Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-14, 15:56   #91
patka3010
Raczkowanie
 
Avatar patka3010
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 136
która prostownica lepsza ?

Hej zamierzam kupiæ prostownice i wpad³y mi w oko 2 czyli
Prostownica Pearl REMINGTON S9500
REMINGTON S8590 KERATIN THERAPY
i nie mam pojêcia które wybraæ mo¿e która¶ mi co¶ doradzi ?
Nie znalaz³am podobnego w±tku czyta³am opinie i obydwie prostownice zachwalaj± Dodam ¿e chcia³abym uzyskaæ efekt porz±dnego trwa³ego wyprostowania jak z salonu fryzjerskiego
Dziêki za pomoc
__________________
Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc±
patka3010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 19:11   #92
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: która prostownica lepsza ?

zajrzyj na w±tek 'najlepsze prostownice'
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 19:53   #93
Patka12121212
Raczkowanie
 
Avatar Patka12121212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: ko³o Wadowic
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: która prostownica lepsza ?

O tych prostownicach nie s³ysza³am, ale Babyliss Pro Ultra Curl jest super. Wprawdzie cena równie¿ piêkna, ale prostuje moje krêcone w³osy ca³kowicie. W dodatku nie muszê siê przejmowaæ delikatn± wilgoci±, wiem, ¿e bêdê wygl±daæ normalnie, a nie bêdê mieæ po 15 min "szopy"- jak przy taniej prostownicy, któr± mam w domu.
__________________
nakarm g³odne dzieci:www.pajacyk.pl

http://www.butik.net.pl/?affiliate=patka12121212 <<- sklep butik, wejd¼
Patka12121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 22:22   #94
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona12345678 Poka¿ wiadomo¶æ
Super te¿ o niej my¶lê jak tylko bêdziesz j± mieæ i przetestujesz koniecznie pisz. Interesowa³oby mnie jeszcze gdzie to kupi³a¶ i ile razem Cie to wysz³o?
TO JEST CUDO!
Technicznie idealna - leciutka, porêczna, bardzo szybko siê nagrzewa, mknie po w³osach jak po mase³ku. Nie spodziewa³am siê, ¿e bêdzie a¿ tak dobra. Do tego kszta³t idealny do krêcenia w³osów. Ale najbardziej podoba mi siê w niej to, ¿e mo¿na prostowaæ ni± bardzo du¿e sekcje w³osów, nie trac±c na efekcie... To takie pierwsze wra¿enie, ale my¶lê, ¿e bêdê siê ni± tylko jeszcze bardziej zachwycaæ

Ba³am siê, ¿e prostownice GHD nie maj± regulacji temperatury i to bêdzie wada, ale Eclipse ma sta³± temperaturê 185 stopni C, wiêc jest okay.

Kosztowa³a jako¶ ok. 8 stówek na estyl.pl
GlamKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 11:03   #95
ona12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Poka¿ wiadomo¶æ
TO JEST CUDO!
Technicznie idealna - leciutka, porêczna, bardzo szybko siê nagrzewa, mknie po w³osach jak po mase³ku. Nie spodziewa³am siê, ¿e bêdzie a¿ tak dobra. Do tego kszta³t idealny do krêcenia w³osów. Ale najbardziej podoba mi siê w niej to, ¿e mo¿na prostowaæ ni± bardzo du¿e sekcje w³osów, nie trac±c na efekcie... To takie pierwsze wra¿enie, ale my¶lê, ¿e bêdê siê ni± tylko jeszcze bardziej zachwycaæ

Ba³am siê, ¿e prostownice GHD nie maj± regulacji temperatury i to bêdzie wada, ale Eclipse ma sta³± temperaturê 185 stopni C, wiêc jest okay.

Kosztowa³a jako¶ ok. 8 stówek na estyl.pl
Baaardzo dziêkujê za odpowied¼, wiêc chyba te¿ siê zdecydujê, niesamowicie kusi mnie fakt, ¿e jak piszesz mo¿na ni± prostowaæ du¿e sekcje w³osów, co strasznie mnie denerwuje przy mojej obecnej prostownicy, ¿e tak siê nie da...

jak siê domy¶lam masz ten model tak:

http://estyl.pl/ghd-eclipse-prostownica
ona12345678 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 12:59   #96
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona12345678 Poka¿ wiadomo¶æ
Baaardzo dziêkujê za odpowied¼, wiêc chyba te¿ siê zdecydujê, niesamowicie kusi mnie fakt, ¿e jak piszesz mo¿na ni± prostowaæ du¿e sekcje w³osów, co strasznie mnie denerwuje przy mojej obecnej prostownicy, ¿e tak siê nie da...

jak siê domy¶lam masz ten model tak:

http://estyl.pl/ghd-eclipse-prostownica
Tak, dok³adnie ten model
Obs³uga tego sklepu te¿ jest bardzo mi³a, specjalnie sprowadzali prostownicê, bardzo szybko wys³ali. Polecam, bêdziesz zadowolona Jak masz jeszcze jakie¶ pytania to chêtnie odpowiem
GlamKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-22, 11:32   #97
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomo¶ci: 6 228
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

FOX ELECTRO
mia³ kto¶? mam w³osy lekko krêcone, cudów nie oczekujê. Byle prostowa³a i nie szarpa³a
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&¶wiecoholiczka

insta


Jeste¶ odpowiedzialny za to co oswoi³e¶..
mycha9393 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 17:41   #98
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 911
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Szukam mini prostownicy podró¿nej. Stacjonarnie chyba nigdzie nie kupiê, wiêc szukam na allegro. Takie co¶ ma sens: http://allegro.pl/y145-mini-prostown...323447538.html ? Cena podejrzanie niska, bo standradowej wielko¶ci prostownice babyliss to koszt minimum 100 z³.
pierniczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-30, 13:34   #99
neosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lusialucyna Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, potrzebujê pomocy w wyborze prostownicy. Mam falowane w³osy, pusz±ce siê na wilgoci. Mam 3 typy:
- Fhi Heat Platform
- Ga.ma Iht Red
- Farouk Chi G2
Któr± z nich najbardziej polecacie?
Specyfikacja Fhi i Farouk jest bardzo zbli¿ona, ale Farouk ma wy¶wietlacz Lcd, co bardzo u³atwia oraz jonizacjê. Nie wiem czy Fhi ma jonizacjê, co jest dla mnie wa¿ne, ale jest bardzo polecana.
Prostownicy bêdê równie¿ u¿ywaæ do krêcenia, wiêc zale¿y mi na tym, by by³o ³atwo ni± krêciæ w³osy.
Liczê na Wasz± pomoc.
Chcia³am siê podpisac pod tym postem, czy zdecydowa³a¶ sie ju¿ na któr±¶ z tych prostownic?
Albo czy która¶ z Was mog³aby doradziæ bior±c pod uwagê te typy ?
Ze wzglêdu na cenê mo¿e i bym kupi³a Ga.ma ale mo¿e warto dorzuciæ te 150 z³ i zdecydowaæ siê na FHI b±d¼ CHI ??? Pomo¿e kto¶ ?
neosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-02, 18:41   #100
NothingShocking
Raczkowanie
 
Avatar NothingShocking
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Witam. Od dawna zamierzam kupiæ jaka¶ prostownicê. Mam ma³y bud¿et, w porównaniu do kwot padaj±cych tutaj - wrêcz ¶mieszny. W ka¿dym razie wypatrzy³am sobie 2 prostownice z tej "ni¿szej pó³ki":
http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-06-73603 oraz http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-03-36527.
I tutaj mam kilka pytañ. Czy która¶ z Pañ mia³a styczno¶æ z którym¶ urz±dzeniem? Nie wymagam cudów. Chcê tylko prostownicy w przystêpnej cenie. Tu moje pytanie. Czy 200 stopni wystarczy? Ta pierwsza i dro¿sza bardziej mi siê podoba, ale ma "tylko" 200 stopni. Ta druga za¶ jest tañsza, ale ma a¿ 230. Niech mi kto¶ doradzi. Sk³aniam siê ku tej 200 stopniowej, ale bojê siê, ¿e efekt prostowania mnie mniej zadowoli. Z drugiej strony, moje w³osy nie s± w najlepszym stanie, a 230 st. mo¿e je niepotrzebnie naraziæ na dodatkowe uszkodzenia. Z góry dziêkujê.
NothingShocking jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-02, 19:35   #101
bbajecznaa
Raczkowanie
 
Avatar bbajecznaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 54
prostowanie w³osów bez du¿ego niszczenia w³osów

hejka . mam do was takie pytanko , s³ysza³am i du¿o czyta³am na temat prostownicy Babyliss. Babyliss zapewnia pe³ny, profesjonalny efekt ju¿ po pierwszym przeci±gniêciu, a Twoje w³osy s± g³adkie i l¶ni±ce jak nigdy dot±d. Tak siê w³asnie zastanawiam czy to kolejny pic na wodê producenta , czy mo¿e jednak to prawda , jednak tak reklamuj± ta firmê , co prawdê nie p³aci siê jak za zwyk³± prostownicê 20 z³ , tylko trochê wiêcej. Mo¿e kto¶ z was ma tak± prostownicê ? jakie efekty ? polecacie ? piszcie
bbajecznaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-02, 20:02   #102
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: prostowanie w³osów bez du¿ego niszczenia w³osów

Mam prosotownicê za 3 stówki, remington genius niszczy mniej ni¿ jaka¶ metalowa za 30 z³, ale ci±gle niszczy, cudów nie ma
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-03, 08:09   #103
neosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NothingShocking Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Od dawna zamierzam kupiæ jaka¶ prostownicê. Mam ma³y bud¿et, w porównaniu do kwot padaj±cych tutaj - wrêcz ¶mieszny. W ka¿dym razie wypatrzy³am sobie 2 prostownice z tej "ni¿szej pó³ki":
http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-06-73603 oraz http://www.mixelectronics.pl/mpm-product-mpr-03-36527.
I tutaj mam kilka pytañ. Czy która¶ z Pañ mia³a styczno¶æ z którym¶ urz±dzeniem? Nie wymagam cudów. Chcê tylko prostownicy w przystêpnej cenie. Tu moje pytanie. Czy 200 stopni wystarczy? Ta pierwsza i dro¿sza bardziej mi siê podoba, ale ma "tylko" 200 stopni. Ta druga za¶ jest tañsza, ale ma a¿ 230. Niech mi kto¶ doradzi. Sk³aniam siê ku tej 200 stopniowej, ale bojê siê, ¿e efekt prostowania mnie mniej zadowoli. Z drugiej strony, moje w³osy nie s± w najlepszym stanie, a 230 st. mo¿e je niepotrzebnie naraziæ na dodatkowe uszkodzenia. Z góry dziêkujê.
Ogólnie prostownica z MPM by³a moj± jedn± z pierwszych, jakie zaczê³am u¿ywaæ, by³am z niej zadowolona, co prawda ¿aden z powy¿szych modeli, ale tego mojego to ju¿ raczej w sprzeda¿y nie ma... Dzia³a do dnia dzisiejszego, a ma ju¿ z 13 lat... ;-) To do czego mog³abym siê przyczepiæ, to czasem szarpa³a w³osy i nie przesuwa³y siê podczas prostowania tak "g³adko" jak w przypadku innych...
Co do temperatury, to pewnie duzo bêdzie zale¿eæ od Twoich w³osów... czy masz cienkie, delikatne, grube, itd. Je¶li chodzi o moje to ich "grupo¶æ" jest raczej normalna, ale s± delikatne... i bardzo rzadko zda³o mi siê u¿yæ temp. 230 stopni, jesli w ogóle. Dlatego spokojnie bra³abym ta do 200 stopni
neosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-04, 08:07   #104
NothingShocking
Raczkowanie
 
Avatar NothingShocking
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Moja pierwsze te¿ by³a z MPM. I to by³ jeden z tych prostszych modeli. Dzia³a³a bez zarzutu, póki nie popêka³y jej p³ytki po bokach. W³osy mam nawet grube, ale strasznie rzadkie (nie do¶æ, ze genetycznie, to jeszcze cierpi± bo wykruszeniu rozja¶niaczem. d³uga historia ) No nic, dziêkujê za odpowied¼. Pewnie i tak jak dotrê ju¿ do sklepu, to wybiorê co¶ na miejscu. A mam jeszcze pytanie. Cym ró¿ni± siê p³ytki tytanowe od ceramicznych. Które s± lepsze? Jakie¶ do¶wiadczenia?
NothingShocking jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 14:46   #105
neosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Znalaz³am bardzo fajn± poradê przy wyborze prostownicy, wiêc mo¿e pomo¿e...:
Przy zakupie prostownicy nale¿y pamiêtaæ, aby by³a ona odpowiednio dobrana do rodzaju w³osów!

1) W³osy cienkie, grube, mocno krêcone lub zniszczone powinny byæ prostowane w odpowiedniej dla nich temperaturze. Wa¿n± zatem funkcja prostownicy powinna byæ w tych przypadkach regulacja temperatury.
2) Cienkie i zniszczone w³osy prostujemy na ni¿szej temperaturze, natomiast grube i mocno krêcone na znacznie wy¿szej ni¿ standardowo w prostownicach bez regulacji. Prostowanie w³osów sprzêtem profesjonalnym powinno ograniczaæ nas do jedno lub dwukrotnego prostowania pasma w³osów, aby by³ ¶wietny efekt. Nie nale¿y przeci±¿aæ w³osów zbyt du¿± temperatur±.
3) W³osy pusz±ce siê, elektryzuj±ce siê i podatne na wilgoæ powinny byæ prostowane prostownic± z jonizacj±. Jony ujemne, które emituje prostownica, neutralizuj± dodatni ³adunek na w³osach, dziêki czemu nie pusz± siê one, maj± zamkniête ³uski w³osa, s± bardziej l¶ni±ce i wyg³adzone. Producenci prostownic wypuszczaj± na rynek prostownice z ró¿nymi ¼ród³ami jonizacji. S± prostownice z jonizacj± wytwarzan± przez p³ytki prostownicy (s³absz± lub mocniejsz± w zale¿no¶ci od materia³u z którego wykonana jest p³ytka) lub z tzw. jonizacj± laserow±. Jony ujemne wytwarzane s± przez generator i rozprowadzane na w³osach za pomoc± lasera. Jak± jonizacjê wybraæ? Ta i ta spe³nia swoj± funkcjê, a wiêc zale¿y to ju¿ tylko i wy³±cznie od zasobno¶ci Twojego portfela!

Jeszcze jedn± wa¿n± kwesti±,na któr± warto zwróciæ uwagê jest materia³, z którego wykonane s± p³ytki. Ceramika, turmalin czy tytan?
Wszystkie s± super! Turmalin jest jednak trwalszy od ceramiki i wytwarza dodatkow± jonizacjê, natomiast tytan jest prawie niezniszczalny. A wiadomo, ¿e nie trzeba du¿o nieuwagi, aby prostownica przypadkowo spad³a nam na ziemiê w czasie pracy!

ot i ca³e podsumowanie
neosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 16:23   #106
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Wg mnie ta regulacja temperatury to zbêdna rzecz, teraz ju¿ powolutku siê od tego odchodzi - fryzjerzy s± zgodni, ¿e je¶li prostownica jest dobrej jako¶ci to bez wzglêdu na rodzaj w³osa temperatura 180º C jest wystarczaj±ca
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 17:16   #107
goosiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4
Mini prostownica

Witam,
planujê zakup mini prostownicy i tu moje pytanie: czy która¶ z Was jest mo¿e w posiadaniu mini prostownicy Babyliss takiej jak tutaj: http://allegro.pl/y145-mini-prostownica-babyl iss-prostownica-do-tore-i4387125940.html ?
Chodzi mi tylko o prostowanie grzywki dlatego szkoda mi wydawaæ oko³o 200z³ na porz±dn± prostownicê. My¶licie ¿e co¶ takiego wystarczy czy te¿ jest to prostownica która mo¿e zepsuæ siê po tygodniu?
Mo¿e macie mini prostownicê któr± mog³yby¶cie poleciæ?
Pozdrawiam!
goosiiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 21:43   #108
inautachyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Dodajê drugi raz, bo chyba pomyli³am tematy.

Czy która¶ z Was u¿ywa³a prostownicy Brauna Satin Hair 7 IONTEC ST170 ES2??? Ca³y czas siê nad ni± zastanawia³am, ale co¶ mi mówi, ¿eby jeszcze poszukaæ czego¶ innego. Mam cienkie i podatne w³osy.
inautachyta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-16, 00:17   #109
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Ja gdybym miala drugi raz wybierac prostownice to zwracalabym uwage tylko na GHD i Remingtona.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 22:54   #110
_Marry_
Przyczajenie
 
Avatar _Marry_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 13
Wink Prostownice-któr± wybraæ

Witajcie Mam problem z wyborem prostownicy czyta³am du¿o ¿e prostownice firmy remington s± bardzo dobre nie wiem jak± wybraæ moje w³osy s± grube krêcone i mocne zastanawialam sie nad S9600 Silk i S8590 keratin pro. O keratin czyta³am i wydaje siê dobra ale o silk nie doszukala siê zbyt wiele ... Mo¿e jaka¶ z was mia³a któr±¶ z nich albo ma jak±¶ do polecenia ?
_Marry_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 08:15   #111
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Dziewczyny czy która¶ z Was ma prostownice GA.MA CP1 170w i wie czy nadaje siê ona do keratynowego prostowania w³osów. Bo nie mogê sie doszukaæ jak± ma temp. Niektorzy sprzedawcy podaj± ¿e 195 a inni ¿e nawet 220. Mo¿e która¶ taķ± ma i u¿ywa³a do tego zabiegu ?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-19, 20:26   #112
_Marry_
Przyczajenie
 
Avatar _Marry_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magza Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy która¶ z Was ma prostownice GA.MA CP1 170w i wie czy nadaje siê ona do keratynowego prostowania w³osów. Bo nie mogê sie doszukaæ jak± ma temp. Niektorzy sprzedawcy podaj± ¿e 195 a inni ¿e nawet 220. Mo¿e która¶ taķ± ma i u¿ywa³a do tego zabiegu ?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza prostownica do keratynowego prostowania musi mieæ co najmniej 230 .
_Marry_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 06:25   #113
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Marry_ Poka¿ wiadomo¶æ
magza prostownica do keratynowego prostowania musi mieæ co najmniej 230 .
Min.205 max 230. Ja nie mam skrêtu wiêc mylê, ¿e 220 gdyby mia³a to by wystarczy³o Tylko nie wiem ile faktycznie ma.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 11:56   #114
_Marry_
Przyczajenie
 
Avatar _Marry_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magza Poka¿ wiadomo¶æ
Min.205 max 230. Ja nie mam skrêtu wiêc mylê, ¿e 220 gdyby mia³a to by wystarczy³o Tylko nie wiem ile faktycznie ma.


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znalaz³am takie dane techniczne prostownicy 170W GAMA CP1
Dane techniczne:

- p³ytki ceramiczne z czarn± krystaliczn± pow³ok±
- jonizacja
- szeroko¶æ p³ytek 25mm
- temperatura 220 stopni C
- w³±cznik/wy³±cznik
- kabel d³ugo¶ci 3m
- izolacyjna obudowa z najwy¿szej jako¶ci tworzywa sztucznego – thermoplus
- ergonomiczny kszta³t

Bardzo szybko siê nagrzewa ok 2s.

Przewód umo¿liwiaj±cy swobodne poruszanie siê,

Lampka kontrolna w³±cznika.
_Marry_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-20, 14:06   #115
prezent_dlaniej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation prezent dla niej - dylematt

hej

zalozylem konto by specjalnie pomoc sobie opinia. Kupuje mej dziewczynie prezent i chce by to bylo albo termoloki. Jakos sie mocno tym zajawi³a. Pokaza³a mi kiedys REMINGTON KF40E, ale sporo negatywów wyczyta³em. Sam doszed³em, iz babyliis 3021E jest lepsze. A cenowo nie wiele dro¿sze (wiem, ze jumbo pro jeszcze lepsze, ale i ponad 240 z³ kosztuje).
Zatem pytanie - jak to teraz jest, bo wiele opinii ma juz wiecej ni¿ rok.
Ona ma dlugi naturalne blond wlosy i mega o nie dba. nigdy nie farbowane.
prezent_dlaniej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-21, 16:36   #116
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Marry_ Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am takie dane techniczne prostownicy 170W GAMA CP1
Dane techniczne:

- p³ytki ceramiczne z czarn± krystaliczn± pow³ok±
- jonizacja
- szeroko¶æ p³ytek 25mm
- temperatura 220 stopni C
- w³±cznik/wy³±cznik
- kabel d³ugo¶ci 3m
- izolacyjna obudowa z najwy¿szej jako¶ci tworzywa sztucznego – thermoplus
- ergonomiczny kszta³t

Bardzo szybko siê nagrzewa ok 2s.

Przewód umo¿liwiaj±cy swobodne poruszanie siê,

Lampka kontrolna w³±cznika.
No tak jeden podaje ze 220 inny ze 195. Ta z reg. temp. jest na pewno do 220. Postanowi³am zrobiæ eksperyment i zmierzy³am temp. prostownicy termometrem do miês max. wysz³o 201.5 :-(


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-24, 08:04   #117
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Dziewczyny. Mia³a/ma która¶ z Was prostownicê Remington Sleek&Curl S6500? Szukam czego¶ w rozs±dnej cenie i w miarê dobrego. Co o niej s±dzicie?
__________________
rodzyneq84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-24, 12:23   #118
callidus
Raczkowanie
 
Avatar callidus
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

A ja szukam dobrej prostownicy do 300 z³. Jest tu strasznie du¿o odpowiedzi, wiêc ciê¿ko przejrzeæ ka¿d±. Co polecacie na t± chwilê?
__________________
Work out
callidus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-24, 13:38   #119
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: prostowanie w³osów bez du¿ego niszczenia w³osów

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mam prosotownicê za 3 stówki, remington genius niszczy mniej ni¿ jaka¶ metalowa za 30 z³, ale ci±gle niszczy, cudów nie ma
te¿ mam Remingtona i jestem zadowolona. ¿adna inna prostownica tak ³adnie nie radzi³a sobie z moimi w³osami. czy niszczy, to nie wiem, bo nie u¿ywam codziennie, tylko raz na ruski rok.
__________________
Dopóki mogê i¶æ o w³asnych si³ach,
pójdê tam, gdzie
zechcê.


sistermorphine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 17:55   #120
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

ProCare Keratin HP 8361, Philips czy Keratin Therapy S8590, Remington?

Mam w³osy pusz±ce siê, suche, z tendencj± do krêcenia siê.
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-10-27 09:02:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.