Rouge Bunny Rouge - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-27, 13:19   #91
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Jakiś czas temu przetestowałam dwa podkłady tej firmy, tylko nie pamiętam numerów/nazw tych podkładów,ale wybiorę sobie w Douglasie, na miejscu.Powiem tylko, że były świetne,naprawdę najlepsze jakich do tej pory próbowałam,a próbowałam już Guerlain, Lancome, Estee Lauder,Chanel,Clarins itp.Moim ulubieńcem od zawsze był E.Lauder Double Wear,ale teraz chyba spadnie na drugie miejsce,bo podkłady RBR nie dość ,że świetnie wyglądają na twarzy,to jeszcze ją pielęgnują.Oprócz podkładu chcę też kupić bazę i z tego co wiem są dwie-nawilżająca i matująca,chyba wybiorę tę pierwszą.Zastanawiam się też nad korektorem.Do tej pory używałam Magic Concealer H.Rubinstein-świetny,ale o RBR słyszałam,że jest boski.Jakie macie wrażenia, jęsli chodzi o korektor?Czy dobrze rozświetla,ukrywa zmęczenie, drobne zmarszczki?Możek toś próbował jescze ich pudru w kamieniu,czy ma choć trochę krycia?Będę wdzięczna za opinie.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2014-07-27 o 13:20
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:36   #92
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu przetestowałam dwa podkłady tej firmy, tylko nie pamiętam numerów/nazw tych podkładów,ale wybiorę sobie w Douglasie, na miejscu.Powiem tylko, że były świetne,naprawdę najlepsze jakich do tej pory próbowałam,a próbowałam już Guerlain, Lancome, Estee Lauder,Chanel,Clarins itp.Moim ulubieńcem od zawsze był E.Lauder Double Wear,ale teraz chyba spadnie na drugie miejsce,bo podkłady RBR nie dość ,że świetnie wyglądają na twarzy,to jeszcze ją pielęgnują.Oprócz podkładu chcę też kupić bazę i z tego co wiem są dwie-nawilżająca i matująca,chyba wybiorę tę pierwszą.Zastanawiam się też nad korektorem.Do tej pory używałam Magic Concealer H.Rubinstein-świetny,ale o RBR słyszałam,że jest boski.Jakie macie wrażenia, jęsli chodzi o korektor?Czy dobrze rozświetla,ukrywa zmęczenie, drobne zmarszczki?Możek toś próbował jescze ich pudru w kamieniu,czy ma choć trochę krycia?Będę wdzięczna za opinie.
....
korektory w pędzelku -doskonałe,bardzo miękkie,ładnie kryją,moje ulubione...są co prawda tylko 2 kolory ale z ładnym podtonem...do twarzy na większe zmiany są korektory w kredce-mięciutkie i kremowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 18:39   #93
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
podkłady RBR najlepiej niestety kłaść na ichnie bazy,bez tego trwałością nie grzeszą wcale,schodzą przy najmniejszym dotyku.Choć ten nowy podkład ''odmładzający'' spisuje sie o wiele lepiej.
Moi faworyci to baza matująca i korektor pod oczy w pędzelku.
testowałam właśnie ten odmładzający: efakt po nałożeniu super, ale trwałość co prawda na codzień używam trwałego Everlasting Clarinsa więc może stąd to kiepskie wrazenie z RBR

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
dokładnie , baza nawilżająca jest super , nie miałam tej matującej, ale słyszałam, że jest dobra. Uwielbiam ich emulsje rozświetlające : mam dwa kolory : Morze Chmur i Morze Spokoju . A miałyście może ich róże ? Bo planuję ich zakup
Ja mam Sea of Tranquillity i tak, jestem zadowolona, ale chyba lepszy efakt u mnie daje Sea of Clouds (miałam próbkę), zamierzam kupić.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:52   #94
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu przetestowałam dwa podkłady tej firmy, tylko nie pamiętam numerów/nazw tych podkładów,ale wybiorę sobie w Douglasie, na miejscu.Powiem tylko, że były świetne,naprawdę najlepsze jakich do tej pory próbowałam,a próbowałam już Guerlain, Lancome, Estee Lauder,Chanel,Clarins itp.Moim ulubieńcem od zawsze był E.Lauder Double Wear,ale teraz chyba spadnie na drugie miejsce,bo podkłady RBR nie dość ,że świetnie wyglądają na twarzy,to jeszcze ją pielęgnują.Oprócz podkładu chcę też kupić bazę i z tego co wiem są dwie-nawilżająca i matująca,chyba wybiorę tę pierwszą.Zastanawiam się też nad korektorem.Do tej pory używałam Magic Concealer H.Rubinstein-świetny,ale o RBR słyszałam,że jest boski.Jakie macie wrażenia, jęsli chodzi o korektor?Czy dobrze rozświetla,ukrywa zmęczenie, drobne zmarszczki?Możek toś próbował jescze ich pudru w kamieniu,czy ma choć trochę krycia?Będę wdzięczna za opinie.
Ja posiadam korektor RBR w pędzelku . Jest to bardziej rozświetlacz niż korektor. Pięknie niweluje cienie pod oczami . Cudownie rozświetla. Jest leciutki , nie wchodzi w zmarszczki . A do tego niesamowicie nawilża. Korektor ma super skład : Fermiskin, na bazie grzybków shitake,Witaminy A,C, E i B5 itd. Bardzo Ci go polecam , to najlepszy korektor jaki miałam. Świetnie współgra z podkładami Rouge Bunny Rouge. Ja mam w kolorze Orionis ( czyli jaśniejszym - łączy w sobie pigmenty różowe oraz beżowe , dzięki czemu jest uniwersalny ) . Posiadam go już kilka miesięcy , więc jest mega wydajny
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 09:17   #95
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu przetestowałam dwa podkłady tej firmy, tylko nie pamiętam numerów/nazw tych podkładów,ale wybiorę sobie w Douglasie, na miejscu.Powiem tylko, że były świetne,naprawdę najlepsze jakich do tej pory próbowałam,a próbowałam już Guerlain, Lancome, Estee Lauder,Chanel,Clarins itp.Moim ulubieńcem od zawsze był E.Lauder Double Wear,ale teraz chyba spadnie na drugie miejsce,bo podkłady RBR nie dość ,że świetnie wyglądają na twarzy,to jeszcze ją pielęgnują.Oprócz podkładu chcę też kupić bazę i z tego co wiem są dwie-nawilżająca i matująca,chyba wybiorę tę pierwszą.Zastanawiam się też nad korektorem.Do tej pory używałam Magic Concealer H.Rubinstein-świetny,ale o RBR słyszałam,że jest boski.Jakie macie wrażenia, jęsli chodzi o korektor?Czy dobrze rozświetla,ukrywa zmęczenie, drobne zmarszczki?Możek toś próbował jescze ich pudru w kamieniu,czy ma choć trochę krycia?Będę wdzięczna za opinie.
Ja muszę się dołączyć do zachwytów korektorem, mam Orionisa. Jedna uwaga - to raczej upiększacz, cudownie nawilżający i rozświetlający . Niestety z dużymi cieniami sobie na pewno nie poradzi, prawie nie kryje.

Co do pudru - miałam go w kolorze Piano. Był ok, ale na pewno gorszy niż np. puder Narsa, którego obecnie używam. Dawał fajny satynowy efekt, ale matowił na krótko i troszkę bielił. Krycie praktycznie żadne, jest bardzo transparentny, ale akurat dla mnie to zaleta.

Co do podkładów uwielbiam oba (i mleczną akwarelę i sanktuarium) i nie widzę większej różnicy w trwałości. Sanktuarium na pewno lepiej kryje.

Oprócz tegio uwielbiam ich róże (w kamieniu mam Delicatę, w sztyfcie-kremie Vermeera), cienie (Delicate Hummingbird ) i pomadki (dostałam gratis z zamówieniem z ich strony firmowej i okazała się naprawdę śliczna).

Co tu dużo gadać - poza MAC moja ulubiona marka
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2014-07-28 o 09:26
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:31   #96
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Dziękuję pięknie za odpowiedziW przyszłym tygodniu napadnę na Douglasa
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 20:34   #97
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja muszę się dołączyć do zachwytów korektorem, mam Orionisa. Jedna uwaga - to raczej upiększacz, cudownie nawilżający i rozświetlający . Niestety z dużymi cieniami sobie na pewno nie poradzi, prawie nie kryje.

Co do pudru - miałam go w kolorze Piano. Był ok, ale na pewno gorszy niż np. puder Narsa, którego obecnie używam. Dawał fajny satynowy efekt, ale matowił na krótko i troszkę bielił. Krycie praktycznie żadne, jest bardzo transparentny, ale akurat dla mnie to zaleta.

Co do podkładów uwielbiam oba (i mleczną akwarelę i sanktuarium) i nie widzę większej różnicy w trwałości. Sanktuarium na pewno lepiej kryje.

Oprócz tegio uwielbiam ich róże (w kamieniu mam Delicatę, w sztyfcie-kremie Vermeera), cienie (Delicate Hummingbird ) i pomadki (dostałam gratis z zamówieniem z ich strony firmowej i okazała się naprawdę śliczna).

Co tu dużo gadać - poza MAC moja ulubiona marka
ja uwielbiam wszystkie kosmetyki Rouge Bunny Rouge. Szczególnie podobają mi się cienie ( mam 3 : Abisyński Stoczyk, Złoty Nandu oraz podwójny cień ) oraz róże ( mam 2 odcienie : Gracilis oraz Starinę ) . Są to rewelacyjne produkty. Cienie trzymają się wiele godzin , nawet bez bazy , są mięciutkie , aksamitne. Róże posiadają super pigmentacje , mają piękne kolory. Opakowania są cudne. Posiadam również pigment RBR w odcieniu : Marząc o skrzydłach : piękny liliowy kolor z odrobinką srebra i szarości . Kolejny kosmetyk to pomadka w odcieniu : mam dość mężczyzn. Jest fajna , ale jak dla mnie troszkę zbyt matowa. Jest to ciemny burgund. Testowałam prawie wszystkie ich kosmetyki , jednym z moich ulubieńców jest diaboliczny nektar , świetnie powiększa usta , pielęgnuje je .
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 09:27   #98
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Po spróbowaniu podkładów RBR już chyba nigdy nie wrócę do GuerlainDouble Wear nadal bardzo lubię ,ale Guerlain przepada w konkurencji z RBR, w moich oczach.Kiedyś chciałam którąś z baz Guerlain,ale po obejrzeniu paru filmów na YT już też odeszłam od tego pomysłu,bo RBR mnie bardziej przekonuje.No, już się nie mogę doczekać tych cudeniek u mnieRobię zakupy kompleksowe,bo niedługo rodzę i wtedy nie będę mieć głowy do takich zakupów,a wyglądać dobrze chcę
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 09:33   #99
krajonur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 49
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Też tylko tego podkładu teraz używam. Świetnie się u mnie sprawdza
krajonur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 09:33:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.