsji z serii ślimaczo-pszczelej.

Sprawdziłam czy BB potrafią się dopasować do skóry. Otóż nie za bardzo może ciut lepiej sobie radzą od rodzimych podkładów, ale to chyba też w zależności od treściwości produktu. Mogę wrzucić zdjęcie mnie w SKIN79 bronze (wyglądam jak upaćkana... no, powiedzmy czekoladą) kontra SKIN79 green (wyglądam na tylko troszkę chorą).
__________________

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:58   #586
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Stosował ktoś może bazę pod makijaż Sana Morning Kiss?


Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Baza pod szminke ?? A ktora to?
Zapewne Tapping Lip Concealer.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Kilka nowosci wsrod kosmetykow ale to przykulo moja uwage : http://blog.naver.com/itsskin_kr/30182772045
Czego to nie wymyślą
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:08   #587
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

Miałam sporo produktów tej firmy. Co Cię interesuje?



Mam w swoim posiadaniu Snail Bee High Content Essence, ale jeszcze nie używałam. Ciekawi mnie też maska z tej serii...
kusi mnie seria oczyszczająca jabłkowa zwłaszcza krem żel i olejek, kremy i esencje do twarzy najbardziej z serii green tea lub sojowej, uwielbiam też sera, zerkałam na tusze i kosmetyki naustne-balsamy miodowe i kolorówkę, peelingi np z migdalami, maska jeju sudachi soothing, pędzle
a co do Benton to daj znać ja sie sprawuje bo widziałam zestaw serum i krem za stówkę
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Baza pod szminke ?? A ktora to?

Kilka nowosci wsrod kosmetykow ale to przykulo moja uwage : http://blog.naver.com/itsskin_kr/30182772045
to ta baza wzięłam jeszcze to serum green tea i sztyft tony moly..

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Lara1980 Pokaż wiadomość
Moja teściowa (60+) używa kremu. Jest zadowolona. Mogę podpytać o szczegóły. Do mnie lecą próbki kremu i emulsji z serii ślimaczo-pszczelej.
daj znać jak się sprawują
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:08   #588
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
kusi mnie seria oczyszczająca jabłkowa zwłaszcza krem żel i olejek, kremy i esencje do twarzy najbardziej z serii green tea lub sojowej, uwielbiam też sera, zerkałam na tusze i kosmetyki naustne-balsamy miodowe i kolorówkę, peelingi np z migdalami, maska jeju sudachi soothing, pędzle
a co do Benton to daj znać ja sie sprawuje bo widziałam zestaw serum i krem za stówkę
Z serii jabłkowej miałam piankę do mycia i olejek. Z obu produktów byłam bardzo zadowolona. Pianka jest gęsta, dobrze się pieni, doskonale zmywa sebum, pozostawia skórę miękką i skrzypiącą w dotyku (efekt podobny jak po piance Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam, tej samej firmy), do tego nie wysuszała mojej cery. Olejek stosowałam do zmywania makijażu. Jest lekki, nietłusty, nie pozostawia żadnego nieprzyjemnego filmu na twarzy, ale też nie wysusza. No i ten zapach... Przepiękny, słodki, jabłkowy . Dla porównania, seria Fresh Apple Sparkling ze SF jest o wiele gorsza (według mnie).

Z Green Tea miałam tylko próbkę serum, więc o jego długofalowym działaniu niewiele mogę napisać. Wiem tylko, że ma lekką konsystencję i dobrze nawilża skórę. Ta seria jest raczej przeznaczona dla cery suchej, a ja mam mieszaną, także nie byłam aż tak bardzo zainteresowana jej dalszym testowaniem.

W posiadaniu mam Soybean Energy Essence, ale też jej jeszcze nie używałam...

Zainteresowałaś mnie natomiast migdałowym peelingiem. Bardzo lubię azjatyckie scruby cukrowe, bo naprawdę działają. Wielbię Black Sugar Scrub Foam ze SF i zastanawiam się czy ten migdałowy jest równie dobry. Miałam za to Wine Peeling Jelly Softener. Bardzo fajny, delikatny, do codziennego stosowania, chociaż mniej skuteczny od np. jabłkowego peelingu z Mizona. Sięgałam po niego dla przyjemności, bo pachnie winem . Maska (Sleeping Pack) z tej samej, winnej serii, niestety, zapchała mnie). I do tego jest żelowa...

A ja żelowych masek nie lubię (z Innisfree testowałam Red Ginseng Mask, Blueberry Firming Mask i Aloe Smoothing Gel). Nie widziałam po nich żadnego efektu, tzn. twarz nie była odświeżona, wygładzona, nie wyglądała na wypoczętą.

Z kolorówki miałam jedynie BB oraz Lip Concealer.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
to ta baza wzięłam jeszcze to serum green tea i sztyft tony moly..
Tej bazy nie miałam, tę którą podałam wyżej - tak (super mocna, makijaż nie do zdarcia). Ale poszła w świat, bo pomadek raczej nie używam.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2014-01-07 o 14:11
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:32   #589
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Z serii jabłkowej miałam piankę do mycia i olejek. Z obu produktów byłam bardzo zadowolona. Pianka jest gęsta, dobrze się pieni, doskonale zmywa sebum, pozostawia skórę miękką i skrzypiącą w dotyku (efekt podobny jak po piance Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam, tej samej firmy), do tego nie wysuszała mojej cery. Olejek stosowałam do zmywania makijażu. Jest lekki, nietłusty, nie pozostawia żadnego nieprzyjemnego filmu na twarzy, ale też nie wysusza. No i ten zapach... Przepiękny, słodki, jabłkowy . Dla porównania, seria Fresh Apple Sparkling ze SF jest o wiele gorsza (według mnie).

Z Green Tea miałam tylko próbkę serum, więc o jego długofalowym działaniu niewiele mogę napisać. Wiem tylko, że ma lekką konsystencję i dobrze nawilża skórę. Ta seria jest raczej przeznaczona dla cery suchej, a ja mam mieszaną, także nie byłam aż tak bardzo zainteresowana jej dalszym testowaniem.

W posiadaniu mam Soybean Energy Essence, ale też jej jeszcze nie używałam...

Zainteresowałaś mnie natomiast migdałowym peelingiem. Bardzo lubię azjatyckie scruby cukrowe, bo naprawdę działają. Wielbię Black Sugar Scrub Foam ze SF i zastanawiam się czy ten migdałowy jest równie dobry. Miałam za to Wine Peeling Jelly Softener. Bardzo fajny, delikatny, do codziennego stosowania, chociaż mniej skuteczny od np. jabłkowego peelingu z Mizona. Sięgałam po niego dla przyjemności, bo pachnie winem . Maska (Sleeping Pack) z tej samej, winnej serii, niestety, zapchała mnie). I do tego jest żelowa...

A ja żelowych masek nie lubię (z Innisfree testowałam Red Ginseng Mask, Blueberry Firming Mask i Aloe Smoothing Gel). Nie widziałam po nich żadnego efektu, tzn. twarz nie była odświeżona, wygładzona, nie wyglądała na wypoczętą.

Z kolorówki miałam jedynie BB oraz Lip Concealer.



Tej bazy nie miałam, tę którą podałam wyżej - tak (super mocna, makijaż nie do zdarcia). Ale poszła w świat, bo pomadek raczej nie używam.
zachęciłaś mnie do kupienia jabłkowej serii w takim razie bo się na nią czaiłam ale jakoś nie zamawiałam. skończe brokuł z tonymoly i kupię olejek i może żel bo piankę mam jeszcze ze skinfooda i mizona slimakową. jak przyjdzie do mnie serum green tea to dam znac jak sie sprawuje bo mimo ze cere mam mieszana to teraz szaleje i sie przesusza a bede czekac na twoja recenzje soybean i bentona a co do peeling migdałowego to mi on przypomina ten z lusha(nigdy nie miałam co prawda ale wizualnie są podobne), napewno bedzie moj jak skoncze choc jeden z tych co mam teraz a co do lip concealer to nawet nie patrzyłam co to dokladnie bo myslałam ze jakis korektor i teraz zaluje skoro mowisz ze taki mocny ja z bb mam waterproof mineral i kocham koncze pierwsze opakowanie i mam juz drugie w zapasie. jest naprawde wydajny bo od maja go mecze a jest jeszcze z 1/3 conajmniej
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 17:45   #590
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
zachęciłaś mnie do kupienia jabłkowej serii w takim razie bo się na nią czaiłam ale jakoś nie zamawiałam. skończe brokuł z tonymoly i kupię olejek i może żel bo piankę mam jeszcze ze skinfooda i mizona slimakową. jak przyjdzie do mnie serum green tea to dam znac jak sie sprawuje bo mimo ze cere mam mieszana to teraz szaleje i sie przesusza a bede czekac na twoja recenzje soybean i bentona a co do peeling migdałowego to mi on przypomina ten z lusha(nigdy nie miałam co prawda ale wizualnie są podobne), napewno bedzie moj jak skoncze choc jeden z tych co mam teraz a co do lip concealer to nawet nie patrzyłam co to dokladnie bo myslałam ze jakis korektor i teraz zaluje skoro mowisz ze taki mocny ja z bb mam waterproof mineral i kocham koncze pierwsze opakowanie i mam juz drugie w zapasie. jest naprawde wydajny bo od maja go mecze a jest jeszcze z 1/3 conajmniej
możesz podać pełną nazwę tego olejku z serii jabłkowej?
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:49   #591
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Lip Concealer wygląda jak korektor i tak się zachowuje, jednak nie jest intensywny na ustach (zależy też ile warstw się nałoży) czy tępy. Intensyfikuje odcień pomadki i przedłuża jej trwałość. Przynajmniej tak było w moim przypadku. A jeśli chodzi o BB, to najbardziej byłam zadowolona z Eco Natural Cover.

Na pewno napiszę o Bentonie i Soi.

Edit: Ładny ten Waterproof Mineral. Zapisuję do produktów do przetestowania
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2014-01-07 o 17:53
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:02   #592
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
możesz podać pełną nazwę tego olejku z serii jabłkowej?
to ten olejek
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Lip Concealer wygląda jak korektor i tak się zachowuje, jednak nie jest intensywny na ustach (zależy też ile warstw się nałoży) czy tępy. Intensyfikuje odcień pomadki i przedłuża jej trwałość. Przynajmniej tak było w moim przypadku. A jeśli chodzi o BB, to najbardziej byłam zadowolona z Eco Natural Cover.

Na pewno napiszę o Bentonie i Soi.

Edit: Ładny ten Waterproof Mineral. Zapisuję do produktów do przetestowania
zamówię go sobie następnym razem waterproof jest czysto beżowy i ładnie się wtapia, u mnie utrzymuje się po przypudrowaniu cały dzień.
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:19   #593
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

amirose, jeśli chodzi o green tea pure cream, to ma taką lekką konsystencję, trochę jakby żelową, ale nie do końca (nie "ciągnie" się, ma też zatopione białe "kłaczki"), pięęęęknie pachnie i fajnie nawilża (a mam cerę mieszaną), mnie się udało go wylicytować kiedyś za ok. 30 zł, więc naprawdę, żadne pieniądze... i zapewne do niego wrócę, choć kusi mnie też green tea seed cream
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:05   #594
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny!
Po pierwsze chciałam wam podziękować bo po wnikliwym przeczytaniu wątku zdecydowałam się na kupno kilku azjatyckich kosmetyków na ebayu. Efekt jest taki, że kilka dni po otrzymaniu paczki składałam już kolejne zamówienie
Na razie kupiłam:
-Volcanic clay blackhead nose pack z The Face Shopu który był najsłabszym elementem zamówienia, niestety nie pomógł na zaskórniki
-Baviphat, Apple AC Therapy Sleeping Pack - absolutnie cudowny, jestem zakochana w zapachu, działaniu, opakowaniu
I moje największe odkrycie:
-Missha, All-around Safe Block Waterproof Sun Milk SPF50+/P++++ cudowny, cudowny filtr dla mieszanej i tłustej cery. Nie wyobrażam sobie już powrotu do naszych filtrów UV. Nastawiałam się, że pierwszy azjatycki filtr niekoniecznie będzie od razu idealny a tu proszę, albo miałam dużo szczęścia albo filtry azjatyckie to inna jakość.
A w drodze do mnie m.in. Wine Jelly Sleeping Pack z Innisfree którego się nie mogę doczekać
Jeżeli któraś z was planuje zakup azjatyckiego filtru UV i zastanawiacie się nad Misshą to polecam z całego serca, dokładniejszy opis Misshy ze zdjęciami mam w poście na swoim blogu, adres w podpisie
I pytanie, czy któraś z was ma Volcanic Clay Nose Pack? Nie wiem czy popełniam jakiś błąd przy nakładaniu go, może za gruba warstwa?
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:06   #595
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Grey Fox Pokaż wiadomość
-Baviphat, Apple AC Therapy Sleeping Pack - absolutnie cudowny, jestem zakochana w zapachu, działaniu, opakowaniu
co on robi?

to ja z kolejnym pytaniem
znalazłyście jakąś 'perełkę' na walkę z przebarwieniami? jest coś co warto kupić, co rzeczywiście działa?

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:10
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:18   #596
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448707 5]znalazłyście jakąś 'perełkę' na walkę z przebarwieniami? jest coś co warto kupić, co rzeczywiście działa?[/QUOTE]
Przyłączam się do pytania; sama chętnie się dowiem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:18   #597
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448707 5]co on robi?

to ja z kolejnym pytaniem
znalazłyście jakąś 'perełkę' na walkę z przebarwieniami? jest coś co warto kupić, co rzeczywiście działa?[/QUOTE]
jest do cery problemowej, trądzikowej. dla mnie raczej średni, twarz wyleczyłam dopiero kwasami.
(ale pachnie i wygląda jak mus jabłkowy )
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:21   #598
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448707 5]co on robi?

to ja z kolejnym pytaniem
znalazłyście jakąś 'perełkę' na walkę z przebarwieniami? jest coś co warto kupić, co rzeczywiście działa?[/QUOTE]
Ciężko opisać, skóra jest po niej bardzo miękka, nawilża, nieco wygładza. Mam wrażenie, że rano mam wyrównany koloryt i mniej się świecę i ogólnie jakaś taka ładniejsza ta cera. Zmniejszyły mi się przebarwienia na policzkach ale tu już nie wiem czy to Baviphat, Effaclar czy filtry UV stosowane od kilku miesięcy. Pewnie wszystko na raz
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:26   #599
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dzięki za odpowiedź
lista mi się wydłuża...


a jakieś serum z witaminą C mają?
edit: znalazłam coś takiego: http://www.ebay.com/itm/Its-Skin-Pow...item1c2680f610
dobre?

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:30
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:34   #600
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4448757 6]dzięki za odpowiedź
lista mi się wydłuża...


a jakieś serum z witaminą C mają?
edit: znalazłam coś takiego: http://www.ebay.com/itm/Its-Skin-Pow...item1c2680f610
dobre? [/QUOTE]
Ja zamówiłam niedawno drugą butle, więc jestem zadowolona
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.