Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 15:55   #721
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Bardzo profesjonalne podejście do klienta Poziomka gratki super niespodzianka
Dokładnie, jestem naprawdę zaskoczona

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
o wow! To się nazywa gest! Firma z profesjonalnym podejściem do klienta.
Gest jak się patrzy Nie spodziewałam się totalnie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:20   #722
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Mi jak w zamówieniu czegoś brakowało to raz wysłali cały zestaw Moisture Surge a raz pełnowymiarowy Chubby Stick cień do powiek w kolorze Latte;-)
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:30   #723
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Doszedł wreszcie do mnie Box z Tołpą i jestem zachwycona Oby szli w tę stronę z pudełkami Dodali mi gratis mini żel czarna róża a na nim jednorazowy kod -20% i do tego jednorazowy kod na pełnowymiarowy żel Ale jestem
Dzięki za info o tej zniżce 20%, ślepota nie zauważyła

Nałożyłam sobie tę maseczkę z serii czarna róża i odpłynęłam... zapach przecudowny i wspaniale nawilża pobiła moją ulubioną maseczkę amarantusową czekam teraz niecierpliwie na darmową dostawę w Tołpie i kupuję kilka opak. tych maseczek. Gdyby nie ten box, pewnie w życiu nie spróbowałabym tej serii...

Ja "niestety" nigdy nie miałam kłopotów z zamówieniami. Jak czytam o Waszych przesyłkach przeprosinowych to aż mnie ściska

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-10-01 o 17:31
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:12   #724
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi jak w zamówieniu czegoś brakowało to raz wysłali cały zestaw Moisture Surge a raz pełnowymiarowy Chubby Stick cień do powiek w kolorze Latte;-)
Lot's o latte? Mój ulubiony cień
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:36   #725
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Lot's o latte? Mój ulubiony cień
Tak;-) piękny jest;-)
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:04   #726
black111
Raczkowanie
 
Avatar black111
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 79
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie mówiłam o testowaniu zresztą na błyszczyku by się nie dopatrzyli zobaczymy co będzie, jak otrzymają paczkę...
a potem ktoś inny to kupi
black111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:15   #727
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie mówiłam o testowaniu zresztą na błyszczyku by się nie dopatrzyli zobaczymy co będzie, jak otrzymają paczkę...

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Wow! Zazdraszczam
Faktycznie bardzo śmieszne . Nie chciałabym wydać grubej kasy za używany błyszczyk...
Cytat:
Napisane przez black111 Pokaż wiadomość
a potem ktoś inny to kupi
Dokładnie...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 20:29   #728
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Przypomnijcie mi proszę, jak to jest w Douglasie online. Wysyłają maila o wysyłce paczki? Zapłaciłam przelewem.
Skusiłam się na malutkie zamówienie z próbkami nowych zapachów i maski Glamglow, lizakiem i korektorem Catrice.

Rzeczywiście super ten gift od Clinique, gratuluję. Szkoda, że na mojego maila z reklamacją nie zareagowali.

Biłam się z myślami czy zamówić GlossyBoxa z kremem pod oczy Benefit, ale jednak się wstrzymam. Bliżej świąt rzucą w Sephorze zestawy Bene, a po świętach będą je wyprzedawać. Może znajdzie się wśród nich pielęgnacja.

Tymczasem w październiku zamierzam oszczędzać i kupować tylko potrzebne rzeczy, które akurat się skończą. Zobaczymy jak mi to pójdzie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:38   #729
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Przypomnijcie mi proszę, jak to jest w Douglasie online. Wysyłają maila o wysyłce paczki? Zapłaciłam przelewem.
Skusiłam się na malutkie zamówienie z próbkami nowych zapachów i maski Glamglow, lizakiem i korektorem Catrice.

Rzeczywiście super ten gift od Clinique, gratuluję. Szkoda, że na mojego maila z reklamacją nie zareagowali.

Biłam się z myślami czy zamówić GlossyBoxa z kremem pod oczy Benefit, ale jednak się wstrzymam. Bliżej świąt rzucą w Sephorze zestawy Bene, a po świętach będą je wyprzedawać. Może znajdzie się wśród nich pielęgnacja.

Tymczasem w październiku zamierzam oszczędzać i kupować tylko potrzebne rzeczy, które akurat się skończą. Zobaczymy jak mi to pójdzie.
Mi na maila też nie odpowiadali Zadzwoniłam do nich i to dało taki efekt Zadzwoń do nich
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:40   #730
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Przypomnijcie mi proszę, jak to jest w Douglasie online. Wysyłają maila o wysyłce paczki? Zapłaciłam przelewem.
Skusiłam się na malutkie zamówienie z próbkami nowych zapachów i maski Glamglow, lizakiem i korektorem Catrice.
wysyłają potwierdzenie i fakturę zwykle paczka jest na następny dzień
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:07   #731
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Coś dla kawoszy:
W stacjonarnych sklepach Tchibo:
Od dziś do soboty przy zakupie dwóch dowolnych kaw Tchibo o tej samej gramaturze, trzecią dostaniecie od nas w prezencie.


Szkoda, że nie obowiązuje też w sklepie online
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 21:51   #732
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mi na maila też nie odpowiadali Zadzwoniłam do nich i to dało taki efekt Zadzwoń do nich
Pomyślę, dzięki za podpowiedź.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wysyłają potwierdzenie i fakturę zwykle paczka jest na następny dzień
Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że jutro zaksięgują wpłatę i dostanę pakę przed weekendem.

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Coś dla kawoszy:
W stacjonarnych sklepach Tchibo:
Od dziś do soboty przy zakupie dwóch dowolnych kaw Tchibo o tej samej gramaturze, trzecią dostaniecie od nas w prezencie.


Szkoda, że nie obowiązuje też w sklepie online
Dodam, że taka promocja w stacjonarkach powtarza się co miesiąc, w któryś weekend każdego miesiąca. Nazywają to Świętem Kawy.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 22:05   #733
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Dodam, że taka promocja w stacjonarkach powtarza się co miesiąc, w któryś weekend każdego miesiąca. Nazywają to Świętem Kawy.
Dobrze wiedzieć. Szkoda, że do najbliższego sklepu mam ok. 50km. Niby niewiele, ale zupełnie mi nie po drodze.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:47   #734
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Bardzo fajny asortyment kuszących cen w S. chyba coś kliknę
Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejny box sephorowy (oby tym razem było coś ciekawszego niż ostatnio)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:52   #735
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo fajny asortyment kuszących cen w S. chyba coś kliknę
Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejny box sephorowy (oby tym razem było coś ciekawszego niż ostatnio)
No ja ostatnio macałam to swoje jeszcze poprzednie pudełko z Sephory (to różowe), ależ tam są fajne cacuszka Leżą jeszcze i podziwiam tylko, żal mi używać. Tak wiem, powinnam się leczyć
W sumie ten fioletowy też nie był taki ostatni.
Najbardziej wkurza mnie wysoka kwota od której się kwalifikuje box jako gratis.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:55   #736
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

A mnie kusi podkład Lancome z oferty miesiąca w D. dziś zobaczę jak te kolory na żywo się prezentują i może kliknę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:03   #737
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Złożyłam na razie jedno zam. w S.: żółta myjka i 2 kapsułki do kąpieli Monoi. Wszedł jeszcze kod na -15% z paybacka i za wszystko będzie 14,76 zł z próbek wzięłam serum Algenist dla mamy, Eisenberga dla TŻ i Jimmy Choo dla mnie (pozbyłam się niedawno flaszki, więc będzie chociaż próbeczka ). Dumam jeszcze nad jakimś pędzlem
Czy miał ktoś wanienke Sephorową albo coś z serii kokosowej? Ciekawe, czy ten zapach kokosa nie jest zbyt chemiczny...

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4836788 8]No ja ostatnio macałam to swoje jeszcze poprzednie pudełko z Sephory (to różowe), ależ tam są fajne cacuszka Leżą jeszcze i podziwiam tylko, żal mi używać. Tak wiem, powinnam się leczyć
W sumie ten fioletowy też nie był taki ostatni.
Najbardziej wkurza mnie wysoka kwota od której się kwalifikuje box jako gratis.[/QUOTE]

Też tak mam z moimi "skarbami" szkoda mi używać, to chyba jakieś zaszłości z czasów komuny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:04   #738
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Rabat 20 % do S: PVPGS.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:24   #739
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Myślałam, że wyłączyli już kod na -20%... Ale i tak zniżka wchodzi tylko do myjki i kapsułek, więc dużo nie straciłam (odjęło mi jakieś 58gr ).

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Kod PVPGS wchodzi jednak do wszystkich przecenionych produktów marki Sephora, odjęło mi 20% od pędzli i żeli pod prysznic
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 08:44   #740
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Zamówiłam w S. pędzelek do cieni w kremie i Burberry Body 60 ml . Za całość wyszło 175 zł oczywiście z kodem na -20
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:50   #741
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

rabat 40 zł do ZALANDO przy zakupach za min. 200 zł :ZSPWXDGF
vessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:04   #742
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cześć dziewczyny!

Wiecie może czy ten kod -20% do Sephory jest dla wszystkich kart, czy tylko konkretnych kolorów?
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:17   #743
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jeśli zamawiasz w internetowej Sephorze to dla wszystkich, a w stacjo nie wiem

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Nowy prezent w D. - mini błyszczyk NYX od 129zł, kod NYX.
Za dodanie opinii prezent do kolejnego zamówienia od 99zł, kod GIFT53

Do każdego produktu Clarins dodaje się mini błyszczyk tejże firmy, wzięłam temperówkę za 22zł i też dodało za 31zł będę miała mini błyszczyk (Clarins ma świetne produkty do makijażu), temperówkę i 3 próbki perfum + 100 punktów PB
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:18   #744
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Coś dla kawoszy:
W stacjonarnych sklepach Tchibo:
Od dziś do soboty przy zakupie dwóch dowolnych kaw Tchibo o tej samej gramaturze, trzecią dostaniecie od nas w prezencie.


Szkoda, że nie obowiązuje też w sklepie online
A po ile standardowo są tam kawy?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:19   #745
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ooo, milusio. Jest jakieś info kiedy ten kod wygasa?

Trza zacząć wątek obserwować, zaraz się dowiem że milion fajnych promocyjów przechodzi mi koło nosa.
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:20   #746
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Nereiade Pokaż wiadomość
Ooo, milusio. Jest jakieś info kiedy ten kod wygasa?

Trza zacząć wątek obserwować, zaraz się dowiem że milion fajnych promocyjów przechodzi mi koło nosa.
Myślałam, że ten kod PVPGS na -20% już wygasł. Pewnie niedługo go wyłączą, więc trzeba się spieszyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:26   #747
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Myślałam, że ten kod PVPGS na -20% już wygasł. Pewnie niedługo go wyłączą, więc trzeba się spieszyć
O kurka. A ja myślałam że sobie zdążę na spokojnie podkład przetestować. :x

No trudno, zobaczymy jak będzie.
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:47   #748
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Fajne rzeczy sa w tej strefie kuszących cen, aż się zdziwiłam. Kliknęłam ten podwójny pędzel do oczu z pomarańczowym włosiem i trzy lakiery.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:53   #749
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
A po ile standardowo są tam kawy?
Za pół kg Tchibo Milano Style w ziarnach (polecam!) płacę 34,95 zł. Znośna cena.
Tu inne kawy: http://www.tchibo.pl/tchibo-pl-kawa-c32.html

Dla porównania, w Lidlu za ichniejszą kawę (też 500g w ziarnach) płacę ok. 18zł, Dallmayr kosztuje chyba 20zł. Ale smakowo Tchibo Milano wygrywa, bo nie jest kwaśna.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:55   #750
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Szkoda, że nie ma już darmowej dostawy w S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.